"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

9.4
גדעון דרור
חברות ניקיון, צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ס"א 50, תל אביב

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

71 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2022

חיפשתי איש מקצוע לצורך ניקיון דירה לפני מעבר ובמקרה פניתי לגדעון מאתרכם והוא היה ממש מקסים בטלפון וגם נתן לי הצעת מחיר זולה לכן, סגרתי איתו עסקה. גדעון הוכיח את עצמו! הוא ביצע עבודה איכותית, יסודית, מקצועית, מדוייקת ומתוקתקת ושמר על אוירה נעימה ומעבר לכך, עשה משהו נוסף שביקשתי ולא גבה על זה תשלום. בזכותו קיבלתי תוצאה לשביעות רצוני המלאה ואני ממליצה עליו מהלב ובמלוא מובן המילה!
שחף, חולון

, דצמבר 2022

הופתעתי מגדעון ממש לטובה! יצרתי איתו קשר אקראי דרך האתר שלכם והוא נתן לי הצעת מחיר זולה עבור ניקיון דירה לאחר שיפוץ ובסופו של דבר, בחרתי בו לפי תחושת בטן. גדעון הגיע אלי במועד שסיכמנו ועבד בצורה יסודית, מקצועית, מהירה ויעילה וגם היה קשוב לבקשותיי ומעבר לכך, גילה סובלנות ואיכפתיות לאורך כל הדרך. אני בטוחה שמי שיקח את שירותיו יהיה מבסוט כמוני ומבחינתי מגיע לו המלצה חמה מאוד, אין דברים כאלה!
רחלי, רמת השרון

, אוגוסט 2022

חברה קרובה המליצה לי בחום על שירותיו של גדעון ובסופו של יום, הרמתי אליו טלפון לצורך ניקיון דירתי לאחר שיפוץ קל וסיכמתי איתו מועד לביצוע העבודה. גדעון עמד בכל הציפיות! הוא לא רק היה קשוב לדרישות שלי אלא גם עבד בצורה מושקעת, מוקפדת, מדוייקת ויסודית ומעבר לכך, לא פיספס אפילו את האזורים הכי זניחים. אין ספק שהמחיר ששילמתי לו היה שווה לתמורה ואני ממליצה עליו באהבה, השירות לגמרי עבר בהצלחה!
טלי, כפר יונה

, אוגוסט 2022

הרמתי טלפון אקראי לבעל מקצוע מסוים דרך אחד מאתרי האינטרנט לצורך ניקיון דירה לאחר שיפוץ אך לא היה לו זמן לעשות את העבודה לכן, הוא המליץ לי על שירותיו של גדעון והלכתי על זה. גדעון הוכיח את עצמו בכל ההיבטים! הוא עבד בצורה יסודית, מהירה ויעילה וגם השתמש בחומרים יקרים ואיכותיים ומעבר לכך, גבה ממני מחיר סביר ביחס לשוק. קיבלתי תוצאה לשביעות רצוני המלאה ואני בטוחה שאקרא לו שוב בעתיד אם אזדקק, מגיע לו דירוג גבוה בהחלט!
איילת, ראשון לציון

, מאי 2022

גדעון הותיר עלי רושם מוצלח במיוחד! צלצלתי אליו לגמרי באקראי דרך האתר לגבי ניקיון דירה מוזנחת באופן חד פעמי והוא ענה לי בצורה עניינית ואדיבה לכן, סגרתי איתו את העסקה. גדעון התייצב אצלי בשעה שסיכמנו עם כל הכלים הנחוצים וביצע את העבודה בצורה מקצועית, יסודית ומסודרת וגם היה קשוב לדגשים שנתתי לו ומעבר לכך, גבה ממני מחיר שפוי לחלוטין. אני שמחה שהקשבתי לאינטואיציות שלי ובחרתי בו, שירות מדהים אין מה להגיד!
אסתר, גבעתיים

, מאי 2022

גדעון עשה את עבודתו כמו שצריך! בחרתי בו באתר שלכם בעקבות חוות הדעת הרבות והטובות שכתבו עליו והזמנתי אותו לניקיון דירה חדשה מקבלן. גיליתי שגדעון בחור מאוד רציני, אחראי, ישר והוגן וגם המחיר שהוא גבה ממני היה סביר בהחלט ומעבר לכך, הוא ממש השקיע בעבודה ולא חסך בשום דבר והייתה זו חוויה נעימה לקבל ממנו שירות. אני בטוח שכל אחד שיזמין אותו יהיה מרוצה כמוני וממליץ עליו בחיוך ענק, ללא ספק בחרתי נכון!
אורי, כפר סבא

, ינואר 2022

יצרתי קשר עם "יהלום" שירותי ניקיון בעקבות המלצה של מכרה והם נתנו לי את הצעת המחיר הכי זולה עבור ניקיון דירה לפני אכלוס לכן, הזמנתי אותם. צוות "יהלום" היו פשוט מדהימים ומקצועיים ברמות! הם ביצעו את העבודה במסירות, יסודיות, זריזות ויעילות וגם שמרו על סביבה נעימה, הולמת ושקטה ומעבר לכך, היו קשובים להערות שלי. יצאתי מאוד מרוצה מהשירות שהם נתנו לי ואשמח לקרוא להם לעוד עבודות רבות כאלה, ממליצה בחום!
יעל, שוהם

, ינואר 2022

גדעון בעל מקצוע מיוחד במינו! הרמתי אליו טלפון באקראי דרך האתר והוא מיד מצא חן בעיני אז הזמנתי אותו לניקיון דירה לאחר שיפוץ. גדעון עמד בסטנדרטים שציפיתי ממנו וביצע עבודה יסודית, מושקעת, זריזה ויעילה וגם השתמש בחומרים איכותיים ביותר ובנוסף, סיים הכל תוך זמן קצר. אני שמח שנפל בחלקי להשתמש בשירותיו ובפעם הבאה שאצטרך עבודה דומה לא אהסס להתקשר אליו ולהזמין אותו, ממליץ באהבה רבה!
חיים, הרצליה

, אוקטובר 2021

נכנסתי לאתר שלכם ממש במקרה וחיפשתי בעל מקצוע לצורך ניקיון דירה מרוהטת וגדעון הראשון שקפץ לי בעין אז הזמנתי אותו בלי להסס. הניקיון שגדעון ביצע אצלי היה לא פחות מושלם! הוא עמד בזמנים בצורה מופתית והשתמש בחומרים איכותיים וגם עבד באופן יסודי, מקצועי, קפדני, מהיר ויעיל ולקח אחריות על התוצאה ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין ויצאתי ממש מרוצה ממנו ואני ממליצה עליו באהבה רבה!
כוכי, מודיעין

, מאי 2021

הייתי צריכה בעל מקצוע לניקיון דירה מאוכלסת באופן חד פעמי וניגשתי לאתר שלכם, יצרתי קשר אקראי עם גדעון כי ראיתי שיש עליו המלצות טובות והוא אכן הרשים אותי בשיחה אז בחרתי בו. גדעון הגיע אלי עם איש צוות נוסף והם היו מאוד יסודיים, נקיים, תקתקנים ואמינים וממש עשו "מהפך" בדירה! מעבר לכך, הם עבדו בשיתוף פעולה נהדר והיו קשובים לכל דבר ועניין ואין ספק שהיה לי תענוג להשתמש בשירות שלהם, מומלץ ביותר!
דניס, הרצליה

, מאי 2021

שוחחתי עם גדעון דרך האתר שלכם לצורך ניקיון דירה 3 חדרים לפני מעבר והוא נתן לי מענה אדיב לכל שאלה והיה זמין להגיע אלי מיידית אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה. גדעון ביצע את העבודה בהצלחה! הוא היה מקצועי, יסודי, מהיר ויעיל ושמר על סביבה שקטה וגם היה קשוב להערות שלי ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין והתמסר כל כולו לתהליך ואני ממליצה עליו בביטחון מלא, אין הרבה בעלי מקצוע כמוהו בארץ!
יעל, רמת השרון

, פברואר 2021

יש לי רק מילים טובות לומר על גדעון! אני ועד בניין והזמנתי אותו בעקבות המלצה שקיבלתי לצביעת חדר המדרגות, תקרות הלובי, חדר האירועים וחדר הכושר בבניין. תחילה גדעון עטף את כל הרהיטים בניילונים ולאחר מכן, הוא התחיל במלאכה וביצע אותה בצורה הכי מקצועית, יסודית ומדויקת שיש! בנוסף, הוא היה קשוב להערות שלי ונתן לי מענה מהיר לכל שאלה ואני ממליץ עליו באהבה גדולה, הוא יחיד ומיוחד!
שחר, קרית אונו

, פברואר 2021

חברה שלי המליצה לי בחום על גדעון והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר עבור צביעת דירה 4 חדרים לכן, הזמנתי אותו. גדעון נתן לי שירות מקצועי ואדיב ביותר! הפחד הכי גדול שלי היה שהוא ילכלך את הרהיטים אבל הוא גילה אחריות ואכפתיות וכיסה אותם ועל הדרך שמר על סביבה נקייה ומסודרת, כך שהם לא התלכלכו כלל! מעבר לכך, כל דבר שביקשתי הוא בא לקראתי ומגיע לו את הציון הגבוה ביותר באתר!
אריאלה, גבעתיים

, נובמבר 2020

יצרתי קשר עם גדעון ועוד כמה בעלי מקצוע באתר שלכם לגבי ניקיון דירה לפני אכלוס אבל הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! בסופו של יום, הוא גם הגיע בזמן והיה מאוד מקצועי. גדעון נתן לי שירות יוצא מן הכלל! הוא השתמש בחומרים איכותיים לביצוע העבודה ולא עזב את הדירה שלי עד שהייתה מבריקה ונוצצת! יתרה מכך, הוא ביצע את העבודה באנרגיות חיוביות והייתה אוירה נפלאה, מומלץ בחום!
שרית, פתח תקווה

, אוקטובר 2020

זו הפעם השנייה שאני משתמשת בשירותיו של גדעון לביצוע ניקיון יסודי באופן חד פעמי בדירתי וגם הפעם הייתי מאוד מרוצה! העבודה נעשתה בצורה מקצועית ומוקפדת. גדעון בעל מקצוע ישר! הוא ביצע את העבודה מכל הלב והרגשתי שיש לו המון אהבה לתחום! יתרה מזאת, הוא היה קשוב לצרכים שלי וכל דבר שביקשתי הוא ביצע בנועם ובחיוך יתרה מזאת, הוא מאוד גמיש במחירים והשירות שלו ברמה הגבוהה ביותר!
ברכה, ראשון לציון

, יולי 2020

ביצעתי השוואת מחירים עם בעלי מקצוע באתר שלכם בנוגע לניקיון דירה לפני אכלוס וגדעון דרש את המחיר הזול ביותר! מעבר לכך, הוא הגיע אלי בזמן וביצע עבודה יסודית ומקצועית. אני מאוד פדנטית והיו לי הרבה בקשות מיוחדות אבל שמעון נענה להם בסבלנות ובאהבה רבה והוא קיים את כל מה שהבטיח! בנוסף, הוא ניקה גם אזורים שלא שמתי עליהם דגש מתוך אכפתיות ורצון שהתוצאה תהיה מושלמת, אין ספק שקיבלתי תמורה הולמת לתשלום!
שירלי, רחובות

, יולי 2020

לגדעון יש את מספר הדירוגים הכי גבוה באתר שלכם והוא הראשון שאתו שוחחתי, הייתה בנינו כימיה בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר זולה וגם בא לקראתי. גדעון ביצע עבורי ניקיון דירה לאחר שיפוץ ואני יכולה לומר שהעבודה שלו יסודית, רצינית ובאיכות גבוהה! הוא הגיע אלי במועד שקבענו וישר ניגש לעבודה בלי "למרוח" את הזמן, בנוסף הוא גם איש נעים הליכות והיה לי כיף לשהות במחיצתו, התוצאה מדהימה ללא ספק!
סוניה, חולון

, יולי 2020

גדעון ביצע עבודה טובה ומקצועית! הוא ניקה עבורי את הדירה לאחר שיפוץ והגעתי אליו דרך האתר שלכם, בחרתי בו כי הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה. גדעון איש נחמד ובעל לב רחב, היה לו חשוב שאצא מרוצה מהתוצאה והוא עשה הכל על מנת שאהיה שבעת רצון, בנוסף הוא גם חייכן ומשדר אנרגיה מאוד חיובית ובסיום העבודה הבית היה נקי ומבריק, ממליצה בלי היסוס!
מורן, חולון

, ינואר 2020

לגדעון הגעתי דרך אחד מאתרי הפרסום שמצאתי באינטרנט, על סמך הביקורות שלו ושיחת הטלפון אתו החלטתי להזמין אותו לניקיון הדירה שלי לפני שעברתי להתגורר בה. גדעון איש נחמד מאוד, הוא עשה עבודה טובה והבית היה נראה נקי ומצוחצח לאחר שהוא סיים. גדעון הגיע בזמן וסיים לנקות את כל הבית תוך זמן קצר ובנוסף לאחר שעשיתי סקר שוק המחיר שהוא דרש היה לא זול ולא יקר. ממליץ!
נועם, גבעתיים

, ינואר 2020

לגדעון הגעתי בעקבות המלצה של המשפחה שלי, הוא ביצע עבורי ניקיון דירת 4 חדרים לפני אכלוס ולאחר צבע. גדעון בעל מקצוע נחמד ומנומס, הוא הגיע בזמן כמו שסיכמנו ועשה את מה שהוא התחייב אליו, ובנוסף ביקשתי ממנו שינקה כמה פינות קטנות נוספות והוא עשה זאת ללא בעיה. לפני שסגרתי עם גדעון בדקתי מחירים עם בעלי מקצוע אחרים וההצעה שלו הייתה בין הזולות ביותר בשוק.
זיו, רחובות

, יולי 2019

חיפשתי חברת ניקיון לדירה אחרי שיפוץ כללי, ביצעתי סקר שוק קטן בתחום ובחרתי בהצעתו של גדעון שהייתה הכי הוגנת בעיניי מבחינת המחיר וגם זמינותו הייתה מידית. הוא הגיע עם הצוות שלו ביום שקבענו, הגיעו עם כל הציוד הנדרש לניקיון הדירה, ראשית הם ניקו את כל האבק בדירה ופינו את הפסולת, לאחר מכן ניקו את כל התריסים והחלונות, שטפו את הרשתות, צחצחו את כל ארונות המטבח מבפנים ובחוץ, הבריקו את הפנלים בכל הדירה, אפילו את בתי המנורות בתקרה הם ניקו, הבריקו כל דבר אפשרי, ולבסוף רחצו את הרצפה ולאחר סיימו הבריקו בעזרת מכונת פוליש מיוחדת. התוצאה הסופית פשוט הותירה אותי ללא מילים, הכל נקי ומבריק, הדירה מריחה נפלא, השירות של גדעון והצוות שלו פשוט מצוין, אני מרוצה וממליצה עליו בחום, בעל מקצוע רציני שמעסיק עובדים חרוצים ואמינים.
לימור, רמת גן.

, יולי 2019

לגדעון הגעתי דרך האתר שלכם שנכנסתי לחפש בעל מקצוע לניקיון דירה לפני כניסה, ראיתי המון המלצות חמות והחלטתי לפנות לשירותיו. שוחחתי איתו טלפונית וכבר בשיחה התרשמתי לטובה, מהסובלנות והאדיבות וסגרנו תאריך לתחילת העבודה. גדעון הגיע עם הצוות שלו ביום שקבענו, הם החלו בניקיון התריסים והחלונות, הבריקו את כל ארונות המטבח והאמבטיה, צחצחו את כל הפנלים בדירה והבריקו כל דבר אפשרי, לאחר מכן שטפו והבריקו את הרצפה בעזרת מכונת פוליש משוכללת. כל הדירה פשוט מצוחצחת ומבריקה, הכל מריח נפלא, המחיר שגבה היה הוגן ואני שמחה להמליץ עליו, כל מה שהבטיח קיים ופשוט היה נעים לעבוד איתו.
מיטל, גבעתיים.

, מרץ 2019

אני מרוצה מהשירות שקיבלתי מגדעון ואני ממליצה עליו בכל מקום אפשרי! פניתי אליו לצורך ניקיון דירה לפני כניסה, כבר בשיחת טלפון נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו תאריך לתחילת עבודה. גדעון הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו, הם עבדו במשך מספר שעות והבריקו את כל החלונות בדירה, ניקו את ארונות המטבח, הבריקו את כל הכלים הסניטרים ולבסוף שטפו את הרצפה. כל הדירה פשוט מבריקה, הם לא דילגו על שום מקום ופשוט ביצעו עבודה מקצועית. אני מרוצה מההתנהלות של גדעון מתחילה ועד סיומה, אדם רציני שעומד במילתו וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
שלומית, הרצליה.

, מרץ 2019

הגעתי לגדעון דרך האתר שלכם, ראיתי המון המלצות והחלטתי להתקשר אליו. שוחחתי איתו לגבי ניקיון דירה לאחר שיפוץ גדול, גדעון נתן הצעת מחיר הוגנת וכבר בשיחה סגרנו מועד לתחילת עבודה. הוא הגיע ביום שקבענו עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש, הם עבדו מכל הלב וניקו כל מקום אפשרי בדירה, לא דילגו על שום פרט, הדירה מבריקה ומצוחצחת, הסירו את כל הכתמים באמבטיה, ניקו את כל החלונות והארונות בדירה, אין לי מילים, אני מרוצה מאוד , שירות ויחס מעולים, אנשים רציניים שעובדים בצורה מקצועית ומכל הלב, מומלץ בחום.
שרה, גבעת שמואל.

, אוקטובר 2018

אל גדעון מחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" פניתי לצורך ניקיון דירה ריקה לפני כניסה, הוא הגיע עם הצוות בזמן שקבענו, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש ובמשך מס' שעות עמלו על ניקיון הבית. העבודה כללה - ניקוי חלונות, כלים סניטרים, דלתות, ארונות וכמובן הרצפה. הם דאגו לעבור על כל פינה בבית ביסודיות ובסיום גדעון עבר איתי ווידא שאין לי הערות. שירות טוב ומקצועי - מומלץ.
עידית.

, אוקטובר 2018

גדעון והצוות של חברת "יהלום" ביצעו אצלי פוליש בדירה, הם ביצעו עבודה טובה ואני ממליצה מכל הלב. מדובר בדירה מאוכלסת שאנחנו גרים בה ולכן זה הצריך מגדעון והצוות להזיז את הריהוט ומוצרי-החשמל ורק כשסיימו יכלו לבצע את הפוליש. הם הגיעו בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש ומכונת הפוליש וביצעו עבודה טובה ומקצועית. התוצאה הסופית נראית נהדר, הריצוף מבריק וממש כמו חדש ובאמת שלא ציפיתי לאיכות כזו גבוהה. שירות טוב, מהיר ומקצועי - מומלץ.
אולגה, בת-ים.

, יוני 2018

אומנם עברו מס' חודשים מאז שהזמנתי את חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" לבצע עבורי ניקיון דירה, אך אני זוכרת אותם לטובה וממליצה עליהם בחום. פניתי לגדעון לצורך ניקיון דירה ריקה לפני כניסה ומהרגע הראשון קיבלתי יחס אדיב ונעים, הוא היה סבלני, הסביר לי מה הניקיון כולל ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. ביום שקבענו גדעון הגיע עם 3 אנשי צוות נוספים, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש - חומרי ניקוי, סמרטוטים, מגב וכו'.. במשך מס' שעות הם עברו על כל פינה בבית וניקוי ביסודיות - חלונות, ארונות, רצפה, כלים סניטריים ועוד.. אין פינה שלא דאגו לנקות! בסיום הדירה היתה נראית נהדר וגדעון ווידא שאני שבעת-רצון. אחלה שירות - מומלץ!
נעמי.

, יוני 2018

לפני מס' חודשים חיפשתי חברת ניקיון לניקוי דירה לפני כניסה, קראתי אצלכם באתר חוות-דעת חיוביות על חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" והחלטתי לפנות אליו בטלפון. שוחחתי עם גדעון, הסברתי לו במה בדיוק מדובר, הוא הסביר לי על תהליך הניקיון ותאמנו מועד לעבודה. גדעון הגיע עם אנשי צוות נוספים וכל הציוד הנדרש וביחד ניקו את הבית בצורה טובה ונהדרת, הם עבדו מכל הלב ודאגו לעבור על כל פינה בבית. הופתעתי מהם לטובה! הדירה נראית נהדר, מעל ומעבר למה שציפיתי! חבר'ה רציניים, נחמדים ואדיבים שעושים עבודה טובה! מומלץ!
רגינה.

, פברואר 2018

גדעון והצוות מחברת "יהלום" ביצעו עבורי ניקיון דירה לפני מס' חודשים, מדובר בדירה שרצינו לנקות לפני שנכנסנו אליה ואני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית. הם עמדו בזמנים שקבענו, הגיעו עם כל הציוד הנדרש ובמשך מס' שעות עמלו על ניקיון הדירה. הם עברו בכל החדרים, ניקו את הרצפה, החלונות, הארונות, מקלחת ושירותים וכו'.. עבדו ביסודיות רבה ובסיום הדירה נראית ממש נפלא. אני מאוד מרוצה וממליץ מכל הלב.
אמיר, תל-אביב.

, פברואר 2018

לפני מס' חודשים נכנסתי לאתר "טוב תודה" בחיפוש אחר חברת ניקיון אמינה ואיכותית, הגעתי לכרטיס העסק של גדעון מחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש", קראתי עליו המלצות מלקוחות קודמים והחלטתי לפנות אליו טלפונית. הסברתי לו שמדובר בדירה לאחר שיפוץ ויש הרבה שאריות מהשיפוץ שצריך לנקות, הוא היה חביב ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. גדעון הגיע בשעה שקבענו עם הצוות וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה ואני יכול לספר שאין פינה בבית שלא עברו עליה! הם ניקו את החלונות, ארונות, רצפה, כלים סניטריים ועוד.. הכל בוצע בצורה נהדרת! אין לי מילים! בסיום גדעון עבר איתי על כל הבית ווידא שאני שבע-רצון. שירות ונהדר ומומלץ!
רועי, קרית-אונו.

, אוגוסט 2017

אני מרוצה מהשירות שקיבלתי מגדעון ואני ממליצה על חברת הניקיון שלו בחום! אל גדעון מחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי חברת ניקיון לצורך ניקיון יסודי בדירה ריקה לפני כניסה והחלטתי להתקשר אליו בעקבות ההמלצות החמות שקראתי עליו. הוא היה נשמע מקצועי ואדיב, הסביר לפרטים מה כולל הניקיון ונתן הצעת מחיר שנשמעה לי סבירה. גדעון הגיע עם 2 פועלים, הם הביאו איתם את הציוד הנדרש לביצוע הניקיון ועבדו במרץ במשך כמה שעות. אין פינה בבית שלא עברו עליה - חלונות, ארונות, כלים סניטריים וכו'.. הכל בוצע בצורה מקצועית וטובה ואנחנו שבעי רצון מהשירות. מומלץ.
איריס, הרצליה.

, אוגוסט 2017

לפני מס' חודשים גדעון והצוות מחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" ביצעו אצלי ניקיון דירה ריקה לפני כניסה, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי וממליץ בחום! אל גדעון הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי להתקשר אליו. בשיחת הטלפון גדעון היה חביב ונחמד, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון שהוא עושה ונתן הצעת מחיר הוגנת. גדעון עמד בכל מה שהבטיח לנו - הן מבחינת לוחות זמנים והן מבחינת השירות והמחיר. הוא והצוות הגיעו במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הם עברו על כל פינה בבית - ניקיון הרצפה, חלונות, כלים סניטריים וכו'.. הכל בוצע בצורה נהדרת! הבית נראה מבריק! לאחר שסיימו גדעון ביצע איתי מעבר על כל הבית לוודא שאני שבע רצון ורק לאחר מכן גבה תשלום. מאוד ממליץ!
סטפן, רמת גן.

, אוגוסט 2016

חברת ניקיון מקצועית, עמדו במסוכם וביצעו ניקיון יסודי. קבעתי עם גדעון תאריך, הוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם העובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו על ניקיון הבית, עשו ניקיון כללי ועם זאת יסודי: מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל.
בסיום הניקיון שנכנסתי לבית התרשמתי לטובה - הם עברו על כל מה שביקשתי ואפילו מעבר. מבחינת המחיר, גדעון לקח ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בטלפון, מדובר בחברה הוגנת ואמינה.
טלי.

, אוגוסט 2016

לאחר שיפוץ וצביעה שעשינו לפני כניסה לדירה נזקקנו לניקיון יסודי. בעקבות המלצות באתר יצרתי קשר עם חברת "יהלום שירותי ניקיון". העבודה הייתה יסודית, המחיר היה הוגן והכי חשוב, קיבלתי שירות אדיב ומקצועי, דבר שהוא לא טריוויאלי בכלל כשמדובר על בעלי מקצוע. ממליצה בחום.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה שהייתה מלאה באבק וכתמים ולכלוך שאחרי שיפוץ. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, התייצבו בשבע בבוקר וסיימו באותו היום, עשו ניקיון של כל הבית, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים. הם דאגו שהכול יבוצע לשביעות רצוני, וגבו את המחיר שסוכם.
ציפי.

, אוגוסט 2016

היה מצוין, מאוד התרשמתי! הצוות של חברת "יהלום" היו חרוצים ועשו עבודה מצוינת ומאוד יסודית.
הזמנתי עבודת פוליש מקצועית לכל הבית, הצוות הגיע בשעה שקבענו עם מכונה מקצועית וכל הציוד הנדרש. הם עבדו באופן מאורגן ומקצועי, רואים שהם יודעים את העבודה ובאמת הפוליש היה מוצלח.
ממליצים בחום - סבן.

, אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצים מעבודת הניקיון של חברת "יהלום", גדעון הבעלים דאג להגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, הם ביצעו עבודת ניקיון יסודית, יש לי רק מילים טובות להגיד - ממליץ בחום!
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי. הצוות הגיע בשעה שקבענו, הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, ביצעו ניקיון כללי ויסודי. גדעון דאג שהכול יבוצע לשביעות רצוני ובאמת נתן תחושה של בעל-מקצוע שאכפת לו ממש שהלקוחות יצאו מרוצים. הוא היה אדיב מאוד וישר וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
רוני.

, אפריל 2016

ניקיון יסודי ומקצועי ובדיוק בזמן - ממליצה בחום! לפני כמה שבועות חיפשנו חברת ניקיון לביצוע ניקוי הדירה לפני כניסה ואחרי עבודת צבע, העבודה הייתה רבה ולכן החלטנו לפנות לחברה מקצועית אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי.
קראנו אצלכם באתר חוות דעת טובות על חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש", שוחחנו עם גדעון בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה אחרי צביעה וכמובן פרטנו את רמת העבודה המבוקשת. גדעון נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. מדובר בחברה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, גדעון והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות, הסרת כתמי צבע, טיח וכו'. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ותקתקו את העבודה כמו שצריך. בתום יום הניקיון, קיבלנו טלפון שהדירה נקייה, חזרנו לראות מה המצב, גדעון היה נוכח, עבר איתנו על הדירה, שאל אם יש לנו הערות ואת האמת, באופן מפתיע - לא היו! העבודה נעשתה ביסודיות, התרשמנו ממנו לטובה והיינו מאוד מרוצים מהניקיון - ממליצה.
סאלי.

, אפריל 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מחברת הניקיון של גדעון, מלבד הניקיון המקצועי היה נעים ונוח להתנהל מול גדעון, שכן מדובר באדם אדיב מקצועי ומנומס - מומלץ בחום. הגעתי לגדעון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" בעקבות המלצה ועכשיו כשאנחנו אחרי הניקיון, אני חושבת שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והיסודי שהוא העניק לנו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון דירת ארבעה חדרים כולל פוליש, ביקשנו לערוך לשטח ניקיון כללי יסודי. קבעתי עם גדעון לוח זמנים והוא התייצב עם הצוות המקצועי שלו על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו המון שעות על ניקיון השטח, התייצבו על הבוקר עם כל הציוד הנדרש, עשו ניקיון יסודי, מרצפות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, פוליש והברקה קריסטלית לרצפות, פשוט הכל ובסיום הם עשו עבודת קירצוף והסרת צבע מהמרצפות ובסיום עבודת פוליש להברקת הרצפה.
הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג להיכנס ככה לדירה. הודיתי לגדעון על העבודה הטובה, המחיר ששילמתי היה בהחלט הוגן מבחינת איכות העבודה - ממליצה בחום.
מתן.

, אפריל 2016

חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" בבעלותו של גדעון עשו אצלנו עבודה טובה, גדעון וצוותו המסור הגיעו וביצעו עבודת ניקיון איכותית לשביעות רצוני, ממליצה בחום!
הגעתי לגדעון בעקבות ההמלצות באתר ואני חושבת שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו, העבודה שביקשתי ממנו לעשות הייתה ניקיון דירה יסודי לפני כניסה לדירה. קבעתי עם גדעון פגישה (זה כבר מצא חן בעיניי שהוא אמר שמגיע תמיד לראות את מצב הדירה ולתת הצעת מחיר מדויקת), בפגישה הוא ראה את הדירה ומצבה (מדובר בדירת ארבעה חדרים) ועל פי זה נתן הצעת מחיר. הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת בעיניי וסגרנו עסקה. ביום העבודה עצמו גדעון התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם עובדים נוספים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עשו ניקיון כללי של מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל.
מעבר לשירות המקצועי, גדעון עצמו הוא בן-אדם אדיב מאוד, היה נעים להתנהל מולו והכל עבר חלק, גם מבחינת המחיר הוא גבה בדיוק את המחיר שסוכם מראש, בקיצור ממליצים בחום!
טליה.

, מרץ 2016

אני ממליצה על גדעון בשמחה, הייתי מרוצה מאוד, אמין מקצועי, היה כיף ונעים לעבוד איתו, שמחה שהגעתי אליו, קיבלנו ממנו שירות מעולה! חיפשתי חברת ניקיון מקצועית והגעתי לגדעון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" דרך האינטרנט. לאחר קריאת ההמלצות עליו באתר, ולאחר שהשוויתי בינו לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין אותו לביצוע עבודה של ניקיון דירת חמישה חדרים אחרי הרחבה ושיפוץ.
גדעון - הבעלים, נתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור הניקיון, מצב הדירה היה מאוד מורכב, היו כתמי צבע, אבק טיח רובה בכל מקום אפשרי ונזקקתי לשירות מקצועי ויסודי. קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלי גדעון ועוד שלושה עובדים בדיוק בשעה שנקבעה, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש החל מסמרטוטים וכלה במכונת קרצוף מקצועית לריצפה. אנשי הצוות תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ובחוץ, אבק בכל הדירה, ניקיון חדר שירותים ומקלחת וכמובן הורדת כתמי צבע מהריצפה.
בסיום הניקיון עברנו על הדברים וראיתי שבאמת העבודה נעשתה ביסודיות, גדעון והצוות עברו על כל המקומות שבקשתי וחשוב לציין שלא נגרם אפילו נזק קטן. גדעון היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. יצאתי מרוצה ואני ממליצה בחום - חברה הוגנת ומקצועית.
ענת.

, נובמבר 2015

גדעון והצוות היו בסדר, הביאו את הציוד הנדרש לניקיון, עבדו מספר שעות ובסיום העבודה גבו בדיוק את המחיר שסוכם. הגעתי לגדעון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" בעקבות ההמלצות הרשומות פה באתר, העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
קבעתי עם גדעון לאותו השבוע והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם העובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם ביצעו ניקיון כללי לפי ההנחיות שנתתי להם. הם עבדו מספר שעות על ניקיון הדירה, עשו ניקיון יסודי של מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל. בסיום הניקיון אספו את הציוד, הבית נראה נקי ובסה"כ הייתי מרוצה מרמת העבודה.
מבחינת המחיר כמו שכבר ציינתי בהתחלה, גדעון גבה ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בטלפון, לא היו לנו מחלוקות לגבי המחיר והכל עבר בנעימות.
אתי.

, נובמבר 2015

חברת "יהלום שירותי ניקיון" העניקו לנו שירות ניקיון ברמה טובה, המחיר היה סביר והתוצאה הייתה משתלמת! מדובר בניקיון בית אחרי שיפוץ, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית ואמינה ולאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין את גדעון והצוות לביצוע עבודת הניקיון.
גדעון - הבעלים, הגיע אלי הביתה כדי לראות את מצב הדירה, להגיד לי איזה סוג של ניקיון הוא ממליץ לי לעשות, וגם נתן לי הצעת מחיר מסודרת. קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלינו גדעון והצוות שלו בדיוק בשעה שנקבעה ואני רוצה לציין זאת לטובה. גדעון והצוות שלו תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ומבחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח. בנוסף הם ניקו את הריצפה קירצפו אותה והבריקו.
גדעון היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. בשורה התחתונה יצאתי מרוצה מאד.
עידו.

, יולי 2015

גדעון והצוות שלו ניקו את הבית שלנו בסביון לאחר שהדייר השאיר אותו מטונף! הם עבדו ממש יפה, מאד פדנטי, לא קיצרו דרך וגם עם חיוך לכל הדרך. המחיר שסוכם הוא מה ששולם ללא הפתעות לא טובות. ממליץ בחום!!! קבלן ברמה מקצועית ומודעות לשירות גבוהה מאד. הגעתי אל חברת הניקיון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" דרך האתר שלכם.
מדובר בעבודת ניקיון כללית של דירה לפני כניסה, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע את הניקוי ולשם כך נכנסנו לאינטרנט ובדקנו מחירים. לקחנו כמה הצעות מחיר ובסוף החלטנו להזמין את גדעון מ"יהלום שירותי ניקיון פוליש" שנתן לנו הצעת מחיר סבירה והיה זמין להגיע ביום שרצינו. צוות העובדים הגיע אלינו ביום ובשעה שקבענו - לא היו סיפורים ואיחורים, כשהגיעו ניגשו ישר לעבודה - הם הגיעו מצוידים בכל מה שנדרש לעבודת ניקיון כללית.
בכל אופן הם עבדו מאוד נקי ומסודר ותוך כמה שעות ספורות סיימו את עבודת הניקיון. הם הגיעו לכל המקומות שרצינו, לא חיפפו ועשו עבודה יפה, חבר'ה מקצועיים שיודעים את העבודה. הבית הבריק בתום הניקיון והרגשתי שקיבלתי תמורה למחיר ששילמתי - ממליץ!
יואל, נס-ציונה.

, יוני 2015

אין יותר טוב ממנו, גדעון עובד ישר עושה את העבודה לא מתווכח - אין מלים בפי!
אני מאוד מאוד מרוצה מגדעון והצוות המקצועי של חברת הניקיון "יהלום ניקיון ופוליש", הם עשו עבודה נהדרת - ממליץ בחום!
הגעתי לגדעון דרך האתר שלכם, ואני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה יד שנייה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם גדעון יום ושעה הוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מספר שעות לא מבוטל על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים,הכל כולל פוליש.
הדירה נוקתה באופו מקצועי ויסודי, מעבר לכך גדעון הוא בחור אדיב מאוד, ביצע כל מה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
אפרים.

, יוני 2015

הגעתי לגדעון מחברת "יהלום" שירותי ניקיון ופוליש, בעקבות ההמלצות באתר, גדעון העניק לנו שירות מקצועי.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה שהייתה מלאה באבק וכתמים. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
גדעון היה אמין, ביקש להגיע לראות את הדירה על-מנת שיוכל לתת הצעת מחיר מדויקת. גדעון הגיע כפי שסוכם, הצעת המחיר הייתה אומנם יותר יקרה ממה שכתוב באתר, אבל אין לי בעיה כי מבחינתי המחיר היה הוגן.
קבעתי עם גדעון יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם כל הציוד הנדרש. הוא והצוות עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, פוליש וצחצוח הריצפה, פשוט הכל.
בסיום הניקיון עברנו על הכל ובאמת בוצע ניקיון איכותי. מבחינת המחיר, גדעון עמד במחיר שסוכם מראש. ממליץ בחום!
זאב.

, מרץ 2015

חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" עשו אצלי ניקיון כללי אחרי שיפוץ. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, היחס והמחיר, הם דאגו שהדירה תיראה כמו חדשה ולכן אני ממליצה עליו בחום רב.
לפני מספר שבועות עשינו שיפוץ גדול בדירה שלנו ובסיום השיפוץ היה בלגן רציני בדירה, אבק ולכלוך שהצטבר במשך העבודה, צבע השפריץ על החלונות תריסים דלתות ומשקופים, דבקים למיניהם נדבקו לרצפה, בקיצור - הייתה שם טינופת רצינית ביותר והבנתי שאצטרך חברת ניקיון מקצועית שתעשה בשבילנו את העבודה.
לגדעון הגעתי דרך האתר, פניתי אליו ולקחתי הצעת מחיר שהייתה ממש משתלמת ולא יקרה, הוא הגיע לראות את הדירה והתרשמתי ממנו ממש לטובה ובאותו היום סגרנו את העבודה וסיכמנו על תאריך לביצוע הניקיון.
ביום העבודה גדעון הגיע עם אנשי צוות וציוד רציני. השארתי אותם לעבוד וכשחזרתי שמחתי לגלות שסה"כ הם עשו עבודה ממש טובה.
הם ניקו וקרצפו את הכל, עברו על הכלים הסניטריים, ארונות מטבח, שיש קרמיקה ריצוף, אבק חלונות תריסים ועוד. הדירה עברה ניקיון רציני תוך מספר שעות, היו כמה מקומות קטנים שהייתי עוברת עליהם שוב, אבל באמת שהם נתנו עבודה מכל הלב! השירות היה מצוין והיינו מרוצים, בתום העבודה גדעון לקח ממני בדיוק את המחיר שסגרנו מראש.
שגית.

, מרץ 2015

הגעתי אל חברת הניקיון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" דרך האתר, ואני רוצה להמליץ עליהם לטובה - הם סיפקו שירות מאד מהיר, ועשו עבודה מאוד יסודית ומקצועית. הייתי מרוצה מעל ומעבר וממליצה בחום!
מדובר בעבודת ניקיון כללית של דירה לפני כניסה ואחרי עבודת שיפוץ, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע את הניקוי ולשם כך נכנסנו לאינטרנט ובדקנו מחירים.
לקחנו כמה הצעות מחיר ובסוף החלטנו להזמין את גדעון שנתן לנו הצעת מחיר סבירה והיה זמין להגיע ביום שרצינו.
צוות העובדים הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו - לא היו סיפורים ואיחורים, כשהגיעו ניגשו ישר לעבודה - הם הגיעו מצוידים בכל מה שנדרש לעבודת ניקיון כללית.
הם עבדו מאוד נקי ומסודר ותוך כמה שעות ספורות סיימו את עבודת הניקיון, עברו על כל המקומות שרצינו, לא חיפפו ועשו עבודה יפה, חבר'ה מקצועיים שיודעים את העבודה.
בתום העבודה גדעון גבה מאיתנו בדיוק את המחיר שסוכם, הודנו לו על העבודה ויצאנו בהרגשה טובה - מומלץ!
טובה.

, אוקטובר 2014

חברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" בבעלותו של גדעון, ביצעו אצלנו עבודה של ניקיון לאחר שיפוץ. העבודה שנעשתה על ידם עמדה גם בציפיות שלנו וגם בכל ההתחייבויות שלהם, אני ממליץ עליהם בחום!!!
מבחינת המחיר הם פשוט מעולים, מתוך בדיקות שעשיתי בשוק מצאתי שהם היו הוגנים מאוד, אגב הגעתי אליהם דרך האתר שלכם לאחר שבדקתי במקביל מס' מצומצם של חברות ניקיון מאזור מגוריי.
עודד הבעלים, סגר איתי את העבודה דרך הטלפון ואני יכול להעיד שהמחיר נשאר כפי שהיה.
העבודה שלהם כללה ניקיון כללי של הבית, בתוספת התמקדות על כתמים קשים שעבודות השיפוצים השאירו אחריהם (כמו כתמים על החלונות, כתמים על הפאנלים, שאריות של צבע על המרצפות ודלתות וכיו"ב). בהכל הם טיפלו, וגם דברים קטנים שהערנו להם - הם חזרו, תיקנו וניקו שוב - עד שהיינו מרוצים. מדובר בחברה מקצועית, גדעון עצמו מאוד אדיב ונחמד ונענה לכל בקשה.
ממליצים בחום.
ארי.

, אוקטובר 2014

לפני מספר שבועות עשינו שיפוץ רציני בבית, צבענו, שברנו קירות, עשינו קירות חדשים מגבס, היו מלא כתמי צבע על הרצפה, פאנלים, תריסים, דלתות ועל הקרמיקה בשירותים ובמקלחת. היינו חייבים לקחת חברת ניקיון רצינית, שתבצע עבודת ניקיון ולשם כך נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי בעלי מקצוע מומלצים. במקרה הגעתי לגדעון והרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר.
הסברתי לגדעון את מצב הבית ועל-פי התיאור שלי ושטח הבית עצמו (בית גדול בן שלוש קומות ומרתף - 240 מ"ר), הוא נתן לי הצעת מחיר - ההצעה הייתה הוגנת לפי מה שבדקתי, גדעון היה פנוי בתאריך שרציתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום העבודה עצמו, גדעון והצוות (שלושה אנשים) הגיעו בדיוק בזמן שקבענו, עם כל הציוד הנדרש, דבר ראשון הם ביצעו ניקיון כללי גם של הסרת צבע מהתריסים, דלתות וריצפה ואח"כ כשהם סיימו הם המשיכו למטבח שירותים ומקלחת, ניקו את הקרמיקה ולבסוף הסירו את כתמי הצבע גם מהמרצפות עצמם. כמו שאמרתי, הניקיון היה ממש טוב, הצוות נחמדים ומנומסים ובסיום העבודה גדעון לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם והשאיר לי בית נקי. ממליצה בחום!
מיטל.

, אוקטובר 2014

לפני כמה שבועות, הקבלן של הבניין הודיע שעבודת הבנייה נגמרה ושאנחנו הדיירים מוזמנים להיכנס לדירות, הגענו לראות את הדירה והיא הייתה מאוד מאובקת והחלטנו להיעזר בחברת ניקיון מקצועית, שתבצע ניקיון כללי לפני המעבר.
הגענו לחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" דרך האינטרנט, בשיחת הטלפון שלי עם גדעון הוא היה ממש נחמד, גם מבחינת המחירים הוא היה עשר - תיארתי לו את מצב הדירה וגודלה (מדובר בדירה של 120 מ"ר) ולפי זה הוא נתן לי הצעת מחיר דרך הטלפון וסגרנו יום ושעה.
ליום הניקיון הגיע אליי צוות מקצועי עם כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון, השארנו אותם לעבוד וכשחזרנו הייתי מרוצה מהתוצאה - אחרי שסיימו באמת הורגש שהדירה עברה שינוי.
הם הקפידו לעבור על כל הבית, ניקו ארונות מטבח, כלים סניטריים חלונות ותריסים וכמובן את הרצפות עצמן. מבחינת המחיר גדעון ביקש בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו לנו חיכוכים ובעיות סביב הנושא והרגשתי שאני משלמת על עבודה ראויה - ממליצה בחום!
אסתר.

, ספטמבר 2014

לפני שתכננו לעבור לדירה החדשה, היינו זקוקים לשירות ניקיון מקצועי מאחר והדירה הייתה מלוכלכת מאוד.
חיפשנו חברת ניקיון מקצועית וערכנו חיפוש באינטרנט ובמקרה הגענו לאתר "טוב תודה".
לקחנו מספר הצעות מחיר ובסופו של דבר בחרנו לעבוד עם גדעון מחברת "יהלום שירותי ניקיון ופוליש", גדעון נתן לנו הצעת מחיר טלפונית וקבענו יום ושעה.
הניקיון כלל: תריסים וחלונות, משקופים, דלתות, מסילות, ארונות מטבח, ארונות בחדרים, מקלחת ושירותים.
גדעון הגיע עם אנשי צוות נוספים וביחד הם תיקתקו את העבודה (יש לציין שהם הגיעו בשעה שקבענו), עבדו במרץ וממש עשו עבודה יסודית ומכל הלב. הם הגיעו מצוידים בחומרי ניקוי ומכשור מקצועי.
בסיום יום הניקיון גדעון טרח ועבר איתי על הבית לראות אם אנחנו מרוצים ואם יש הערות נוספות, התרשמתי שמדובר בחברה מקצועית ואמינה, שילמתי להם בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו בטלפון והכל עבר חלק - הדירה נקייה מתמיד!
מנחם.

, ספטמבר 2014

אני מאוד מרוצה מחברת "פוליש יהלום", הם עשו עבודה טובה, עמדו בזמנים ולקחו את המחיר שסוכם - ממליצה בחום!
הצוות של גדעון ביצעו בדירתנו עבודת פוליש קריסטלי מקצועית ביותר שבוצעה בקפדנות ובזריזות ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום רב!
בדקתי באינטרנט כמה הצעות מחיר והצעת המחיר של גדעון הייתה הוגנת מאוד, אבל הסיבה שבחרנו דווקא אותו לבצע את עבודת הניקיון, הייתה בגלל שהוא עשה עלינו את הרושם הכי טוב מבין כולם.
ביום העבודה הגיעו אלי צוות של שלושה אנשים עוד לפני הזמן שנקבע!!! הם הביאו איתם את כל חומרי הניקוי, מכונת פוליש, ראיתי שהם רציניים, הם היו ממש אחלה מבחינת יחסי האנוש, דיברו אלינו בכבוד והיו נחמדים מאוד. כשהם סיימו את עבודת הפוליש, היינו מופתעים לטובה! הרצפה הבריקה ונראתה במצב מעולה, ממש כמו חדשה.
בסיום העבודה שילמתי בדיוק את הסכום שקבענו מראש, הכל עבד פיקס - חברה ראויה לשבח!
יפית.

, ספטמבר 2014

חברת הניקיון "יהלום שירותי ניקיון ופוליש" מאוד נאמנים, עשו את מלאכתם באופן ראוי, עבדו יפה מאוד, הייתי מאוד מאוד מרוצה.
המרצפות שלנו היו נראות חסרות ברק והחלטתי שהגיע הזמן לחדש את הציפוי ולעשות פוליש חדש.
דרך האתר קראתי המלצות על הבעלים גדעון והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר על הפוליש, גדעון שאל לסוג המרצפות, נתתי לו את המידע והוא אמר שנצטרך לבצע "הברקה קריסטלית", הוא הסביר לי הכל ונתן הצעת מחיר טובה.
החלטתי לסגור איתו את העבודה ולשמחתי לא התאכזבתי. מדובר בצוות של שני עובדים שהיו קשובים לכל בקשה שלי, באו בגישה יסודית ורצון באמת לתת עבודה טובה, דחפו הכל, הזיזו רהיטים, ואחר כך החזירו בדיוק כמו שהיה, עשו את הכל בזהירות ובמקצועיות.
אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה, עוד לא נתקלתי בחברת ניקיון כזו. בסיום העבודה הרצפה נראתה מעולה, הברק טבעי ויפה.
מומלץ בחום!
דיצה.

, אוקטובר 2013

חיפשתי חברת ניקיון שתבצע עבודת צביעה יסודית של הבית ואחר כך ניקיון של הבית. שוחחתי עם כמה בעלי-מקצוע ורובם לא נתנו את שני השירותים, לקראת הסוף התקשרתי לגדעון שהסכים לבצע את שתי העבודות ונתן הצעת מחיר ממש סבירה והחלטתי לסגור איתו את העבודה. גדעון הביא איתו צוות של שני אנשים והם עבדו בקצב טוב במשך כמה ימים. קודם כל הם צבעו את כל הבית, צביעה מקצועית ואחידה כולל תיקוני טיח פה ושם (גודל הבית 110 מ"ר). אחרי שהם סיימו הם ניקו את כל הבית ניקיון יסודי. עברו על הכל, חלונות, תריסים, משקופים, פנלים, כיורים אמבטיה, ארונות, לא פספסו שום דבר. הייתי בטוחה שזה ייקח יותר זמן אבל הם הצליחו להפתיע אותי. גדעון בחור נחמד ושירותי, הוא שאל אותי בסיום העבודה אם אני מרוצה, היחס שלו היה נהדר. הייתי מאוד מאוד מרוצה ומהשירות של גדעון ומגיעות לו המלצות טובות!
ענבל מתל-אביב.

, ספטמבר 2013

שלום וברכה!
שמי גלית אני גרה בדירה שבדיוק לפני כמה שבועות, סיימה לעבור שיפוץ מאד רציני. בסיום השיפוץ הדירה הייתה במצב קטסטרופלי מבחינת הניקיון!
המון אבק, לכלוך, הרצפה הייתה מטונפת...שפריצים של צבע בכל מקום, על ארונות המטבח משקופים ודלתות ואפילו על החלונות. נזקקנו בדחיפות לחברת ניקיון מקצועית, שתעשה בשבילנו את עבודת הניקיון בכדי להחזירה למצב מגורים.
בהמלצתה של חברה נכנסתי לבדוק בעלי מקצוע מהאתר שלכם "טוב תודה" , קראתי המלצות טובות על חברת "יהלום, של גדעון דרור. ובדקנו במקביל חברה נוספת ובסופו של דבר החלטנו ללכת על גדעון בעיקר בגלל שהצעת המחיר שהגיש לנו הייתה הרבה יותר טובה.
הצוות של גדעון הגיעו לנקות לנו את הדירה, עשו עבודה מאד יסודית ועמדו מאחורי כל מילה שהתחייבו: את הרצפה הם קרצפו, וגם עשו עליה פוליש קריסטל שיצא מאד יפה. ניקו בנוסף את כל התריסים והחלונות שהיו מלאי אבק, ניקו פאנלים, ארונות מטבח, אמבטיות וניקו שירותים והצליחו להסיר את כל כתמי הצבע אפילו מהמשקופים והדלתות. הניקיון בוצע בזריזות ובמיומנות - ניקיון על רמה!
גדעון עמד במחיר שסוכם ובכל התחייבויותיו.
אני אישית מאד ממליצה!!
גלית.

, ספטמבר 2013

לאחר שבניית בנין הדירות שבו אנו גרים הסתיימה החלטנו לקחת חברת ניקיון שתבצע ניקוי יסודי של בדירה לפני הכניסה אליה, הגענו לאתר "טוב תודה" דרך חיפוש באינטרנט וחיפשנו חברת ניקיון עם המלצות טובות שעובדים באזור מגורינו. ראינו שיש המלצות מעולות על חברת הניקיון "יהלום" והחלטנו להרים אליהם טלפון ולקבל הצעת מחיר. גדעון נתן לי מחיר כללי וציין שהוא לא יכול לתת מחיר מדוייק לפני שהוא רואה את הדירה. כשהגיע לראות את הדירה הציג בפניי את המחיר הרלוונטי שהיה דיי זהה לסכום הראשוני.
ניקיון הדירה כלל - ארונות מטבח, משקופים דלתות, קרצוף רצפות, ניקיון יסודי של אמבטיה ושירותים, תריסים, חלונות בקיצור הכל!
הם הגיעו בצוות ובמשך יום שלם קרצפו הכל כולל הכלים הסניטריים והחריצים ברצפה. הם עבדו בחריצות והיו מאוד יסודיים, לא ניתן להתעלם מהמקצועיות שלהם. הם דייקו בזמנים, הביאו אתם את כל חומרי הניקיון כולל סמרטוטים. כשסיימו את הניקיון, עברנו על כל החדרים בבית לבדוק שאין לי הערות. שילמתי את שנדרשתי וקיבלתי חשבונית.
הופתעתי מאוד מרמת השירות הגבוהה שלהם, לא בכל יום נתקלים בחברת ניקיון כזאת רצינית. הם היו מאוד נחמדים וכפי שציינתי אני מאוד מרוצה גם מהעבודה וגם מהאיכות ועל כן אני ממליץ עליהם בחום.
ערן.

, אוגוסט 2013

דירת הוריי שנפטרו נותרה שוממה לא מעט זמן ולאחרונה החלטתי לטפל בנכס ולנסות למצוא שוכר. הבעיה הייתה שהדירה הייתה במצב לא טוב - היא הייתה עזובה ומוזנחת תקופה ארוכה ופשוט הצטבר המון לכלוך, המרצפות היו כבר שחורות מרוב לכלוך ובמצבה הנוכחי, לא היה לי סיכוי למצוא לדירה הזו שוכר. החלטתי שאין לי ברירה ואני חייבת לשכור חברת ניקיון שתעשה מהבית הזה מקום ראוי למגורים. רציתי שהדירה תהיה אטרקטיבית לשוכרים פוטנציאלים וכך היה.
פניתי לגדעון באופו אקראי אחרי שראיתי עליו המלצות טובות באינטרנט. גדעון נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו. ליום העבודה גדעון הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש אפילו סמרטוטים ועשה עבודה מצוינת. הדירה שינתה פניה ללא הכר. המרצפות השחורות הובהרו עם חומר מיוחד. גדעון והצוות שלו ניקו היטב את הבית. כולל חלונות ותריסים, זה לא ייאמן מה שהם עשו עם הדירה הזו. ההשקעה הזו הייתה שווה לי כל שקל, כי אחרי זה מצאתי בקלות רבה שוכר לבית. אני מרוצה מאוד מהשירות של גדעון, הוא עמד בהתחייבויות, עשה עבודה מקצועית ובכלל היה מאוד נחמד, אדיב ואיש שיחה מעניין. אני ממליצה עליו מאוד.
אילנה

, אוגוסט 2013

לאחרונה סיימנו לשפץ את הבית. מדובר בשיפוץ יסודי של הבית הפרטי שתוכנן זמן רב. השיפוץ הושלם בהצלחה רבה וכבר רצינו להיכנס שוב וליהנות מהבית המחודש. הבעיה הייתה שהשיפוץ למרות שהיה מצוין בכל זאת הותיר לכלוך עצום בבית.
היו ערימות של אבק בכל מקום וכתמי צבע וטיח, בקיצור חגיגה שלימה. חיפשנו חברת ניקיון איכותית שתדאג לניקיון של הבית עבורנו. את חברת יהלום של גדעון מצאנו באינטרנט, עשיתי סקר שוק לא קטן ובין השאר גם פניתי אליו. גדעון עשה עליי רושם טוב וגם נתן לי מחיר הוגן ומשתלם ביחס לשאר.
סיכמתי אתו על ניקיון כללי ויסודי של הבית בתוספת לפוליש ווקס לרצפה. גדעון עמד בסיכום כמו גדול. הצוות שלו ניקה היטב את כל רחבי הבית. המרצפות, הארונות מטבח, המשקופים, הדלתות, הפנלים, הכיור, האמבטיה, הכל הכל נוקה היטב, ניקוי יסודי ומבריק. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאות. הפוליש בסוף העבודה יצא מדהים והרצפה בהקה מניקיון. אני מאוד מודה לגדעון ולצוות ומאחלת להם שיהיו עסוקים והרבה. מומלץ מאוד.
גליה

, אוגוסט 2013

היינו אמורים להיכנס לדירה החדשה בתאריך מסוים, אבל הדיירים הקודמים השאירו אותה כל כך מטונפת שחשבנו אולי לדחות את הכניסה עד שהדירה תנוקה. לא רצינו לקחת את זה על עצמנו, זה נראה לנו עבודה קשה מדי. חיפשנו חברת ניקיון באזור שתיקח על עצמה את העניין. בדקנו באינטרנט והגענו לדרור שהיה אדיב וענייני ואפילו הבטיח לסדר לנו צוות ניקיון שיעמוד בתאריך היעד שלנו. סגרנו מחיר טלפונית, המחיר לא היה הכי זול בעולם אבל בהחלט משתלם. הצוות של דרור עשו עבודה מעולה. זו דירת ארבעה חדרים והם פשוט תקתקו אותה, הם נתנו עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל, הם ניקו הכל, תריסים פנלים ופינות חשוכות, הכל עברתי אחר כך ולא האמנתי לשינוי שהדירה עברה. הצוות סיים את העבודה ביום אחד ויכולנו להיכנס לדירה בראש שקט, אנחנו מודים להם וממליצים בחום.
יובל, תל אביב

, אוגוסט 2013

הגעתי לדרור דרך המלצה של חבר. בדיוק סיימתי לשפץ את הדירה והייתי צריך חברת ניקיון איכותית שתטפל בנכס. דיברתי עם דרור בטלפון, סיפרתי לו על הדירה וסגרנו מחיר. הדירה עברה שיפוץ יסודי והייתה די מטונפת מכל העבודות שנעשו בה, היה הרבה אבק ולכלוך והיה צורך בעבודת ניקיון יסודית. דרור עצמו לא הגיע אבל הצוות שהוא שלח היו מצוינים. הם היו מקצוענים, ראו שהם בעלי ניסיון רב, עבדו בצורה מסודרת, חדר אחרי חדר וניקו ממש יפה, אפילו שלפו את החלונות וניקו אותם מאבק, הייתי מרוצה מאוד מהשירות שלהם ומזה שהם שמו לב לכל דבר ולא חיפפו סתם דברים.
המחיר היה בסדר גמור, בגדר הסביר, לאור העבודה המצוינת הוא בהחלט היה מוצדק. דרור והצוות שלו הוכיחו את עצמם ומגיעה להם מילה טובה ובהצלחה רבה,
יעקב, ראשון לציון

, אוגוסט 2013

דרור היה אחראי לניקיון בדירה שלי אחרי השיפוץ. עשינו שיפוץ נרחב בכל הדירה כולל ריצוף ואינסטלציה. אחרי העבודה היה לכלוך רב והיה צורך בניקיון מהמסד עד הטפחות. חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בהכנה של דירות לכניסה למגורים. הגעתי לדרור לאחר ששמעתי עליו הרבה דברים טובים, ביררתי לעומק ולמדתי שיש על מי לסמוך. לקראת סיום השיפוץ דיברנו טלפונית וקיבלתי ממנו הצעת מחיר בהתאם למצב הדירה ולגודלה. המחיר מבחינתי היה טוב מאוד וסגרתי אתו את הפרטים. הצוות של הניקיון עשה עבודה יסודית, הדירה פשוט מאוד צוחצחה, ניקו את הרצפה והיו כתמים לא קלים, ניקו את החלונות, משקופים, פנלים, את המטבח עשו יפה, באמת הכל עד הפרט הקטן, אני עקבתי וראיתי שהם עשו עבודה כמו שצריך. הצוות שלו סיים ביום אחד את הדירה כך שיכולנו להיכנס אליה מיד לאחר מכן. הם עמדו בזמן שקבענו והיו בסדר גמור מכל הבחינות. אני ממליץ מאוד מאוד. פנחס מחולון

, אוגוסט 2013

כשסיימנו לשפץ את דירתנו בת הארבעה וחצי חדרים, מצבה מבחינת הניקיון היה בכי רע - צבע ואבק בכל מקום אפשרי, אפילו על המשקופים והחלונות.
מצאנו את חברת "יהלום" דרך האינטרנט, שוחחתי עם גדעון מסרתי לו את הפרטים החשובים וקבלתי ממנו הצעת מחיר בטלפון. כשגדעון הגיע ליום העבודה, הוא ראה את חדר האמבטיה והסביר לי שבכדי שיצליח להסיר את החומר שדבק בקרמיקה הוא חייב להשתמש במכונת פוליש. התייעצתי עם בעלי, מכיוון שמדובר בקצת יותר כסף ממה שסוכם והחלטנו להוסיף לשירות גם את הפוליש.
גדעון עבד עם בחורצ''יק נוסף, הם עשו ניקיון יסודי של הדירה מאלף עד תף. ניקו אבק וצבע מהארונות מהדלתות ומהמשקופים, הוציאו את החלונות והתריסים ושטפו אותם רציני כולל הברקה של הזכוכית בכדי שלא ישארו עליה סימנים. ניקו את האמבטיה השירותים והמקלחת, קרצפו את הקרמיקה במכונת הפוליש והצליחו להסיר את הכתמים הקשים. גדעון עשה עבודה מצויינת
בעלי ואני היינו מאוד מרוצים מהניקיון, לא נשאר זכר לג''יפה שהייתה שם קודם. הבית היה מצוחצח והדיף ריח נעים. כיף להיכנס ככה לדירה!!!
רעות מאזור המרכז.

, אוגוסט 2013

אנחנו מאוד מאוד מרוצים!!! איזה כיף לפגוש בעל מקצוע כזה, לא קורה הרבה! בשעה טובה ומוצלחת הסתיימה הבנייה של בניין המגורים החדש שלנו ורצינו להיכנס לדירה כמובן, אך הזדעזענו מכמות האבק הלכלוך והצבע שהגיעו לכל חלקי הדירה.
הבנו שלא מדובר בניקיון פשוט, והחלטנו להזמין את חברת "יהלום" בבעלות גדעון דרור, לבצע ניקיון מקצועי ויסודי. בחרנו דווקא בהם, מכיוון שהמחיר שלהם היה שפוי והגיוני וגדעון עצמו עשה רושם של אדם נחמד ואמין.
ביום העבודה הייתה לנו קצת פאדיחה, כי סגרנו את העבודה בטלפון אבל גדעון לא שיער לעצמו שהמצב כ"כ קשה. הוא הסביר לנו שמדובר בנקיון מסובך יותר ממה שתיארנו, אבל היה מזה בסדר וביקש רק סכום מינימלי כתוספת.
גדעון ושני אנשי צוות נוספים עבדו במשך כמה שעות, קרצפו מירקו והבריקו את הדירה - ניקו ארונות מטבח, רהיטים שכבר היו, תריסים וחלונות, כלים סניטריים והבריקו את המרצפות. הם עבדו בצורה שיטתית באופן יעיל וזריז אך עם שימת לב לפרטים, לא חיפפו, הגיעו אפילו לפינות הבית. כשראינו את הדירה היינו מאוד שבעי רצון מהתוצאה, הדירה נקייה ומצוחצחת למופת!!! מפרגנת לגדעון וממליצה לכם לקחת אותו!
רחלי.

, אפריל 2013

לקראת הפסח חיפשתי חברת ניקיון שתעשה ניקוי לחלונות ולארונות.
מצאתי באתר שלכם את חברת הניקיון "יהלום" של גדעון, הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו שיש לי חלונות ענקיים בבית ושאני רוצה ניקוי יסודי שלהם אחרי שלא נגעתי בהם במשך השנה (אני גרה ברחוב עם כביש ראשי והיה לי המון פיח שהצטבר על החלונות מבפנים ומבחוץ) וכמו כן אני רוצה ניקוי של ארון קיר אחד גדול ושל ארונות המטבח. גדעון נתן לי הצעת מחיר טובה בטלפון וסיכמנו שיגיע שבוע שלפני הפסח.
גדעון הגיע עם איש צוות נוסף, הם היו מאוד מסודרים והביאו איתם את כל הציוד לצורך הניקיון, לא ביקשו ממני כלום שקשור לציוד.
הם ניקו את החלונות מבחוץ ובפנים והצליחו להוריד את כל הפיח שהצטבר עליו, העבודה הייתה קשה אבל הם לא וויתרו ועברו על החלונות שוב ושוב עד שהם הבריקו מחדש. לגבי הארונות הם עשו עבודה מסודרת להפליא. עבדו בשיטתיות, הוציאו כל פעם חלק מתכולת הארון ניקו ואז החזירו. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהם מבחינת הניקיון והיחס. לגבי המחיר, גדעון נתן לי הצעת מחיר בטלפון אבל כשהגיע אלי ליום העובדה הוא ראה שהארונות הרבה יותר גדולים ממה שחשב וביקש קצת יותר מהסכום שדיברנו עליו, ולבסוף הצלחנו להגיע לעמק השווה.
חופית, קריית אונו

, אפריל 2013

בעלי ואני חיפשנו חברת ניקיון לאחר שעברנו לבית חדש ורצינו לערוך ניקיון כללי גם בגלל המעבר וגם לקראת פסח. מצאנו באינטרנט את האתר שלכם, קראנו חוות דעת על בעלי מקצוע שונים ובסוף החלטנו לקחת את חברת הניקיון "יהלום" של גדעון דרור שהיה נשמע לנו הכי אמין ונתן הצעת מחיר סבירה מבין כולם. דרור הגיע לביתנו עם איש צוות נוסף בזמן שקבענו ללא עיכובים, והביאו איתם את כל הציוד הנדרש לניקיון כולל חומרי ניקוי סמרטוטים וכיוצא בזה. הם ניקו את התריסים והחלונות כולל הרשתות והקפידו מאוד לנקות גם את השלבים של התריסים וגם בפינות הקטנות, החלונות והתריסים היו מבריקים ממש חדשים!
דבר נוסף שביקשנו מהם לנקות היה את הארונות מטבח והחדרים, דרור הוציא את כל תכולת הארון לפי הסדר, ניקה ארון ארון וכל פעם החזיר למקום את התכולה. עשו עבודה נקייה ומסודרת ללא בלאגן מיותר. בתום יום העבודה דרור ביקש את הסכום המדויק שסיכמנו בטלפון ולא ניסה לקחת יותר.
מומלץ בחום!
אורלי, פתח-תקווה

, נובמבר 2012

ברשותי דירה מושכרת שהוחזרה במצב נוראי ומלוכלך ממש, חיפשתי לשם כך חברת ניקיון שתבצע ניקוי ושטיפה יסודית של כל הדירה. הגעתי לחברת יהלום לאחר חיפוש אחר בעל מקצוע מומלץ באתר טוב תודה. סיכמתי טלפונית עם גדעון, בעל החברה, על ניקיון הדירה בת השלושה חדרים.
גדעון הגיע אישית עם עוד עובדת, בשעה שקבענו (אפילו הקדים בכחצי שעה), התחילו מיד לעבוד בצורה יסודית ויעילה. העבודה כללה ניקיון כל הדירה, רצפות, ארונות אמבטיה, שרותים, מקרר, חדר אמבטיה, ארון קיר, קירות, מפסקים.
הניקיון היה כלכך יסודי שאפילו על הפילטרים של המזגנים הם לא דילגו. חשוב לציין שבקשתי גם פינוי חפצים לא רצויים מהדירה שלא היה בהם צורך ובנוסף כלמיני פריטי זבל שהשוכרים השאירו אחריהם, הבקשה נענתה ברצון ובלי תלונות או תוספת מחיר.
ממש נדיר למצוא אנשי מקצוע כאלה, לא היה צריך לבקש מהם כלום, בלי וויכוחים בלי תלונות ובלי הערות הם נתנו מעצמם את העבודה הכי טובה שאפשר עם החומרים הכי טובים שיש. טוב למצוא אנשים כמו גדעון ואיריס(העובדת שלו) שהם גם נעימים, גם עושים עבודה טובה עם חיוך וגם ישרים.
רמת הניקיון הייתה טובה מאוד ואני ממליצה עליהם בחום.

סלמה, תל אביב

, אוגוסט 2012

התעניינו לגבי חברות שיבצעו ניקיון יסודי יום לפני שאנחנו נכנסים לבית החדש שבנינו. בשיטוט באינטרנט ראיתי את גדעון ופניתי אליו טלפונית, גדעון נתן לי מחיר וקבענו שעה.
גדעון הגיע עם עוד עובד בשעה שקבענו עם כל חומרי הניקיון והכלים שהם היו צריכים. מאחר והרצפה הייתה מאוד מלוכלכת עם כתמים ונוספו עוד מס׳ דברים גם המחיר עלה מעט אבל גדעון דאג לידע אותנו לפני שהחל. העבודה כללה חלונות, תריסים, משקופים, כלים סניטריים ושטיפה יסודית.
הם היו מקצועיים וקריצפו כל פינה, בסופו של דבר, העבודה בוצעה ברמה בגבוהה, הם עבדו משמונה וחצי בבוקר ועד שתים בצהריים. כשסיימו עבר איתי גדעון בגדול על כל שנעשה ושאל אותי לשביעות רצוני.
גדעון עמד במחיר שנאמר לי כשהגיע לביתי, קיבלתי חשבונית והם השאירו לי מקום מסודר ללא סמרטוטים משומשים או משהו דומה. גדעון היה אדיב וקשוב לבקשותיי, סך הכל אני ממליצה עליו.

נעם מרחובות

, אוקטובר 2011

הדירה אליה עברנו לגור בבת-ים (דירת שלושה חדרים- 90 מ"ר) הייתה כה ישנה ומטונפת שללא ספק היה בה צורך בניקיון מסיבי , חיפשנו בעל מקצוע שיעמוד לדרישותינו ושמחירו יהיה הוגן וסביר.
ערכנו חיפוש באינטרנט ובמקרה הגענו לאתר "טוב תודה".
באתר נחשפנו לבעלי מקצוע רבים, אך מבניהם גדעון מ"יהלום שירותי ניקיון ופוליש בלט, וזאת בעיקר בשל ההמלצות החמות שנכתבו עליו.
גדעון נתן הצעת מחיר משוערת בשיחת הטלפון, אך הוא לא הסתפק בכך וביקש להגיע לביתנו על מנת להתרשם ולראות במה מדובר, בפגישה זו מחירו התייקר מעט, אבל לא באופן דרסטי.
ביום ביצוע העבודה גדעון הגיע עם עובדת נוספת והשניים מיד התחילו לעבוד.
הניקיון כלל הכל מלבד פוליש –ניקיון תריסים וחלונות, משקופים, דלתות, מסילות, ארונות מטבח , ארונות בחדרים, מקלחת ושירותים, (גדעון הגיע עם מכונת קיטור וצינור לחץ של מים ובעזרתם שטף את הרצפה בכל החדרים).
גדעון השקיע יותר שעות ממה שקבענו, היות ולא רצה לעשות כלום באופן חפיף, ולמרות זאת לא גבה תשלום נוסף.
לא רק שקיבלנו דירה נקייה וריחנית , הכרנו בעל מקצוע מדהים אלא גם קיבלנו הנחה משמעותית במחיר.
אני יודעת שרבים מנקים את דירתם לבד, אך כשמדובר במחיר שכזה ועוד עם בעל מקצוע שאוהב את עבודתו בצורה שכזאת ומשקיע מעבר למצופה, אין התפשרויות.

ממליצה בחום!
ענבל מבת-ים.

, אוגוסט 2011

שמי מירן ואני גרה בכפ"ס, לאחרונה הדירה עברה שיפוץ כללי שגרר אחריו אינסוף של לכלוך , שכלל אבק, כתמים על הרצפה וכו''... ולכן נזקקנו בדחיפות לחברת ניקיון מקצועית, שתשתלט על המצב ותפיק את המיטב , כדי שנוכל לחזור לדירה ולהנות מהשיפוץ..
חברה המליצה לי על "יהלום" (מנסיון אישי שלה מול החברה ושביעות רצון גדולה מאוד) והעבירה לי את הטלפון.. החברה דיברה בהתלהבות רבה על אופן העבודה והיעילות של החברה והייתי משוכנעת מאוד. עשינו השוואה בין "יהלום" לבין 2 חברות נקיון נוספות ובסוף סגרנו עם "יהלום" בגלל המחיר האטרקטיבי וחוות הדעת המומלצת. יצאנו מרוצים מאוד מהנקיון והיעילות של החברה, עשו עבודה מאד יסודית ועמדו מאחורי כל התחייבויותיהם - הרצפה יצאה מבריקה וכל הכתמים שהשיפוץ גרר אחריו נעלמו לחלוטין! התריסים והחלונות שהיו מלאי אבק, פאנלים, ארונות מטבח, אמבטיות ושירותים - נוקו בצורה מדהימה! זכיתי לשירות מעולה ואדיב (חשוב לא פחות!), אחראי מקצועי ויעיל.התוצאה הייתה מדהימה ונותר לי רק להמליץ בחום!

, אוגוסט 2011

חברת "יהלום" הגיע עם עוד שני עובדים נוספים, וביחד השקיעו כולם - יום עבודה שלם (08:00-18:30) בניקיון בית שאנחנו אמורים לעבור אליו בקרוב.
הבית הוא די גדול: שלוש קומות, כולל חדרים עם פרקטים, אמבטיות, חדרי שירותים, ארונות קיר (בחלק מן החדרים) ותריסים וחלונות שהיו מאד מלוכלכים מהבנייה. בנוסף - בחזית הבית ישנה רחבה מרוצפת, כולל מדרגות חיצוניות, שגם נזקקו לניקוי.
לפני הכל,בעלי החברה הגיעו, כדי לראות את הבית וכדי לתת לי הצעת מחיר מסודרת. זה שהוא הגיע, כבר נתן לי שקט נפשי כי זה הראה לי מצידו כוונות רציניות ונכונות מצידו לקבל על עצמו את העבודה ולהשקיע כל שידרש.
ביום העבודה - הגיע הבעלים עצמו ועוד שני פועלים שלו. ביחד, הם השקיעו את הלב והנשמה בכל חדר וחדר. בעזרת מכונות מיוחדות וחומרים מיוחדים (ועם הרבה מאד מים) שטפו הכל, הבריקו, הקפידו גם מאד להיזהר על רצפת הפרקט, שלא תבוא במגע עם מים, אבל עדיין עשו ניקיון מאד יסודי שלה. לבקשתי, ובתשלום נוסף, בחלקים בבית היכן שהיה מרוצף, עשו הברקה נוספת - שגם יצאה מאד יפה!!
אני ממליצה בחום על חברת "יהלום" - חבר''ה אמינים ומקצועיים!!

, אוגוסט 2011

אחרי שיפוץ שעשינו בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.
להבדיל מאנשי המקצוע האחרים, הבעלים הראה בראש ובראשונה נכונות וזמינות. אני ובעלי היינו קצת לחוצים בזמן, שכן עבודות השיפוץ כבר סוימו, רצינו כבר להתמקם בשקט בתוך הדירה, וגם היה לנו דד ליין עם חברת הובלות מבחינת מועד הכנסת התכולה והרהיטים.
בעל החברה הגיע ביום העבודה בשעה שנקבעה ובלי יותר מדי דיבורים ובירבורים, הוא ביחד עם הפועלים שאיתו ניגשו לעבודה. עבודתם כללה ניקיון של כל הדירה במלואה, כולל מקומות בעיתיים במיוחד כמו תריסים וחלונות שספגו הרבה אבק עקב עבודות השיפוצים.
בהמלצתם, בכדי להוריד כתמים קשים מהרצפה, עשינו על הרצפה ניקיון בחומר מיוחד, בתוספת הברקה. התוצאה יצאה מאד יפה (והכי חשוב, הסירה את כל הכתמים).
פלוס טיפ שהוספתי להם. בשורה התחתונה - אני ובעלי יצאנו מרוצים!

בתודה,
נטע

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

חברת "יהלום" מתמחה במתן שרותי ניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר ! (ניקיון דירות,משרדים,פוליש, ליטוש שיש ומתמחים בליטושי רצפות ואבן, הברקה קריסטלית ביצוע עבודות צבע ותיקוני טייח ועוד...) עובדים בכל חלקי הארץ. מחירים נוחים !! *לא נותן שירות של עוזרות בית או ניקיון שוטף*

"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

גדעון דרור


9.4

073-2721661
 

"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

גדעון דרור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721661 חייג