כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א א מערכות ומיזוג אויר

9.3
אביתר אזולאי
טכנאי מזגנים
אזור המרכז
כתובת העסק: הרב חבה אליהו 21, רמת גן

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

31 חוות דעת מהימנות

, מאי 2018

אל אביתר הטכנאי "א.א מערכות" פניתי בעקבות מזגן שלא הוציא קור, למרות שהתייעצתי עם מס' בעלי-מקצוע, אביתר היה נראה לי המקצועי ביותר מכולם ונתן לי הצעת מחיר שנשמעה לי הוגנת. אביתר הגיע כפי שסיכמנו, בדק את המזגן בקפידה, לא חיפף או בזבז זמן ותוך זמן קצר עלה על התקלה. אני אומנם לא זוכר במה בדיוק היה מדובר אך לאחר שסיים לתקן הראה לי שהמזגן חזר לעבוד באופן תקין. שירות מהיר ויעיל, בחור מקסים, ישר ואמין ונעים להכניס אותו הביתה. ממליץ!
ישראל, רמת-גן.

, מאי 2018

על אביתר הטכנאי מיזוג אני ממליץ מכל הלב, מדובר באחלה בחור, הוא ישר והגון ואני שמח להמליץ עליו. הזמנתי אותו לצורך תיקון מזגן שהפסיק לקרר כמו שצריך, יצרתי איתו קשר מהרגע הראשון התרשמתי ממנו לטובה, הוא נתן לי טווח-מחירים שנשמע לי הוגן וקבענו מועד להגעתו. אביתר הגיע בשעה שקבענו וניגש ישר למזגן לבצע בדיקה יסודית, תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה והסביר לי שיש צורך בהחלפת חלק קטן, לאחר שסיים את התיקון הראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך! שירות מהיר, יעיל ואיכותי! מומלץ!
דן, תל-אביב.

, אוגוסט 2017

לפני מס' חודשים חיפשתי באינטרנט טכנאי מזגנים מומלץ לצורך תיקון מזגן בביתי שהפסיק לקרר כמו שצריך. דרך האתר שלכם הגעתי לאביתר מחברת "א א מערכות ומיזוג אויר", הוא עשה עליי רושם טוב וקבענו שיגיע בהמשך היום. אביתר הגיע וניגש למזגן ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה בצורה יסודית תוך שמירה על סדר וניקיון ככל שניתן. התיקון בוצע במקצועיות רבה והמזגן חזר לעבוד בצורה תקינה. מומלץ!
דייב, פתח תקווה.

, אוגוסט 2017

אביתר הטכנאי בעל מקצוע מצויין, הוא מבצע עבודה טובה וגובה מחירים הוגנים ולכן אני ממליץ עליו! העבודה אומנם בוצעה די מזמן אבל אני ממליץ על אביתר מאחר ואני זוכר לטובה את השירות הטוב שקיבלתי ממנו. קראתי לו לצורך תיקון מזגן שהתקלקל בביתי, הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למזגן ועלה על התקלה תוך זמן קצר. הוא ביצע תיקון טוב ומאז ועד היום המזגן עובד מעולה! כבר המלצתי עליו לחברים ולא שמעתי עליו אפילו תלונה אחת. מומלץ!
בן, גבעתיים.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את אביתר מ"א א מערכות ומיזוג אויר" לניקוי פילטרים במזגן של העסק שלי. אביתר הגיע ביחד עם העובד שלו, הם בדקו את הפילטרים והמליצו לי לקנות פילטרים חדשים מאחר ולטענתם הפילטרים הקיימים ישנים. ההערה היחידה שיש לי עליו היא שלא לגמרי השתכנעתי שאכן היה צורך בהחלפת הפילטרים, אבל בסופו של דבר המזגן עובד וגם אני וגם העובדים שלי מרוצים.
ברוך, תל אביב.

, יולי 2016

לאביתר הטכנאי "א.א מערכות" הגעתי בעקבות מזגן שלא הוציא קור, חשבתי שחסר גז וחיפשתי אצלכם באתר טכנאי שיגיע למלא את הגז.
לפני כן בדקתי עלויות והרמתי טלפונים למספר טכנאים. מבין כולם אביתר היה המקצועי ביותר, נתן לי מחיר שתאם את המחירים שמופיעים באתר, היה זמין להגיע באותו היום וסגרנו עניינים. אביתר הגיע כפי שסוכם, בדק את המזגן באמצעות מכשיר מדידה ומצא שיש גז במזגן, ולכן הבין שמדובר בתקלה אחרת ותוך שניות מצא את התקלה (אני כבר לא כ"כ זוכר במה מדובר) - רכיב בתוך מנוע המזגן שלא עבד.
חשבתי שמחיר החלק + העבודה יהיה גבוה, וכבר הייתי מוכן לשלם, אך אביתר היה מאוד ישר, הוא הבהיר לי שהמחיר לא גבוה כמו שחשבתי, אביתר החליף את החלק והמזגן חזר לפעולה. אני שמח שהגעתי אליו, טוב לגלות בעלי מקצוע הוגנים, מקצועיים וישרים - ממליץ בחום!
עומר.

, יולי 2016

אביתר מקצוען אמיתי, אין מה להגיד! העבודה שלו הייתה פיקס, המחיר היה סביר ובפעם הבאה אם תהיה לי תקלה במיזוג אני ישר אפנה אליו!
הגעתי לאביתר דרך המלצה, לאחר שלצערי נפלתי על טכנאי מיזוג שקרן. הגיע אלי מישהו שטען שהוא יודע במה מדובר, הוא לקח לי מחיר מופקע על התיקון ובסופו של דבר הבעיה לא נפתר וסתם הלך הכסף לפח. אביתר לעומתו היה מקצועי מאוד. הוא הגיע, עשה בדיקות מאוד יסודיות למזגן, רואים שמדובר בטכנאי שמבין עניין, אחד שבקיא מאוד בתחום בו הוא עוסק. אביתר איתר שהתקלה קשורה סה"כ ל"קבל" שהיה מקולקל ובעצם לא הרים את החשמל כמו שצריך למזגן.
הוא החליף את ה"קבל" לחדש והמזגן חזר לעבוד ללא בעיות. אני כבר שבועות אחרי התיקון והמזגן עובד ומקרר מצוין. המחיר שהוא לקח על התיקון היה סביר, שמחתי שיצא לי להכיר בעל-מקצוע כמוהו, אני לא חושב שמוצאים בקלות בעלי-מקצוע כאלה מקצועיים ואמינים - ממליץ בחום!
לאון.

, יולי 2016

הזמנתי את אביתר לתיקון מזגן בבני ברק. השירות היה מאוד מקצועי. בעל מקצוע מאוד אדיב

, יולי 2016

ברצוני לציין לשבח את אביתר מחברת "א א מערכות ומיזוג אויר", אביתר היה מאוד מקצועי, אמין, אדיב, ביצע תיקון ברמה גבוהה - ממליצה בחום.
השבוע המזגן שלי הפסיק לקרר. התקשרתי לאביתר לאחר שקראתי עליו המלצות חמות מאתר טוב תודה. ציינתי בפניו שהמנוע של המזגן נמצא מעל לחלון והגישה אליו היא קשה יותר, אביתר אמר לי מראש טווח מחירים שהיה מקובל עלי, היה זמין להגיע וסגרתי איתו הגעה.
אביתר הגיע עם העובד שלו ביום ובשעה שקבענו. לאחר שניקה את הפילטרים והבין שהבעיה היא במנוע ולא בגוף עצמו, הוא יצא ונעמד על אדן החלון. אני אישית לא מאמינה שבעל מקצוע אחר היה מוכן לעשות דבר כזה ולסכן את עצמו בצורה כזאת. ה"נחמה" היחידה היא שאני גרה בקומה ראשונה. לאחר זמן לא רב אביתר מצא את התקלה והחליף את "הקבל" שהיה תקול. התרשמתי מרמת המקצועיות ומיומנות שלו. קשה למצוא היום בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים ואני יודעת שאת הטכנאי מזגנים שלי מצאתי ואמליץ עליו בחום לכל מכריי.
אורטל.

, פברואר 2016

אביתר פתר לנו תקלה במזגן באופן מקצועי מהיר ובעלות סבירה, לאחר מכן לקחנו אותו לבצע עבודה נוספת אצל ההורים שלי וגם אצלם הוא עשה עבודה יוצאת מכן הכלל, התרשמנו לטובה - מומלץ בחום! לפני מספר שבועות הייתה לי תקלה במזגן שלא חימם ולא קירר. חיפשתי טכנאי מקצועי שיפתור לי את התקלה. החלטתי לנסות לחפש אצלכם באתר, קראתי חוות דעת טובות על אביתר "א א מערכות ומיזוג אויר" והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר.
אביתר הגיע אלינו עוד באותו היום, הוא ערך בדיקה יסודית למזגן ולא זרק סתם השערות לגבי החלפת חלקים. הוא ניסה ממש לראות מה מקור הבעיה. אחרי מספר דקות הוא הודיע לי שמדובר באמת בהחלפת חלק מסוים קטן + החלפת ה"קבל" של היחידה הפנימית, והעלות על התיקון כולל החלק הייתה סבירה.
אביתר הלך להביא את חלקי החילוף, הוא ביצע עבודה מהירה ומקצועית. בסיום העבודה הוא סגר את המזגן, הפעיל וחיכה לראות יחד איתי שהמזגן עובד ובאמת התיקון הועיל והמזגן חזר לפעול כמו שצריך. לאחר מספר שבועות הייתה איזושהי בעיה קטנה, הוא הגיע לראות וטיפל שוב באופן מקצועי. מכיוון שממש התרשמתי ממנו ומהשירות האיכותי, העברתי אותו גם להורים שלי שחיפשו טכנאי מיזוג להתקנת מזגן חדש, אביתר היה איתם עשר, ייעץ להם מה מתאים לפי גודל החדר, ביצע התקנה מקצועית ואסתטית, ההורים שלי היו ממש מרוצים גם מהמחיר וגם מהמקצועיות והשירות שלו, שמרנו את המספר שלו ואני מאמין שנעזר בשירותיו גם בעתיד - מומלץ בחום.
ניסים.

, אוקטובר 2015

אביתר נתן לי שירות אדיב מהיר והוגן, אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. אומנם הייתה לי בעיה דיי קלה אבל בכל אופן השירות שקיבלתי היה מצוין מכל בחינה אפשרית. יש לי מזגן דיי ישן ולאחרונה שמתי לב שהוא לא מקרר במיטבו, מאחר ולא היו תקלות נוספות הנחתי שמדובר במחסור גז (כי עברו מלא שנים) ולכן חיפשתי טכנאי מיזוג מומלץ ובמחיר שפוי שיגיע למלא את הגז החסר.
נכנסתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע ולקחתי הצעות מחיר. בסופו של דבר החלטתי להזמין את אביתר "א א מערות ומיזוג אויר" בגלל ההמלצות החמות שנכתבו עליו וגם בגלל הצעת המחיר שהייתה סבירה. קבענו יום ושעה ואביתר הגיע אליי בזמן, הוא בחן את המזגן וחיזק את דעתי כי אכן מדובר במילוי גז למזגן. הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, ומילא את הגז במהירות. מעבר לכך הוא ערך בדיקה שאין משהו נוסף. אני מרוצה מהשירות שקיבלתי, המחיר ששילמתי לאביתר היה בדיוק המחיר שסוכם!
יואל.

, אוקטובר 2015

בזמן האחרון שמתי לב שהמזגן לא מקרר הכי טוב, גם אם אני מפעיל אותו על טמפרטורה נמוכה ומשב רוח חזק ולכן פניתי לבעל מקצוע דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי מיזוג שמגיע לאזור מגורי, קפצו לי כמה אופציות של עסקים וביניהם של אביתר "א א מערכות מיזוג". התקשרתי אליו מכיוון שחוות הדעת אצלו בדף היו הכי מחמיאות.
שוחחתי עם אביתר בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בנוגע לכמה אופציות שיכולות להוות את הבעיה. סגרתי איתו שעה ואביתר הגיע בזמן. הוא ניגש לבדוק את המזגן, ערך מספר בדיקות והודיע לי שבסה"כ מדובר במילוי גז ושהוא לא מוצא תקלה אחרת, אין דליפות וה"קבל" שמעביר את החשמל מספיק חזק. הוא אמר לי מה המחיר למילוי גז, המחיר עמד בטווח המחירים המוצגים באתר ונתתי את אישורי. אביתר מילא את הגז, חיכה מספר דקות לראות שהמזגן חוזר לפעולה וכך היה - המזגן מקרר מצוין ובאמת לא נראה שיש בעיות נוספות.
אביתר נתן לנו שירות ממש טוב ועשה עבודה מצוינת. גם ההתנהלות שלו - אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר - הייתה ממש ממש טובה - בעל מקצוע אמין, יעיל וטוב.
אברהם.

, מאי 2015

אביתר טכנאי מיזוג אויר מקצועי ביותר, הגיע מהר טיפל בתקלה והכל בסדר!!! ממליצה בחום!
לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לקרר, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על אביתר "א א מערכות ומיזוג אויר" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
אביתר הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המזגן מקולקל,הוא הלך להביא "קבל" חדש, ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול במלוא הכוח!
המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, אביתר רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום.
באופן כללי אני אסכם ואגיד שהשירות שקיבלתי היה מצוין, אני בהחלט איעזר בו בעתיד ולכן אני ממליצה עליו בחום!
טלי.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מאביתר, הוא נתן לנו שירות ברמה גבוהה!! כל הכבוד!!
הגעתי לאביתר דרך האתר, בחרתי בו בצורה אקראית לגמרי, הוא היה מקצועי וענייני מהרגע הראשון ששוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש.
אביתר הגיע לביתי בכדי לתקן מזגן עילי, 3 כ"ס, שלא קירר כלל, אלא רק הוציא אוויר. אביתר הגיע בזמן שקבענו ופעל במקצועיות רבה. הוא בדק את המזגן ואיתר מיד את התקלה שהייתה ביחידה הפנימית. התרמוסטט הישן פשוט לא עבד ובלי לבזבז את הזמן, החליף את החלק הישן בתרמוסטט חדש שהיה איתו בהישג יד, הוא הציג לי את התרמוסטט החדש באריזה והסביר בכל שלב מה בדיוק הוא עושה.
לאחר שהתקין את התרמוסטט החדש ערך בדיקה כללית נוספת למזגן לוודא שאין בעיות נוספות, הרכיב את המזגן חזרה ובדק שהמזגן שב לקרר. עם סיום העבודה אביתר טרח לנקות ולסדר אחריו והשאיר לי חשבונית. אביתר עשה עבודה נהדרת בחריצות ובמיומנות! ממליצה בחום.
מלכה.

, אוקטובר 2014

זכיתי להכיר את אביתר ממש במקרה דרך אתר "טוב תודה", וזאת לאחר שהמזגן המרכזי שלנו עשה המון בעיות, קיצר את החשמל, לא עבד לסרוגין ובקיצור נזקקנו לטכנאי שיפתור את העניין. יש לציין שלפני שהגעתי אליו היה לי ניסיון עם מספר טכנאים שטענו שהמזגן "הלך" ואצטרך לרכוש מזגן חדש ועדיין התעקשתי לראות בעל מקצוע נוסף.
בשיחת הטלפון תיארתי לאביתר את המצב והוא ציין כי יוכל להגיע בשעות אחר הצהרים. ואכן אחר הצהרים אביתר הגיע לביתי, ומיד התחיל בבדיקה יסודית של מערכת המיזוג. שלא כמו קודמיו הוא ידע ישר לגשת לעניין ועלה על התקלה בקלות. מעבר לכך תוך כדי עבודה אביתר גילה יחסי אנוש מקסימים, שיתף אותי בבעיות שיש למזגן וכיצד ניתן לתקן את הבעיה.
אביתר אמר לי שמדובר בתקלה במערכת החשמל של המזגן וכמו כן נצטרך להחליף גם את ה"קבלים". הוא אמר שאין צורך לרכוש מזגן וזה בר תיקון.
אביתר היה סופר מקצועי, טיפל בתקלות במיומנות רבה וגבה מחיר ממש הוגן על סך 1000 ש"ח וחסך לי אלפי שקלים בקניית מזגן חדש, מזל שהגעתי אליו! ממליץ בחום ובהערכה.
אברהם, פתח-תקווה.

, אוקטובר 2014

אביתר בחור מקצועי ואמין!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר וסידר לי את המזגן, הוא עובד פיקס! בקיצור מאד התרשמתי מהבחור, ואני בשמחה אקרא לו גם בעתיד.
אביתר הגיע באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו. הוא בדק את לחץ הגז ומצא שיש מחסור בגז וכמובן מילא את המכל בכמות הרצויה. אבל לאחר בדיקה נוספת התברר שהבעיה האמתית הייתה בעיה ב"קבל" של המזגן שהתקלקל.
כמובן אביתר החליף את הקבל. אחרי שהחליף את הקבל, חיכינו לראות שהמזגן חוזר לפעולת הקירור וכך היה.
אביתר לקח ממני את המחיר הרגיל של החלפת קבל ומחיר הוגן על מילוי הגז!! המחיר היה הוגן והשירות מהיר יעיל ומקצועי. אני בעיקר מתרשם מכך שאביתר לא הסתפק רק במילוי הגז אלא המשיך ובדק אם יש בעיות נוספות וזה מעיד על הגדלת ראש - ממליץ בחום על אביתר!
פיני.

, יולי 2014

אביתר טכנאי מיזוג מצוין, מקצועי, הגיע בזמן, גבה מחירים סבירים מאוד ואני ממליץ עליו בחום!
יש לנו בבית מזגן עילי ופתאום בלי שום התראה מוקדמת, הוא הפסיק לעבוד. ישר חיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר, קיבלתי המלצה על אביתר מפה לאוזן והתקשרתי לקבוע איתו הגעה.
שוחחתי עם אביתר בטלפון, הוא אמר לי מראש מה עלות הביקור וסיכם איתי על שעה. אביתר הגיע על הדקה וניגש ישר לראות במה מדובר, הוא איתר תקלה שקושרה ליחידה החיצונית של המזגן - המאוורר הפסיק לעבוד, הוא יידע אותי על הבעיה ונתן לי הצעת מחיר הוגנת.
אביתר עשה עבודה זריזה מאוד, החליף למאוורר חדש, עשה בדיקה כללית נוספת למזגן ווידא שהמזגן שב לעבוד בצורה תקינה.
אביתר עשה עבודה מקצועית מאוד, זריזה ויסודית, ונתן שירות נעים ואדיב והכי חשוב - פתר את הבעיה! המזגן מקרר עשר!
זיו, תל-אביב.

, יולי 2014

אביתר מקצוען אמיתי, אין מה להגיד! העבודה שלו הייתה פיקס, המחיר היה סביר ובפעם הבאה אם תהיה לי תקלה במיזוג אני ישר אפנה אליו!
הגעתי לאביתר דרך המלצה, לאחר שלצערי נפלתי על טכנאי מיזוג שקרן. הגיע אלי מישהו שטען שהוא יודע במה מדובר, הוא לקח לי מחיר מופקע על התיקון ובסופו של דבר הבעיה לא נפתר וסתם הלך הכסף לפח.
אביתר לעומתו היה מקצועי מאוד. הוא הגיע, עשה בדיקות מאוד יסודיות למזגן, רואים שמדובר בטכנאי שמבין עניין, אחד שבקיא מאוד בתחום בו הוא עוסק. אביתר איתר שהתקלה קשורה סה"כ ל"קבל" שהיה מקולקל ובעצם לא הרים את החשמל כמו שצריך למזגן.
הוא החליף את ה"קבל" לחדש והמזגן חזר לעבוד ללא בעיות. אני כבר שבועות אחרי התיקון והמזגן עובד ומקרר מצוין.
המחיר שהוא לקח על התיקון היה סביר, שמחתי שיצא לי להכיר בעל-מקצוע כמוהו, אני לא חושב שמוצאים בקלות בעלי-מקצוע כאלה מקצועיים ואמינים - ממליץ בחום!
שרון.

, יולי 2014

אני מכיר את אביתר כבר המון שנים, בעבר ניהלתי חברה לאחזקות ושיפוצים (בתחום הנדל"ן) ובכל מה שקשור לעבודות מיזוג - עבדתי רק עם אביתר, מבחינתי הוא מספר אחת בתחום ומניסיוני אין אף אחד שמשתווה לו, הלקוחות שלי תמיד היו מרוצים ממנו, אף פעם לא שמעתי אליו תלונות, להפך, שמעתי רק שבחים ובכמויות!
אז כמו שאמרתי, ההכרות שלי עם אביתר ארוכת שנים, מהפעם הראשונה שהוא עבד אצלי, התרשמתי מהטיפול המקצועי שלו בבעיה ומאז ועד היום הוא היחיד שאני פונה ומפנה אליו בכל הקשור לבעיות והתקנות מזגנים.
אומנם אני כבר לא מנהל את חברת האחזקות, אבל באופן אישי יצא לי להזמין אותו אלי לעסק החדש בכדי לסדר אצלנו את מערכת האוורור שלא פעלה כמו שצריך. אביתר עשה עבודה מדהימה ובעלות מינימלית הצליח לשדרג את כל מערכת האוורור בעסק.
לאחרונה שלחתי את חבר שלי לאביתר, הוא חיפש טכנאי מיזוג להתקנת מערכת מיזוג מרכזי ולפי מה שהבנתי ממנו אביתר עשה אצלו עבודה מצוינת והוא ממש ממש התלהב ממנו.
גם אחותי לאחרונה התקשרה אלי והתלוננה שהיו אצלה כבר שני טכנאים שסיפרו לה סיפורים ורצו המון כסף ומשהו לא נשמע לה בכל הסיפור הזה, היא ביקשה ממני את המספר של אביתר והפלא ופלא, התיקון הסתיים ב200 ש"ח - בעל מקצוע הוגן!!!!
בקיצור אני מאוד מעריך את אביתר, מגיעות לו כל המילים הטובות, אני ממליץ עליו מכל הלב.
יהושוע.

, יולי 2014

אביתר עשה אצלנו עבודת התקנה של מזגן עילי - עבודה אסתטית יפה ומסודרת, מדובר בבעל מקצוע שמבצע את העבודה שלו באיכות מעולה - ממליצה עליו מכל הלב!
הגעתי אליו במקרה לאחר שראיתי פרסום שלו באתר שלכם של בעלי-מקצוע, קראתי בדף העסק שלו חוות דעת טובות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר על התקנת מזגן עילי. אביתר הגיע אלי באופן מסודר, ראה את החלל בו אני רוצה להתקין מזגן, המליץ על מזגן של אלקטרה ונתן הצעה אטרקטיבית שכללה את רכישת המזגן + עבודה ומע"מ.
אביתר עשה עבודה לשביעות רצוני המלאה, דבר ראשון הוא סיפק את המזגן בזמן והגיע ביום שקבענו לבצע את ההתקנה, הוא עבד בצורה נקייה ומסודרת, התקין את המזגן בדיוק כפי שביקשתי, הוא עבד בזריזות וביעילות ובסיום אסף אחריו את כל השאריות והלכלוך שנוצרו מהעבודה. הוא היה אדיב מאוד, תקשורתי ומנומס - מדובר באדם שהאמינות האישית והמקצועית שלו גבוהות מאוד ואני ממליצה עליו בחום, הוא ישר, עומד בכל מה שמסוכם איתו וגובה מחירים נוחים והוגנים.
מיטל.

, יולי 2014

פניתי לאביתר "א א מערכות מיזוג אוויר", כשנזקקתי למתקין מזגנים שעובד באזורי על מנת שיגיע אלי וימליץ על מזגן וכ"ס וכמובן שיבצע את ההתקנה, מכיוון שאינני מכיר בעלי-מקצוע מתחום המיזוג, חיפשתי באינטרנט המלצות לטכנאי מזגנים ודרככם הגעתי לאביתר. קבעתי איתו פגישה, הוא הגיע אלי באופן מסודר, ראה את החלל המדובר והמליץ לי על כ"ס ומזגן עילי מסוג מסוים.
הצעת המחיר שאביתר נתן לי על רכישת המזגן כולל התקנתו היה מחיר סביר ביחס למה שבדקתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
אביתר תיאם איתי את זמן ההתקנה כדי שיהיה לי נוח, הגיע בזמן כפי שסוכם ועשה עבודת התקנה מאד נקייה ומקצועית (הוא כמובן סיפק את המזגן שסיכמנו עליו) לא רואים את הקדיחות בקיר ואת צינור הניקוז הוא העביר באופן הגיוני שלא יעשה רטיבות בקיר הבניין וגם נתן לי הסבר קצר על המזגן שרכשתי, כולל הדרכה איך לתפעל אותו בצורה נכונה.
המחיר ששילמתי על המזגן היה בדיוק המחיר שסוכם ובמקרה שאצטרך לזמן איש מקצוע מתחום המיזוג אני בהחלט יתקשר לאביתר.
אריה.

, יולי 2014

לאביתר הטכנאי "א.א מערכות" הגעתי בעקבות מזגן שלא הוציא קור, חשבתי שחסר גז וחיפשתי אצלכם באתר טכנאי שיגיע למלא את הגז.
לפני כן בדקתי עלויות והרמתי טלפונים למספר טכנאים. מבין כולם אביתר היה המקצועי ביותר, נתן לי מחיר שתאם את המחירים שמופיעים באתר, היה זמין להגיע באותו היום וסגרנו עניינים.
אביתר הגיע כפי שסוכם, בדק את המזגן באמצעות מכשיר מדידה ומצא שיש גז במזגן, ולכן הבין שמדובר בתקלה אחרת ותוך שניות מצא את התקלה (אני כבר לא כ"כ זוכר במה מדובר) - רכיב בתוך מנוע המזגן שלא עבד.
חשבתי שמחיר החלק + העבודה יהיה גבוה, וכבר הייתי מוכן לשלם, אך אביתר היה מאוד ישר, הוא הבהיר לי שהמחיר לא גבוה כמו שחשבתי, 450 ש"ח כולל עבודה - 300 ש"ח פחות ממה שחשבתי! אביתר החליף את החלק והמזגן חזר לפעולה.
אני שמח שהגעתי אליו, טוב לגלות בעלי מקצוע הוגנים, מקצועיים וישרים - ממליץ בחום!
אריק בורנשטיין.

, מאי 2013

אני מעוניינת להמליץ בחום על אביתר מחברת "א א מערכות קירור ומיזוג". בן אדם מקצועי, שמבין את המלאכה שהוא עוסק בה!
בכל מקרה הייתה לי בעיה טכנית במזגן. מדובר במזגן שלא הפעלנו אותו תקופה ממושכת, וכשבאנו להפעיל אותו בתחילת הקיץ הנוכחי הוא פשוט לא עבד. הזמנו טכנאי שירות מחברה גדולה ומוכרת והבן-אדם קבע שהמדחס הלך, וניסה לקחת לי על התיקון אלפי שקלים.
משהו לא היה נראה בסיפור שלו, ולכן החלטתי לוותר על שירותיו ולקחת חוות דעת נוספת. נכנסתי לאתר שלכם, שם מצאתי תמספר של אביתר, הרמתי לו טלפון וקבענו שהוא יגיע לתת את חוות הדעת שלו. אביתר עשה בדיקה מקיפה למזגן. הוא קבע שלא הלך המדחס ולא נעליים. הכל עובד תקין - בסה"כ המדחס קצת נסתם בגלל שלא הפעלנו את המזגן במשך הרבה מאד זמן. הוא עשה ניקוי יסודי למדחס מבפנים ומבחוץ ובנוסף החליף את התרמוסטט.
המחיר ששלמתי לו עבור התיקון היה הוגן מאוד ובשורה התחתונה - אני מאד שמחה שפגשתי את הבן-אדם. הא הותיר בי רושם טוב, ואם אצטרך טכנאי בעתיד, אקרא לו שוב!
חן, חולון

, מאי 2013

לפני מספר ימים, התעוררה אצלי תקלה במזגן.
ברשותי מזגן מאד ישן, שהפסיק לקרר, לא ידעתי את מקור הבעיה והחלטתי להזמין טכנאי מזגנים, למרות שחלפה בראשי המחשבה לקנות מזגן חדש. עשיתי חיפוש בגוגל, והגעתי לאתר טוב תודה ממש במקרה. באתר, בחרתי לפנות לאביתר בגלל ההמלצות הטובות. ביקשתי ממנו שיגיע אליי כדי להתייעץ אתו האם כדאי לי לקנות מזגן חדש, או שיש אפשרות להציל את זה שלי הישן.
אביתר שלח אלי את השותף שלו, הוא עשה בדיקה קצרה, ואמר לי שניתן לתקן את המזגן. כל שצריך לעשות זה למלא בו גז. אביתר הסביר לי שהמזגן הוא מאד ישן, ולכן אני צריכה לקחת בחשבון שהוא עלול לפתח לי עוד תקלות נוספות בעתיד, וגם לצרוך הרבה מאד חשמל, אבל, הוא משאיר את ההחלטה בידיי. הוא לא ניסה לדחוק אותי לפינה ונתן לי את הזמן שלי להחליט מה אני רוצה לעשות. בסוף בחרתי ללכת עם ההמלצה שלו, ולמלא בינתיים רק תוספת של גז.
בנוסף, הוא עשה בדיקה לקופסת הפיקוד של המזגן ואמר שאם תהיה בעיה בהמשך יהיה ניתן להחליף אותה, אך כרגע אין צורך בהחלפתה. לסיכום מבחינה מקצועית הוא היה מצוין! לא ניסה לשווק לי דברים לא נחוצים, אמר ישר ולעניין מה הוא חושב ויצא הכי בסדר שיכול להיות. הייתי מרוצה מאוד, ולכן אני ממליצה עליו בחום!
לימור, תל-אביב

, מאי 2013

לפני כחודש, המזגן בסלון הבית, הפסיק לקרר. חשבתי לתומי שמדובר בסה"כ במילוי של גז, ולכן חיפשתי באינטרנט טכנאי מיזוג אוויר למילוי הגז. נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה", קראתי ביקורות טובות על אביתר, אבל תמיד כשאני קורא את כל ההמלצות שכתובות על בעלי מקצוע בכל מיני אתרים אחרים, אני תמיד לוקח הכל בערבון מוגבל אבל במקרה של אביתר הופתעתי לגלות שבאמת מגיעים לו כל הקומפלימנטים!!!
שוחחתי עם אביתר בטלפון, הסברתי לו את הבעיה, ובקשתי שייתן לי הצעת מחיר טלפונית על מילוי הגז. אביתר נתן הצעת מחיר סבירה, שתאמה למחיר שהציע באתר וקבעתי אתו למחרת אחר הצהריים. אביתר הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא בדק את המזגן ומצב הגז והסביר לי שהבעיה, לא בחוסר גז. הוא הלך איתי ביחד למדחס והראה לי שהשיח המטפס של השכנה, נכנס לתוך המדחס ולכן פעולת הקירור משתבשת. הוא ניקה את המדחס מהענפים והעלים ועשה בדיקה חוזרת לראות שהמזגן אכן מקרר. על הדרך הוא גילה שצריך להחליף את הנתיך במזגן ונסע להביא חלק חדש.
אביתר תפקד מצוין וחזר אחרי כשעה עם הנתיך החדש, והתקין אותו במקום הישן. אביתר עבד בשקיפות מוחלטת, הסביר והראה לי את כל הפעולות שהוא ביצע, ולקח ממני מחיר הוגן ביותר של 290 ש"ח. הוא עבד בצורה מאד מקצועית. אהבתי את העובדה שהוא באמת לא קבע ככה סתם דברים, אלא באמת טרח להסביר, ולעדכן אותי בכל פרט. אני מודה לו מאוד על היעילות הזריזות והמחיר השפוי!
הרגשתי בנוח אתו, וזה אומר הכל!
עמית, תל-אביב

, אוגוסט 2012

המזגן הפסיק לקרר. קבעתי עם אביתר שעה ויום. אביתר הגיע בזמן , מה שנדיר לבעלי מקצוע. עלה לגג וגילה מהר את התקלה במאוורר. החליף סטרטר , ראה שהמזגן עובד , שלמתי לו מחיר ביקור, כמו עולה ביקור טכנאי. לאחר מספר שעות ראיתי שהתקלה לא נפתרה . התקשרתי לאביתר שהגיע למחרת ואמר לי שלצערו הוא הלך מהזול ליקר וכנראה שצריך מנוע חדש למאוורר, הוא יקח אותו לחברה שם יחליטו באם הוא בר שיפוץ למחרת הגיע אביתר בשעה היעודה עם מנוע חדש ,הרכיב אותו ועוד החליף חלק שלדעתו שמו משופץ בחברת "טורנדו". הוא לקח מחיר עבור החלק ואף עשה לי הנחה בעבודה. כל הכבוד.
אני ממליץ עליו בחום. בחור ישר ונעים הליכות. והוא סבל את כל הטלפונים שלי ולרגע לא גילה חוסר סבלנות.

, יולי 2012

בחרנו את אביתר מהאתר אחרי שהיו אצלינו 3 טכנאי מזגנים אחרים שלא נתנו מענה לבעיה. למעשה הזמנו את אביתר למלא גז בלבד "כדי לעבור את הקיץ בשלום" למרות שידענו על דליפת הגז במזגן - כי כל הטכנאים שהיו אצלינו דרשו סכום לא הגיוני עבור מציאת הדליפה. אביתר ראה מיד שיש דליפה, אמר שימלא לנו גז ב- 200 ש"ח כפי שסוכם אבל אם נסכים, יבדוק את מקור הדליפה ורק אז אם נרצה יתקן או ימלא גז בלבד לשיקולינו. תוך דקות ספורות איתר את הבעיה במקצועיות ונתן הצעת מחיר שלא יכולנו לסרב לה. את התיקון שהיה במקום בעייתי מבחינת נגישות עשה בעדינות ורגישות לסביבת העבודה (חדר שינה). החשבונית שנתן מהווה אחריות לתיקון. למחרת היום הזמנו אותו שוב להתייעץ על עוצמת הקירור של המזגן שתיקן ועל מזגן נוסף בבית. אביתר הגיע ללא תשלום נוסף. נדיר למצוא אנשי מקצוע נעימים כמוהו.

בברכה, מעיין

, יוני 2012

הגעתי לא א מערכות מיזוג אויר בעקבות ההמלצות שלו דרך אתר "טוב תודה". שוחחתי עם אביתר והוא הסביר לי שבכדי לתת לי הצעת מחיר הוגנת הוא חייב לראות את הבית והחלל והוא אכן הגיע לראות ונתן הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד יחסית לשאר החברות איתם דיברתי, עבור מזגן עילי מחברת תדיראן, 1.5 כ"ס. אביתר סייע לנו בבחירת המזגן הנכון והמתאים ביותר לחלל, גם מבחינת החברה, מבחינת הכ"ס ומבחינת המיקום שלו. ביום ההתקנה, הגיע אביתר עם עובד נוסף וכל הציוד, הוא ביצע את ההכנה של החשמל והצנרת למזגן, עבד במקצועיות וביעילות במשך כשעתיים. כשסיימו את ההתקנה, אביתר בדק יחד איתי שהמזגן פועל ועושה את עבודתו בצורה תקינה. לאחר מכן הוא ניקה את האזור ולא השאיר לי פסולת או בלאגן, שילמתי בדיוק את מה שסוכם וקיבלתי אחריות עבור המזגן לשנה ועבור ההתקנה לשלוש שנים כשאביתר הוסיף שארגיש מאוד בנוח לפנות אליו בכל מקרה של בעיה או תקלה.
אבתיר והעובד הנוסף היו מאוד נחמדים, אדיבים ושקטים. אביתר הוא חמד של בחור, השירות, האמינות והעבודה הייתה ברמה מאוד גבוהה. אביתר שאל אותנו אם אנחנו מרוצים ואכן כך היינו הכל היה ישר ובדיוק כמו שקיווינו שיהיה. הוא ענה לי בסבלנות לכל שאלה והסביר לי יתרונות וחסרונות של כל סוגי המזגנים. אנחנו ממש ממליצים עליהם.

תודה רבה ובהצלחה בהמשך,
עינס מתל אביב

, יוני 2012

המזגן שלי, עילי "תדיראן", 3 כ"ס הוציא רק אוויר וחיפשתי בעלי מקצוע באתר, פניתי לאביתר באופן אינטואיטיבי ולא טעיתי.
אביתר הגיע אליי לראות במה מדובר, במשך 10 דקות הוא פתח את המזגן, בדק והסתכל עד שאבחן את הבעיה והסביר לי שצריך להחליף את הקבל במזגן, הוא הסביר לי מה המחיר של זה ובאישור שלי החל בעבודה. כשפירק את החלק הישן הוא הראה לי אותו ובאמת ראיתי שהחלק לא נראה כל כך טוב ובהחלפת החלק החדש, הראה לי את הקבל החדש בניילונים. לאחר שביצע את ההחלפה הוא סגר את המזגן ויחד איתנו ווידא שהמזן מקרר ומחמם. לאחר מכן הסביר לי שצריך לנקות את המזגן מבפנים עם מברשת והוא יעשה לי את זה הפעם ללא חיוב. אביתר הגיע עם כל הציוד, הוא דייק בזמנים ועבד במקצועיות, בשקט, בזריזות וכשסיים סידר אחריו. שילמתי לו את הסכום שנאמר לי מראש וקיבלתי חשבונית ואחריות ל - 3 חודשים על החלק. הוא אחלה בחור וקיבלתי שירות מעל המצופה. אני מבסוט שמצאתי טכנאי מקצועי ואמין שאפשר לשמור אותו לעתיד ולהמליץ עליו לאחרים.

איציק מבני ברק

, יוני 2012

המזגן שלי, "תדיראן", מיני מרכזי 3.5 כ"ס לא הגיב וחיפשתי טכנאי באינטרנט לאחר שמספר טכנאים היו אצלי ולא הצליחו לפתור את הבעיה. באופן אקראי נתקלתי במספר של אביתר, הוא הגיע בשעה שקבענו, מצוייד בכלים וציוד על מנת לפתור את התקלה ולהגיע למזגן שמיקומו היה מעט בעייתי, בתוך בוידעם. אביתר בדק והסביר לי שהכרטיס פיקוד הלך וצריך להחליפו, הוא ציין בפניי את המחיר עבור התיקון ובאישורי החל במלאכה. בהחלפת החלקים אביתר הראה לי את החלק הישן ואת החדש כשהוא בניילונים ואז המתין מעט יחד איתי ובדקנו ביחד שהמזגן עובד בצורה תקינה. אביתר מקצועי ועבד בצורה מאוד נקיה ומסודרת, הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית ותעודת אחריות לחצי שנה. אני מאוד מרוצה ממנו, מהשירות ומהמקצועיות וללא ספק אימצתי אותו לפעמים הבאות מעבר להמלצות שנתתי לחברים ומשפחה.

איזבל מתל אביב

, יוני 2012

הגעתי לאביתר דרך האתר באופן אקראי בחרתי בו מאחר ולא היו לו המלצות כתובות, סמכתי על האינטואיציה ולא טעיתי אני שמח להיות הראשון שממליץ.
הסברתי לאביתר בטלפון כי יש ברשותי מזגן של "אלקטרה", 4.5 כ"ס ואני צריך למלא בו גז. אביתר אמר לי את עלות המילוי בדיוק כפי שהיה כתוב בפרסום שלו באתר. אביתר הגיע אליי בזמן שקבענו, הוא הגיע לבד עם ארגז כלים וניגש לעבודה. לאחר בדיקה מקיפה, הוא הסביר לי כי קיים חור ממנו הגז דולף. הוא הציג בפניי שתי אפשרויות, למלא גז כל תקופה מסויימת ולשלם מעט או לשלם סכום מעט יותר גבוה עבור תיקון הדליפה ומילוי הגז באופן חד פעמי. הוא הציג בפניי את העלויות ובמקרה זה, בדקתי עוד מס'' בעלי מקצוע, אביתר ביקש ממני חצי ממה שאחרים ביקשו. הוא תיקן את הדליפה בהלחמה, מילא גז ואז יחד איתי בדק שהמזגן מקרר כמו שצריך ושלא בורח גז ממקומות נוספים. אביתר דיבר לעניין, הסביר לי בסבלנות את הבעיה ואת הפתרונות האפשריים והיתרונות וחסרונות של כל פעולה והשאיר את הבחירה בידיי. כשסיים לעבוד סידר אחריו, נתן לי חשבונית ואחריות על התיקון לשנה ועל הגז ל - 3 חודשים. גם מקצועי, גם שירותי וגם אמין. מה עוד אפשר לבקש? אביתר הספיק לתת גם לדודתי שירות וגם היא, איך לא?! - מרוצה מאוד. אני ממליץ עליו בחום!!!

רוני מצפון תל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

שירות ותיקוני מזגנים כל החברות!!.תיקון מזגנים ע"י טכנאי מזגנים מקצועי שירות מהיום להיום!!! להזמנת טכנאי מזגנים צור קשר

א א מערכות ומיזוג אויר

א א מערכות ומיזוג אויר

אביתר אזולאי


9.3

054-7488759
 

א א מערכות ומיזוג אויר

אביתר אזולאי

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7488759 חייג