כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

Mr. Green שירותי גינון

9.8
עמרי עופר
עבודות גינון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: ת.ד 6, בית ינאי

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  95%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2017

עומרי והצוות מחברת "Mr. Green שירותי גינון" ביצעו עבורי גיזום עצים, אני מרוצה מהשירות וממליץ בחום! הגעתי אל עומרי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הוא עשה רושם טוב, נתן לי מחיר הוגן והחלטתי להזמין אותו. הוא הגיע עם הצוות וכל הציוד הנדרש, העבודה בוצעה במיומנות רבה והכל נראה נפלא! השירות והיחס היו מצויינים והמחיר הוגן בהחלט. ממליץ!
מוטי, נתניה.

, אוקטובר 2017

אני ממליץ על עומרי מחברת "Mr. Green שירותי גינון" בחום! בחור מקסים, שירותי, ישר והוגן! הוא והצוות ביצעו עבורי כריתת עצים בחצר, הגיעו בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצעו את העבודה במקצועיות ובזהירות רבה, הכל היה נהדר! שירות מצויין במחיר הוגן! מומלץ!
קובי, בנימינה.

, אוקטובר 2016

יש לי ניסיון ממש טוב עם אוהד, הזמנתי אותו פעמיים לביצוע עבודות גדולות של גיזום וסידור עצים מסוגים שונים. בשתי הפעמים, אוהד היה עשר, הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי, עבר על כל מה שבקשתי ואף מעבר, ביצע גיזום סופר מקצועי ובמחירים הוגנים, רק מילים טובות ואני יכול להגיד שבהחלט איעזר בו שוב בעתיד.
רפי.

, יולי 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מאוהד "Mr.green שירותי גינון", מדובר בבעל מקצוע מצוין! בחודשים האחרונים הגדר חיה שלנו גדלה והתרחבה והחלטתי להזמין איש מקצוע שיגזום ויסדר את הגדר.
חיפשתי מישהו בעל המלצות ודרך המלצות מפה לאוזן, הגעתי לאוהד שנתן לי את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מבין כל מי שבדקתי עד כה. הוא עשה עלי רושם חיובי מאוד וכמו כן, גם ההמלצות עליו היו חיוביות מאוד, סגרנו יום ושעה ויצאנו לדרך. אוהד הגיע עם הצוות שלו וכל המכשור הנדרש לגיזום מקצועי, הם עבדו במשך מספר שעות לא מבוטל ועשו עבודה יוצאת מן הכלל. אוהד עצמו היה נוכח לכל אורך הדרך ועבד בעצמו, הוא דאג לסדר לי את הגדר חיה ועשה הכל על מנת שאהיה מרוצה מהתוצאה.
בסיום העבודה הם אספו את כל הגזם ולא השאירו לי אותו, אלא לקחו יוזמה ופינו את הגזם בעצמם. מבחינת המחיר, אוהד עמד במחיר הראשוני, לא היה לי בעיות איתו סביב הכסף והכל עבר חלק ללא חיכוכים מיותרים. הגדר חיה נראית נפלא, התוצאה לשביעות רצוני ואני בהחלט ממליצה עליו!
בת-חן.

, יולי 2016

מאוד מאוד מרוצים, מכל הבחינות, כמובן העבודה יוצאת מן הכלל, היה מדובר בעבודה לא פשוטה, ועמרי ואוהד עשו עבודה מאוד מקצועית, הכל היה תקין, חבר'ה נפלאים! לא ראיתי דבר כזה אף פעם.
היינו זקוקים לגיזום של עץ מאוד גדול וגבוה שנטה על צידו (עץ מכנף נאה). לאוהד ועמרי הגעתי ממש במקרה דרך המלצה והחלטתי להרים טלפון ולשאול לגבי המחיר. שוחחתי עם עמרי בטלפון, הסברתי לו על מצב העץ והוא נתן לי הצעת מחיר - הצעת המחיר הייתה סבירה והחלטתי לסגור איתו את העבודה. עומרי היה ממש בסדר, הוא הגיע ביום שקבענו בדיוק בשעה שסיכמנו, ראיתי שהוא הגיע עם ציוד מקצועי ושמדובר בבעל-מקצוע איכותי. ללא יותר מידי דיבורים, הוא והצוות ניגשו לבצע את העבודה.
הם עבדו שלב אחרי שלב, דבר ראשון ביצעו הכנות ולאחר מכן גזמו את החלקים הבעייתיים. העבודה הייתה מוצלחת ודיי מהירה יש לציין, בסיום הפינוי עומרי דאג להשאיר אחריו את הגינה מסודרת ונקייה ואסף את הגזם. עומרי היה אמין, גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, מגיעות לו רק מילים טובות, הוא ואוהד היו עשר - ממליצה בחום.
עליה.

, יולי 2016

מאוד מרוצים, חבר'ה רציניים, מקצועיים, באים מוכנים לעבודה, הולכים עם הלקוח ולקראתו - מומלץ בחום! הייתי צריכה גיזום עצי דקל, עבודה די גדולה וחיפשתי גנן מקצועי שמתמחה בגיזום בכדי לבצע גיזום בצורה הבטיחותית והטובה ביותר. חיפשתי גנן מקצועי שמתמחה בגיזום עצים ויש לו את המכשור המתאים לגיזום עצים גדולים. קיבלתי המלצה טובה על אוהד מחברת "Mr.green" התרשמתי לטובה ופניתי אליו, אוהד תיאם איתי פגישה, הגיע לראות על מה מדובר, הסביר לי באיזה ציוד הוא נעזר, הראה לי רצינות ושהוא יודע ומכיר את העבודה מהסוג הזה, הוא נתן לי הצעת מחיר על סמך מה שראה, הצעת המחיר מצאה חן בעיניי, אוהד הותיר רושם של בעל מקצוע רציני ואמין וסגרנו עניין.
אוהד והצוות שלו התייצבו ביום ובשעה שקבענו, הגיעו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. ההתנהלות שלהם הייתה מעל ומעבר, הם עבדו במהירות, עשו עבודה יסודית ומילאו אחר כל הבקשות שהיו לי במהלך העבודה. בסיום הגיזום, אוהד דאג לפנות את כל הגזם משטח הגינה, הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, השירות שלו היה מעולה ואני בהחלט איעזר בו בעתיד במידת הצורך - ממליצה בחום.
דנה רשף.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 06:00-18:00

התמחויות

עבודות גינון

כריתת עצים
עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

כריתת עצים
עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג

תאור העסק

גיזום העצים, אם כן, נועד בראש ובראשונה לשמור על בטיחות וחיי האדם על ידי מניעת נפילת עצמים כבדים. פעולת הגיזום נועדה גם לצרכי נוי ולמניעת גדילת פרא של העצים, הרבה מחוץ לגבולות הסביר. במקרים אחרים הגיזום נועד לוודא כי משקל הענפים לא רב מדי ועל ידי כך להגן על כבלי טלפון וחשמל מפני פגיעה. חשוב לציין כי גיזום תקופתי נועד גם לשמור על בריאות העץ ולאפשר לו להתפתח ולצמוח מחדש, כמו גם לטפל במזיקים שהשתרשו להם בחלקים שאליהם קשה להגיע בדרך אחרת. סיבות לגיזום עצים צעירים: יש צורך בעיצוב הצמיחה ובשמירה על צמיחה תקינה של הגזע ומיקום ההסתעפויות של ענפיו העתידיים. עצים בוגרים: לצורך דילול ענפים בנוף סבוך, לצורך הסרת ענפים יבשים או שבורים (=סניטציה) או כשקיימת סכנת שבר בענפים כבדים, לצורך הגבהת נוף העץ או פרישתו. שיחים: אנו גוזמים שיחים שנשתלו כגדר חיה, אנו גוזמים שיחים לצורך דילול נוף סבוך, כדי להחדיר אור למרכז השיח, לצורך עיצוב לעידוד פריחה, לחידוש נוף של שיחים ותיקים.

Mr. Green שירותי גינון

Mr. Green שירותי גינון

עמרי עופר


9.8

052-4722723
 

Mr. Green שירותי גינון

עמרי עופר

9.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4722723 חייג