כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

לבנדר שירותי גננות

9.4
הדר צור
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: וולפסון 47, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יולי 2012

ראשית כשלוקחים בעל מקצוע קודם כל זה האדם והדר הוא האיש-אמין,אחראי,דייקן ואיש טוב ובנוסף בעל מיקצוע מהמעלה הראשונה.
הגיע וביצע את העבודה שהיתה מורכבת ומסובכת ולמרות שנתקל בבעיה לא צפויה שלא היתה באשמתו ,פתר את הבעיה והשלים את העבודה לשביעות רצוני המלאה.
לסיכום:אצלי הוא רשום לתמיד ואם מחפשים בעל מקצוע שאפשר להיות שקטים שהעבודה שביקשתם,תעשה בזמן,באמינות,במיקצועיות-הדר מלבנדר שרותי גננות הוא האיש.

, יוני 2012

לקראת סיום השיפוץ בביתנו נתקלתי בגנן של שכנה שבמקרה ביקשתי ממנו לעזור לי באיזה עניין רגעי והתרשמתי מהאישיות שלו ובנוסף לחוות הדעת החיובית שקיבלתי מהשכנה החלטתי שהוא יהיה הגנן שיעשה את תכנון והקמת הגינה. בשלבי התכנון הדר תרם רבות מניסיון רב שניכר מהמלצותיו והרעיונות שהוא הציג.
העבודה כללה: יישור הקרקע, שתילת דשא טבעי, התקנת מערכת השקיה ממוחשבת, הנחת אבני מסלעה בשילוב עם לקט פרא, שתילת צמחים רב שנתיים ועונתיים, הקמת ערוגות עם אדני רכבת וחיפוי שטח עם טוף חום.
הדר הגיע במשך 3 ימים בערך עם צוות של בין 3-5 אנשים. הם הגיעו בזמן ומצויידים לעבודה ממוקדת ומקצועית. הדר מאוד זורם, הוא לא שתלטן ומנסה לעשות החלטות אלא מקבל את מה שאנחנו, כלקוחות ביקשנו והציג לנו רק יתרונות וחסרות, ההחלטה הייתה בידיים שלנו והוא מאוד יעיל יש לו פיתרון ותשובה לכל דבר. הוא עבד בצורה מסודרת ונקייה פינה את הפסולת בסוף העבודה ועבר איתי לוודא שאני שבעת רצון. לאחר שראיתי את איכות העבודה שהדר מספק ואת תודעת השירות הגבוהה בנוסף לאמינות ביקשתי ממנו להמשיך את הטיפול השוטף בגינה. הוא מגיע פעם בחודש לצורך כיסוח הדשא, ניקוש עשבים, גיזום, החלפת צמחים שונים בהתאם לעונה ותיקונים בהתאם לצורך. הדר דואג לפנות את הגזם למקום הפינוי שלו ומשאיר הכל מצוחצח. הוא עומד במחיר ואני מקבלת חשבונית.
אני ממש מרוצה.
נועה מהרצליה

, יוני 2012

את דרכי עם הדר התחלתי לפני שלוש שנים, לא מובן מאליו בכלל לאור העובדה שלפניו החלפתי מספר לא מבוטל של כ - 6-7 גננים שאכזבו אם באיכות העבודה ואם באחריות אישית ושירות.
הומלץ לי על ידי חבר מאוד טוב וקרוב על הדר, הוא הגיע ומאז הוא מוכיח את עצמו גם בתחזוקת הגינה (כיסוח דשא, ניקוש עשבים, שתילת פרחים בהתאם לעונה, טיפול במזיקי גינה גיזום ודישון) וגם בפרוייקטים קטנים שנעשו מדי פעם במשך השנים: החלפת הדשא, גינת צל שנקראית גם גינה אנגלית, זה כמו פטיו בקומת מרתף, הוא התקין מערכת השקיה נפרדת והניח עציצי ענק. הדר מגיע אחת לשלושה שבועות, הוא מדייק בזמנים ועובד בין חצי שעה לשעתיים בהתאם לעבודה, כך הוא גם מתאים את הצוות, לרוב הוא מגיע לבד. כשהוא נוכח הוא מוכן לעבודה עם כל הכלים והציוד הנדרש וכשהוא מסיים הוא מפנה את הגזם ואם יש גם את הפסולת. הוא מאוד מסודר, נקי, מקצועי ויסודי. עד היום הדר עמד בכל דרישה שהצבתי לו וקיבל אותה בחום ובאהבה, הוא מקסים ואפילו הילדים שלי מתים עליו. גם באמינות אין לי מילה אחת רעה הסכום לא משתנה חשבונית ואחריות אם קיימת מוגשת לי. אין לי יותר מה להוסיף הוא פשוט בעל מקצוע ללא רבב. הלוואי שכל נותני השירות היו כאלה.

מאיה בתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

חברת לבנדר שירותי גננות פועלת כבר 4 שנים. החברה מעניקה שירותי גינון ופיתוח, תכנון והקמת גינות פרטיות וציבוריות, תכנון מערכות השקיה ממוחשבות, גינות הידרופוניות, גינות גג, פרגולות, דקים ואדניות עץ, הנחת מרבדי דשא ודשא סינתטי, עיצוב והקמת תאורת גן 12V. אנו שמים דגש על עיצוב גינות ותכנון גנים לטווח ארוך תוך התאמתם לנוף הסביבתי, לאקלים הארץ ישראלי, לאופי הבית וחזותו. בין לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות וארגונים, קומפלקסים של בניינים, מבנים משותפים, מסעדות ובתי קפה.

לבנדר שירותי גננות

לבנדר שירותי גננות

הדר צור


9.4

054-5658093
 

לבנדר שירותי גננות

הדר צור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-5658093 חייג