כרטיס עסק זה של מבריקים בניקיון מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מבריקים בניקיון

9.5
מרדכי ישעיה
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יצחק יעקבי 10, ד' 16, רחובות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

36 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2018

עם מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" אני עובד כבר מעל לשנה וחצי ובאמת שמגיעות לו רק מחמאות. מדובר בניקיון שוטף של מתחם מגורים ענק (270 מ"ר) עם מגדלים בעלי 23 קומות שמרדכי והצוות שלו אחראים לטיפול וניקיון יומיומי שלהם. העבודה מורכבת ולא פשוטה וכוללת - ניקיון חדרי מדרגות, חדרי אשפה, פחים, ניקיון סביבתי, חצרות, רחבות, שטיפה בלחץ בחניונים באמצעות מכשור מתאים ועוד.. השירות של מרדכי והצוות פשוט יוצא מן-הכלל! הוא דואג לחומרי ניקיון וכל מה שצריך כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ושומר על איכות ניקיון ממש כמו ביום הראשון. מעבר למקצועיות, מרדכי בחור אמין, ישר וחיובי וזה פשוט תענוג לעבוד איתו. מומלץ בהחלט!
אורי, רחובות.

, דצמבר 2018

השירות של מרדכי היה 100%! הכל התנהל כפי שצריך ובוצע על הצד הטוב ביותר. פניתי למרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" לצורך ניקוי חדר-אשפה, מדובר בחדר עם רצפת בטון שהיתה עליה שכבה שומנית עבה שהיה כמעט בלתי אפשרי להסיר. מרדכי הסביר לי מעט על תהליך הניקיון והחומרים בהם השתמש, התרשמתי ממנו לטובה וקבענו מועד להגעתו. הוא כמובן הגיע כפי שקבענו ועמל על ניקוי השכבה השומנית באמצעות שטיפה בלחץ עד שהכל הוסר ושכבת הבטון נוקתה לחלוטין. עכשיו אנחנו יכולים לרצף את חדר האשפה שלנו ולמנוע ממקרה זה לחזור שוב. אני מודה למרדכי על השירות האדיב והאיכותי וממליצה עליו מכל הלב.
אביבה, רעננה.

, ינואר 2017

אני קבלן שיפוצים במקצועי ובאחד הפרויקטים שלי בראשון לציון, היה צורך לבצע ניקיון יסודי בבית לאחר בניה. מאחר ואני לא מכיר חברות ניקיון מומלצות, נכנסתי לאינטרנט, הגעתי לאתר "טוב תודה" וקראתי שם המלצות חמות על מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" ואני מצטרף לכל ההמלצות.
קודם כל, חשוב לי לציין שהדיירים הם אנשים עם בעיות נפשיות ומרדכי התנהג אליהם ממש יפה, היה אדיב ונעים והיה כיף לעבוד מולו. מעבר לכך, הוא ביצע את העבודה בצורה מצוינת, אין פינה בבית שלא עברו עליה, ניקו הכל - קרצפו את הרצפה, ארונות, כלים סניטריים וכו'.. אני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר.
יוסי.

, ספטמבר 2016

אנחנו משפחה המתגוררת בדירת 4 חדרים בתל אביב, ראינו בפייסבוק פרסום על חברת מבריקים בניקיון שיצאו במבצע ניקיון לקראת ראש השנה. הצוות הגיע ולאחר תיאום ציפיות סגרנו עסקה ואנו מרוצים עד מעל הגג!!
הם הגיעו בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש, ניקו את הדירה היטב, הדירה נקיה מבריקה צבועה מודברת ומחודשת והכל במחיר מבצע של 4000 ש"ח כולל הכל שלא מצאנו כמוהו!!
הילה.

, ספטמבר 2016

מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" ביצע אצלנו ניקיון כללי לאחר שיפוץ. מרדכי עמד בכל המסוכם והצוות נתן עבודה טובה - הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, מעבר לכך הצוות היו אדיבים מאוד, מרדכי עמד בכל מה שסוכם ואני ממליצה עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום.
עדי.

, ספטמבר 2016

מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" היה עשר, הגיע בשעה שסיכמנו, ביצע עבודה מקצועית וגבה מחיר הוגן, ממליצה.
רציתי לעשות פוליש בבית לחידוש מראה הרצפה. הזמנתי את מרדכי, קבענו יום ושעה, מרדכי הגיע בזמן בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונת פוליש מקצועית, הוא הסביר לי קצת על העבודה, עשה הברקה קריסטלית, שיצאה מאוד יפה ולאחריה הרצפה הבריקה. אני מאוד מרוצה מהתוצאה ומרמת השירות שמרדכי נותן ללקוחותיו, הוא עמד בכל המסוכם.
יפעת.

, ספטמבר 2016

אני מאוד מאוד מרוצה ממרדכי וצוות "מבריקים בניקיון", ביצע אצלי ניקיון אחרי שיפוץ. מרדכי היה מעולה מכל הבחינות, אחריות, זמינות, לא משך אותי במילים, מה שאמר בוצע כמו שהובטח, לא ציפיתי לרמת ניקיון כזאת גבוהה, הופתעתי לטובה הבית מבריק, חברה רצינית!
מקס.

, אוגוסט 2015

הייתי מרוצה מחברת "מבריקים בניקיון", הם הגיעו בזמן, הביאו ציוד מקצועי ודאגו לנקות את הדירה כמו שצריך, בלי יותר מידי דיבורים - פשוט תקתקו עבודה! לחברת "מבריקים בניקיון" הגעתי דרך חיפוש באתר, קראתי המלצות טובות ופניתי אליהם לקבל הצעת מחיר לניקיון כללי של דירת ארבעה אחרי שיפוץ.
פניתי למרדכי, הסברתי לו במה מדובר וגיליתי שהמחיר הוא הוגן, מרדכי נשמע מקצועי ואחראי והחלטתי לסגור איתו במקום. ביום הניקיון מרדכי והצוות התייצבו אצלנו בדיוק בשעה שנקבעה, ויחד הם תקתקו את העבודה ביסודיות וביעילות. הם ניקו כל דבר בדירה, רצפות, קירות, משקופים, פנאלים, המון חלונות ומשטחי זכוכית, מטבח, כלים סניטריים, הכל הבריק אחרי הניקיון שלהם וכל כתמי הצבע ושאריות השפכטל נעלמו כלא היו.
מדובר בחבר'ה טובים, עושים את הכל מהלב, בלי חכמות ובלי תירוצים. כל מה שביקשתי התבצע אחת לאחת, מרדכי היה ער לכל פרט במהלך הניקיון ודאג שהעבודה תבוצע לשביעות רצוננו המלאה ובאמת אנחנו מרוצים, הם השאירו לי בית פרפקט מבחינת הניקיון. בסיום העבודה מרדכי גבה בדיוק את ה מחיר שסוכם וכמובן הודיתי לו על העבודה! מומלץ!
אלרין.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה ממרדכי והצוות המקסים של "מבריקים בניקיון", מדובר בחברה רצינית אמינה ומקצועית, יש לי ניסיון רב מולו ואני ממליצה בחום! למרדכי הגעתי בפעם הראשונה דרך האתר שלכם לצורך ניקוי בית חדש שקיבלנו מקבלן, בנוסף לאבק הרב ביצענו גם שיפוץ קטן לאחר קבלת המפתח והחלטתי להזמין חברת ניקיון מקצועית שתטפל בניקיון לפני הכניסה. כמו שציינתי, הגעתי למרדכי דרך ההמלצות, התרשמתי שמדובר בחברה רצינית והזמנתי את מרדכי שייתן הצעת מחיר על ניקיון הבית. מרדכי נתן הצעת מחיר הוגנת, נשמע מקצועי ואחראי וסגרנו עניין.
מרדכי הגיע עם צוות של שלושה בחורים נמרצים צעירים ומקצועיים, הראיתי לו מה אני רוצה שיתבצע מבחינת הניקיון וביקשתי שיזהרו עם שפיכת המים על הפרקטים. יצאתי מהבית ונתתי להם לעבוד, אחה"צ חזרתי, ראיתי שהם ציחצחו את הבית ועשו כל מה שביקשתי, אין פינה אחת שלא עברו עליה! הודיתי למרדכי על השירות הנהדר!
כעבור מספר שבועות התפוצץ לנו צינור מים בבית והצטרכנו שוב לעשות שיפוץ קטן והחלפת רצפות. לאחר מכן שוב החלטתי להזמין את מרדכי, הוא שוב נתן הצעת מחיר מאוד הוגנת וביצע עבודת ניקיון מעולה מכל בחינה אפשרית! אני ממליצה עליו ועל הצוות שלו מכל הלב, באמת חברת ניקיון על רמה!
שרה.

, אוגוסט 2015

השירות של חברת "מבריקים בניקיון" היה מצוין! חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון שתבצע עבודת ניקיון לדירה שלנו שעברה שיפוץ, פנינו לארבעה חמישה בעלי מקצוע. מבין כולם מרדכי נתן לנו הצעת מחיר סבירה, ועשה רושם של אדם מקצועי ואחראי.
מרדכי ואנשי הצוות הגיעו אלי בדיוק ביום ובשעה שקבענו. הם היו סבלניים, אדיבים ונעימים. בסיום ניקיון של כל אזור בבית הם קראו לי ושאלו מה דעתי ואם יש לי הערות, הם נענו לכל בקשה שלי בשמחה ונתנו לי הרגשה באמת טובה ונעימה. הם ניקו ביסודיות את כל הבית, עשו קירצוף עם מכונה לרצפה, פירקו חלונות, גם אלו שהיו גבוהים מאוד, ניקו את המסילות, לא השאירו אחריהם טיפת צבע קטנה אחת, חיטאו את הקרמיקות במקלחות ובשירותים, ניקו כל פינה ברחבי הבית ביסודיות ולא עזבו עד שהבית כולו הבריק.
מרדכי שוב עבר איתי על הבית ווידא שאני באמת שבעת רצון, בתום העבודה הוא לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש. הם ניקו לי את הבית בצורה מקצועית יוצאת מהכלל.
עדנה.

, אפריל 2015

מרדכי עשה אצלי ניקיון כללי אחרי שיפוץ. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, היחס והמחיר, הוא דאג שהדירה תיראה כמו חדשה ולכן אני ממליצה עליו בחום רב. לפני מספר שבועות עשינו שיפוץ גדול בדירה שלנו ובסיום השיפוץ היה בלגן רציני בדירה, אבק ולכלוך שהצטבר במשך העבודה, צבע השפריץ על החלונות תריסים דלתות ומשקופים, דבקים למיניהם נדבקו לרצפה, בקיצור - הייתה שם טינופת רצינית ביותר והבנתי שאצטרך חברת ניקיון מקצועית שתעשה בשבילנו את העבודה.
למרדכי "מבריקים בניקיון" הגעתי דרך פרסום, פניתי אליו ולקחתי הצעת מחיר שהייתה ממש משתלמת ולא מופרזת, הוא הגיע לראות את הדירה והתרשמתי ממנו ממש לטובה ובאותו היום סגרנו את העבודה וסיכמנו על תאריך לביצוע הניקיון.
ביום העבודה מרדכי הגיע עם אנשי צוות וציוד רציני. השארתי אותם לעבוד וכשחזרתי שמחתי לגלות שסה"כ הם עשו עבודה ממש מעולה.
הם ניקו וקרצפו את הכל, עברו על הכלים הסניטריים, ארונות מטבח, שיש קרמיקה ריצוף, אבק חלונות תריסים ופוליש לרצפות. הדירה עברה ניקיון רציני תוך מספר שעות, ובאמת שהם נתנו עבודה מכל הלב! יש לציין שמרדכי לא עזב את המקום עד שהיינו מרוצים - השירות היה מצוין אדיב אמין ומקצועי. ממליצה בחום.
הילה.

, אפריל 2015

חבר המליץ לי על חברת הניקיון של מרדכי דדוש - "מבריקים בניקיון" ואני פניתי אליהם לקבל הצעת מחיר לניקיון כללי של בית קרקע אחרי בנייה ושיפוץ.
פניתי למרדכי, הסברתי לו במה מדובר וגיליתי שהמחיר הוא הוגן, מרדכי נשמע מקצועי ואחראי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום הניקיון מרדכי והצוות התייצבו אצלנו בדיוק בשעה שנקבעה, ויחד הם תיקתקו את העבודה ביסודיות וביעילות. הם ניקו כל דבר בבית, רצפות, קירות, משקופים, פנאלים, המון חלונות ומשטחי זכוכית, מטבח, כלים סניטריים, הכל הבריק אחרי הניקיון שלהם וכל כתמי הצבע ושאריות השפכטל נעלמו כלא היו.
מדובר בחבר'ה טובים, עושים את הכל מהלב, בלי חכמות ובלי תירוצים. כל מה שביקשתי התבצע אחת לאחת, מרדכי היה ער לכל פרט במהלך הניקיון ודאג שהעבודה תבוצע לשביעות רצוננו המלאה ובאמת אשתי ואני מאוד מרוצים מהתוצאה, הם השאירו לי בית נקי פיקס וגם תחושה טובה על שבחרתי לעבוד איתם, אני לגמרי ממליץ על מרדכי והצוות!
בני.

, אפריל 2015

הגעתי למרדכי בעקבות המלצה מפה לאוזן, הם העניקו לנו שירות מהיר, איכותי ונעים - ממליצה בחום!
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה שהייתה מלאה באבק וכתמים. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם מרדכי יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, ביצעו ניקיון כללי ויסודי פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, ריצפה וכו'..
מרדכי דאג שהכל יבוצע לשביעות רצוני, אם היו לי הערות, הוא מיד ביצע אותם ובאמת נתן תחושה של בעל-מקצוע שאכפת לו ממש שהלקוחות יצאו מרוצים, פשוט תענוג! מעבר לכך מרדכי היה אדיב מאוד וישר וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם. ממליצה בחום!!!
שירי.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מחברת "מבריקים בניקיון", מרדכי והצוות שלו היו מקצועיים אדיבים ועשו עבודה מצוינת - ממליצה בחום!
הבית הוא בית מושכר והוא היה מאוד מלוכלך לכן לפני שנכנסו אליו חיפשנו חברת ניקיון שתכשיר את הבית לכניסה. חיפשנו באתר והגענו באופן אקראי למרדכי "מבריקים בניקיון", הוא קבע איתנו מחיר ומועד להגעה.
מרדכי והצוות הגיעו בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הם ניקו את כל הדירה כולל אמבטיות ושירותים, חלונות תריסים ומסילותיהם, ליטוש מוזאיקה, ארונות מטבח עליוניים ותחתוניים, מרפסת כביסה ושטיפה סופית של כל הבית.
הם השקיעו המון זמן ומאמצים כדי להביא אותה לשביעות רצוננו והצליחו, הבית היה מצוחצח, כל בקשה נענתה בחיוב ונראה שהם מקפידים לתת ללקוח עבודה יסודית.
מרדכי עמד במחיר שסוכם, הוא נהג בנו באדיבות ובנימוס ואנו מודים לו מאוד וממליצים עליו.
רותי.

, נובמבר 2014

לפני מספר שבועות קיבלנו הודעה שהדירה החדשה שלנו מוכנה ואנחנו יכולים להיכנס אליה, הבעיה הייתה שהדירה הייתה אחרי בנייה ונזקקה לניקיון יסודי. הרצפה בכל החדרים הייתה מלוכלכת מאוד ומלאה אבק והשירותים והמטבח נראו זוועה. הכיור והאמבטיה היו מטונפים והארונות של המטבח היו מאובקים. היה לנו מספיק דברים לעשות לקראת המעבר כך שאת הניקיון העדפנו להשאיר לאנשים מקצועיים.
בדקתי באינטרנט כמה חברות ניקיון, נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות, התקשרתי ולקחתי הצעות מחיר. ההצעה של מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" הייתה משתלמת מה גם שהוא היה מקצועי ואדיב כששוחחנו והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום שנקבע בא אלי מרדכי עצמו עם שני פועלים וניקו את הדירה בצורה מדהימה. הם עברו על הכל ולא השאירו שום דבר שלא טופל, היו מאוד יסודיים. המטבח ובמיוחד הארונות נוקו לחלוטין. הכלים הסניטריים גם כן הוברקו, החלונות והתריסים נצצו כמו חדשים והרצפה פשוט הבריקה מניקיון. התוצאה הייתה שווה כל שקל ללא ספק. הם עשו עבודה מדהימה, ממש התפעלתי מהעבודה שלהם. ממליץ בחום.
ציון.

, נובמבר 2014

הגעתי אל חברת הניקיון "מבריקים בניקיון" דרך האתר, ואני רוצה להמליץ עליהם לטובה - הם סיפקו שירות מאד מהיר, ועשו עבודה מאוד יסודית ומקצועית. הייתי מרוצה מעל ומעבר ואני ממליצה בחום!
מדובר בעבודת ניקיון כללית של דירה לפני כניסה, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע את הניקוי ולשם כך נכנסנו לאינטרנט ובדקנו מחירים. לקחנו כמה הצעות מחיר ובסוף החלטנו להזמין את מרדכי "מבריקים בניקיון" שנתן לנו הצעת מחיר סבירה והיה זמין להגיע ביום שרצינו.
צוות העובדים הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו - לא היו סיפורים ואיחורים, כשהגיעו ניגשו ישר לעבודה - הם הגיעו מצוידים בכל מה שנדרש לעבודת ניקיון כללית. בהתחלה הם הציעו לי לעשות על המרצפות חומר פוליש, אבל מכיוון שזה הקפיץ את המחיר לא הסכמתי.
בכל אופן הם עבדו מאוד נקי ומסודר ותוך כמה שעות ספורות סיימו את עבודת הניקיון. הם הגיעו לכל המקומות שרצינו, לא חיפפו ועשו עבודה יפה, חבר'ה מקצועיים שיודעים את העבודה.
שלומית.

, מאי 2014

את חברת "מבריקים בניקיון" מצאנו כאן באחד מאתרי האינטרנט ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. חיפשנו חברה לניקיון הבית לרגל המעבר לבית החדש שלנו (מדובר בדירה מקבלן) דיברנו עם מרדכי בטלפון, הסברנו לו את מצב הדירה, ללא ריהוט אבל עם הרבה לכלוך ואבק, והוא קבע איתנו פגישה בצורה מסודרת. מרדכי הגיע אלינו כפי שסוכם, עבר על הבית וסגרנו על מחיר שהיה הוגן, נוח וקבענו תאריך.
ליום העבודה הגיעו שני אנשי צוות, אחד מהם היה אחראי העבודה, הם התייצבו אצלנו בול בשעה שקבענו ונתנו עבודה יסודית ונמרצת.
את העבודה הם עשו מכל הלב, עם חיוך ועם הרבה רצון לעזור. הם הבריקו כל חלק בבית ביסודיות, אם זה רצפה, משקופים, ארונות מטבח, סניטריה, קרמיקה, חרסינות, לכל דבר הם העניקו טיפול יסודי מאוד, בלי לחפף ובלי למרוח. גם אם ביקשתי מהם להעביר שוב יד אחת באיזה מקום או כל דבר אחר הם נענו בשמחה ופשוט נתנו לנו את ההרגשה הכי טובה בעולם. הם הלכו בכל דבר לקראתנו, עשו הכל כדי לרצות אותנו ולתת שירות לשביעות רצוננו המלאה. בסיום הניקיון הם עשו הברקה קריסטלית למרצפות, ושאני אומרת הברקה מדובר בעבודה על רמה, לא עבודה בעיניים - הברקה הברקה!!! הם לא ייצאו עד שווידאו שאנחנו מרוצים. והאמת היא שאנחנו אפילו מרוצים מאוד! כל הכבוד להם! בתום העבודה שילמנו בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן צ'יפרנו אותם בטיפ מכובד - הגיע להם!
איגור, רחובות.

, מאי 2014

היינו אמורים להיכנס לדירה החדשה בתאריך מסוים, אבל חיפשנו חברת ניקיון שתבצע ניקיון יסודי לפני הכניסה.
בדקנו באינטרנט חברות ניקיון והגענו למרדכי שהיה אדיב וענייני ואפילו הבטיח לסדר לנו צוות ניקיון שיעמוד בתאריך היעד שלנו.
סגרנו מחיר טלפונית, המחיר היה משתלם וקבענו יום ושעה.
מרדכי והצוות שלו עשו עבודה מעולה. מדובר בדירת שלושה וחצי חדרים, דירה לא הכי גדולה אבל הייתה בה המון עבודה והם פשוט תקתקו אותה, הם נתנו עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל, הם ניקו הכל, תריסים פנלים ופינות חשוכות, כלים סניטריים, אבק בכל הבית, הבריקו את הרצפה וכו'. בסיום הניקיון עברתי על הבית ולא האמנתי לשינוי שהדירה עברה, מרדכי והצוות של הניקיון עשה עבודה יסודית, הדירה פשוט מאוד צוחצחה, ניקו את הרצפה והיו כתמים לא קלים, ניקו את החלונות, משקופים, פנלים, את המטבח עשו יפה, באמת הכל עד הפרט הקטן. עבודת הניקיון הסתיימה תוך יום עבודה אחד כך שיכולנו להיכנס אליה מיד לאחר מכן. הם עמדו בזמן שקבענו והיו בסדר גמור מכל הבחינות.
מרדכי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עשה עבודה איכותית ועמד אפילו במחיר שסוכם (למרות שיש המון בעלי מקצוע שלא נוהגים כך ומעלים את המחיר בתירוצים שונים) ממליץ מכל הלב!
אומינה, רחובות.

, מאי 2014

מרדכי והצוות שלו עשו אצלנו יופי של עבודה, היינו מאוד מאוד מרוצים ואפילו הספקתי להמליץ עליו למספר חברים שהיו זקוקים לשירותי ניקיון.
התעניינו לגבי חברות שיבצעו ניקיון יסודי יום לפני שאנחנו נכנסים חזרה לדירה שעברה שיפוץ רציני. בדקתי בעלי מקצוע מתחום הניקיון דרך האינטרנט, היו כמה תוצאות, הרמתי טלפונים, קבלתי הצעות מחיר ובסופו של דבר בחרתי לקחת את מרדכי לבצע את העבודה.
מרדכי הגיע לראות את הדירה, העריך את המצב שלה ונתן לנו הצעת מחיר הוגנת ביחס לשאר חברות הניקיון שבדקנו, מעבר לכך הוא
עשה רושם רציני ואחראי וקבענו יום ושעה לביצוע העבודה.
מרדכי הגיע עם שלושה אנשי צוות, בשעה שקבענו עם כל חומרי הניקיון והכלים שהם היו צריכים. העבודה כללה ניקיון כללי, הסרת כתמי צבע וטיח, ניקוי חלונות, תריסים, משקופים, כלים סניטריים, קרמיקה, ארונות מטבח, אבק ושטיפה יסודית.
מרדכי והצוות שלו היו מקצועיים וקירצפו כל פינה בבית, בסופו של דבר, העבודה בוצעה ברמה גבוהה, הם עבדו מבוקר ועד הערב ולא עזבו את הדירה עד שהיא הבריקה. בתום העבודה מרדכי עבר איתי על הבית, סיפר לי על הנעשה ושאל אותי לשביעות רצוני - הייתי מבסוט מאוד.
מרדכי עמד במחיר שנאמר לי כשהגיע לביתי, קיבלתי חשבונית והם השאירו לי מקום נקי ומסודר. מרדכי היה אדיב וקשוב לבקשותיי והיה פשוט תענוג לעבוד עם חבר'ה מקצועיים וחרוצים!
מוטי, רחובות.

, מרץ 2014

אני ממליצה בחום על חברת "מבריקים בניקיון"! מדובר בעבודת ניקיון ותחזוקה שוטפת של בית-ספר שאני מפקחת עליו.
הגענו למרדכי בזמנו דרך המלצה, הוא נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר מבין כל חברות הניקיון שבדקנו מולם תעריפים ומאז הוא אחראי על הניקיון של בית הספר.
מרדכי מנהל חברת ניקיון רצינית ואמינה, אנשי הצוות שלו תמיד מגיעים בזמן, לא מפספסים ימי עבודה ועבודת הניקיון מבוצעת ברמה גבוהה מאוד. מאחר ומדובר בבית ספר שבו לומדים ילדים קטנים, מטבע הדברים יש לכלוך רב ולכן מדובר בניקיון שוטף גם באמצע היום, של שטח בית הספר, השירותים והכיתות וכמובן גם בסיום ימי הלימוד.
מרדכי שולח אלינו רק אנשים רציניים ועובדים מסורים. הם תמיד עומדים בזמנים, אנחנו מרוצים מאוד מהניקיון עצמו, מקפידים לנקות בחריצות ולא מזלזלים בעבודה - אנחנו עובדים איתו כבר המון זמן ולא התאכזבנו אפילו פעם אחת. לכן אנחנו ממליצים על מרדכי והצוות שלו בחום רב.
שרי.

, מרץ 2014

לפני כמה שבועות, הקבלן של הבניין הודיע שעבודת הבנייה נגמרה ושאנחנו הדיירים מוזמנים להיכנס לדירות, הגענו לראות את הדירה והיא הייתה מאוד מאובקת והחלטנו להיעזר בחברת ניקיון מקצועית, שתבצע ניקיון כללי. הגענו לחברת "מבריקים בניקיון" דרך האינטרנט, בשיחת הטלפון שלי עם מרדכי הוא היה ממש נחמד, גם מבחינת המחירים הוא היה עשר - תיארתי לו את מצב הדירה וגודלה (מדובר בדירה של 120 מ"ר) ולפי זה הוא נתן לי הצעת מחיר דרך הטלפון וסגרנו יום ושעה.
מרדכי הגיע בזמן עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון, השארנו אותם לעבוד וכשחזרנו הייתי מרוצה מהתוצאה - אחרי שסיימו באמת הורגש שהדירה עברה שינוי. מרדכי הקפיד לעבור על כל הבית, ניקה ארונות מטבח, כלים סניטריים חלונות ותריסים וכמובן את הרצפות עצמן. מבחינת המחיר מרדכי ביקש בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו לנו חיכוכים ובעיות סביב הנושא והרגשתי שאני משלמת על עבודה ראויה - ממליצה בחום!
שמרית, רחובות.

, מרץ 2014

חיפשתי חברת ניקיון איכותית עם קבלות ולקוחות מרוצים לעבודת פוליש לחדר המדרגות והלובי בו אני מתגורר.
למרדכי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, ובמקביל אליו שוחחתי עם עוד חברות ניקיון, אבל מרדכי עשה עלי את הרושם המקצועי מבין כולם וסיפק לנו הצעת מחיר משתלמת.
מרדכי עובד מאוד מאורגן ומסודר, הוא לא הסתפק בהצעת מחיר טלפונית, אלא הגיע לראות את הבניין בעצמו. גם ביום העבודה עצמו, ההתנהלות שלו ושל אנשי-הצוות הייתה מקצועית מאוד. מרדכי הגיע אלינו ביום שסוכם עם שלושה אנשי צוות וביחד הם נתנו עבודה מרשימה!
את העבודה מרדכי עשה בצורה נהדרת, עשה עבודות הכנה לפני ביצוע הפוליש ורק אחרי שהשטח היה פנוי, מרדכי והצוות שלו עברו עם המכונה ועשו ניקיון של פוליש ווקס בכל חדר המדרגות והלובי. בסיום העבודה המרצפות נצצו מניקיון, המכונה עשתה עבודה שחבל על הזמן, ונראה שהצוות לא התעצל ועבר על הכל כמו שצריך, הייתה הרבה עבודה כי זה בנין די גדול, אבל מרדכי השתדל מאוד ונתן שירות מושלם. אני ממליץ בחום.
יוני, רחובות.

, מרץ 2014

כשסיימנו לשפץ את הדירה שלנו, הבנו שנצטרך חברת ניקיון מקצועית שתשתלט על עבודת הניקיון.
הדירה הייתה מלאה באבק, כתמי צבע, גבס וטיח דבוקים לרצפות ואפילו על החלונות. למרדכי הגענו דרך חיפושים באינטרנט, לקחנו כמה וכמה הצעות מחיר ואף אחד לא עשה עלינו רושם טוב במיוחד. לגבי מרדכי, דיברנו בטלפון, הוא אמר שהוא צריך לראות את הדירה ואחרי זה נסגור על המחיר לפי מצב הדירה.
מרדכי הגיע אלינו כפי שסוכם, עבר על הדירה ולפי ראות עיניו נתן לנו הצעת מחיר. ההצעה של מרדכי הייתה סבירה, לא הכי זולה שקיבלנו אבל גם לא הכי יקרה, בנוסף למחיר, מרדכי עשה עלינו רושם טוב והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
ביום העבודה מרדכי הגיע עם הצוות שלנו וכל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון, הוא לא ביקש מאיתנו שום דבר והיה מוכן לעבודה. סגרנו איתו שעה לסיום והחזקנו אצבעות שהניקיון יהיה טוב. בסיום יום הניקיון, חזרתי לראות מה המצב ולהפתעתי הוא פשוט עשה עבודה מעולה!
הדירה הייתה מצוחצחת לחלוטין והמרצפות נראו מדהים כמו חדשות, מרדכי הצליח להסיר את כתמי הצבע מהחלונות והרצפה, ניקה היטב את הכלים הסניטריים, עבר על כל האבק בבית ולא פיספס פינה אחת, אפילו ארונות המטבח היו מצוחצחים! מרדכי עמד מחיר שסוכם, עשה עבודה מצוינת ואנחנו מאוד מודים לו וממליצים עליו מכל הלב.
יעל, רחובות.

, מרץ 2014

ממליצה על מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון", הם עשו עבודה נהדרת!
אנחנו גרים בבית פרטי ששטחו 120 מ"ר ולאחרונה ערכנו בו שיפוץ גדול שכלל צביעה, גבס, שבירת קירות, עבודה בבטון, טיח שפכטל ועוד. מכאן אפשר להבין שאחרי השיפוץ, הבית היה נראה זוועה מבחינת הניקיון ולא הייתה אפשרות לבצע את העבודה לבד - החלטנו להיעזר בשירותיהם של חברת ניקיון מקצועית ולשם כך נכנסתי לאתרים של בעלי-מקצוע, קראתי חוות דעת ולקחתי הצעות מחיר.
מרדכי עשה עלי את הרושם הטוב ביותר, הוא היה היחיד שהסכים להגיע לבית ולראות את השטח וגם נתן הצעת מחיר שפויה, דיבר לעניין ובמקצועיות. סגרתי איתו על המקום את העבודה וקבעתי תאריך.
ביום הניקיון מרדכי הגיע אלינו עם צוות של ארבע חבר'ה רציניים, הם הגיעו מצוידים בכל הנדרש לעבודת הניקיון כולל מכונת קרצוף מקצועית שנועדה להסרת כתמי צבע ובטון.
מרדכי והצוות שפשפו טוב את המרצפות הפאנלים ואפילו את הדלתות, הם עשו עבודת ניקיון מאוד מאוד יסודית וקפדנית - לא וויתרו על שום פינה בבית, לא התעצלו ועבדו במרץ. מעבר לכתמי הצבע והבטון, הם עברו על כל האבק בבית כולל תריסים רשתות וחלונות. ניקו את השירותים והמקלחת, כלים סניטריים וכו'. הבית היה מבריק ומצוחצח לאחר הניקיון - הרבה יותר טוב ממה שחשבתי, מרדכי הצליח להסיר את כל הכתמים והמלט שהיו דבוקים ושמחתי שניתן לי שירות טוב במחיר הוגן - לא קורה כל יום! מאז יצא לי להמליץ על מרדכי גם בפני זוג חברים ואני ממליצה עליהם גם בפורום זה!
יאנה, מושב רמות.

, מרץ 2014

לרגל הכניסה לביתנו אחרי שהעברנו אותו שיפוץ רציני - חיפשנו חברת ניקיון מקצועית ואמינה שתעשה ניקוי יסודי של כל הבית.
לא היו לי חברות מומלצות ולכן חיפשתי אתר שירכז בעלי-מקצוע עם המלצות וכך הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי חברות ניקיון באזור השרון ועלו כל מיני תוצאות, קראתי חוות דעת ומפה לשם החלטתי להרים טלפון לחברת הניקיון "מבריקים בניקיון" ולקבל הצעת מחיר.
מרדכי עשה רושם מאוד סימפטי ואמין בטלפון, קבענו פגישה, הוא נתן לנו הצעת מחיר בהתאם - ההצעה הייתה סבירה ביותר ומכיוון שהוא עשה עלינו רושם חיובי, החלטנו לסגור איתו את העבודה וקבענו יום ושעה.
ליום הניקיון הגיעו צוות של אנשים, מאוד מקצועיים ויסודיים, הם התייצבו בדיוק בזמן, ולא החמיצו מילימטר אחד בכל הבית. הם עשו ניקוי יסודי של המרצפות, קירות ומשקופים מכל כתם ולכלוך. ניקו את כל החלונות בבית, עברו על כל הכלים הסניטריים במקלחות ובשירותים, קירצפו קרמיקות וחרסינות, עשו ניקוי לכל ארונות המטבח והשאירו את הבית מבריק לחלוטין.
שילמתי על השירות את הסכום שנקבע מראש, לא היו וויכוחים וניסיונות להעלאה במחיר, ההתנהלות הייתה הוגנת אמינה ומקצועית.
קיבלנו בחזרה את הבית מצוחצח ומבריק וזה הכי הכי חשוב!
אלונה, רעננה.

, מרץ 2014

עשינו שיפוץ מאוד גדולה בדירה שלנו ולאחר השיפוץ הצטברו כמויות רציניות של אבק, כתמי צבע, טיח, שפכטל על הרצפות ובפאנלים. היה לנו ברור שמדובר בעבודה קשה ושנצטרך להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע את העבודה. בדקנו באינטרנט חברות מומלצות והגענו לאתר "טוב תודה". קראנו על מרדכי מ"מבריקים בניקיון" חוות דעת מעולות והרמתי אליו טלפון להצעת מחיר.
מרדכי נתן לי מחיר כללי וציין שהוא יגיע לראות את הדירה ולתת מחיר סופי - כשהגיע לראות את הדירה הציג בפניי את המחיר הרלוונטי שלא היה מאוד רחוק מהסכום הראשוני והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום הניקיון הגיע אלינו צוות של אנשים מקצועיים, עם כל הציוד הנדרש, מכונות, חומרי נקיון, סמרטוטים - הכל!!!
הניקיון כלל: קרצוף הרצפות, ניקיון יסודי של אמבטיה ושירותים, תריסים, חלונות, ניקוי ארונות מטבח וכלים סניטריים והסרת כתמי צבע.
צוות העובדים נתנו עבודה במשך יום שלם קרצפו הכל כולל הכלים הסניטריים והחריצים ברצפה. הם עבדו בחריצות והיו מאוד יסודיים, לא התעלמו משום פינה והעניקו לדירה טיפול רציני.
צוות "מבריקים בניקיון" דייקו בזמנים, גם ביעד סיום וגם בזמני ההגעה. כשסיימו את הניקיון, עברו איתי על הבית ובדקו שאני מרוצה מרמת הניקיון. בסיום התהליך, שלמתי במדויק את הסכום שסגרתי מול מרדכי ויצאתי בתחושה מאוד טובה. הניקיון היה לשביעות רצוני ויש לי רק מילים טובות - מומלץ בחום!
אבי, בני-ברק.

, ינואר 2014

זאת כבר הפעם השנייה שאני מזמינה את חברת "מבריקים בניקיון" וגם הפעם הייתי מרוצה מהם מעל ומעבר!
בפעם הראשונה הגעתי אליהם דרך פרסום בעיתון מקומי, חיפשתי חברת ניקיון שתבצע גם עבודת פוליש לרצפות וגם ריסוס. בפרסום היה כתוב שהם מתעסקים גם בניקיון וגם בהדברה והרמתי אליהם טלפון לקבל הצעת מחיר.
מרדכי היה ממש מקסים ונחמד, הסביר לי בטלפון על העבודה ונתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת - סגרתי איתו תאריך ושעה וכך היה.
הגיעו אלי צוות של אנשים מסבירי פנים, מקצועיים עם כל הציוד הנדרש לעבודת הפוליש והריסוס, מדובר בחברה רצינית ולא סתם חאפרים.
הפוליש שלהם מעולה!!! ממש לא ברמה רגילה - זאת לא פעם ראשונה שאני עושה פוליש והפעם הרצפה נשארה מבריקה לאורך שלוש שנים הרבה מאוד זמן ביחס לפעמים הקודמות.
לגבי הריסוס - הוא החזיק מעמד מעל שנה וחצי כמו שהם מציינים מראש ולכן גם השנה הזמנתי אותם בפעם השנייה לבצע מחדש את הריסוס ושוב הכל התנהל בצורה מאורגנת ומקצועית. כיף לעבוד עם אנשים כאלה, אני ממליצה עליהם בחום, אתם לא תמצאו שירות כזה מקצועי במקום אחר ובמחיר כזה!
גילה, רמלה.

, דצמבר 2013

מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" ביצע בדירתנו עבודת פוליש קריסטלי מקצועית ביותr שבוצעה בקפדנות ובזריזות ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום רב!
בדקתי באינטרנט כמה הצעות מחיר והצעת המחיר של מרדכי הייתה הוגנת מאוד, אבל הסיבה שבחרנו דווקא אותו לבצע את עבודת הניקיון, הייתה בגלל שהוא עשה עלינו את הרושם הכי טוב מבין כולם.
ביום העבודה הגיעו אלי צוות של שלושה אנשים עוד לפני הזמן שנקבע!!! הם הביאו איתם את כל חומרי הניקוי, מכונת פוליש, ראיתי שהם רציניים, הם היו ממש אחלה מבחינת יחסי האנוש, דיברו אלינו בכבוד והיו נחמדים מאוד. כשהם סיימו את עבודת הפוליש, היינו מופתעים לטובה! הרצפה הבריקה ונראתה במצב מעולה, ממש כמו חדשה. שילמתי בדיוק את הסכום שקבענו מראש, הכל עבד פיקס -חברה ראויה לשבח!
סיגל לוי.

, יולי 2013

לפני כמה שבועות סיימנו את השיפוץ הגדול שערכנו בפנטהאוז שלנו. הבעיה הייתה כמויות האבק הצבע והלכלוך שנשארו לאחר מכן. החלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית, המליצו לנו על מרדכי מחברת "מבריקים בניקיון" - הוא הגיע לראות את מצב הבית ונתן לנו הצעת מחיר מפורטת (מחירים הוגנים).
אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. מדובר בחברה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, מרדכי והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ולא הלכו בארבע כביכול בתום יום עבודה, אלא נשארו עד השעות הקטנות של הלילה בכדי להספיק את הניקיון בזמן כפי שסיכמנו מראש. ממליצה מאוד! לירון סבר

, מאי 2013

קבעתי עם מרדכי ניקיון לאחר שיפוץ ופוליש קריסטל למרצפות הישנות שלי.. הוא היה סבלני, ענה על כל השאלות ואף הגיע לדירה להיפגש איתי ולראות בדיוק מה צריך לעשות. קבענו על מחיר ממוצע וסביר וכך היה. ביום הניקיון הגיע מרדכי ועוד שני עובדים בדיוק בשעה שקבענו, הם עבדו קשה וניקו את הדירה בצורה מצוינת! ממש השקיעו וראו את זה. הרצפה הישנה בהחלט הבריקה, עברתי איתם על כל הבית וכל הערה שהייתה לי ישר תיקנו. רק לאחר שבדקתי שהכל נקי שילמתי ואפילו כמה ימים אחרי הניקיון מרדכי הגיע לסדר משהו נוסף ששמתי לב אליו בחיוך ובכיף. אני ממליצה בחום על החברה!! אנשים אמינים ונחמדים מאוד וכמובן עושים את העבודה כמו שצריך..

, מרץ 2013

לפני חג הפסח חיפשתי עזרה בניקיון הבית- לשם כך עשיתי בדיקה באינטרנט ולקחתי הצעות מחיר במס׳ חברות ניקיון. ברגע שהתקשרתי למרדכי מ״מבריקים בניקיון״- הוא שידר לי אמינות ויושר, היה זמין וסבלני בכל שיחת טלפון/ הודעה וגם המחיר שביקש לא היה כל כך יקר... מאחר הבית קטן- הגיע אליי העובד שלו אשר היה מדהים ו״תיקתק״ את הבית, לפני שאפרט אציין כי מדובר בבית עם 2 חדרים שינה ו-2 ילדים קטנים: הוא החזיר את הצבע הלבן לספות ולשולחן הסלון, האמבטיה ומוצרי החשמל חזרו להבריק כמו חדשים מה גם שעשה חלונות מבלי שזה היה כלול במחיר.... מרדכי- תודה על שבזכותכם אני יכולה לקבל את החג!!!!

, מרץ 2013

עשינו שיפוץ רציני בבית, צבענו, שברנו קירות, עשינו קירות חדשים מגבס, בקיצור אפשר להגיד, שהבית היה נראה סדום ועמורה!!!
היו מלא כתמי צבע על הרצפה, פאנלים, תריסים דלתות, הקרמיקה בשירותים ובמקלחת נראתה מזעזע, ראינו יותר צבע מקרמיקה. היינו חייבים לקחת חברת ניקיון רצינית, שתהפוך את הבית למצוחצח. הרמתי טלפון למרדכי "מבריקים בניקיון", הסברתי לו את מצב הבית, הוא ביקש לבוא לראות בעצמו בכדי שיתן לנו הצעת מחיר ושנקבע ביחד איזה סוג פוליש לעשות. סגרנו על פוליש קריסטלי, בתשלום ממש נוח, מרדכי לא היה נודניק בנוגע לתשלום מידי. ביום העבודה עצמו, מרדכי והצוות הגיעו בדיוק בזמן שקבענו, עם כל הציוד הנדרש. הם עשו קודם ניקיון כללי גם של הסרת צבע, מהתריסים, דלתות וריצפה ואח"כ כשהם סיימו הם המשיכו למטבח שירותים ומקלחת, עשו קירצוף לקרמיקה מכיוון שאסור לעשות פוליש קריסטלי על משטחי קרמיקה ולבסוף הם התחילו לעשות את הפוליש הקריסטלי על שאר הבית. הם עברו שורה שורה עם מכונת התזה ובשלושה שלבים הם החדירו את החומר לריצוף עם מכונת הפוליש. הבית יצא מבריק!!!
לא האמנתי למראה עייני, כמו חדש!! אין על מרדכי והצוות שלו, הן מבחינת היחס החם והאדיב והן מבחינת המקצועיות!
משפחת חטואל מהמרכז.

, ינואר 2013

חברה מאוד טובה המליצה לי על חברת הניקיון "מבריקים בניקיון", כשהיא שמעה שאני מחפשת חברה כזו שתבצע עבורי ניקיון יסודי ומקיף לווילה פרטית בת שתי קומות שעברה שיפוץ מאסיבי ברמה של בנייה מחדש ממש. אני עורכת דין במקצועי אז ערכנו מסמך מפורט וחתום של כל העבודה שתתבצע פלוס העלות הכוללת. אני מוכרחת להודות שלא רק שהם עמדו בכל מה שביקשתי הם אפילו עשו יותר, מעל ומעבר לציפיותיי.
הם הגיעו בצוות של שלושה, הקדימו רבע שעה לפני הזמן, בחורים צעירים ואנרגטיים, רציניים, חמודים, יסודיים ויחד הם עשו פשוט הכל. הם לא חסכו בזמן או במאמצים, לא עשו את הכל מהר רק כדי ללכת אלא עבדו במשך יומיים ביסודיות, עברו פעם ועוד פעם ועוד פעם על כל דבר לפי הצורך, שאלו תמיד אם יש עוד משהו שאני רוצה ולא הלכו לפני שהבית כולו הבריק לחלוטין. הם עבדו עם מכונה כזו ששואבת את המים, הבריקו את המרצפות, את הכלים הסניטריים, פירקו את החלונות, ניקו ביסודיות את המסגרות ואת המסילות, הבריקו את החלונות והתקינו אותם בחזרה במקומם, ניקו ארונות מטבח, ניקו את הפרקטים בזהירות וביעילות, עשו ניקיון יסודי גם של החצר הגדולה בחוץ, עשו עבודה מכל הלב! הם נענו בכיף לכל בקשה שלי ואם יכולתי הייתי שוכרת אותם לנצח, הם עשו ניקיון פרפקט. מאחלת להם בהצלחה וממליצה בחום!

שיר, הרצלייה

, אוקטובר 2012

שירות מצטיין!! חיפשתי אינטרנטית חברת ניקיון לבית החדש שלנו, 220 מ"ר, פנינו לארבעה חמישה בעלי מקצוע ומהרגע הראשון בו דיברנו עם מרדכי מ"מבריקים בניקיון" הוא נתן לנו תחושה אחרת. קודם כל מדובר באדם מקסים מאוד, איש נעים, בנוסף הוא נתן לנו הצעת מחיר סבירה, ועשה רושם של אדם מקצועי ואחראי.
העבודה עצמה לא הייתה קלה כיוון שהבית נמצא באזור שהוא חצי אתר בנייה והיה צורך לעבור דרך לא מעט מכשולים עם כל הציוד והמכשירים, נדרשה הרבה סבלנות מהצוות, קרה לא מעט שאנשים נכנסו ויצאו, אבל הצוות בראשות מרדכי היה באמת סבלני, אדיב ונעים. בסיום ניקיון של כל אזור בבית הם קראו לי ושאלו מה דעתי ואם יש לי הערות, הם נענו לכל בקשה שלי בשמחה ונתנו לי הרגשה באמת טובה ונעימה.
הם ניקו ביסודיות את כל הבית, עשו קירצוף עם מכונה לרצפה, פירקו חלונות, גם אלו שהיו גבוהים מאוד, ניקו את המסילות, לא השאירו אחריהם טיפת צבע קטנה אחת, חיטו את הקרמיקות במקלחות ובשירותים, ניקו כל פינה ברחבי הבית ביסודיות ולא עזבו עד שהבית כולו הבריק.
מרדכי והצוות שלו הבריקו לי את הבית בצורה מקצועית יוצאת מהכלל, והשירות שלהם, האדיבות, הסבלנות, הנעימות, עושה ברק בעיניים. כיף להיכנס ככה לבית חדש.

טלי, כפר ורבור

, מאי 2012

לקראת פסח חיפשתי מישהו שיעשה ניקיון יסודי מהפינות הקטנות בבית ועד לחלקים הגדולים. זוהי דירת ארבעה חדרים, מרוהטת והניקיון כלל תריסים, חלונות (כולל המסילות), ארונות, חדר אמבטיה ושירותים (כולל כלים סניטריים, שיש והקרמיקה) ושטיפה של הרצפה.
הם הגיעו בזמן שקבענו בצוות של 4 אנשים, את חומרי הניקיון והציוד הם סיפקו והם עבדו בצורה מאוד יסודית ומקצועית - הרצפה כל כך הבריקה שחשבתי שנעשה פוליש לרצפה ובדיעבד התברר לי ש"רק" שטפו. העבודה ארכה מהשעה 7 בבוקר ועד 4 אחה"צ, לאורך כל הזמן הם עבדו במרץ וכשסיימו עברו איתי על הכל - הבית היה מבריק!! הם היו מאוד נחמדים ובסבלנות הם הקשיבו לדרישותיי ודאגו למלא אותן.
בסוף העבודה שילמתי את מלוא הסכום שסוכם ללא עלויות נוספות שכביכול צצו במהלך העבודה וקיבלתי חשבונית. אני מרוצה מאוד בכל קריטריון שעומד בפני בעל מקצוע ואחותי לקחה את שירותיו לאחר שראתה את העבודה שלו, לכן אני ממליצה עליו בחום.

מרים מרחובות

, מאי 2012

לאחר המלצה של חבר על חברת "מבריקים בניקיון" פניתי למרדכי וזה הגיע לראות את הדירה ובמה מדובר על מנת להגיש לי הצעת מחיר. דירה לאחר שיפוץ, גודלה 150 מ"ר. בסקר השוק שביצעתי מרדכי השאיר עליי רושם שהוא אמין ומקצועי והוא הציע מחיר אטרקטיבי.
הניקיון כלל חלונות, תריסים, ארונות, חדר אמבטיה כולל השיש, כלים סניטריים וקרמיקה ופוליש לריצוף פורצלן. מרדכי הגיע עם שני אנשים נוספים שעזרו לו, הצוות הגיע בזמן שקבענו, עם מכונת פוליש, הציוד וחומרי הניקוי הדרושים. צוות מקצועי ויסודי , באמת עשה עבודה ממש טובה, הגיע והתרכז בעבודה ולא במשחקים ודיבורים. במשך חמש שעות בערך, הם ניקו הכל ואחרי שסיימו עברו איתי על הכל כדי להראות לי מה הם עשו ולבדוק אם יש לי הערות לתיקון או שיפור. גם בעניין השירות הם הצטיינו - היו מנומסים, אדיבים וסבלניים. לאחר ששילמתי עבור השירות, בדיוק את הסכום שקבענו מראש וקיבלתי חשבונית.
אני מאוד מרוצה מהעבודה שנעשתה ומהשירות שקיבלתי וממליץ על חברת "מבריקים בניקיון".

ניר מפתח תקווה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

תאור העסק

חברת "מבריקים בניקיון" בניהולו המסור של מרדכי ישעיה מספקים שירותי ניקיון חד-פעמיים כבר למעלה מ-14 שנות ניסיון. החברה מבצעת ניקיון בתים, דירות ומשרדים לאחר שיפוץ ולפני אכלוס כולל הסרת כתמים קשים בחומרים מיוחדים, פוליש קריסטל, חידוש וליטוש חדרי מדרגות וכו'. אני מתחייבים לרמה ולשירות הטוב ביותר תוך הפקדה על שביעות רצון הלקוח. ****לא מבצעים אחזקה שוטפת ועוזרות בית*

מבריקים בניקיון

מבריקים בניקיון

מרדכי ישעיה


9.5

073-2721695
 

מבריקים בניקיון

מרדכי ישעיה

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721695 חייג