כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עופר שיפוצים

9.4
עופר עבאדי
קבלני גבס, צביעה וסיוד, ריצוף וחיפוי, אינסטלטורים, עבודות בנייה והריסה
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: פסמן 33, הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2012

עופר והצוות שלו בנו בעליית הגג קומה שלמה בין חלל הרעפים. פניתי אל עופר מהמלצה שקיבלתי והוא היה אחד מבין מספר בעלי מקצוע שבדקתי. עופר הגיע לתת הצעת מחיר שמעבר לסבירות שלה, הוא זרק כל מיני עצות קטנות שלאו דווקא תורמות לרווח שלו והכנות שלו שבתה אותי.
העבודה שבוצעה כללה: בניות גבס של קירות ותקרה, עבודות חשמל הקמת תשתית חשמל בכל הקומה, חיבור גופי תאורה, התקנת שקעים ומפסקים, עבודות שפכטל וצבע לבן קלטסי ב4 שכבות, ריצוף קרמיקה על מילוי חול וטיט ועבודות אינסטלציה שונות כגוןף התקנת צנרת סמויה בקירות ומתחת לבלטות, התקנת כלים סניטריים שני חדרי מקלחת, כיורים, אסלות, מקלחון ואמבטיה. העבודה ארכה כחודש וחצי עם צוות של 4-5 פועלים שהגיעו בזמן ועם כל הכלים והחומרים שנדרשו לעבודה. הצוות היה מאוד חרוץ ושקוע במלאכה. הם עשו עבודה יסודית תוך כדי שימת לב לפרטים הקטנים ובסוף העבודה עופר עבר איתי על כל פינה, הסביר לי מה נעשה ושאל אם הכל לטעמי או שיש הערות לשיפור. קיבלתי יחס אישי ואדיב, הצוות דאג לפנות את כל הפסולת ולהשאיר את המקום נקי ומסודר. הם עמדו במחיר וקיבלתי חשבונית ואחריות ל5 שנים. בין אם זו הסתכלות מנקודת מבט מקצועית ובין אם זו נקודת מבט שירותית - הכל היה מעל ומעבר ולכן אני ממליצה בכל פה על עופר לכל עבודת שיפוץ באשר היא.

מירי ממודיעין.

, אוגוסט 2012

אני עובד עם עופר כבר 12 שנה והוא עשה במהלך השנים הרבה עבודות שכולן מאפיינות באותה רצינות, איכותיות ואמינות ולכן אנחנו עובדים ביחד 12 שנה.
עבודה ספציפית אחרונה:
עופר בנה עבורי קיר , תקרה ונישה מגבס. הנישה מחוברת לקיר ותלויה מהתקרה ובנויה עם מדפים ותאים לאחסון חפצי נוי. עופר עבד לפי תוכנית, הוא הגיע בזמן יחד עם שני אנשים והם עבדו במשך שלושה ימים. הצוות כמו תמיד חרוץ, מקצועי ומסור. את החומרים סיפקתי אני והכלים עופר סיפק לפי הסיכום ביננו, בסוף העבודה הצוות השאיר נקי ומסודר כשהם סיימו. עופר עבר איתי על הכל, הסביר לי בדיוק מה הם עשו, למרות שאני סומך עליו ובדק שאין לי הערות או בקשות לתיקון/ שיפור.
עופר שם את העבודה בידיים מהימנות הכל לשביעות רצון הלקוח בליווי יחס אישי כשאמינות במקום הראשון. המחיר כמובן ידוע מראש וזהה בסיכום, חשבונית מוגשת ואחריות למען הפרוטוקול היא לשנה וחצי כשאני יודע שעם עופר אין גבול לאחריות.
מומלץ בחום לא סתם הוא מחזיק איתי מעמד שנים.

רן מאזור השרון

, אוגוסט 2012

ברשותי קוטג' בן 35 שנה שהיה מושכר לאורך תקופה מאוד ארוכה. כשקיבלתי אותו בחזרה הוא נראה כמו גרוטאה ונפלה ההחלטה לשפץ אותו. התחלתי לברר על שיפוצניקים מקצועיים ואמינים וקיבלתי המלצות על עופר ממספר מכרים. שיחת טלפון אחת שבהלכה נקבעה פגישה כך שעופר יוכל לראות את המקום ולהגיש הצעת מחיר. עופר פירט את הצעת המחיר לכל פעולה, זמן עבודה ועלות כל חלק מהחומרים שהוא דאג להם ועד שלא היה לי מובן הכל הוא לא עזב. התרשמתי מאוד ממנו וקבענו את תחילת העבודה.
העבודה כללה:
ריצוף- הדבקת מרצפות פורצלן על ריצוף ישן מקרמיקה.
אינסטלציה- החלפת צנרת ישנה סמויה בקירות וברצפה לצנרת חדשה, עופר לא עשה מעקפים ופירק את הצנרת הישנה.
חשמל- שינוי של נקודות מאור.
שינוי של גרם המדרגות למשהו יותר מודרני בחצי סיבוב מעלה, כאשר הוא שבר מס' קירות וריצף אותן בשיש לאחר מכן. שינוי של מיקום האמבטיות, הגדלת החדרים (כמובן שהכל תוך כדי הריסה ובניה של קירות) והגדלת יחידת שירותים של ההורים.
לצורך העבודה הזו עופר הגיע עם 2-3 פועלים, דייק בזמנים והוא לא היה צריך לבקש ממני שום דבר. כל הכלים וכל שאר הפרטים שהיו באחריותו הוא דאג וטיפל בהם. הם עבדו במקצועיות במשך חודשיים בערך.
עופר דאג לבדוק תקינות בכל פעולה שהוא או הפועלים עשו, הכניס לחץ מים בצנרת על מנת לוודא שאין נזילות, בדק עם פלס שהריצוף ישר ומודבק כמו שצריך וכו'. בסוף הוא גם עבר איתי על הכל לקבל הערות ושילמתי לו את הסכום כפי שקבענו (במהלך העבודה התווספו כל מיני בקשות ועם זאת הייתי מודעת למחיר לפני ביצוע הבקשה).
עופר היה נחמד מאוד וקשוב אליי ולבקשות שלי, העבודה הייתה יסודית והוא עמד בזמנים. קיבלתי חשבונית ואחריות על צנרת ל- 3 שנים, על העבודה לשנה ומעבר לזה אני יכול לומר שלאחר שראיתי עם מי יש לי עסק אין לי צורך בדף שכתוב עליו "אחריות".


קותי מהרצליה

, אוגוסט 2012

עופר עובד איתי כקבלן משנה כבר למעלה מעשרים שנה, לכן רבות ההמלצות שיש לי לתת עליו. בפרוייקט האחרון שהיה משותף לנו עופר בנה משרדים.
תחילת העבודה היא בישיבה משותפת עם הלקוח ותוכנית העבודה, עופר מגיש הצעת מחיר או שאני מציג בפניו את הסכום שאני יכול לעמוד בו ובהתאם אנחנו קובעים תחילת עבודה.
העבודה כללה: הריסה, פינוי וניקיון של השטח, בניה של קירות, מחיצות, תקרות אקוסטיות וצבע פנימי, לבן קלאסי בשלוש שכבות. עופר מגיע עם צוות בהתאם לצורך, לעיתים 4 אנשים ולעיתים גם 8-9 אנשים. עופר מקפיד על עמידה בזמנים (זמני יעד וזמני הגעה), עבודה מקצועית, בטוחה ואיכותית. את כל כלי העבודה הוא מספק, בפרוייקט הזה ספציפית חלק מהחומרים סיפקנו אנחנו וחלק הוא. עופר מנוסה בתחום, יודע מה לעשות ולא צריך לבזבז יותר מדי זמן על הסברים איתו.
כשעופר והצוות סיימו את העבודה עברנו יחד עם הלקוח על כל השטח וכולנו נותרנו מרוצים. אמינות היא במקום הראשון אצל עופר מספר הוא מספר ומילה היא מילה. הוא מגיש חשבונית ועם כל בעיה שאני פונה אליו אני נענה בזמינות ונכונות. שורה תחתונה, אנחנו עובדים כבר מעל 20 שנה וזה מוכיח הכל.

יוסי מהמרכז.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

תאור העסק

קבלן רשום לעבודות בניה ושיפוצים בניה חדשה שיפוץ כללי תוספות בניה אינסטלציה חשמל ריצוף עבודות גבס ועיצובים מיוחדים

עופר שיפוצים

עופר שיפוצים

עופר עבאדי


9.4

052-2654184
 

עופר שיפוצים

עופר עבאדי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2654184 חייג