כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דשא סינטטי או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בית הדשא

9.5
שלומי דהן
דשא סינטטי
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: אשר 4, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

זאת לא הפעם הראשונה שאני נעזר בשירותיו של שלומי דהן "בית הדשא", הזמנתי ממנו פעמיים דשאים סינטטים לבית שלי ותמיד הייתי מרוצה מהסחורה!!!
הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני והזמנתי אותו בנוסף לעוד בעלי-מקצוע להציג בפני הצעת מחיר. מבין כולם שלומי עשה עלי את הרושם הטוב ביותר, הוא הגיע באופן מסודר לתת הצעת מחיר, ישב איתי על סוגי הדשאים וטיב האיכות והמחירים וייעץ לי לפי מה שביקשתי.
הוא סיפק את הדשאים בזמן שסיכמנו, הביא בדיוק את הסחורה עליה דיברנו ולאחר שהתקנתי את הדשאים אצלנו בחצר אני יכול להוסיף ולומר שמדובר בסוגי דשא איכותיים ביותר.
אני ממליץ עליו בחום גם בפני מכרים ומשפחה וגם פה!
אורן.

, מרץ 2015

אני מאוד מאוד מרוצה משלומי, מדובר בבעל-מקצוע מקצועי, בעל אמינות גבוהה, עומד בלוחות הזמנים וסיפק עבודה איכותית מהתחלה ועד סוף הפרויקט - ממליץ בחום!
שמי שמוליק ואני מתפעל רשת גני-ילדים באזור נתניה, רציתי לבצע התקנת דשאים סינטטים בחצרות של מספר גנים בעיר וחיפשתי בעל-מקצוע איכותי בתחום בעל המלצות חיוביות.
לשלומי הגעתי דרך המלצות אישיות, נפגשנו והאמת שהוא הרשים אותי כבר מהשיחה הראשונה, היה מאוד אדיב ונחמד והיה מאוד מפורט וענייני והציע לקבוע פגישת ייעוץ והצעת מחיר. לאחר שבדקנו ושמענו הצעות נוספות החלטתי לקבוע איתו פגישה. שלומי הגיע אלינו כפי שסוכם, הוא היה מאוד יסודי, ישב והסביר בדיוק על סוגי הדשא, איכות ומחיר - הצעת המחיר שלו הייתה ממש בסדר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
שלומי דאג לכל פרט ודבר במהלך העבודה, כמו שהיה יסודי בפגישה שלנו, כך הוא היה יסודי גם בביצוע העבודה.
הוא עשה את כל ההכנות הנדרשות לפני התקנות הדשאים - יישור קרקע, פיזור חומר מתאים לפני התקנת הדשא עצמו וכיוצא בזה. במהלך העבודה שלומי היה נעים הליכות, אדיב וחרוץ.
בסיום ההתקנות הוא ניקה וסידר אחריו, לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו, העבודה נראית יפה מאוד ומוקפדת, הדשאים עצמם נקיים ומסודרים ועשויים טוב, אני ממליץ עליו בחום!
שמוליק.

, מרץ 2015

שלומי בעל מקצוע אמין ומקצועי מאוד!
לשלומי הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה" חיפשתי בעל מקצוע שיתקין בגינת ביתי דשא סינטטי (על שטח של 100 מ"ר), ראיתי שההמלצות שלו הם טובות ולכן החלטתי לקחת אותו לעבודה.
דיברנו בטלפון ושלומי קבע להיפגש בביתי להראות לי סוגי דשא סינטטי שונים. יום אחרי שלומי הגיע, הסביר לי שיש סוגים שונים של דשא סינטטי, מבחינת הצפיפות, מרקם, עובי ואורך. בחרתי את סוג הדשא הרצוי, שלומי מדד את שטח החצר וסגרנו על מחיר הוגן יחסית לשוק.
ביום העבודה עצמו שלומי הגיע בזמן, הכין את הקרקע (אדמה), פיזר על האדמה שכבת מצע מיוחד המתאימה להתקנת דשא סינטטי וייצר שיפועים קטנים מסביב לשטח המיועד, בשביל הניקוז. מעל המצע הניח יריעות בד שימנעו מעשבייה לצמוח ורק אז הניח את המשטח של הדשא הסינטטי והידק לבסיס. שלומי עשה עבודה נקייה והדשא היה נראה ממש טוב, נראה אמיתי לגמרי!!!
אני ממש מרוצה ממנו, הוא עמד במחיר שסוכם, ועשה את העבודה במקצועיות רבה מהתחלה ועד הסוף!!!
אלברט.

, דצמבר 2013

שלומי היה 100% מכל בחינה אפשרית, החל מהצעת המחיר וכלה באיכות העבודה!
קיבלתי חוות דעת טובות על שלומי, נפגשתי איתו, הוא היה מאוד מקצועי - הראה לי את הדשאים ועבר איתי על טיבם ומחירם. המחיר שהוא ביקש עבור הדשא והעבודה היה נשמע לי מאוד הוגן וסגרנו עניין ותאריך לביצוע העבודה.
שלומי הגיע אלינו בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. הוא עשה הכנות לפני ההתקנה של מרבדי הדשא. מדובר בהתקנה על חול שומשום. שלומי יודע את העבודה, הוא מאוד מקצועי ובקיא בכל מה שקשור לדשא סינטטי. בסיום העבודה שלומי דאג לפנות את הפסולת ולהשאיר אחריו את השטח נקי ומסודר. הוא ביקש ממני בדיוק את המחיר שסוכם ונתן לי אחריות על הדשא.
אני מאוד מרוצה מטיב הדשא ומאיכות ההתקנה וממליץ עליו בחום.
ציון, נתניה.

, דצמבר 2013

שלום וברכה!
אני ממש מרוצה מהעבודה ששלומי עשה אצלנו וממליץ עליו בחום רב!
הגעתי אליו דרך המלצה של מכרים, בדקתי בנוסף אליו עוד כמה בעלי מקצוע ובסוף החלטתי לבחור בשלומי לבצע את העבודה משתי סיבות : אחת - בגלל שהוא נתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת ביחס לשאר, סיבה שנייה - מכיוון שהוא הותיר עלי רושם מאוד מאוד חיובי כשנפגשנו בפעם הראשונה.
מדובר בשתי התקנות של דשא, בדירה שאני משכיר בפרדסיה ( 24 מ"ר) ובבית שלי בצפון (40 מ"ר).
שלומי הגיע לפגישה שלנו מאורגן ומסודר, ישב איתי על סוגי הדשאים ועל המחירים וייעץ לי כראות עיניו, בחרתי בעזרתו את סוגי הדשא ותוך ארבעים ושמונה שעות מפגישתנו, ארגנתי את הכסף ויצאנו לדרך.
שלומי הגיע אלינו עם עוד שני בחורים, הם היו מאוד מאוד מקצועיים, עבדו מאוד יפה, עשו את כל ההכנות לקראת ההתקנה עצמה והתוצאה יפה! הדשא נראה נפלא!
שלומי עמד בכל מילה ומילה שלו, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הזמנים, הכל תיקתק נורא מהר ועל הצד הטוב ביותר. שלומי איש הגון ואם היו בודקים אותו בתוכנית של חיים הכט "יצאת צדיק" הוא בהחלט היה מקבל מהם את התואר "צדיק". מומלץ!!!
צור מהצפון.

, דצמבר 2013

הגעתי לשלומי דרך המלצה מפה לאוזן, חיפשתי גנן שמתמצא בכל הנושא של דשא סינטטי.
הרמתי טלפון לשלומי וקבענו להיפגש, הוא היה מאוד נגיש ותאמנו זמן שמתאים לשנינו.
שלומי הגיע כמתוכנן להראות לנו סוגי דשא ובכדי לתת הצעת מחיר. שלומי הראה לנו דוגמאות של דשא סינטטי והסביר לנו דיי בפירוט על כל אחד מהם וכמובן נקב בטווחי המחיר של כל אחד מהם.
בסוף בחרנו בסוג דשא שהתאים לנו מבחינת התמחור והאיכות, שלומי נתן לנו הצעת מחיר סבירה והיינו מרוצים.
ביום העבודה הוא הגיע עם שני אנשי צוות, הם הכינו את הקרקע בשביל התקנת הדשא הסינטטי - יישרו ריססו וכו', עבדו קשה לא מרחו את הזמן והשאירו לנו את החצר נקייה ומסודרת. מבחינת המחיר, הוא לקח בדיוק את הסכום שסיכמנו עליו מראש ונתן לנו אחריות לעשר שנים על הדשא. הדשא נראה נפלא, ההתקנה בוצעה ברמה גבוהה ואנחנו מאוד ממליצים.
יואב, פרדס-חנה.

, דצמבר 2013

אני רוצה להמליץ על שלומי בחום! מדובר בבעל מקצוע אמין שעומד במילה שלו!
חיפשתי בעל מקצוע טוב ומנוסה באזור שלנו והגעתי לשלומי מ"בית הדשא", אומנם קצת חששתי לגבי המחיר, חשבתי שהוא ירצה מחיר גבוה מדי, אבל כשהוא בא לראות את הגינה הוא דווקא נתן הצעת מחיר מאוד הוגנת.
בהמשך הפגישה שלומי הראה לי דוגמאות של דשא סינטטי ואמר לי מה ההבדלים והמחירים, בחרתי משהו שהתאים לנו וסיכמנו על תאריך ביצוע העבודה וסגרתי איתו את העבודה.
ביום העבודה שלומי הגיע עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, ניגש מיד למלאכה, עשה את כל ההכנות הנדרשות להתקנת דשא סינטטי ולאחר מכן הדביק את מרבדי הדשא. בסיום ההתקנה הדשא נראה מעולה ובאיכות ממש ממש טובה!
הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם. שלומי מקצועי אמין ואחראי, ניתן לסמוך עליו!
סאני.

, יולי 2013

מהמלצה של חברים הגעתי לשלומי מ"בית הדשא". שלומי הגיע לראות את הגינה והתרשמנו ממש לטובה. הוא ישב איתנו וייעץ לנו על סוגי דשא ועל כל דבר הוא מספק נימוק והסבר. מדובר בשטח של 700 מ"ר, ולכן בחרנו סוג דשא שיתאים גם לכיס שלנו וגם שיהיה באיכות טובה.
העבודה נמשכה מס'' ימים, אני רוצה לציין את הצוות של שלומי לטובה, מדובר בחברה רציניים, שעובדים במרץ ובחריצות ולא מורחים את הזמן. הם יישרו והידקו את הקרקע ובעצם הכינו את התשתית להתקנת הדשא הסינתטי, כולל מצע מתאים, יריעות ומרבדי הדשא הסינתטי.
בסיום העבודה הם הקפידו להשאיר אחריהם נקי ומסודר, והכי חשוב, הדשא נראה מעולה! והם סיימו את התקנת הדשא לפי הלו"ז שקבענו מראש. הייתי מאוד מרוצה משלומי ומהחברה שלו, הוא עמד במחיר שסוכם ובכל ההתחייבויות שלו כלפינו!
תומר, נתניה

, יולי 2013

פניתי לשלומי מ"בית הדשא" דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי מקצוע, וההחלטה לקחת דווקא אותו לעבודה הייתה, לא בגלל ההמלצות שקראתי עליו באתר, אלא בגלל רושם רציני שקיבלתי ממנו ולא טעיתי!
מדובר בהתקנת דשא סינטטי (150 מ"ר), שלומי הגיע אליי לראות במה מדובר, מדד, הראה לי סוגי דשא שקיימים בשוק, הסביר לי עליהם וציין שישי כל מיני סוגי דשא למשל - קצר בינוני ארוך, סיבים רכים קשים וכו''. החלטתי בהמלצתו על סוג מסויים של דשא סנטטי ולפיו הוא נתן את הצעת מחיר. קבענו תאריך שהתאים לי והחלה המלאכה.
שלומי היה מאוד מדויק גם בזמני ההגעה וגם בלוח הזמנים שהבטיח, הוא הגיע עם איש צוות נוסף והם ביצעו עבודה מושלמת. הדשא עצמו היה איכותי מאוד ובסיום ההתקנה נראה ממש אמתי!!! כשהסתיימה המלאכה הם עברו אחר כל סביבת העבודה, ניקו, סידרו ופינו פסולת שנוצרה.
שלומי דאג לשביעות רצוני, עמד במחיר, נתן לי חשבונית ותעודת אחריות. הוא אדם נעים, סמפטי ומנומס. העבודה שלו מצוינת ואני ממליץ בחום!!
פני, נתניה

, דצמבר 2012

לשלומי מבית הדשא הגעתי לאחר עבודה שהוא עשה אצל אחי, אחי יצא מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהעבודה, ולאחר שראיתי במו עיניי איזה יופי של עבודה הוא עשה אצלו החלטתי גם אני להצטרף.
שלומי היה זמין באופן מיידי, הגיע באותו יום בו פניתי אליו עם מספר דוגמאות של דשא לבחירתי, הסביר לי את התכונות, היתרונות והחסרונות, של כל סוג וסוג, מדד את השטח (כ35 מ"ר) ונתן הצעת מחיר שתאמה למחיר השוק בבירורים קודמים שערכתי. סגרנו על ביצוע העסקה וקבענו לכמה ימים אחר כך.
שלומי התייצב בדיוק בשעה שנקבעה, עם כל הציוד הנדרש ועם צוות של ארבעה עובדים. יחד הם תיקתקו את העבודה ובתוך חצי יום עבודה הכל הסתיים. הם עשו עבודה מאוד מקצועית ויפה, שמו דשא איכותי מאוד בן כמה שכבות כולל שכבת בד שחור ושכבת לטקס בכדי לחסום ולמנוע צמיחה של צמחים שוטים מתחת לדשא. בסיום העבודה הם השאירו סביבה נקייה מאוד, ומשטחי דשא אחידים ואסתטיים מאוד. אני מרוצה מאוד מעבודתם וממליץ עליה בחום.

גיא, כפר סבא

, יוני 2012

שוטטתי באינטרנט בחיפוש אחר מתקינים של דשא סינטטי. הגעתי לשלומי מ"בית הדשא", נפגשנו והוא ראה את השטח (40 מ"ר), סגרנו על סוג הדשא וסגרנו על מחיר.
שלומי הגיע בזמן בצוות של שלושה אנשים והם ניגשו לעבודה. התקנה של דשא בינוני על אדמה, כולל יישור האדמה, הכנת הבסיס ואז הנחת מרבדי הדשא והידוק שלהם.
לאחר שסיימו את העבודה, במשך שש שעות, הם אספו את הפסולת אחריהם ופינו אותה ושלומי ווידא איתי שאני מרוצה מהתוצאה, למרות שהייתי איתם כל זמן העבודה ולא היה צורך בכך. גם השירות היה בסדר גמור, הוא עמד במחיר והבטיח לשלוח לי חשבונית ואחריות ל- 5 שנים בדואר.
בסך הכולל אני מרוצה וממליץ.

אבי מראשון לציון.

, מאי 2012

לאחר שנים של דשא מוזנח החלטתי להתקין דשא סינטטי וחיפשתי באינטרנט מישהו שיספק ויתקין. שוחחתי עם שלומי והוא כבר הרשים אותי כשאמר שיגיע מנתניה עד לביתי בטבריה "רק" בשביל לראות ולייעץ ללא תשלום או התחייבויות.
שלומי הגיע, ראה נתן לי הצעת מחיר האטרקטיבית בתוך הסקר שוק שביצעתי וקבענו תאריך לתחילת העבודה. הם הגיעו בדיוק בזמן, צוות של שלושה אנשים, יישרו את האדמה, עשו את ההכנה לדשא, הניחו את הדשא (50 מ"ר, גובה בינוני על אדמה), הידקו ועבדו קשה משמונה וחצי בבוקר עד בערך חמש אחה"צ.
לאחר שסיימו את העבודה הם ניקו וסידרו אחריהם, שלומי בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות והוסיף שבמידה ותהיה בעיה שאעשה אליו טלפון והוא ידאג לפתור אותה.
צוות "בית הדשא" היו מאוד שירותיים ומקצועיים, הם לא בזבזו את הזמן ועשו עבודה ברמה גבוהה, המחיר נשאר כפי שנקבע מראש וקיבלתי חשבונית. שלומי אחלה בחור, הגון וישר. המלצתי עליו כבר לכמה חברים שלי ואני ממליץ גם לכם.

נמרוד מטבריה

, מאי 2012

הגעתי לשלומי דרך אתר פרסום באינטרנט, בשיחה הקול שלו היה מאוד נעים וקיבלתי רושם שמדובר באדם אמין. שלומי הגיע לראות במה מדובר (עקירת דשא והתקנת דשא סינטטי במקומו), הוא מדד את השטח ונתן לי הצעת מחיר.
העבודה החלה בצוות של שלושה אנשים שעבדו מס'' שעות. הצוות היה מאוד מקצועי הם עקרו את הדשא ואספו אותו לערימה, אותה הם פינו למקום איסוף הגזם בסיום העבודה, התקינו על שטח אדמה של 40 מ"ר את הדשא הסינטטי כולל ההכנה שביצעו לפני כן וכשסיימו שלומי בדק איתי שאני מרוצה למרות שלא היה צורך לשאול כי החמאתי להם לאורך כל העבודה.
צוות "בית הדשא" דייקו בזמנים, ניקו וסידרו אחריהם בסוף העבודה, קיבלתי חשבונית ושירות אדיב ונעים. אני ממליץ עליהם בחום רב.

אייל מראשון לציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

התקנות ומכירה של דשא סינטטי, אנשי צוות, כל הסוגים במשק, דשא איכותי יש אחריות של בין 5-10 שנים

בית הדשא

בית הדשא

שלומי דהן


9.5

054-4435447
 

בית הדשא

שלומי דהן

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4435447 חייג