מקום בטבע בגבעת עדה

9.4
ליאור זיו
פנסיון בע"ח, אילוף כלבים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: גבעת עדה, פרדס חנה

  99%

הגעה בזמן

  92%

מקצועיות

  91%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, יוני 2018

השירות של ליאור פשוט מצויין! הוא מתייחס לבע"ח ממש כאילו היו בני-אדם, באמת שאין כמוהו! אני נוסע לא מעט ולכן השארתי את הכלבה שלי אצל ליאור הרבה פעמים, בכל פעם מחדש אני אוסף ממנו כלבה מאושרת, שמחה ומקשקשת בזנב! בשבוע הבא אני טס לשלושה שבועות וגם הפעם אני אשאיר את הכלבה בפנסיון של ליאור, היא תמיד מקבלת יחס חם, אוכל טוב ויש לה מקום מרווח לשחק ולהנות! היחס של ליאור לכלבים הוא יוצא-דופן, הוא אוהב את העבודה שלו ועושה אותה מכל הלב! מומלץ ללא ספק!
מוטי, צור-יצחק.

, יוני 2018

כבר 3 פעמים השארתי את 2 הכלבים שלי בפנסיון של ליאור, בפעמים הראשונות הם היו מאושרים כשאספתי אותם, ובפעם האחרונה הם היו מאושרים גם כשהשארתי אותם! הם רצו לליאור בשמחה וזה הפקטור הכי טוב שלי לדעת שטוב להם! הכלבים שלי מלאים באנרגיה, הם מטופלים כמו שצריך ואין לי ספק שבכל נסיעה בעתיד אשאיר אותם רק אצל ליאור! הפנסיון של ליאור נקי ומסודר, נראה טוב, ליאור עצמו בעל גישה חיובית וטובה לכלבים ורואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה. הוא גובה מחירים סבירים, דואג לעדכן אותנו בכל בעיה הכי קטנה ואפילו שולח תמונות של הכלבים בוואצאפ כדי שנהיה רגועים! אין דברים כאלה! מומלץ!
לינוי, מושב ינוב.

, אוקטובר 2016

הייתי מרוצה מאוד, המקום של ליאור נקי מסודר ומאורגן, הוא עצמו נחמד ומקצועי. שמתי אצלו את הכלב מספר ימים כשלא הייתי בארץ, יצא לי להיכנס למקום, המתחם של הפנסיון מחולק לשניים, כלבים קטנים וגדולים, יש להם מקום מאוד מסודר. בנוסף פעם ביום ליאור מוציא אותם לחלקת מגרש גדולה לזמן משחק חופשי. התרשמתי לטובה ואני בהחלט אחזור אליו בעתיד עם הכלב.
קובי בטש.

, אוקטובר 2016

היה בסדר גמור, שמתי את שני הכלבים שלי אצל ליאור בפנסיון, היה מדובר בשהות של מספר ימים, ליאור נשמע הוגן ומקצועי מהשיחות בינינו, הכלבים חזרו הביתה ולא היו סימנים של מצוקה, היו נראים בסר גמור.
יאיר.

, יולי 2016

בכל הפעמים ששמתי אצל ליאור את הכלבים שלי, הייתי מאוד מרוצה מהפנסיון, ליאור מצליח להעניק לכלבים שהות נעימה בזמן שהייתם בפנסיון, ניתן לראות שהם עברו חוויה נעימה כי הם חוזרים רגועים ושקטים כאילו לא עבר עליהם דבר מה חריג והכל היה רגיל כבכל יום - ממליצה בחום!
לפנסיון של ליאור הגעתי בפעם הראשונה דרך המלצה, חיפשתי פנסיון טוב שאוכל לשים בו את שלושת הכלבים שלי בזמן הנסיעה לנופש. קיבלתי המלצות על הפנסיון של ליאור "מקום בטבע בשדה ורבורג" ומהפעם הראשונה ידעתי שהם בידיים טובות. ליאור הקפיד לעדכן אותי מה קורה עם הכלבים ודיווח אם היה משהו חריג וכמובן טיפל בהם במידת הצורך עד להגעתי, מאז שמתי אצלו את הכלבים בתקופת שונות.
אפשר לסמוך על ליאור בעיניים עצומות, מדובר באיש מקסים שאוהב בעלי-חיים, יש את כל התנאים הטובים לשהות כלבים בפנסיון, אוכל ומים נקיים, מיטות, מתקנים צעצועים ושטח מגודר. שירות מצוין ופנסיון מעולה.
אליזבט.

, יולי 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהפנסיון של ליאור, אני רוצה לציין קודם כל שהכלב שלנו מאוד שמח לראות אותו, וזה מאוד חשוב, שמח להגיע לפנסיון, מאוד אוהב את ליאור, מהרגע הראשון. רואים שמתאים לו להישאר, אנחנו תמיד צוחקים בבית לפני שאנחנו נוסעים לחופשה, שגם השהות אצל ליאור בפנסיון זה החופשה של הכלב שלנו. תמיד כשאוספים אותו הוא נראה נהדר, מקבל אותי בשער עם עוד כלב או כלבה, רצים אלי שמחים ומקשקשים בזנב, רואים שהיה לו כיף וטוב.
עם ליאור ספציפית, אני תמיד מרגישה שאפשר לסמוך עליו, מכירה אותו כבר ארבע שנים ואני לגמרי רגועה כשהכלב שלי אצלו בפנסיון, יש לו תקשורת מעולה עם כלבים וגם עם בני אדם (: אם אני שולחת הודעה מחו"ל ומתעניינת מה שלום הכלב שלי, הוא תמיד יענה לי בחזרה, שומר על תקשורת ושיח.
ממליצה על ליאור באמת מכל הלב - מגיע לו! פנסיון מעולה!
מיכל.

, יולי 2016

ליאור אדם מקסים, יש לו גישה מצויינת לכלבים, נעזרנו בשירותי הפנסיון שלו מספר פעמים, הוא תמיד מעניק אהבה ושירות מכל הלב, בכל הפעמים ששמתי אצל ליאור את הכלבה שלי, הייתי מאוד מרוצה, ליאור הבעלים מצליח להעניק לכלבים שהות נעימה בזמן שהייתם בפנסיון, ניתן לראות שהכלבה עברה חוויה נעימה כי היא חוזרת רגועה ושקטה - ממליצה בחום!
היתרון של הפנסיון זה לאו דווקא המרחבים או היוקרתיות, אלא ליאור כבן-אדם, כמו שציינתי, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שהכלבה מטופלת כמו שצריך, שהיא אוכלת שותה משחקת, שהיא לא במצוקה, כל דבר הוא מיידע, עובד בשקיפות מלאה, יש לו גישה נהדרת אלינו כלקוחות וגם לכלבה שלנו. נעזרתי בו המון פעמים, בעבר יותר, כי כיום אני שמה לתקופות ארוכות את הכלבה אצל ההורים שלי, אבל בעבר היא שהתה אצל ליאור גם זמן רב יותר. כיום מידי פעם אנחנו שמים אצלו את הכלבה ליום יומיים, תמיד מקבלים שירות מכל הלב, עם חיוך על הפנים. אם הייתי צריכה לדרג את ליאור הייתי מחלקת את זה לשניים. מבחינת האישיות והיחס לכלבים אני מעניקה ציון 10, מבחינת המקום עצמו הייתי מעניקה לו 8.5.
בכל אופן ממליצה על ליאור בשמחה.
תדמור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

פנסיון בע"ח

פנסיון כלבים
שירותי דוגיסיטר
פנסיון לחתולים

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

התמחויות

פנסיון בע"ח

פנסיון כלבים
שירותי דוגיסיטר
פנסיון לחתולים

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

תאור העסק

פנסיון לכלבים מקום בטבע - הוקם על ידי ליאור זיו, מאלף כלבים מוסמך מטעם משטרת ישראל וצה"ל, בעל תואר ראשון בחינוך מיוחד ובוגר לימודי AAT – טיפול בעזרת בעלי חיים. ליאור הקים את הפנסיון מתוך אהבתו הגדולה לכלבים ומתוך רצון גדול לשלב בין שני תחומי ההתמחות שלו: טיפול בכלבים וטיפול בילדים בעזרת בעלי חיים. לכן, הפנסיון הוא גם בית חם לכלבים שבעליהם נוסעים לזמן מה, וגם מקום שבו מתקיימים טיפולים בעזרת להקת הכלבים המדהימה שנמצאת בפנסיון תמיד. ניסיון של 13 שנים בעבודה עם ילדים ונוער עם קשיים רגשיים כדוגמת הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם בדרגותיו השונות, לקויות תקשורת, בעיות התנהגות במסגרות שונות ועוד, בשילוב הרצון הגדול שלו להצליח לסייע וההתמדה הבלתי נלאית – הופכים את ליאור זיו לאחד המטפלים הטובים ביותר – ולא רק בכלבים. אילוף כלבים "במקום בטבע" "מקום בטבע" מציע עבורכם שירותי אילוף כלבים מקצועיים ביותר עבור כלביכם האהובים. ליאור זיו הינו מאמן כלבים מוסמך שהתנסה באילוף כלבים למטרות שונות ומגוונות. אבל יותר מכך, ליאור אוהב כלבים ומבין את נפשם הפנימית לעומק. כשאתם מפקידים את אילוף הכלבים שלכם ב

מקום בטבע בגבעת עדה

מקום בטבע בגבעת עדה

ליאור זיו


9.4

073-2721817
 

מקום בטבע בגבעת עדה

ליאור זיו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721817 חייג