כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הגן הירוק גינון ואחזקה

9.4
בני רד
עבודות גינון, דשא, דשא סינטטי
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2013

אני גרה בבית פרטי, שגובל בחצר של משפחה אחרת, העצים של השכנים ממוקמים סמוך לגדר שלנו, והייתי זקוקה לגנן שיגיע לגזום את העצים שחרגו לגינה שלנו והשירו המון המון עלים שגרמו לחצר שלנו להראות כמו אחרי שלכת. לבני הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה, ראיתי עליו המלצות טובות, שוחחתי עמו בטלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין והגיע יום למחרת לגזום את העצים.
בני עבד יפה ונקי, גזם את כל הענפים שחרגו לתחום הגינה שלנו, וניקה אחריו את השאריות ואפילו ניקה את העלים שנשרו אצלנו לפני הגזימה- יותר ממה שציפינו.
בני עשה עבודה שקטה ומהירה, ועמד במחיר שסוכם!
ויוי, שערי-תקווה

, יולי 2012

חיפשתי בעלי מקצוע באינטרנט על מנת לגזום עץ תות ענק שחסם 2 מרפסות בגובה של שתי קומות. שוחחתי עם בני, הוא הציב בפניי טווח מחירים והבטיח להגיע שעתיים מזמן השיחה ואכן כך היה.
בני וצוותו הגיעו עם סולם ומגוון כלים ארוכים ומתכווננים, הם נתנו לי מחיר מדוייק של העבודה ואז עבדו במשך שעה בערך. הם הצליחו להגיע גם לענפים הגבוהים ביותר ודאגו לשאול אותי אם צריך עוד משהו ואם הגיזום שעשו מספיק או שאני מעוניינת שיגזמו עוד גם אם זה ענפים גבוהים הדורשים מאמץ רב מהם. את כל הענפים הם אספו ופינו למקום שביקשתי והשאירו אחריהם ממש נקי ומסודר יחסית לעבודה עצמה. בני וצוותו בחורים מקסימים, הסבירו לי בסבלנות מה ואיך הם יעשו את הגיזום, עמדו במחיר והיו מאוד קשובים אליי כלקוחה. אני ממליצה על הגן הירוק בחום רב.

זהבה מרחובות

, יוני 2012

חיפשתי באינטרנט גננים שמעבר לרושם מקצועי הם גם זמינים להתחיל בעבודה בהקדם האפשרי. שוחחתי עם אחד מבעלי חברת "הגן הירוק", בני ושותפו הגיעו לראות את המקום נתנו לי הצעת מחיר והחלו במלאכה.
מדובר בתיקון של מערכת השקייה ממוחשבת וכיוון המחשב בה, תיקון חורים בדשא סינטטי - יישור, הדבקה וחיבור מחדש, ריסוס פנימי וחיצוני נגד עשביה ומזיקים (נמלים, עכברים וג''וקים), ניקוש עשבים וגיזום.
הם הגיעו בזמן, עבדו במקצועיות וכשסיימו עברו איתי על כל פינה בה טיפלו ותדרכו אותי על הריסוס ושמירה על אורך חייו של הדשא והמערכת השקיה. במשך שעתיים הם עבדו במרץ והשקיעו בכל פעולה.
לאחר שסיימו הם ניקו וסידרו אחריהם, פינו את הגזם, שילמתי את הסכום שקבענו מראש וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה על הריסוס. היחס היה נעים וסימפטי.
תודה רבה,

איריס מגדרה

, יוני 2012

יש לי גן ילדים, חיכינו לגנן שקבענו איתו וכשהוא הבריז לנו ביצענו חיפוש זריז אחר גנן והגענו לחברת "הגן הירוק גינון ואחזקה". לאחר שיחה קצרה, בני ושותפו הגיעו חצי שעה מרגע סיום השיחה מצויידים בכל הנחוץ לצורך העבודה, לא לפני כמובן שיידעו אותי בסכום העבודה. בני הוריד עץ דקל גבוה שהפריע לנו באמצעות סולם ומסור מוטורי, הם גירפו מסביב, את שאר עצי הדקל שיש בגינה הם גזמו וניקו, גדר חיה שתוחמת את השטח הם גזמו ועיצבו וניקשו עשבים שוטים.
מאחר ומדובר בגן ילדים, מאוד חשוב שהעובדים יהיו אדיבים ונחמדים ולא יוסיפו לפחד הטבעי שיש לילדים מאנשים זרים. בני וצוותו היו מקסימים, הם עבדו במקצועיות, בזריזות והיו מאוד סבלניים, לעבודה שלהם לא הייתה כלל השפעה על הילדים. הם עבדו בערך 7 שעות במשך יומיים עד שסיימו הכל וכשסיימו עברו יחד איתי על הכל לבדוק שאין לי בקשות נוספות או הערות. בנוסף, הם פינו את הגזם ואספו את כל הלכלוך, המחיר שנאמר בהתחלה לא השתנה ולא נוספו לו כל מיני "הפתעות" למינהן, קיבלתי חשבונית ונפרדנו בתכנון וכוונה של המשך תחזוקה שוטפת עתידית. אני ממליצה עליהם בחום הלוואי שכל הגננים ובעלי מקצוע בתחומים אחרים יהיו כאלה.

עידית מנס ציונה.

, מאי 2012

דרכי עם חברת "הגן הירוק גינון ואחזקה" החלה דרך פלייר בדואר בשביל השכן שלי. הוא העסיק אותם כדי שיגזמו ענפים של עצי דקל גבוהים. התרשמתי מאוד מעבודתם אז והחלטתי לרכוש את שירותם גם כן. שוחחתי עם בני לגבי כריתת עצים גבוהים בחצר שלי, התקנת קנטים לתחימת הדשא ומניעת גלישה של עשב לתחום הדשא. בני ושותפו הגיעו בדיוק בזמן שקבענו, הם באו מוכנים לעבודה עם סולם גבוה, מסור חשמלי ושאר כלים הנחוצים להם. הם עבדו במשך ארבע וחצי שעות בחריצות ובזריזות, מהרגע שהחלו בעבודה הם באמת עבדו ולא מרחו את הזמן. כשסיימו את העבודה הם את אספו את כל הענפים ופינו אותם למקומם, את שאר סביבת העבודה שלהם הם ניקו וסידרו ועברו איתי לבדוק שאין לי בקשות נוספות או הערות למינהן ובאמת הייתי מאוד מרוצה.
בסוף שילמתי את הסכום שסוכם מראש ואפילו נתתי להם טיפ.
אהבתי מאוד את חברת "הגן הירוק גינון ואחזקה", הם עושים את העבודה מכל הלב ובכייף אין הרבה כאלה בעלי מקצוע. הייתי מאוד מרוצה ושביעות הרצון שלי הורכבה מתודעת השירות הגבוהה שלהם, האדיבות שלהם, המקצועיות, הדייקנות, איכות העבודה והאמינות. גם בפגישה הראשונה הם הגיעו לתת הצעת מחיר ללא התחייבויות.
יש לי עוד עתיד איתם בתחום בכל מקרה שיצוץ וכבר שלחתי אותם הלאה לגיסתי ועוד רבים שיבואו.

תודה רבה ודרך צלחה,
יהודית מראשון לציון.

, מאי 2012

במהלך חיי גינתי עבדתי עם ארבעה גננים שונים. אל "הגן הירוק גינון ואחזקה" הגעתי דרך פרסומת בדואר פניתי אליהם לצורך ניקיון יסודי של הגינה.
צוות ה"הגן הירוק" הגיעו לראות את השטח, בחנו, בדקו ונתנו הצעת מחיר אטרקטיבית, אחריה קבענו יום ושעה והתחלנו...
הגינון כלל: ניקיון ענפים של עצי דקל, גיזום, עקירת עשבייה וצמחיה לא רצויה, קנטים תוחמים מסביב לדשא, גיזום ושיקום דשא ותיקון של מערכת השקיה ממוחשבת. בני הגיע לראות את הגינה על מנת לתת הצעת מחיר די הגיונית וקבענו תאריך ושעה לעבודה.
הם הגיעו בדיוק בזמן שקבענו עם כל הכלים שלהם וניגשו לעבודה, הם עברו על כל פינה קטנה וגדולה בגינה. צורת העבודה שלהם היא יסודית, מקצועית והם מגדילים ראש, לא מחכים שיגידו להם ולוקחים יוזמה. כשסיימו בדקו שאני שבע רצון וניקו את הלכלוך שנוצר מהעבודה.
שילמתי את המחיר שנקבע מראש. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלהם ועתיד להמשיך איתם בתחזוקה השוטפת של הגינה.

דני מראשון לציון.

, מאי 2012

לאחר החורף גינתנו הייתה במצב קשה הדורש טיפול מיידי. לאחר בדיקות ופגישות עם מס' גננים בחיפוש אינטרנטי פניתי אל בני מ"הגן הירוק גינון ואחזקה" כבר בשיחה עם הצוות, הם שוחחו עמי בסבלנות רבה שהרשימה אותי וגרמה לתחושת אמינות שקיבלתי מהם. הם הגיעו לראות במה מדובר ונתנו לי הצעת מחיר אטרקטיבית "וכך החלה דרכינו"..
בני ושותפו, ניקשו עשבים, כרתו עצים גבוהים, גזמו שיחים וכיסחו את הדשא. את כל הכלים (מזמרה, מסור חשמלי וכד') הם סיפקו והביאו איתם, הם עבדו בזריזות וביסודיות ניקו הכל לבד, לא "הפריעו" לי והתרכזו בעבודה עצמה.
לאחר מספר שעות הגינה נראתה כחדשה. הם ניקו אחריהם את הגזם, בסיכום איתי, הם פינו לפינה מסויימת ולילה לפני יום הפינוי של העירייה, הם הגיעו כפי שהבטיחו ושפכו אותו במקום הפינוי, באותה הזדמנות הם שאלו אותי ובדקו שאני מרוצה מהתוצאה ואין לי הערות - שביעות הרצון שלי הייתה מעל ומעבר!
המחיר ששולם הוא כפי שסוכם בתחילת התהליך.
העבודה הייתה איכותית ומקצועית והשירות מדהים. חבר'ה טובים ואמינים.

ויקי מראשון לציון.

, מאי 2012

לאחר החורף הגינה שלנו הזדקקה לטיפול. ראיתי בשכונה עלוני פרסום של חברת "הגן הירוק גינון ואחזקה" וכך פניתי אליהם.
בני הגיע לביתי לראות במה מדובר וקבענו ששבועיים לאחר הם יתחילו את העבודה. כבר מהשיחה הראשונה עימו קיבלתי רושם שמדובר בבחורים רציניים, הם הגיעו בכל אחת מהפעמים שקבענו בדיוק בזמן גם ללא תזכורות מצידי.
הם הגיעו ביחד, בני ועוד עובד והחלו לעבודה: גיזום של גדר חיה מאוד גבוהה עם גישה בעייתית, ניקיון של עלי שלכת, כיסוח דשא, ניקוש עשבים ושתילת פרחים וצמחים.
כפי שכבר ציינתי הם הגיעו בדיוק בזמן, מצויידים בכל הכלים והציוד הדרושים כדי לבצע את העבודה. הם עבדו בחריצות וכמעט ללא הפסקות, פינו את הגזם, ניקו וסידרו את האזור.
חבר'ה מקסימים, מנומסים וישרים. המחיר היה זהה למה שסוכם והייתי מרוצה מאוד מהתוצאה. אני ממליצה עליהם בחום.

קארין מראשון לציון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

אנו מציעים ללקוחותינו פתרון לדרשותיכם,עד לשביעות רצונכם המלאה. צרו עימנו קשר ותוכלו למצוא צוות גננים ולהנות ממחירים נוחים ושירות מקצועי! בבניין משותף, גינון הנו אחד הדברים המספקים והשלווים ביותר במציאות האינטנסיבית של היום. ניתן לטפח גינה פרטית כמעט בכל מקום – בחצר הבית, בגג הבניין, באדניות שבמרפסת ואפילו במרתף. כל זאת בהנחה שיש במקום מספיק אדמה, גישה למים ואור שמש, אשר חודר אל הצמחים. גינון דורש סבלנות, התמדה ואהבה לצומח אך אין מספק יותר מלראות...

הגן הירוק גינון ואחזקה

הגן הירוק גינון ואחזקה

בני רד


9.4

052-8783048
 

הגן הירוק גינון ואחזקה

בני רד

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8783048 חייג