כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני אינסטלציה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אבא אינסטלציה

9.4
חגי ריבלין
קבלני אינסטלציה, אינסטלטורים
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

אין דברים כאלה! עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה בליגה אחרת, אישיות ברמה, כל השבחים שרק אפשר מגיעים לחגי מאבא אינסטלציה.
חגי עשה אצלי שיפוץ כללי ויסודי שכלל ריצוף של כל הבית, החלפה של כל מערכת הצינורות והאינסטלציה, חיפויים לקירות, עבודות שיש וכיורים במטבח ובמקלחות, עקירה של האמבטיה והחלפתה בחדשה, התקנה של ארונות אמבטיה ומטבח, התקנת דלתות פנדור, מלא עבודות חשמל, התקנת תאורה, חיבורים ושקעים בכל הבית, סיוד של כל הבית בצורה יסודית, בקיצור הרכיב את כל הבית מחדש מהמסד ועד הטפחות, ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
בתחילת העבודה נפלתי למשכב ואושפזתי בבית חולים לשבוע, אשתי מסרה את המפתחות לחגי וכשחזרתי הופתעתי לגלות כמה הם תיקתקו את העבודה גם כשאני לא נמצא באזור, הם הגיעו מידי בוקר וקידמו את העבודה בכל המרץ, את העבודה כולה הם סיימו יומיים לפני המועד שסוכם, כשבתוך כך היומיים האחרונים לעבודה הוקדשו להברקת הבית וניקוי יסודי של הכל, חגי הביא על חשבונו פועלי ניקיון שעשו ניקוי יסודי לכל הבית, פנאלים, קירות, חרסינה, משקופים, רצפה, הכל נוקה בצורה יסודית. את הרהיטים שהם הורידו בתחילת העבודה למחסן הם העלו בחזרה, הציבו כל דבר במקומו המדויק. כשנכנסנו לבית ביום הסופי זה הרגיש כאילו הגישו לנו את הבית על מגש של זהב.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום למרות שהיו כמה שינויים והוספות קטנות שביקשנו במהלך העבודה בנוסף על התכנית המקורית, ואני מזמין כל אחד שרוצה להיווכח בטיב העבודה לבקר אצלי בבית. לא הכרתי את חגי יום אחד לפני שהוא ביצע אצלנו את העבודה אבל אני מרגיש חייב להודות לו.

אברהם, ירושלים.

, נובמבר 2012

בחור אל"ף אל"ף. הייתה אצלנו סתימה במטבח, כמה אינסטלטורים שהזמנו לא הצליחו לאתר את מקור הסתימה. את אבא אינסטלציה מצאנו בפרסום בעיתון, התקשרנו אליו הוא הבטיח לבוא ושאם לא יאתר את הסתימה הוא לא יחייב כלל עבור הביקור.
הבחור הגיע בדיוק בזמן שקבענו ודי במהירות איתר את מקום הסתימה, מתחת לבלטות במטבח. לשם פתיחת הסתימה הוא פירק שתי בלטות, החליף מקטע בצנרת ושחרר את הסתימה. הוא הלך וחזר במהירות עם שתי בלטות זהות בדיוק לאלו שהוא פירק, התקין אותם בדיוק רב וטרח לנקות ולסדר אחריו בלי להשאיר טיפת לכלוך. אי אפשר היה להבחין שרק לפני כמה דקות התבצעה פה עבודה כזו.
הוא עשה עבודה עשר. כל דבר הוא ביצע הכי טוב ויסודי שאפשר. וגבה מחיר סביר מאוד לעבודתו. אנחנו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ובעתיד נשוב לאבא אינסטלציה בכל דבר הקשור לתחום.

צבי, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

העסק האמין והוותיק בירושלים , בין לקוחותינו משרדי ממשלה ,בית הנשיא, ועדי בתים וכוי מבצעים את כל עבודות האינסטלציה והשיפוצים. שרות 24 /7

אבא אינסטלציה

אבא אינסטלציה

חגי ריבלין


9.4

052-2289444
 

אבא אינסטלציה

חגי ריבלין

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2289444 חייג