הצוות המוביל לחימום המים

9.5
שלומי ליברמן
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: תל אביב, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2022

שלומי ביצע עבור אבא שלי הרבה עבודות והוא תמיד יצא מרוצה ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להחלפת מאיץ חום בדוד שמש וגיליתי שהוא בעל מקצוע אמין מאוד. סמכתי על שלומי במאה אחוז! הוא הסביר לי את כל התהליך ותיקתק את העבודה וגם ביצע אותה תוך שמירה על סביבה נקייה ושקטה ומעבר לכך, ניכר היה שיש לו זיקה רבה לתחום. אין ספק שהוא לא התפשר על שירות איכותי, מסור והוגן ואני ממליצה עליו בחיוך גדול ובשמחה רבה!
רונית, גבעתיים

, ינואר 2022

הזמנתי את שלומי להחלפת דוד שמש בהמלצת החשמלאי שבא לעשות אצלי בדיקה בבית ובסופו של יום, קיבלתי ממנו אחלה שירות שבעולם. שלומי שידר מקצוענות ומיומנות מהרגע הראשון! הוא הגיע אלי מכוון מטרה וידע בדיוק מה צריך לעשות וביצע זאת במסירות, קפדנות ויעילות ובנוסף, לפני שהוא גבה ממני תשלום היה לו חשוב לבדוק שהכל עובד כמו שצריך. נוכחתי לדעת שמדובר על בעל מקצוע ידידותי, חברותי וממש על הכיפאק, מגיע לו כל השבחים!
לימור, נס ציונה

, ינואר 2022

הגעתי לשלומי ממש במקרה דרך אתר "איזי" והזמנתי אותו להתקנת דוד שמש וקולטים כי הוא היחיד שהסכים לבצע את העבודה באותו היום ששוחחנו. שלומי נתן לי שירות מעל ומעבר לציפיות! הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו ועבד באופן מקצועי, מסודר, נקי, יעיל ומהיר וגם נתן לי את כל המידע שהייתי זקוק לו ובנוסף, גבה ממני מחיר סביר ביותר. גיליתי שמדובר על בעל מקצוע אמין וזמין ואני ממליץ עליו במלוא מובן המילה, מגיע לו דירוג גבוה בהחלט באתר!
אדם, תל אביב

, ינואר 2021

יש לי רק מילים טובות לומר על שלומי! הזמנתי אותו בעקבות המלצות של חברים להחלפת דוד שמש כי בדוד הקודם היה הרבה נזילות וחלודה. שלומי בעל מקצוע אמין והגון ב100 אחוז, יצרתי אתו קשר והוא הבטיח שהוא יגיע באותו יום ואכן כך היה! מעבר לכך, הוא ביצע עבודה מדויקת, איכותית ומקצועית ולא פסח על אף שלב בתהליך העבודה ומיותר לציין שהדוד החדש עובד מעולה, יצאתי עם חיוך גדול!
אושרה, חולון

, ינואר 2021

הזמנתי את שלומי לאחר המלצות של חברים לתיקון דוד שמש שלא חימם טוב והוא הוכיח את עצמו כבעל מקצוע איכותי, אמין, ישר והגון ב100 אחוז! יצאתי שבע רצון לחלוטין. שלומי הגיע אלי בזריזות ובדק את הדוד ולאחר זמן קצר, החליף את הפלאנג' ואז הוא חזר לחמם בצורה תקינה! מעבר לכך, הוא ביצע את העבודה בצורה שקטה ונקייה ולא היו לי שום הערות כלפיו, אני ממליץ עליו ללא היסוס!
אורן, רמת גן

, ינואר 2021

שלומי בעל המקצוע הכי אלוף ותותח שיש! אני ועד בניין ומכיר אותו כבר תקופה ארוכה וכל שנה הוא מבצע עבורנו שטיפת קולטים בדוד שמש ולאחרונה, הוא החליף לנו גוף חימום ותרמוסטט כי הדוד לא עבד בצורה תקינה. שלומי איש אמין, אנושי ואיכפתי וכל פעם שהוא מגיע אלינו הוא מסביר לנו את תהליך העבודה ומשקף לנו את כל המידע שאני זקוקים לו ומעבר לכך, הוא מבצע את העבודה מכל הלב ומתוך אהבה למקצוע, מומלץ ביותר!
בן, נס ציונה

, אוקטובר 2014

דוד השמש שברשותי התקלקל, נכנסתי לחפש בעל מקצוע אצלכם באתר, יצרתי קשר עם אריה מחברת ״אלדד דודי שמש״, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש שהיה מקובל ונשמע הוגן.
אריה היה זמין להגיע עוד באותו היום ובאמת תוך זמן קצר בשעות הערב אריה הגיע, עלה לגג וערך בדיקה ומצא כי הדוד נוזל ויש להחליפו.
הדברים היו מקובלים עלי, אריה נתן לי אופציות ומחירים של דוודים ובחרתי במה שהתאים לנתונים שלנו.
למחרת בבוקר ולמרות ערב החג אריה הגיע והתקין דוד חדש במחיר הוגן וללא ניצול מצוקת הזמן.
השירות היה מהיר מקצועי ולשביעות רצוני.
מאיר.

, ינואר 2013

היה לנו דוד שמש מאוד ישן, בן כמעט 15 שנים, בעבר היו כבר מספר תיקונים שביצענו בו ולאחרונה הוא שוב עשה בעיות, לקח לו המון זמן לחמם ובעצם הוא כבר לא היה מוציא מים חמים באמת וזה רק הלך והתדרדר, פנינו דרך האתר טוב תודה ל"אלדד דודי שמש" בבקשה שיבוא לבדוק את מצב הדוד, ענה לנו בחור נחמד בשם ארי והוא תיאם איתנו פגישה בשעה נוחה עוד באותו יום.
לאחר שארי בדק את מצב הדוד הוא הסביר שניתן אולי לתקן את הדוד בצורה זמנית אך מאחר והדוד כבר רקוב לגמרי מבפנים רצוי להחליפו בדוד חדש. בעלי עלה לגג ונוכח גם הוא לראות שהדוד אכול מבפנים והחלטנו להזמין דוד חדש.
למחרת כבר היו אצלנו מתקינים שהתקינו את הדוד החדש במקומו, הם עשו עבודה זריזה ושקטה, קיבלנו גם פריסת תשלומים נוחה ואת אחריות החברה עבור הדוד החדש ומאז המים החמים שבו לזרום אצלנו כמו בימים הטובים. את הדוד הישן ואת שאר הפסולת המתקינים פינו איתם. זמן התגובה המהיר של "אלדד דודי שמש" הרשים אותי מאוד וככה גם הדייקנות בכל הנוגע לזמנים שהובטחו לנו.

רחל, תל אביב

, ינואר 2013

הגעתי לאלדד דודי שמש לאחר שהדוד החשמלי אצלנו הפסיק לעבוד. עשיתי חיפוש באתר טוב תודה, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, אלדד סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
למעשה ידעתי מראש מה התקלה, מאחר והדוד היה ישן ומצב הגוף חימום שלו היה גרוע. הוא בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, הוא פירק את הפלאנצ' הישן של הדוד, רוקן את הדוד ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי הדוד מבפנים, הוא הוציא כמויות של אבנית וחלודה שנשפכו יחד עם כל המים בשעה שהוא רוקן את הדוד. לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד, היה הרבה מה לנקות בגלל כמות האבנית והחלודה שיצאה והוא עשה זאת ביסודיות ובמרץ. אני מרוצה מאוד מהמקצועיות ושיטת הפעולה היסודית של אלדד דודי שמש וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני.

אבנר, פתל תקווה

, דצמבר 2012

במקצועי אני מהנדס בניין העובד בכל רחבי הארץ ובעיקר בגוש דן והמרכז. את חברת אלדד דודי שמש ואת ארי הבעלים של החברה אני מכיר כבר עשרים שנה. ארי עשה עבורי או בשיתוף איתי אין ספור עבודות, בהוד השרון, ברמת השרון, ברמת גן, תל אביב ועוד. הוא עשה עבורי הן עבודות של התקנת דודי שמש, כמו למשל במבנה בתל אביב בו הוא התקין את כל הדודים על הגג והן עבודות של תיקונים והחלפת חלקים.
לאורך כל השנים שאני שוכר את שירותיו של ארי לא היתה ולו בעיה אחת קטנה, הכל איתו פשוט עבד ועובד חלק וללא תקלות. עם ארי אני יודע שפשוט לא יהיו בעיות, לא בהווה ולא בעתיד. ואני מדבר לא רק על שנות האחריות אלא גם מעבר לכך, העבודות שלו איכותיות ומחזיקות לאורך זמן.
ארי תמיד בא בזמן, מדייק, עובד נקי ועושה את הכל כדי לתת את התיקון האופטימלי לכל מקרה לגופו. לא פעם כשחשבתי שיש צורך להיפטר מדוד או מקולט, ארי היה מגיע ואומר תראה פה אני יכול לעשות תיקון קטן, הוא לא יחזיק עשרים שנה אולי אבל הוא יחזיק לך שנתיים ואז אחר כך תוכל להחליף לחדש. הוא פועל במלוא השקיפות והאמינות, בלי לייפות דברים מצד אחד ומצד שני בלי אף הגזמה של הבעיה, הוא פשוט עובד ישר. יש היום תכניות טלוויזיה שבוחנות בעלי מקצוע פעם אחת כדי לבדוק אם הוא יצא צדיק, אחרי עשרים שנות עבודה אני יכול לומר בוודאות שארי יצא צדיק!

אהוד, רמת השרון

, דצמבר 2012

את ארי מאלדד דודי שמש אני מכירה כבר כמה שנים, במהלכן הוא בצע עבודות הן בביתי הפרטי והן בבית הוריי. הכרתי אותו דרך חברה טובה שהמליצה לי עליו במילים ממש חמות לאחר שחיפשתי מישהו שימכור ויתקין לי דוד שמש חדש במקום הדוד הישן שהיה רקוב כולו ונהרס עם הזמן.
ארי עשה אצלי עבודה מאוד יפה במחיר מאוד סביר. הוא הגיע למחרת היום בו פניתי אליו, בדיוק בשעה שקבענו, מצויד מראש בכל מה שנדרש לביצוע העבודה, פירק ופינה את הדוד הקודם והתקין חדש במקומו. הייתי מאוד מרוצה הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית ארי עשה עליי רושם של אדם שאפשר לסמוך עליו והחלטתי לשמור את המספר שלו למקרה ואצטרך.
והמקרה הזה אכן קרה יום אחד כשהמטפלת של הוריי התקשרה אליי לספר שהדוד שמש אצלם מקצר. התקשרתי לארי, הסברתי לו כמה דחוף העניין היות והוריי זוג אנשים מבוגרים, למרות שזה כבר היה סוף יום העבודה שלו והוא היה באמצע עבודה הוא הבטיח שמיד כשיסיים הוא יגיע לשם. בתוך פחות משעה ארי כבר היה שם, הוא הספיק להגיע לשם עוד לפניי, טיפס לגג, ערך בדיקה לדוד, החליף גוף חימום ופתר את הבעיה. למרות השעה הלא שגרתית וההקפצה בהתראה כלכך קצרה ארי היה אדיב מאוד, נתן שירות מכל הלב וגבה מחיר רגיל והוגן. אני כבר המלצתי עליו לחברות נוספות ומכולן אני שומעת רק שבחים.

אתי, תל אביב

, דצמבר 2012

הגעתי לאלדד דודי שמש לגמרי במקרה דרך מגנט פרסום שחולק אצלנו בדיוק כשהדוד שלי עשה בעיות והפסיק לחמם מים כשהיה צורך להפעיל את הבוילר. התקשרתי וכבר בטלפון הוא עשה עליי רושם ענייני ואמין מאוד והיה זמין בצורה מיידית לבוא ולטפל בבעיה.
בתוך פחות משעתיים הוא כבר היה אצלי, הוא טיפס לגג, השקיע את מלוא המרץ ותשומת הלב באיתור התקלה, הוא לא פחד להזיע וגם להתלכלך אם צריך כדי להגיע לשורש הבעיה, רוקן את הדוד וגילה שהבעיה היא בגוף חימום. למרות שסמכתי עליו שיעשה את עבודתו כמו שצריך, הוא התעקש לרדת מהגג ולהציג לי את גוף החימום הישן שבאמת היה נראה במצב על הפנים והרוס לגמרי. הוא הביא גוף חימום חדש בקופסה, הציג לי אותו וטיפס להתקין אותו מחדש. מאז הבוילר עושה אצלנו עבודה כמו שצריך ויש לנו מים חמים במהירות ובשפע.
על העבודה קיבלתי חשבונית ואחריות לשנה, ומאוחר יותר כשביררתי עם מכרים על המחיר שנגבה ממני כולם אמרו שזה מחיר מעולה לתיקון כזה. למרות חוסר הידע שלי בתחום ארי התנהל בהגינות ובשקיפות מלאה והעניק שירות יוצא מהכלל, אני בטוחה שאם היו בודקים אותו ביצאת צדיק הוא היה מקבל את המדליה בגדול.

אורלי, ראשון לציון

, דצמבר 2012

כלקוח וותיק של אלדד דודי שמש אני יכול להעיד כי מדובר בעסק הגון ואמין. ברשותי כמה דירות להשכרה וזה כבר כמה שנים שבכל מה שקשור לדודי שמש וקולטים ארי מחברת אלדד מעניק לנו שירות מצויין ומהיר בכל פעם שיש צורך.
העבודה האחרונה שהוא ביצע אצלי הייתה בנווה שרת, שם הדוד הישן הגיע למצב ממש רקוב מבפנים והחלטתי להחליף את הדוד ואת הקולטים הישנים. הזמנתי מ"אלדד דודי שמש" דוד בנפח 120 ליטר שזה דוד עם נפח ביניים והתלבטתי אם רצוי להתקין שני קולטים לדוד או קולט אחד, ארי הציע לי פתרון שלא חשבתי עליו ולא ידעתי על קיומו וחסך לי כסף. הוא ייעץ לי להתקין קולט רחב, קולט אחד שהוא בסדר גודל של קולט וחצי, שיהיה מתאים בדיוק לנפח הדוד שיותקן. ואכן הפתרון הזה היה מושלם בדיוק לדוד שהותקן.
בתוך כמה שעות היו אצלי צוות של שניים, עשו עבודה נקייה וזריזה, פינו את הדוד הישן, הרימו את החדש לגג, התקינו אותו ואת הקולט במקום כמו שצריך, חיברו את הצנרת, וכמו תמיד עשו עבודה מצוינת במחיר נוח ובמהירות מירבית. אשמח לעבוד איתם גם בעתיד ואני תמיד ממליץ לכל מכר על חברה זו.

זאב, תל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-18:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

"הצוות המוביל לחימום המיים" בבעלותו של שלומי ליברמן ועם מעל 60 שנות מוניטין בתחום. אנו מתמחים בתיקון והתקנת דודי שמש ודודי חשמל, כולל מערכות סולריות וקולטים. נותנים שירות אמין, מקצועי, מהיר ואדיב במחירים נוחים ולשביעות רצונו של כל לקוח. *לא עובד בשבת. נותן שירות בכל אזור גוש דן,השפלה והשרון.

הצוות המוביל לחימום המים

הצוות המוביל לחימום המים

שלומי ליברמן


9.5

073-2722031
 

הצוות המוביל לחימום המים

שלומי ליברמן

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2722031 חייג