כרטיס עסק זה של פוליש המומחים מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פוליש המומחים

9.3
שלום בוטבול
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: אחד העם 13/01, ראשון לציון

  98%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

39 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2018

אל שלום מחברת "פוליש המומחים" פניתי לצורך פוליש וקרצוף הרצפה בקליניקה שלי בעקבות שיפוץ שבוצע בה, השירות היה נהדר, שלום עצמו בחור מקסים ואני שמח להמליץ עליו. שלום עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע קרצוף יסודי ויעיל לרצפה שהפך את הריצוף למבריק עם מראה רענן ממש כאילו היה חדש! העבודה היתה יסודית ביותר, אין פינה ששלום לא עבר עליה והיה לו חשוב לוודא בסיום שאני מרוצה ואין לי הערות. שלום בחור מאוד נחמד, כל ההתנהלות מולו היתה נעימה וחיובית ואני ממליץ עליו מכל הלב.
ד'ר יואב, כפר-סבא.

, אוקטובר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של שלום והצוות מחברת "פוליש המומחים" וממליץ עליהם מכל הלב! כבר שמעתי לא מעט סיפורים על חברות ניקיון שלא מבצעות עבודה טובה או מעלות את המחיר כשמגיעות לבית אך שלום ממש לא כזה, המחיר שסיכמנו מראש זה בדיוק המחיר שסוכם והעבודה שביצעו אצלי היתה מצוינת וטובה ולכן אני שמח להמליץ עליהם. מדובר בדירת 5 חדרים לאחר שיפוץ שהיתה מלאה בלכלוך ואבק, שלום הגיע עם 2 פועלים ובמשך מס' שעות עמלו על ניקיון הבית, הם ביצעו פוליש לרצפה, ניקו את החלונות, ארונות, מטבח, כלים סניטרים ועוד.. באמת שלא ציפיתי לאיכות כזו גבוהה! גם דברים שביקשתי מעבר למה שסוכם נענו בחיוב, בלי פרצופים או עצבים אלא הכל התנהל בסבלנות ובאדיבות. שלום בעל תודעת-שירות מאוד גבוהה ומגיעות לו רק מילים חמות. ממליץ ללא ספק.
דניס, אשדוד.

, ספטמבר 2018

שלום מחברת "פוליש המומחים" ביצע עבורי עבודת ניקיון יסודי של דירה ריקה לפני כניסה והכל היה פשוט מעולה! הוא הגיע עם הצוות וכל הציוד הנדרש בול בשעה שקבענו וביחד ביצעו עבודה יסודית וטובה. אין פינה שלא עברו עליה בבית - הרצפה, חדרי המקלחת והשירותים, כלים סניטרים, ארונות, חלונות, מטבח ועוד.. הדירה פשוט הבריקה בסיום ובאמת שלא ציפיתי לרמה כזו גבוהה של שירות ואיכות! לאחר שסיימו שלום עבר איתי בבית ווידא שאני שבעת-רצון ואין לי תלונות או בקשות נוספות. המחיר ששילמתי עבור השירות היה הוגן וללא ספק הייתי פונה אליו שוב במידה ואצטרך! ממליצה מכל הלב :)
פנינה, נתיבות.

, ספטמבר 2017

לפני מס' חודשים חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון איכותית ואמינה לצורך ניקיון דירה לפני כניסה, דרך האתר שלכם הגעתי לחברת "פוליש המומחים", קראתי המלצות טובות והחלטתי ליצור קשר עם שלום. ביום העבודה שלום והצוות הגיעו בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון, העבודה כללה ניקוי רצפה, חלונות, ארונות, כלים סניטריים וכו'.. אין פינה בבית שלא עברו עליה! הניקיון בוצע ברמה גבוהה מאוד ובסיום הדירה היתה נראית כחדשה! שירות מעולה במחיר הוגן - מומלץ!
שרון, תל-אביב.

, ספטמבר 2017

אל שלום מחברת "פוליש המומחים" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. הסברתי לו שמדובר בדירה ריקה לפני שאנחנו נכנסים אליה ויש צורך בניקיון יסודי - חלונות, ארונות, כלים סניטריים, ריצוף וכדומה.. שלום היה נשמע חביב ונחמד, הוא היה סבלני וענה לי על כל השאלות ששאלתי ולבסוף נתן לי הצעת מחיר הוגנת. שלום והצוות הגיעו במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון. במשך מס' שעות עם דאגו לנקות כל פינה בבית ובסיום קראו לי לוודא שאני שבעת רצון מהשירות. עברנו יחד על כל הבית וראיתי שהם לא פספסו אף פינה! אין דברים כאלה! שירות איכותי ביותר! מומלץ ללא ספק.
איריס, באר יעקב.

, ספטמבר 2017

את שלום מחברת "פוליש המומחים" הזמנתי לביצוע פוליש לרצפה בדירה שלי, הגעתי אליו דרך האתר שלכם, התקשרתי אליו וקיבלתי הצעת מחיר הוגנת, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין וקבענו יום ושעה לביצוע העבודה. שלום הגיע בשעה שקבענו עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. במשך מס' שעות הם עמלו על הבית, אין פינה שלא עברו עליה והרצפה נראית נפלא! שירות טוב במחיר הוגן - מומלץ!
אסתר, באר שבע.

, פברואר 2017

לאחר שביצענו שיפוץ בביתנו הבנו שנצטרך להזמין חברת ניקיון מקצועית לנקות את הדירה, דרך אחד האתרים באינטרנט הגעתי לשלום מחברת "פוליש המומחים". בשיחת הטלפון שלום הותיר עליי רושם טוב, נתן הצעת מחיר כולל הסבר מפורט על הניקיון שהם מבצעים.
שלום הגיע עם עובד נוסף בדיוק בשעה שקבענו והחלו בניקיון. השארנו אותם בדירה וחזרנו לאחר ששלום התקשר להגיד שהעבודה הסתיימה. הגענו לדירה, שלום לא הלך לפני שעשה איתנו סיבוב בדירה, הראה לנו על מה הם עברו - רצפה, כלים סניטרים, חלונות וכדומה. ההערה היחידה שיש לי היא שיום למחרת לאחר שהכל התייבש גילינו שעדיין יש אבק בדירה במקומות שונים, לאור הסכום ששילמנו הייתי מצפה מהם לשים לב ולבצע ניקיון יסודי יותר.
נתן.

, ינואר 2017

את שלום מחברת "פוליש המומחים" הזמנתי לצורך ניקיון דירה לאחר שיפוץ בירושלים. שוחחתי עם שלום בטלפון, הסברתי שאני רוצה שיתמקד בעיקר בניקיון החלונות אך הוא הציע בהפרש תשלום קטן לבצע ניקיון יסודי בכל הבית, הסכמתי וקבענו יום ושעה.
שלום הגיע עם עוד 2 פועלים כאשר אחד מהם מתמחה בעבודות פוליש. הוא הציע לי לעשות פוליש ברצפה אך מאחר וזה היה כרוך בעלות נוספת סירבתי. ההערה היחידה שלי היא שהפועל של הפוליש היה תוקפני מאוד ובתחילה ניסה לשכנע אותנו באגרסיביות לבצע פוליש למרות שסרבנו.
לבסוף, נשאר פועל אחד לבצע את הניקיון ואכן ביצע את העבודה בצורה טובה.
נועה, ירושלים.

, ספטמבר 2016

הכל היה פשוט מעולה! שלום הגיע לבצע ליטוש שיש ועשה עבודה מצוינת. הוא הגיע בזמן עם כל הציוד, ניגש ישר לעבודה ובסוף התוצאה היתה מרשימה. גם השירות, המחיר, היחס הוא מקבל מבחינתי מיון 10 על הכל.
טל, יפו.

, אוגוסט 2016

שלום מחברת "פוליש המומחים" היה עשר, הגיע בשעה שסיכמנו, ביצע עבודה מקצועית וגבה מחיר הוגן, ממליצה.
רציתי לעשות פוליש בבית לחידוש מראה הרצפה. הזמנתי את שלום "פוליש המומחים" דרך ההמלצות אצלכם באתר.
קבענו יום ושעה, שלום הגיע בזמן בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונת פוליש מקצועית, הוא הסביר לי קצת על העבודה, עשה הברקה קריסטלית, שיצאה מאוד יפה ולאחריה הרצפה הבריקה. אני מאוד מרוצה מהתוצאה ומרמת השירות ששלום נותן ללקוחותיו, הוא עמד בכל המסוכם.
טליה.

, אפריל 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה, מה שביקשתי משלום והצוות בוצע, היה עם מי לדבר, אמרתי לכל מי ששאל אותי שאני ממליץ על חברת "פוליש המומחים" בחום! מדובר בניקיון דירת קבלן, קיבלנו מפתח ותאריך כניסה אפשרי. הבעיה הייתה שהדירה הייתה במצב פשוט מזעזע, הפועלים לא נזהרו בכלל ונזקקנו לשירות ניקיון מקצועי. הרצפה בכל החדרים הייתה מלוכלכת מאוד ומלאה אבק וטיפטופי צבע טיח ורובה והשירותים והמטבח נראו זוועה. הכיור והאמבטיה היו מטונפים והארונות של המטבח היו מאובקים. היה לי מספיק דברים לעשות לקראת המעבר כך שאת הניקיון העדפתי להשאיר לאנשים מקצועיים.
בדקתי באינטרנט כמה חברות ניקיון, התקשרתי ולקחתי הצעות מחיר. ההצעה של שלום "פוליש המומחים" הייתה משתלמת מה גם שהיו על הצוות שלו המלצות מעולות. ביום שנקבע שלום הגיע לדירה עם צוות מסודר, הם ניקו את הדירה בצורה מדהימה, עברו על הכל ולא השאירו שום דבר שלא טופל, היו מאוד יסודיים. המטבח ובמיוחד הארונות נוקו לחלוטין. הכלים הסניטריים גם כן הוברקו, החלונות והתריסים נצצו כמו חדשים והרצפה פשוט הבריקה מניקיון. הם לא הסתפקו בספונג'ה בלבד וגם עשו עם מכונת קרצוף והסירו את כל הצבע והרובה שנדבקה. העבודה הייתה בהחלט שווה את המחיר ששילמתי. הם עשו עבודה מעולה, ממש התפעלתי מהעבודה שלהם. ממליץ מכל הלב על שלום והצוות הנהדר.
שלומי.

, אפריל 2016

הייתי מאוד מרוצה משלום! מרוצה מהצוות, מהשירות, מהמקצועיות, הם היו מצוינים, ישרים הוגנים לא עשו בלאגן, ניקו באופן יסודי - חוות דעת טובה! הגעתי לשלום מחברת "פוליש המומחים" בעקבות המלצה ועכשיו כשאנחנו אחרי הניקיון, אני חושבת שעל הניקיון מגיע לו ציון עשר, ומלבד ריסוס שעדין לא התבצע הכל היה עשר, מאמינה ששלום יתאם זמן הגעה ויעמוד בהבטחתו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון בית לפני הפסח, ביקשנו לערוך לשטח ניקיון כללי יסודי כולל פוליש. לשלום הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות והתרשמתי לטובה, שוחחנו, המחיר היה הוגן וקבעתי עם שלום יום ושעה והוא התייצב עם איש צוות נוסף על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו המון שעות על ניקיון הבית, עשו ניקיון מאוד מאוד יסודי שכלל: מרצפות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, עבודת ניקוי חלונות (כולל פירוק שטיפה והברקה + הרכבה שלהם בחזרה), בנוסף שלום ביצע ניקוי ספות בסלון עם חומר מיוחד שמתאים לסוג הבד שלנו ולבסוף התבצעה עבודת פוליש קריסטלי לרצפות.
הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג, מעבר לכך שלום הוא בעל-מקצוע אדיב מאוד, הוא עמד בכל מה שסוכם ואני ממליצה עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום!
עדי.

, אפריל 2016

היינו מאוד מרוצים מחברת "פוליש המומחים",שלום מעסיק צוות מקצועי ואמין, דואג שהכל יתבצע באופן מאורגן מסודר והעבודה ברמה גבוהה, יסודית מאוד - ממליצה בחום! לקראת הפסח חיפשתי חברת ניקיון, מדובר בבית בן שתי קומות בגודל 130 מטר רבוע, חוץ מהניקיון הכללי רצינו גם לעשות חידוש למרצפות. חברים שלנו המליצו לנו על החברה של שלום, "פוליש המומחים" ופנינו אליהם, הם הגיעו לראות את הבית ונתנו לנו הצעת מחיר הוגנת על ניקיון כללי ופוליש קריסטלי. שלום נתן לנו הצעת מחיר שלדעתי הייתה סבירה ביותר וסגרנו איתו את העבודה. בסיום העבודה קיבלנו בית כמו חדש, נצץ מהסדר והניקיון וכל מה ששלום הבטיח בוצע! שלום שלח לנו צוות שעשו עבודה מעולה, ניקיון יסודי ברמה גבוהה והקפדה על הפרטים הקטנים.
העבודה כללה: ניקוי מטבח, מקרר תנור שיש כיורים ארונות מטבח, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי חדרי שירותים ומקלחת, ניקוי אבק כולל בארונות. הם שמרו על הציוד שלנו ואפילו ניקו לבקשתנו בתשומת לב מיוחדת כתם בכניסה לבית. הפוליש יצא נהדר, הצוות עשה הברקה קריסטלית והמרצפות קיבלו מראה חדש לגמרי.
היינו מאוד מרוצים מהתוצאה וכמובן שגם בשנה הבאה נזמין אותם. הם עשו עבודה כל כך טובה שאני אפילו ממליצה עליהם לחברים ומשפחה. מומלץ מאוד מאוד.
שלומית.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהצוות של חברת "פוליש המומחים", הם הגיעו בזמן, ביצעו עבודה מקצועית ובמחיר סביר - ממליצה בחום.
מדובר בניקוי חמישה חלונות זכוכית פלוס תריסים, מדובר בחלונות דיי גדולים שלא הצלחתי לנקות אותם באופן עצמאי והגיע הזמן לבצע ניקוי יסודי. חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתגיע לפרק אותם לשטוף ולהבריק, מכיוון שאני לא מכירה חברות ניקוי, ערכתי חיפוש באינטרנט, לשמחתי נתקלתי באתר שלכם, חיפשתי חברות ניקוי מומלצות מאזור מגוריי והגעתי לדף העסק של חברת "פוליש המומחים", קראתי עליהם חוות דעת טובות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר (במקביל בדקתי עם חברות נוספות), שלום היה נעים ואדיב, הסביר לי את אופן הניקוי שהם מבצעים, נתן הצעת מחיר הוגנת ביחס להצעות נוספות שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום ושעה ובאמת הגיעו אלי בזמן שני אנשי צוות עם חומרי ניקוי וכל הציוד הנדרש, לא היו צריכים לבקש כלום ממני, הם ניגשו ישר לעבודה, לא מרחו את הזמן, פירקו את החלונות והתריסים מהמסילות, ביצעו ניקוי סופר יסודי, שטפו ועברו עם סמרטוטים, לאחר מכן הבריקו את החלונות זכוכית עם חומר מיוחד והחזירו הכל למקום. בסיום העבודה השאירו אחריהם נקי ומסודר וגבו בדיוק את המחיר שסוכם מול שלום. הייתי מרוצה מאוד, המחיר היה משתלם ואני אשמח להיעזר בהם גם בעתיד
יהודית.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהצוות של "פוליש המומחים", הצוות היה אדיב ונחמד והעבודה הייתה מקצועית, בהחלט ממליצה. חיפשתי חברת ניקיון איכותית עם קבלות ולקוחות מרוצים לניקיון מקצועי עם מכונה למרצפות של הבית. רציתי לחדש את המראה של המרצפות בסלון הבית.
עשיתי חיפוש באינטרנט, לקחתי מספר הצעות מחיר ול"פוליש המומחים" הגעתי דרך האתר שלכם, התרשמתי מחוות הדעת הטובות והתקשרתי לשלום וביררתי מה המחיר של ניקיון עם מכונת פוליש, לפי הנתונים שמסרתי לו (שטח הסלון במ"ר) שלום נתן לי הצעת מחיר טובה ומשתלמת, הוא הסביר קצת על הניקיון, וקבענו תאריך לעבודה. את העבודה הצוות עשה בצורה נהדרת, הם הגיעו בזמן שקבענו עם המכונה והכינו את הסלון לניקיון. בחרנו בפוליש ווקס - פוליש ווקס מבוסס על חומר שעוותי, הנמרח בצורה יסודית על גבי הרצפות ובכך מעניק להן ברק המקרין תחושת ניקיון.
הצוות ביצע עבודה מקצועית: בשלב הראשון הם ביצעו קרצוף בעזרת מכונה מיוחדת, קרצפו את המרצפות היטב והסירו שכבה עליונה דקיקה. פעולה זו הביאה את הריצפה לאחידות נטולות כתמים. בשלב השני הם מרחו ווקס על הרצפות בעזרת ספוג מיוחד והמתינו לייבוש ובשלב השלישי והאחרון השתמשו במכונת פוליש המצויידת בבד לבד. מטרת בד הלבד, היא ל"שייף" בעדינות את חומר הווקס על הרצפות, להחדיר אותו ולהבריק את הרצפות עד לגימור מבריק וזורח. המרצפות נצצו מניקיון, המכונה עשתה עבודה טובה, הם השתדלו מאוד ונתנו שירות מקצועי, כמו שציינתי המרצפות של הסלון מבריקות והתוצאה טובה, בסיום הניקיון הצוות השאיר נקי ומסודר, בדקו שאני שבעת רצון וגבו את המחיר שסוכם. אני ממליצה בחום.
בלה.

, ספטמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מהניקיון של חברת "פוליש המומחים", שלום עצמו איש מקצוע אמין ואדיב, היה נעים לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו ועל הצוות שלו בחום! עשו עבודה ממש יסודית!
הבית היה לאחר שיפוץ ובמצב לא מזהיר במיוחד, החלטתי לשכור שירות ניקיון ולאחר שבדקתי חברות ניקיון הגעתי לשלום "פוליש המומחים" דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חיוביות ולאחר ששוחחתי עם שלום בטלפון הבנתי עד מה הוא מקצועי ואדיב, המחיר היה באמת הוגן בהתאם לנתונים שמסרתי לו וסגרנו תאריך לביצוע הניקיון.
שלום והצוות הגיעו אליי בזמן שנקבע ויש לציין בזמן! מה שבדר"כ אנשי מקצוע לא מקפידים לדייק. הגיעו אלי 2 אנשים חרוצים מקצוענים, אדיבים וחרוצים, לא עזבו את הבית עד שהוא הבריק וזה כולל אריחי קרמיקה, תריסים, חלונות, מסגרות מסילות, מקלחות אמבטיות, שירותים, ארונות מטבח, ארונות קיר פנים וחוץ ופוליש לרצפה, חברה מומלצת ביותר!!! אין ספק שאם אצטרך שוב בעתיד אפנה אליהם, פוליש מומחים בהנהלת שלום!
ליהיא אביטל.

, ספטמבר 2015

שלום מחברת "פוליש המומחים" עשה אצלנו ניקיון כללי אחרי שיפוץ, סה"כ הייתי מרוצה מהשירות, היחס והמחיר, הוא דאג שהדירה תיראה טוב ועמד במחיר שסוכם. עשינו שיפוץ גדול בדירה שלנו ובסיום השיפוץ היה המון לכלוך ואבק שהצטבר במשך העבודה, מעבר לכך היו גם כתמי צבע על הרצפה ועל החלונות מכיוון שהשיפוצניק לא כ"כ הקפיד על עבודה נקייה והחלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית.
הגעתי לשלום באמצעות האתר, ראיתי המלצות חיוביות של אנשים והתרשמתי שמדובר בחברה רצינית, פניתי אליו ולקחתי הצעת מחיר שהייתה ממש משתלמת ולא יקרה. ביום העבודה שלום הביא איש צוות שיעבוד איתו והגיע עם הציוד וחומרי הניקיון. הם עשו עבודה טובה, עברו על האבק בכל הבית, ניקו חלונות ותריסים, והכי חשוב הצליחו להסיר את כתמי הצבע. אומנם היו כמה נקודות שהייתה לי עליהם ביקורות, אבל בסה"כ הייתי מרוצה מהניקיון והשירות.
שלום עמד בלו"ז, הגיע בזמן וסיים תוך כמה שעות, מבחינת המחיר, הוא גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש בטלפון, שירות יעיל ומקצועי.
ימית.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה משירות הניקיון של חברת "פוליש המומחים" בבעלותו של שלום, מדובר בחברה מקצועית, הם ביצעו אצלנו עבודה למופת ולא עזבו את המקום עד שהייתי מרוצה לחלוטין - ממליצה בחום! הגעתי אל חברת "פוליש המומחים" דרך המלצה מפה לאוזן, מדובר בעבודת ניקיון כללית של גן ילדים לפני פתיחת השנה, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע את הניקוי ולשם כך נכנסנו לאינטרנט ובדקנו מחירים. לקחנו כמה הצעות מחיר ובסוף החלטנו להזמין את שלום מ"פוליש המומחים" שנתן לנו הצעת מחיר סבירה והיה זמין להגיע ביום שרצינו.
צוות העובדים הגיעו אלינו ביום שישי על הבוקר - לא היו סיפורים ואיחורים, כשהגיעו ניגשו ישר לעבודה - הם הגיעו מצוידים בכל מה שנדרש לעבודת ניקיון כללית כולל פוליש לריצפה. הם עבדו מאוד נקי ומסודר ועד שלוש בצהריים סיימו את עבודת הניקיון, עברו על כל המקומות שרצינו, לא חיפפו ועשו עבודה יפה, חבר'ה מקצועיים שיודעים את העבודה.
בתום העבודה שלום גבה מאיתנו בדיוק את המחיר שסוכם, הודנו לו על העבודה ויצאנו בהרגשה טובה - כיף להתחיל ככה את השנה, מודה להם וממליצה בחום!
לבנה.

, אוגוסט 2015

היינו מאוד מרוצים מעבודת הניקיון של חברת "פוליש המומחים", שלום הבעלים דאג להגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, הם ביצעו עבודת ניקיון יסודית, יש לי רק מילים טובות להגיד - ממליצה בחום! הגעתי לשלום "פוליש המומחים" דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם "טוב תודה" וחיפשתי בעזרתו המלצות על חברות ניקיון, קראתי המלצות חיוביות על שלום והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירת ארבעה חדרים שהייתה מלאה באבק וכתמים. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם שלום יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, ביצעו ניקיון כללי ויסודי פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, ריצפה וכו'..
שלום דאג שהכל יבוצע לשביעות רצוני, אם היו לי הערות, הוא מיד ביצע אותם ובאמת נתן תחושה של בעל-מקצוע שאכפת לו ממש שהלקוחות יצאו מרוצים, פשוט תענוג! מעבר לכך שלום היה אדיב מאוד וישר וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם. ממליצה בחום!!!
נעמה לוויתן, חדרה.

, אוגוסט 2015

"פוליש המומחים" הם חברה של אנשים מקצועיים מאוד, לא עצלנים ונותנים ללקוח הרגשה שהוא נמצא בידיים טובות. לא כל אחד יודע לעשות עבודות פוליש כמו שהם עשו! מדובר במבנה של גן ילדים, שרציתי לעשות פוליש וליטוש על הרצפות - שטח של 100 מ"ר. חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שעושה עבודות של פוליש, קיבלתי המלצות על מספר חברות, היו המון שרצו מחיר מופקע וכאלה שלא היו רציניים בכלל.
מבין כולם החלטתי לעבוד עם שלום "פוליש המומחים", שלום הגיע לתת לי הצעת מחיר על עבודת פוליש ווקס שכללה בנוסף לכך גם עבודת ליטוש, הצעת המחיר הייתה הוגנת יחסית לשאר חברות הניקיון השונות שבדקתי. סיכמנו על תאריך הניקיון, שלום הגיע עם אנשי צוות, ממש אנשים רציניים וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל מכונת פוליש וליטוש וחומרי ניקיון. הצוות ניקו לי את השטח, לא התעצלו, עשו את הליטוש ופוליש ווקס, שמונע שחיקה שריטות והתיישנות של המרצפות ובתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר!! הריצפה הייתה שחורה ועכשיו היא פשוט מבריקה!
שלום לקח ממני בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו, נפרדנו לשלום, הספקתי מאז להמליץ עליו לאנשים ואני בהחלט ממליץ גם בפלטפורמה שלכם! מגיע להם!
מתי.

, מרץ 2015

מדובר בעבודת פוליש בדירה אחרי שיפוץ, חיפשתי חברות ניקיון ובדקתי מספר חברות דרך האתר שלכם וביניהן גם "פוליש המומחים". בשיחת הטלפון הבנתי ששלום איש מקצוע רציני ומעוניין לתת שרות טוב. הוא חזר אלי ונתן לי הסבר מפורט לכל שאלה שהצגתי בפניו.
קבלתי ממנו הצעת מחיר שהייתה הוגנת ביחס לחברות האחרות שבדקתי, אבל החלטתי לקחת דווקא אותם כי הם עשו עלי את הרושם הטוב מבין כולם.
בנוגע לעבודת הניקיון עצמה, הכל הלך חלק, שלום הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש, הוא עבד בצורה מאורגנת ונקייה. עשה עבודת פוליש מקצועית - היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, הריצפה ממש מבריקה ולמרות זאת לא מחליקה.
שלום עמד במחיר שסגר איתנו, הוא היה עשר מכל הבחינות, היינו מרוצים מהשירות שלהם - אנחנו ממליצים בחום!
מגי.

, ספטמבר 2014

שלום והצוות שלו עשו אצלנו יופי של עבודה, היינו מאוד מאוד מרוצים מהניקיון.
התעניינו לגבי חברות שיבצעו ניקיון יסודי לדירה שעברה שיפוץ רציני. בדקתי בעלי מקצוע מתחום הניקיון דרך האינטרנט, היו כמה תוצאות, הרמתי טלפונים, קיבלתי הצעות מחיר ובסופו של דבר בחרתי לקחת את חברת "פוליש המומחים" לבצע את העבודה.
שוחחנו עם שלום בטלפון והוא נתן לנו הצעת מחיר הוגנת ביחס לשאר חברות הניקיון שבדקנו, מעבר לכך הוא עשה רושם רציני ואחראי וקבענו יום ושעה לביצוע העבודה.
ליום הניקיון הגיעו בהתחלה שלושה אנשי צוות, בשעה שקבענו עם כל חומרי הניקיון והכלים שהם היו צריכים. העבודה כללה ניקיון כללי, הסרת כתמי צבע וטיח, ניקוי חלונות, תריסים, משקופים, כלים סניטריים, קרמיקה, ארונות מטבח, אבק ושטיפה יסודית.
אומנם בהתחלה הם הגיעו בצוות של שלושה אבל מהר מאוד נשאר רק עובד אחד שעשה את רוב העבודה. הייתי לחוצה בזמן וכמובן שעם עובד אחד העבודה לקחה כפול שניים מהזמן. זה הדבר היחיד שהציק לי כי שלום הבטיח שיביא צוות לכל יום הניקיון. מעבר לכך אין לי מילה אחת לא טובה להגיד על העובד שלו, הוא היה מאוד מקצועי וקירצף כל פינה בבית, בסופו של דבר, העבודה בוצעה ברמה גבוהה, עבד מספר שעות לא מבוטל ולא עזב את הדירה עד שהיא הבריקה. בתום העבודה שלום עבר איתי על הבית, סיפר לי על הנעשה ושאל אותי לשביעות רצוני ושילמתי בדיוק את המחיר שסוכם.
דינה, תל-אביב.

, ספטמבר 2014

אני ממליץ בחום על חברת "פוליש המומחים", הם עשו עבודה מאוד יפה ועמדו במילה שלהם!
היינו אמורים להיכנס לדירה החדשה בתאריך מסוים, אבל הדיירים הקודמים השאירו אותה כל כך מטונפת ולא רצינו לקחת את זה על עצמנו, זה נראה לנו עבודה קשה מדי. חיפשנו חברת ניקיון באזור שתיקח על עצמה את העניין.
בדקנו באינטרנט על חברות ניקיון מומלצות וכך הגענו לאתר שלכם, קראנו חוות דעת טובות על "פוליש המומחים", הרמתי טלפון ושוחחתי עם שלום שהיה אדיב וענייני ואפילו הבטיח לסדר לנו צוות ניקיון שיעמוד בתאריך היעד שלנו. סגרנו מחיר טלפונית, המחיר לא היה הכי זול בעולם אבל בהחלט משתלם.
הצוות של שלום עשו עבודה מעולה. זו דירת ארבעה חדרים והם פשוט תקתקו אותה, הם נתנו עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל, הם ניקו הכל, תריסים פאנלים, כלים סניטריים ואבק בכל הבית. הצוות סיים את העבודה ביום אחד ויכולנו להיכנס לדירה בראש שקט, אנחנו מודים להם וממליצים בחום.
ירמי.

, ספטמבר 2014

חיפשתי חברת ניקיון איכותית עם המלצות לבצע עבודת פוליש ונעזרתי באתר שלכם. אני גרה שנים באותו בית ורציתי לחדש את המראה של המרצפות. באתר עלו לי מספר אופציות, קראתי חוות דעת והרמתי טלפונים לראות מה טווח המחירים, במקביל התקשרתי גם לשלום מחברת "פוליש המומחים" וביררתי מה המחיר של ניקיון עם מכונת פוליש, שלום נתן לי הצעת מחיר טובה ומשתלמת בהתאם לגודל הבית וקבענו תאריך לעבודה.
את העבודה איש הצוות עשה בצורה נהדרת, הגיע בזמן שקבענו עם המכונה והכין את הבית לניקיון. אחרי שהשטח היה פנוי, עבר עם המכונה ועשה ניקיון של פוליש ווקס בכל רחבי הבית.
המרצפות נצצו מניקיון, המכונה עשתה עבודה שחבל על הזמן, והוא לא התעצל ועבר על הכל כמו שצריך, מבחינת המחיר שילמתי מה שסוכם בטלפון - מרוצה מאוד!
עידית.

, אוגוסט 2014

תכננתי מעבר לדירה ששכרתי, אך מכיוון שמדובר בדירה יד שנייה, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתנקה אותה באופן יסודי.
לשלומי מחברת "פוליש כתר" הגעתי דרך חיפושים באינטרנט לאחר שעשיתי סקר שוק קטן, והם היו נשמעים לי הכי מקצועיים ונתנו הצעת מחיר סבירה.
הצעת המחיר הייתה דרך הטלפון וביום שקבענו שלומי הגיע עם איש צוות נוסף וכל ציוד הניקיון כולל חומרי ניקוי.
הניקיון כלל: הברקת חלונות ותריסים בכל החדרים, ניקיון דלתות ומשקופים, ניקיון שירותים, מקלחת, ארונות מטבח וארונות בחדרים.
הניקיון בוצע ברמה גבוהה. הם באמת עברו על הדירה באופן יסודי, על מה שביקשתי לשים דגש הם הקפידו אפילו יותר, בקיצור קיבלתי שירות מצוין ובהחלט שווה את המחיר.
בתום העבודה עברנו על הכל לראות שאין הערות, הכל היה בסדר ושילמתי לשלומי בדיוק את המחיר שסוכם מראש. אני מרוצה וממליץ בחום.
ארז.

, ינואר 2014

הגעתי אל חברת הניקיון "פוליש המומחים" דרך האתר, ואני רוצה להמליץ עליהם לטובה - הם סיפקו שירות מאד מהיר, ועשו עבודה מאוד יסודית ומקצועית. הייתי מרוצה מעל ומעבר וממליץ בחום!
מדובר בעבודת ניקיון כללית של דירה לפני כניסה, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע את הניקוי ולשם כך נכנסנו לאינטרנט ובדקנו מחירים. לקחנו כמה הצעות מחיר ובסוף החלטנו להזמין את שלום מ"פוליש המומחים" שנתן לנו הצעת מחיר סבירה והיה זמין להגיע ביום שרצינו.
צוות העובדים הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו - לא היו סיפורים ואיחורים, כשהגיעו ניגשו ישר לעבודה - הם הגיעו מצוידים בכל מה שנדרש לעבודת ניקיון כללית. בהתחלה הם הציעו לי לעשות על המרצפות חומר פוליש, אבל מכיוון שזה הקפיץ את המחיר לא הסכמתי.
בכל אופן הם עבדו מאוד נקי ומסודר ותוך כמה שעות ספורות סיימו את עבודת הניקיון. הם הגיעו לכל המקומות שרצינו, לא חיפפו ועשו עבודה יפה, חבר'ה מקצועיים שיודעים את העבודה.
יצחק, רחובות.

, ינואר 2014

שלום מחברת "פוליש המומחים" ביצע אצלנו ניקיון של בית לפני מעבר, מדובר בבית שהתגוררו בו לפני, אבל בכל זאת היה מלוכלך מאוד. חיפשתי באינטרנט חברות ניקיון מקצועיות והגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת חיוביות והרמתי אליו טלפון, שלום נתן לי הצעת מחיר ריאלית, היה נשמע לי מאוד מקצועי ולא סתם חרטטן וסגרנו תאריך ושעה.
ביום העבודה שלום הגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו ועשה עבודה למופת, ביצע ניקיון מלא, בהתאם לבקשותיי ודרישותיי ממנו -תריסים, חלונות, דלתות, חדר אמבטיה, שירותים, ארונות, כלים סניטריים וכו', בנוסף לניקיון הכללי הוא גם עשה פוליש ווקס על המרצפות.
בסה"כ לקח להם לסיים את העבודה כארבע שעות וכשחזרנו לבית היינו מרוצים מאוד מהתוצאה.
חוויית השירות שהייתה לי עם שלום ועם הפועלים שלו, הייתה חוויה טובה ונשארתי עם רושם טוב, שלום היה אדיב החל מהרגע הראשון. הסברתי לו בדיוק מה אני רוצה שיבצע, ואיך וכמו שאמרתי ביום העבודה עצמו, עשה באמת עבודת ניקיון טוב ואני נותן לו ציון של שמונה מתוך עשר!!
מתן, ת"א.

, אוקטובר 2013

שלום עשה אצלי ניקיון כללי אחרי שיפוץ. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, היחס והמחיר, הוא דאג שהדירה תיראה כמו חדשה ולכן אני ממליצה עליו בחום רב.
עשינו שיפוץ גדול בדירת ארבעה חדרים ובסיום השיפוץ היה בלגן רציני בדירה, אבק לכלוך שהצטבר במשך העבודה, צבע השפריץ על החלונות תריסים דלתות ומשקופים, דבקים למיניהם נדבקו לרצפה, בקיצור - הייתה שם טינופת רצינית ביותר.
הגעתי לשלום באמצעות האתר, ראיתי המלצות חיוביות של אנשים והתרשמתי, פניתי אליו ולקחתי הצעת מחיר שהייתה ממש משתלמת ולא יקרה. סיכמנו על תאריך לביצוע הניקיון.
ביום העבודה שלום הביא איש צוות שיעבוד אתו על הדירה והביאו איתם ציוד רציני. הם עשו עבודה ממש מעולה. ניקו וקרצפו את הכל, חשבתי גם להזמין מהם פוליש אבל בסופו של דבר לא היה צורך. הדירה עברה מהפיכה של ממש והיה נעים להיכנס ולראות את השינוי הממשי שנעשה תוך זמן קצר. השירות היה מצוין והיינו מרוצים לגמרי, הוא לקח ממני את המחיר שסגרנו מראש ונפרדנו לשלום. מומלץ ביותר.
אלכס, תל אביב

, אוקטובר 2013

הדירה המדוברת היא דירת חמישה חדרים חדשה לגמרי שקנינו מקבלן ורצינו להכין אותה לפני שאנחנו נכנסים לגור בה - היה שם המון המון אבק מהבנייה וקשה להשתלט על זה לבד.
חיפשתי חברת ניקיון מקצועית באתר אינטרנט של בעלי מקצוע ושם מצאתי את ששלום מחברת "פוליש המומחים", הבנתי שמדובר בחברה איכותית עם ניסיון מוכח שהרבה אנשים היו מרוצים מהשירות שלה ורציתי לבדוק את העלות שלהם. להפתעתי המחיר היה בהחלט הוגן ונוח, כך שזה יצא לי משתלם גם מהבחינה הזאת.
סיכמתי עם שלום על ניקיון כללי ויסודי + פוליש למרצפות גרניט. עיקר הבעיה בדירה היה האבק, כמויות בלתי נתפסות של לכלוך ואבק כיסו את כל החלונות, התריסים והמרצפות.
שלום הגיע אלינו עם בחור נוסף בשעה שקבענו (לא היו פשלות בעניין הזה) עשה עבודה מצוינת ודאג שהדירה תיראה כמו שצריך. הדירה הוברקה לחלוטין ולמרות שהיו חמישה חדרים גדולים, שלום הצליח לסיים את כל העבודה ביום אחד.
מומלץ מאוד מאוד, איתי מרמת גן

, אוקטובר 2013

מצאתי דירה בשכירות במחיר סביר, הבעיה הייתה שהדירה הייתה מטונפת בצורה שלא תיאמן. ויתרתי מראש על הניסיון לפתור את הבעיה הזו בעצמי וחיפשתי חברת ניקיון איכותית ומוכחת שתעשה את זה במקומי.
קיבלתי המלצה מחבר קרוב לגבי החברה של שלום, הבנתי שהוא דורש מחירים הוגנים ושהניקיון ממש יסודי. דיברתי עם שלום שנתן לי הצעת מחיר שהתאימה ליכולת שלי ולמה שתכננתי להוציא, קבענו יום ושעה. שלום הגיע בדיוק בשעה שקבענו ועבד עם אדם נוסף במשך יום שלם, קבעתי אתם שהעבודה תיעשה בהקדם האפשרי כדי שאוכל להיכנס כמה שיותר מהר ובאמת הם עמדו בזה יפה מאוד.
שלום עשה עבודה מצוינת, המרצפות שהיו על גבול השחורות נוקו היטב, המקלחת שהייתה מלאה עובש גם כן יצאה מדהים, השירותים קורצפו, הם טרחו להוריד חלונות מהמסילות וניקו אותם טוב טוב, אפילו סימן אחד אין עליהם - עשו עבודה מצוינת ששווה כל גרוש ולקחו ממני בדיוק את המחיר שסוכם.
ממליצה בחום רב, מיכל מהרצליה

, אוקטובר 2013

פניתי לשלום מחברת "פוליש המומחים" ולקחתי הצעת מחיר עבור ניקיון יסודי של דירת ארבעה חדרים פלוס פוליש ווקס, המצב של הרצפה היה קטסטרופלי והיה צורך בניקיון מיוחד.
הגעתי אליו דרך המלצה של חברים שקיבלו ממנו שירות ניקיון ופוליש מעולה בעבר וסמכתי עליהם במאה אחוז ולכן לא היה לי כל ספק לגבי שלום - בסיום הניקיון הוא בהחלט הוכיח את עצמו.
שלום הגיע עם פועל נוסף עם כל הציוד הנדרש ובמשך יום שלם הם עבדו קשה מאוד על הדירה. קודם כל הם התחילו עם הניקיון הרגיל של הכלים הסניטריים, החלונות, ארונות המטבח והמרצפות ובסוף אחרי שהבית היה מבריק מניקיון הם גם עשו פוליש במכונה.
הדירה נראתה פשוט מדהים אחרי הניקיון, הרצפה הבריקה אין מילים, זו לא הייתה אותה דירה, אחרי שראיתי את העבודה כבר ממש רציתי להיכנס לגור שם. במחיר ממש סביר קיבלתי דירה נקייה למופת. אני ממליץ מאוד!!!
יעקב, נתניה

, אוקטובר 2013

שלום וברכה!
הזמנתי את שלום לנקות את הבית, לאחר שראיתי עליו חוות דעת מאוד טובות באינטרנט. התקשרתי אליו ולקחתי הצעת מחיר וקבענו תאריך לעבודה. הצעת המחיר הייתה ברמת הסביר, לא מאוד זולה אבל גם לא יקרה.
מדובר בבית פרטי צמוד קרקע ורציתי שינקו אותו באופן יסודי - זאת אומרת את כל החדרים כולל שירותים, אמבטיה ומטבח וכמובן גם חלונות, תריסים וארונות ניקיון יסודי כולל הכל. בנוסף לכך רציתי שיעשו לאחר הניקיון, פוליש ווקס עם מכונה למרצפות שעשויות מפורצלן מזוגג וחשבתי שהגיע הזמן לתת להן הברקה רצינית.
ביום העבודה שלום הגיע עם פועל וכל הציוד הנדרש לעבודת ניקיון ועבדו ברצינות ובזריזות במשך יום שלם. הם עשו עבודה מאוד יסודית ורצינית ולא ופסחו על אף חלק בבית. הבית נוקה כליל והפוליש היה מאוד מקצועי עם מכונה איכותית. חוץ מזה הם גם עשו לי ריסוס בבית נגד חרקים ומקקים. הבית שלנו דיי גדול, משהו כמו 160 מטר ולמרות שהייתה המון עבודת ניקיון הם הצילחו להשתלט על זה מאוד יפה!
אני מאוד שמחה ומרוצה שלקחתי את שלום - הוא עמד במשימה בהצלחה מרובה.
מומלץ בחום, לימור מאשקלון.

, ספטמבר 2013

למרות שהגעתי לשלומי מחברת "פוליש המומחים" בצורה מקרית ולא היה לי מושג לגבי אופי העבודה שלו או האיכות שלה - לא היה לי ספק כבר משיחת הטלפון הראשונה שניהלנו, שמדובר באדם רציני, ושאני אקח אותו!!
שוחחתי עם שלומי בטלפון, הוא שאל לגבי גודל הדירה (מדובר בדירת 100 מ"ר) והציפיות שלי לגבי הניקיון ורצה לקבוע איתי פגישה מקדימה כדי לראות את הדירה, ולתת לי הצעת מחיר, קבענו ליום המחרת.
שלומי הגיע ראה את מצב הבית והרצפה והמליץ לנו על ליטוש הרצפות והסביר לי, שהליטוש מתבצע בעזרת מלטשות והרעיון להסיר שכבה מהאבן במידה והמרצפות שחוקות ופגומות. הליטוש מתאים לכל סוגי האבן והשיש שהמראה שלהם שחוק וללא ברק. המחיר שהוא ביקש על הכל כולל הליטוש היה סביר בהחלט וסגרנו על יום לביצוע הניקיון.
ביום העבודה הגיעו הוא ועוד פועל לבצע את הניקיון - מבחינת עמידה בזמנים היו פרפקט (אפילו מעט הקדימו) - הגיעו עם כל הציוד וכל החומרים, עבדו בזריזות, בצורה יעילה ונקייה. בנוסף לניקיון הסטנדרטי של כלים סניטריים, תריסים, חלונות, ארונות ורצפה, גם עשו לנו הדברה כללית נגד ג'וקים ונמלים.
מבחינת מחירים נראה לי שהוא בהחלט לקח מחיר סביר, כי סה"כ הם עבדו באמת קשה ויסודי והכי חשוב שלקח בדיוק את המחיר שסוכם ולא ניסה להוציא ממני עוד סכום כפי שנוהגים בעלי מקצוע לא הוגנים. יצאתי מאד מרוצה, ואני ממליצה בחום!!
אורית, נס ציונה.

, ספטמבר 2013

לפני הכניסה לתקופת החגים החלטתי שאין לי כוחות לנקות את הבית לבד ולכן החלטתי למצוא חברת ניקיון שתעשה את עבודת הניקיון במקומי. חיפשתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע ולאחר בירורים וטלפונים סגרתי את העבודה עם חברת הניקיון "פוליש המומחים", שהיו זולים משמעותית ושלומי הראה הרבה רצינות.
סגרנו על מחיר יום ושעה וקיוויתי שלא אתאכזב.
שלומי הפתיע אותי לטובה, הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש לניקיון הבית כולל סמרטוטים! הוא הביא איתו איש צוות נוסף וביחד הם עשו עבודה פשוט נהדרת! הניקיון שלו שכלל קרצוף ריצפה, ניקיון של התריסים והחלונות, ניקיון של אמבטיות שירותים ומטבח, וניקיון בתוך פנים ארונות שבחדרי אמבטיה ובחדרי שינה במטבח וכו' - הם עבדו במרץ - ניקו וקרצפו את כל הדירה - בהתאם להוראותיי והנחיותיי. גם ברמת המחיר - שלומי היה נאמן למילתו, ודרש בדיוק את מה שפרסם באתר. לא ניסה לדרוש מעבר, ולא ניסה להתמקח... המחיר שרשם באתר עבור ניקיון של דירה בגודל שלי ובסטנדרט שלי - זה מה שסיכמתי אתו מראש לפני תחילת העבודה, וזה גם מה שהוא קיבל!
סה"כ מדובר באיש עבודה רציני - שלומי עמד בהתחייבויות שלו, עמד במילה שלו והעבודה בוצעה בצורה מאד יפה וטובה על-ידיו. אני שמחה שבחרתי בו, ומאד ממליצה!
אוסנת.

, ספטמבר 2013

הגעתי לשלומי מחברת "פוליש המומחים" בעקבות המלצה מחברים ואני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו. העבודה שביקשתי ממנו לעשות הייתה ניקיון דירה של חמישה חדרים לאחר שיפוץ, לפני כניסה לדירה.
מדובר בדירה שעברה שיפוץ רציני, שכלל, צבע, גבס, אינסטלציה, חשמל וכו'' ובעקבות השיפוץ כל הבית התמלא באבק לכלוך וכתמי צבע בערך בכל מקום אפשרי, על הדלתות משקופים, חלונות ארונות, בקיצור סיוט!
קבעתי עם שלומי פגישה, בפגישה הוא ראה את הדירה ומצבה ועל פי זה נתן הצעת מחיר. הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת בעייני וסגרנו עסקה.
ביום העבודה עצמו שלומי התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם עובדים נוספים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כל כך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך שלומי הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
אבי.

, יוני 2013

אני ממליצה על שלומי מ"פוליש המומחים"- הייתי סה"כ נורא מרוצה, הם עשו אצלנו עבודה מקצועית וטובה, עם הרבה מאד השקעה.
לשלומי הגעתי, כשחיפשתי חברת ניקיון, שתבוא ותנקה לי את הדירה (בגודל של ארבעה חדרים), שבדיוק סיימה לעבור שיפוץ מאד גדול, הייתה נטולת ריהוט, ורצינו כבר שתנוקה מכל האבק והלכלוך שהשאירו אחריהם הפועלים, כדי שאני ומשפחתי נוכל סוף-סוף להיכנס אליה בצורה נינוחה, וגם להכניס את כל שאר הדברים (ריהוט וחפצים).
המצב ההתחלתי של הדירה היה באמת, אם ניתן להגדיר אותו - פשוט בלאגן אחד גדול... לכלוך, אבק, שאריות של מלט, ניילונים, ארגזים, סימנים של צבע על הריצוף, על התריסים היה אבק ולכלוך שלא האמנתי שבחיים יצליח לרדת... שלומי והצוות שלו השתלטו בלי שום בעיה על כל הבלאגן, וציחצחו לי את הדירה שהתקשיתי להאמין...
בחלק מהמקומות בקשתי משלומי לעשות פוליש ווקס, והתוצאה הייתה מרשימה! הם סיימו את כל העבודה תוך פחות מכמה שעות, אומנם בסיום העבודה שלומי ביקש מחיר קצת יותר גבוהה ממה שסיכמנו בטלפון אבל ההתרשמות הכללית שלי הייתה טובה!
עידית, אזור השפלה

, יוני 2013

עשינו לאחרונה שיפוץ מקיף בדירה ולאחר שהשיפוץ הסתיים בהצלחה רבה היה צורך לנקות את הדירה בצורה יסודית. נשארו כתמי צבע וחומרים נוספים בלתי מזוהים ורציתי שהדירה תיראה כמו חדשה. פניתי לשלום אחרי שהבנתי מאנשים שהוא אלוף בתחום של פוליש. דיברנו טלפונית והוא אמר שכדאי שהוא יבוא לראות במה מדובר. אני חשבתי על פוליש ווקס, אבל הוא הסביר לי שבגלל שהמרצפות שלי הן מסוג פורצלן מקס עדיף לי לעשות פוליש קריסטלי שגם יועיל בקטע של הניקיון וגם לא יזיק למרצפות.
סמכתי עליו, גם שמעתי עליו רק דברים טובים וגם הוא נשמע לי אמין ואחראי. הוא גם היה הגון לומר לי מה בדיוק יתאים לדירה שלי. סיכמתי איתו על ניקיון יסודי של הדירה כולל פוליש קריסטלי חלונות ופנלים והמחיר היה סביר לחלוטין, הוא אפילו הלך לקראתי בקטע הזה. את הפוליש הם עשו עם מכונה את כל היתר הם עשו בעצמם. יש לציין שהפנייה נעשתה בהתראה קצרה מהיום למחר וזה היה יום שישי והם ממש שיחקו אותה שהם הכינו לי את הדירה לשבת. זה היה מאוד נחמד מצידם לעבוד ביום שישי. הם היו מקצועיים, יעילים, מהירים ונחמדים, הכל נעשה באווירה מעולה וברוח טובה. אני מודה להם מאוד וממליצה בשמחה

, נובמבר 2012

מאוד מרוצה! חיפשתי חברת ניקיון באינטרנט לאחר שדירה שבבעלותי עברה שיפוץ כללי , פניתי לכמה חברות לברר מחירים ודרך האתר טוב תודה מצאתי את פוליש המומחים. כבר בטלפון הם נשמעו לי הכי אמינים, זה בנוסף להמלצות שקראתי עליהם והעבודה שהם נתנו הערכת מחיר סבירה במחירי השוק הוביל אותי לבחור בהם לביצוע העבודה.
הם היו זמינים באופן מיידי לביצוע העבודה ויומיים אחר כך כבר הגיעו לביצוע העבודה. סגרנו על המחיר הסופי לאחר שראו את מצב הדירה, המחיר היה נראה לי הוגן וסביר והם ניגשו לעבודה במרץ. לשמחתי לא הייתי צריכה לעמוד כמו שוטר או להעיר הערות ולבקש בקשות, הם מעצמם עשו את העבודה הכי יסודי שאפשר, עשו הסרה יסודית של כל כתמי הצבע בדירה ולאחר מכן עשו שטיפה יסודית במכונת פוליש לכל המרצפות בארבעת חדרי הבית. הדירה ממש הבריקה לאחר עבודת הניקיון שלהם ובלי ספק מדובר במומחים בתחום, הם לוקחים את העבודה ברצינות ומבצעים אותה ביסודיות וביעילות.

ענבל, תל אביב

, אוקטובר 2012

אני רוצה לציין לטובה את שלומי מפוליש המומחים, אחרי חוויה לא נעימה שעברנו אצל חברת ניקיון אחרת, פוליש המומחים הראו לנו שאפשר גם אחרת!
אצל שלומי זמן זה זמן, מילה זה מילה, והכי חשוב, הם עושים את העבודה כמו שצריך. אחרי חמש שש שעות של עבודה הבית, של ארבע חדרים וחצי -110 מ' מרובע, היה נראה כולו פשוט אחרת. הזמנתי את שלומי לרגל כניסה לבית חדש, הבית היה במצב באמת לא טוב מבחינת הניקיון, ואחרי חוויית שירות גרועה שעברנו כמו שציינתי בא שלומי והציל את המצב.
שלומי והבחור שאיתו עבדו ביסודיות בלי לחפף ולא כדי לצאת ידי חובה, ראו שהם לוקחים את העבודה שלהם ברצינות. הורידו את כל השכבות של הלכלוך בבית, אם זה מהעבודות צבע ושיפוצים שעשינו קודם ואם זה לכלוך אחר שפשוט נדבק לרצפה, והיה שם הרבה מה לגרד. את הכל הם עשו ביסודיות.
אחרי הניקיון הכללי שהם עשו, הם התחילו עם פוליש לרצפה, ליטוש, קירצוף, הברקה, מה לא, פירקו את כל החלונות בבית, שטפו את המסילות, מסגרות, פנאלים, ארונות מטבח, מקלחות, בקיצור לא השאירו פינה בבית שהם לא הבריקו כמו שצריך. איך שהבית היה נראה אחרי שהם יצאו ממנו ואיך שהבית היה נראה לפני שהם נכנסו אליו, זה פשוט לא היה נראה אותו בית.

יפעת, אשדוד

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

תאור העסק

המומחים חברת ניקיון ופוליש, ניקיון דירות ובתים חדשים וישנים, כל עבודות הפוליש ליטוש והברקת רצפות, ניקיון וליטוש חדרי מדרגות, הברקה קריסטלית, הסרת שטיחים ודבק מגע, צביעת דירות ובתים. המומחים היא חברת ניקיון ותיקה הפעלת שנים רבות, אנו מעסיקים צוותים מקצועיים לכל סוגי העבודות ומספקים שירותים ברמת שירות גבוהה, צוות כחול לבן מקצועי אחריות על כל עבודה שירות מהיר.

פוליש המומחים

פוליש המומחים

שלום בוטבול


9.3

073-2721666
 

פוליש המומחים

שלום בוטבול

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721666 חייג