כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סילבר- הובלה לכל מטרה

9.4
מתי גבאי
הובלות
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: אור עקיבא, אור עקיבא

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

פניתי לסילבר הובלה בעקבות ההמלצות המרשימות שקראתי עליו כאן באתר ואני בהחלט יכול להעיד שהן מגיעות לו. ברצוני להצטרף לממליצים עליו בחום אפילו שבסופו של דבר העבודה לא התבצעה מכיוון שמעבר הדירה שלנו התבטל ברגע האחרון, כל השירות המקדים שהם נתנו לנו היה כלכך מקצועי ומושקע שאני מוכרח לתת כמה מילים טובות.
כבר בערב שבו פנינו לסילבר הובלות הגיע בחור בשם מתי לדירה שלנו. הוא נתן שירות מאוד אדיב, ערך "ספירת מלאי" של הארגזים והריהוט, נסע ביחד איתי לראות את הבית אליו היינו מתוכננים לעבור, הרגשתי שהוא יסודי מאוד, עושה שיעורי בית מדוייקים לפני העבודה ואפילו לפני שניתנה הצעת מחיר בכדי שבסופו של התהליך כולנו נהיה מרוצים ולא יהיו הפתעות לא נעימות. הוא נתן שירות באמת יוצא מהכלל ואדיב מאוד, הלך לקראתי בהצעת מחיר אטרקטיבית ממש, וניכר היה שהוא אחד שיעשה הכל בשביל שהלקוחות שלו ייצאו מרוצים.
כמו שכבר כתבתי, מעבר הדירה שלנו התבטל כרגע, אבל אם בסופו של דבר נעבור יום אחד נשמח לפנות אליו, הוא הרשים אותי בצורה יוצאת מהכלל.

עופר, חדרה

, יולי 2012

מתי העביר לי תכולה של דירת חמישה חדרים בתוך חדרה, מקומה 4 עם מעלית לקומה 8 עם מעלית. מתי הגיע לראות את הדירה ואת תכולתה ורק אז נתן לי הצעת מחיר. סיכמנו על היום והשעה ומתי הקדים לבוא עם צוות של ארבעה עובדים מלבדו. הצות החל בעטיפת רהיטים וחפצים שבירים והעמסה למשאית איתה הם באו. אנשים חרוצים וזריזים, עבדו בצורה מדוייקת אחר הנחיות ובקשות שלי. הם הגיעו בשעת בוקר מוקדמת ועבדו עד בערך 4 אח"הצ, כשסיימו סידרו אחריהם, אספו את הניילונים ומתי ווידא איתי שאני מרוצה ושאין משהו נוסף שאני מעוניינת בו. מתי אדם חביב, מסור ונאמן שעושה עבודה זריזה, יסודית ומקצועית. אומנם ההובלה החלה ממני אבל אחריי הבת שלי השתמשה בשירותיו ואני השתמשתי בו להובלה נוספת. המחיר היה בדיוק כפי שסיכמנו וקיבלתי חשבונית. אני מרוצה ורק דברים טובים יש לי לומר על מתי.

עדינה מחדרה

, יולי 2012

חיפשתי באינטרנט מובילים והגעתי דרך האתר למתי מסילבר הובלות. מתי נשמע מאוד נחמד בטלפון ונתן לי טווח מחירים בהתאם להסבר שלי שמדובר בדירת 5 חדרים מדירת קרקע בפרדס חנה לדירת קרקע בחדרה.
מתי הקדים להגיע, עם שני בחורים צעירים. במשך שעתיים הם עבדו, עטפו בניילונים מיוחדים וניילון בועות שהם הביאו איתם - מזרונים, רהיטים, חפצים כגון מדפסת, מסך, מחשב, טלויזיה וכו''. הצוות שהגיע היה מאוד ענייני, לא קיטר או התלונן והם שמרו על הדברים ונהגו בהם בזהירות כאילו אלו הם החפצים שלהם עצמם. השירות שקיבלתי היה גם הוא מצויין, שירות עם חיוך וסבלני.
מאחר והייתי כל כך מרוצה בהמשך הוא עשה לי הובלה נוספת מחדרה לבית ינאי של אותה תכולה ועכשיו בתהליכים איתו להובלה נוספת. מתי דייק בזמנים כמו גם במחיר. אדם טוב, הגון ואדיב ולאור העובדה שהוא כבר הספיק לעשות לי שתי הובלות אני בהחלט ממליץ עליו.

שי מבית ינאי

, יולי 2012

הגעתי למתי דרך האתר הנפלא הזה, אני חייב לציין שעולים חדשים כמותי לרוב מגיעים לארץ וחושבים שאין פה שירות לקוחות והופתעתי לגלות שיש כזה דבר ובעלי המקצוע מרגישים מחוייבות לעמוד בסטנדרטים.
מדובר בהעברת תכולה של מחסן מהמחסן בנתניה דרך העמסה של דירת 4 חדרים בירושלים לדירה קומה ראשונה במודיעין. רוב החפצצים כבר היו ארוזים ומפורקים אך מתי בכל זאת עזר לי לפק מס'' חפצים כמו לול, מיטה וכד'' וגם עזר להרכיב אותם אחרי כן. מתי הגיע בזמן שקבענו עם צוות של ארבעה אנשים, הם היו מאוד חרוצים ונחמדים. עלות ההובלה נאמרה לי בטלפון ולא השתנתה. אני מרוצה מאוד.

אהרון ממודיעין.

, יוני 2012

חיפשתי באינטרנט מובילים והגעתי לאתר "טוב תודה". אחרי שקראתי את ההמלצות על מתי והתרשמתי ממנו בטלפון שהוא אדם מקצועי ואמין החלטתי לסגור איתו. מתי נתן לי בטלפון הצעת מחיר עבור הובלה של דירת ארבעה חדרים בקומה ראשונה לבית פרטי בתוך צורן עם תכולה של דירה ממוצעת - חדרי שינה, מטבח, סלון וכו''.
מתי הגיע עם 2 עובדים שלו בזמן שקבענו. הצוות ניגש ישר לעבודה בלי יותר מדי משחקים ובמשך בערך שעה וחצי הם העמיסו את התכולה באכפתיות, עדינות וזהירות שהופתעתי לראות. את כל החפצים הם עטפו בפצפצים שהם לא יפגעו ולאחר מכן בערך כשעה עד שפרקו את הכל. הם היו מאוד קשובים לנו ואדיבים, נתנו יחס חם וממש הכל היה 10! הם שמרו על סדר וניקיון וכשסיימו השאירו כרטיס ביקור ומתי אמר לי שאם שכחתי דבר מה שאדבר איתו וזה יכלל במחיר שנאמר מראש והכל בסדר.
מתי עמד במחיר שנאמר לי בטלפון וכך גם הוכיח אמינות. בקיצור לתפארת!

עלה והצלח,
נצחיה מצורן

, יוני 2012

שמעתי על מתי מחברה וכשהתקשרתי אליו קבענו פגישה שבה הוא יראה מה תכולת ההובלה ויתן הצעת מחיר.
התכולה ברובה הייתה מאוד שבירה מעבר למיטות, ארונות, מכונת כביסה וכד''. מתי הגיע עם צוות של ארבעה עובדים, הם הגיעו בזמן ועטפו את רוב החפצים בגליל פצפץ, גם כאלה שלא תיארתי שיעטפו כמו הטרמפולינה של בתי שהיא לא שבירה. אומנם במוצא וביעד הדירת היא דירת גן אך הייתה גדר גבוהה שהקשתה על הוצאת הדברים, גם על זה הם התגברו והצליחו לשמור על החפצים שלא יפגעו. החבר''ה של מתי היו מקצועיים, יסודיים, הזיזו הכל לבד ועם זאת שאלו כל דבר איפה לשים. כשסיימו סידרו אחריהם, אספו את כל הניילונים והקרטונים ובאופן עצמאי (אני לא ביקשתי זאת) הם פינו אותם. עברתי מספר הובלות בחיי אבל הפעם ההובלה הייתה יוצאת דופן ולא רק בגלל צורת עבודה היסודית אלא גם ביחס האישי והחם שקיבלנו. אין לי ספק שאם נצטרך שוב מישהו בתחום נפנה למתי מעבר ללא מעט חברים שכבר המספר שלו הועבר לידיהם.

אפרת מחדרה

, יוני 2012

חיפשתי באינטרנט מובילים ובין היתר פניתי גם למתי. מתי הגיע לראות במה מדובר ואז נתן ההצעת מחיר אקטרטיבית. הובלת דירה 3.5 חדרים, קומה שלישית ללא מעלית באור עקיבא לדירה, קומה ראשונה ללא מעלית בנתניה, התכולה כוללת תכולה ממוצעת של דירה - קרטונים, מקרר, מכונת כביסה, ארונות, ספות, מיטה וכו''.
מתי וצוות של ארבעה אנשים הגיעו בזמן שקבענו, מאחר ולא הייתה מעלית הם ביצעו את ההעמסה עם מנוף, לפני שהעמיסו עטפו הכל עם גליל בועות ששומר על החפצים שלא יפגעו בזמן ההעברה וגם הצוות עצמו שמר על שלמות הרכוש שלנו.
בסך הכל כולל הנסיעה הם עבדו מ8 בבוקר עד 14 וחצי, הם היו נחמדים ודי שקטים, עבדו במרץ ובזריזות.
בסוף ההובלה שילמתי לו ולא היו תוספות מפתיעות. קיבלתי חשבונית ואני שמרתי את מספר הטלפון שלו להובלה הבאה שאצטרך.

מוריס מנתניה

, יוני 2012

בזמן חיפוש בגוגל נתקלתי במתי ובאופן אקראי בחרתי בו להובלת דירת ה - 4 חדרים שלי, בקומה שלישית, ללא מעלית מחדרה לבית אליעזר (קומה ראשונה עם מעלית).
מתי הגיע לראות את הדירה ותכולתה לפני שנתן הצעת מחיר וקבענו מועד להובלה. הוא הגיע בזמן שקבענו עם עוד חמישה עובדים שלו והם החלו לעטוף תחילה את כל החפצים בפצפץ שישמור עליהם. (ארגזים, וטרינות, מכונת כביסה, מקרר, ספות, ארונות, מיטות וכו''). הצוות היה מאוד מקצועי ואדיב, הם שמרו על החפצים למרות שלא הייתה מעלית והם היו צריכים להוריד הכל ידנית, הם עשו זאת זריז יחסית לכמות החפצים ולתנאי העבודה.
הצוות שמר על הסדר והניקיון ומתי, כשהציע לעובדים שלו כוס מים , שאל אתי כל פעם מחדש אם אני רוצה להתכבד גם כן בכוס. הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית. צוות מקסים, מקצועי ודייקן, הם קיבלו ממני טיפ ולכל הובלה - פשוט כדאי!

תודה רבה,
גילה מבית אליעזר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

סילבר-הובלה לכל מטרה הובלות קטנות, הובלות גדולות,משרדים,דירות ,מפעלים. פירוק, הרכבה ואריזה. הובלה עם מנוף לכל קומה. הובלה עם ביטוחv הצעת מחיר ללא תשלום!

סילבר- הובלה לכל מטרה

סילבר- הובלה לכל מטרה

מתי גבאי


9.4

054-2542425
 

סילבר- הובלה לכל מטרה

מתי גבאי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-2542425 חייג