כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.א כל סוגי הניקיון והפוליש

1.4
אהרון אבני
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: הדגן 16/4, ראשון לציון

  50%

הגעה בזמן

  12%

מקצועיות

  25%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2015

הייתי צריכה ניקיון דירה חדשה. שלום נתן הצעת מחיר דרך הטלפון של 900 שקל כולל הכל לדירה ריקה אך לא יכל להגיע ולכן הציע בעל מקצוע אחר - עובד/קולגה שלו.
למחרת בבוקר הגיע אהרון עם עוד בחור צעיר בשעה וארבעים באיחור. אמר שלא מנקה את הריהוט, את מוצרי החשמל וארונות סוג שרמז שחוץ מריצפה לא ינקה כלום. אם אני רוצה שינקה את הדירה אמר שהמחיר יהיה 1,800. הצלחתי להוריד אותו ל1,400. אמר שאוכל לחזור לדירה ב15:30. בשעה 12:30 התקשר וביקש שאחזור לדירה תוך 20 דקות. הוא לא ניקה את מוצרי החשמל, מקרר, ארונות ומה שסיכמנו. הרצפה הייתה סוג של נקייה. אמרתי לו שיצטרך לעבור על מוצרי החשמל אמר שהוא לא מנקה בתוך התנור, אמר שיש לו פגישה והוא צריך ללכת. התחיל להתחצף ולדבר לא יפה. הרים עליי את הקול ודרש את הכסף שסגרנו עליו. צעק עליי שאני חולת ניקיון וכל אחד אחר היה מרוצה. עכשיו אני מנקה אחרי העבודה שלו.


פתח תקווה

, יוני 2015

ל-א ושוב ל-א להתקרב!!
הגיע דרש מחיר כפול ניקה גרוע! צעק בלי הפסקה
לא להתעסק בכלל

, ינואר 2014

קטסטרופה מהלכת, לא מקצועי בכלל - רוצה לתבוע אותו. נתן לי הצעת מחיר בטלפון, אחרי שהסברתי לו שהבית עבר שיפוץ מסיבי ואף הזמנתי אותו לראות במה מדובר והוא הרגיע אותי שמדובר בחברה מקצועית ואין צורך
ביום שהיה צריך להגיע הוא טען שהאוטו נתקע לו. וכשהגיע. הוא שיחק אותה כאילו לא ידע הבית במצב כזה קשה והעלה את המחיר בעוד 3000 ₪ ! ההצעה הראשונית הייתה 2200 ש"ח . הייתי לחוצה בגלל הובלה שצריכה להגיע בבוקר ותוך כדי העבודה הערתי לו מיליון פעם שמה שהוא מנקה זה לא מקצועי ולא טוב, רוני הבטיח לי שבשש בבוקר לפני ההובלה הוא בא וסוגר הכל - בפועל הגיע באחת עשרה עם ההובלה. את המרתף השאיר מלא במים, שפך חומצה על בלטות כתמים בכל הבית והרס פרקט!!!

, ינואר 2014

רוני היה חביב ומקסים בטלפון, הוסבר לו במה מדובר ונקבעה יום ושעה.
בתאריך המיועד, רוני שכח להגיע - התקשרתי אליו חצי שעה לפני לוודא שאכן מגיע, אהרון עשה עצמו כאילו לא יודע במי מדובר ואחרי שכביכול "נזכר" הוא אמר שינסה להגיע באותו היום.
אחרי שעה הגיעו שני פועלים ויש לציין שרוני לא התייצב - הם הסתכלו על הדירה והחליטו שהרצפה צריכה פוליש - אמרתי להם שזה תלוי במחיר - הם ביקשו מחיר מוגזם ולא הסכמתי לזה. תוך כדי שיחה שהרימו הפועלים למפעיל שלהם, הבנתי שהפועלים שרוני שלח לי היו מחברה אחרת לגמרי. רוני ממש ניסה להכריח אותי בכוח לשדרג את השירות -שעלה 600-700.
הפועלים חיפפו בניקיון, ואחרי שעתיים קיבלתי מהם טלפון שהדירה נקייה???!! כשהגעתי לדירה הפועלים אמרו לי שהם קראו לצוות נוסף ובגלל זה סיימו ממש מהר, מיותר לציין שבפועל היו במקום רק אותם שני פועלים. ראיתי שהיו המון המון מקומות שהיו בהם לכלוך ולא נגעו ולא הורידו - מתחת לאסלות חזרתי בעצמי על הניקיון, במשקופים בדלתת וכו'.
(מדובר בדירה מקבלן - כך שאפילו העבודה לא הייתה אמורה להיות כזאת קשה).

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

מבצעים את כל סוגי הניקיון והפוליש. לא מבצעים אחזקה שוטפת הכוללת ניקיון משרדים ומבנים ולא מספקים עוזרות בית. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אחראי, יעילים ומנוסים. אמינות נמצאת בראש סדר העדיפויות. מחירים ללא תחרות, עבודה מהירה.

א.א כל סוגי הניקיון והפוליש

א.א כל סוגי הניקיון והפוליש

אהרון אבני


1.4

052-6228855
 

א.א כל סוגי הניקיון והפוליש

אהרון אבני

1.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6228855 חייג