כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג סורגים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אמינות הברזל

9.4
דני לב-טוב
סורגים, שערים
אזור ירושלים
כתובת העסק: פר יגן 13, מישור אדומים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2015

את דני המסגר אני מכיר מעבודתי בחברת "בזק" ואנחנו נעזרים בו כבר שנים רבות בעבודות הקשורות למתכת קלה וכבדה - מסגרות קונסטרוקציות ועוד. אני זוכר שמההכרות הראשונה שלי עם דני ראיתי שמדובר בבעל-מקצוע מעולם אחר - מדובר בעבודות מתכת למפעל.
דני מומחה לתחום עם וותק וניסיון רב שמבצע עבודות איכותיות, בעל יחסי אנוש מעולים, הולך לקראת ופשוט כיף לעבוד אתו, מעניק תמיד את מרב האינפורמציה האפשרית לכל דבר, מציין את מגוון הפתרונות הקיימים לכל בעיה, פועל בשקיפות מלאה, והכל מתבצע בדיוק כפי שסוכם ללא קיצורי דרך ובלי לחפף. מבחינתנו זה תענוג לעבוד יחד עם דני.
מעבר לכך, גם מבחינת לוחות זמנים הוא מעולה! פועל ביושר, ייתן לי תאריכי יעד הגיוניים שאפשר לעמוד בהם. מבחינת המחירים הוא תמיד לוקח מחירים סבירים לשוק ולא מפריז. אם לא הייתי מרוצה ממנו לא הייתי ממשיך להזרים אליו עבודות. עד כה אף פעם לא הייתה לי שום תקלה אתו, הכל עובר איתו חלק. מדובר באיש נעים, אמין ומקצועי - מומלץ בחום!
אריק.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, בעל מקצוע מעולה! בן אדם טוב! איכות מצוינת של עבודה, עומד בזמנים, בעל מקצוע מומלץ!
אני עובד במפעל שמייצרים בו יינות, לתפעול השוטף של המפעל נדרשים כל מיני מסגרות וקונסטרוקציות מברזל ואת העבודות האלה דני עושה עבורנו כבר חמש שנים ואנחנו לא מתכוונים להחליף אותו באף אחד אחר - פשוט בעל-מקצוע מוצלח!
דני עושה עבודה נפלאה, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים. מעבר לעבודה ברמה גבוהה, דני מקפיד לייצר את הקונסטרוקציות לפי לוח זמנים קפדני מאוד ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו, אם הוא לוקח על עצמו עבודה הוא מבצע אותה על הצד הטוב ביותר.
דני תמיד עומד בלוחות הזמנים, אף פעם לא היה לי עיכוב מצידו! ממליץ עליו לכל מי שמחפש בעל-מקצוע ישר, שעומד במילה שלו ומספק עבודה ברמה גבוהה!
יחיאל.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, אני מכיר את דני לב-טוב כבר 28 שנה, עכשיו אני עובד איתו במסגרות, יש לי עסק של בניה, דני עושה את עבודות המתכת והברזל, עושה גם קונסטרוקציות לפי הנחיות מהנדס. מבחינת לוח זמנים הוא יותר ישר מפלס, יום קודם כבר מכין במקום. מעבר לכך הצוות שלו מעולים אחד אחד והוא תמיד נמצא במקום - מעולה.
דני יודע לבצע את כל העבודות הקשורות למתכת קלה וכבדה - מסגרות קונסטרוקציות ועוד. אני זוכר שכבר מההכרות הראשונה שלי עם דני ראיתי שמדובר בבעל-מקצוע מעולם אחר (יצא לי לראות מספר עבודות שלו והוא פשוט יוצא מן הכלל), אין כמוהו בשוק העבודה ואני ממליץ עליו בידיעה שכל עבודה שהוא יעשה הלקוח יצא מרוצה.
דבר ראשון הוא מומחה לתחום עם וותק וניסיון רב שמבצע עבודות מתכת מושלמות, אך מעבר לכך הוא גם בעל יחסי אנוש מעולים, תמיד הולך לקראת ופשוט כיף לעבוד אתו, מעניק תמיד את מרב האינפורמציה האפשרית לכל דבר, מציין את מגוון הפתרונות הקיימים לכל בעיה, פועל בשקיפות מלאה, והכל מתבצע בדיוק כפי שסוכם ללא קיצורי דרך ובלי לחפף. לדעתי אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא תמיד יפעל ביושר!
מבחינת המחירים אני יודע שהוא לוקח מחירים סבירים לשוק ולא מפריז, מדובר באיש נעים, אמין ומקצועי - מומלץ בחום!
מנחם.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד מאוד, דני אמין וזול, עומד בזמנים, מאוד נחמד ועושה עבודה נפלאה - ממליץ עליו בחום!
מדובר בעבודה ממש גדולה של הקמת גדרות ענקיים מברזל בשביל ישיבה תיכונית.
חיפשנו בעל מקצוע מהתחום וקיבלנו המלצות על מספר חברות. עשינו מכרז והחברה של דני "אמינות הברזל" לקחה בגדול.
דני היה מאוד מאוד מקצועי, ממש מתחילת הדרך הוא הרשים אותנו לטובה, קיבל את נתוני השטח, הגיע לראות את המקום ונתן הצעת מחיר הכי הוגנת מבין כולם.
סגרנו עם דני חוזה כולל עמידה בלו"ז ואני יכול לספר שדני לא אכזב אותנו!
מילה של דני זאת מילה ושעה זאת שעה. אם הוא מתחייב לעבודה אפשר לסמוך עליו שיבצע אותה בזמן, איכות החומרים שלו ברמה גבוהה וכמו כן גם הפנישים עצמם.
העבודה על הגדרות לא פשוטה ודני הצליח בגדול!
היינו מרוצים מאוד ולכן הוא מומלץ בחום!
שמואל.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, דני עושה אצלי עבודות מאוד מיוחדות, יש בקשות שהוא הצליח לעמוד בהם להפליא (בקשות שאחרים בתחום שלו אפילו לא מתקרבים אליו), המחירים שלו סבירים לשוק וההתנהלות שלו תמיד אמינה ומקצועית!
שמי שלומי, אני מנהל בחברה לניהול נכסים של "האחים עופר" ו"קרסו" - בכל אתר שאנחנו בונים, אנחנו יוצאים למכרזים בתחומים שונים ובניהם גם בעבודות ברזל ומתכת. אנחנו מביאים שלוש הצעות ובדר"כ דני לב-טוב זוכה במכרז, גם בגלל המקצועיות שהוא מגלה פרויקט אחרי פרויקט וגם בזכות המחירים הטובים שלו.
דני תמיד עומד בציפיות שלנו, יש לו צוות יוצא מן הכלל, הדברים שהוא מייצר תחת ידיו ברמה אחת מעל כולם, כמו שציינתי, היו גם דברים מיוחדים שלא כל-אחד יודע לבצע ודני עמד בזה בכבוד! מעבר לכך ההתנהלות שלו יוצאת מן הכלל.
דני עומד בלוחות הזמנים ובהתחייבויות שלו, העבודות שלו ברמה גבוהה ואני מזמין מי שרוצה לראות עבודות, להגיע לאתר הבנייה שלנו "מגדלי הבירה" בירושלים, תופתעו לטובה. ממליץ עליו באמת מכל הלב, מי שייקח את דני לעבודה יזכה!
שלומי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

תאור העסק

עסק מתעסק בכל עבודות המסגרות: סורגים, מעקות, שערי ברזל, קונסטרוקציות.

אמינות הברזל

אמינות הברזל

דני לב-טוב


9.4

050-5298175
 

אמינות הברזל

דני לב-טוב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5298175 חייג