כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גינון בצבעים-תכנון והקמת גינות

9.4
רוית לניאדו
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: ת.ד 98, עולש

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2013

לרועי הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליו טלפון וקבענו פגישה כשבוע לאחר מכן. בשיחה עם רועי הוא הציע לי ללכת לראות גינות שעיצב לאנשים באזור מגורי והפנה אותי אליהם. התרשמתי מהעבודה - אהבתי את העיצוב ה"פראי" יותר, וידעתי לקראת מה אני הולכת. רועי הגיע אלי בשעה שקבענו עם דוגמאות נוספות של עבודות קודמות, ספרים ורעיונות לתכנון הגינה.
ישבנו לתכנן את הגינה יחדיו. אני אוהבת שיש לי שליטה על הדברים שנעשים אצלי ואני לא סומכת בעיניים עצומות על אף אחד, ולכן לאחר שקבעתי עם רועי את סוגי הצמחים השתילים וכו'' נגשתי לאינטרנט ובדקתי אחד אחד - הוא עובד עם חומרים איכותיים מאוד ועם צמחייה ברמה גבוהה.
מבחינת העובדה התכנית וההרכב הייתי מאוד מאוד מרוצה, הכל היה פיקס, בסדר גמור! הייתי מעורבת בכל התהליך ורועי אפשר לי זאת - תכננו ביחד את מיקום הצמחים וההרכב לפעמים זה היה בניגוד לדעתו של רועי, אבל בסה"כ אני זאת שחייה עם הגינה לאורך שנים.
רועי והצוות שלו עשו עבודה מאוד מקצועית - הכינו את האדמה, דישנו יישרו וריססו, שתלו את הדשא ועצי פרי,עצי סרק ונוי. פרחים עונתיים ורב שנתיים, אבני מדרך וחלוקי נחל וכמובן התקין לי מערכת השקיה ממוחשבת וטפטפות. העיצוב נראה נפלא!
הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה - הגינה יצאה כמו שחשבתי, רועי עמד בציפיות שלי וענה על כל בקשה גם באמצע התהליך. כשהייתה לי איזושהי בקשה שבוע לאחר מכן, רועי לא התחמק והגיע ישר לסדר מה שבקשתי - שירות נפלא!
אורנה דקל.

, ספטמבר 2013

רועי מעצב גינות בחסד עליון! יודע את העבודה על בורייה, מקצועי, איכותי ועומד במילה שלו!!!
יש לנו גינה שגודלה 150 מ"ר וחיפשתי באינטרנט גנן עם המלצות שיבצע את הקמת הגינה מא'' עד ת''. נכנסתי לאתר של רועי, אתר מאוד יפה נגיש, עם תמונות של עבודות קודמות והמלצות מאנשים שרועי ביצע אצלם הקמת גינה.
הייתי מרוצה ממה שראיתי והחלטתי להרים אליו טלפון ולקחת ממנו הצעת מחיר. התקשרתי אליו, הוא לא היה זמין אבל חזר שעה לאחר מכן. נתתי לו את הנתונים ושאלתי פחות או יותר מה טווח המחירים. רועי הציע להגיע לשבת איתי בצורה מסודרת על הדברים וכשנחליט ביחד על סוג הגינה הפרחים וכ''ו הוא ייתן לי הצעת מחיר מפורטת .
רועי הגיע אלי עוד באותו השבוע, הגיע עם ספרים, קטלוגים, ותמונות של עבודות קודמות. הוא שאל אותי מה הציפיות שלי ואיך אני רואה את הגינה.. הוא הציע לי ללכת על קו מסוים של גינה בסגנון יפני בשילוב אלמנטים רגילים. אהבתי את הרעיון ואת המחיר שהוא הציע על כל התוכנית וסגרנו את העסקה.
לגבי העבודה עצמה, רועי הגיע עם צוות של חברה מאוד מקצועיים ונחמדים, הם הביאו אתם את כל החומרים להקמת גינה - חומרים באיכות גבוהה (בדקתי את זה).
בתחילת העבודה הם עיבדו את האדמה ועברו עם מכונת דישון להשבחת הגדילה. רועי והצוות ריססו חלק מהאדמה שעליה יונחו מרבדי הדשא הסנטטי, נגד עשבייה שוטה, הניחו יריעות שחוסמות את כניסת האוויר לקרקע ומעל הדביקו את מרבדי הדשא הסנטטי - הדשא נראה נהדר כמו הדבר האמתי!
מסביב לגינה שתל גדר חיה באורך של 40 מ"ר, וחתם את חלקה עם אבני שפה. שתל עצי פרי ונוי. בנה מסלעה מאוד מרשימה עם צמחיה, עשה לנו פינת תבלינים חמודה מאוד. וחלק מהגינה תכנן בסגנון יפני - עם אבני מדרך וטוף.
מבחינת הלו"ז היה פשוט מצוין! רועי סיים את העבודה כמתוכנן, בתוך ארבעה ימים בלבד! לא להאמין! הגינה נראית נהדר, רעננה, יפה וזוהרת! אהבתי את העיצוב, היא גדלה ומתייפה מיום ליום!
רועי עבד בצורה מאוד מקצועי לכל אורך התהליך, מהצעת המחיר ועד לביצוע העבודה וסיומה - עמד במחיר שסוכם ובכל התחייבות שלו כלפינו! ממליצה עליו בחום רב!
ליאת מכפר סבא.

, ספטמבר 2013

הגעתי לרועי דרך חיפוש באינטרנט. מתוך הסקר שוק שעשיתי רועי הציע את המחיר הכי הוגן בשילוב לעבודות קודמות שלו שראינו ומאוד אהבנו את העבודה שלו. רועי ישב איתנו לתכנן את הגינה המיועדת. מערכת השקיה ממוחשבת, שתילת דשא, פרחים, צמחייה ועצי נוי והדר. רועי הסביר לנו על כל עץ שתיל ופרח, והיה מאוד מאוד נגיש ונחמד - היה כיף גדול לעבוד עם בעל מקצוע כזה!!! עירב אותי בכל הנעשה והייתה שקיפות גדולה לכל אורך הדרך. קבענו תאריך לביצוע העבודה ומועד לסיומה ויצאנו לדרך.
רועי הגיע עם אנשי הצוות שלו והציוד הנדרש לביצוע העבודה - הם היו מאוד מאוד מאורגנים ומקצועיים. הם הצליחו ליצור ממקום קטן (גינה של 60 מ"ר) מלווה בהמון קשיים אדריכליים, גינה צבעונית, זוהרת וביתית. הם עשו זאת באווירה טובה תוך כדי הקפדה על פרטים ונכונות לעמוד בציפיות ובזמנים.
כשסיימו את עבודתם פינו את הגזם והשאירו את המקום נקי ומסודר, רועי עבר איתנו בגדול על הגינה, הוא עמד במחיר, לא היו הפתעות ובגלל שהיינו כל כך מרוצים מהשירות שלו ומהעבודה היפה שעשה, לקחנו אותו לעשות את הגינה של חמותי שגרה בסמוך אלינו. אני בהחלט ממליץ, מדובר באדם חביב, אחראי, אמין, מנוסה ומאוד מקצועי.
משפחת חלמיש מחדרה.

, ספטמבר 2013

את "גינון בצבעים" מצאתי בחיפוש אינטרנטי, ואחרי שבדקתי וראיתי שהמחירים בשוק אצל כל אלו שבדקתי יותר גבוהים מהצעת המחיר של רועי, בחרתי לעבוד דווקא איתו וגם בגלל שהוא היה נראה לי הטיפוס הכי אמין מביניהם. הרגשתי שהוא כנה איתי וישר והחלטתי לסגור איתו על ביצוע העבודה. מדובר בהקמה של גינה חדשה ששטחה 100 מ"ר רבוע.
כל מה שסיכמתי עם רועי התבצע אחת לאחת. רועי לקח שטח שהייתה בו אדמה בלבד והפך אותה לגינה מטופחת ויפה. הוא עשה את כל ההכנות של האדמה לקראת שתילה של מרבדי דשא, שתל ערוגות, עשה הגבהה של האדמה באחד הצדדים ושם שתל מגוון רחב ויפה של צמחייה, הוא שם אבני מדרך בחצר, וגם התקין לנו מערכת השקיה ממוחשבת וטפטפות חדשות. רועי לא התקמצן ולא חסך בחומרים, הוא השתמש במוצרים וחומרים איכותיים בלבד והמחירים שלו היו הוגנים מאוד. הקמת הגינה התבצעה בתוך ארבעה ימים כפי שתוכנן מראש, רועי השאיר לנו את השטח נקי ומסודר, הגינה נראית יפיפייה פשוט תענוג לעיניים!!!
ראוי במיוחד לציין את השירות שהוא העניק לנו גם אחרי שהוא סיים את עבודתו וקיבל את התשלום. כשהתקשרתי אליו הוא ענה והיה שם כדי לענות ולייעץ. אני ממליצה בחום.
דליה טלמור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

חברה לתכנון והקמת גינות,התקנת דשא סינטטי,שיפוץ גינות,שיקום ובניית מדשאות,תאורת גן,אספקה ופיזור אדמת גן.

גינון בצבעים-תכנון והקמת גינות

גינון בצבעים-תכנון והקמת גינות

רוית לניאדו


9.4

054-4558262
 

גינון בצבעים-תכנון והקמת גינות

רוית לניאדו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4558262 חייג