כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איטום וזיפות יעקב

9.2
יעקב אברי
איטום גגות
אזור המרכז
כתובת העסק: ניצנים 11, תל אביב

  86%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2014

תיאמתי מול בעל המקצוע שיגיע אליי היום (13/10)בשעה 8 בבוקר, כדי לעשות לי איטום בגג עם זפת, סגרנו על 1500 ש"ח, החלפנו בנינו מ"ס טלפונים ובעל המקצוע אמור היה להגיע, מעבר לכך שאתמול ייצרתי קשר עם בעל המקצוע אתמול בערב, ווידאתי שהוא מגיע היום ובשעה שקבענו והוא אישר, השעה 9:00 בבוקר ובעל המקצוע עדין לא הגיע, אני לקחתי יום חופש במיוחד בשביל להיות עם בעל המקצוע.

תגובת בעל המקצוע:
דיברנו לפני כשבועיים שלוש נתתי לו הצעת מחיר ובזה נגמרה השיחה בנינו, לא תיאמנו על מועד הגעה ולא על עבודה, ובייחוד אחרי שיצרתי קשר עם הלקוח הוא טען שסגרנו על 1500 ש"ח ואני לא אתן מחיר כזה לעולם על עבודה שהוא מבקש, ובטח שלא אחריות ל5 שנים כשאני מתחייב לעבודה כזו.

, ינואר 2014

בחורף האחרון היו לנו נזילות מהגג והשנה החלטנו לבצע איטום מחדש, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום דרך האינטרנט ובמקרה הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על כמה חברות איטום, הרמתי טלפונים, אבל אף אחד לא היה מספיק רציני לקחת את העבודה, וכשהרמתי טלפון ליעקב הוא היה הכי ענייני, רצה מחיר סביר על האיטום וסגרתי איתו את העבודה על המקום.
יעקב הגיע אלי ביום שקבענו, לא נמרח עם הזמן וישר עלה לגג לבצע את עבודות האיטום. מדובר בגג ששטחו 85 מ"ר והאיטום בוצע באמצעות זפת חמה וסיוד.
יעקב ניקה את הגג, בדק את הניקוזים והמרזבים ורק לאחר מכן ביצע את האיטום. תוך כמה שעות הוא סיים את העבודה, ניקה אחריו ונתן לי אחריות לחמש שנים. מה שסיכמתי איתו נעשה אחד לאחד עם חיוך ויחס טוב! ממליץ בחום!
מחאמיד, תל-אביב.

, אוגוסט 2013

יעקוב, בחור מקסים איש ישר, טוב לב ומקצועי מאוד.
את יעקוב מצאתי כאן באתר ובחרתי בו בעקבות כל ההמלצות שקראתי עליו ואני שמחה להמליץ עליו בנוסף.
הייתה לנו בעיה של נזילה ממרפסת השכנים שמעלינו לקירות חדר השינה של ההורים שעשו רטיבות איומה, יעקוב הגיע אלינו לבדוק במה מדובר ולתת הצעת מחיר, הוא הגיע, בחן את במה מדובר והודיע לנו שאין צורך בעבודת איטום חדשה של המרפסת, הבעיה נמצאת בניקוז עצמו של המרפסת שלא הונח נכון ולכן התיקון הוא נקודתי. הצעת המחיר שלו הייתה בגדר הסביר, והחלטנו לטפל בבעיה עוד באותו היום.
יעקוב תיקן את צינור הניקוז והדביק אותו בדבק מיוחד שייקבע אותו למקום הנכון. הוא עשה עבודה זריזה ויעילה ונתן לנו את המספר שלו בכדי שניצור איתו קשר אם תהיה בעיה בחורף הקרוב - אמר שזה על אחריותו! אפשר לסמוך על המילה שלו!
רותי, אור-יהודה.

, ינואר 2013

אני רוצה להגיד ליעקב - תודה!
תודה על המחיר ההוגן, השירות האמין והאדיב, המהירות שבה פעלת והפתרון המהיר והיעיל שסיפקת לנו שחסך מאיתנו כלכך הרבה בעיות.
היו אצלנו בעיות רבות של רטיבות ונזילות שלא ידענו לגמרי את המקור שלהם, יעקב איתר בעיה אחת בשתי גגות קטנים שעמדו על הגג הראשי ומעולם לא התבצע בהם איטום ובנוסף סדקים לאורך הקירות החיצוניים של הבית.
אני לא מבינה גדולה בתחום, אני רק יודעת שאת הקירות יעקב אטם בחומרים משחתיים ואת הגגות ביריעות ביטומניות, אבל אני מבינה בתוצאות והתוצאות מהממות, כל בעיות הרטיבות והנזילות השונות מהם סבל הבניין שלנו פשוט חלפו בלי לשוב אחרי העבודה שלו וזה בשעה שעברנו פה חורף מבורך בגשמים. מעבר לתוצאות גם על העבודה עצמה יכולתי לראות שמדובר בבעל מקצוע רציני, אחראי, עומד בכל מילה שלו, מדייק בזמנים, עובד נקי ויסודי, איש עבודה אמיתי!

בת שבע, יבנה

, ינואר 2013

במקצועי אני קבלן שיפוצים עם המון שנים בתחום והרבה ניסיון. עם השנים למדתי שבכל מה שקשור לאיטום יש רק אדם אחד שאני יכול לסמוך עליו במאה אחוז בכל מה שקשור לאיטום וזה יעקב. למעלה מ12 שנים שאם יש לי עבודת איטום לבצע אז האדם היחיד שאני פונה אליו ורק אליו זה יעקב, הוא בעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה, אחראי, ועל עבודות שלו אני יודע שאני והלקוחות שלי יכולים לסמוך ולהיות בטוחים.
באיטום אין משחקים, אתה לא יכול שתהיה לך בעיה הכי קטנה ואז אחרי שעשית ריצוף של הגג או כיסוי של המרתף תגלה פתאום שסנטימטר אחד בגג או במרתף הרס לך את כל האיטום ואז המבנה כולו יכול להיפגע כתוצאה מרטיבות ונזילות. באיטום יותר מכל דבר אחר שאני מתעסק בו אני חייב לדעת במאה אחוז שהעבודה מושלמת, אין מקום לפשרות, ולכן אני גם לא מתפשר על בעל המקצוע שיבצע זאת עבורי.
יעקב ביצע עבורי לא קילומטר ולא שניים של עבודות איטום, יותר, הרבה יותר. הוא אטם גגות, מרוצפים ולא מרוצפים, ביריעות או בזפת, הוא אטם מרתפים, קירות, כל עבודת איטום אפשרית. כל גג שהוא אוטם אנו סותמים את המרזבים אחר כך, מציפים את הגג ב15-20 ס"מ מים ונותנים לזה 72 שעות ככה שאפשר לאתר כל בעיה קטנה אם ישנה חלילה ולטפל בה עוד כשהיא קטנה ולא אחרי זה. יעקב אף פעם לא מבריז, להיפך הוא תמיד עושה את הכל כדי לספק זמן תגובה מהיר ביותר, הוא עומד בלוחות זמנים ובעיניי הוא מופת לאיך בעל מקצוע צריך להיות!

שלמה, תל אביב

, ינואר 2013

הגעתי ליעקב איטום בחיפוש אקראי באינטרנט אחרי בעל מקצוע בתחום האיטום עבור עבודה של איטום גג 120 מ"ר + איטום לפני ריצוף של שתי מרפסות חדשות.
מבין בעלי המקצוע אליהם פניתי יעקב שידר ענייניות ומקצועיות והציע לבוא בהקדם לקחת מידות ולתת הצעת מחיר ואכן כך היה. יעקב הגיע, סיכמנו במקום את פרטי העסקה וסגרנו תאריכים לביצוע העבודה. הכל זרם חלק עם יעקב וללא אף בעיה אחת, בלי איחורים ובלי שום עיכוב או חריגה אחרת. יעקב אטם הן את הגג והן את המרפסות ביריעות ביטומניות כמו שסיכמנו, בגג הוא גם עיצב את השיפוע של המרזבים מחדש באמצעות בטון גמיש מיוחד בכדי לאפשר שחרור וזרימה טובה יותר של מים מהגג. אחרי שעבודות האיטום בגג הסתיימו יעקב ביצע סתימה של המרזבים כדי לעשות הצפה של הגג ולבדוק שהכל נאטם במאה אחוז ורק אחרי שהוכח שאכן האיטום מלא והרמטי הוא סיים את עבודתו. על האיטום קיבלתי אחריות לעשר שנים ובינתיים זה כבר כמעט חצי שנה שהאיטום מוכיח את עצמו. יעקב עצמו איש מקצוע אמין ואדם הוגן ונעים, אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי בו.

שלמה, תל אביב

, אוקטובר 2012

חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגעתי דרך האתר כאן ליעקב. הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שלחתי סמס ליעקב דרך האתר והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. הוא נתן לי הצעת מחיר כללית לפי הסדר גודל של הגג, 78 מטר, ולבסוף גם עמד במחיר הזה בלי לשנות או להוסיף.
יעקב הגיע בזמן שקבענו, עשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר, היה שירותי מאוד, הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, שם יוטה מסביב, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. לשמחתי מאז האיטום שהוא ביצע הבעיה לא חזרה על עצמה ואני מאמינה שיימשך ככה. על העבודה קיבלתי אחריות לחמש שנים פלוס חשבונית, ובנוסף יעקב התנהל איתי בגמישות בכל הנוגע למועד התשלום עקב חילוקי דעות שהיו לי עם וועד הבית. בעל מקצוע ישר ולעניין.

לנה, בת ים

, יולי 2012

לפני כ - 4 שנים הוספנו יחידה בקומה העליונה של הבית שלנו ובסיום הבניה חיפשנו בעלי מקצוע בתחום האיטום. בגלל שעבר הרבה זמן אני כבר לא זוכרת איך הגעתי ליעקב, אני זוכרת שהייתה לנו תוכנית עבודה מסודרת ומוכנה. יעקב הגיע, מדד, ראה את התוכנית ובחן אותה היטב אחרי זה נתן לנו הצעת מחיר שמצאה חן בעיננו והתחלנו את העבודה.
העבודה הייתה למרוח שכבת זפת ואז הנחה של יריעות ביטומניות אחרי כן הנחת הריצוף. בנוסף, הייתה פרגולה שחדרו ממנה מים ויעקב אטם את הכיסוי שלה ביריעות ביטומניות.
יעקב הגיע בזמן, יחד עם 2-3 עובדים. זו הייתה עבודה לא קלה או פשוטה והיא ארכה כשבוע ימים של עבודה מאוד אינטנסיבית. הוא דאג שהצוות יהיה מצוייד בכל כלי או חומר שנדרש לעבודה ושהעבודה תיעשה ביסודיות.
אחרי שסיימו את העבודה יעקב עלה עם בעלי לגג וארך לו "סיור" בכל העבודה שהם עשו ובנוסף הם ביצעו הצפה של הגג לוודא שאכן הכל אטום הרמטית ואין נזילות או חורים.
יעקב הוכיח את עצמו מולי ברגע שהוא דייק בזמנים. מבחינתי, אדם שמכבד את זמן הלקוח הוא איכותי בכל פרמטר. מעבר לזה, הוא היה מקצועי, עבד בצורה איכותית ויסודית ודאג שהגג ישאר נקי ומסודר. יעקב אדם נחמד וסבלני מעבר להיותו בעל מקצוע איכותי. הוא קשוב ללקוח ורואים שהוא יודע על מה הוא מדבר, שיש לו ניסיון של שנים.
רצינו לשלם ליעקב במהלך העבודה והוא לא הסכים לקבל את הסכום לפני שהוא ידע בוודאות שאנחנו מרוצים ואחרי ששביעות הרצון שלנו הייתה וודאית שילמנו את הסכום כפי שנקבע מראש וקיבלנו חשבונית ואחריות ל - 10 שנים. בשורה התחתונה, מילת הסיכום היא - ממליצה!!!

איליי מחולון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

מבצע את כל עבודות האיטום, בטקל, יריעות, זפת, מרתפים, מקלטים וסיוד גגות. 22 שנות ותק עבודה מקצועית, יעילה ואמינה. עוסק באיטום וזיפות בלבד.

איטום וזיפות יעקב

איטום וזיפות יעקב

יעקב אברי


9.2

050-9022777
 

איטום וזיפות יעקב

יעקב אברי

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-9022777 חייג