כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יעקבי איטום

7.8
יעקב יחזקאל
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק:

  81%

הגעה בזמן

  81%

מקצועיות

  71%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

לברוח ממנו כמו מאש.

יעקוב (בעל החברה) לקח לנו יותר מ35 אלף שקל ונתן לנו אחריות של 3 שנים. לאחר כחודש התקשרנו כי הוא לא אטם לפי התקן.... אבל הוא נעלם ועד היום יש המון נזילות בבניין

, ינואר 2015

הגעתי ליעקב דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי המקצוע, קראתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי אליו טלפון ושוחחנו, הוא נשמע לי אחלה של בן אדם וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר.
יעקב הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק וקבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום.
יעקב הגיע בזמן שסוכם עם אנשי צוות נוספים, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך! העבודה בוצעה בשלבים ובשכבות של יריעות וכמובן לפי התקן הישראלי. בתום יום העבודה יעקב והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר.
מבחינת היחס הם היו מקצועיים ואדיבים. יעקב נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש.
עדי.

, מאי 2014

הזמנתי את יעקבי איטום לבצע תיקון בגג עקב עובש שהיה שם. הוא הגיע וביצע את התיקון אך לאחר מס' ימים של גשמים ראינו שהעובש עדיין קיים והפעם גם יש נזילה בידיוק באותו מקום שבו הוא ביצע את התיקון. התקשרתי אליו שיגיע ובכל פעם הוא עונה ודוחה אותי בטענה אחרת. עד שסוף סוף הוא הגיע פעם אחת, עלה לגג ובדק ואמר שיחזור עם פועל נוסף כדי לתקן אך מאז לא מגיע.
קבענו שוב לאתמול (21/5) בשעה 17:00, שעה לפני כן התקשרתי אליו כדי לוודא שהוא מגיע והוא ענה ואמר שכן, אך לא הגיע וגם לא הודיע על כך.

, יולי 2013

יש לנו שטח גדול על הגג של הבית הפרטי ונזקקנו לאיטום ברמה גבוהה. את יעקב לא הכרתי קודם לכן. הגעתי אליו דרך חיפוש אינטרנטי מקיף. עשיתי סקר שוק וקיבלתי הצעות מחיר מכמה בעלי מקצוע בתחום. יעקב נתן הצעת מחיר נוחה מאוד עבורנו וגם היו עליו כמה המלצות אמינות וטובות. הבנתי שמדובר בבעל מקצוע ותיק עם ניסיון רב בתחום. רציתי ללכת על בטוח ולכן פניתי אליו. העבודה עצמה נעשתה בשלבים. אמנם היה עיכוב לא מתוכנן בביצוע של השלב הסופי אבל בסופו של דבר הייתי מאוד מרוצה מהעבודה של יעקב. הפועלים שלו עבדו בצורה נורא מקצועית. בעבודה הזו, הדיוק חשוב מאוד והם עמדו בזה יפה. ראו שהם יודעים מה הם עושים. הם גם הכינו את שטח הגג לעבודה כמו שצריך. סך הכל הייתי מרוצה גם מהביצוע, גם מהמחיר וגם מההתנהלות. הם עמדו בזמנים שקבענו וסך הכל למרות העיכוב הקל הכל הלך חלק לגמרי.
רעיה, נתניה

, ינואר 2013

פניתי דרך האתר טוב תודה ליעקבי איטום במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום של גג 300 מ"ר לאחר שהתחילו אצלנו נזילות בדירות שבקומה העלינה, יעקב הגיע אליי מיידית לביקור, הוא מדד את שטח הגג, כ300 מ"ר, הוא נתן הצעת מחיר הגיוניות וסבירה ובאופן כללי הוא מצא חן בעיניי ונראה לי מספיק אמין ומקצועי, הוא גם היה זמין בהתאם ללו"ז שלי והגמיש את עצמו בכדי שנתאם יחד את זמן העבודה.
יעקב עבד על הגג במשך יומיים ועשה עבודה טובה ויסודית. הוא אטם את הגג בהלחמת יריעות ביטומניות, לפני כן הוא מרח חומר יסוד מקשר פריימר, הוא לא חסך בעבודה ובחומרים ועשה עבודה כמו שצריך. הוא גם עשה פתיחה למרזב הקיים בכדי לשפר את זרימת המים מהגג ואני בהחלט מרוצה מהצורה שבה הוא עבד ומהשירות הנעים שהוא העניק.

יהודית, בת ים

, דצמבר 2012

לפני כשנה וחצי הגעתי ל"יעקבי איטום" בחיפוש אקראי באינטרנט, כנציג וועד בית בבניין קומות משותף עם גג בשטח 200 מ"ר, בכדי שיטפל בבעיית הרטיבות שנוצרה בקומות העליונות של הבית כתוצאה מנזילות שחדרו מהגג. על הגג היה קיים איטום זפת מיושן מאוד והיה צורך באיטום חדש לאחר שנים רבות שבהם לא בוצע כל טיפול בתחום.
לאחר שהגיע אלינו יעקב ולקח מידות ונתן את הצעת המחיר שלו החלטנו יחד כל הדיירים שנפגשו איתו לסגור איתו על ההצעה שלו. הוא עשה רושם מקצועי ואמין ביותר וגם הצעת המחיר שלו הייתה טובה והוגנת מאוד.
אני מבחינתי לא הלחצתי אותו בזמן ולא היינו לחוצים בזמנים אבל יעקב הבטיח שבתוך יומיים הוא יסיים את עבודתו ואכן כך היה.
יעקב עשה ניקוי יסודי של הגג לפני שהוא החל באיטום, יצק שיפועים מחדש בכדי שלא יישארו מים עומדים על הגג וגם היום, שנה וחצי אחר כך, אין אף פעם מים עומדים על הגג. הוא עשה פתיחות לכל המרזבים בגג וכנ"ל גם היום לא נוצרה עוד שום סתימה. את הגג הוא אטם בהלחמה של יריעות ביטומניות ומאז הרטיבות הופסקה ונעלמה כליל. הוא עשה עבודה מהממת טובה ונקייה ונתן עליה אחריות לעשר שנים. אני וכל הדיירים בבית מרוצים מאוד.

שמעון, בת ים

, דצמבר 2012

היה לי מקרה של דליפה מאסיבית של מים מקומת הגג אל תוך הבית שלנו. על הגג עצמו יש דירת חדר שאותה אנחנו משכירים והקירות של אותה דירה כבר היו רקובים וספוגים במים ובכל פעם שירד גשם המים חלחלו ישר אל תוך הדירה שלנו. לאטום כזה דבר זו עבודה מרוכבת וקשה ולא הרבה בעלי מקצוע היו מוכנים לקחת על עצמם את התפקיד, היו כמה וכמה שהזמנתי, הגיעו לראות במה מדובר, סירבו לקחת את העבודה. עד שהגעתי בחיפוש באינטרנט לאתר טוב תודה, קראתי המלצות על יעקבי איטום והחלטתי לנסות לפנות אליו.
כבר כשהוא הגיע לתת הצעת מחיר יכולתי לראות שהוא מומחה לתחום, מקצוען אמיתי, הוא גילה ידע מקצועי רב ואיתר במהירות את המקורות העיקריים לדליפות, הסביר לי במפורט מה תהיה התכנית עבודה שלו ולי נשאר רק לסגור איתו את הפרטים והמחיר.
אני יכול רק לספר שהיום, שבועיים אחרי, ואחרי שבשבוע החולף ירדו כמויות גשמים רבות, אין זכר לדליפה ולרטיבות. יעקב עשה עבודה מאוד יפה ומקצועית, עבודה מאוד קשה, הוא אטם גם את הגג וגם את כל הקירות של הדירת גג ביריעות ביטומניות ותוצאות האיטום מדברות בעד עצמן. על העבודה קיבלתי אחריות לעשור ואם בעתיד יהיה צורך בתיקונים יש לי אמון מלא באחריות שלו. יעקבי הרשים אותי מאוד באמינות המקצועית והאישית שלו ואני ממליץ עליו לכל מי שמחפש מומחה בתחום.

רני, יפו

, יולי 2012

אני גרה בבית פרטי במרכז. כשהחלו בעיות רטיבות מהגג (שטוח מבטון) קיבלנו המלצה מחבר לגבי יעקב מיעקבי איטום. פינינו ליעקב והוא הגיע לראות את הגג ונתן לנו הצעת מחיר.
יעקב הגיע עם שני פועלים וניגש ישר לעבודת האיטום באמצעות יריעות ביטומניות, על הגג היה דוד שהיה צריך להזיז אותו על מנת לבצע את העבודה ואז להחזירו וזה נעשה ללא נזק. את הסולם, כלי העבודה וכמובן גם החומרים יעקב סיפק, הם דייקו בזמני ההגעה והעבודה וכשסיימו את העבודה הם אספו את הלכלוך וניקו אחריהם. צוות מקסים ואדיב עשו עבודה איכותית וטובה. המחיר זהה למה שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות ל- 10 שנים.

דינה מפ"ת

, יוני 2012

פניתי ליעקב בעקבות נזילות חוזרות ונשנות בגג בטון שטוח וקיבלתי המלצה משירות לקוחות של האתר. מספר בעלי מקצוע בתחום הומלצו לי ויעקב נתן לי את ההצעת מחיר הנמוכה ביותר לאחר פגישה ובדיקת הגג, המקום והיקף העבודה.
יעקב הגיע בזמן שקבענו, במשך שלושה ימים ועבד יחד עם צוות של 5-6 אנשים (מדובר בגג מאוד גדול). את כל הציוד, החומרים והסולם הם הביאו וסיפקו. הם פירקו את היריעות הביטומניות הישנות, ניקו את הגג ואז הרכיבו מחדש יריעות חדשות חומר בידוד וכו''. יעקב והצוות שלו היו מקצועיים מאד, הם עבדו ביסודיות ובאופן רצוף וסיימו את העבודה בזריזות יחסית לגודל העבודה.
הם דאגו לבצע ניקיון כללי, השירות היה מעולה, אדיב ונעים וגם באמינות יעקב הוכיח את עצמו, הוא לא לחץ על כסף, עמד במחיר ונתן לי חשבונית ואחריות ל - 10 שנים. אני כבר בתהליכים איתו לעבודות חדשות ונוספות בתחום.

אמיר מתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

חברת יעקובי איטום היא בעלת ותק של 22 שנה וידע רב בתחום האיטום והבידוד. מזפתים ומסיידים גגות, מבצעים איטום בהלחמה עם יריעות ביטומניות בעלות תו תקן, איטום מקלטים, קירות חיצוניים וחלונות, עבודות סנפלינג, שיקום בטונים והרכבת מרזבים. נותן שירות לחברות, מפעלים, ולקוחות פרטיים, אחריות על כל עבודה, שירות אמין, אדיב ומקצועי.

יעקבי איטום

יעקבי איטום

יעקב יחזקאל


7.8

052-6485286
 

יעקבי איטום

יעקב יחזקאל

7.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6485286 חייג