כרטיס עסק זה של עיצוב נוף גאיה מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דשא סינטטי או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עיצוב נוף גאיה

9.4
אשר בן דוד
דשא סינטטי, עבודות גינון, דשא
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: כורש 6/1, פרדס חנה

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

14 חוות דעת מהימנות

, יולי 2019

אשר בן דוד הגנן הכי טוב ומקצועי שיש!!! הוא ביצע עבורי התקנת דשא סינטטי בגינה בצורה מדויקת, מקצועית ואיכותית. הוא הגיע בשעה שקבענו עם הדשא שהזמנתי, החל ראשית בשיטוח הקרקע והצמיד יריעות לפני התקנת הדשא ,רק לאחר שכל השטח היה נקי ומוכן להתקנה הוא החל בהתקנת הדשא, הידק את הכל ועבד במיומנות ומקצועיות שלא ראיתי. הכל יושב בול במקום, כל הגימורים והפינות פשוט מודבקות ומתוחות, תותח אמיתי שנותן שירות מכל הלב, משתמש בציוד הכי טוב שיש, אני שמח להמליץ עליו בעיניים עצומות, רמת יושר ואמינות שלא רואים כל יום.
אלון, חדרה.

, יולי 2019

לאשר מ"עיצוב נוף גאיה" הגעתי דרך האתר שלכם, התקשרתי אליו בנוגע להתקנת דשא סינטטי בגינתי, כבר בשיחת טלפון הרגשתי שהוא יבצע עבורי את העבודה, השירות שלו פשוט מדהים, הוא הגיע לפגישה, נתן הסבר על סוגי הדשא השונים וקבענו תאריך לביצוע העבודה. אשר הגיע עם הדשא שהזמנתי והחל בהתקנתו, ראשית ריסס את האדמה בקוטל עשביה וחרקים, פרס מצע מיוחד והדביקו לקרקע ורק לאחר מכן התקין עליו את הדשא. הכל יצא מדויק, הכל יושב בול במקום, העבודה שלו מקצועית, המחיר שגבה היה הוגן, אני מרוצה מאוד וממליצה עליו בשמחה רבה.
שירלי, חדרה.

, מרץ 2019

השם של אשר נפוץ בכל האזור בו אני גר, הכל עובר מפה לאוזן וכולם מרוצים מעבודתו של אשר במגוון הגינות השונות באזור. התקשרתי אליו לצורך הקמת גינה באתר מכירות הנדל"ן שלי, הוא הגיע ונתן הצעה להקמת גינה שהייתה הוגנת וקבענו תחילת עבודה. כבר למחרת אשר הגיע בול בשעה שקבענו, הקים גינה למופת באתר המכירות והמשרדים שברשותי, שתל צמחיה, ביצע התקנת דשא סינטטי, עיצב שבילים בטוף וחלוקי נחל. אני פשוט מוקסם מבעל מקצוע כמותו, ישר, עומד בזמנים, נותן את כל כולו בעבודה ומרגישים זאת. מרוב שהיתי מרוצה מהתוצאה הסופית, כל פעם שאתר המכירות עבר ממקום למקום אשר ביצע עבורי כל פעם מחדש את הקמת הגינה במקומות השונים, מומלץ בחום!
אסף, פרדס חנה.

, מרץ 2019

פניתי לאשר בעקבות המלצות חמות שראיתי באתרי האינטרנט השונים, התקשרתי אליו לגבי הקמת גימה מאפס בבית חדש. אשר נתן יעוץ לגבי כל מה שקשור להקמת הגינה ולגבי כל האביזרים והציוד הנלווה, גבה מחיר הוגן וסיכמנו מועד לביצוע העבודה. אשר הגיע ביום שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע התקנה של דשא סינטטי, התקנת מערכת השקיה, שתל צמחיה צבעונית שמותאמת לתנאי מזג האויר ופשוט הפך את המקום לגינה מהממת וחלומית. אין מילים לתאר את המקצועיות שלו, האמינות והשירות המדהים שקיבלתי, מומלץ!
ערן, פרדס חנה.

, נובמבר 2018

שירות מדהים ועבודה מצוינת! אין מילים! כבר במשך שנה וחצי אשר מ"עיצוב נוף גאיה" הוא הגנן הקבוע שלי, אני לא מחליף אותו וזה מבחינתי אומר הכל! בתחילה הוא בנה את הגינה שלי ומאז ועד היום הוא מתחזק אותה באופן קבוע. מאחר ומדובר בבית חדש היה צורך למלא את הגינה באדמה קודם כל, לאחר מכן הוא שם פיזר אבנים, שתל פרחים עצים וצמחייה, התקין מערכת השקיה חדשה, בנה לי ערוגת צמחים של נענע, לואיזה וכדומה והתקין דשא סינטטי - הכל בוצע למופת! גם היום, כשהוא מתחזק את הגינה, הוא עומד בזמנים, מגיע עם הצוות הנהדר שלו, נשאר ועובד איתם ולא משאיר אותם והולך לעבוד בגינות אחרות שזה ממש לא מובן-מאליו, ההתנהלות מולו מצוינת, הוא קשוב ללקוח, אדיב וישר ונעים לעבוד איתו. ברור שאני ממליץ עליו!
סטפן, כרכור.

, נובמבר 2018

אל אשר הגנן מחברת "עיצוב נוף גאיה" הגעתי בעקבות ההמלצות המופיעות עליו אצלכם באתר "טוב תודה" ואני שמחה לספר שגיליתי שכל מילה נכונה! לפני שפניתי לאשר ביצעתי סקר-שוק לא קטן אך אשר עשה עליי את הרושם הטוב ביותר, הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו ולכן בחרתי בו לבצע את העבודה. מדובר בעצם בחידוש גינה פרטית, מאחר והגינה לא היתה ריקה לחלוטין אלא מלאה בדשא ועשבים יבשים אשר היה צריך לעקור את כל הצמחייה היבשה ורק לאחר-מכן לשתול את הצמחייה החדשה. לאשר יש צוות של חבר'ה חרוצים ומוכשרים שעובדים במרץ ובאמת מכל הלב, הם דאגו לפנות את הפסולת, שתלו פרחים עצים וצמחייה, התקינו מערכת טפטפות חדשה וסידר הכל לשביעות-רצוני המלאה. אשר אדם טוב, לא מתעצל ולא מתפשר ועושה הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה. מילה שלו זו מילה והוא עמד בכל ההבטחות שלו! אני שמחה שיש אנשים כאלה וממליצה עליו בשמחה רבה.
רבקה, פרדס-חנה.

, נובמבר 2018

השירות של אשר הגנן פשוט מצוין! אין מילים! הוא ביצע עבורי תכנון והקמת גינה פרטית וביצע הכל מושלם! העבודה כללה - שתילת פרחים וצמחיה, שתילת עצים חדשים, התקנת מערכת השקיה, אבני טוף ועוד.. כל ההתנהלות מול אשר היתה נהדרת, הוא עצמו בחור חביב וישר והיה תענוג לעבוד איתו. במשך שבוע הוא הגיע עם הצוות המיומן שלו וביחד עמלו על הקמת הגינה ממש לפי התכנון, כל מה שהבטיח לי קיים וכל מה שרציתי להוסיף נענה לי בחיוב. גם היום, אחרי שסיים את הקמת הגינה, הוא זמין לכל שאלה שלי ומגיע אלינו בלי להתעצל כדי לראות את הגינה! שירות מכל הלב, ממש מעל ומעבר! מומלץ בחום!
חגית, כרכור.

, דצמבר 2013

מדובר בגינה של בית פרטי, הגינה הייתה מאוד מוזנחת והגעתי "לעיצוב נוף גאיה" דרך האתר שלכם, בפגישה איתו התרשמתי שמדובר בבחור רציני ואמין וגם הצעת המחיר הייתה סבירה ולכן סגרנו. הוא הגיע בזמן שקבענו מוכן עם כל הכלים הדרושים לעבודה רצופה ויסודית. אשר ניקה את כל הגינה בצורה יסודית - ניקש עשבים, גזם ופינה צמחים שוטים.
אשר דייק בזמנים,לא בזבז זמן ועבד בחריצות לעשות את העבודה במקצועיות ובזריזות. כשהוא סיים לעבוד על הגינה הוא החל בניקיון, פינה את הגזם למקומו והשאיר גינה חדשה, נקיה ומסודרת. בסופה של העבודה אשר קיבל את סכום הכסף שסוכם מראש ולא היו בעיות סביב המחיר.
תמיר, כרכור.

, מאי 2013

לאשר מ"עיצוב נוף גאיה" הגעתי דרך האתר שלכם, לצורך התקנת דשא סנטטי בגינת ביתי. פניתי למס' אנשי-מקצוע ואשר נראה לי הכי אמין, מה גם, כאשר הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה, בשונה מארבעה גננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות.
אשר ישב איתי הראה לי סוגי דשא שונים, והסביר על כל סוג - מה היתרונות ומה החסרונות שלו. מסתבר שיש המון סוגי דשא סנטטי, והמחיר והאיכות תלויים באורך הסיב, מרקמו וצפיפותו. בסוף בחרתי דשא סנטטי שהתאים לרמת ההשקעה הכספית שתכננתי להשקיע בגינה - יש לציין שאשר הלך לקראתי במחיר וסיפק את הדשא תוך שבוע מיום הפנייה.
העבודה עצמה, נעשתה במקצועיות ובאופן יסודי. אשר הכין את האדמה - ריסס אותה בקוטל עשבייה, פיזר מצע מיוחד והידק אותו באמצעות יריעות ומעליו הדביק והידק את משטחי הדשא. הדשא יצא פנטסטי - נראה ממש כמו דשא רגיל! אני יכולה לסכם ולהגיד שאשר הוא אדם ישר, נוח, קשוב ללקוח ומנומס. נהניתי לקבל ממנו את השירות ואני ממליצה עליו בחום לכל לקוח המחפש שירות ותוצאה באיכות גבוהה.
שושי, חדרה

, נובמבר 2012

הגינה שבחצרנו גובלת בחצר של השכנים ממול, ומהחצר שלהם גדל עץ שהגיע למימדים ענקיים ושלח ענפים עבים וגבוהים לתוך חצרנו, עבורנו זו היתה גם בעיה בטיחותית מחשש שאחד הענפים יכרע תחת הכובד העצום ובנוסף זה יצר לנו כל הזמן לכלוך בשטח הגינה, משום כך החלטנו להזמין בעל מקצוע שיגזום את כל חלקי העץ שנכנסו לשטח החצר שלנו.
ביררתי מחירים עם כמה חברות שמצאתי כאן באתר טוב תודה. עיצוב נוף גאיה גם נתנו לי את הצעת המחיר הכי נוחה וגם היו הכי זמינים לביצוע העבודה באופן מיידי, מלבד כך הבנאדם עצמו, אשר בן דוד, עשה עלינו רושם אמין וחיובי כך שסגרנו איתו על ביצוע העבודה יום למחרת.
אשר הגיע בדיוק בזמן שנקבע, מצוייד עם כל הכלים הנכונים והנדרשים לביצוע העבודה, הוא עשה עבודה מאומצת מאוד, הוריד כחצי עץ, ובסוף הגיזום אסף את כל הפסולת לעגלה הנגררת של הטנדר שלו. מעבר לכך היחס שלו היה מצוין, שירות אדיב ונעים, והעבודה היתה מושלמת בלי לחפף ובלי להסתפק בכאילו. ממליצה עליו מכל הלב.

סימה, חדרה

, מאי 2012

שמעתי על אשר מחבר שהמליץ עליו, החלטתי לנסות אותו. מדובר בגינת בית פרטי, במפגש הראשון אשר הגיע לראות אותה ואז נתן הצעת מחיר. מאז הוא מגיע פעם בשבועיים בערך שעה.
אשר מכסח את הדשא, גוזם ומעצב עצים ושיחים וכל ביקור שלו הוא מבצע בדיקה מקיפה לשאר הגינה ועושה תיקונים בהתאם למשל פעם תיקן לי קרע שנוצר בצינור אחת הטפטפות.
אשר מדייק בזמנים ויש לו את כל הציוד, איתו הוא מגיע לעבוד. כשהוא מסיים את עבודתו הוא אוסף את הגזם ושם אותו בנקודת הפינוי. הגינה מצוחצחת בכל ביקור של אשר ומעבר לכך שהוא מוודא איתי שביעות רצון אני יודע שבכל בעיה יש עם מי לדבר וממי לקבל מענה.
בחור נחמד מאוד, מנומס וקשוב ללקוח, יש מה ללמוד ממנו בכל הקשור לשירות.

יישר כח,
חיים מכרכור

, מאי 2012

גינת הבית שלנו מסתכמת ב80 מ"ר, חיפשתי גנן שיתכנן ויעשה לי גינה מעוצבת. מדובר בבית חדש מקבלן, נפגשתי עם מס'' גננים, רובם ניסו לדחוף לי עוד דברים לעומת אשר ששמע את התקציב העומד בפניו והיה ממוקד וענייני.
אשר הגיע לראות את השטח, ישב איתי לתכנן כשהוא תורם נפלאות מהניסיון הרב שלו, מייעץ וממליץ על טובת מעשים מסויימים לעומת אחרים וכנ"ל לגבי פעולות, עיצוב ומיקום, כמו גם מגוון אפשרויות בחירה לכל רעיון ודרישה שהצבתי. בסיכום הוא הגיש לי סקיצה מסודרת ואת הצעת המחיר בכתב.
העבודה כללה תחילה את יישור הקרקע ובחלקים מסויימים הוספת אדמה, התקנת דשא סינטטי גבוה על האדמה ואדני רכבת התוחמים אותו ומפרידים בינו לבין הקיר, שם הוא שתל פרחי נוי שונים, פינה מרוצפת באבנים משתלבות למנגל עם שיפוע למי הגשמים, שתילה של פרחים רב עונתיים, תבלינים שונים, תאורת גינה סולרית, מערכת השקיה כולל הכנת תשתית והנחת הצנרת, מסלעות מורכבות מאבני טוף ואדני רכבת.
אשר הגיע בסיוע של אדם נוסף, הם עבדו במשך יום שלם בחריצות ועשו עבודה מדוייקת ומקצועית. אשר דאג לספק את כל החומרים ומשאית שהוא דאג לה הביאה את כל הכל לילה לפני העבודה. כשסיימו עברו על הגינה אספו את "שאריות" העבודה ופינו אותן לפח, השאירו לי גינה מרהיבה!!! - כל החומרים שאשר הביא הם איכותיים מהצמחים ועד לדשא. הוא עבר איתי על הכל לראות אם יש לי הערות, מס' ימים לאחר הייתה לי בעיה והוא הגיע מיד "תיק-תק" הוא סידר את זה. לאורך כל הדרך היה סימפטי, נעים וקשוב - מאוד שירותי.
אדם ואיש מלאכה על - הכיפאק! מומלץ!

ארז מחדרה.

, מאי 2012

מדובר בשטח של 120 מ"ר שהיה במצב מאוד לא טוב של הזנחה. השיפוצניק שהיה לי בזמנו המליץ לי על אשר ובין כל הגננים שפניתי אליהם הסקיצה שלו היא שהכי מצאה חן בעיניי ולכן סגרתי איתו. במהלך התכנון אשר סייע לי בבחירות השונות, הוא עזר לי לעצב נכון את הדברים ותרם לי הרבה מניסיונו ומיצירתיותו, את רוב הפריטים אשר סיפק והביא בעצמו.
בזמנו הייתה בעיית מים קשה בארץ ולכן חיפשתי אלטרנטיבה לדשא שהיה קיים. התוכנית כללה- ניקיון כללי של הגינה, עקירת הדשא והקמת משטח עם טרסות עץ ושילוב אבני טוף בצבעי אדום ושחור ואבני מדרך בצד, התקנת מערכת השקיה ממוחשבת, הקמת מזרקת מים עם מפל בפינה מעוצבת, העשויה מטרסות עץ בשילוב של סלעים וסוגים שונים של אבנים, חלוקי חן ופרחים מסביב, הנחת כדים מבטון צבעוני בעיצוב, שתילת פרחים, ורדים, עצי פרי- מנגו, לימון,שזיף, משמש, ותות.
העבודה על הגינה ארכה 4 ימים בצוות של שני אנשים. הם עמדו בלו"ז שהציבו תחילה, ביצעו את העבודה במקצועיות ובדייקנות והיו מאוד אדיבים.
כשסיימו את העבודה פינו את כל הפסולת ועברו איתי על הכל כדי שאראה שאין לי הערות לתיקון.לאחר מכן קיבלתי חשבונית. הקמת הגינה הייתה לפני שנתיים ועד היום אשר מתחזק לי את הגינה. אשר הוא כנראה בחור ששואף למצויינות גם בעבודה וגם בשירות.
ואם זה לא השתמע מדבריי עד עכשיו- אני ממליץ מכל הלב!

אלכסיי מחדרה

, מאי 2012

בסיום בניית הבית החדש שלנו התחלנו לחפש מי שיתכנן ויקים לנו את הגינה בשטח החצר הגדול. השטח שלנו מסתכם בכ- דונם, הבית הוא 250 מ"ר וכל השאר תחת קטגורית "החצר".
במהלך החיפוש נפגשתי עם לא מעט בעלי מקצוע בתחום שנתנו לי הצעת מחיר ולבסוף בהמלצת דודתי פניתי לאשר מ"עיצוב נוף גאיה". אשר הגיע אליי לפגישה עם ספרים ותמונות. הסדר והסבלנות שראיתי באותה פגישה עמו היא שגרמה לסגור איתו את העבודה.
בשלב התכנון של הגינה, אשר בנה יחד איתי תוכנית שמאוד מצאה חן בעיניי, תוך כדי הוא הסביר לי בדיוק מה זה מה, מה המשמעות של כל דבר ומה הסיבה לבחירה בדבר זה ולא באחר.
העבודה הייתה הקמה של גינה מאפס והיא כללה:
עיבוד האדמה, התקנת מערכת השקיה ממוחשבת כולל הנחת הצנרת, דשא סינטטי נמוך, שתילת פרחים וצמחים בהתאם לצורך באור, עונה ומזג אוויר, התקנת תאורת גינה וכל עבודת החשמל, שילוב של מס'' מצעים: אבני מדרך, חלוקי מרגנית וחלוקי נחל, חיפוי של הקרקע ובריכת דגים שהורכבה מחפירה באדמה, התקנת בד אטום למים ועיצוב של סלעים מסביב עם מפל מים קטן שם הוא חיבר את המשאבה ושם צמחי מים מרהיבים.
אשר דייק בזמנים לאורך שבוע וחצי של עבודה, בה הוא הגיע בצוות של בין 3-5 אנשים בהתאם לכמות ורמת קושי העבודה. הם עבדו בזריזות והיו מאוד חרוצים. סידרו, ניקו ופינו את הפסולת בסוף העבודה.
לאורך כל התהליך איתו מהשיחה הראשונה ועד סיום העבודה אשר לא נתן לי סיבה אחת להתלונן או להעיר לו. הוא בחור מקצועי, יסודי, ענייני, נוח וקשוב ללקוח. הציע מחיר אטרקטיבי, עמד בו ונתן לי חשבונית + תעודת אחריות לחצי שנה על מערכת ההשקיה. לפני שנפרד מאיתנו עבר עם אשתי לוודא שהכל לשביעות רצונה ועכשיו הוא עתיד לעשות עבודה גם לאחותי ולהורים שלי בעקבות שביעות הרצון שלנו ממנו.
אז אם זה לא משתמע עד לרגע זה- אני ממליץ עליו בפה מלא.

אורן מכרכור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

עם 13 שנות וותק ומאות לקוחות מרוצים, אנחנו בעיצוב נוף גאיה בהנהלת אשר בן דוד נשמח להקים לכם גינה איכותית ויפה לתפארת. אנחנו נלווה אותכם בכל התהליך החל משלב הגדרת הצרכים דרך התכנון ובחירת הצמחים והחומרים ועוד אחרי שדרוג או הקמת הגינה. אנו בעיצוב נוף גאיה נותנים דגש על איכות החומרים ורמת ביצוע גבוהה תוך הקשבה מלאה לרצון וצורכי הלקוח אנו בעיצוב נוף גאיה מתמחים ב: - הקמה ופיתוח גינות - התקנה מקצועית לדשא סינטטי - שדרוג ושיקום גינות קיימות - התקנת מערכות השקיה ממוחשבות *ניתן לשלב עבודות עץ

עיצוב נוף גאיה

עיצוב נוף גאיה

אשר בן דוד


9.4

073-2721684
 

עיצוב נוף גאיה

אשר בן דוד

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721684 חייג