כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית פרגולות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אדל יעוץ ושיפוץ

9.5
ליאור אמיר
בניית פרגולות, צביעה וסיוד, עבודות בנייה והריסה, קבלני גבס
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: הרצוג 4, נתיבות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יולי 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מליאור, מדובר בבעל מקצוע נהדר, בן אדם נחמד זורם נכנס לראש שלי, הבין את הצרכים שלי כלקוחה וביצע עבודה לתפארת - ממליצה מכל הלב.
מדובר בהקמה של פרגולת הצללה מעץ לחצר הבית, חיפשתי בעל מקצוע בעזרת האינטרנט ועלו מספר תוצאות, הרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר והחלטתי להיפגש עם ליאור מחברת "אדל יעוץ ושיפוץ", ליאור הגיע אלי לפגישה לפני שהתחלנו בביצוע העבודה, ההתנהלות שלו הייתה מסודרת ואחראית. הוא התייצב לפגישה בשעה המדויקת, הגיע עם חומר מסודר רלוונטי לעבודה, דוגמאות עץ קטלוגים וכו', הוא בא מוכן ועם תשובות מסודרות והתרשמתי מהבן אדם. סגרתי עם ליאור על עבודה של פרגולה מעץ איכותי עם רגליים עבות ובחרתי בקירוי דמוי גג רעפים.
ליאור היה עשר מבחינת התנהלות, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וסוג העץ שבחרתי מראש. ליאור דאג לבצע את ההתקנה באופן מקצועי, חיבר את הפרגולה שתהיה יציבה וחזקה, ביצע נגד הגשם וכמובן צבע את הפרגולה בסיום העבודה. שילמתי לליאור בדיוק את המחיר שסוכם ואני רוצה לציין שהוא התקשר אלינו לוודא שאנחנו באמת מרוצים - שירות יוצא מן הכלל! ליאור עמד בכל מה שסיכמנו, סיפק שירות אמין מקצועי ואדיב ונראה שהפרגולה איכותית - ממליצה בחום.
רונית.

, מרץ 2016

ליאור שיפוצניק מקסים איש נעים נחמד, עומד במילה שלו, לא ממציא דברים, לא מספר סיפורים, מה שמתחייב עושה. התנהלות לוחות הזמנים מעבר למצופה - רק מילים טובות! הפניתי אליו אנשים שאני מכיר וזה אומר הכל!
הגעתי לליאור דרך המלצה והבחירה בו לשיפוץ הייתה הבחירה הכי טובה ומוצלחת שיכולתי לקבל. מדובר בעבודת שיפוץ כללית ואת הכל הוא ביצע פרפקט! עבודה פשוט מצוינת. העבודה כללה: החלפת ריצוף בחמישים אחוז מהבית, בחדרי שינה ובמרפסת, חלק מהריצוף בוצע בהדבקה על הריצוף הישן וחלק נעשה בעקירת ריצוף ישן, השמת חול טיט וריצוף מחדש. מעבר לכך, ליאור ביצע החלפת צנרת אינסטלציה במטבח, צנרת שבעבר גרמה להרבה בעיות, הוא ממש שבר קירות, עקר את הצנרת הישנה, שם צנרת SP חדשה וכמובן בסיום העבודה סגר את הקיר החליק וצבע. בנוסף ליאור ביצע שבירה של קיר אחד בבית ובניית קיר חדש לחלוקה שונה של הבית.
במהלך ימי העבודה, ליאור התגלה לי כאדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב. העבודה שלו יפה מאוד ומוקפדת, כל דבר עשוי כמו שצריך, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, עדכן בכל פרט ושינוי, עבד מולי בשקיפות מלאה - היה פשוט תענוג לעבוד איתו. המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום, מבחינת לוחות הזמנים, ליאור אפילו הקדים את מסגרת הזמן שהוגדרה מראש (סיים יומיים לפני התאריך) - אני מאוד שבע רצון וממליץ עליו בחום!
נועם.

, מרץ 2016

הייתי ממש מרוצה מהשירות, המקצועיות ומהזמנים שהיו מאוד מדויקים ואפילו הקדימו, סיימו לפני הזמן ועזרו לי בכל דבר ועניין אפילו בחלק מהמקרים הם עזרו בדברים שלא היו קשורים לתפקיד שלהם - ממליץ מכל הלב!
מדובר בהקמת משטח דק ושתי פרגולות הצללה לחצר הבית, לפני שפגשתי את ליאור ומשה "אדל פרויקטים" להצעת מחיר כמעט וסגרתי את העבודה עם בעל-מקצוע שהיה יקר מהם פי שתיים. ממש במקרה הגעתי אליהם, ברגע האחרון מה שנקרא. קיבלתי עליהם המלצה אישית, הבחור מסר לי את מספר הטלפון שלהם, התרשמתי מהאיכות והזמנתי את ליאור ומשה להגיע ולתת הצעת מחיר. הם הגיעו ביום ובשעה שקבענו, בחנו את השטח של החצר עליו רצינו לבנות את הדק והפרגולות, הראו לנו סוגי עץ וסגנונות בנייה, נתנו לנו הסבר והדרכה ממש מקצועיים, הצעת המחיר שלהם כאמור הייתה אטרקטיבית והוגנת והחלטנו לסגור איתם את העבודה. בזכותם התאפשר לנו להקים את הפרגולות והדק ביחד ולא לפצל לשניים את הבנייה. בחרנו לבצע את עבודת הדק מעץ איפאה (ליאור ומשה הסבירו לנו שהעץ בעל צפיפות גבוה במיוחד, עץ האיפאה נחשב חזק קשיח ואינו בעל גמישות כלל. בשל תכונות אלו, הוא בדיוק מתאים לבניית משטח דק חזק ויציב לאורך שנים) על שטח של 150 מ"ר ואת הפרגולות בחרנו לבצע בעץ גושני (העץ נחשב לחזק בשל עוביו ורוחבו שעשוי להגיע עד ל- 30/30 ס"מ. לעיתים בשל אורכן ורוכבן של הקורות ניתן לראות על הקורות סדקים קטנים, לאדם ללא הבנה עשויות קורות אלו להראות כפגומות אולם לא כך הדבר, חשוב לדעת כי הסדקים אינם פוגמים באיכות העץ כלל ואף מוסיפים לשיוכו העיצובי כבעל חזות כפרית), שטחם של שתי הפרגולות יחד, היה 120 מ"ר.
מבחינת התנהלות העבודה, ליאור ומשה היו עשר לכל אורך הדרך, הם סיפקו עצים באיכות גבוהה, הגיעו בשעות ובימים שסיכמנו והקימו לנו פרגולות ודק לתפארת, עבודה ממש יפה עם הקפדה על פינישים וגימורים. ליאור ומשה עמדו בלוח הזמנים ואפילו הקדימו לסיים, גבו את המחיר שסוכם והשאירו אחריהם שטח נקי ומסודר! היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, המלצתי עליהם גם לחברים, הם פשוט מקסימים, יוצאים מן הכלל! שיחק לי המזל שנפלתי על אנשי מקצוע כאלה מוצלחים!
קובי אוחיון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

תאור העסק

ב"סד אדל פרויקטים - Adele Projects צוות קבלנים מקצועי עם ניסיון עשיר, מתמחים בכל סוגי השיפוצים מהגדול לקטן, למגזר הציבורי והפרטי כאחד. נותנים מענה מלא ללקוח! ללא משא ומתן מול עשרה בעלי מקצוע שונים,כתובת אחת אינסטלציה/חשמל/מיזוג אוויר/בניה והריסה ועוד, ללא קבלני משנה-שרות מלא עם אופציה למתן פיקוח בשטח. אצלנו ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עם פריסה גמישה של תשלומים! בין לקוחותינו : רשת הקפה המתרחבת "קופיקס", "שטראוס" , "תדביק" "אוסם" ועוד

אדל יעוץ ושיפוץ

אדל יעוץ ושיפוץ

ליאור אמיר


9.5

050-2990980
 

אדל יעוץ ושיפוץ

ליאור אמיר

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2990980 חייג