כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בר קירור ומיזוג

9.3
טכנאי מזגנים
אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

98%

מחיר הוגן

82%

 19 חוות דעת

הייתה לי בעיה עם מזגן שלא עבד וקראתי לשגיב מ"בר קירור ומיזוג" שיגיע לתקן את הבעיה. שגיב הגיע ולאחר בדיקה קבע שמדובר במערכת הפיקוד של המזגן. מאחר ולא היה לו את החלק הדרוש קבענו שיגיע בהמשך השבוע, שלאחר מכן דחינו את היום עקב בעיה אישית. בסופו של דבר הצלחנו לתאם מועד, שגיב הגיע כמו שקבענו, ביצע את החלפת החלק והמזגן חזר לעבוד. ממליץ בחום.
שלמה, טבריה.

נובמבר 2016

הייתה לי נזילה של מים מהמזגן. שגיב באמת נתן לי יופי של שירות. בהחלט שמאד התרשמתי ממנו לטובה. דבר ראשון - כבר עשה עליי רושם טוב, בזה שהגיע בדיוק בשעה שקבעתי איתו, דבר שני גם מבחינת העבודה והתיקון שעשה - בהחלט עשה יופי של עבודה, היה מדובר בסתימה של הצינורית, הוא שחרר את הסתימה וגבה מחיר הוגן.
נתן לי יופי של שירות!! גם אדיב וגם מקצועי - בהחלט אקרא לו שוב!!
רן.

אוגוסט 2016

שגיב בעל מקצוע אמין והוגן!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר וסידר לי את המזגן, הוא עובד פיקס!
הייתה לנו בעיה במזגן - הוא פשוט הפסיק לקרר. שגיב הגיע בדיוק בזמן שסוכם איתו. הוא בדק את המזגן והתברר שהבעיה הייתה בעיה ב"קבל" של המזגן שהתקלקל.
כמובן ששגיב החליף את הקבל. אחרי שהחליף את הקבל, חיכינו לראות שהמזגן חוזר לפעולת הקירור וכך היה. שגיב גבה ממני את המחיר הרגיל של החלפת קבל, המחיר היה הוגן והשירות מהיר יעיל ומקצועי.
מתן.

אוגוסט 2016

שגיב עשה אצלי עבודה מצוינת, מסודרת ונקייה אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. פניתי לשגיב "בר קירור ומיזוג" דרך האתר, קראתי חוות דעת מאוד חיוביות, ובנוסף אליו קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי נוסף וזו של שגיב הייתה יותר משתלמת. מדובר בהתקנת מזגן עילי שקנינו מראש דרך חנות חיצונית ושגיב התבקש לבצע את ההתקנה.
שגיב היה ממש בסדר, קבע פגישה באופן רציני, רצה להגיע לראות את החדר ולתכנן את ההתקנה בכדי שלא יצוצו בעיות שלא יהיה מוכן אליהן מראש, הוא הגיע כפי שסוכם, עמד בשעה שסיכמנו, ראה את החדר, הסביר על אופן ההתקנה ונתן מידע מקצועי. התרשמתי לטובה, הצעת המחיר כפי שאמרתי הייתה הוגנת, סגרתי איתו יום ושעה לביצוע ההתקנה. הוא הגיע אלי עם הציוד שלו בשעה שקבענו והתחיל את ההתקנה, הוא עשה את העבודה בזריזות, קדח בקיר, תלה מנוע מבחוץ, העביר חשמל וצינורות גז ומים ליחידה הפנימית, ביצע התקנה של היחידה ובסיום העבודה סגר את הקיר כמו שצריך ובאופן אסתטי. לאחר ההתקנה בדקנו שאין נזילות ובאמת לא היו נזילות וההתקנה בוצעה באופן מושלם.
בסיום ההתקנה, שגיב טרח להשאיר אחריו סביבה נקייה. אני מרוצה מאוד, גם מהמחיר וגם מאיכות העבודה.
יהודה.

פברואר 2016

שגיב הגיע למשרדנו ביום הכי חם בשנה כשהמזגן שלנו שרוף. הוא סייע לנו במהירות אדיבות ומסירות. כשחשבנו כבר שצריך לקנות מזגן חדש שגיב הצליח לעשות את הבלתי יאמן ותיקן את המזגן לשביעות רצוננו המלאה. הוא לא עזב את המקום עד שבדק שהכול תקין - מומלץ בחום!!
לשגיב הגעתי דרך האתר שלכם, הסברתי לו שמדובר במזגן משרדי והוא פינה מהזמן והגיע אלינו למרות שהוא מטבריה ואנחנו מחיפה. שגיב הגיע בשעה שקבענו, היה מאוד מאוד מקצועי ואדיב, אני חשבתי שנצטרך כבר להחליף למזגן חדש, אבל הוא יידע אותי שלא בהכרח, היה מאוד אמין, הצליח לתקן את המזגן ולהחליף מה שנשרף.
הייתי מופתע לטובה מרמת השירות והאמינות שלו. כמובן שאם אצטרך שירות מיזוג בעתיד אין לי ספק שאיעזר שוב בשגיב - שירות מצוין!
נאסר.

יוני 2015

ממליץ עליו בחום, שגיב הגיע בזמן שסוכם זיהה מיד את התקלה, טיפל בה במקצועיות לקח מחיר הוגן עבור השירות, לא עשיתי סקר שוק אבל העיקר שהמזגן עובד, נתן שרות עם חיוך - ממליץ בחום!
שגיב הגיע אליי זמן קצר אחרי שהתקשרתי אליו, לא ידעתי מיהו, לא הכרתי אותו קודם, אבל מצאתי את המספר שלו באתר שלכם, ראיתי שמדובר בבעל-מקצוע מומלץ ושהוא עובד באזור שלי והתקשרתי. הייתה לי בעיה עם המזגן, בשיא החום המזגן פשוט לא הצליח לקרר. שגיב בדק את המזגן וגילה שיש דליפה בצינור שמוליך את הגז. הוא החליף במקום לצינור חדש ומילא את המיכל שהתרוקן בעקבות הדליפה.
שגיב בחור לעניין, מקצועי ונמרץ, גילה באופן מיידי את הבעיה ופתר אותה בקלות, הוא טכנאי מצוין עם גישה בריאה וחיובית לתחום. חוץ מהשירות שהיה נהדר גם המחיר לא היה בשמיים, הייתי מרוצה מאוד ואני ממליץ בחום.
מוטי פרידמן.

יוני 2015

שגיב טכנאי מקצועי, אמין וחביב. הוא זיהה את התקלה מייד, פתר אותה ודרש מחיר הוגן - ממליץ בחום! לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם השלט של המזגן שהפסיק לעבוד (הפיקוד לא עבד) וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לשגיב ממש במקרה דרך ההמלצות באתר. שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
שגיב ערך בדיקה יסודית למזגן ולשלט ותוך מספר דקות איתר את הבעיה. הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות, ביצע תיקון טכני בשלט והוצאת "עצם" שהפריע לפעילות המדחס. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה במהרה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
אלירן אשור.

מאי 2015

שגיב טכנאי מקצועי, הוא נתן לי שירות מהיר ומקצועי ומחיר הוגן - מומלץ בחום!
יש לי בבית מזגן עילי 2 כ"ס שלא קירר מספיק טוב, מאחר ולא הייתי בטוחה במה מדובר (שיערתי שאולי חסר גז) ולכן חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לטפל לי בבעיה - במחיר סביר ובהתראה קצרה.
נכנסתי לאתר שלכם, ראיתי שעל שגיב "בר קירור ומיזוג" רשומות המלצות חיוביות, והחלטתי להתקשר אליו. שאלתי אותו כמה עולה מילוי גז, והוא אמר לי בטלפון שהמחיר תלוי בכמות ונתן לי טווח מחירים.
המחירים נשמעו הוגנים וסגרתי איתו שיגיע לראות במה מדובר, שגיב הגיע עם ציוד מקצועי, מד לחץ מיוחד - בדק את כמות הגז ומצא שאכן היה מחסור בגז, שגיב מילא את החסר וסגר. אחרי שמילא את הגז, הוא נשאר איתי כמה דקות לראות שהמזגן חוזר לפעולה ושאין תקלה נוספת.
עכשיו המזגן פעול מצוין! שגיב עמד בטווח המחירים שהציע מראש, הוא היה מקצועי ואדיב!
רחל.

פברואר 2015

שגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" טכנאי מיזוג אמין ומקצועי, הוא הדהים אותנו והפתיע לטובה ואנחנו מאוד שמחים להשאיר עליו חוות דעת!!!
אחרי הסופה האחרונה, הייתה לנו תקלה במזגן שהפסיק לעבוד, הזמנו טכנאי שיבדוק במה מדובר, הוא הגיע, אמר שיש בעיה ב"מאיץ" ועבור החלק והתיקון רצה מחיר מאוד גבוה. בכל אופן סיכמנו איתו שיבצע את החלפת החלק, אבל אחרי שהלך מביתנו, הוא סינן את הטלפונים שלנו ולא ענה ולא בא.
התייאשנו ממנו והחלטנו למצוא טכנאי אחר, לשגיב הגענו דרך האתר שלכם, קראנו חוות דעת ממש טובות והתקשרנו לראות כמה יעלה לנו החלפת המאיץ. שגיב נתן לנו הצעת מחיר בהרבה יותר נמוכה מהטכנאי הקודם ואפילו התעצבן שרצו "לתקוע" לנו מחיר כזה מופרז.
הוא אמר שיגיע לראות שאכן מדובר במאיץ, שגיב עמד במילה שלו, הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן באופן יסודי ודיווח לנו שאכן הבעיה במאיץ, הוא החליף את המאיץ לחדש וגבה מאיתנו בדיוק את אותו המחיר שסוכם בטלפון.
אמרנו לו שאם חיים הכט היה מגיע אליו הוא בהחלט היה יוצא צדיק. ממליצים בחום!
רפאל ואנונו.

ינואר 2015

לפני מספר שבועות המזגן שלנו התקלקל ואני רוצה לציין שהזמנתי את שגיב אחרי שכבר שני טכנאים הגיעו אלי לפניו, הציעו לי להחליף את המזגן כיוון שהכרטיס שלו התקלקל (משהו שהיה נראה לי חשוד) ושגיב לעומתם הגיע, החליף חלק קטן כלשהו, גבה 200 ש"ח ותיקן את המזגן שפועל כמו חדש ועל הדרך חסך לי 2500 ש"ח!!!! בעל מקצוע הוגן ממדרגה ראשונה - ממליץ בחום!
לשגיב הגעתי דרך המלצה של אח שלי, הוא זכר את השם של החברה "בר קירור ומיזוג" ולא זכר את המספר, ניגשתי לבדוק באינטרנט אם יש עליו פרטים ובמקרה ראיתי שהוא מפורסם אצלכם באתר. על הדרך קראתי חוות דעת של אנשים שונים, התרשמתי שאכן מדובר בבעל מקצוע טוב והוגן והתקשרתי דרך המספר שלכם לקבוע איתו פגישה.
שגיב הגיע אלי עוד באותו היום וניגש ישר לעבודה, שלא כמו קודמיו הוא ערך בדיקה מקיפה ויסודית ולמרבה הפלא אמר לי שהטכנאים האחרים דיברו שטויות וטוב שלא הקשבתי להם. בסה"כ מדובר בתיקון של חלק קטן שנקרא "קבל", שאחראי על הזרמת החשמל למנוע, הוא אמר שעלות החלפת הקבל היא 200 ש"ח, הייתי מבסוט עד הגג. על המקום שגיב החליף את ה"קבל" והמקרר חזר לעבוד.
מעבר למקצועיות שגיב עצמו היה אדיב ונחמד, נהניתי לקבל ממנו שירות ואני בהחלט איעזר בו בעתיד (שמרתי את המספר) יופי של טכנאי!
אלי מלכה.

יולי 2014

שגיב היה פשוט נהדר. התנהל למופת וגם לא לקח מחיר יותר מדי יקר. הזמנו אותו כיוון שהמזגנים שלנו לא עבדו בצורה תקינה (גם לא קיררו וגם לא חיממו בצורה ממש טובה). דיברנו עם שגיב, הסברנו לו מה הבעיה וקבענו איתו שיגיע אלינו בבוקר שלמחרת. שגיב - לא רק שהגיע בזמן, אלא גילה אפילו עוד אקסטרה אחריות בכך שהתקשר אלינו מהדרך כדי להזכיר לנו שהוא מתכוון להגיע, ולוודא שאנחנו באמת נמצאים בבית.
כששגיב הגיע, הוא מצא שאין שום בעיה במזגן. הכל תקין ועובד כשורה, ובסה"כ מה שהיה נדרש זה ניקוי יסודי של הפילטרים וצינורות הניקוז. שגיב עשה את מה שצריך: שטף את הפילטרים והחזירם למקום וניקה את צינורות הניקוז מהעובש והכל באמצעות חומרים מיוחדים. תוך כדי מה שעשה, הוא גם הקפיד להסביר ולפרט לנו על אופן ביצוע הפעולות כדי שנדע בעתיד לעשות זאת לבד ובעצמנו.
יאמר לזכותו של שגיב שהוא עמד בכל הציפיות. על הביקור והעבודה שעשה אצלנו בבית לקח מחיר סמלי והשאיר אותנו עם טעם טוב בפה, ובהחלט שנקרא לו שוב בעתיד, מתי שנצטרך.
שי גולן.

נובמבר 2013

אני רוצה להמליץ בחום על שגיב "בר קירור ומיזוג"!!!
הגעתי אליו ממש במקרה כאשר ערכתי חיפוש באינטרנט, כך הגעתי לאתר "טוב תודה" ומבין כל בעלי המקצוע שקראתי עליהם חוות דעת, בחרתי להזמין את שגיב. הכרתי בעל מקצוע מעולה, לא נתקלתי בבעל מקצוע שכזה הרבה זמן, שגיב נתן לי שירות אמין ויסודי.
מדובר בעבודת התקנה של מזגן עילי מחברת "אמקור" בעל 2.5 כ"ס. שגיב נתן לי הצעת מחיר הוגנת וקבעתי איתו יום לביצוע ההתקנה.
ביום העבודה הוא הגיע לביתי עם איש צוות נוסף שסייע לו לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות, הם התקינו את המזגן ועשו זאת ביסודיות רבה, שמרו על הקיר על מנת שלא ייסדק לשווא, הקפידו לרצות אותי ולוודא שהמזגן פועל ללא תקלות או פגמים מיותרים.
אני ממליצה על שגיב בחום רב, מדובר בבעל מקצוע שעושה עבודתו ונאמן ללקוחותיו.
מירב כהן.

נובמבר 2013

לפני כמה שבועות, המזגן שלנו הפסיק לעבוד - לא נדלק בכלל. התחלנו לחפש טכנאי שירות שיודע לתקן מזגנים, הגענו לאתר טוב תודה, ושם מצאנו את הטלפון של שגיב "בר קירור ומיזוג". הנחנו שהוא טכנאי טוב, לאחר שקראנו עליו את כל ההמלצות הטובות.
שגיב התנהל בצורה מקצועית ויעילה - אין לנו עליו שום דבר רע להגיד ושום תלונות, ההיפך הוא הנכון. הוא הגיע מתי שאמר, ובאותה שעה שהבטיח. כשבדק את המזגן, אמר לנו שלצערו מדובר בתיקון לא הכי זול, ושלדעתו צריך להחליף את כל המדחס. נתן לנו את האופציה אם אנחנו בוחרים לתקן או שלא, וגם נתן לנו את האפשרות ללכת ולברר עוד הצעת מחיר גם אצל טכנאים אחרים - אם אנחנו רוצים.
החלטנו שאם אנחנו מתקנים, אז זה באמת רק אצלו, בדקנו עם עוד בעלי-מקצוע והוא ביקש מחיר סביר בהחלט, היו כאלה שרצו מחירים ממש מופקעים. נתנו לו את האוקיי, והוא הלך להזמין לנו יחידת מדחס חדשה. כשהמדחס היה ברשותו, הוא התקשר כדי לתאם איתנו מועד ביקור נוסף, ואז גם בא והתקין אותו. שגיב לקח את המחיר שסוכם ונתן לנו קבלה ואחריות על המדחס ונתן שירות זריז, עם מחיר סביר וחיוך על הפנים.
חנון, טבריה.

נובמבר 2013

הגעתי אל שגיב, באופן מקרי בהחלט, חיפשתי טכנאי מזגנים שיעשה לי עבודת התקנה לשני מזגני עילי שרכשתי מראש באופן עצמאי דרך חברת מזגנים - אחד 1.5 כ"ס והשני 2.5 כ"ס.
עשיתי בדיקות באתר שלכם ועשיתי השוואות בין כמה מתקינים, ובסוף החלטתי ללכת על שגיב בגלל שהוא עשה עליי את הרושם הכי טוב (מבחינת מחירים - לא היה הכי זול וגם לא הכי יקר).
שגיב היה ממש מצוין. באופן אישי ובדיעבד, גם אם הייתי צריך לשלם אפילו עוד קצת כסף על ההתקנה, לא הייתי מחליפה אותו בשום טכנאי אחר... זה מכיוון שצורת ההתנהלות שלו, וכל ההתנהגות שלו היו ראויים לציון. דבר ראשון - הוא הגיע מהר ובזמן. את ההתקנה הוא עשה בצורה אסתטית ויפה על הקיר שבחדר שינה ובסלון והשאיר אחריו נקי ומסודר. שגיב אפילו הקדיש לי עוד קצת אקסטרה זמן, כדי לתת לי טיפים על המזגן, להסביר לי קצת עליו, ולענות לכל מיני שאלות ששאלתי ולקח את המחיר שסוכם מראש. אני מודה לו מאוד ואשמח לעבוד איתו גם בעתיד.
שגית, טבריה.

נובמבר 2013

לפני כמה שבועות, שגיב מ"בר קירור ומיזוג", בא לתקן אצלי בעיה של דליפת גז מהמזגן. הגעתי אליו דרך האתר, שוחחתי איתו בטלפון על מנת לתאם איתו ביקור, ולמחרת על הבוקר, הוא כבר היה אצלי.
כשהגיע, הוא עשה בדיקה מקיפה למזגן, הבחין שאכן מיכל הגז כמעט ריק לחלוטין. הוא מילא את מיכל הגז בגז, ולאחר מכן בעזרת ציוד מיוחד עשה בדיקה כדי לגלות מאיפה בדיוק יוצאת הדליפה של הגז. הוא גילה שהמקור של הדליפה היא בחור שבחיבור שבין הצינור המרכזי למזגן, הוא פתח את החיבור, חתך את הצינור בקצה שלו, חיבר בחזרה, עשה שוב בדיקה עם המכשיר וראה שאין דליפה והלחץ תקין.
על הביקור + מילוי הגז + תיקון הדליפה לקח ממני מחיר שלדעתי היה ממש ממש סביר. שגיב יצא איתי בסדר מכל הבחינות - גם מבחינת המחירים, וגם מבחינת הזמינות שלו להגיע כל-כך מהר!! לזכותו יאמר שגם עבד בצורה יסודית ומקצועית, עד שאיתר את בעיית הדליפה ותיקן אותה!! אני משוכנע שאזמין אותו גם בעתיד.
רועי

יוני 2013

ש לי בבית מזגן עילי 2 כ"ס שלא קירר מספיק טוב. הנחתי שמדובר בבעיה של מחסור בגז, ולכן חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לטפל לי בבעיה - במחיר סביר ובהתראה קצרה.
זאת הפעם הראשונה שיצא לי להיכנס לאתר שלכם. רשמתי בגוגל את המילים "מילוי גז למזגן" - אתר טוב תודה עלה לי ראשון, והתחלתי לחפש מתוך רשימת הטכנאים שנותנים שירות באזור בו אני גר - טכנאי שנחשב מומלץ.
ראיתי שעל שגיב "בר קירור ומיזוג" רשומות המלצות חיוביות, והחלטתי להתקשר אליו. שאלתי אותו כמה עולה מילוי גז, והוא אמר לי בטלפון שבין 300 ל - 350 תלוי בכמות. כששאלתי אותו מתי הוא יכול להגיע - הוא ענה לי שתוך זמן קצר (אפילו תוך כמה שעות - אותו יום), זה מיד קנה אותי!
שגיב הגיע עם מכשור שכלל מד לחץ מיוחד - בדק את כמות הגז. הוא מצא שבאמת חסר די הרבה... עם בלון גז שהביא יחד איתו, הוא מילא לפי הצורך. אחרי שמילא את הגז, גם עשה לי "בהתנדבות" עוד בדיקה כללית לכל המזגן (פילטרים, חשמל, ווידא שאין דליפות או נזילות מאחד הצינורות). על הכל, לקח כמו שהודיע לי בטלפון - כלומר רק עבור מילוי הגז, מה שהסתכם ב - 350 שקלים. לסיכום - שגיב הוא טכנאי טוב ומאד מומלץ!
טלי, כפר-סבא

יוני 2013

מה מאפיין את העבודה של שגיב? - יושר. יושר מקצועי, יושר תפקודי ויושר שירותי. שגיב מטפל לי בכל מה שקשור למיזוג אוויר כבר שנים, מאז שהוא בא להתקין לי מזגן עם מנוע שלא התאים למזגן והוא עשה התאמות שונות ועשה זאת בהצלחה. הגעתי לשגיב דרך איזו חנות שהוא עבד איתה מבין שניים נוספים שבדקתי הוא היה זמין ונתן את המחיר הזול ביותר. שגיב עובד כמו שעון שוויצרי, מגיע בזמן והוא מספיק אחראי להביא איתו את כל הכלים הנחוצים ולא לבלבל לי את השכל תוך כדי העבודה בבקשות מיותרות של כלי עבודה שאולי אין לי לתת. הוא מתרכז בעבודה ועובד בשקיפות, כל דבר מסביר לי מה הבעיה ומה הפיתרון וגם כשאני לא רוצה לשמוע הוא מסביר לי שזה חשוב שאני אדע כדי שלא אחשוב שעובדים עליי. המחיר נאמר בתחילת העבודה ונשאר אותו הדבר גם כשהיא נגמרת. חשבונית ואחריות אם יש אני אקבל ואם לומר את האמת אין לי צורך באחריות כי אני יודע וכבר נוכחתי לראות במו עיניי שאם יש בעיה אני מקבל מענה. שגיב משאיר אחריו נקי ומסודר והוא הכי טוב שיש במקצוע.

יוסי מטבריה

ספטמבר 2012

רכשתי דרך החברה שני מזגנים של חברת "אלקטרה", 1.5 כ"ס וחיפשתי מתקין. האדם דרכו רכשתי את המזגנים העביר לי רשימה של מס'' מתקינים, אחד השכנים שלנו המליץ לנו על אחד מהם וכך פניתי לשגיב.
שגיב הגיע לראות את הבית וייעץ לנו איפה למקם את המנוע, איפה למקם את המזגן בחדר והאם הוא מתאים לנו. הוא ועובד נוסף נוסף ניגשו לעבודה, הם התקינו את המזגן כולל ההכנה של קדיחה בקיר, כל הקשור בחשמל והאסתטיות של החוטים כך שלא רואים אותם. לאחר שסיימו את העבודה הם בדקו שהמזגנים עובדים בצורה תקינה ודאגו לאסוף את הפסולת והשאירו נקי ומסודר.
ביום שלמחרת שגיב הגיע אליי לבדוק שהכל בסדר והשאיר לנו מס'' לחזור אליו במידה ותהיה בעיה או שאלה. שילמנו בדיוק את אותו הסכום שקבענו מראש וקיבלתי חשבונית ותעודת אחריות לשנה על העבודה. מעבר למקצועיות של שגיב, הוא אדם נחמד, סבלני ואפילו מצחיק. זה היה תענוג לקבל ממנו שירות ואני ממליצה עליו בפה מלא.

רונית מטבריה

מאי 2012

במקצועי אני קבלן ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון. הבעיה הייתה שמזגן אחד (תדיראן, 3.5 כ"ס) לא הוציא קור, מזגן שני (תדיראן, 2 כ"ס) לא עבד בכלל והמזגן השלישי ( סימי, 1 ורבע כ"ס) גם הוא לא עבד.
שגיב ועובדו ניגשו ישר לעבודה והחלו בתיקון. במזגן הראשון שגיב בדק וראה שישנו חוט משוחרר, הוא חיזק אותו ומילא גז. במזגן השני הוא החליף כבל ובמזגן השלישי הוא החליף מנוע.
שגיב והעובד של עבדו בערך כשעה. בהחלפת החלקים שגיב דאג להראות לי את החלק הישן לעומת החדש, בסיום העבודה הם בדקו בכל המזגנים שהם עובדים בצורה תקינה ושגיב בסבלנות רבה הסביר לי כל בעיה והפיתרון שלה. הם עבדו במקצועיות, אנשים מאוד נעימים וסבלניים, עבדו בשקט ולא בזבזו זמן בלקשקש. בסופו של דבר המחיר ששילמתי היה פחות משנאמר לי בטלפון. התרשמתי משגיב שהוא אדם ישר ואמין- גם בגלל המחיר וגם כי איפה שהיה אפשר לא להחליף חלק הוא לא ניסה לדחוף אותם אלא ביצע תיקון והסביר לי למה הוא מתקן ולא מחליף. כשסיים את העבודה הם אספו את השאריות של העבודה וניקו אחריהם. ולסיכום - שגיב בחור סימפטי ושירותי, ישר ואמין, מקצועי ויסודי. אני ממליץ עליו בחום.

חיים מטבריה

מאי 2012

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-17:00, ו' 08:00-13:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

בר קירור ומיזוג חברה שעוסקת במציאת פתרונות לכל סוגי התקלות במזגנים. דגש על שירות מקצועי, אמין ואיכותי. תתקשרו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות.

בר קירור ומיזוג


9.3

050-6540056

בר קירור ומיזוג

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6540056 חייג