עמרן פסיסי ואחיו בע"מ

9.5
עמרן פסיסי
קבלני גבס, צביעה וסיוד, ריצוף וחיפוי, קבלני אינסטלציה, עבודות בנייה והריסה
אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: שכונת אבו שהאב, שפרעם

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

106 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

עמרן איש מקצוע אחד, יחיד ומיוחד! הוא ביצע לי שיפוץ כללי בדירה בחיפה שבבעלותי וקיבלתי עליו המלצות מחברים ובנוסף, נתן לי הצעת מחיר זולה יותר מבעלי מקצוע אחרים לאחר סקר שוק שעשיתי אז בחרתי בו. עמרן עבד מכל הלב ובצורה מדוייקת, מתוקתקת, מושקעת ויסודית וגם גילה נכונות לעזור כמה שאפשר ואיפה שצריך ויצאתי הכי מרוצה שיש. כעת אני סומך עליו בעיניים עצומות ובקרוב אזמין אותו שוב לעבודה נוספת, מגיע לו פרגון ענקי ממני!
אורן, תל אביב

, יוני 2022

קיבלתי על עמרן המלצה חמה ממכר ובעקבות זאת, הרמתי אליו טלפון לצורך שיפוץ כללי בדירה בבעלותי בחיפה והוא נתן לי הצעת מחיר קצת יותר זולה מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי אז לקחתי את שירותיו. עמרן היה מאוד מקצועי, אמין, קשוב, יסודי וזמין לאורך כל הדרך וגם "הגדיל ראש" בעת הצורך ומעבר לכך, הוא נתן לי יחס סובלני, מסור ואיכפתי. שמחתי לדעת שזה בן אדם שאפשר לסמוך עליו ויצאתי הכי מבסוטית שיש מהתוצאה שקיבלתי, ממליצה עליו בחום רב!
אביטל, תל אביב

, אפריל 2022

בחרתי בשירותיו של עמרן מאתר "מדרג" לצורך שיפוץ כללי בדירתי בזכות חוות הדעת המרשימות שכתבו עליו וגם בעקבות הגמישות שהוא גילה במחיר. הייתה לי תחושה טובה לגבי עמרן ואכן צדקתי! הוא ביצע עבודה מושקעת, מקצועית, מדוייקת ומתוקתקת כפי שחשבתי ומעבר לכך, גילה איכפתיות, סובלנות, אדיבות ונכונות רבה לעזור כמה שאפשר. זכיתי להכיר איש מקצוע כל כך נפלא כמוהו ואני מאחל לו רק הצלחה בחיים, ממליץ עליו בחיוך ענק!
דניאל, חיפה

, אפריל 2022

מצאתי את עמרן באתר "מדרג" ממש במקרה והרמתי אליו טלפון לגבי שיפוץ כללי שהייתי זקוק לעשות בביתי, הוא נתן לי הצעת מחיר זולה יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי אז מיד סיכמתי איתו מועד לביצוע העבודה. לא היו לי שום הערות לעמרן! הוא עבד במסירות, קפדנות, יסודיות ורצינות וגם שמר על סביבה אסתטית ובנוסף, היה רגוע, שליו ובטוח בעצמו לאורך כל התהליך. אני מבסוט מכך שנפל בחלקי לעבוד איתו וממליץ עליו באמת באהבה ומכל הנשמה!
ליאור, קריות

, ינואר 2022

הגעתי לעמרן דרך מעצבת הפנים שלי ונוכחתי לדעת שמדובר על מקצוען בתחומו! הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי בדירה וקיבלתי ממנו יחס אישי וחם. עמרן עשה כל מה שדרשתי וביצע עבודה מקצועית, יסודית, מושקעת ויפה וגם לקח אחריות על הכל ובנוסף, הוא היה סובלני, אדיב וסימפטי כך שלא היו לי שום תלונות כלפיו. אין ספק שהמחיר ששילמתי לו היה שווה כל אגורה ואני ממליץ עליו בשמחה ובאהבה גדולה, אלוף כזה לא פגשתי מעולם!
איתי, נתניה

, ינואר 2022

עשיתי השוואת מחירים מול כמה בעלי מקצוע לגבי שיפוץ כללי בדירה שלי ועמרן שהגעתי אליו דרך אתר "מדרג" נתן לי את ההצעה הכי אטרקטיבית לכן, בחרתי בו. עמרן עשה את העבודה לשביעות רצוני המלאה! הוא היה קשוב להערות שלי וגילה גמישות בכל ההיבטים וגם הסביר לי בסובלנות כל צעד בתהליך ומעבר לכך, חזר אפילו אחרי יומיים לבצע תיקון שביקשתי. ממש התחברתי לסגנון בו הוא מתנהל ומגיע לו המלצה חמה ממני!
שמואל, חיפה

, ינואר 2022

יצרתי קשר עם עמרן דרך אתר "מדרג" לצורך שיפוץ כללי בדירתי והוא מיד מצא חן בעיני ובסופו של יום, הזמנתי אותו לבצע את העבודה. עמרן היה זמין מהרגע הראשון ונתן לי פתרונות חדשים לכל דבר וגם ביצע עבודה מקצועית, נקייה ויסודית ובנוסף, הוא היה פתוח לשינויים וסיים הכל אפילו לפני המועד שהבטיח. אני לא נוהג להמליץ על בעלי מקצוע אבל אין ספק שהוא הוכיח לי שמגיע לו ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים, מדהים זו לא מילה!
אייל, זכרון

, ספטמבר 2021

עמרם והצוות שלו נתנו לי שירות כל כך מצוין שנותרתי חסר מילים! הגעתי אליהם בעקבות המלצה שקיבלתי מחנות קרמיקה והם שיפצו עבורי מקלחת ושירותים, שברו קיר וצבעו את כל הבית. עמרם וצוותו היו הגונים וישרים וביצעו עבורי עבודה נקייה, יפה, איכותית ומושקעת לשביעות רצוני המלאה ומעבר לכך, הם עשו דברים נוספים על חשבונם ולא דרשו ממני תוספת של כסף ומגיע להם את הדירוג הכי גבוה שיש!
אלעד, עמק חפר

, ספטמבר 2021

ברצוני להודות מקרב לב לצוות של "עמרם שיפוצים"! קראתי עליהם המלצות חמות באינטרנט והזמנתי אותם לשפץ את האמבטיה והשירותים בדירה שלי ויצאתי מרוצה מכל ההתנהלות. צוות "עמרם שיפוצים" היו קשובים לצרכים שלי ונאמנים לעבודה. הם ביצעו אותה במסירות ומקצועיות יתרה! מעבר לכך, שילמתי מחיר ממש הוגן בהשוואה לתוצאה המוצלחת שקיבלתי ואני ממליצה עליהם בחום ומכל הנשמה!
עינב, קריות

, יוני 2021

עמרם והצוות שלו ביצעו עבורי שיפוץ בדירה שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף וחיפוי, התקנת חלונות ודלתות וכו' והגעתי אליהם בעקבות המלצה של מכר. אני לא מתחרטת לרגע שבחרתי בעמרם וצוותו! הגיעו אלי אנשים איכותיים, מקצועיים, "מביני עניין" והגונים שהתחשבו בבקשות שלי והיו מאוד מסורים ונחמדים וגם דיברו איתי בצורה נעימה ומזמינה ובסופו של יום, שילמתי להם מחיר סביר לגמרי ואני ממליצה עליהם בשמחה!
רונית, קריות

, יוני 2021

עמרם בעל מקצוע מיוחד במינו! הגעתי אליו בזמנו דרך המלצה של חבר והוא ביצע עבורי כמה עבודות של צביעת דירה ושיפוץ מקלחות ולאחרונה, בנה חדר נוסף בדירתי. עמרם פרפקציוניסט ועמד בכל מה שהתחייב! הוא נתן את כל כולו לעבודה ועבד באופן מקצועי, יסודי ומסודר ומעבר לכך, הוא הקשיב לבקשות שלי וגם הציע רעיונות יפים והיה פתוח לשינויים ואני נהניתי מאוד לעבוד איתו, ממליץ עליו בחום כי אין אנשים איכותיים כמוהו!
עמיחי, חיפה

, יוני 2021

קבעתי פגישה עם עמרם דרך אתר "מדרג" לצורך שיפוץ כללי בביתי והוא שידר לי אמינות ומקצועיות וידעתי שתחושת הבטן שלי לא מטעה אותי לכן, בחרתי בו. אין לי שום תלונות על עמרם! הוא עבד צורה מסודרת, מדויקת ומהירה וגם לקח אחריות ותיקן כל בעיה שהייתה ובנוסף, הוא הקשיב לצרכים שלי והיה טוטאלי לעבודה במשך כל התהליך וללא עוררין סיפק את הסחורה בדיוק כפי שציפיתי, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
אלכס, קריות

, אוקטובר 2020

זו הפעם הראשונה שהשתמשתי בשירותיו של עמרם ואני חייבת להודות שהוא הפתיע אותי לטובה! קראתי עליו ביקורות נהדרות באינטרנט והוא ביצע עבורי עבודת ריצוף, שבירת קירות ופתיחת דלת וגבה ממני מחיר הוגן לחלוטין. עמרם בעל מקצוע אמין ובטוח בעצמו! הוא הגיע אלי במהירות וביצע את העבודה במסירות, כבר בהתחלה הבנתי שיש לו המון ניסיון ושאין סיכוי שאתאכזב ממנו, יצאתי עם חיוך גדול!
נטלי, אור עקיבא

, אוקטובר 2020

עמרם ביצע עבורי פירוק מטבח, עבודות גבס, טיח וחשמל והגעתי אליו דרך אתר "מדרג", כששוחחנו הוא נתן לי הצעת מחיר יקרה יותר מאחרים אבל אין ספק שהוא נשמע הכי מקצועי ומיומן! בסופו של יום, הייתי מאוד מרוצה. עמרם הגיע אלי בזמן שקבענו וניגש ישר לעניינים, הוא ביצע את העבודה בצורה רגועה ושקטה וכמובן גם שמר על סביבה נקייה, הוא בעל מקצוע הגון ואני ממליץ עליו בלי היסוס!
אילן, כרמיאל

, אוקטובר 2020

עמרם בעל מקצוע מצוין אין מה לומר! קראתי את חוות הדעת עליו באתר "מדרג" וכאשר נפגשנו לגבי הצעת מחיר בנוגע לשיפוץ קומפלט בדירת 4 חדרים, הוא הותיר רושם נפלא! הייתי שבעת רצון לחלוטין. עמרם בעל מקצוע פרפקציוניט והוא ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר! הוא עמד בזמנים שהבטיח ויתרה מזאת, נתן לי אחריות לתקופה ממושכת ואין ספק שזו אומנם הפעם הראשונה שאני משתמשת בשירותיו אך לא הפעם האחרונה!
ירדן, חיפה

, אוקטובר 2020

קיבלתי המלצה על עמרם דרך מעצבת הפנים שלי וגם ביצעתי סקר שוק לגבי שיפוץ דירה, הוא היה בין הזולים שבדקתי! הזמנתי אותו לשיפוץ כללי של המקלחת, שירותים, צבע ועבודות חשמל. עמרם עמד בכל היעדים שהצבתי לו בגבורה! הוא נתן לי ייעוץ והכוונה עם המון סבלנות וכאשר היו תקלות בדרך הוא עזר לנו לפתור אותם בצורה מהירה! בנוסף לכך, הוא מאוד בקיא בתחום ולכן בטחתי בו, מומלץ בחום!
רויטל, קריות

, אוקטובר 2019

עמרם הגיע אליי לאחר שחיפשתי בעל מקצוע שישפץ לנו את המטבח. דיברנו עם כמה בעלי מקצוע ולבסוף בחרנו בו. הוא בנה את כל חדר המטבח מאפס: שבר קיר, החליף חלון, סידר את כל התשתיות וכל זה בזמן מאוד קצר ובמחיר מצוין. מעבר לעבודה היפה אני רוצה לומר שגם היחס והשירות שלו מאוד נעימים וזה הפך את החוויה כולה לנהדרת!
אסנת, קרית ביאליק

, אוקטובר 2019

עמרם הגיע אליי כדי לבצע עבודת שיפוץ לדירה שאני משכיר בחיפה. היה צורך בשיפוץ של קיר חיצוני, טיח וצביעה של שני קירות נוספים. חיפשתי באינטרנט כמה בעלי מקצוע ועמרם נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית והרגשתי שהוא בנאדם אמין וישר. הוא הציע לנו כמה הצעות מחיר בהתאם לסוג העבודה ולסוג החומרים שאנחנו רוצים להשתמש בהם ואנחנו בחרנו מתוכן. עמרם עמד מאחורי כל מילה והבטחה שלו, גם מבחינת עמידה בזמנים וזה מאוד הרשים אותי כי לא רואים הרבה דברים כאלה בארץ. השאיר אחריו נקי והתוצאה הסופית מצוינת. בקיצור, בנאדם מקצועי ובעל מקצוע מצוין!
עמי, חיפה.

, אוקטובר 2019

חיפשתי דרך האתר בעל מקצוע שיבצע עבורי שיפוץ קוסמטי בסלון. דיברתי עם כמה בעלי מקצוע ובחרתי בעמרם מפני שהוא נשמע לי הכי לעניין. הוא עשה עבודת שפכטל מהיסוד בתקרה וצבע את הקירות לפי בקשתנו, ייעץ לנו גם לגבי הצבע ומאוד סמכנו עליו. הוא מגיע בזמן ועובד באופן מאוד מקצועי, וגם התחברנו אליו בתור אדם ושמחנו להכניס אותו לביתנו. המחיר שווה כל שקל!
אנטון, קרית אתא.

, יוני 2019

קיבלתי המלצה על עמרם שיפוצים,התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע טוב וקבענו פגישה לגבי שיפוץ הקירות החיצוניים בביתי. כבר בפגישה התרשמתי מהמקצועיות שלו, האדיבות והמחיר ההוגן וסגרנו תאריך. בחיים לא הייתי מרוצה מבעל מקצוע כמו שהייתי מרוצה מעבודתו של עמרם, הוא עמד בלוחות הזמנים שקבעתי איתו, ביצע שיפוץ וצביעת כל הקירות החיצוניים בביתי ברמה גבוהה מאוד,במהלך העבודה לא היה לי שום דבר להעיר לו, הכל בוצע לשביעות רצוני. אני ממליצה עליו בחום, בעל מקצוע שלא רואים כל יום והכי חשוב האמינות והיושר שלו בולטים לעין.
ליאת, נשר.

, יוני 2019

עמרם הוא בעל מקצוע בחסד עליון, אדם שעומד במילתו ומקיים מה שמבטיח ללקוח, התוצאה הסופית פשוט שווה כל שקל. עמרם שיפץ עבורי את חדר המקלחת, הוא פירק את כל הריצוף הקיים, החליף את הצנרת הישנה בחדשה, ריצף מחדש את המקלחת בריצוף החדש שרכשתי, ביצע התקנת כלים סניטרים וכן חיפוי בקיר. תותח אמיתי, תוך שבוע סיים את כל העבודה, תמיד הגיע בזמן שקבענו, נתן את כל כולו בעבודה, בסיום העבודה גבה מחיר הוגן לעומת כל המחירים שקיבלתי לפניו, השירות שלו פשוט אדיב, יחס חם ופשוט הוא בעל מקצוע שלא שוכחים, מומלץ!
שלמה, חיפה.

, פברואר 2019

על עמרם יש לי רק דברים טובים לומר, הוא ביצע עבורי צביעת דירת 4 חדרים ושיפוץ חדר האמבטיה. כל ההתנהלות מולו מההתחלה ועד הסוף הייתה נהדרת, הגיע כל בוקר מוקדם עם כל הציוד הנדרש, שיפץ את חדר האמבטיה, התקין כלים סניטרים, תיקן את כל הסדקים בקירות, לאחר מכן צבע את כל הדירה פעמיים. הכל יצא מהמם, מקצועיות וסדר בעבודה ברמה גבוהה מאוד, אדיב ושירותי, גבה מחיר הוגן לעומת כל ההצעות שקיבלתי לפניו ואני ממליץ עליו בחום רב!
סטס, עפולה.

, פברואר 2019

את עמרם אני מכיר המון שנים וכל פעם מחדש אני נהנה לעבוד איתו. אני מפקח בניה במקצועי ופניתי לעמרם לצורך שיפוץ בית דו קומתי, הוא הגיע לפגישה ונתן הצעת מחיר מסודרת וקבענו תאריך לתחילת עבודה. עמרם הגיע בתאריך ובשעה שקבענו, החל בכל התיקונים בקירות, ביצע שיפוץ כללי בחדר האמבטיה, החליף צנרת חדשה, התקין את כל הכלים הסניטרים, ריצף את כל הקומה התחתונה בבית ולאחר מכן צבע את כל הבית. העבודה של עמרם ראויה לשבח, מבצע עבודות ברמה מקצועית מאוד, ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות והתוצאה פשוט מושלמת בכל פעם מחדש שמגיע לבצע עבודות שונות. ממליץ עליו בחום!
מיכאל, קריית ים.

, אוקטובר 2018

עמרם איש יקר ומגיעות לו המון מחמאות על העבודה הנפלאה שעשה עבורנו, גם כיום, כמעט שנה אחרי השיפוץ הוא מגיע לבצע תיקונים קטנים שביקשנו ממנו וזה ראוי להערכה. במשך כמעט 3 חודשים עמרם ביצע אצלנו שיפוץ גדול ומסיבי, הביא את אנשי המקצוע המתאימים לכל תחום וצוות פועלים מיומן ואיכותי ודאג לפקח על העבודה של כולם. השיפוץ כלל - שבירת קירות, החלפת חלונות, החלפת צנרת, תיקוני חשמל, החלפת ריצוף וקרמיקה בכל הבית, התקנת פרקטים ועוד.. הוא עמד בלו"ז כפי שהתחייב מראש, עבד עם חומרים איכותיים, לא התעצל אפילו לרגע אחד ובכל בוקר הגיע בשעה מוקדמת בשיא המרץ והאנרגיות. מבחינת המחיר הוא נתן לנו הצעת-מחיר מעט יותר יקרה מבעלי-מקצוע אחרים אבל החלטנו לבחור בו מאחר והתרשמנו ממנו לטובה, העמידה בהתחייבויות שלו כלפינו ואופן העבודה שלו מולנו היו שווים את המחיר ללא ספק! הגעתי אליו דרך המלצה מחברים ואני שמחה להצטרף להמלצות הללו ולהעביר גם את ההמלצה החמה שלי הלאה!
שוש, חיפה.

, ספטמבר 2018

אני מרוצה מאוד מהשירות של עמרם הקבל שיפוצים ומגיעות לו כל המחמאות! מדובר בשיפוץ כללי שכלל עבודות גבס וצבע, החלפת ריצוף וקרמיקה, תיקוני אינסטלציה וחשמל ועוד.. הכל בוצע בצורה נהדרת! אין תחום שעמרם לא שולט בו! במשך שבועיים שלמים עמרם והצוות הגיעו בשעות בוקר מוקדמות ולא עזבו לפני שסיימו את מה שתוכנן לאותו היום. כל בקשה או שאלה שלי נענתה בחיוב וכל ההתנהלות מולו היתה טובה וחיובית. התוצאה הסופית מעל ומעבר למה שציפיתי והדירה נראית נפלא! אין לי ספק שבמידת הצורך אפנה אליו בעתיד ואני ממליץ גם לכם!
גנאדי, חיפה.

, ינואר 2018

על עמרם הקבלן שיפוצים יש לי רק מילים טובות - הוא ביצע אצלי בדירה שיפוץ קומפלט והעבודה הסופית פשוט נהדרת! מעל ומעבר למה שציפיתי! העבודה כללה - החלפת ריצוף, צביעת קירות, שיפוץ חדר מקלחת ושירותים וכו'.. הכל בוצע במקצועיות רבה, ניכר שעמרם מכיר את העבודה על בוריה ועושה אותה מכל הלב. מעבר לעבודה הטובה שביצע, עמרם אחלה בחור, הוא שירותי ואדיב ונעים להכניס אותו הביתה. גם מבחינת המחיר הוא היה הוגן מאוד ואני שמח להמליץ עליו לכל מי שמחפש עבודה טובה במחיר הוגן.
איציק, טבעון.

, ינואר 2018

לאחר שקנינו דירה חיפשנו קבלן שיפוצים שיגיע לבצע שיפוץ יסודי לפני כניסתנו לדירה, הגענו ל"עמרם שיפוצים" ומהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה. מדובר בבעל מקצוע רציני ומבין עניין, הוא יודע את העבודה על בוריה ועושה אותה מכל הלב. העבודה כללה - החלפת קרמיקה, צביעת קירות כולל תיקונים, עבודות אינסטלציה, החלפת מטבח קומפלט וכו'.. הוא עבד אצלנו עם הצוות שלו בערך חודש וחצי ולכל אורך העבודה נתן שירות אדיב ומקצועי, ענה בסבלנות על כל שאלה שלנו והיה נוכח בבית כל הזמן ולא התפזר לקחת עבודות אחרות במקביל. הוא אמין וישר ועומד במילה שלו - כל מה שעמרם הבטיח לנו הוא קיים! גם המחיר היה הוגן וקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. ממליץ מכל הלב.
מלכי, חיפה.

, ינואר 2018

לא מזמן רכשנו דירה חדשה ורצינו לשפץ את הדירה לפני הכניסה אליה, עמרם ביצע שיפוץ כללי וצלח את העבודה בהצלחה. העבודה כללה פשוט הכל - עבודות גבס וצבע, החלפת ריצוף, אינסטלציה וכדומה.. לעמרם יש צוות של חבר'ה אדיבים ומקצועיים, הוא עצמו היה נוכח לכל אורך העבודה ולא התפזר לפרוייקטים אחרים. הוא עמד בזמנים שקבענו, המחיר היה הוגן והתוצאה הסופית נראית פשוט יפיפייה! הדבר היחיד שקצת הפריע לי הוא שנאצלנו להחליף רצף מס' פעמים עד שעמרם הביא לנו רצף שאהבנו את העבודה והיחס שלו אך בסופו של דבר הריצוף הותקן כמו שצריך.
ורדית, טבעון.

, אפריל 2017

עמרם מחברת "עמרם שיפוצים" ביצע אצלי כבר מס' עבודות שונות, אני אומנם לא זוכר איך הגעתי אליו לראשונה אך מאז אני פונה רק אליו! בעבר הזמנתי אותך לצורך שיפוץ חדר אמבטיה בדירה שאני משכיר ומאחר והייתי מרוצה הזמנתי אותו שוב לפני חודשיים - הפעם לצורך שיפוץ כללי בביתי שכלל: החלפת ריצוף, חיפוי קירות באבנים, סיוד והחלפת כלים סניטרים. גם הפעם הייתי מאוד מרוצה מהעבודה שלו, הוא עומד במילה שלו, מגיע בזמן שקובע, מאוד נעים לעבוד איתו והמחירים שהוא גובה הם מאוד הוגנים ביחס למחירים בשוק. אם אני חוזר אליו שוב ושוב בכל פעם שאני צריך עבודה כלשהי - זה אומר הכל! אין לי ספק שאמשיך לעבוד עם עמרם עוד שנים רבות.
משה, קריות.

, ינואר 2017

אל עמרם מחברת "עמרם שיפוצים" הגעתי דרך המלצה מחבר. חיפשתי בעל מקצוע שיבצע אצלי שיפוץ מקלחת קומפלט, חבר טוב המליץ לי עליו וכבר בשיחת הטלפון עם עמרם הבנתי שחבר שלי צדק.
עמרם הגיע בזמן שקבענו, ניגש לעבודה במרץ, השתדל לשמור ככל שניתן על סדר וניקיון והתוצאה הסופית פשוט נהדרת. אני ממליץ מכל הלב על עמרם וללא ספק אפנה אליו שוב בעתיד.
משה.

, אוקטובר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה שעמרם ביצע אצלנו, עמד בלוח הזמנים, ביצע עבודה נקייה מאוד ומאוד מקצועית, עמרם בן אדם שניתן לסמוך עליו, אדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב. העבודה שלו יפה מאוד ומוקפדת, כל דבר עשוי כמו שצריך, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, עדכן בכל פרט ושינוי, עבד מולי בשקיפות מלאה - היה פשוט תענוג לעבוד איתו.
יפה.

, אוקטובר 2016

מאוד מאוד מרוצה! עמרם עשה אצלי עבודת שיפוץ כללית, יש לי רק דברים חיוביים לספר עליו ועל העבודה שהוא ביצע. בדקנו כמה הצעות מחיר וההצעה ותוכנית העבודה שעמרם בנה לנו הרשימו אותנו מכל הבחינות והחלטתי לסגור איתו חוזה ולוח זמנים לביצוע העבודות.
עמרם התייצב בזמן לביצוע העבודה, היה מגיע כל יום בבוקר ונשאר עד שעות אחר הצהריים המאוחרות, הוא וצוות העובדים שלו סיפקו עבודה נמרצת ואיכותית. הקדים וסיים את העבודה לפני זמן היעד, היה נעים לעבוד עם בעל מקצוע כמו עמרם שנותן מעצמו את הכל בלי שצריך להתעסק איתו או לרדוף אחריו, בלי שום כאבי ראש. מגיע לעמרם המלצה חיובית והצלחה.
אריה.

, אוקטובר 2016

עמרם בעל מקצוע מאוד אמין, מאוד נעים לעבוד איתו, שעה זאת שעה מילה זאת מילה, עבודה טובה מקצועית ואיכותית.
לגבי השיפוץ עצמו, מדובר בעבודת שיפוץ נרחבת, השיפוץ כלל: שינוי במבנה הפנימי של הבית, שבירת קירות, בניית קירות חדשים (הפכנו את הבית ושיפצנו אותו מאלף עד תף), ריצוף, אינסטלצה צבע וכו'...
במהלך ימי השיפוץ עמרם התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, נעשתה עבודה מדויקת ואיכותית והתוצאה הייתה לשביעות רצוני, העבודה נערכה במדויק על פי לוח זמנים שקבענו מראש. הייתי מרוצה מההתנהלות ומהשיפוץ עצמו, הבית נראה נהדר - ממליצה בחום.
מירה.

, אוגוסט 2016

החלטנו לשדרג את הבית ע"י שיפוץ כללי והתחלנו לחפש איש מקצוע שיוכל לעשות את העבודה ונוכל לסמוך עליו. מפה לאוזן הגענו לעמרם וקבענו איתו פגישה, בפגישה הוא עבר איתנו על רעיונות ובהחלט תרם מהניסיון שלו, הוא התנהל במקצועיות, היה קשוב, אדיב ונעים הליכות, הצעת המחיר שהוא נתן לנו הייתה מעולה והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
יום אחרי יום, עמרם תיקתק עבודה, היה יעיל מאוד וגם נעים ואדיב כלפי כל בקשה ועשה עבודה איכותית. בתום העבודה הוא גבה את המחיר ההתחלתי שקבענו ועמד במילתו, מדובר בבעל-מקצוע רציני ובהחלט ניתן לסמוך עליו! היה תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו!
יפית.

, אוגוסט 2016

עמרם היה עשר, ביצע שיפוץ באופן מקצועי ועשה עבודה טובה ונקייה, המחיר היה הוגן והשירות טוב - ממליצה מכל הלב. הגעתי לעמרם לצורך שיפוץ דירה. בפגישה הסברתי לעמרם באיזה שיפוץ אני מעוניינת, הוא מצידו הציע פתרונות מגוונים ויעץ מה צריך לעשות, התרשמתי מהאישיות והבקיאות שהוא הראה, המחיר הכללי היה הוגן לטעמי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות השיפוץ, עמרם היה עשר, עמד בלוחות הזמנים וביצע עבודה ברמה גבוהה. כמו שציינתי, השיפוץ עבר חלק, לא צריך לעמוד לעמרם על הראש, הוא עצמו עומד במילה שלו! שירות טוב ואמין, אני ממליצה בחום והמלצתי עליו הלאה במספר הזדמנויות.
הלן.

, אוגוסט 2016

מבחינת שירות אמינות ומקצועיות אין מה לומר, עמרם היה עשר, עמד במילה שלו, מה שסיכמנו זה מה שבוצע, זה נדיר למצוא בעלי-מקצוע כמוהו - ממליצה מכל הלב.
מדובר בצביעת דירה פנים וחוץ, עמרם היה מאוד מקצועי ואדיב, נתן לי הצעת מחיר ראויה והחלטתי דיי מהר לסגור איתו את העבודה. אני רוצה לציין את העמידה בלוחות הזמנים, הוא הגיע אלינו ללא עיכובים ותירוצים ומיד החל במלאכה, הוא הקפיד מאוד על הניקיון של הבית, בכל חדר שנעשתה עבודת צבע, הוא שמר על הניקיון והסדר ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריכה לדאוג להם לאחר הצביעה.
את הצעת המחיר הוא נתן לי באופן מסודר ועמד בה. הוא מקצועי נחמד ואמין - רק מילים טובות.
מירי.

, מרץ 2016

עמרם עשה אצלנו במשרדים עבודת שיפוצים מקיפה. הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן, חיפשתי בעל מקצוע עבור שיפוץ משרדים בשטח מאוד גדול של 500 מ"ר, מדובר בעבודה גדולה וחיפשתי בעל-מקצוע שידאג במרוכז לכל העניינים ביחד. שוחחתי עם עמרם טלפונית ואחר כך נפגשנו, הסברתי לו את התכנון שלי וקיבלתי הצעת מחיר מפורטת כולל התכנון עצמו של השיפוץ. לקחתי הצעות מחיר נוספות מבעלי מקצוע שונים ובסופו של דבר החלטתי לקחת את עמרם לעבודה הזאת, המחיר שלו היה מאוד משתלם עבורי וגם התרשמתי ממנו כאיש מקצוע שמבין עניין.
עמרם עשה במשרדים שלנו שיפוץ מאוד יסודי, הוא בנה מחיצות מגבס על מנת ליצור חללים נוספים, התקין צנרת וכלים סניטריים במטבחון, דאג לנקודות חשמל נוספות, התקין ויטרינות וזכוכיות (עבודת אלומיניום מאוד יפה ומושקעת) ואפילו סידר את התקשורת, עשה הכל מהכל עד למעמד קבלת המפתח. במהלך ימי השיפוץ, עמרם הקפיד לעמוד בזמנים, דאג שהכל יתנהל באופן מתוקתק ושהעבודה תתבצע ברמה גבוהה.
הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, השירות היה יוצא מן הכלל, עבודה ברמה גבוהה, יחס מצוין, הצוות שלו היה מקצועי, הלו"ז היה מדויק והכל דפק כמו שצריך. עמרם עמד בכל מה שסיכמנו, נהג באמינות, עבד בצורה יעילה ומקצועית ובתיאום מלא איתי, לא היו הפתעות ובלגן, הכל היה מסודר ומתואם.
ממליץ עליו לכולם - דוד.

, מרץ 2016

הייתי מאוד מרוצה מעמרם הוא עשה אצלי עבודה מקצועית ויפה - ממליצה בחום! לפני מספר שבועות עשיתי שיפוץ של חדר האמבטיה וחצר וחיפשתי רצף מקצועי שיבצע עבודת ריצוף וחיפוי קירות איכותית. חיפשתי בעל מקצוע איכותי וקיבלתי המלצה אישית על עמרם בסיסי, נאמר לי שמדובר בבעל מקצוע רציני שעושה עבודה יפה במחירים הוגנים והתקשרתי לקבוע פגישת הצעת מחיר.
עמרם הגיע כמו שסוכם, ישב איתי בלי למהר, לקח את הזמן, הקשיב לדבריי וביחד הגענו לעמק השווה בנוגע למחיר (אגב המחיר היה מאוד הוגן ואפילו זול יחסית למחירים שהציעו לי קודמיו) סגרתי איתו את העבודה וכמובן לו"ז. עמרם עמד בכל מילה ומילה, עמד בלוח הזמנים ועשה עבודה יוצאת מן הכלל. לאורך ימי השיפוץ, עמרם היה מאוד מקצועי, התנהל באופן מסודר ומאורגן, הביא עמו את כל הציוד הנדרש, ביצע ריצוף בגינה של מרצפות גרניט פורצל 45X45 - הכין מראש חומר על בסיס חול ולאחר מכן ביצע את הריצוף והחיפוי, את הרווח בין האריחים הוא יצר בעזרת שימוש בספייסרים (מרווחונים) העשויים חומר פלסטי ומעוצבים בצורת צלב. הניח אותם בין אריח לאריח וכך יצר מרווחים שווים. את הספייסרים השאיר עד שהגיע ליישום הרובה. לקראת יישום הרובה הוא הוציא וניקה את המרווחים מכל לכלוך או דבק וביצע מילוי מרווחים.
בנוסף עמרם ביצע חיפוי של קרמיקה במטבח מעל השיש כולל עבודת בריקים ועשה עבודה נהדרת. בסיום העבודה עמרם ניקה וסידר אחריו, העבודה שהוא ביצע הייתה מאוד יפה ואיכותית, עבודת הרובה בוצעה במקצועיות רבה והמחיר כמו שציינתי היה בהחלט משתלם. ממליצה עליו לכל מי שמחפש איש שיפוצים אמין מקצועי ובמחיר הוגן.
נירה.

, מרץ 2016

הייתי מרוצה מבחינת עמידה בזמנים גם המחיר היה הוגן וגם לא היו סטיות, מה שסיכמתי מול עמרם זה מה שהיה, עמרם ביצע עבודה טובה ובעיקר מהירה והיה נעים לעבוד איתו איש נחמד מאוד. החלטנו לבצע שיפוץ כללי של הבית ולשם כך נפגשתי עם כמה בעלי מקצוע בתחום ומבין כולם, בחרתי לעבוד עם עמרם שיפוצים, הוא עשה רושם מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הציע פתרונות יעילים לכל מיני בעיות ונתן הצעת מחיר סבירה למחירי השוק. מבחינת העבודה עצמה, עמרם עמד בלוחות הזמנים ועשה עבודה טובה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הגיע תמיד בעצמו לשטח, יום אחרי יום ברצף, ונתן את ההרגשה שאתה עובד עם בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ולדעת שהוא אחראי לכל מילה שלו, שהוא אמין ומקצועי. עמרם עשה עבודה יפה, הוא עמד בכל מילה שסוכמה בינינו והתוצאות של השיפוץ היו לשביעות רצוני. מדובר בשיפוץ כללי של כל הדירה ועמרם באמת עשה עבודה מעל ומעבר למה שיכולתי לדמיין כולל הקפדה על הפרטים הקטנים שבעיניי זה עושה את ההבדל!
השיפוץ כלל: צביעה של הבית מחדש כולל תיקוני טיח במקומות הנדרשים, הריסת קירות ובניית קירות חדשים, החלפת ריצוף בכל הדירה, תשתית אינסטלציה חדשה כולל העברת צנרת והחלפת כלים סניטריים חיפויי קרמיקה ועוד. עמרם דאג שהכול יראה טוב ושתעשה עבודה איכותית ורצינית. אני רוצה להוסיף שמדובר בדירה שאנחנו חיים בה והשיפוץ התנהל תוך כדי, עמרם היה מאוד אכפתי, נראה שהלקוח חשוב לו, הוא ממש ניסה למזער את הלכלוך כמה שפחות ובכל פעם שסיים עבודה ניקה וסידר אחריו. היה נעים לשהות במחיצתו, מדובר באדם מאוד אדיב ומנומס.
לגבי המחיר, הוא עמד בסכום הכסף שסוכם בתחילת הדרך, גם בימי השיפוץ עצמם לא היו ניסיונות מצדו להעלות את המחיר בטענות שונות, הוא היה הוגן מאוד ולא שיחק משחקים, עבד מכל הלב, סיים את השיפוץ תוך פרק הזמן שסוכם מראש והתוצאות בעיניי מעולות - ממליצה בחום.
טניה.

, נובמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מעמרם, הוא עמד בזמנים, היה מקצועי ועשה עבודה טובה מאוד - ממליץ בחום! זאת כבר פעם שנייה שאני מזמין אותו לעשות עבודות שיפוצים וממש כמו בפעם הראשונה הייתי מרוצה מעל ומעבר. בפעם הראשונה, הגעתי לעמרם דרך פרסום לשם שיפוץ נרחב בבית של הבת שלי, לפני שסגרתי איתו בחנתי עוד כמה וכמה בעלי-מקצוע, אבל מבין כולם עמרם היה הרציני והאחראי ביותר, הוא עשה לנו תוכנית עבודה מפורטת וכנ"ל גם לגבי המחיר, שאני מציין שהיה מחיר סביר בהחלט.
מבחינת לוח הזמנים - אין מה לדבר! עמרם עמד בו ותיקתק את הבית, העבודה כללה הריסת קירות, בניית קירות חדשים (לשם חלוקה שונה של החללים), עבודות גבס, צביעה של כל הבית, ריצוף, תשתית אינסטלציה חשמל, אלומיניום דלתות וכיוצא בזה. העבודה נעשתה באופן מדויק וקפדני, עמרם עמד בכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו והבת שלי הייתה מרוצה עד הגג משיפוץ הבית, פשוט עשה לה בית חדש. מכיוון שהייתי מרוצה ממנו בפעם הראשונה, לקחתי אותו בפעם השנייה לבצע ריצוף מחדש של כל הקומה התחתונה בבית שלי. עמרם כמו תמיד, עמד במילה שלו, ביצע את התקנת הריצוף על הצד הטוב ביותר - במהירות ובמקצועיות.
אני רוצה לציין שמעבר להיותו איש מקצוע שירותי, אדיב ומקצועי עמרם גם בן-אדם נעים, נחמד ונוח להכניס אותו אליך הביתה. אני ממליץ עליו ממש מכל הלב!
דורון.

, נובמבר 2015

את עמרם הזמנתי לבצע עבודות שיפוצים בשתי הזדמנויות שונות וסה"כ יש לי להגיד עליו המון דברים טובים. בפעם הראשונה הזמנתי את עמרם באופן פרטי לבצע צביעה חיצונית של ביתנו הפרטי פלוס עבודות קטנות של גבס כגון הנמכת תיקרה, הנמכת דלתות והתקנת חלון חיצוני.
הגעתי לעמרם דרך המלצה מפה לאוזן, הוא הגיע אלי באופן מסודר, היה מקצועי הותיר רושם טוב ורצה מחיר הוגן על העבודות. סגרתי איתו פחות או יותר לוח זמנים ויצאנו לדרך. מבחינת ההתנהלות בפעם הראשונה עמרם היה עשר מבחינה מקצועית ובאמת עשה עבודות יפות, אבל מבחינת הזמנים היה קצת ארוך ממה שחשבתי.
לעומת זאת בפעם השנייה שהזמנתי את עמרם לבצע עבודות גבס נוספות אני רוצה לציין שהוא היה יוצא מן הכלל, עמרם עבד מול מעצבת שנתנה לו הנחיות מה אנחנו רוצים, הוא עמד בלוח הזמנים ואפילו סיים לפני הזמן. מבחינת המקצועיות והפינישים הוא היה עשר התוצאות ממש יפות. הודיתי לעמרם על העבודה ואני בהחלט ממליץ עליו בחום.
איליה.

, אוקטובר 2015

עמרם היה בסדר, ביצע שיפוץ מקצועי ועמד במחיר שסוכם. לקחנו את עמרם לעשות עבודה של שיפוץ מקלחת + עבודת צביעה של כל הבית הגעתי לעמרם דרככם, נכנסתי לחפש בעלי מקצוע בתחום השיפוצים ועלו מספר תוצאות אצלכם באתר, הרמתי טלפון לקבל מחירים וידענו מראש מה המחיר המצופה. גם לעמרם הרמנו טלפון וביקשנו הצעת מחיר - עמרם הגיע באופן מסודר, ישב איתנו על הדברים, הציע מחיר סביר שתאם פחות או יותר את סכום הכסף שתכננו להוציא וקבענו תאריך לביצוע העבודה.
עמרם הגיע עם כל הציוד הנדרש ובעצם שינה את חדר המקלחת מאלף עד תף, הרסנו את הקיים ועשינו חדש לגמרי, כולל החלפת צנרת, כלים סניטריים, חיפוי קרמיקה וצבע. העבודה נעשתה לשביעות רצוננו המלאה. בנוסף הוא ביצע צביעה של כל הבית מחדש, הצביע אחידה ומקצועית. מבחינת לו"ז עמרם היה בעיכוב, מעבר לזה השיפוץ הושלם בהצלחה.
חיים.

, אוקטובר 2015

מרוצה ממנו מאוד, ממליצה בחום! עמרם עשה אצלי עבודה באיכות גבוהה ועמד במחיר שסוכם - ממליצה בחום! חיפשתי בעל-מקצוע שמתמחה בעבודות גבס, רציתי לבנות בסלון עבודות דקורטיביות וחשבתי שעבודות גבס הם פתרון טוב. לעמרם הגעתי דרך האתר שלכם, קבענו להיפגש, הוא הגיע בזמן והיה מאוד מקצועי, התרשמתי ממנו לטובה, הבנתי שמדובר באיש מקצוע רציני, אמין ומקצועי, הוא ייעץ לי על סוגי עבודות גבס ומסר מידע אמין ומקצועי!
במהלך ימי השיפוץ עמרם התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, נעשתה עבודה מדויקת ואיכותית והתוצאה הייתה לשביעות רצוני, אפילו הפינישים היו מרשימים. מבחינת המחיר - הוא לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ועמד בלוח הזמנים שסוכם. ההתנהלות של עמרם הייתה פשוט מקצועית, הוא עשה עבודה מדהימה עד לרמת הפינישים. עבודה מוקפדת, אסתטית, קווים ישרים ונקיים!
מומלץ - טלי.

, אוקטובר 2015

אני ממליץ על עמרם בסיסי - בעיניים עצומות! מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה! לעמרם הגעתי דרך המלצה ממכרים לצורך שיפוץ כללי של הדירה שלנו. עמרם הראה רצינות מתחילתו של התהליך, הגיע לראות את הדירה, ייעץ כראות עיניו, דיבר לעניין והיה מאוד מקצועי. התרשמתי הן ממנו והן מרמת המחירים שלו וסגרנו חוזה עבודה מפורט ומסודר כולל תאריך התחלה וסיום.
עמרם עמד בכל המסוכם, הגיע בזמן לימי העבודה, עבד במהירות אך עם שימת לב לפרטים ולגימורים. השיפוץ כלל: התקנת צנרת אינסטלציה חדשה לכל הבית מהשעון לדירה - עמרם לא עקר את הצנרת הישנה אלא עשה מעקף מתוכנן ומדויק. מעבר לכך עשינו חלוקה מחדש של השירותים והמקלחת שכללה שבירת קיר וסגירה של קיר חדש מגבס. מעבר לכך הוא עשה ריצוף בכל הבית וצבע מחדש את הדירה בתום השיפוץ. עמרם הקפיד ככל הניתן להשאיר אחריו סביבת עבודה נקייה ומסודרת. הוא סיים את השיפוץ כפי שסוכם - בתוך חודש ימים ועמד בכל התחיבות שהייתה כתובה בחוזה - אני ממליץ בחום!
מולה.

, יוני 2015

לאחר שקיבלנו החלטה על שיפוץ ועיצוב מחדש של הבית התחלתי לחפש בעל מקצוע מתאים, חיפשתי מישהו שיהיה לא רק שיפוצניק אלא אחד שמבין בעיצוב.
קיבלתי המלצה על עמרם שיפוצים, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע טוב וקבענו פגישה שבה סגרנו את כל הפרטים ואת לוח הזמנים. כבר בפגישה עמרם הרשים לטובה ויחד איתי הם בנו תכנית עבודה לשביעות רצוני המלאה.
עמרם הפתיע אותי עם עבודה ברמת גימור כל כך גבוהה שלא היה לי שום דבר נוסף להעיר או לבקש כשסיים את השיפוץ.
העבודה כללה: ריצוף מחדש, שבירת קירות, בנייה מגבס, אינסטלציה צבע וטיח. התוצאות היו מאוד מאוד יפות ובאמת שהבית קיבל צורה אחרת לגמרי - רמה מאוד גבוהה.
אני ממליצה עליו בחום, הוא ביצע אחד לאחד כל מה שסוכם איתם, רמת העבודה שלו גבוהה, העבודה שהוא עשה אצלי מעולה.
עינת.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, צוות מקצועי עמדו בזמנים, עמרם עמד במחיר שסוכם - אומנם היה קצת יקר אבל אני חושב שעל איכות צריך לשלם.
הגעתי לעמרם לצורך עבודת צבע וגבס, חיפשתי בעלי-מקצוע בתחום הגבס וקיבלתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי טלפון לעמרם בכדי לקבוע פגישה ולקבל הצעת מחיר.
עמרם היה זמין, הגיע בדיוק בשעה שקבענו, היה אדיב ונחמד, הציע רעיונות דקורטיביים לעבודות גבס וצבע, אהבתי את הקו הכללי שלו וביקשתי שייתן הצעת מחיר, ההצעה הייתה ברמת הסביר, פחות או יותר מה שתכננתי להשקיע וסגרתי איתו את העבודה.
עמרם היה זמין לעבודה, הגיע מהר ובזמן, ועשה את העבודה עד הסוף. עמרם ביצע עבודות גבס מגוונות, הנמכות תיקרה, קרניזים עם תאורה נישות מגבס וכו'....
בסיום העבודה עמרם דאג לסדר ולנקות אחריו, לא היו כתמי צבע, הכל נעשה ברמה גבוהה, עמרם ווידא שאני מרוצה ולקח בדיוק את הסכום שסגרנו עליו - ממליץ בחום!
גיא.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, עמרם עומד בלוח הזמנים כמו שעון, אמין בצורה בלתי רגילה - ממליץ עליו בחום ומודה לו על עבודה מקצועית!
חיפשתי בעל מקצוע בשביל יציקת בטון וחומה, שמעתי כמה המלצות על עמרם והתקשרתי אליו. מהרגע הראשון עמרם עשה רושם של בחור אמין מאוד, הוא הגיע לשטח עוד באותו יום שבו הרמתי טלפון, הכין לי שרטוטים במקום, הציג לי תמונות להמחשת העבודה. בו במקום סגרתי איתו על הצעת מחיר הגיונית והוגנת, לא היו לי ספקות לגביו.
עמרם ביצע את העבודה באופן מקצועי, עשה יציקות בטון איכותיות ובנייה של חומה.
עם כל הרושם הטוב שעמרם עשה עליי מההתחלה, הוא הצליח להפתיע אותי לטובה מהזריזות ומאיכות העבודה שביצע. את הכל הוא סיים לפי לוח הזמנים שנקבע מראש, עמרם עמד במחיר שסיכמנו בלי "הפתעות". בלי ספק מדובר בבעל מקצוע ברמה גבוהה ובנאדם מהשורה הראשונה. מומלץ בחום.
איציק.

, יוני 2015

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מעמרם בסיסי - בעל מקצוע אדיב, איכות עבודה ברמה, אדם נחמד שמקיים את ההבטחות שלו ועומד במילה שלו!
עמרם עשה אצלי שיפוץ כללי ויסודי ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
עמרם והצוות הגיעו מידי בוקר וקידמו את העבודה בכל המרץ, את העבודה כולה הם סיימו על-פי לוח זמנים שנקבע מראש.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום למרות שהיו כמה שינויים ותוספות קטנות שביקשנו במהלך העבודה בנוסף על התכנית המקורית. היה פשוט תענוג לעבוד מולו וכמובן שאנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
שקד.

, מרץ 2015

הגעתי לעמרם דרך האתר. הוא עשה עבודות חיפוי וריצוף. אני רוצה לציין שהעבודה בוצעה בצורה טובה, ובהזדמנות זו לשבח אותו!
מדובר בעבודה של ריצוף גינה, עמרם הגיע אלי הביתה, ייעץ לי לגבי העבודה - הצעת המחיר שלו נראתה לי מאוד וסגרתי איתו את העבודה.
עמרם עמד בכל מה שהתחייב, עמד גם במחיר שסוכם ובאמת ההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל! הוא הגיע ליום העבודה בזמן עם כל הציוד הנדרש, היה מאוד מסודר ומאורגן, ביצע את כל השלבים וההכנות לפני התקנת הריצוף החדש, הוא באמת היה יסודי ודאג להתקין את המרצפות באופן ישר ואחיד. בסיום ההתקנה מרח רובה בין הרצפות עצמן והתוצאה הייתה מעולה.
הוא דאג לפנות את הפסולת מהגינה, ניקה וסידר אחריו וכמו שכבר הזכרתי - עמד במילה שלו ולקח את הסכום המדויק שסגרנו מראש.
אני בהחלט מרוצה וממליצה עליו בחום!
מירה.

, מרץ 2015

לעמרם הגעתי דרך ההמלצות באתר שלכם, חיפשתי איש ריצוף שיבצע אצלי בגינה עבודה. קראתי המלצות ממש טובות על עמרם, שוחחתי איתו והסברתי לו שאני מעוניינת לרצף שטח בחצר, מסרתי לו את כל הפרטים ועל פי הדיווח שלי קיבלתי הצעת מחיר, בעיניי ההצעה הייתה סבירה וסגרתי איתו יום ושעה לביצוע העבודה.
ביום העבודה עמרם התייצב בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, עשה עבודה מאוד יפה, עבד מאורגן ותיקתק את העבודה. התוצאה הייתה יפה ואסתטית. עמרם עמד בכל מילה והתחייבות שהייתה לו כלפי, הן מבחינת לוחות הזמנים ואיכות העבודה.
לגבי המחיר, כשעמרם הגיע לשטח, הוא הבין שהעבודה מורכבת יותר, נתן לי הסבר שהמחיר יצא יקר משחשב ולמרות שהמחיר היה נראה לי יקר אישרתי לו לבצע את העבודה.
מעבר לזה נעשתה באמת עבודה טובה ומקצועית.
חווה.

, מרץ 2015

תכננו עבודת שיפוץ מאוד גדולה וחיפשנו בעל מקצוע מומלץ בתחום, לעמרם הגענו דרך המלצה מפה לאוזן, הוא הגיע לראות במה מדובר, ישבנו על התוכנית הקיימת ועמרם הוסיף הערות, טיפים לייעול ודאג להביא את החומרים הנדרשים. העבודה כללה שיפוץ נרחב בכל הבית: ריצוף, חיפוי קירות, תיקוני טיח וסדקים וצביעה של כל הבית כולל צביעה של דלתות הפנים בצבע שמן.
לצורך העבודה עמרם הביא צוות, שהיו מאוד עניינים, מקצועיים וחרוצים. עמרם דאג שסביבת העבודה תישאר נקייה ומסודרת (כמובן בגבול ההיגיון במהלך שיפוץ) בסוף כל יום עבודה.
אכן לא טעינו בהרגשה הראשונית - זכינו בעבודה ברמה הגבוהה ביותר ומכל הלב, עמידה בלוח זמנים ובכל הבטחה שניתנה לנו. עמרם וצוות העובדים מאד אמינים ונחמדים, רמת גימורים גבוהה והתחשבות בצרכי הלקוח. כל מה שהייתי מצפה מקבלן קיבלנו ואף הרבה יותר, זכינו להכיר אנשים מקסימים.
לא הוספנו שקל ולא נדרשנו לשלם אגורה מעל למה שסוכם, עמרם עבר איתנו בסוף השיפוץ על הכל להראות לנו מה נעשה ולוודא שאנחנו מרוצים. השיפוץ הזה עבר בנעימים, לא האמנתי שזה יהיה כל כך פשוט, ממליץ בחום.
ליביו.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מעמרם, מדובר בבעל-מקצוע רציני, עמד בלוח הזמנים, היה נחמד ואדיב ועשה עבודה כמו שצריך - ממליצה בחום!
הגעתי לעמרם דרך המלצה, הרמתי אליו טלפון וקבענו להיפגש. בעצם חיפשתי מישהו שיעשה לי תיקון לקיר בטון אחרי חציבה להתקנת מזגן. המחיר שהציע על העבודה היה הוגן בעיניי וסגרנו תאריך לתחילת העבודה.
עמרם הגיע אלי ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, הוא עבד באופן מקצועי ובסיום העבודה הקיר נראה חלק, עבודה ממש מוצלחת.
עמרם עמד בלוח הזמנים, בסיום העבודה הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו בפגישתנו הראשונה. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו אני איעזר בו בשמחה גם בעתיד כאשר אצטרך עזרה של בעל מקצוע בתחום השיפוצים - אני שבעת רצון!
יעל.

, מרץ 2015

עמרם בעל מקצוע מעולה, הוא עשה אצלנו עבודה טובה ובמחיר הוגן, מומלץ למי שמחפש בעל-מקצוע אמין והגון!
חיפשתי בעל-מקצוע שיבצע אצלנו בבית צביעה מחודשת של קירות הבית החיצוניים, שינוי חזית הבית.
הגעתי לעמרם דרך המלצות מפה לאוזן, ובדקתי בנוסף אליו עוד כמה בעלי-מקצוע נוספים. עמרם הגיע לתת הצעת מחיר ולראות את הבית, הוא דיבר לעניין, רואים שיש לו ידע נרחב בתחום השיפוצים, הוא תיאר לי את אופן העבודה, הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מדובר בשטח של 170 מ"ר, עמרם הביא איתו לימי עבודה צוות מקצועי, אין ספק שהוא יודע לעשות עבודה - הוא בקיא בעבודות מהסוג הזה ועשה את השליכט ברמה מאוד גבוהה, היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, הקירות נראים נהדר.
באופן כללי, העבודה מול עמרם הייתה מאוד נוחה, הוא מאוד ישיר, מאוד ישר, מה שאמר קרה, וכמובן שגם סמכתי עליו לגמרי. העבודה עצמה מעולה, הבית נראה נהדר ואנחנו בהחלט מרוצים מהתוצאה. עמרם עמד בלוח הזמנים, נתן עבודה איכותית ולכן אנחנו ממליצים בחום!
חומי.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מעמרם, ההתנהלות שלו הייתה למופת, עמידה בלוח זמנים, הקפיד להגיע מוקדם בבוקר, עבד קשה ומכל הלב, גם אם היו תוספות הוא לא היה גרידי, מדובר בבן-אדם נוח ובבעל מקצוע קפדן - אנחנו ממליצים מכל הלב!
מדובר בדירה שקניתי לבת שלי שתכננתי מראש לשפץ אותה מהמסד ועד הטפחות. חיפשנו שיפוצניק שידע לבצע את כל העבודות שאנחנו צריכים, בכדי שלא נצטרך להתעסק עם עוד מישהו במקביל - רצינו לחסוך את כאב הראש הזה. קיבלנו המלצה חמה על עמרם ובמקביל בדקנו עוד בעלי מקצוע - מבין כל הצעות המחיר ובעלי המקצוע שהגיעו אלינו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר עמרם היה הרציני והמאורגן מכולם והותיר עלינו את הרושם החיובי ביותר (כבר בפגישת הצעת המחיר הוא ייעץ לנו כל מיני עצות מוצלחות ודיבר לעניין).
בימי השיפוץ עצמם, הוא תמיד הגיע בזמן עם צוות של פועלים ונתן עבודה מכל הלב. השיפוץ שבוצע היה כללי ולכן נעשו עבודות של הריסה ובנייה - שבירת קירות, עבודות גבס, צביעה פנימית של הקירות ותקרות, כולל תיקוני שפכטל וטיח שונים, שפכטל אמריקאי, ועוד כהנה וכהנה גירסאות. את כל החומרים וכלי העבודה הם הביאו איתם והצוות היה מאוד חרוץ ומקצועי, הם עשו עבודה יסודית ויפה יש לציין, עמרם היה מאוד קשוב לדבריי ובקשותיי והיה זמין בכל עת לתת מענה על כל עניין שעלה או ביקשתי. לאורך כל ימי השיפוץ בהם הם עבדו, עמרם הסביר לנו מה הוא עושה - הראה לנו את הפעולות הנעשות וכל הערה שהייתה התקבלה ברוגע ונכונות להגיע לשביעות רצון.
מבחינת שירות, עמרם נחמד וישר, איש מעשה, הוא עמד במחיר שסיכמנו איתו בתחילת השיפוץ, לא היו בעיות סביב הנושא, הוא עמד בזמנים ודאג לפנות את כל הפסולת שנוצרה ולהשאיר אחריו את הבית נקי יחסית. אני ממליץ עליו מכל הלב!
דורון.

, פברואר 2015

נהניתי מאוד מהעבודה של עמרם, הוא פועל במקצועיות ובחריצות ראויים לשבח, עמרם לא חוסך מאמץ או טרחה - כל מה שבקשתי ממנו בוצע, יחסי העבודה מולו היו מעולים וכמובן אני ממליץ עליו בחום!
הגעתי לעמרם בסיסי, דרך המלצות מפה לאוזן והבחירה בו לשיפוץ הייתה הבחירה הכי טובה ומוצלחת שיכולתי לקבל.
מדובר בעבודת שיפוץ כללי ויסודי של כל הבית שלנו (פנטהאוז) - הקמת תשתיות, תיקונים שונים ובקיצור תכנן את כל הבית מחדש מהמסד ועד הטפחות, ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
העבודה כללה: החלפת צנרת אינסטלציה, שיפוץ חדש של חדרי השירותים והאמבטיות כולל החלפת כלים סניטריים, קרמיקה וחיפוי קירות, מעבר לכך הוא ריצף לנו מחדש את הסלון, עשה עבודת פרקט ביתר החדרים, העביר נקודות חשמל, ערך צביעה יסודית לפנים הבית וביצע איטום של גג הרעפים.
במהלך ימי העבודה, עמרם התגלה לי כאדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב. העבודה שלו יפה מאוד ומוקפדת, כל דבר עשוי כמו שצריך, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, עדכן בכל פרט ושינוי, עבד מולי בשקיפות מלאה ולא החסיר ממני אפילו פרט אחד קטן - היה פשוט תענוג לעבוד איתו.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום, מבחינת לוחות הזמנים, עמרם אפילו הקדים את מסגרת הזמן שהוגדרה מראש (תוך חודש למרות שזה היה בתקופת החגים - משהו שלא יאמן) - אני מאוד שבע רצון וממליץ עליו בחום!
קובי.

, פברואר 2015

עמרם הוא אחד השיפוצניקים הכי בטוחים מבחינת אמינות - ניתן לסמוך עליו במאה אחוז!
הגענו לעמרם דרך המלצות מפה לאוזן, וכך החלטנו ליצור איתו קשר - שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו שמדובר בעבודת שיפוצים כללית אצלנו בבית וקבענו להיפגש איתו. עמרם הגיע בזמן שקבענו, במהלך הפגישה עברנו על הבית והנקודות שהעליתי, הסברתי לו מה אני רוצה והוא נתן לי רעיונות שונים, מדובר בשיפוץ כללי של הבית, עבודה דיי גדולה. הייתה לי תחושה טובה לגביו, הוא היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הראה בקיאות בחומר ונתן מענה לבקשות שלי. את כל השיפוץ עמרם לקח על עצמו, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה והחלטתי שזה הצעד הנכון לסגור איתו את העבודה.
לגבי השיפוץ עצמו, עמרם עשה עבודת שיפוץ כללית כולל הכל, צביעה, עבודת הריסה ובנייה, גבס, אינסטלציה חשמל וכו'...
במהלך ימי השיפוץ עמרם התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, נעשתה עבודה מדויקת ואיכותית והתוצאה הייתה לשביעות רצוני.
מבחינת המחיר - עמרם לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ומבחינת לוח הזמנים העבודה נערכה עפ"י הלו"ז שתכננו מראש. הייתי מרוצה מההתנהלות ומהשיפוץ עצמו, הבית נראה מדהים ואני ממליץ עליו בחום.
אברי טבעון.

, פברואר 2015

עמרם איש מקצוע רציני, הגענו אליו מפה לאוזן, שמענו המלצות ממש טובות וקבענו איתו פגישה, בפגישה הוא בהחלט תרם מהניסיון שלו והתאים את עצמו אלינו, הצעת המחיר שלו הייתה מפורטת ומאורגנת והכי חשוב הוגנת - לא פוצץ סתם במחיר.
העבודה כללה את החלפת כל הצנרת והקמת תשתית חדשה לגמרי, בחדר האמבטיה והשירותים והמטבח, כולל התקנת כלים סניטריים, קרמיקה, ברזים ריצוף ועוד. בנוסף ביקשנו ממנו לצבוע את כל הדירה מחדש כולל תיקוני טיח במקומות שהייתה בהן רטיבות והתקלפות של הטיח הישן ונעשתה גם עבודת ריצוף מחדש.
מעבר לרמה המקצועית, עמרם איש נעים, הוגן ואמין. לוח הזמנים שלו היה מאורגן - מאוד דייקן, כל יום הוא והצוות שלו נשארו עד מאוחר בכדי להספיק כמה שיותר ובאמת סיימו את העבודה בדיוק בזמן.
הצעת המחיר שהוא נתן בהתחלה לא השתנתה גם כשכבר היה התוצר הסופי. אני חושבת שהדירה נראית מעולה ובהחלט ממליצה עליו בחום!
ליאת.

, ינואר 2015

עמרם בסיסי, הוא בעל מקצוע מצוין!! גם איש אמין, גם ישר, גם לוקח מחירים הוגנים, אבל לפני הכל - הוא בעל מקצוע שעושה עבודה איכותית, עבודה ברמת גימור מאד גבוהה.
לפני כמה שבועות, התחלנו את השיפוצים בבית שלנו וחיפשנו בעל מקצוע שיעשה לנו עבודת שליכט וטיח חיצוני לבית - קיבלתי המלצה על עמרם, הרמתי לו טלפון, קבענו להיפגש, הוא הגיע בשעה שקבענו, ישב איתי על סוגי השליכט הקיימים בשוק ועל קטלוגים של צבע ובחרתי לפי המלצתו בשליכט מסוים שעלותו מתאימה לכיסי.
לגבי העבודה עצמה - עמרם דייק בלוח הזמנים ואפילו סיים לפני התאריך שסוכם, הוא עשה עבודת שליכט צבעונית בהתאם לגוונים שסוכמו איתו מראש. עבודה מדויקת להפליא, נקייה מאד (שזה חשוב!) ובעיקר - יחס אנוש נפלאים ואדיבות.
בסיום העבודה עמרם גבה בדיוק את המחיר שסוכם, ניקה וסידר אחריו וכמובן הודיתי לו על העבודה היפה - שמחה להמליץ עליו!
רונית.

, ינואר 2015

עמרם ביצע אצלנו עבודה מאד יפה של חיפוי קירות, עשה עבודה טובה מאד, עמד בלוח הזמנים כפי שהבטיח והכי חשוב - רמת הביצוע הייתה גבוהה מאוד - מומלץ בחום!
הגעתי לעמרם על סמך המלצה שקיבלתי עליו, יצא לי גם לפני כן לראות שתי עבודות קודמות שלו שמאוד מצאו חן בעיניי. אני יכול להגיד עליו שהוא איש מקצוע ברמה מאד גבוהה, וגם ברמה האישית, הוא סימפטי, חביב, ופשוט נעים שהוא עובד אצלך.
מדובר בעבודת חיפוי קירות בבריקים.
מבחינת התנהלות העבודה עמרם היה מאה אחוז בסדר, מאוד מסודר, הוא נתן הצעת מחיר מפורטת וגם לאחר מכן מבחינת לוחות הזמנים.
עמרם יודע את העבודה, מדובר במקצוען! החיפוי נראה מעולה, ישר כמו פלס, עבודת הרובה מושלמת - אין תלונות! אני סופר מרוצה מהתוצאה!
אפשר לסכם ולהגיד שעמרם עושה את עבודתו בצורה נאמנה, סיים אפילו לפני הזמן וההתנהלות שלי מולו עברה חלק - ממליץ בחום!
דביר שגיא.

, ינואר 2015

החלטנו לבצע שיפוץ כללי של הבית ולשם כך, נפגשתי עם כמה בעלי מקצוע בתחום ומבין כולם, בחרתי לעבוד עם עמרם.
מה שמצא חן בעיני לגבי עמרם, שהוא בקיא כמעט בכל סוגי השיפוצים ולכן לא הייתי צריך להתעסק עם כמה בעלי-מקצוע בכל תחום, אלא להתנהל רק מול עמרם שלקח את הכל עליו ודאג שכל העבודה תבוצע, בנוסף לכך, עמרם עשה רושם מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הציע פתרונות יעילים לכל מיני בעיות ונתן הצעת מחיר ריאלית שעמדה במחירי השוק.
מבחינת העבודה עצמה, עמרם עמד בלוחות הזמנים ועשה עבודה טובה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הגיע תמיד בעצמו לשטח, יום אחרי יום ברצף, ונתן את ההרגשה שאתה עובד עם בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ולדעת שהוא אחראי לכל מילה שלו, שהוא אמין ומקצועי. עמרם עשה עבודה יפה, הוא עמד בכל מילה שסוכמה בינינו והתוצאות של השיפוץ היו לשביעות רצוני.
השיפוץ כלל: החלפת רצפות, עבודת טיח וצבע, שיפוץ חדר אמבטיה ועוד..
עמרם דאג שהכול יראה טוב ושתעשה עבודה איכותית ורצינית. לגבי המחיר, הוא עמד בסכום הכסף שסוכם בתחילת הדרך, גם בימי השיפוץ עצמם לא היו ניסיונות מצדו להעלות את המחיר בטענות שונות, הוא היה הוגן מאוד ולא שיחק משחקים.
אלון.

, ינואר 2015

אני חושב שעמרם עושה עבודה מצוינת, השירות שלו נהדר והמחירים שלו הוגנים ביותר.
איכות העבודה שלו מאוד גבוהה, אם הוא מבצע איזושהי עבודה אפשר להיות רגועים שהבעיה טופלה כמו שצריך, עמרם עובד מכל הלב, אכפת לו מהלקוח וכאחד שבעצמו עובד בתחום אני יכול להעיד, שעמרם בעל מקצוע נדיר!
על ההתנהלות הכללית, אני יכול להגיד שעמרם מתנהל בצורה מאד מקצועית. מגיע בזמן, מבצע את העבודה בעצמו ואף פעם לא זורק אותה על מישהו אחר.
עמרם ביצע אצלי ואצל לקוחות, גם עבודות קטנות וגם גדולות ובכל פעם אני מרוצה ממנו מחדש ושומע אותם פידבקים גם מהלקוחות שלי ולדעתי זה אומר הכל! מעבר לכך המחירים שעמרם לוקח על העבודה זולים בהשוואה למחירי השוק, הוא מספק עבודה על רמה בעלות הוגנת. אני ממליץ עליו בחום.
ג'מל.

, ינואר 2015

עמרם עשה אצלי שיפוץ כללי של כל הבית, כולל צבע, הריסת ובניית קירות, ריצוף בכל הבית, החלפת אמבטיה, קרמיקות ועוד. העבודה שלו הייתה באיכות טובה ואני יכול להגיד שמבחינת העבודה שהוא עשה אצלי אני ממליץ עליו.
לעמרם הגעתי דרך חיפושים באינטרנט, בדקתי ולקחתי הצעות ממספר בעלי מקצוע בתחום השיפוצים ומבין כולם בחרתי לעבוד עם עמרם שהותיר עלי רושם חיובי ונתן לי הצעת מחיר משתלמת.
עמרם הגיע אלי באופן מסודר, ישב איתי על השיפוץ, בירר מה הרצונות שלי, איך אני רואה את הדברים, נתן עצות יעול משלו ופתרונות. כמו שאמרתי התרשמתי לטובה וסגרנו תאריכים לביצוע השיפוץ.
מהבחינה הזאת עמרם קצת איכזב, היה קשה לעיתים לתפוס אותו, היו דחיות של עבודות ובקיצור זה לא התחום שבו הוא בלט לטובה. אבל מבחינת השיפוץ עצמו באמת שיצאה עבודה טובה. אם הייתי צריך לסכם זאת בציון, הייתי מעניק לו שמונה כוכבים מתוך עשר.
עידן.

, ספטמבר 2014

עמרם עשה אצלי עבודה נהדרת ואני ממליץ עליו בחום ובאהבה!
הגעתי אליו דרך המלצה ואני מאוד שמח שיצא לי להכיר בעל מקצוע כזה, לא פוגשים בעלי מקצוע כמוהו בתחום השיפוצים, זה תחום פרוץ, אתה אף פעם לא יודע מה יבוא לך, אבל במקרה שלי, עמרם הוכיח שאפשר גם אחרת.
נתחיל מכך, שכשעמרם הגיע אלינו לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר, הוא היה מאוד מנומס ואדיב וגם לאחר מכן בימי השיפוץ עצמם הוא המשיך באותה הגישה ולא שינה פניו. היה ממש נעים לעבוד איתו, הוא עמד בכל מילה ובקשה שהייתה לנו כלפיו וביצע את העבודה ברמה מאוד גבוהה עד הפינישים הקטנים.
מדובר בעבודה של שידרוג קיר בסלון, מדובר בקיר של 10 מ"ר ורציתי לחפות אותו בבריקים שקניתי מראש. עמרם נתן לי הצעת מחיר ממש ממש אטרקטיבית וכמו שאמרתי עשה עלי רושם טוב ודיי מיד סגרנו על העבודה.
במהלך העבודה עמרם כמעט ולא נח, הריץ את העניין ולא מרח זמן וכמובן עמד בזמנים. הוא השתדל מאוד לא להפריע לנו בשיגרה, עבד נקי ומסודר ככל שניתן והשאיר אחריו את השטח למופת - הקיר נראה מהמם!!! מבחינת המחיר, הוא דרש בדיוק את מה שסוכם, לא ניסה לקחת שקל מעבר ובכלל היה הוגן כלפינו לאורך כל הדרך - ממליץ בחום!
דביר.

, ספטמבר 2014

עמרם בסיסי, הוא בעל מקצוע מאה אחוז!! גם איש אמין, גם ישר, גם לוקח מחירים הוגנים, אבל לפני הכל - הוא בעל מקצוע שעושה עבודה איכותית, עבודה ברמת גימור מאד גבוהה.
בזמנו, עמרם עשה עבודת שליכט צבעונית אצל השכנה שלנו, ושמענו עליו רק מחמאות טובות, לכן כשהתחלנו אנחנו את השיפוצים בבית שלנו - היה לי ברור שאקח אותו לביצוע עבודת צבע ושליכט של בקירות החיצוניים של הבית.
הרמתי טלפון לעמרם, קבענו להיפגש, הוא הגיע בשעה שקבענו, ישב איתי על סוגי השליכט הקיימים בשוק ועל קטלוגים של צבע ובחרתי לפי המלצתו בשליכט מסוים שעלותו מתאימה לכיסי.
לגבי העבודה עצמה - עמרם והצוות שלו סיימו את העבודה תוך פחות משבועיים (דייקו בלוח הזמנים ואפילו סיימו לפני התאריך שסוכם)
הם עשו עבודת שליכט צבעונית בהתאם לגוונים שסוכמו איתו מראש. עבודה מדויקת להפליא, נקייה מאד (שזה חשוב!) ובעיקר - יחס אנוש נפלאים ואדיבות. לסיכום - היה נעים ונוח לעבוד איתו! ממליצה בחום.
איריס.

, מאי 2014

עמרם מאוד יסודי, נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מאוד טובה!
את עמרם הכרתי דרך המלצות מפה לאוזן. חיפשתי שיפוצניק שישדרג לנו את חדר המקלחת ובעצם יבצע בו שיפוץ יסודי.
כשנפגשתי עם עמרם, דיברנו על שיפוץ יסודי מאוד של המקלחת ממש שינוי של הכל עד לרמת האינסטלציה. עמרם היה מקצועי מאוד, נתן לי כמה אופציות לעיצוב, פרט בפני את ההוצאות ותמחר את העלויות בצורה מפורטת.
מבחינת ההתנהלות של ימי השיפוץ, אני יכול לספר שלימי העבודה עמרם הגיע תמיד בזמן עם כל הציוד הנדרש ועבד שעות רבות בכדי לסיים את השיפוץ בזמן, אפילו אם זה עד שעות הערב. הוא אדם אדיב ונעים והכל עבר חלק!
שיפוץ חדר המקלחת כלל החלפת תשתית האינסטלציה, שבירת ריצוף ישן, התקנת ריצוף קרמי חדש, עמרם דאג ליישר כל הזמן עם פלס. הוא החליף את הכלים הסניטריים כולל מקלחון אסלה וניאגרה, בקיצור הכל מהכל.
ההתנהלות של עמרם הייתה מאוד הוגנת, הוא עמד בזמנים, סיים את השיפוץ תוך שבוע ימים כפי שסוכם, אין לי תלונות. עמרם עמד במחיר שסוכם, נתן לי חשבונית וקבלה והשאיר אחריו נקי ומסודר. יצאתי מאוד מרוצה ואני ממליץ בחום.
קובי.

, מאי 2014

לפני חג הפסח החלטנו לצבוע מחדש את כל הבית ולשם כך הזמנו את עמרם לבצע את מלאכת הצביעה.
כשהחלטנו על צביעת הבית, נורא חששנו, מכיוון שמדובר בבית מרוהט קומפלט ופחדנו שיהיה נזק לריהוט בגלל הצביעה, ובתי עזרה לנו לחפש בעל מקצוע בתחום. חיפשנו אחרי בעל מקצוע מתאים, עשינו סקר שוק ולאחר שקיבלנו הצעת מחיר טובה החלטנו לסגור עם עמרם.
עמרם עשה רושם מאוד אמין ונוח מההתחלה, העלינו את עניין הניקיון והוא התחייב לעשות עבודה יסודית ונקייה והרגיע אותנו שאין ממה לחשוש, מעבר לכך הוא גם הלך לקראתנו בכל מה שקשור למחיר (מכיוון שהזמנו ממנו גם התקנת דלתות חדשות לפנים הבית, הוא עשה לנו מחיר טוב).
העבודה התחלקה ליומיים, ביום הראשון עמרם ביצע את עבודת הצבע וביום השני התקנת הדלתות, יש לציין שעמרם נזהר על הציוד ועבד ביעילות ובזריזות. הוא פרש ניילונים לפני העבודה למניעת לכלוך על הרצפות, ועשה את עבודת הצבע מאוד מאוד מהר מכיוון שלחצנו עליו שיספיק הכל לפני החג (לכן היו כמה מקומות שלא הייתי שלם איתם במאה אחוז). את התקנת הדלתות עמרם ביצע מאוד מאוד יפה, המידות היו מדויקות והם ישבו מאוד יפה. המחיר עצמו כמובן לא השתנה והכל הכל היה ונשאר בדיוק כפי שסוכם. סה"כ אני מרוצה מאוד מהעבודה הטובה ומהיחס המתחשב! ממליץ בחום!
שמעון.

, מאי 2014

עמרם מקצוען שלא רואים כמוהו! הוא עשה אצלנו עבודה של שיפוץ חדר האמבטיה, היה מאוד יסודי, נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! ויחסית לשאר בעלי המקצוע שבדקנו, הוא לוקח מחירים מאוד סבירים לשוק.
את עמרם הכרתי דרך המלצה של מכרים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד. כשנפגשתי איתו, דיברנו על שיפוץ חדר המקלחת כולל אינסטלציה. עמרם היה מאוד סבלני בפגישה, נתן לי כמה אופציות לעיצוב נכון ותמחר את העלויות בצורה מפורטת - כמו שכבר אמרתי, המחירים שלו אטרקטיביים, הוא לא יקר מידי ולא זול מידי. בכל אופן הוא עשה עלינו רושם טוב והחלטנו לסגור איתו את השיפוץ. בראש ובראשונה קודם כל, הוא אמין! אחראי לכל מילה שלו, אם זה על המחיר, אם זה על העבודה שתבוצע, אם זה זמנים, הוא ישר ומדויק כמו פלס. וזה מבחינתי היה הכי חשוב.
לימי העבודה עמרם הגיע תמיד בזמן עם כל הציוד הנדרש ועבד עד צאת הנשמה בכדי לסיים את השיפוץ בזמן תוך שלושה שבועות כפי שסוכם מראש. הוא עשה אצלנו חידוש קומפלט של חדר המקלחת. עבודה באמת לא רגילה. התקין אינסטלציה חדשה, החליף כלים סניטריים, אמבטיה, מקלחון, כיור שיש, את כל האמבטיה הוא פירק והתקין מחדש, עשה עבודת צבע ריצוף וחיפוי.
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ככל הניתן ואת הכל, הוא עשה בצורה הכי טובה שרק אפשר לדמיין. בקיצור כמו שאמרתי בהתחלה, מקצוען אמיתי! העבודה שלו יוצאת מן הכלל! עמרם עמד בכל התחיבות שהייתה לו כלפי ועשה הכל בכדי שאצא מרוצה.
ממליץ עליו בחום - אלון.

, מאי 2014

עמרם בסיסי הוא בהחלט בעל מקצוע שמגיעות לו רק מילים טובות!
מדובר היה בשיפוץ קטן של הבית לחידוש המראה הכללי שלו. רצינו לתת לבית מראה יותר אינטימי וכפרי ולכן החלטנו לעשות חיפוי מאבנים קטנות לקיר הגדול שבסלון. בדקתי ובחנתי מספר בעלי מקצוע שמתעסקים בתחום דרך האתר שלכם, הייתי מאוד לחוץ על הזמנים וחיפשתי מישהו שיהיה זמין להגיע עוד באותו השבוע, שוחחתי עם מספר בעלי מקצוע שמתוכם הגיעו שניים לתת לי הצעת מחיר. המחירים שלהם אומנם היו סבירים אבל הם לא היו זמינים ביום שרציתי ועמרם היה היחיד שהיה זמין (אומנם הוא היה טיפה יקר, אבל התוצאה משתלמת) - החלטתי לסגור איתו את העבודה.
לשמחתי עמרם התגלה כמשקיען וכאדם מקצועי, הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש, את הבריקים אני קניתי בעצמי והוא הביא את חומרי התיווך, עמרם היה מאוד מאוד מקצועי, רואים שהוא מיומן מאוד ובעל ניסיון. בסלון הבית הוא חיפה את הקיר בבריקים - אבנים מודרניות בסגנון רטרו, עם פוגות של סנטימטר. הקיר יצא מדהים ונתן לסלון מראה חדש ישן, משהו מיוחד! העבודה שלו הייתה מדויקת ונקייה מאד ולסיכום - היה פשוט תענוג לעבוד אתו! ממליץ בחום!
דביר שגיא.

, אפריל 2014

עמרם עשה אצלי עבודת צבע מאוד יסודית בבית. מדובר בבית ששטחו 85 מ"ר והייתי צריך איש מקצוע לצביעה ותיקוני טיח בכל הבית וכמו כן להחלפת הריצוף הקיים. לקחתי הצעות מחיר מכמה בעלי-מקצוע ועמרם נתן הצעת מחיר טובה והשאיר עלי את הרושם הטוב מבין כולם. הוא הגיע אלי בשביל לראות את הבית, להעריך את כמות העבודה ואז לתת הצעת מחיר - לא זרק סתם כך את המחיר בטלפון.
קבעתי עם עמרם תאריך לתחילת העבודה, והוא הגיע עם הצוות שלו ביום שקבענו. דבר ראשון שהם עשו היו תיקונים עם טיח ושפכטל ולאחר מכן יישרו את הטיח וצבעו את כל שטח הבית, רוב הבית בצבע אחיד ואת התקרות הוא סייד גם כן.
לאחר מכן עמרם ביצע את ההחלפה של כל הריצוף הקיים, חלק מהריצוף הוא הרים וממש עשה התקנה חדשה וחלק מהשטח בבית נעשה ע"י הדבקה על הריצוף הקיים. העבודה שלו הייתה מעולה, הקירות נראו מדהים, חלקים וצביעה אחידה ולגבי הריצוף יש לי רק מילים טובות - ריצוף ישר כמו פלס ורובה מדויקת בין החריצים.
לגבי לוח הזמנים, עמרם סיים בדיוק ביום שקבענו, עמד במחיר וההתנהלות שלו מולי הייתה מקצועית מאוד וכמו כן גם העבודה עצמה.
ממליץ מכל הלב - אלון.

, אפריל 2014

עמרם עשה לנו עבודת צבע איכותית ואנחנו ממליצים עליו בחום!
לעמרם הגענו דרך האתר שלכם, חיפשנו בעל-מקצוע שעובד בתחום הצביעה והיה לנו מאוד חשוב שתעשה עבודה נקייה ומהירה.
לפני שפנינו לעמרם, לקחנו הצעות מחיר מעוד כמה בעלי-מקצוע, אבל עמרם עשה עלינו רושם טוב ונתן את הצעת המחיר הסבירה ביותר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
כמו שאמרתי, היה לנו חשוב שתבוצע עבודה נקייה ושלא ייגרם נזק לציוד ולרצפות. עמרם היה עשר מכל הבחינות ולפני שהתחיל לצבוע קיר או חדר מסוים, הוא פרש ניילון על כל הרצפה ועל הרהיטים, בכדי שלא יתלכלכו ועשה עבודת צבע על רמה! הקפיד לעשות תיקוני טיח וסתימת חורים ובאמת מבחינת הניקיון לא היה צריך לרדוף אחריו!
עמרם סיים את העבודה תוך מספר ימים כפי שסוכם, התוצאה הייתה לשביעות רצוננו, אחידה ומושלמת. עמרם עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עמד במחיר שסוכם והיה הוגן לכל אורך הדרך.
לאה.

, אפריל 2014

עמרם עשה אצלנו עבודת צבע טובה ואני ממליץ עליו בחום! הגעתי אליו דרך פרסום, התעניינתי לגביו, שוחחתי איתו בטלפון וקבענו להיפגש. עמרם הגיע בשעה שקבענו, ראה במה מדובר, בא לקראתי ונתן לי מחיר מאוד הוגן על צביעת כל הבית כולל תיקוני טיח וצביעת פרגולה נוספת שנמצאת בחצר הבית.
מדובר בעבודת טיח וצבע בבית מרוהט ומצויד שגרים בו, כך שהיה לי חשוב שבעל המקצוע שאני לוקח יהיה עם מודעות לעניין השמירה על ניקיון וסדר. בעבר עבדתי עם בעלי מקצוע שעשו לי שמות בבית והשאירו כ"כ הרבה בלאגן וכתמי צבע, שלקח לי שבועות להיפטר מהלכלוך, הדגשתי בפני עמרם את העניין והוא הבטיח לי שאין לי מה לדאוג וכך היה!
עמרם הגיע אלי עם ניילונים גדולים ולפני שניגש לעבודת הצבע הוא פרש אותם על הריהוט ועל הרצפה והקפיד במהלך הצביעה שלא ישפריץ הצבע. הצביעה נעשתה על רמה הוא שמר על הציוד שלנו והכל התנהל עשר. כחלק מהעבודה הוא עשה גם תיקוני טיח כמו שביקשתי והיה יסודי מאוד. מבחינת העבודה, הצביעה הייתה מעולה, גם הפרגולה נצבעה באופן אחיד עם צבע עץ מיוחד - עכשיו היא נראית כמו חדשה! עמרם לא חסך בצבע וחומרים ועשה הכל על-מנת שאהיה שבע רצון מעבודתו. בסיום העבודה, הוא והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר, עמרם ביקש את המחיר שסגרנו מראש ויצא לדרכו - ממליץ בחום!
חמו, קרית חיים.

, אפריל 2014

עמרם בעל מקצוע שמשתדל ללכת לקראת הלקוח, איש נעים אדיב ונחמד!
לפני כמה חודשים, החלטתי לערוך שיפוץ במספר מקומות בבית ולשם כך חיפשתי בעל-מקצוע בתחום השיפוצים הכללים. לעמרם הגעתי דרך האינטרנט, נפגשתי איתו, הוא היה קשוב מאוד וסבלני והראה רצינות. סגרנו איתו על שיפוץ כל המטבח מאלף עד תף כולל התקנת ארונות ואינסטלציה וריצוף מחדש של הסלון והמקלחת.
לגבי התנהלות העבודה, אומנם היו עיכובים במהלך השיפוץ, אבל עמרם מאוד השתדל על מנת שהעבודה תסתיים בזמן, יידע אותי לגבי שינויים ולא השאיר אותי תלויה באוויר.
במהלך ימי השיפוץ עמרם נעזר בצוות שלו, הם הגיעו אלינו ועבדו מאוד יפה. עמרם עצמו היה נוכח במהלך כל השיפוץ, דאג לנהל את העבודה כמו שצריך, להביא בעלי מקצוע מתאימים, למשל נגר לארונות המטבח ותמרן דיי טוב בין כל הדברים.
מבחינת איכות העבודה, הייתי מרוצה מהתוצאה, המחיר ששילמתי בהשוואה לעבודה שקיבלתי היה בהחלט משתלם, עמרם עמד במחיר שסוכם, לא היו לי בעיות סביב הנושא וסה"כ היה בסדר.
יעל גרשון.

, מרץ 2014

אני רוצה להמליץ בחום רב על עמרם בסיסי והצוות המקצועי שלו, הם עשו עבודה פשוט מעולה אצלנו בבית! לפני שהגעתי לעמרם, בדקתי עוד כמה וכמה בעלי-מקצוע בתחום השיפוצים, היה לי קושי למצוא בעל-מקצוע שיענה על כל הציפיות שלי וגם שיבצע כמה עבודות בתחומים שונים, מדובר בעבודת איטום, צביעה של כל הבית, והחלפת קרמיקה בשירותים ובמקלחת. בכל אופן בדקתי כמה וכמה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים, לקחתי כמה הצעות מחיר ובסוף החלטתי לפי ההרגשה שלי והרושם שהותיר עלי, שכדאי לסגור את העבודה עם עמרם, שהיה הכי אמין בעייני, התחייב בפני שהוא בקיא גם בעבודות איטום וגם בשיפוצים ונתן לנו הצעת מחיר טובה ומפורטת.
החל משלב הצעת המחיר ועד לשלב הסיום העבודה עמו הייתה מקצועית וברמה גבוהה. רואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה ובמקרה שלנו דאג לכל פרט ופרט בבית כאילו זאת הדירה האישית שלו.
מבחינת עמידה בלוח הזמנים, עמרם היה פשוט מדויק - הגיע בזמן לימי העבודה, לא הלך עד שסיים את ההספק הנדרש לאותו יום ועשה הכל על-מנת לסיים את השיפוץ כמה שיותר מהר.
מבחינת השירות - אף פעם לא היה לי בעל-מקצוע כזה שירותי, עמרם היה קשוב מאוד לבקשות שלי, היה סבלני מאוד ולא היו לי איתו וויכוחים מיותרים. מבחינת העבודה עצמה, הוא והצוות שלו עובדים מאוד יפה ומשאירים נקי אחריהם בכל סוף יום.
את עבודת האיטום עמרם ביצע באמצעות מריחת זפת חמה על כל הגג וכמובן לאחר הייבוש נעשתה עבודת סיוד, ששומרת על הזפת מהתפוצצות ומחימום יתר. את הבית הוא צבע פרפקט - צביעה מושלמת! ואת הקרמיקה בשירותים ובמקלחת הוא ריצף באופן אחיד ישר ודאג לאטום את המרצפות עם רובה. הייתי מאוד מרוצה מרמת הגימור, עמרם עמד בכל מילה והתחייבות שהייתה לו כלפינו ואני בהחלט ממליץ עליו מכל הלב- מגיע לו!
דוד, נהריה.

, מרץ 2014

בעל הדירה שלי התכוון לערוך שיפוץ בבית בו אני גר, היה לי חשוב שמשך השיפוץ יהיה כמה שיותר זריז ושבעל-המקצוע המדובר יתחשב במרחב המחיה שלי ויעבוד באופן נקי ומסודר.
אני חושב שבעל-הדירה הגיע לעמרם בסיסי דרך האתר שלכם, הם נפגשו, סגרו על מחיר והייתה לי תקווה שבעל המקצוע יעמוד בצרכים שלי - והאמת, עמרם לא אכזב!
הוא הקשיב לדברי, לגבי השיפוץ, הוא עצמו היה בכל ימי השיפוצים ופיקח על הצוות שלו, שגם הם היו מקצועיים מאוד, אדיבים ומנומסים.
עמרם והצוות עבדו בזריזות, התחשבו כמו שביקשתי במצב הקיים, שהשיפוץ נעשה כשאני עדיין גר בדירה והשתדלו מאוד כמה שפחות להיות מורגשים.
העבודה כללה: ריצוף של כל הבית מחדש - נעשה ע"י הדבקה על הרצפות הקיימות, החלפת קרמיקה גם בשירותים וגם במקלחת, והתקנת צנרת אינסטלציה חדשה בכל הבית. עמרם תכנן את העבודה באופן מעורר התפעלות. סה"כ השיפוץ עבר דיי מהר, עמרם עמד בלוח הזמנים, סיים בזמן את העבודה, לקח מבעל הבית בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו תוספות לא מתוכננות ואפילו אני הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה! ממליץ עליו בחום!
אסי.

, מרץ 2014

הגעתי לעמרם דרך האתר שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא הגיע לראות את המטבח. מתוך בעלי-המקצוע שבדקתי, עמרם היה המקצועי ביותר, דיבר לעניין, היו לו הצעות טובות לגבי שיפוץ המטבח, הוא הבטיח לספק את כל החומרים הנדרשים ובעצם אפשר לי לעבור את השיפוץ בראש שקט. מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה בהחלט טובה והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
השיפוץ כלל: החלפת ארונות מטבח, התקנת שיש חדש, עבודת אינסטלציה מקיפה של הצנרת כולל החלפת כלים סניטריים, ריצוף קרמיקה ואפילו ארגן לנו התקנת חלון בלגי יפיפה!
בימי השיפוץ, הצוות של עמרם היו מקצועיים מאוד, הגיעו בזמן, תמיד מוכנים עם כל הציוד ונתנו עבודה רצינית ומכל הלב.
בתום השיפוץ הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה, המטבח נראה נפלא ואיכות החומרים הייתה מעל ומעבר למצופה. עמרם עמד בכל מילה ומילה, הוא והצוות שלו היו מקצועיים, יסודיים, נחמדים ומאוד נעימים. אני ממליץ עליהם בחום, הם עשו מאוד יפה ואיכותית.
איציק.

, מרץ 2014

עמרם עשה עבודה מצוינת מכל בחינה אפשרית - גם מבחינת יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים לעמרם בסיסי שיפוצים!
מדובר בריצוף של חצי קומה בדירת דופלקס עם יציאה למרפסת ומאחר שזאת דירה שאני לא מתגוררת בה, היה לי חשוב שההוצאות על העבודה לא יהיו גבוהות מדי ושבכל זאת העבודה תראה טוב.
לעמרם הגעתי דרך האתר שלכם, הוא הגיע לדירה, ראה במה מדובר ויחד איתי סגרנו על סוג קרמיקה זול יחסית ועל מחיר סביר והגיוני.
עמרם היה מאוד קשוב בפגישה, הבין את הרצונות והצרכים שלי כלקוחה.
מבחינת העבודה עצמה, את הכל הוא עשה פרפקט! ולמרות שבמקור היו הבדלי גובה בין המרפסת לקומה, הוא עשה השוואת גבהים באמצעות הדבקה על המרצפות הקיימות ויצאה לו עבודה פשוט מצוינת. עמרם קידם את העבודה בכל המרץ, את העבודה כולה הוא סיים תוך X זמן, כפי שסוכם ומבחינת איכות העבודה, אין מה לדבר! לא ציפיתי לאיכות כזאת! למרות שהקרמיקה הייתה סוג ב', לא רואים את ההבדל! המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום, עמרם היה עשר, אני מודה לו וממליצה עליו מכל הלב!
מלכה, חלון.

, מרץ 2014

אומנם עברו חודשיים מאז השיפוץ אבל אני בהחלט רוצה להמליץ על עמרם! כאמור לפני חודשיים, החלטנו לשפץ את חדר האמבטיה לחלוטין. חיפשנו איש מקצוע מנוסה ובעל מוניטין לביצוע של העבודה. את עמרם לא הכרתי קודם לכן והגעתי אליו דרך המלצות של אנשים מפה לאוזן. נפגשנו, עמרם בחן את חדר האמבטיה וניגשנו מיד לאחר מכן לדבר על הציפיות שלי מהעבודה ועל המחיר שכל דבר יעלה. הסברתי לעמרם מה התכנון שלי ותיאמנו ציפיות לגבי העלויות. בסופו של דבר קיבלתי הצעת מחיר משתלמת שהתאימה ליכולת שלי.
מבחינת השיפוץ עצמו - עמרם עבד במשך שבוע וחצי ועמד בלוח הזמנים המתוכנן. השיפוץ של האמבטיה היה מן היסוד, עמרם החליף את כל הצנרת כולל את הצנרת של הביוב, החליף כלים סניטריים (כיור, אסלה, אמבטיה) והתקין קרמיקה חדשה לגמרי, עשה עבודת רובה, צבע, טיח ובעצם הכל מרמת הקירות ועד הרצפות.
עמרם עשה עבודה מצוינת ואנחנו נורא מרוצים מהתוצאות, הוא היה אכפתי מאוד ונענה לכל בקשה שלנו, הוא נתן לנו יחס יוצא מן הכלל ושירות מעולה. אני ממליץ עליו בחום.
דוד, חיפה.

, מרץ 2014

במקצועי אני קבלן שיפוצים עם המון שנים בתחום והרבה ניסיון. עם השנים למדתי שבכל מה שקשור לעבודת שיפוצים יש רק אדם אחד שאני יכול לסמוך עליו במאה אחוז וזה עמרם! אני עובד עם עמרם למעלה מחמש שנים ופונה רק אליו - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי. מבחינת איכות העבודה אני חייב לדעת במאה אחוז שהעבודה מושלמת, אין מקום לפשרות, ולכן אני גם לא מתפשר על בעל המקצוע שיבצע זאת עבורי.
עמרם ביצע עבורי המון עבודת שיפוץ עבור לקוחות פרטיים ואף פעם לא יצאתי מאוכזב, תמיד אני שומע פידבקים חיוביים עליו מהלקוחות עצמם! מבחינת התנהלות העבודה, לעמרם יש צוות אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותם בבית, גם אם הוא מרוהט - אפשר לסמוך עליהם במאה אחוז! עמרם והצוות עושים הכל כדי לספק עבודה מהירה יותר, הוא עומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים לסיים ובעיניי הוא דוגמא מוצלחת לאיך שבעלי-מקצוע ובמיוחד שיפוצניקים צריכים לעבוד!
ואדים, חיפה.

, מרץ 2014

עמרם מבחינתי מלך השיפוצים! הוא נותן איכות עבודה ברמה שהיא בלתי מתפשרת. יש לו צוות עובדים שעובד עם כל הלב ומקפיד על כל פרט ופרט. בראש מעיניהם - טיב העבודה ולא רק הרצון "לגמור וללכת".
שמי אמיר, ובמקצועי אני קבלן שיפוצים, במסגרת עבודתי אני אחראי על מס' פרויקטים של שיפוצים עבור לקוחות - יצא לי כבר מספר פעמים להשתמש בשירותיו של עמרם ותמיד ללא יוצא מן הכלל הייתי מרוצה מהתפקוד שלו ושל הצוות שלו. על ההתנהלות הכללית של הצוות - אני יכול להגיד שהם מתנהלים בצורה מאד מקצועית. תמיד מגיעים בזמן, עובדים בשיתוף פעולה מלא, אך יחד עם זאת עמרם דואג לפקח עליהם מקרוב, ולוודא שהכול נעשה בצורה מושלמת.
חלק מהשיפוצים שעשינו לאחרונה היו: שיפוץ כללי של בית קפה "גרג", שיפוץ בית פרטי - ריצוף, גבס, טיח וצבע ושליכטה צבעונית בבית נוסף בעזרת פיגומים - עבודה מורכבת אבל עמרם עמד בה בכבוד!
מניסיון עבודה שיש לי עם עמרם - אני יכול לספר שמדובר בבעל-מקצוע העושה את המוטל עליו על הצד האיכותי ביותר. עמרם והצוות שלו תמיד מגיעים בזמן, תמיד מספקים עבודה איכותית - עד היום לא יצא לי לשמוע משום לקוח שלי ולו תלונה אחת עליהם.
ממליץ עליהם בחום - חברה שהיא גם מאד מקצועית, וגם אמינה ביותר, ברמה המקצועית הם מספר אחת, וכך גם במחירים.
אמיר, אזור השרון.

, מרץ 2014

חדר האמבטיה שלנו היה מאוד ישן והחלטנו לשפץ אותו וכמו כן גם לעשות איטום וריצוף של גג הבית שלנו - חיפשתי מישהו אמין ומקצועי שיעשה את העבודה והתייעצתי עם מכר שלי שהמליץ על עמרם. שוחחתי איתו וקבענו פגישה, עמרם הגיע אליי לראות במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר כוללת שעמדה פחות או יותר במחיר שתכננו להוציא. עמרם היה מאוד אדיב וסבלני, נתן הצעות ופתרונות ובאופן כללי עשה עלינו רושם טוב ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
העבודה כללה - פירוק האמבטיה והתקנת מקלחון, החלפת ריצוף קרמי, עבודת אינסטלציה כללית - התקנת צנרת חדשה (מכיוון שהישנה הייתה במצב ממש לא טוב), החלפת כלים סניטריים, צבע והתקנת ארונות מקלחת. עמרם בהחלט שידרג את האמבטיה, היא נראתה מעולה בתום השיפוץ! מבחינת האיטום וריצוף הגג - עמרם ביצע עבודה יסודית מאוד, עמד בתקנים הנדרשים ואני יכולה לספר שעברנו את החורף בשלום, גם בימים שהייתה הסופה, הבית היה יבש לגמרי!
התרשמתי מאוד מההתנהלות של עמרם לכל אורך השיפוץ, הוא קיבל כל דרישה שהצבתי באדיבות ודאג לעמוד בה. אין ספק שמתוך הניסיון שלנו, אני יכולה להעיד שעמרם בעל מקצוע אמין, מקצועי ושירותי. אני ממליצה עליו בחום!
תמר, קרית-אתא.

, מרץ 2014

עמרם בעל-מקצוע שממעיט בדיבור ועושה הרבה! פשוט יוצא מהכלל, בשקט, בלי הרבה בלאגן, עשה עבודת שיפוץ פשוט עבודה נהדרת.
כשהחלטנו לערוך בביתנו שיפוץ כללי התחלנו לבדוק הצעות עם כמה אנשים בתחום ומפה לאוזן שמענו המלצות מכמה חברים על עמרם שיפוצים, נפגשנו איתו כמה פעמים, במהלכם סגרנו על סוג השיפוץ - עמרם הראה בקיאות, התנהל במקצועיות ונתן לנו הצעת מחיר הוגנת, לאחר שסגרנו איתו פרטים אחרונים, הוא הסביר לנו הכל במפורט והייתה לנו הרגשה טובה.
לאורך ימי השיפוץ, עמרם התגלה כאדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, עמרם עבד בזריזות בחריצות וביעילות שהפתיעו אותנו לטובה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, היה פשוט כיף לעבוד איתו.
אצל עמרם אין שום ''קונצים'' או טריקים, מאוד ישיר, מאוד ישר, מה שאמר קרה, וכמובן שגם סמכתי עליו לגמרי. העבודה עצמה מעולה, לא יכולנו לבקש טוב יותר. עמרם הוא פשוט יוצא דופן, בן אדם נדיר ואיש מקצוע לא רגיל, כל הכבוד!
עדי, נוף-כינרת.

, פברואר 2014

עמרם בעל-מקצוע אמין וישר, התרשמתי ממנו לטובה ואם זה היה תלוי בי, הוא היה זה שמבצע את העבודה (:
אנחנו גרים בבניין מגורים ועם השנים הצבע החיצוני דהה והתקלף וחיפשנו בעל-מקצוע לבצע את העבודה. לעמרם הגעתי דרך האתר שלכם, הזמנתי אותו לראות את הבניין ולתת הצעת מחיר. עמרם הגיע כמתוכנן, הסברתי לו במה מדובר - עמרם היה ממש בסדר איתי, הסביר לי שהעבודה הזאת מעבר ליכולות שלו, כי מדובר בעבודת צבע בקירות חוץ שהדרך היחידה לבצע את הצביעה תהיה רק בעזרת פיגומים והוא לא עושה עבודות מהסוג הזה.
עמרם עזר לי והפנה אותי לבעל-מקצוע מתאים, הוא היה בסדר גמור, דיבר ישר ולעניין ולא רצה לקחת ממני כסף על הייעוץ.
אני מודה לו בחום שהיה ישר איתי, מדובר באיש אמין מאוד!
דורון, קרית ביאליק.

, פברואר 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מעמרם! הוא עשה אצלנו עבודת ריצוף נהדרת, יש לי רק שבחים ודברים חיוביים לספר עליו ועל העבודה שהוא עשה אצלנו!
בדקנו כמה הצעות מחיר, עמרם הרשים אותנו מכל הבחינות - גם מבחינת המקצועיות וגם מבחינת המחיר והחלטנו לסגור איתו את העבודה. מדובר בעבודת ריצוף במרפסת שלנו. מבחינת מהלך העבודה, עמרם התייצב בזמן לביצוע העבודה, הגיע כל יום בשבע בבוקר ונשאר עד שעות אחר הצהריים המאוחרות, עבד במרץ ועשה עבודה יסודית. עמרם פירק את כל הריצוף הקיים, ולאחר מכן עשה את הריצוף החדש כולל איטום.
העבודה שלו מאוד איכותית ואסתטית, הביצוע תאם אחד לאחד למה שסוכם מראש וגם המחיר נגבה בדיוק כפי שסוכם עליו בהתחלה. עמרם עמד בלוח הזמנים וסיים את העבודה תוך ארבעה ימים, הוא הקפיד על עבודה מאורגנת מסודרת ונקייה ככל האפשר והותיר אותנו מרוצים לחלוטין. נעים לעבוד עם בעל מקצוע כמו עמרם - מומלץ בחום!
תומר, נשר.

, פברואר 2014

הגענו לעמרם בסיסי דרך המלצות מפה לאוזן, וכך החלטנו ליצור איתו קשר - מהשיחה שלנו, עמרם הבין כי מדובר בעבודה לא קטנה ולכן הציע לנו להיפגש איתו, במהלך הפגישה הסברתי לו מה אני רוצה והוא נתן לי רעיונות שונים, מדובר בשיפוץ כללי של הבית, עבודה דיי גדולה ומכיוון שעמרם יודע לבצע את כל מלאכת השיפוץ ומכיוון שהצעת המחיר שלו הייתה סבירה סגרנו איתו את העבודה.
עמרם עשה עבודת שיפוץ שכללה עבודות טיח, צבע, החלפת תשתית אינסטלציה בכל הבית, התקנת כלים סניטריים, ריצוף חדש, קרמיקה בחדרי השרותים ובמקלחת ועוד עבודות שונות.
במהלך ימי השיפוץ, עמרם התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו והתוצאה הייתה לשביעות רצוני. מבחינת המחיר - עמרם לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, למעט תוספות שרציתי ולא סגרנו עליהם מראש. מבחינת לוח הזמנים העבודה נערכה כשלושה חודשים, ממש קצת מעבר לזמן שסוכם. עמרם בעל מקצוע אמין ואיכותי ואני ממליץ עליו בחום.
עודד.

, דצמבר 2013

לעמרם הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן. רציתי לעשות שיפוץ של חזית הבית שלנו וקראתי לו לתת הצעת מחיר, מדובר בבית מאוד ישן בן שמונים שנה והייתה שם עבודה מאוד קשה.
עמרם דיבר לעניין, עשה רושם רציני והבטיח לספק צוות גדול של עובדים ולסיים את העבודה כמה שיותר מהר. סגרתי איתו את העבודה. עמרם היה מאוד רציני לכל אורך השיפוץ, מבחינת הלוח זמנים - עבד מאוד מדוקייק, הגיע בבקרים עם הצוות שלו ולא הלך עד שסיים נכון לאותו יום מה שצריך. הם עבדו נקי ומסודר ועשו עבודה נהדרת!
לאחר שעמרם סיים את החזית הקדמית של הבית וראיתי שהוא עשה עבודה מאוד רצינית החלטנו לבצע שיפוץ של חזית הבית האחורי.
עמרם שוב הגיע עם צוות וציוד כמו שצריך ותוך כדי קילוף הטיח הישן הוא קרא לי, והראה לי שהעמודים מתפוררים והוא ביקש ממני לטפל בנושא, החלטנו לקרוא למהנדס שייתן את חוות דעתו - הסתבר שעמרם צדק והעמודים חייבים חיזוק. שמחתי מאוד שעמרם עלה על הבעיה - זה נושא לא פשוט ויכול להיות מסוכן. עמרם דאג לעשות תומכות מפלדה לעמודים והמשיך לעבוד על חזית הבית.
אשתי ואני היינו מרוצים ממנו עד הגג! אני מאוד מרוצה ממנו שעלה על העניין של העמודים ומודה לו על כך מקרב לב! עמרם היה עשר מכל בחינה אפשרית ואני ממליץ עליו בחום.
יוסי גונן.

, דצמבר 2013

חיפשתי בעל-מקצוע שיבצע אצלנו בבית צביעה מחודשת של קירות הבית החיצוניים, שינוי חזית הבית.
הגעתי לעמרם בסיסי דרך פרסום באינטרנט, ובדקתי בנוסף אליו עוד כמה בעלי-מקצוע נוספים. עמרם הגיש לי את ההצעה הטובה ביותר ונראה לי הכי מבין כולם. הוא הגיע לתת הצעת מחיר ולראות את הבית - המליץ על שליכטה צבעונית ודיבר לעניין.
מדובר בשטח של 150 מ"ר, עמרם הביא איתו לימי עבודה צוות של חמישה עובדים, מכיוון שמדובר בעבודה שצריך לעשות אותה יחסית מהר, כל קיר שמתחילים אותו, צריך לעבוד עליו ביחד, כי אם השלכיטה מתייבשת תוך כדי עבודה, זה משאיר סימנים לא יפים. לכן עמרם הביא צוות גדול של עובדים. אין ספק שהוא יודע לעשות עבודה - הוא בקיא בעבודות מהסוג הזה ועשה את השליכטה ברמה מאוד גבוהה, היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, הבית נראה ככה נפלא. לגבי הניקיון זה טעון שיפור, יכלו לעבוד יותר מסודר ונקי, אבל סה"כ הייתי מרוצה! עמרם והצוות סיימו את העבודה בתוך שלושה ימים, עמרם לקח בדיוק את הסכום שסגרנו אליו בפגישה הראשונית - לא היו לנו בעיות סביב הנושא והרושם הכללי שלנו חיובי ביותר!
דן, מעתלית.

, דצמבר 2013

החלטנו לעשות שיפוץ כללי של הבית והתחלנו לחפש בעל מקצוע שיבצע את כל העבודות יחד - צבע, גבס וריצוף. מפה לאוזן שמענו על עמרם שהוא שיפוצניק עם ידיים טובות וקבענו איתו פגישה, בפגישה הוא עשה עלינו רושם מאוד טוב, דיבר לעניין, הקשיב לנו, לא ניסה לדחוף סתם דברים והיה מאורגן ומפוקס. סגרנו איתו את העבודה ותאריך. השיפוץ כלל כמה דברים:
בתחום הגבס הוא עשה לנו קרניזים, בתחום הריצוף הוא ריצף מחדש את הסלון והמסדרון בבית, עשה עבודה מדויקת וישרה. תחום נוסף שבו הוא עבד אצלי זה הצבע. עמרם צבע את כל הקירות ב- 2 שכבות כולל את התקרות, לא התקמצן על הצבע ועשה עבודה מעולה!!! מעבר לרמה המאוד גבוהה שבה בוצעה העבודה של עמרם, הוא איש מאוד נעים ונחמד והיה תענוג לעבוד מולו.
הצעת המחיר שהוא נתן בהתחלה לא השתנתה, השיפוץ יצא לשביעות רצוננו, עמרם הגיע אלינו בכל בוקר עם הצוות שלו ועבדו קשה עד אחר הצהריים, לא מרחו את הזמן ואפילו הקדימו לסיים את העבודה לפני היעד שקבענו (סיימו תוך פחות משבוע). עמרם עמד בכל מילה ומילה שלו, נהניתי ממנו ואני ממליץ עליו מכל הלב.
איציק, קרית חיים.

, נובמבר 2013

עמרם עשה אצלי עבודת צבע מאוד יסודית בבית. זה בית פרטי גדול והייתי צריך איש מקצוע מוכח לצביעה ותיקוני טיח בכל הבית. לעמרם הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי כמה בעלי מקצוע, לקחתי הצעות מחיר ועמרם נתן את הצעת מחיר טובה והשאיר עלי את הרושם הטוב מבין כולם. הוא הגיע אלי בשביל לראות את הבית, להעריך את כמות העבודה ואז לתת הצעת מחיר - לא זרק סתם כך את המחיר בטלפון.
קבעתי עם עמרם תאריך לתחילת העבודה, והוא הגיע עם הצוות שלו ביום שקבענו. דבר ראשון שהם עשו היו תיקונים עם טיח ושפכטל ולאחר מכן יישרו את הטיח וצבעו את כל שטח הבית, רוב הבית בצבע אחיד ואת התקרות הוא סייד גם כן.
הבית היה מרוהט כולו כך שלפני הצביעה עצמה היה צריך להכין את הבית לצביעה. זה אומר שעמרם והצוות הזיזו רהיטים ועטפו בניילונים את הריהוט כדי שלא יתלכלך. כשסיימו את העבודה הם ניקו את כל השטח וגם בכל פעם שהיו מסיימים חלק, הם ניקו אותו ביסודיות.
לגבי המחיר, לאור מה שבדקתי עם אחרים המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד. הייתי מרוצה מאוד גם מזה שהוא עמד בזמנים וגם מההתנהלות שלו מולי וכמובן מהעבודה שהייתה מקצועית וברמה גבוהה מאוד!
אלי, חיפה.

, נובמבר 2013

עמרם בא אלינו לתת ייעוץ לגבי שיפוץ אצלנו בבית. מדובר בבית ישן עם המון בעיות. הגענו לעמרם בסיסי דרך האתר שלכם, ראינו את כל ההמלצות הטובות שנכתבו עליו והחלטנו שהוא שווה בדיקה.
למחרת, בשיחת הטלפון הראשונה שניהלנו איתו, הוא כבר הגיע לתת לנו הצעת מחיר מסודרת. הוא עשה בדיקה מקיפה של כל הבעיות בבית, הסביר לנו מהן הבעיות העיקריות, מה דורש תיקון מיידי, ומה פחות... נתן לנו בעיקרון שתי אופציות להצעות מחיר - אחת יותר יקרה ואחת פחות, כדי שנעשה החלטה שקולה מה יותר עדיף בשבילנו...
אהבתי את זה שהוא היה מאד יסודי ושהוא לא סתם מנסה לסחוט מאיתנו כסף, אלא באמת חשוב לו שגם המחיר שנשלם, יתאים לנו ויהיה לנו נוח!! ממש עשה עלינו רושם טוב, ולמרות שהחלטנו כרגע לא לעשות את השיפוץ מטעמים כספיים, אני משוכנעת שאם נחליט בהמשך לעשות את השיפוץ, ניקח אותו - עשה עלינו רושם מצוין!
אוסנת.

, נובמבר 2013

שלום וברכה!
אנחנו מאוד מרוצים מהשיפוץ שעשה לנו עמרם בסיסי. מדובר באיש מקצוע רציני ויוצא מן הכלל! עמד בכל מה שסיכמנו, ולקח על הכל מחיר טוב ולא מעל הפופיק. ממליצים בחום.
מדובר שיפוץ ממש גדול, שכלל עבודת צבע, אינסטלציה, חשמל וריצוף. חיפשנו חברת שיפוצים שמתמחה בכל התחומים, כי לא רצינו להתעסק עם כמה בעלי-מקצוע במקביל, העדפנו לעבוד מול מישהו אחד. נכנסו לאינטרנט ודרך האתר שלכם, בדקנו כמה וכמה בעלי-מקצוע. הזמנו כמה מהם לתת הצעת מחיר ובניהם את עמרם. כולם היו בסדר, אבל עמרם היה מקצועי והראה רצינות וידע עצום והיה לנו חיבור מידי איתו ולכן סגרנו דווקא איתו את העבודה. קבענו מראש לוח זמנים ויצאנו לדרך.
עמרם תכנן היטב את השיפוץ, הכל התנהל על הצד הטוב יותר. גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת הסדר והארגון. הצוות של עמרם חרוצים מאוד, עם ראש על הכתפיים ועושים עבודה נאמנה. הם עשו לנו ריצוף מחדש בכל הבית, החלפת אינסטלציה של כל הבית, הוספת נק' חשמל ותיקוני טיח ושפכטל ולאחר מכן צביעה של כל הבית מחדש. עמרם סיים את עבודת השיפוצים פחות או יותר בתאריך שסוכם. התוצאות היו טובות, היינו מרוצים וזה הכי חשוב.
המחיר שסוכם היה זהה למה שעמרם ביקש ולא היו לנו בכלל בעיות סביב זה, או כל נושא אחר. היה נעים לעבוד איתו ועם הצוות!
משפחת דוידוביץ', חיפה.

, ספטמבר 2013

הצוות של עמרם עשו אצלי בדירה עבודה מדהימה. מדובר בבית של 160 מטר רבוע, דירה ישנה והייתה הרבה עבודה. חיפשתי בעל מקצוע איכותי ובעל ניסיון והגעתי לעמרם דרך שמועות מאנשים מפה לאוזן.
נפגשתי עם עמרם וסיכמנו על מחיר עבור ריצוף מחדש, אינסטלציה וצביעה יסודית. המחיר שעמרם נתן לי היה לשביעות רצוני וסיכמנו על תחילת עבודה.
העבודה ארכה משהו כמו חודש, הצוות של עמרם עשה עבודה מצוינת, ריצוף של כל הדירה מחדש, הוציאו את כל הבלטות הישנות וריצפו עם ריצוף איכותי ומודרני. צביעה של כל חדרי הבית כולל תקרות, והחלפת צנרת שהייתה מאוד ישנה בצנרת איכותית חדשה.
הייתי מרוצה מהעמידה בזמן, מהשירות המצוין ומהיחס האישי החם, גם המחיר היה ממש אטרקטיבי. אני ממליץ מאוד.
צביקה מחיפה

, ספטמבר 2013

את עמרם הכרתי דרך מכר ותיק שלי שסיפר לי עליו שבחים. הייתי צריך מספר רב של עבודות מגוונות וחיפשתי בעל מקצוע שיוכל לדאוג לכל הדברים ביחד.
נפגשנו בבית שלי ופירטתי לעמרם את כל הדברים שאני מעוניין בהם, סיכמנו סטנדרט וציפיות ולקחתי הצעת מחיר משוקללת של כל הדברים, ההצעה מצאה חן בעיניי וקבענו.
עמרם דאג לצוות עובדים מיומן שעשה באמת מגוון גדול של דברים. קודם כל איטום של גג הבית, אחר כך צבע בכל הבית כולל תקרות, הייתה גם בעיה עם חלק מהריצוף שהוחלף בחדש, בגינה הצוות שלו עקרו שורשים ישנים של עצים ועשו בנוסף עבודות גינה,
בחדר האמבטיה הוחלפה האמבטיה לחדשה, וגם נבנה קיר מגבס לסגור את אחד החדרים. כל העבודות בוצעו במשך שבועיים, הכל בצורה יסודית כמו שצריך בלב רחב ובחכמה רבה ובסוף שילמתי את מה שסיכמנו מראש בלי שום בעיה.
הייתי מאוד מרוצה, הצוות של עמרם הוכיח את עצמו מעל ומעבר. אני ממליץ עליהם בחום רב.
שלמה מחיפה

, ספטמבר 2013

הגעתי לעמרם דרך המידע באתר הזה, ראיתי המלצות חיוביות והחלטתי לפנות אליו. חיפשתי בעל מקצוע לצביעה יסודית של הבית שלי, בנוסף רציתי צביעה ותיקוני טיח בחלק החיצון של הבית.
דיברתי עם עמרם, הסברתי לו בכמה חדרים מדובר ומה הגודל של הבית וסגרנו מחיר שלהפתעתי היה בגדר הסביר, מחיר לא מופרז בכלל, ממש מחיר שפוי.
הצוות של עמרם היו נהדרים, מדובר בחבר''ה טובים, ישרים, חרוצים ואמינים. אצלי הם עשו עבודה מאוד יסודית ואכפתית. הצביעה הייתה ברמה גבוהה מאוד כולל תקרות, מחוץ לבית נעשו תיקוני טיח וטכניקת צביעה מתאימה.
הצוות של עמרם הקפידו מאוד על הניקיון והסדר, שמו ניילונים ובסופה של העבודה החזירו הכל למקום כמו שצריך. לוח הזמנים היה מצוין, הם עבדו בסביבות השבועיים על הכל, באו מוקדם בכל בוקר ועבדו עד אחר הצהרים.
הייתי מאוד מרוצה מהשירות ומהמחיר ואחזור בשמחה לעבוד שוב עם עמרם. מומלץ מאוד.
לאה מהצפון

, ספטמבר 2013

יש לי דירה ישנה שהייתה זקוקה בדחיפות לשיפוץ מקיף. הבעיה הכי אקוטית הייתה הצנרת הישנה והמתפוררת. חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לעמרם דרך המלצה של חבר שאני סומך עליו.
קבעתי פגישה עם עמרם בדירה, הראיתי לו מה הבעיות בדירה ודיברנו על העלויות. בסופו של דבר סגרנו על מחיר שהיה משתלם מאוד עבורי.
עמרם והפועלים שלו עשו אצלי עבודה מאוד יסודית וטובה. הצנרת בדירה הוחלפה לחלוטין בצנרת חדשה ואיכותית, הכל נעשה על פי תו תקן ברמה גבוהה.
העבודה הסתיימה תוך ארבעה שבועות וחוץ מהצנרת שהייתה כאב ראש רציני, נעשתה גם עבודת ריצוף מקיפה בכל הדירה ועבודת צבע.
הדירה נראית עכשיו הרבה יותר טוב והתשתיות מעולות. השירות של עמרם היה מעולה והמחיר היה נוח מאוד כך שזה מומלץ ביותר לעבוד אתו.
גל, נהריה

, ספטמבר 2013

את עמרם הכרתי דרך הנגר שבנה אצלנו את המטבח. במהלך העבודה התיידדנו וסיפרתי לו שאני צריך בעל מקצוע מוכח עם ניסיון רב ויכולת גבוהה בשביל השיפוץ שאני מתכנן עבור הדירה. הנגר המליץ לי בחום על עמרם ואמר לי שהוא מכיר אותו שנים ויודע שמדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה.
נפגשתי עם עמרם והתרשמתי באופן מיידי מניסיונו הרב ומאישיותו, מדובר באיש טוב ואמין. הסברתי לו במה אני מעוניין וסגרנו מחיר ולוח זמנים. המחיר שעמרם נתן לי היה ברמת הסביר, מחיר טוב אבל לא הכי זול בעולם.
אחרי שהושלמה העבודה בדירה, התברר לי שעמרם היה שווה כל שקל. הצוות שלו עשה עבודה מצוינת ברמה מאוד גבוהה. השיפוץ כלל את כל התחומים, החלפת מרצפות, צבע, עבודת אינסטלציה מקיפה כולל החלפת צנרת והחלפת חוטי חשמל פלוס נקודות חשמל חדשות.
העבודה לקחה באזור החודש פלוס מינוס, השיפוץ היה יסודי ומקצועי שלב אחר שלב. סמכתי על עמרם בעיניים עצומות אבל הוא עירב אותי בכל השלבים. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית והמלצתי לחבר נוסף על עמרם. שגיא מחיפה

, יוני 2013

אנחנו גרים הרבה שנים באותה דירה ועם השנים הדירה התיישנה מאוד. החלטנו שהגיע הזמן להשקיע בשיפוץ. חשבנו שהדבר הכי בוער לשיפוץ זה חדר האמבטיה. הייתה שם רטיבות והכלים הסניטריים התיישנו והתבלו וכבר נהיה לא נעים לשהות בחדר אמבטיה. חיפשתי מישהו שמתמחה באמבטיות ומצאתי את עמרם שפועל באזור שלנו. הגעתי אליו דרך האתר הזה, ראיתי עליו חוות דעת טובות ויצרתי איתו קשר. הוא הגיע אליי לדירה ואמרתי לו במה אני מעוניין, הוא הציע כל מני הצעות משלו במחירים שהתאימו לכיס שלי ולבסוף סגרנו על הכל בסטנדרט טוב, כולל קרמיקה, מרצפות וכלים סניטריים והמחיר כלל גם את העבודה עצמה כמובן. עמרם והצוות שלו עשו עבודה טובה ומקצועית, הם הגיעו בזמן ועשו יופי של עבודה, נקייה ברמה גבוהה. במהלך העבודה התגלתה בעיה עם הצנרת. הסתבר שהיא רקובה לגמרי. עמרם הציע לעשות לי צנרת חדשה במחיר ממש משתלם, אז ככה שבסוף הוא גם עשה לי צנרת חדשה.
תודה לעמרם ולצוות שלו, הייתם עשר. מומלץ בחום רב.
אבי, קריית שמונה

, דצמבר 2012

לרלג שיפוץ כללי של הבית נפגשתי עם כמה בעלי מקצוע ובסוף בחרתי בעמרם שיפוצים. בחרתי בו מאחר והוא היה היחיד שמוכן לקחת הכל תחת חסותו ולא הייתי צריך להתרוצץ מאיש מקצוע אחד לשני. עמרם לקח את הכל עליו ודאג שלכל תחום ותחום יבוא מישהו שהוא מומחה ומבין בתחום, לא סתם פועל שיאלתר.
עמרם ביצע אצלי עבודות של הריסה ובנייה, צבע ושפכטל תיקונים בכל הבית, עבודות נגרות, אינסטלציה, ריצוף, קרמיקה, עבודות גבס, דלתות, משקופים בכל הבית, צביעה של המשקופים בהתזה, ועוד. עמרם כל הזמן היה שואל ובודק שהכל תקין, אם הוא הביא מישהו חדש הוא תמיד חיכה שאתן את האישור שלי שאני מרוצה מהעבודה שלו, אני רוצה לציין במיוחד את הרצף שלו שעשה עבודה מדהימה ואיכותית במיוחד.
סך הכל הם עבדו אצלי כמעט חודש, עמרם השתדל תמיד להביא את בעלי המקצוע הכי טובים שקיימים, הוא נתן עבודה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הם תמיד ניקו אחריהם ואפילו שטפו כשהיה צורך, עמרם הגיע תמיד בעצמו לשטח, יום אחרי יום ברצף, גם כשהוא היה קצת חולה. עמרם התגלה לי כאדם איכפתי באמת האחראי לכל מילה שלו ועושה את הכל בכדי שאני כלקוח אצא מרוצה.

פנחס, נהרייה

, אוקטובר 2012

לרגל החלטה על שיפוץ הבית התחלנו לחפש בעל מקצוע מתאים באינטרנט כשבראש ובראשונה חשובה לנו האמינות, מבין כל אלו שבדקנו עמרם היה זה ששידר לנו הכי הרבה אמינות ולכן החלטנו לבחור בו. ואכן לא טעינו.
עמרם הגיע למקום, הכין תוכנית עבודה מסודרת בשיתוף מלא איתנו, נתן הצעת מחיר ולשמחתנו גם בסוף העבודה לא היו הפתעות בשרוול והמחיר שסוכם היה המחיר המדויק ששולם. עמרם עשה עבודה נהדרת ומקצועית, הוא הגיע ביום הראשון לעבודה יחד עם שלושה פועלים ויחד הם ניגשו במרץ לעבודה. הם בנו לנו מזנון גבס מדליק עם מדפים, עשו עבודות שפכטל איפה שהיה צריך, וצביעה מחדש של המטבח והסלון בצבע סופר אקריל שמנת.
העבודה כללה גם עבודות חשמל ועיצובים בגבס בסלון, כולל פינת פלזמה חדשה ומדפים דקורטיביים לסלון, בנוסף הכניסה למטבח עברה למיקום חדש, הם אטמו את הכניסה הישנה והתקינו כניסה חדשה למטבח כולל דלת חדשה. צריך פשוט לראות את הבית שלנו לפני ואחרי כדי להבין איזה עבודה טובה הם עשו.
בסיום העבודה פשוט קשה היה להאמין שזה אותו הבית הישן שלנו, הבית קיבל פנים חדשות ומעוצבות, כל מי שנכנס אלינו פשוט מופתע. אם אתם בעניין של איש מקצוע אמין מקצועי וזריז, עמרם הוא הכתובת.

אורלי, חיפה

, ספטמבר 2012

השיפוץ אותו רצינו לבצע על מנת לחדש את הנוף הישן בבית, כלל החלפת ריצוף סלון פינת אוכל ומטבח(כ-70מ"ר),עבודת טיח במרפסת,וצבע. לעמרם הגענו דרך פלייר פרסום וכבר בפגישה הראשונה הותיר עמרם רושם של רמה מקצועית גבוהה ואמינות.
עמרם הגיש הצעת מחיר מפורטת וסבירה ביותר כולל לו"ז(וזאת לאחר קבלת עוד שתי הצעות מחיר).
הצוות אותו הוא העסיק בביתי כלל 3-4 עובדים מקצועיים ביותר שדאגו לבצע את העבודה בדייקנות (ריצוף) ובאדיבות. הם הגיעו בזמן כל יום במשך שבוע וחצי עבודה וביצעו פירוק של ריצוף ישן והנחה על טיט מרצפות 60*60 פורצלן, צבע הם ביצעו בגווני כחול- ירקרק ובז' אבן ב2 שכבות וההרכבת שיש במרפסת. מהלך העבודה שלהם היה מאורגן, מדוייק והם היו מאוד חרוצים ומרוכזים בעבודה, בסיום כל יום עבודה דאגו העובדים לנקות אחריהם והשאירו בית נקי יחסית לבית בשיפוץ (ראוי לציין שאנחנו גרנו בבית בזמן השיפוץ).
עמרם דאג להגיע עימם ולפקח מקרוב על הנעשה ולדאוג לפתרונות מיידים לכל בעיה שמתעוררת.
קיבלנו שירות אדיב, מנומס ותוצאה יפה ואיכותית. הוא עמד במחיר ויש אחריות על העבודה ל - 7 שנים. העבודה הסתיימה במועד שתוכנן וכל מה שיש לנו לומר הוא שאנו מאוד מרוצים.

דב מבת חפר

, אוגוסט 2012

בשביל שיפוץ כללי ואיכותי צריך שיפוצניק אחראי שידאג שהכל יבוצע כמו שצריך והתחלנו בחיפושים אחר אחד שכזה. באתר טוב תודה ראינו את ההמלצות החמות שנערמו על עמרם וקבענו להיפגש איתו, עמרם עשה עלינו רושם מאוד חזק ואחרי מס'' פעמים בהם הוא הגיע לראות את הבית, סיכמות את עלות העבודה ומתי מתחילים.
עמרם והצוות שלו דייקו בזמנים, הצוות מנה בין 4-7 עובדים כמובן בהתאם לעבודה שנעשתה באותו היום. השיפוץ נעשה בתחומים שונים:
בניית חדר מגבס, ריצוף במרצפות פורצלן 60*60 באמצעות הדבקה על ריצוף קיים, החלפת צנרת בלחיצה סמויה ובחצר היה צינור ביוב שהיה משותף לכל הבניין עמרם ביצע הפרדה כך שקו הביוב הפך ממשותף לפרטי, צבע: צביעה פנימית של קירות, תקרות, דלתות ומשקופים ב3 שכבות ובגוון לבן קלאסי. לפי הסיכום שלנו עמרם הביא חומרים וכלים לצורך העבודה, הצוות ביצע עבודה יסודית, מדוייקת ומהירה יחסית. הם היו נורא קשובים אליי ומתחשבים. אפילו השכנים אמרו שהם עבדו מאוד יפה גם מבחינת ניקיון וסדר וגם מבחינת רעש שהם נורא השתדלו את הקדיחות והחציבות לא לבצע בשעות הצהרים. אחרי 13 ימי עבודה העבודה הסתיימה, הצוות סידר וניקה אחריו ועמרם עשה איתי סיבוב בכל "תחנות" הבית על מנת שאראה אם יש לי הערות והוא נתן מענה בהתאם. מעבר לזה עמרם היה מאוד קשוב וגמיש לשינויים שהעלתי תוך כדי השיפוץ ולפני ביצוע כל פעולה דאג לוודא שאני מודעת למחיר. את הפסולת שנוצרה במהלך העבודה הם פינו למקומה והשאירו יחסית לשיפוץ כללי כמובן, נקי ומסודר. עמרם בחור נחמד, מתייחס בכבוד ללקוח ושואף לשביעות רצון ולמען כך הוא עושה את הדברים כפי שהם צריכים להיעשות ע"י כל בעל מקצוע בארץ. אני ממליצה עליו בחום, הוא עמד במחיר ונתן לי חשבונית ואחריות ל- 5 שנים.

סמדר מחיפה

, אוגוסט 2012

חיפשתי רצפים למטבחון ומקלחת ביחידת דיור חדשה ופניתי לאתר. באתר ראיתי המלצות שונות על עמרם ולכן פניתי אליו, כשהגיע לתת הצעת מחיר הוא היה מאוד נחמד וסגרנו איתו תאריך ושעה לעבודה.
אנחנו דאגנו להביא את המרצפות והצוות של עמרם הביא איתו כל שאר ה"מסביב" שהיה צריך. הצוות שהגיע היה בין 2-5 אנשים כשביום הראשון הם הביאו את כל הציוד וביום האחרון הגיעו לפינישים וניקיונות. הרצף של עמרם הוא מקצועי ומאוד יסודי עשה עבודה ממש ישרה ויפה. הוא ריצף פורצלן על בטון וביצע חיפויי פסיפס.
הצוות היה אדיב ודייקן בזמנים ובעבודה קיבלנו יחס אישי וחם ואנחנו מאוד מרוצים ולכן גם ממליצים עליו בחום. עמרם עמד במחיר וקיבלנו חשבונית ואחריות ל - 10 שנים.

תודה רבה,
אורית מנופית

, יולי 2012

לאחר 15 שנה של מגורים בבית החלטנו על שיפוץ קטן. חיפשנו באתר זה בעלי מקצוע ויום למחרת חזרו אליי משירות לקוחות לוודא שהסתדרתי, כשהסברתי לנציגה שלא חזרו אליי היא הפנתה אליי בעלי מקצוע ובינהם עמרם. עמרם הגיע אליי לראות את מצב הקירות והאיטום הנדרש. הצעת המחיר שהנתן עמרם הייתה אטרקטיבית וקבענו מועד.
עמרם הגיע עם 4 פועלים והם החלו במלאכה:
צביעה חיצונית של הבית (110 מ"ר) - צבע בסיסי ועליו שליכט צבעוני בגווני אפור - תכלת ב2 שכבות., צביעה פנימית - 2-3 שכבות של צבע לבן שבור, תיקוני טיח שונים ואיטום של רולקות בגג שטוח שהיה עליו זפת והצוות הניח יריעות ביטומניות. הצוות היה מקצועי ואכפתי, הם דאגו לכסות את הרהיטים והרצפה בניילונים שלא יוכתמו עם הצבע. כשסיימו אחרי שבוע וחצי בערך, ניקו את הרצפה, הפאנלים, העמודים ממש עברו על הכל. עמרם עבר איתי על העבודה שעשו וביקש ממני הערות ולוודא שהכל בסדר מבחינתי. מאוד מצא חן בעיניי שעמרם הוא לא רק ה"בוס" הוא חלק מהעבודה וחלק מהתהליך. לעמרם יש ראש גדול, הוא זורם עם הראש של הלקוח ויש לו תקשורת טובה, הוא לא מתעסק ב"קטנות", אם ביקשתי עוד משהו קטן שצץ הוא עושה בכייף וגם לא מתחשבן. הוא דייק בזמנים, אומר את האמת אם יש משהו שהוא לא מבין בו כל כך ודייק גם במחיר. קיבלנו חשבונית ואחריות על האיטום ל- 15 שנים ועל הצביעה ל - 7 שנים. לא סתם התקשרתי במיוחד לשירות לקוחות של האתר כדי ליזום המלצה עליו, זה בעל מקצוע שצריך לשכפל אותו!

עופר מבת חפר

, יולי 2012

לפני שנה קנינו בית וכבר אז ידענו שנשפץ בשלבים את הבית. כשהחלטנו להתחיל את השלב הראשון פנינו לאתר טוב תודה למצוא בעל מקצוע מומלץ ושוחחנו עם עמרם שכבר היו עליו מס'' המלצות קיימות. עמרם הגיע לראות במה מדובר וייעץ לנו מה הכי נכון וחכם לעשות ולהשתמש. קיבלנו הצעת מחיר סבירה יחסית לשאר ההצעות והתרשמנו שהוא בחור אמין.
עמרם דייק בזמנים והגיע עם עוד שני פועלים וכך העבודה החלה:
הדבקה של מרצפות פורצלן על ריצוף קיים, שבירת קיר וצביעה חיצונית. מאחר ובזמן העבודה המשפחה ואני עדיין גרנו בבית, בסביבת העבודה היו רהיטים, על מנת שלא להרוס אותם עמרם כיסה את הרהיטים, השיש במטבח והרצפות בניילונים. את הצביעה החיצונית הם עשו ב - 3 שכבות של צבע קרם רב גמיש עם תיקוני סדקים וצביעת ארגזים של רעפים בצבע עץ. את החומרים, הכלים וכל מה שהיה צריך עמרם והצוות לבצע את העבודה, דאגו הם לספק ולהביא. הצוות היה יסודי ומקצועי, עמרם הפגין אכפתיות כלפינו הלקוחות וגם לגבי העבודה עצמה.
אחרי שסיימו עמרם הראה לי מה הם עשו וכשהיו לי הערות הוא טיפל בהן בלי ויכוחים. בסיום שילמתי לעמרם את הסכום שקבענו מראש, קיבלנו חשבונית ואחריות ל - 8 שנים, סביבת העבודה נותרה נקיה ומסודרת ואנחנו נותרנו מרוצים מאוד.

עוז מעפולה

, יולי 2012

הייתה לנו חדירת מים רצינית מבחוץ אל תוך הבית (בית 2 קומות) וחיפשנו באטרף בעלי מקצוע שיוכלו לתת הצעת מחיר וסבירה ולהתחיל את העבודה בהקדם האפשרי (זה היה בעונת הגשמים העזים של החורף האחרון). נתקלנו בפרסומת של עמרם ופנינו אליו. עמרם הגיע אלינו ראה את הבית, הסברנו לו על דברים נוספים שאנחנו מעוניינים בהם והוא נתן לנו הצעת מחיר ולאחר יומיים של חשיבה קבענו יום ושעה והתחלנו בעבודה. עמרם הגיע בזמן, עם צוות גדול שהיה אחראי למגוון השיפוץ שנעשה:
חפירת תעלה מסביב לבית, יציקת בטון ואיטום, חיפוי כלל הקירות החיצוניים, ריצוף בהדבקה של פורצלן, מדרגות שיש, צביעה חיצונית עם חומר אוטם, פרגולה וגדר מעץ.
הצוות עבד בחריצות והתמודד עם מזג אוויר מאוד בעייתי, העבודה ארכה כחודשיים והם היו מאוד נחמדים הילדים שלי ממש התחברו אליהם והם היו חביבים מאוד. העבודה נעשתה ברצינות ומקצועיות, כשסיימו אספו את מירב הפסולת ופינו אותה ועמרם עבר עם בעלי להסביר לו כל דבר ולוודא שהכל ברור לנו. גם כשהייתה לנו נק'' שרצינו שהוא יטפל בה הוא הגיע בלי הרבה שאלות או וויכוחים ונתן שירות כמו שצריך. המחיר נשאר כמו שקבענו וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה. בחור אמין מקצועי ואחראי. מומלץ בחום.

עמרם מיקנעם עילית.

, יוני 2012

בביתי היה חדר שירתים וחדר מקלחת נפרדים. ביררתי לגבי שיפוצניקים שיעשו לי איחוד לחדר אמבטיה אחד גדול וקיבלתי המלצה מחברה על עמרם מ"עמרם שיפוצים". עמרם הגיע אליי לפגישה שבה הוא ראה את גודל העבודה, ייעץ והמליץ בנושא התכנון מניסיונו הרב הניכר מהדברים שאמר, לאחר מכן נתן את הצעת המחיר סבירה ביותר והוא היה זמין לתחילת עבודה מיידית, לכן סגרנו איתו.
עמרם הגיע בזמן שקבענו עם סיוע של בין 2-3 פועלים. הם הגיעו מוכנים לעבודה עם כל הכלים והחומרים והחלו בשיפוץ:
שבירת קירות ואיחוד שני החדרים, החלפת קרמיקה, התקנת חלון מאלומיניום, החלפת כלים סניטריים, החלפת צנרת סמויה מתחת לבלטות, תקרה אקוסטית, התקנת נקודות חשמל כולל הכנת התשתית, התקנה של גופי תאורה, יציקת שביל בטון בחצר והתקנת סורג בחלון.
הם היו בסדר מבחינת העבודה, עבדו במרץ במשך קצת פחות מעשרה ימים, כשהם סיימו עמרם עבר איתי כל פינה ופירט מה נעשה ובדק שאני מרוצה ושאין לי הערות לתיקון או שיפור. לאחר מכן הפועלים ניקו וסידרו אחריהם וכל שנותר לי הוא רק לטאטא.
גם מבחינת השירות הם היו בסדר, בחור אדיב ואמין, הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית ואחריות ל- 5 שנים. בסך הכל אני ממליצה, הם ממש בסדר.

ריקה ממגדל העמק

, מאי 2012

עברתי מספר חוויות מאוד לא טובות עם שיפוצניקים בעבר. בעלי פנה לעמרם דרך פלייר פרסום שלו, הוא הגיע לראות את הבית (90מ"ר בערך) והוא נשמע מאוד מקצועי, הוא הסביר לנו בפירוט מה הפעולות שהוא מתכוון לבצע ותכננו ביחד מה הדרך היעילה ביותר לעשות את הדברים. סיכמנו את עלות העבודה וקבענו מועד.
עמרם הגיע בצוות של בין 4-6 אנשים, הם דייקו בזמנים והגיעו מוכנים עם כל הציוד והחומרים. עמרם קילף צבע מהקירות עם להביור, ביצע טיח, צבע את הקירות והתקרה בצבע לבן קלאסי (2-3 שכבות), סגר מרפסת עם גבס, ריצוף והביא נגר שבנה והתקין לנו ארונות מטבח. מדובר בבית ישן והעבודה בו לא הייתה קלה, הצוות עבד במקצועיות, במרץ והתרכז בעבודה עצמה. העבודה ארכה כחודש ימים (עמרם אמר שבמינימום העבודה תיארך חודש) ובסוף הם אספו את הלכלוך והשאירו נקי אחריהם. בנוסף, הם היו נחמדים, מנומסים וקשובים ללקוח, גם אמינות לא הייתה חסרה בקבלת השירות מעמרם - שילמנו קצת יותר בגלל תוספות שביקשנו תוך כדי, כשלפני כל פעולה עמרם מיידע אותנו מה העלות לפני הביצוע. קיבלנו חשבונית ואחריות לחצי שנה, אין לי ספק שבמידת הצורך עמרם יתייצב ויתן מענה לכל בעיה או בקשה. גם היום, שנה אחרי השיפוץ, הצבע נשאר כשהיה ללא קילופים, כל העבודה תקינה ולא נתקלנו בתיקונים כלשהם שצצו לאחר השיפוץ. תענוג לרכוש שירות של בעל מקצוע שדואג לסיים אותה באיכותיות, בליווי תודעת שירות גבוהה ואמינות. ממליצה בפה מלא!

דליה מקרית טבעון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה
שירותי ביוב

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה
שירותי ביוב

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

תאור העסק

"עמרן פסיסי ואחיו בע"מ" מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים ועבודות גמר כדוגמת: ריצוף, טיח, עבודות גבס, צבע וסיוד, אינסטלציה וכו'. אנשי מקצוע איכותיים ואחראיים, בעלי מוניטין של 25 שנות ותק. **שיפוץ ושיקום מבנים חיצוניים על ידי צוות מקצועי ובנוסף, נותנים שירות מהיר, אמין ובמחירים נוחים לשביעות רצון לקוחותינו.

אתר העסק: http://amrambinyan.co.il/

עמרן פסיסי ואחיו בע"מ

עמרן פסיסי ואחיו בע"מ

עמרן פסיסי


9.5

073-2721326
 

עמרן פסיסי ואחיו בע"מ

עמרן פסיסי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721326 חייג