כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אריה קור

9.4
יניב בן עטר
טכנאי מזגנים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: להבים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, יולי 2012

באחד מימות הקיץ החמים המזגן המיני מרכזי שלנו מחברת "תדיראן" לא קירר. במגנט שקיבלנו הופיע מספרו של יניב מאריה קור ופנינו אליו. יניב הגיע אלינו לראות במה מדובר. לאחר בדיקה מקיפה יניב הסביר לי בסבלנות שהבעיה מצויה בפילטר סתום וחלק כלשהו תקול, שאני לא זוכרת את שמו. יניב הגיע מוכן עם פיתרון לכל בעיה, מצוייד בכלים וחלקים ושנים. הוא ניקה את הפילטר ופתח את הסתימה, אחר כך החליף את החלק כשהוא מראה לי את החלק התקול לעומת החלק החדש בניילונים כדי שאראה שהוא אכן חדש. לפני ההחלפה יניב ציין את המחיר ווידא עמי שאני מאשרת זאת אחרי כן ווידא יחד איתי שהמזגן עובד בצורה תקינה וניקה את הסביבה בה הוא עבד.
יניב בחור מקצועי, מסור והגון. הוא איתר התקלה במהירות ומיד נתן פיתרון. המחיר נשאר כפי שנאמר לי ללא הפתעות וקיבלתי אחריות לשלושה חודישם וחשבונית על התשלום. השירות היה מאוד אדיב ומאז יניב איש המזגנים שלי, הוא היה אצלי בכל בעיה שהתעוררה בהמשך ובפעם האחרונה אף פתר לי את הבעיה טלפונית. אני ממליצה עליו בכל פה.

פנינה ממיתר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

אריה קור - שירות תיקונים למזגני אויר, מזגנים מפוצלים, מיני מפוצלים, מיני מרכזיים ומזגני חלון. 35 שנות מוניטין - אמינות מעל הכל.יחס אישי ושרות אדיב. מוסמך אלקטרה ותדיראן, בוגר קורס טכנאי מיזוג אוויר של משרד העבודה.

אריה קור

אריה קור

יניב בן עטר


9.4

052-3692915
 

אריה קור

יניב בן עטר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3692915 חייג