כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

home master

9.4
יוסי והבה
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2013

אני בעל מסעדה ביפו ובאחד מהימים, ישב אצלי לקוח בשם יוסי שהציע לי את שירותיו כחברת פוליש וניקיון. האבסורד הוא שלבסוף זימנתי אותו לעשות פוליש דווקא בבית הפרטי שלי.
יוסי הגיע לביתי, לראות במה מדובר כדי לתת הצעת מחיר. המרצפות היו דהויות ומלוכלכות מאוד ולכן קבענו מחיר עבור פוליש קריסטל. ביום הניקיון, הגיעו שני בחורים והזיזו את הרהיטים עד שעברו על כל ס"מ בחלקים שנקבעו (סלון ופרוזדור בערך 90 מ"ר) ולאחר מכן כל דבר החזירו למקום שלו. יוסי הראה לי את התוצאה ושאל אותי אם אני מרוצה, אין ספק שהייתי מופתע מההבדלים בין מה שהיה למה שראיתי בסוף.
הצוות עבד בצורה מקצועית, לא בזבז זמן על שטויות ועבד בצורה נקייה ומסודרת. כשהזיזו את הרהיטים הם מאוד נזהרו עליהם, רואים שאכפת להם מהעבודה ומהלקוח. הם היו אמינים ועמדו במחיר, נתנו לי חשבונית עם אחריות לחצי שנה עבור הפוליש קריסטל. בסך הכל אני מאוד מרוצה ולכן גם ממליץ עליהם בפה מלא.

אייד מיפו.

, ינואר 2013

במסעדה ששבבעלותי יש מרצפות ייחודיות של 30 על 30 בשחור ולבן שמתלכלכות מאוד מהר ועם הזמן הן נשחקו ונשרטו. אני לא זוכר אם זה הטבח או חבר אבל קיבלתי המלצה מאיזה חבר משותף שלי ושל יוסי.
יוסי הגיע למסעדה ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית. הוא הגיע עם עוד בחור ביום שקבענו עם מכונה וחומרים מיוחדים, יוסי ואני פינינו ביחד את השולחנות והכיסאות בתחילת העבודה ובסופה החזרנו ביחד הכל למקום. התהליך של העבודה בוצע בשלבים הבאים:
חידוש וליטוש עם מכונה שמשתמשת בסקוצ'ים יהלום ב3 דרגות וזה נותן ברק ומחזיר את הצבע למרצפות ואחר כך הם מרחו סילר למרצפות ששומר על הצבע והברק לאורך זמן.
המקום פשוט שינה פניו, לא להאמין להבדלים. הצוות ביצע עבודה מצויינת והשירות היה לא פחות טוב. המחיר כמו שקבענו וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה. אני ממליץ בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע שיודע לא רק לעבוד אלא גם לעמוד בציפיות.

איציק מתל אביב.

, אוקטובר 2012

אחרי שיפוץ מאסיבי של הבית (250 מ"ר דו קומתי) חיפשנו חברת ניקיון מקצועית וכך הגענו ליוסי. יוסי הגיע לראות את הבית ונתן הצעת מחיר אטרקטיבית.
לניקיון הבית הגיעו חמישה אנשים הם התחילו לנקות, לפנות פסולת ולקרצף כתמי צבע קשים על קרמיקה מחוספסת. מעבר לזה הם ניקו חלונות, מסילות של חלונות, תריסים, ארונות, כלים סניטריים, פאנלים, פוליש קרצוף, ניקוי במכונת קיטור את ריצפת האבן שבמרפסת וניקוי שיש.
הצוות עבד במשך יום וחצי ובסוף כשעברנו ביחד לראות מה נעשה הייתי מאוד מרוצה. המחיר היה קצת יותר גבוה ממה שסיכמנו ונאמר מראש, מאחר ובין הצעת המחיר לביצוע העבודה עברו שבועיים שבמהלכם נוספו חלונות לחזית הבית ולכן נדרשה יותר עבודה. קיבלנו חשבונית ובית מצוחצח. מעבר לזה היחס היה אכפתי וחביב. הם היו מאוד מרוכזים בעבודה ואלו חבר''ה רציניים וחרוצים.

אודי מהוד השרון

, אוקטובר 2012

לפני שנכנסנו לדירת 3.5 חדרים, ביצענו שיפוץ ואחריו, כמובן צריך ניקיון יסודי. חיפשתי באתר חברות ניקיון, יוסי היה הכי זמין והכי נכון לבצע את העבודה. יוסי הגיע לראות את הדירה ואז נתן הצעת מחיר, הוא הגיע בזמן יחד עם עובד נוסף, כלי העבודה והחומרים היו עליהם והם לא ביזבזו זמן והתחילו בניקיון.
הניקיון כלל: חלונות, מסגרות שלהם ומסילות, ארונות, שיש, כלים סניטריים, פוליש קרצוף לגרניט פורצלן, הסרת כתמי צבע, ניקוי פאנלים וכמתנה קיבלנו גם ליטוש דק במרפסת.
הצוות עבד במשך 3 שעות בערך, הם היו מאוד חרוצים ויסודיים ולא פיספסו כלום. בסוף יוסי עבר איתי על הכל לוודא שאני מרוצה ובאמת לא הייתה לי שום הערה או בקשה נוספת. גם בשירות הם לא כשלו והיו מאוד סימפטים.
בסופו של יום הבית היה מצוחצח ואני שילמתי את הסכום המדוייק שקבענו מראש. אני מאוד מרוצה וממליצה עליהם בחום הם עושים את העבודה כמו שצריך ומכל הלב ועומדים בהתחייבויות מול הלקוח.

חגית מתל אביב

, ספטמבר 2012

יוסי סיפק לי שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר שיצא לי לפגוש עד היום. קודם כל פניתי ליוסי דרך האתר והוא לא הסכים לתת הצעת מחיר, גם לא בערך עד שהוא רואה בדיוק על מה מדובר. הוא עמד בזמנים בפגישה של הצעת המחיר וביום שקבענו את התחלת העבודה. יוסי הגיע מוכן לעבודה עם עוד עובד והם לא הטריחו אותי בהשגת כלי כלשהוא או חומר לניקיון. הם התחילו לנקות לפי ההסכם שלנו - חלונות, תריסים, תעלות, מסילות, שקעים ומתגים, ארונות, כלים סניטריים, קירות ופוליש למרצפות קרמיקה. בזמן הקרצוף יוסי קרא לי והראה לי שהרובה שהייתה מאוד ישנה התחילה לצאת החוצא עם הפוליש, הוא המליץ לי לעשות רובה חדשה ונתן לי מחיר אטרקטיבי עבור כל העבודה כולל הרובה.
הם עבדו במשך יום - יומיים, החבר''ה האלו בקושי נחו, קרצפו ביסודיות כל פינה בדירה. כשסיימו יוסי עבר איתי לוודא שהכל בסדר והייתי מרוצה, כמה ימים אחר כך התקשרתי אליו על איזה עניין שהסב את תשומת ליבי והפריע לי וקיבלתי מענה אדיב ומלא נכונות לעזור.
יוסי עמד במחיר ונתן לי חשבונית, אני אסיים באותו משפט שאיתו התחלתי - השירות ברמה הגבוהה ביותר שראיתי עד היום.

אשר מרחובות

, יולי 2012

לאחר שיפוץ כללי שביצענו בדירת 3 חדרים חיפשנו חברת ניקיון טובה לניקיון היסודי. חבר המליץ לנו על יוסי מהום מאסטר ולכן פנינו אליו. יוסי הגיע לראות את הדירה ונתן לנו הצעת מחיר אחריה קבענו מתי יתבצע הניקיון.
ביום שקבענו, הגיע יוסי עם עובד נוסף בזמן שקבענו. הם הגיעו עם מכונת פוליש ושאר חומרי ניקיון וציוד והחלו במלאכה:
ניקיון יסודי של פאנלים, תעלות, תריסים, חלונות, משקופים, דלתות, כלים סניטרים (+חיטוי מקצועי), ארונות מטבח, מעל ארונות בגדים ולמרצפות קרמיקה פוליש קריסטל והברקה.
הם עשו עבודה יסודית, עברו על כל פינה בבית. הם עבדו במשך יום וחצי בערך וכשסיימו יוסי עבר איתי והראה לי כל מה שהם עשו, תוך כדי הוא מבקש ממני לשמוע הערות שלי. הייתי מאוד מרוצה לא היה לי דבר אחד רע להגיד או הערה אחת לתיקון הניקיון היה איכותי ומצוחצח, הם הסירו כתמי צבע קשים מהחלונות, הפאנלים והרצפות. גם בשירות הם היו מאוד נחמדים, קשובים ומילאו כל בקשה בכל קריטריון. הסכום לא השתנה בסיום העבודה ושילמתי בדיוק את מה שסיכמנו, עבור זה קיבלתי חשבונית ואחריות לשנה על הפוליש. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום!!

יוסי מבת ים

, יולי 2012

הכרתי את יוסי דרך המלצה של חברים שהיו מאוד מרוצים לאחר שירות שקיבלו ממנו.
יוסי הגיע לראות את הבית שלי על מנת לתת הצעת מחיר. מדובר בדירת 4.5 חדרים לאחר שיפוץ, לכלוך לא היה חסר כלל וכלל. הדירה הייתה מרוהטת חלקית. יוסי הגיע בזמן שקבענו לאחר סיכום המחיר. הוא הגיע עם צוות של 2 אנשים בערך ואיתם חומרי ניקוי מכונת פוליש ועוד כלים שונים.
יוסי והצוות ביצעו ניקוי פאנלים, חלונות, תריסים ותעלותיהם, ארונות מטבח, פוליש וקס למרצפות קרמיקה וכלים סניטריים. הצוות היה מאוד יסודי והגיעו לפינות שאני לא חשבתי עליהם בכלל, את הארונות ושאר רהיטים הם הזיזו, ניקו והחזירו למקומם. הם התאימו את עצמם לשעות שנוחות לי ובזמן שהיו בדירה נתנו את כל כולם לעשות עבודה יסודית בזמן הקצר ביותר. הופתעתי לטובה מהנחישות ומהשירות. הצוות הגיע עם ים של סבלנות, מלאי חיוכים ואדיבים. במחיר לעומת זאת, לא ציפו לי הפתעות הוא נשאר בדיוק כפי שסיכמנו וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה על הפוליש. בנוסף, יוסי הבטיח שאם תהיה בעיה הוא יתן לי מענה ולאור החוויה אני סמוכה ובטוחה שכך יהיה. ממליצה בחום!!!!

מרים מרמת גן.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

פוליש ווקס/קריסטל, ליטוש שיש ביהלום, ליטוש בטון, חידוש דקים ואחזקת מבנים. מתמחים בניקיון דירות לאחר שיפוץ. אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים שנבחרו בקפידה. השירות נעשה באמצעות חומרי הניקיון והמכונות הטובים בעולם. מחירים ללא תחרות!!

home master

home master

יוסי והבה


9.4

054-3295306
 

home master

יוסי והבה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3295306 חייג