כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חשמל אבנר

9.6
אבנר ברהום
חשמלאים
אזור ירושלים
כתובת העסק:

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, יולי 2012

עברתי לדירה חדשה והתעניינתי בהוספה של נקודות חשמל, רק שאז התברר לי שאני זקוקה להארקה ולכן פניתי לחשמלאי שאני מכירה. אותו חשמלאי לא יכל לעזור לי והמליץ לי לפנות לאבנר. אבנר הגיע אליי לראות את גודל העבודה ונתן לי הצעת מחיר על כך.
אבנר הגיע בזמן עם ארגז כלים וניגש למלאכה: הוא פירק שקעים ישנים, חיבר הארקה ע"י הוספה של חוטים והחלפה של חוטים ישנים שנשרפו, התקין נקודות חשמל ואחרי שלושה ימי עבודה אינטנסיבים הוא ביצע בדיקה עם מכשיר שבודק את זרימת החשמל והראה לי שאכן הכל תקין. אבנר בדק שמבחינתי הכל תקין ואני לא זקוקה למשהו נוסף וכשביקשתי ממנו "על הדרך" להתקין לי מדף הוא עשה זאת בשמחה וברצון. כשסיים הוא סידר אחריו והשאיר נקי.
אבנר איש מקסים, סימפטי ועמד במחיר. קיבלתי חשבונית ואחריות לשנה. לא פשוט בכלל להרשים אותי, במיוחד כשביצעתי שיפוץ כללי בדירה ונתקלתי בכ"כ הרבה בעלי מקצוע. אבנר בהחלט הצליח להרשים אותי בכל פרמטר הניצב בפני בעל מקצוע באשר הוא. אם אתם רוצים חשמלאי מקצועי, דייקן, חביב ונעים שכיף לעבוד איתו-תזמינו את אבנר! הוא יודע את העבודה!

אמירה מירושלים.

, יולי 2012

נזקתי למספר התקנות ותיקונים בתחום החשמל. בחיפוש חשמלאים באתר, מצאתי את אבנר, קראתי המלצות והתקשרתי אליו. אבנר היה זמין וכבר למחרת הוא התייצב עם סולם וארגז כלים והחל במלאכה, אבנר דאג לרכישה של גוף תאורה והנורות וביצע התקנה של גוף תאורה, החלפת נורות וחיזוק שקעים רופפים. היא יעיל וזריז, חצי שעה וסיים. השאיר אחריו נקי ומסודר ועבר איתי על העבודות שעשה, כשהיו לי הערות ובקשות נוספות הפגין מאמץ רב להביא אותי לשביעות רצון. אבנר אדם אדיב, מקצועי ואמין. המחיר ששולם הוא מה שסוכם, קיבלתי חשבונית ואחריות לחצי שנה רק על העבודה שהוא עשה לא על הנורות והגוף תאורה. הוא השאיר נקי ומסודר ובסך הכל אני מאוד מרוצה ממנו, אין ספק שמצאתי חשמלאי שאפנה אליו גם בעתיד.

שוש מירושלים.

, מאי 2012

אני נציג ועד הבית בבניין בו אני מתגורר. הגעתי לאבנר דרך אתר זה בגלל המלצות ומזה שנה אבנר הוא איש החשמל שלי ושל כל דיירי הבניין. אבנר היה אצלינו הרבה פעמים ולכן אבחר שני מקרים ספציפיים לפרט עליהם:
שוחחתי עם אבנר לגבי התקנת שני שעוני שבת, האחד לחשמל הבית והשני למזגן. אבנר אמר לי כמה זה יעלה לי וקבענו זמן שבו הוא יגיע לבצע את ההתקנה, אבנר הגיע בדיוק בזמן ואז הסתבר שלוח החשמל שיש לי אינו מתאים לשני שעוני שבת. אבנר שידרג את הלוח חשמל על מנת שיהיה מקום לשני השעונים והמחיר נשאר ללא שינוי ממה שנאמר בשיחה ביננו. במקרה אחר היה פיצוץ בלוח חשמל של השכן בעקבות נזילת מים מהגג. אבנר הגיע מיד והתחיל לעבוד על ייבוש לוח החשמל ואז החליף גשרים של שלוש פאזות, עד 1 וחצי הא עבד וביום שלמחרת הגיע בצהריים לבדוק שהלוח עובד כמו שצריך ואין תקלות נוספות. בנוסף, בשבוע שלאחר מכן התקשר לוודא בשנית שהכל תקין.
אבנר מאוד מקצועי, הוא לא מחפש "לחלוב" כסף הוא מגיע לראות את הבעיה ודורש עבורה סכום סביר, הוא דייקן בזמנים וזמין גם בשעות לא שגרתיות בהתאם לדחיפות כמובן. אבנר עובד נקי ומסודר, הוא שירותי ומנומס - אם ישנם הערות הוא מקבל אותן ברוח טובה, חשבונית ותעודת אחריות מוגשת בהתאם למקרה.

ממליץ עליו בחום,
שחר ממעלה אדומים.

, אפריל 2012

פניתי לאבנר בעקבות המלצה של איש מקצוע שהיה אצלי. אבנר הגיע אליי לסדר שקע של מזגן ולהתקין ארבעה שקעים בחדר. במסגרת העבודה אבנר חצב בקיר וסיפק את השקעים עצמם. הוא הגיע לבד עם כל הכלים וסיפק את השקעים החדשים. לאחר העבודה שארכה מס'' שעות הוא בדק שהכל תקין וניקה וסידר אחריו. יש לי בית רומי ולמי שלא מבין העבודה היא לא קלה.
אבנר בחור מאוד אחראי ודייקן הוא לא מאחר ואם קורה שהוא מתעקב הוא מודיע. הוא עשה עבודה איכותית והשאיר עליי רושם מאוד חיובי לכן כשנזקקתי לו בשנית פניתי ישירות אליו.
המחיר שהוא נתן לי נשאר ללא הפתעות ובסוף גם קיבלתי חשבונית.
אני ממליצה בחום.
נירה ממעלה אדומים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

חשמלי מוסמך מבצע כל תיקוני חשמל בבית הוספת נקודת חשמל ותקשורת הגדלות חשמל ל3 פאזות בתאום אם חברת חשמל

חשמל אבנר

חשמל אבנר

אבנר ברהום


9.6

050-8699684
 

חשמל אבנר

אבנר ברהום

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8699684 חייג