כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אבקל תריסים וחלונות

9.5
עופר אבקל
תריסים וחלונות
אזור השרון
כתובת העסק: ת.ד 6153, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

יש לי חלון בזיגוג כפול וכנראה היה אבק בין החלונות והיה צריך להחליף את הזגוגית. הזמנתי את עופר מחברת אבקל תריסים וחלונות לביצוע העבודה. עופר הגיע בזמן, ביצע עבודה טובה ועמד בזמנים. המחיר בהתחלה היה מאוד סביר אולם כשחזר המחיר עלה קצת. חוץ מזה העבודה הייתה טובה, העמידה בזמנים גם רק המחיר קצת איכזב.
מיקי, הוד השרון.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מרוצה מהתיקון שעופר עשה אצלי ואני ממליץ בחום.
הייתה לנו איזושהי בעיה עם התריס החשמלי שנתקע וחיפשתי בעל מקצוע שיגיע לראות במה מדובר. לעופר "אבקל תריסים וחלונות" הגעתי לאחר ששמעתי על האתר שלכם והחלטתי להרים אליו טלפון ולראות פחות או יותר מה המחיר על תיקון תריס חשמלי. שוחחנו בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה והוא נתן לי הערכת מחיר שנשמעה לי הוגנת מאוד וקבענו להיפגש בשעה מסוימת. עופר הגיע בשעה שקבענו עם כלי המלאכה שלו וכל הציוד הנדרש וישר ניגש לבצע את התיקון של התריס, לאחר מספר דקות הוא עלה על הבעיה והסביר לי שיש צורך בהחלפה של איזשהו חלק קטן וההוצאה הרבה פחות ממה שחשבנו. עופר ביצע את התיקון, הראה לי שהתריס חזר לתפקוד מלא ולקח ממני סכום הוגן מאוד, מדובר באיש מקצוע הוגן ואחראי - ממליץ עליו בחום.
יניב.

, אוגוסט 2016

עופר ביצע אצלנו תיקונים של תריסים, האחד תריס גלילה ידני שעופר טיפל בו טכנית והשני תיקון בתריס גלילה חשמלי שכלל החלפת מנוע ועוד תיקונים שונים שאני פחות בקיאה בהם.
היינו מרוצים מבחינה מקצועית, מבחינה אישית, עופר קבע איתנו זמן והגיע, עמד במסגרת המחיר שהציע, העבודה הייתה מקצועית ובסיום העבודה הוא טפילו ניקה אחריו. נעים לעבוד מולו - ממליצה עליו בחום.
ללי.

, ינואר 2016

אני מאוד מרוצה מהתיקון שעופר עשה אצלי, הוא הגיע בזמן, עשה תיקון מקצועי ולקח מחיר הוגן - ממליץ בחום. הייתה לנו איזושהי בעיה עם התריס החשמלי שנתקע וחיפשתי בעל מקצוע שיגיע לראות במה מדובר. ערכתי חיפושים באינטרנט ולפני שהזמנתי את עופר הגעתי לבעל-מקצוע אחר בתחום, הוא הגיע אלי ערך בדיקה מאוד מהירה והודיע לי שאצטרך להחליף מנוע. כמובן שעלות החלפת מנוע חשמלי היא דיי יקרה והחלטתי לקחת חוות דעת שנייה.
לעופר הגעתי במקרה, קראתי עליו חוות דעת טובות והחלטתי להרים אליו טלפון ולראות פחות או יותר מה המחיר על תיקון תריס חשמלי. שוחחנו בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה, עופר נתן לי הערכת מחיר שנשמעה לי הוגנת מאוד וקבענו להיפגש בשעה מסוימת.
עופר הגיע בשעה שקבענו עם כלי המלאכה שלו וכל הציוד הנדרש וישר ניגש לראות מה הבעיה של התריס, לאחר שבחן היטב את המנגנון של המנוע הוא עלה על הבעיה והסביר לי שאין צורך לבצע החלפה של כל המנוע, יש צורך בהחלפה של איזשהו חלק קטן וההוצאה הרבה פחות ממה שחשבנו. הופתעתי מהאמינות והיושר וכמובן נתתי לו להמשיך בתיקון. עופר ביצע את התיקון, הראה לי שהתריס חזר לתפקוד מלא ולקח ממני סכום נמוך יותר ממה שציפיתי, מדובר באיש מקצוע הוגן ואחראי - ממליצה בחום.
לירון.

, ינואר 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מעופר ממש מהלב, השירות שלו מקצועי אחראי ואדיב, עדיין לא נתקלתי באיש אלומיניום טוב ממנו - ממליצה בחום! אני מכירה את עופר כבר המון שנים והמקרים בהם נעזרתי בשירותיו כללו: תיקוני תריסים וחלונות, החלפת תריסים, איטום חלונות וכו'...
אני רוצה לציין שמכיוון שאני מאוד מרוצה ממנו, וויתרתי על כל אנשי האלומיניום שיצא לי להכיר ואני דובקת רק בו (מדובר על שירות שמלווה אותי כבר המון שנים וזה אומר הרבה). אני יכולה לספר שעופר תמיד מגיע בזמן ומשתדל להיות כמה שיותר זמין לכל בקשה, הוא תמיד מוכן עם כל הציוד הדרוש לתיקונים, העבודה שלו היא איכותית ויסודית והוא עובד מסודר עד כמה שאפשר ומנקה אחריו, דייקן בזמנים ומאוד נחמד.
בפעם האחרונה הזמנתי את עופר לבצע תיקון בתריס גלילה שלא ירד ועלה כמו שצריך, הרמתי לו טלפון, כמו תמיד הוא היה פנוי להגיע בשעה שנוחה לי, הגיע בזמן, עלה במהירות על הבעיה, ביצע החלפה של מספר שלבים ופתר את הבעיה. בסבלנות רבה הוא מסביר לי כל פעם מה הבעיה ומה הפתרון שהוא מציע, איש מסודר מאורגן מקצועי והוגן שעוזר לי המון - אני ממליצה עליו מכל הלב וכמובן ממליצה עליו בכל עת לכל המחפש שירותי התקנה ותיקון תריסים וחלונות.
נאווה.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מעופר, בעל מקצוע מעולה מכל הבחינות, הוא סידר לי תריס חשמלי בעלות הוגנת, נתן מידע אמין התנהל באופן ישר ובזכותו חסכנו המון כסף - ממליץ בחום. בסלון הבית יש לי חלון ויטרינה דיי גדול עם מערכת תריס גלילה חשמלי, לאחרונה התריס עשה בעיות בעת הרמה והורדה ובפעם האחרונה פשוט נתקע ולא זז. החלטתי לפנות לאיש אלומיניום מקצועי, בהתחלה עשיתי חיפוש באינטרנט, נתקלתי בבעל-מקצוע בתחום וחייגתי שיגיע לתת שירות, בעל-המקצוע הגיע, בדק את המנוע והודיע לי שהמנוע "הלך" ואצטרך לרכוש מנוע חדש. עלות החלפת המנוע הייתה בשמים ולפני שחשבתי להוציא סכום כ"כ גדול, ההיגיון הורה לי לפנות לחוות דעת שנייה ולראות אם באמת יש צורך להחליף את המנוע. נתקלתי במדבקה של עופר "אבקל ריסים וחלונות" על דלת ארון החשמל והרמתי טלפון לשמוע עלויות. עופר היה מקצועי, אמר לי טווח מחירים לתיקון והחלפה, המחיר על החלפת המנוע היה נמוך ממה שבעל-המקצוע הקודם הציע וכמובן הזמנתי את עופר להגיע.
עופר הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המנוע היטב, להפתעתי אמר לי שאין צורך להחליף מנוע ומדובר בתיקון טכני בלבד. שמחתי שנפלתי על בעל-מקצוע כזה הוגן וישר, הודיתי לו על השירות, עופר ביצע תיקון מקצועי והתריס חזר לעבוד. אני שמח להמליץ עליו וכמובן שמרתי את המספר שלו אצלי, לא כל יום פוגשים בעל-מקצוע כזה אמין.
עומרי.

, ינואר 2016

אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מעופר "אבקל תריסים וחלונות" - הוא באמת מומחה!!! מדובר באיש עבודה מקצועי, עושה עבודה מהירה, עומד במילה שלו ולוקח מחירים סבירים, לא מנסה לתקוע את הלקוח במחיר מוגזם - מאוד הוגן לטעמי. כמובן שאני ממליצה עליו!
מדובר היה בעבודת תיקון תריסים מכל הסוגים, בהתחלה הייתה לי תקלה עם תריס חשמלי, בזמנו בררתי מחירים והעלויות לא היו נראות לי ולכן דחיתי שוב ושוב את התיקון הנדרש, לאחר מכן הצטרפו עוד בעיות בתריסי רפרפת וגלילה והחלטתי שהגיע הזמן לתקן את הכל. לעופר אבקל הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, עשיתי סקר שוק, הצעת המחיר של עופר הייתה הטובה ביותר, הוא נתן לי טווח מחירים מראש, לא ניסה "לתקוע" עלויות מופרזות והיה מאוד ישר, החלטתי לסגור איתו את העבודה. קבענו יום ושעה, עופר הגיע בזמן, עבר חלון חלון! בתריסי רפרפת הוא החליף את גלגלי המסילה, הצליח לפתור לי בעיה שהיה לנו קשה לפתוח את התריסים, בחלון הגלילה סידר את החבל והחליף שלב, ובתריס החשמלי שהיה עיקר הבעיה, הוא אמר לי שמדובר בבעיה טכנית במנוע החשמלי, עופר היה מאוד בקיא ומקצועי והצליח לפתור את התקלה ללא החלפת מנוע.
בסיום העבודה עופר עבר יחד איתי על כל החלונות - לראות שבאמת כל חלון וחלון תקין ופועל כמו שצריך ובאמת הכל היה עשר, לא יכולתי לבקש טוב מזה. הצעת המחיר שנתן לנו בהתחלה, לא השתנתה במעמד התשלום, בשורה התחתונה - עופר עשה עבודה מקצועית במחיר הוגן, ולכן אני ממליצה עליו בחום!
מיכל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

תיקון והתקנת תריסים,חלונות ורשתות. מומחה לתריסים חשמליים

אבקל תריסים וחלונות

אבקל תריסים וחלונות

עופר אבקל


9.5

054-8008098
 

אבקל תריסים וחלונות

עופר אבקל

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8008098 חייג