כרטיס עסק זה של זילכה מיזוג אוויר - שירות תיקונים בלבד מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

זילכה מיזוג אוויר - שירות תיקונים בלבד

9.2
עזרא זילכה
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: פנחס רוטנברג 1, רמת גן

  100%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  79%

מחיר הוגן

44 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

השירות של עזרא היה מקצועי ומהיר, הזמנתי אותו לתיקון מזגן שלא קירר מספיק טוב, הוא היה עשר, הגיע אלי עוד באותו היום, ממש מהר. בדק את המזגן, איבחן גז חסר וביצע מילוי ובנוסף ניקוי פילטרים. לטעמי המחיר היה קצת מנופח אבל השירות מקצועי.
טניה.

, אוקטובר 2016

עזרא היה מהיר ומקצועי, נתן לי כבר בטלפון השערה שמדובר במילוי גז ואת המחיר, הוא נתן לי הצעה דיי קרובה לטווח המחיר שרצה, מחיר הוגן וסביר.
עזרא הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את הגז, ראה שיש מחסור ומילא את הגז החסר, כשסיים נשאר כמה דקות לבדוק שהמזגן חוזר לפעולה. לסיכום, הוא בחור מאוד נחמד ושירותי, דייקן בזמנים ומקצועי!
חזי.

, ספטמבר 2016

הייתי מרוצה מאוד, עזרא עמד בזמנים, ההתנהלות הייתה תקינה, הכל פיקס, מחיר הוגן ושירות טוב. עזרא הגיע בזמן כפי שסוכם, כשהוא נכנס הוא דיבר לעניין, היה נחמד ואדיב, ניגש לראות במה מדובר, הסביר לי שבסה"כ מדובר במילוי גז שהיה חסר. המחיר על מילוי הגז היה הוגן, עזרא ביצע את העבודה והמזגן חזר לקרר.
אניטה.

, ספטמבר 2016

הייתי צריך מילוי גז במזגן והחלפת צנרת. הגעתי לעזרא "זילכה מיזוג אוויר" דרך האתר. אין לי שום דבר שלילי לומר על בעל המקצוע. עזרא בן אדם אדם ישר, אדיב, נפלא ומאוד מקצועי. אני אמליץ עליו בחום לכל מכריי.
צורי.

, ספטמבר 2016

עזרא היה בסדר גמור, הגיע בשעה שסיכמנו, עלה על התקלה במהירות, ביצע החלפת "קבל", המחיר לעומת מחירונים שראיתי היה סביר, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע בהחלט אמין ומקצועי.
רחל.

, יוני 2016

היינו מאוד מרוצים, עזרא עשה עבודה מצוינת עד עכשיו המזגן מתפקד כמו שצריך, ממליץ עליו בחום! מדובר בתיקון מזגן מרכזי שהפסיק לעבוד, חיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי טכנאי מומלץ, קראתי המלצות טובות על מספר טכנאים ומבין כולם בחרתי להזמין את עזרא "זילכה מיזוג אוויר" שהיה זמין להגיע ביום ובשעה שרצינו.
עזרא הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן ועלה על הבעיה, הוא הסביר והראה לי שמדובר במנוע שהיה ישן ושבק חיים, המידע שלו היה אמין מאוד, המחיר על החלפת המנוע היה סביר בעיניי.
בסיום העבודה, עזרא ביצע בדיקה שהמזגן חוזר לפעולה, אפילו חיכה כרבע שעה לראות שהכול תקין, לא מיהר ללכת ונראה שאכפת לו שהלקוח יקבל שירות איכותי. הייתי מרוצה מאוד מההתנהלות מהמחיר והמקצועיות - אשמח להיעזר בו בעתיד.
מישל.

, יוני 2016

עזרא נתן שירות מהיר מקצועי ובמחיר סביר, בהחלט ממליץ עליו כטכנאי מיזוג איכותי. בזמן האחרון שמתי לב שהמזגן לא מקרר הכי טוב (מדובר במזגן רצפתי) גם אם אני מפעיל אותו על טמפרטורה גבוהה יותר ולכן פניתי לבעל מקצוע דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי קירור שמגיע לאזור, קפצו לי כמה אופציות של עסקים וביניהם של עזרא "זילכה מיזוג אוויר", התקשרתי אליו מכיוון שחוות הדעת אצלו בדף היו טובות.
שוחחתי עם עזרא בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בנוגע לכמה אופציות שיכולות להוות את הבעיה. סגרתי איתו שעה ועזרא הגיע בזמן. הוא ניגש לבדוק את המזגן, ערך מספר בדיקות והודיע לי שבסה"כ מדובר במילוי גז ובהחלפה של חלק קטן בעלות סבירה, הוא אמר לי מה המחיר למילוי גז והחלפת החלק, המחיר עמד בטווח המחירים המוצגים באתר ונתתי את אישורי. עזרא מילא את הגז, החליף את החלק, בנוסף המזגן היה מאוד מאוד מלוכלך והוא דאג לנקות את הפילטרים כמו שצריך ואת היחידה הפנימית. בסיום התיקון חיכה מספר דקות לראות שהמזגן חוזר לפעולה וכך היה - המזגן מקרר מצוין ובאמת לא נראה שיש בעיות נוספות.
עזרא נתן לנו שירות ממש טוב ועשה עבודה מצוינת. גם ההתנהלות שלו - אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר - הייתה ממש ממש טובה - בעל מקצוע אמין, יעיל וטוב.
דדי אהרון.

, יוני 2016

עזרא בעל מקצוע יוצא מן הכלל, נתן שירות טוב אמין ומקצועי!!! זאת כבר פעם שנייה שאני מזמינה את עזרא לטפל בתקלות וממש כמו בפעם הראשונה הייתי מרוצה מעל ומעבר.
את המספר של עזרא הוצאתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חיוביות, הרמתי אל עזרא טלפון, הוא היה זמין עוד באותו יום וקבענו לאחה"צ. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדק את המזגן באופן יסודי (מדובר במזגן מיני מרכזי), עלה שמדובר בבעיית "רגשים", עזרא נתן לי הצעת מחיר סבירה והסביר לי שהעלות היא על העבודה עצמה והחלפת ה"רגשים" התקולים בחדשים - המחיר היה סביר מאוד ועזרא עשה את העבודה צ'יק צ'אק והמזגן חזר לעצמו. בפעם השנייה הזמנתי אותו כבר שעברנו לדירה אחרת, היה שם מזגן שהותקן לא מזמן אבל בכל זאת התחיל להוציא מים ללא סיבה נראית לעין. כמובן שזכרתי את עזרא לטובה, הרמתי לו טלפון, הוא הגיע באותו היום, עבד מאוד מאוד קשה, היה מדובר בתיקון טכני מכיוון שההתקנה לא הייתה מוצלחת ובסיום התיקון המזגן חזר לפעול ללא נזילה.
אני רוצה לציין שמעבר להיותו איש מקצוע שירותי, אדיב ומקצועי עזרא גם בן-אדם נעים, נחמד ונוח להכניס אותו אליך הביתה. אני ממליצה עליו בחום מדובר בטכנאי מיזוג מצוין!
לובה.

, יוני 2016

בתחילת יוני 2016 הפסיק לקרר אחד מתוך שני המזגנים שבדירתינו.
חיפשנו טכנאי המתקן מזגנים בר"ג והגענו באמצעות האתר "טוב תודה" למר זילכה עזרא עליו היו המלצות חמות. בטלפון הוא אמר כי קרוב לוודאי שחסר גז ועלות מילוי גז למזגן ישן - 350 ש"ח. קבענו והטכנאי הגיע בזמן, לפני שירד למסתור הכביסה בו נמצאים המדחסים של שני המזגנים, ביקשנו שיסתכל גם על המזגן השני והא אמר כי אם המזגן עובד אין סיבה לגעת בו.
דקות לאחר שירד למסתור הכביסה הסתיימה העבודה ומר זילכה חזר למטבח והודיע כי עלינו לשלם לו 650 ש"ח,. 350 ש"ח עבור מילוי גז של המזגן שלשמו הזמנו אותו ו 300 נוספים על "טיפול" גז שהיה חסר למזגן התקין. משביקשנו חשבונית הסכו"ם טיפס ל760 ש"ח בעבור המע"מ שכנראה אצל מר זילכה משלמים פעמיים באשר המחיר שנקב בטלפון היה אמור להיות נקוב כולל את המע"מ.
המומים שילמנו ומר זילכה הלך לדרכו.
בסה"כ שולמו 760 ש"ח עבור פחות מ-10 דקות שהות במקום. לא טוב ולא תודה.

, אוקטובר 2015

יש לנו מזגן דיי ישן אבל עד לאחרונה הוא עבד כמו שצריך ללא תקלות בדרך, פתאום בימים האחרונים שמתי לב שהוא לא מקרר כמו שצריך ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם עזרא דיברתי עם עוד מס' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר.
עזרא דייק בזמן שהגיע. הוא בדק את המזגן, הסביר לי שחסר לו גז ובנוסף משהו נתקע במדחס ויש צורך לשחרר אותו. עזרא נתן לי כבר בטלפון השערה שמדובר במילוי גז ואת המחיר, הוא נתן לי הצעה דיי קרובה לטווח המחיר שרצה, מחיר הוגן וסביר.
עזרא שיחרר את המדחס ומילא את הגז החסר, כשסיים נשאר כמה דקות לבדוק שהמזגן חוזר לפעולה. לסיכום, עזרא הגיע עם ארגז כלים ובו כל מה שהיה צריך כדי לעשות את עבודתו וקיבלתי חשבונית מסודרת, הוא בחור מאוד נחמד ושירותי, דייקן בזמנים ומקצועי!
ליאת.

, אוקטובר 2015

מאוד מאוד מרוצה מעזרא, מעניק לו ציון 10 על השירות ויחס, מאוד הוגן! ממליץ מכל הלב! כמו שציינתי עזרא טכנאי מצוין, הוא עלה במהירות על הבעיה במזגן שלנו ועוד באותו היום סידר את העניין ובזכותו המזגן עובד מצוין!
המזגן שלנו הפסיק לעבוד ונזקקתי בדחיפות לטכנאי שיגיע לפתור את הבעיה, נכנסתי לאינטרנט והגעתי לאתר שלכם, חיפשתי מישהו מאזור מגורי ועלו לי מספר תוצאות. קראתי המלצות טובות על עזרא "זילכה מיזוג אויר" ובאמת אני יכול להעיד על חווית שירות מהירה וטובה. התקשרתי לעזרא, והוא חזר אליי במיידי. בלי יותר מדי להתמהמה, שאלתי אותו אם אפשרי שיערוך אצלי ביקור עוד באותו יום, והוא ענה לי שכן. עזרא הגיע בשעה שקבעתי איתו. כשהגיע אליי הביתה, הוא פירק את המזגן, ומצא בעיה בלוח פיקוד. עזרא נתן לי הסבר טכני ברור ומפורט. התקלה בלוח פיקוד הצריכה את ההחלפה שלו. המחיר שעזרא הציע עבור החלק עצמו והעבודה היה הוגן (לפי מה שבדקתי) ונתתי לו אישור להמשיך לעבוד.
עזרא הלך להביא לוח פיקוד חדש וחזר מהר עם הלוח פיקוד החדש, החליף אותו צ'יק צ'אק, הרכיב בחזרה את המזגן וכמובן נשאר לוודא שהמזגן חוזר לעבודה. עזרא לקח ממני מחירי עלות ולא הפריז במחיר. לסיכום, אני יכול לומר עליו שהוא טכנאי אמין ובהחלט אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
עודד חורש.

, אוקטובר 2015

עזרא היה מקצועי ואדיב, הוא טיפל בבעיה והמזגן עובד מצוין - מומלץ! את עזרא הזמנתי על מנת לטפל במזגן העילי שלנו שעשה בעיות בקירור, הגעתי אליו דרך המלצה והתקשרתי לראות אם הוא זמין להגיע. תוך שעתיים הוא כבר היה אצלי עם כל הציוד הנדרש וניגש ישר לבדוק מה מקור התקלה.
מהר מאוד הוא הצליח לאתר את הבעיה ולטפלה, עזרא הסביר לי שמדובר בדליפת גז מהמזגן, לכן הוא יצטרך להתקין צינור גז חדש ולמלא גז כמובן.
הצעת המחיר של עזרא הייתה הוגנת ונתתי לו אישור לטפל בבעיות. עזרא עבד ביעילות ובזריזות, לאחר שהוא תיקן את התקלות, הוא ניקה את המזגן באופן יסודי כך שהיום הוא מקרר מצוין. מלבד המקצועיות, עזרא הוא אדם שירותי, נעים וחביב ואני בהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד - ממליצה בחום!
חנה.

, יוני 2015

אני ממליצה בחום על טכנאי המיזוג עזרא זילכה! עזרא העניק לי שירות מקצועי אדיב מהיר ולקח מחיר הוגן עבור השירות! מומלץ!
הגעתי לעזרא דרך האתר שלכם והתקשרתי אליו לקבלת הצעת מחיר לתיקון מזגן עילי נוסף ביררתי עם כמה טכנאים לגבי עלות התיקון, כולם רצו בין 300-350 ש"ח רק על עלות ביקור. היחיד שנתן מחיר הוגן היה עזרא והוא אפילו קיזז לי מהתיקון את מחיר הביקור!
עזרא הגיע כמסוכם, עשה בדיקה יסודית ורצינית, אמר לי מה הבעיה, עלות התיקון הייתה הוגנת ובנוסף הוא הבטיח לספק לי שלט חדש למזגן. עזרא תיקן את המזגן, הביא לי שלט חדש למזגן ונתן שירות מעולה ומקצועי.
הייתי מרוצה מאוד, אני בהחלט איעזר בשרותיו בעתיד אם תהיה לי בעיה במזגן.
ממליצה בחום - קרן.

, יוני 2015

עזרא "זילכה מיזוג אוויר" נתן שירות מצוין ומקצועי, עבד מהר, הסביר את הבעיה והכי חשוב תיקן לי את המזגן. אני ממליץ על עזרא בחום!
הייתה לי תקלה במזגן שלא עבד כמו שצריך ומכיון שלא הכרתי איש-מיזוג נעזרתי באתר שלכם במציאת טכנאי. ראיתי המלצות טובות על עזרא "זילכה מיזוג אוויר" והרמתי אליו טלפון לברר אם הוא פנוי להגיע.
עזרא היה ממש עשר, קבע איתי במקום לעוד שעה, הוא הגיע בזמן וניגש ישר לראות במה מדובר. עזרא זיהה מיד את התקלה, כמובן שהסביר לי באופן מפורט במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר סבירה.
אישרתי לו להמשיך בתיקון, עזרא התחיל לעבוד על התיקון ובאמת עשה עבודה מקצועית, המזגן עובד מצוין. כמו שאמרתי שירות מהיר במחיר הוגן!
רועי.

, מרץ 2015

אני מרוצה מהשירות של עזרא "זילכה מיזוג אוויר", הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן (בדקתי את זה) - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לעזרא ממש במקרה דרך ההמלצות אצלכם באתר.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
עזרא ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות (אני כבר לא זוכרת מה בדיוק הייתה הבעיה, אבל התיקון היה מוצלח).
הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך, לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
אדווה מנשה.

, מרץ 2015

עזרא "זילכה מיזוג אוויר" הגיע לתקן לי תקלה במזגן שהפסיק לעבוד. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות ובאמת אני יכול להעיד על חווית שירות מהירה וטובה. התקשרתי לעזרא, והוא חזר אליי במיידי. בלי יותר מדי להתמהמה, שאלתי אותו אם אפשרי שיערוך אצלי ביקור עוד אותו יום, והוא ענה לי שכן.
עזרא הגיע בשעה שקבעתי איתו. כשהגיע אליי הביתה, הוא פתח את המזגן, ומצא בעיה בלוח פיקוד. עזרא נתן לי הסבר טכני ברור ומפורט - התקלה בלוח פיקוד הצריכה החלפה של כל לוח הפיקוד לחדש.
עזרא הלך להביא לוח פיקוד חדש וחזר מהר עם הלוח פיקוד החדש, החליף אותו צ'יק צ'אק ובדק שהמזגן עובד.
עזרא לקח ממני מחיר של 1000 ש"ח על החלפת לוח הפיקוד (קצת יקר לטעמי מכיוון שיכולתי להחליף את המזגן כבר וזהו, אבל אישרתי לו את העבודה..) והמזגן כרגע חזר לעבוד. לסיכום, אני יכול לומר עליו שהוא טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה בקלות ונתן שירות מהיר.
שרון.

, מרץ 2015

לעזרא יחס אדיב ומקצועי, לאורך התיקון הוא עדכן מה הוא עושה, ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות.
לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על עזרא "זילכה מיזוג אוויר" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
עזרא הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה שהבעיה קשורה ל 2 "רגשים" שלא היו תקינים, הוא ממש הסביר לי על תפקיד ה"רגש" ועל מהות הבעיה, הצעת המחיר על התיקון הייתה קצת יקרה משחשבתי אבל נתתי לו להמשיך בעבודה.
עזרא הלך להביא "רגשים" חדשים, הוא ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול!
שירות מקצועי ממוקד ומהיר!
יעקוב.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מטכנאי המיזוג עזרא "זילכה מיזוג אוויר", הוא עשה אומנם עבודה פשוטה אבל נתן שירות אדיב נעים ומקצועי.
ברשותי מזגן עילי שהיה חסר בו גז, הוא פשוט הפסיק לחמם.
הגעתי לאתר טוב תודה, ונעזרתי בשירות של השוואת המחירים כדי למצוא טכנאי מזגנים שלוקח מחיר סביר על מילוי גז, עזרא היה בין ההוגנים והתקשרתי לקבוע איתו שעה.
עזרא היה עשר, הגיע בשעה שקבענו ובדק את המזגן, ומצא אכן בעיה של חוסר גז. עזרא מילא את הגז שהיה חסר, הוא היה ממש אמין ולקח את המחיר שסוכם.
עזרא היה מקצועי, נתן מענה מהיר לבעיה, הגיע בזמן עשה עבודה זריזה ונתן לי חשבונית כמו שצריך. באמת שהיה לי נעים לקבל ממנו שירות, הופתעתי ממנו לטובה ואני בהחלט אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
שולי.

, מרץ 2015

לפני כמה שבועות המזגן שלנו הפסיק לחמם טוב, הוא אומנם פעל אבל הרגשנו שלא יוצא אוויר חם מספיק. הנחנו שמדובר במילוי גז וחיפשנו טכנאי מיזוג שיגיע לבצע את העבודה.
האמת שלא עשינו יותר מדי סקר שוק - נכנסו לאתר שלכם לקרוא המלצות ובחרנו בעזרא, פשוט כי הוא נראה לנו הסביר ביותר הן מבחינת המחירים והן מבחינת ההמלצות.
מה שאני יכולה להגיד על עזרא זה שהוא באמת נתן שירות טוב. עשה את העבודה, גם ההתנהלות השוטפת שלו (אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר) - הייתה ממש ממש טובה.
על השירות של המילוי גז, הוא לקח לנו מחיר הוגן ושיחרר גם משאבת חום. בנוסף לזה הוא טרח להישאר מספר דקות ולראות שבאמת המזגן חוזר לעבוד ושאין בעיות נוספות. אומנם לא התנסיתי ביותר מדי טכנאי מזגנים, כך שאין לי אנשים רבים כדי להשוות, אבל לפי ההרגשה האישית שלי הוא היה בסדר גמור רק מעט יקר במחיר.
חיה.

, פברואר 2015

אחרי שבקיץ המזגן פעל בסדר על קירור, הגיע החורף והעברנו את המזגן למצב חימום, חיכינו שיפעל אבל המזגן לא הוציא אוויר חם, באמצעות חיפוש באתר "טוב תודה" החלטתי להזמין את עזרא "זילכה מיזוג אוויר" לראות במה מדובר.
בשיחה עם עזרא תיארתי לו את הבעיה, הוא הסביר לי שיכולות להיות כמה סיבות שבגינם המזגן לא מחמם ונתן לי טווח מחירים מראש.
עזרא הגיע אלינו כעבור מספר שעות מהרגע שקבענו - הוא פתח את המזגן, עשה בדיקה מקיפה כמו שצריך ועלה על הבעיה דיי מהר, הוא הסביר לי מה מקור התקלה, אני כבר לא כ"כ זוכר מה הוא החליף, אבל בוודאות הייתה שם החלפה של איזשהו חלק.
עזרא היה מאוד זריז, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במקום, כשסיים את העבודה סגר את כל חלקי המזגן ולקח לי מחיר ממש סביר על התיקון.
השירות שלו היה הוגן ואשמח להיעזר בו גם בעתיד.
בנצי, יהוד.

, פברואר 2015

הייתי מאוד מרוצה מעזרא, הוא עשה עבודה מקצועית ונתן שירות מהיר והוגן - ממליצה!
יש לי בבית מספר מזגנים והייתה לי בעיה עם מזגן אחד שהפסיק לעבוד, וכמו כן על הדרך רציתי שיערכו בדיקה של גז למזגנים הנוספים וינקו פילטרים.
חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לעזרא דרך האתר שלכם.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
עזרא עלה על הבעיה, הוא תיקן את המזגן ובנוסף ערך בדיקה יסודית לשאר המזגנים בבית.
הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות, לגבי יתר המזגנים הוא גם סיפק מידע אמין ולא ניסה לדחוף תיקונים ומילוי גז כשאין בהם צורך. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
מירה.

, פברואר 2015

עזרא טכנאי מיזוג מקצועי - ממליץ בחום!
עזרא הגיע לתקן לי תקלה במזגן שהפסיק לעבוד. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות ובאמת אני יכול להעיד על חווית שירות מהירה וטובה.
התקשרתי לעזרא, והוא חזר אליי במיידי. בלי יותר מדי להתמהמה, שאלתי אותו אם אפשרי שיערוך אצלי ביקור עוד אותו יום, והוא ענה לי שכן. עזרא הגיע בשעה שקבעתי איתו. כשהגיע אליי הביתה, הוא פירק את המזגן ובדק אותו מכל הכיוונים ומצא בעיה בלוח פיקוד.
עזרא נתן לי הסבר טכני ברור ומפורט. הוא הסביר לי שיש תקלה בלוח פיקוד שמצריכה החלפה של הלוח. שאלתי אותו לגבי מחירים, הוא נתן לי את המחיר על הלוח עצמו פלוס עבודה, המחיר היה קצת גבוה לטעמי אבל אישרתי לו להמשיך בעבודה.
עזרא נסע לחפש ולהביא לוח פיקוד חדש וחזר באותו היום, הוא ביצע את ההחלפה של לוח הפיקוד וכמובן נשאר לוודא שהמזגן חוזר לפעולה. השירות שלו היה מקצועי מהיר והמזגן עובד פיקס.
שרון.

, ינואר 2015

אתמול יצרתי קשר עם זילכה מיזוג אוויר-שירות תיקונים בלבד וקבענו שיגיע היום 15.1 ב11 כדי לבדוק מדוע המזגן לא מחמם. ברגע שהוא ראה שהמזגן נמצא במסתור כביסה מחוץ לבית החליט שהוא לא בודק שם ועשה בדיקה מתוך הבית. בבדיקה טען שיש דליפה בצינור גז ואין טעם לתקן אלא רק להחליף את החלק שהעלות שלו היא 2,000 ש"ח והתיקון עוד 1,000 ש"ח. כל זה מבלי לפתוח את המזגן ולבדוק. החלטתי שאני לא מבצע את החלפת החלק.
הזמנתי טכנאי נוסף שעשה את הבדיקה כראוי וראה ששסתום פשוט רופף. הוא חיזק את השסתום והמזגן כרגע עובד ומחמם.
זילכה לא ביצע את עבודתו. לקח 200 ש"ח, לא בדק את המזגן כראוי והמציא תקלה ב3,000 ש"ח שחיזוק השסתום עלה 550 ש"ח.

תגובת בעל המקצוע:
אני לא נותן שירות במסתור כביסה ללא מעקה, כי זה ממש מסוכן והלקוח לא יידע אותי לגבי כך.
לכשהגעתי הודעתי ללקוח שאני לא יוצא החוצה, לא ידעתי זאת עד שהגעתי אליו לבית ובטלפון הוא לא ציין זאת, בגלל זה אני לקחתי לו רק עבור ביקור 200 ש"ח, מהניסיון שלי הסברתי ללקוח שהמדחס תקין וחסר גז, שלא בורח סתם ויש נזילה, וכנראה שצריך לאתר אותה ותיקון כזה עולה כ 1500 ש"ח.

, דצמבר 2014

לפני מספר ימים הייתה לי תקלה במזגן מיני מרכזי, הוא פעם עובד טוב במשך עשר דקות ולאחר מכן נכבה, וכך שוב ושוב ונאלצתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה.
הזמנתי את עזרא זילכה הטכנאי דרך האתר שלכם, בטלפון קיבלתי מעזרא תעריף ביקור שהיה מקובל עלי וסגרתי איתו שעה.
עזרא הגיע בטווח הזמן שאמר, בדק את המזגן ותיקן את התקלה במהירות, מסתבר שהייתה בעיה בסטרטר. הוא החליף את הסטרטר וערך בדיקה נוספת של הגז באמצעות מכשיר מיוחד - עזרא גילה שיש לי עודף של גז במערכת ושיחרר את עודפי הגז.
בסיום התיקון המזגן חזר לעבוד מצוין ונראה שהבעיה נפתרה!
עזרא עבד באופן מקצועי ולקח מחיר סביר על הביקור והעבודה - מדובר באיש מיזוג מקצועי והוגן, אני מודה לעזרא על השירות האדיב והמקצועי וממליץ עליו בחום!
איליה.

, דצמבר 2014

עזרא זילכה נתן לי שירות טוב אמין ומקצועי. הזמנתי אותו בעקבות תקלה שהייתה לי במזגן. נכנסתי לאתר שלכם, שם מצאתי את הטלפון של עזרא, קראתי עליו חוות דעת ממש טובות והרמתי לו טלפון.
עזרא היה זמין לעבודה והגיע אלי עוד באותו היום, בטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שעה. עזרא הגיע בדיוק בשעה שקבענו בדק את המזגן באופן יסודי, ממש פירק אותו ובדק לעומק במה מדובר.
כעבור מספר דקות הוא מצא את מקור הבעיה, יידע אותי שמדובר בתיקון שלא קשור אליו כטכנאי מזגנים, הוא ייעץ לי למי לפנות. הודיתי לו על הייעוץ ועל המידע האמין, זה לא מובן מאליו, עזרא נהג ביושרה שיידע אותי במדויק במה מדובר ולא ניסה לדחוף לי תיקונים אחרים. שילמתי לו רק את עלות הביקור כפי שנקב בטלפון ובאמת אני חושב שמגיעות לו רק מילים טובות.
משה.

, דצמבר 2014

עזרא זילכה טכנאי מיזוג פשוט מצוין, הוא נתן לי פתרון לבעיה במזגן במחיר של כמעט חצי ממחיר של טכנאי קודם שבדק לי את המזגן יום קודם לכן והיה מקצועי וישר אין דברים כאלה, והלוואי וכולם היו כמותו!
הכל התחיל כאשר לפני כשבוע איבחנתי בעיה במזגן - המזגן במקום לחמם (ולמרות שהיה מופעל על טמפרטורה יחסית גבוהה) - הוציא פשוט קור. בעלת הדירה שלחה לי מיוזמתה טכנאי מזגנים שטען שצריך להחליף תרמוסטט, ורצה לקחת עבור העבודה פלוס החלק מחיר מוגזם של 700 שקל.
החלטתי לפנות לקבלת חוות דעת נוספת, והזמנתי את עזרא דרך האתר. עזרא בדק את המזגן בצורה יסודית ולאחר בדיקה מקיפה פסק שהבעיה היא בכלל לא בתרמוסטט (הראה לי אפילו שהתרמוסטט מקבל חשמל ושהכל בסדר איתו) - אלא בחלק קטן אחר שמעביר בין חום לקור. הוא הוציא את החלק, הראה לי אפילו עם טסטר שהחלק באמת לא מקבל חשמל. את החלק הוא החליף, והמזגן שב לעבוד בצורה נורמאלית ותקינה.
המחיר, מיותר לציין, עלה הרבה הרבה פחות מאשר החלפה של תרמוסטט. מזלי באמת, שלא שמעתי לבעל המקצוע הקודם והזמנתי בסופו של דבר את עזרא - פשוט בעל-מקצוע מומלץ!
גדעון.

, אוגוסט 2014

עזרא היה נהדר, עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקונים עוד באותו היום!
מדובר בתיקונים של מזגן עילי בבית שלנו, חיפשתי טכנאי מקצועי שמתמחה במיזוג, שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיות.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים ומזגנים וכך הגעתי לעזרא "זילכה שירות תיקוני מיזוג". שוחחתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר, עזרא ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום והוא אכן הגיע באותו היום בשעה שסיכמנו.
עזרא ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיות, מדובר במזגן ישן ו"חולה" היו לו מספר בעיות שאני לא ממש זוכר מהן, אבל אני יודע לספר שהיה צורך בהחלפת מספר חלקים ושעזרא היה מספיק אכפתי בכדי לסיים את הטיפול עוד באותו היום.
בסיום השירות, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמזגן מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הכל חזר לפעולה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. עד עכשיו המזגן עובד מצוין ונראה שהבעיות מאחורינו. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני בהחלט ממליץ עליו!
דקל, חדרה.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מרוצה מעזרא, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לי בעיה עם המזגן המרכזי שלנו שהפסיק לעבוד לגמרי וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים מאזור מגוריי, והגעתי לעזרא דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
עזרא ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר שהבעיה קשורה למנוע, הוא היה ממש הוגן וניסה לראות אם ניתן לתקן את המנוע אבל באמת המנוע "הלך", המחיר על החלפת המנוע כולל העבודה נשמע לי סביר וסגרנו עניין. עזרא חזר עוד באותו היום וביצע את התקנת המנוע החדש ופינוי המנוע הישן בתום העבודה.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
לירון פישר.

, אוגוסט 2014

נהניתי משירותו של עזרא, וגם אני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם אדיב, איכותי והכי חשוב מקצועי.
את עזרא הזמנתי על מנת לטפל במזגן המרכזי שלנו שעשה בעיות בקירור, הגעתי אליו דרך ההמלצות באתר שלכם והתקשרתי לראות אם הוא זמין להגיע. תוך שעתיים הוא כבר היה אצלי עם כל הציוד הנדרש וניגש ישר לבדוק מה מקור התקלה.
מהר מאוד הוא הצליח לאתר את הבעיה ולטפלה, עזרא הסביר לי שמדובר בבעיה בחלק שמקשר בין המנוע למדחס, הוא אמר שיצטרך להחליף שם איזשהו חלק, הצעת המחיר של עזרא הייתה הוגנת ונתתי לו אישור לטפל בבעיות. עזרא עבד ביעילות ובזריזות ולאחר שסיים את החלפת החלק הנדרש נשאר לוודא שאכן המזגן חוזר לפעולה. המזגן עובד מצוין! מלבד המקצועיות, עזרא היה שירותי, נעים וחביב - ממליצה בחום.
יעל, תל-אביב.

, יוני 2014

המזגן בביתי התחיל לעשות בעיות והייתה לנו נזילה שלא הבנו את מקורה, דרך חברה שלי הופניתי לאתר שלכם, היא נעזרת בו ואמרה שהוא ממש מצוין ולכן נכנסתי באמת לאתר ובדקתי בעלי מקצוע מאזור מגוריי. קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע והחלטתי להתקשר טלפונית לעזרא שהיו עליו חוות דעת מצוינות, סיפרתי לו באופן כללי במה מדובר, הוא אמר שיש מספר אפשרויות לבעיית הנזילה ונתן לי הערכת מחיר בטלפון.
עזרא הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן, פתח אותו ולאחר בדיקה יסודית, הסביר כי מדובר בסתימה של צינור המים, הוא ביצע ניקוי פנימי ופתח של הסתימה. לאחר מכן חיכה מעט ובדק שהבעיה אכן נפתרה, דאג שאראה במו עיניי שאכן המצב הוא כזה.
עזרא היה אדיב וסבלני, ועוד דבר שלא כל כך מובן מאליו - עזרא עמד במחיר שסוכם, נתן חשבונית והכל שב על קנו.
ממליץ בחום - אמנון.

, יוני 2014

הגעתי לעזרא דרך האתר שלכם - קראתי עליו המון המלצות חמות מגולשים אחרים, שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו שהמזגן לא מקרר כמו שצריך וכנראה אני זקוק למילוי גז, עזרא הסביר לי שיכול להיות שאני צודק ואם אכן מדובר בגז הוא אמר כמה זה יעלה לי, המחיר מצא חן בעיני וקבענו לאותו היום.
עזרא הגיע בזמן שקבענו - ולפני הכל הוא עשה בדיקה באמצעות מכשיר מיוחד, לראות אם באמת חסר גז ויידע אותי שצדקתי ואכן מדובר במחסור בגז. אחרי הבדיקה הוא מילא את הגז ואז, אחרי רבע שעה, בדק יחד איתי שהמזגן עובד כמו שצריך ובאמת מקרר ומחמם. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ושילמתי את מה שסוכם בינינו בטלפון.
עזרא היה אדיב ונחמד, הכל היה בסדר גמור, ואפילו המלצתי עליו כבר לחברה טובה שלי! השירות שלו עשר!
שלמה, רמת גן.

, יוני 2014

עזרא זילכה - בעל מקצוע ישר ומקצועי, הוא הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר, עלה על הבעיה האמיתית שהייתה במזגן, מבלי לנסות ולהמציא לי כל מיני בעיות אחרות.
הייתה לי בעיה במזגן שלא קירר טוב, חשבתי שיש צורך למלא בו גז, ופניתי לעזרא (הרשום אצלכם באתר), לאחר שקראתי עליו את ההמלצות. זאת הפעם הראשונה שאני מזמין אותו.
עזרא הגיע עוד באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו. הוא בדק את לחץ הגז ומצא שהכל תקין - גז לא היה חסר. הבעיה האמיתית הייתה בעיה בקבל שהתקלקל וכמובן שעזרא החליף את הקבל. אני רק רוצה להדגיש שהוא הראה לי את המחירון באופן מאורגן, לא ניסה לעבוד עלי ולקח על ההחלפה של הקבל 400 ש"ח.
אחרי שהחליף את הקבל, הוא ערך בדיקה לראות אם המזגן חוזר לעבוד במלוא העוצמה ושאין תקלות נוספות. הכל היה בסדר ובאמת לאחר מספר שבועות אני יכול להגיד שהבעיה נפתרה. עזרא היה מהיר ומקצועי - אני ממליץ עליו בחום!
יבגני, רמת גן.

, יוני 2013

זה היה כבר לפני כמה שבועות ובינתיים המזגן עובד נהדר ושומר על השפיות שלי בקיץ האיום והנורא הזה. כמו שקורה תמיד כשצריך משהו בצורה נואשת אז מסתבר שיש איזו תקלה, אין זה חוק מרפי, זה תמיד ככה. אני הדלקתי מזגן ואין הוא לא עבד. מה זה התעצבנתי כי יש לי מזל נאחס. למזלי אני גם מכירה את האיש היחיד שיכול לעזור במצבים האלה - אבא שלי. התקשרתי להתבכיין והוא מיד נתן לי את מספר הטלפון של עזרא. התקשרתי ואחרי כמה זמן הוא באמת הגיע הוא בדק את המזגן ואמר שהוא דווקא במצב טוב, רק צריך להחליף איזה כבל. הוא החליף ועדיין לא עבד. אז הוא אמר שזה כנראה הגז. הוא מילא גז במיכל והחיים שלי שבו למסלולם. עזרא היה מקסים ואדיב, איש כזה של פעם מאוד סמכותי אבל נחמד, הוא נתן לי הרגשת ביטחון גדולה וגם פתר את הבעיה זריז. מומלץ נורא.
דפנה מגבעתיים

, יוני 2013

הייתה לי בעיה במזגן, הוא פשוט נפח את נשמתו ולא הוציא כמעט שום דבר קצת אוויר אבל לא משמעותי. לא ידעתי מה הבעיה זה לא מזגן ישן והוא עבד טוב בשנה שעברה כך שלא הייתה סיבה שלא יעבוד שוב. בקיצור חיפשתי טכנאי מזגנים, עשיתי בדיקה באינטרנט וראיתי שלעזרא יש המלצות מצויינות וגם רמת המחיר שלו לא גבוהה מאוד. התקשרתי אליו, הסברתי לו מה קרה הוא אמר שהוא צריך לראות את המזגן כדי לומר לי מה הבעיה ולתת לי הצעת מחיר. האמת שהוא עלה על הבעיה כל כך מהר שמאוד התרשמתי. הוא אמר לי מיד שהמזגן מצויין ושאין שום בעיה וכנראה פשוט נגמר הגז במיכל. הוא דאג למלא את הגז במיכל והמזגן חזר לפעולה מיידית בשיא העוצמה. אהבתי את זה שעזרא היה ישר ואמין ולא ניסה לתחמן אותי ולהגיד שיש בעיות בשעה שאין כלל שום בעיה מלבד הגז שאזל. אני מודה לעזרא וממליץ עליו בחום, מדובר באיש מקצוע מצוין.
בועז, חולון

, יוני 2013

לפני כמה שבועות היה איזה יום שרב היסטרי, אמנם עוד לא התחיל הקיץ אבל אותו יום היה באמת יוצא דופן. הפעלנו את המזגן, יש לנו מזגן מיני מרכזי ולהפתעתנו הוא לא עבד, כלומר הוא הוציא אוויר אבל לא קירר. התבאסתי מאוד כי באמת היה יום מטורף בחוץ ורציתי למצוא טכנאי כמה שיותר מהר. את עזרא מצאתי באינטרנט אם אני לא טועה באתר הזה אפילו, ופשוט הוא הראשון שיכול היה לבוא, לא דיברנו על מחיר בכלל, רק רציתי כבר שיבוא ויבדוק את המזגן. הוא בא בהקדם זה כבר היה בשעות הצהריים המאוחרות, הוא בדק את המזגן והסתבר שצריך להחליף איזה כבל, טוב הוא החליף את הכבל ואז שוב לא עבד אז הוא גילה שהגז נגמר ואז הייתה בעיה אחרת שבגלל שהצינורות היו נורא ישנים הם נפגמו והיה צורך לתקן אותן ובשביל זה צריך מכשיר מיוחד שכמובן לא היה בנמצא, אז עזרא נסע עד דרום תל אביב להביא את המכשיר הזה ורק אחרי שהוא הבריג את הצינורות באמצעות המכשיר הזה, נפתרה הבעיה. כבר היה מאוחר בלילה ועזרא השקיע מאמץ ראוי לציון עם הנסיעה וכל הטרחה המיוחדת ולכן חשבתי שזה שווה המלצה, כי לא כל יום נתקלים ביחס טוב כזה.
שי מרמת גן

, מאי 2013

לפני שבועיים, התחילו הימים החמים של הקיץ - חזרנו להפעיל מחדש את המזגן - הוא לא קירר הכי טוב, ולכן פנינו לבעל מקצוע שייתן לנו שירות של מילוי גז. כך הגענו לעזרא, שהוא אחד מטכנאי המזגנים שמפורסמים באתר.
לא עשינו יותר מדי סקר שוק - הלכנו עליו, פשוט כי הוא נראה לנו הסביר ביותר הן מבחינת המחירים והן מבחינת ההמלצות. עזרא נתן לנו שירות ממש טוב ועשה עבודה מצוינת. גם ההתנהלות שלו - אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר - הייתה ממש ממש טובה.
על השירות של המילוי גז, הוא לקח לנו מחיר הוגן.
וסה"כ אני חושבת שעזרא עונה להגדרה של בעל מקצוע אמין, יעיל וטוב. אני באופן אישי ממליצה עליו, וגם אשמח להזמין אותו בעתיד.
צופיה, פתח-תקווה

, מאי 2013

יש לנו שני מזגני ריצפה, מהסוג הישן ולמרות זאת עובדים מצוין. בזמן האחרון שמנו לב שהמזגן בסלון מקרר פחות טוב מבדרך כלל ושהמזגן הנוסף בחדר השינה מקרטע.
חיפשנו באינטרנט טכנאי מיזוג אוויר והגענו לעזרא זילכה, דרך האתר שלכם "טוב תודה". קראנו המלצות עליו והבנו שהוא בעל מקצוע הוגן שלוקח מחירים סבירים ולכן הזמנו דווקא אותו לטפל בתקלות.
עזרא הגיע אלינו באותו היום, בדק את המזגן בסלון וקבע שיש מחסור בגז, הוא מילא מחדש את הגז ובאמת המזגן חזר לקרר פיקס. במזגן בחדר השינה, התקלה הייתה קצת יותר מורכבת - האלטרנטור לא עבד כמו שצריך ועזרא החליט שצריך להחליפו לחדש - הוא ביצע פירוק והרכבה של חלק חדש והקפיד להשאיר אחריו נקי ומסודר. לסיום הוא ניקה לנו את הפילטרים עם מברשת.
עזרא לקח לנו 960 ש"ח על כל העבודה ונתן חשבונית ואחריות על האלטרנטור. השירות של עזרא אומנם קצת יקר לטעמי, אבל סה"כ הוא היה מאוד אדיב ומקצועי.
פיטר, רמת-גן

, ינואר 2013

ברשותי מזגן עילי שיש לו בעיה תקופתית החוזרת על עצמה בגלל עבודת התקנה לא טובה שבוצעה בזמנו, אחת לכמה זמן מתחילים לצאת מפלי מים שזורמים מגוף המזגן על הקירות, קטע קצת מלחיץ ולא נעים. כמו תמיד כשקוראת לי תקלה כלשהי אני נכנסת לאתר טוב תודה ומחפשת בעל מקצוע רלוונטי, הטכנאים באתר אף פעם לא איכזבו אותי וככה גם היה הפעם.
פניתי לזילכה מיזוג אוויר והם סיפקו לי מענה מהיר מאוד, הגיע אליי בחור נחמד ומקצועי בשם עזרא, הוא פעל במקצועיות וביסודיות, הוא פתר את התקלה בטיפול באמבטיית הניקוז של המים, הוא תיקן שם שיפוע ופתח את צינור הניקוז ואכן המזגן הפסיק לטפטף. גם לאחר שהתקלה נפתרה עזרא המשיך לבדוק את המזגן ביסודיות ולוודא שאין בעיות נוספות, הוא בדק שאין דליפת גז וגם עשה ניקוי יסודי לפילטרים כדי לאפשר זרימת אוויר טובה יותר. אני מאוד מרוצה וניכר היה שעזרא מתייחס לעבודתו ביסודיות וברצינות ולא סתם לבוא לקחת כסף וללכת. גם השירות, היחס, וגם המחיר, היו מעולים ואני ממליצה בחום.

הילה, תל אביב

, אוקטובר 2012

הייתה אצלי בעיה של הצטברות אדים בפלסיטקה של המזגן, מה שגרם לנזילה וטפטוף מהמזגן על הטלוויזיה שמתחת. הזמנתי כמה וכמה טכנאים, אף אחד לא הצליח לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה. כמעט התייאשתי, עד שבמקרה גלשתי כאן באתר והתקשרתי לטכנאי הראשון שראיתי שזה היה עזרא מזילכה מזגנים.
עזרא הגיע בזמן שקבענו ואיתר את התקלה ללא בעיות. הסתבר שלא רק שצינור הניקוז היה סתום, גם השיפוע שבו הצינור והאמבטיה של המזגן נמצאו גרמו לכך שבכל פעם מחדש המזגן התמלא באדים.
עזרא כיוון מחדש את שיפוע האמבט, שיחרר את הסתימה בצינור, ופתר את התקלה לאלתר. זה בזמן שטכנאים אחרים המציאו לי בעיות מתחת לאדמה וגם בסוף לא הועילו בכלום. עזרא גילה מקצועיות ויושר ופתר את הבעיה לשביעות רצוני המלאה, בנוסף הוא העניק אחריות לעבודתו למשך שלש חודשים.

יעקב, קרית מטלון.

, אוקטובר 2012

המזגן אצלנו בבית הפסיק לקרר, הנחתי שהבעיה היא בגז שהתרוקן אך לא יכולתי לדעת אם אין בעיה חמורה יותר בגוף המזגן, התקשרתי לכמה טכנאים לברר עלות של מילוי גז, התברר לי שמאחר ומדובר במזגן מיני מרכזי עלות מילוי הגז גבוהה יותר ממזגן רגיל, וזילכה מזגנים נתנו לי את ההצעה הטובה ביותר.
עזרא הגיע בזמן שקבענו, הוא בדק לחצים בשעונים ומצא שאכן חסר גז וביצע מילוי גז לפי המחיר שסיכמנו. בנוסף הוא ערך בדיקה כללית למזגן לוודא שאין בעיות אחרות, הוא בדק את הקבלים וגוף המזגן ומצא שהכל תקין, שמחתי לגלות שמדובר בבעל מקצוע אמין שלא מנסה "לתפור" בעיות שלא קיימות. בנוסף כדי לשפר את איכות המיזוג הוא טרח להוציא את הפילטרים ולנקותם ביסודיות, ושב והפעיל את המזגן. הוא הסביר לי מראש שייקח כמה שעות למזגן לחזור ולקרר כמו שצריך מאחר ומדובר במילוי גז, וכך אכן היה, המזגן אמנם התחיל לעבוד אחרי התיקון אך אחרי כמה שעות כבר אפשר היה להרגיש שהוא עובד בכל הכוח ומקרר כמו שצריך.
לסיכום, עזרא הוא מקצוען אמיתי ולפני הכל מדובר בבחור אמין שאפשר לסמוך עליו, הוא לא ימציא לכם בעיות שלא קיימות, הוא עובד ישר ולעניין ונותן גם תחושה טובה.

גלית, חולון

, ספטמבר 2012

יש לי מזגן של "תדיראן", עילי, 2.5 כ"ס שהפסיק לקרר ונזל חיפשתי באינטרנט את עזרא בגלל ביקור קודם שהוא היה אצלי וזכרתי אותו לטובה ואז הגעתי לאתר טוב תודה, לעזרא בהחלט מגיע ביקורת טובה שתיכתב עליו ולכן אני פה.
אז מה שיש לי לספר על עזרא זה רק דברים טובים, דיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע. הוא הגיע בזמן עם עוד בחור צעיר, סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שיש סתימה בצינור שמזרים את המים החוצא ונקב בעלות התיקון, ברגע שאישרתי לעזרא את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ונכנס לבדוק אם זה פתר גם את בעיית הקירור, לאחר שראה שהמזגן עדיין לא מקרר הוא מילא מעט גז ועד היום המזגן מקפיא ממש. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו הסביר לי בכללי מה הפעולות שהוא ביצע ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו. עזרא נתן לי קבלה והבטיח לעשות את מירב המאמצים לעזור בכל בעיה שתתעורר. פשוט תענוג לקבל שירות אדיב כל כך מבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה ושומר על האמינות לאורך כל עבודתו. חזרתי אל השירות של עזרא פעם שניה ואחזור גם שלישית אם אצטרך.

דליה מרמת גן

, יולי 2012

חיפשתי טכנאי מזגנים שיבדוק את המזגן שלנו (עילי, 1.5 כ"ס "אלקטרה") שלא קירר מספיק. במהלך החיפוש ראיתי באתר טוב תודה מספר בעלי מקצוע והבנתי שמבוצעת עליהם בקרה, לכן באופן אקראי פניתי לעזרא מ"זילכה מיזוג אויר". עזרא הסביר לי טלפונית את מחיר הביקור ואפשרויות התיקון הצפויות ומחיריהן. קבענו שעה שבה הוא יגיע והוא דייק בה. הוא הגיע עם ארגז כלים וסולם וניגש לבדוק את המזגן. לאחר בדיקה שלו הוא הסביר לי ביושרו שאין כל בעיה במזגן וככל הנראה הטמפרטורות בחוץ פשוט גבוהות מדי. שילמתי לו עבור הביקור את הסכום שנאמר לי וקיבלתי עבור כך חשבונית. אחרי שסיים את הבדיקה סגר את המזגן והחזיר אותו לקדמותו. עזרא השאיר אחריו את המקום נקי ומסודר. השירות היה מצויין גם הוא, בחור נחמד ואמין. המלצתי עליו כבר לעוד חברה, אין הרבה טכנאים שבאמת אפשר לסמוך עליהם בכל פרמטר, ואת עזרא פשוט כדאי לשמור ולהפיץ.

ממליצה בחום!!
אורלי מתל אביב

, יולי 2012

הגעתי לעזרא דרך אתר פרסום, פניתי אליו מכיוון שהמזגן - מיני מרכזי , 3.5 כ"ס של חברת "תדיראן" הוציא רק אוויר ולא קירר.
עזרא הגיע אליי בשעה שקבענו עם הציוד ובדק את המזגן. לבסוף הסביר לי שצריך למלא גז, הסביר לי כמה זה יעלה ובאישורי החל בעבודה. את הגז הוא מילא דרך החלון ביחידה חיצונית וכשסיים, לאחר בערך 20 דק'', בדקנו ביחד שהמזגן תקין ומקרר וכך היה.
שילמתי לעזרא את הסכום שנאמר ללא קפיצות מפתיעות במחיר. קיבלתי חשבונית ואחריות ל - 3 חודשים ועזרא השאיר לי את סביבת העבודה שבה עבד, נקיה ומסודרת. בנוסף, ההתנהות שלו הייתה מופתית הוא סבלני, נחמד ומאוד סבלני.
אני ממליצה עליו בפה מלא.

טובה מרמת גן.

, יולי 2012

המזגן (עילי אלקטרה 2.5 כ"ס) קירר לסירוגין בלבד ולכן חיפשתי טכנאי מזגנים באינטרנט. באופן אקראי התקשרתי לעזרא והוא נתן לי טווח מחירים וקבע איתי מתי יגיע לטפל בבעיה.
עזרא הגיע בזמן שקבענו עם סולם וכלי עבודה והחל בבדיקה. הוא החליף קבל וכך פתר את הבעיה, לא לפני שהסביר לי מה מחיר ההחלפה והראה לי את החלקים.
אחרי שסיים הוא ניקה וסידר אחריו והפעיל את המזגן לוודא שהוא תקין וגם הראה לי שהוא באמת מקרר כמו שצריך. אחרי כן שילמתי לו את עלות העבודה והביקור וקיבלתי חשבונית.
עזרא נחמד ומנומס, השירות היה מצויין ואני ממליצה עליו בחום.

שירה מתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים: אלקטרה,תדיראן,אמקור,טורנדו,סמסונג,פמילי,אלקו וכו'. שירות 24 שעות ביממה. אחריות על כל תיקון. חלקים מקוריים. 25 שנים בענף המיזוג. חברתנו לא מתקינה מזגנים.

זילכה מיזוג אוויר - שירות תיקונים בלבד

זילכה מיזוג אוויר - שירות תיקונים בלבד

עזרא זילכה


9.2

073-2061945
 

זילכה מיזוג אוויר - שירות תיקונים בלבד

עזרא זילכה

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2061945 חייג