כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ידי הזהב אומנות השירות

9.4
עידן דורי
צביעה וסיוד
אזור השפלה
כתובת העסק: מודיעין

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2015

עידן מחברת "ידי הזהב עיצובים בצבע" עשה אצלנו עבודה יפה מאוד, הוא עמד בלוח הזמנים ותיקתק את השיפוץ.
נהניתי מאוד מהעבודה של עידן, הוא פועל במקצועיות ובחריצות ראויים לשבח, לא חוסך מאמץ או טרחה - כל מה שבקשתי ממנו בוצע, יחסי העבודה מולו היו מעולים וכמובן אני ממליצה עליו בחום!
הגעתי לעידן מחברת "ידי הזהב עיצובים בצבע", דרך המלצות מפה לאוזן והבחירה בו לשיפוץ הייתה הבחירה הכי טובה ומוצלחת שיכולתי לקבל. מדובר בעבודת שיפוץ כללית ויסודית ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
במהלך ימי העבודה, עידן התגלה לי כאדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב. העבודה שלו יפה מאוד ומוקפדת, כל דבר עשוי כמו שצריך, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, עדכן בכל פרט ושינוי, עבד מולי בשקיפות מלאה ולא החסיר ממני אפילו פרט אחד קטן - היה פשוט תענוג לעבוד איתו.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום, מבחינת לוחות הזמנים, עידן אפילו הקדים את מסגרת הזמן שהוגדרה מראש - אני מאוד שבעת רצון וממליצה עליו בחום!
ג'וליה.

, פברואר 2015

אני ממליץ על עידן "ידי הזהב עיצובים בצבע" - בעיניים עצומות! מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה!
לעידן הגעתי דרך המלצה לצורך שיפוצים קטנים, עידן הראה רצינות מתחילתו של התהליך, הגיע לראות את הדירה, ייעץ כראות עיניו, דיבר לעניין והיה מאוד מקצועי, התרשמתי הן ממנו והן מרמת המחירים וסגרתי איתו את העבודה.
עידן עמד בכל המסוכם, הגיע בזמן, עבד במהירות אך עם שימת לב לפרטים ולגימורים, הוא עשה עבודת גבס קטנה של סגירה, הכל יושב חלק ונראה חלק מהקיר.
מעבר לכך הוא עשה לי מספר תיקונים והתקנת נקודות חשמל וגופי תאורה.
עידן הקפיד ככל הניתן להשאיר אחריו סביבת עבודה נקייה ומסודרת. הוא סיים את הכל כפי שסוכם - בתוך חודש ימים ועמד בכל התחיבות שהיתה לו כלפי - אני ממליץ בחום.
שרון.

, פברואר 2015

עידן בעל מקצוע מעולה!!! לראשונה אני יכולה לומר שנתקלתי בבעל-מקצוע שלא צריך לרדוף אחריו, להרים טלפונים ולהיות במתח. איתו הכל נורא ברור, עידן עומד בלוחות הזמנים ולא מעכב, עובד בצורה שקטה מנקה אחריו מעביר אפילו סמרטוט ובתור אמא לשלושה ילדים זה היה מפתיע ועזר לי מאוד לעבור את השיפוץ בשלום. אני מרוצה עד הגג וממליצה עליו מכל הלב!!!!
הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן, קבענו להיפגש ומהפעם הראשונה הוא הרשים אותי לטובה, הגיע בזמן, דיבר לעניין, הסביר לי איך הכל יתנהל, נתן הצעת מחיר מסודרת וכמובן שסגרתי איתו את השיפוץ.
מדובר בעבודת שיפוץ רצינית, החל מאטימה ותיקון קירות חיצוניים וכלה בצביעה של פנים הבית, בנוסף הוא שיפץ את הדלתות והחליף אותן לחדשות, עשה תיקוני טיח צבע שפכטל, התקין קיר גבס, צבע חדר ילדים, והחליף אפילו את המנעול של דלת הפלדלת! את הכל הוא עשה באופן מאוד מאוד מקצועי.
ההתנהלות שלו בכל ימי העבודה הייתה משביעת רצון, הוא הגיע בבקרים סיים מוקדם ככל הניתן, אחרי כל חדר טיטא וסידר אחריו כולל סמרטוט, בקיצור לא הרגשתי אותו כמעט בכלל.
השיפוץ עבר בנעימים, העבודות באיכות גבוהה ואין ספק שמדובר בבעל מקצוע מומלץ!!!
יסמין.

, אוקטובר 2013

לקחנו את עידן לעשות עבודה של חיפוי קיר במטבח והדבקת שיש והיינו מרוצים מאוד מהתוצאה ולכן אנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
הגעתי לעידן דרך דוד שלי שמכיר אותו והמליץ עליו בפנינו. הרמנו אליו טלפון, ביקשנו הצעת מחיר - עידן הציע מחיר שנשמע לנו סביר ותאם פחות או יותר את סכום הכסף שתכננו להוציא וקבענו שיגיע אלינו עוד באותו השבוע לעשות את העבודה.
עידן הגיע על הדקה, הסיר מהקיר המדובר, את השכבות הישנות קילף מה שצריך, עשה טייח מחדש ומעל הדביק את הקרמיקה/שיש.
החיפוי היה מוצלח והתוצאה הייתה לשביעות רצוננו, בכלליות אפשר להגיד, שהוא עבד נקי ומסודר ובדק גם בסיום וגם תוך כדי עבודה שאנחנו שבעי רצון, רואים שחשוב לו הדעה של הלקוח. נתנו לו את הכסף על העבודה, הוא לא ניסה להוציא יותר (כמו שהרבה בעלי-מקצוע אוהבים לעשות) והיה ישר והוגן. ממליצה בחום.
יעל מחולון.

, אוקטובר 2013

עידן דורי בעל מקצוע מצוין, אין דברים כאלה!!! הגעתי אליו דרך חבר שלי שעשה אצלו עבודה והיה מאוד מרוצה. הרמתי לעידן טלפון וקבענו להיפגש. בעצם חיפשתי מישהו שיעשה לי תיקוני טיח, צבע ושפכטל בכל הבית ששטחו 120 מ"ר והיה במצב דיי הרוס. קירות רטובים, מתקלפים וכו'. וחיפשתי גם פתרון לתחום את הסלון בנפרד מהבית. עידן המליץ לי לעשות מחיצה מקיר גבס וקיבלתי את המלצתו. המחיר שהציע על העבודה היה הוגן בעייני וסגרנו תאריך לתחילת העבודה.
עידן הגיע אלי יום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, בהתחלה הוא קילף את שכבות הצבע הישנו ומעל עשה תיקוני טיח שפכטל החלקה וצביעה. בחלק מהקירות ביקשתי ממנו לעשות שפכטל אמריקאי - הוא עשה את זה מאוד מאוד יפה! את המחיצה בסלון תיקתק צ'יק צ'אק, בנה מסגרת וקיבע לוחות מגבס ולאחר מכן עשה איחוי וצביעה של הקיר. הקיר נראה כחלק מהבית, עבודה ממש מוצלחת.
עידן עמד בלוח הזמנים וסיים תוך ארבעה, חמישה ימים את הצביעה והקיר. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו בפגישתנו הראשונה. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו אני נעזר בו שוב ושוב לכל בעיה, תיקון ושיפוץ קטן שאני מבצע בבית. רק אותו אני מכניס אליו הביתה וסומך עליו בעיניים עצומות וזה אומר הכל!
ירון, בת-ים.

, אוקטובר 2013

הגעתי לעידן דרך שיטוט באחד מאתרי האינטרנט של בעלי מקצוע. ראיתי המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו כדי להתרשם ממנו ולקחת הצעת מחיר. חיפשתי בעל מקצוע בתחום הגבס כדי לבנות תעלות הולכה מגבס בכל הבית בשביל מזגן מרכזי שהזמנתי.
דיברתי עם עידן והתרשמתי ממנו לחיוב, גם הצעת המחיר שלו הייתה ממש טובה בשבילי יותר מהצעות אחרות שקיבלתי.
עידן עשה עבודת התקנה שקטה ויעילה, הוא הגיע בזמן ועבד ביסודיות ובסבלנות, היה לי חשוב שהעבודה תהיה אסתטית ועדינה, לא רציתי שיצא בומבסטי מדי ועידן באמת שיחק אותה בקטע הזה, העבודה שלו הייתה ברמה הכי גבוהה שיש. הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה ואפילו העברתי את השם שלו לאחד מחבריי שהתעניין גם הוא בעבודה דומה.
מומלץ בחום, מיכאל מתל אביב

, אוקטובר 2013

הגענו לעידן אחרי שנחלנו אכזבה גדולה עם קבלן אחר שעבדנו אתו בבית השני שלנו. היו לנו ציפיות גבוהות ויצאנו בהרגשה מאוד רעה בפעם הקודמת כך שרצינו הפעם ללכת על בטוח. את עידן הכרנו דרך זוג חברים שהוא עשה אצלם עבודה מאוד מוצלחת. הזמנו אותו לפגישה, סיפרנו לו על התכניות שלנו ולקחנו הצעת מחיר.
ההצעה של עידן הייתה הרבה יותר טובה ומשתלמת מהצעות אחרות שקיבלנו. למרות המחיר האטרקטיבי עדיין חששנו אבל החלטנו לסמוך על ההתרשמות שלנו מעידן שהייתה מצוינת ועל ההמלצה של החברים שלנו.
בסופו של דבר לא התאכזבנו, עידן עשה עבודה מאוד מוצלחת וטובה והיינו מרוצים מאוד. עידן סגר לנו חדר בקומה השלישית עם קיר מגבס בנוסף הוא סידר מעקה ביחידת הדיור שיש לנו בבית וגם עשה דלת חדשה. עידן הגיע עם הצוות שלו בארבע בבוקר ובמשך שלושה ימים רצופים הם עבדו וסיימו את העבודה עוד לפני המועד שצפינו. לגבי התשלום שילמנו את הכל בסיום העבודה בלי שום מקדמה.
עידן עשה עבודה מקצועית, רצינית ויסודית, הוא הוכיח שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ועמד בכל מה שסוכם, בתור אחת שעובדת הרבה עם בעלי מקצוע לא נתקלתי בכזה דבר מעולם.
אוריה, מוודיעין

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

שירותים מקצועים לבית ולעסק - שיפוצים - מנעולנות - הנדימן . הדגש הוא על שירות אמינות ומקצועיות . תקשורת הבנה והמון סבלנות לתת את השירות הכי טוב שאפשר עם הלקוח באוירה נעימה במיוחד ואנרגיות טובות .

ידי הזהב אומנות השירות

ידי הזהב אומנות השירות

עידן דורי


9.4

052-6705858
 

ידי הזהב אומנות השירות

עידן דורי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6705858 חייג