כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית פרגולות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלוף העץ

9.4
שמואל אללוף
בניית פרגולות, בניית דק, גדרות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: אלכסנדר הגדול 14, הוד השרון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2011

את שמואל מ"אלוף העץ" אני מכיר כבר שנים, את כל עבודות העץ בביתי הוא עשה, והפעם הזמנתי אותו לבניית דק במרפסת ביתי וכמו בכל הפעמים יצאתי מרוצה מאוד.
שמואל הוא בחור רציני והדבר מתבטא במקצועיות של עבודתו, בכל עבודה הוא משקיע עד רמת הפרטים הקטנים, עבודתו יסודית ונקייה מאוד וזה מה שגורם לי לרצות להתקשר אליו כל פעם מחדש.
הצעות המחיר של שמואל פורפוציונאליות לעבודתו ואף נמוכות ביחס לתמורה שקיבלתי.
שמואל כבר מכיר את ביתי שבתל אביב, אך הגיע שוב על מנת לקחת מידות ועל מנת לייעץ לי על סוג וטיב העץ שכדיי לי לבנות. רבים מבעלי מקצוע מחפפים בשלב הזה, ואילו שמואל בא לקראת הלקוח ושם דגש רחב על רצונו של הלקוח.
לאחר מספר התחבטויות החלטתי כי שמואל יבנה דק מסוג עץ פשוט, גם כי הייתי מוגבל תקציבית. שמואל הגיע ביום ובשעה שקבענו (כמו תמיד ) עם עובד נוסף ומיד השניים החלו לעבוד. עבודתו ארכה כיום אחד ובתומה הייתה מרוצה מאוד כי הוא עיטר את הדק בצורה יפה מאוד.
שמואל עומד במילתו, וגובה את המחיר ההתחלתי עליו אנו מסכמים, לעולם לא מנסה להציע הצעות מיותרות שעלולות להוביל בחריגה בתקציב. אני ממליץ בחום על עבודתו המקצועית של שמואל.

בברכה,
ספי,
מתל אביב .

, אוגוסט 2011

בתור אחד שעובד עם שמואל מ"אלוף העץ" כבר כמה שנים - אני יכול להגיד עליו שהוא מספר אחד בתחום!! איש מאד יסודי, מאד אחראי, והכי חשוב - עושה את העבודה, ברמה הכי גבוהה שאפשר.
אני במקצועי, יזם ומשפץ בתים (בעיקר באזור ת"א), וכל עבודת עץ שנדרשת בפרויקט כזה הוא אחר - אני קורא עפ"י רוב,לשמואל לעשות. לא מזמן, לדוגמא: שמואל סים לבצע בשבילי עבודה במרפסת שמש שעשינו לדירה ברחוב בן-יהודה בת"א. שמואל ריצף את את המרפסת במשטח דק (וגם עשה חיפוי חלקי של דק על הקירות). בנוסף, שילב גם אדניות יפות מעץ שעיצב אותם בעצמו.
בקרוב - שמואל אמור לבנות אצלי בחצר דק שנעצב אותו יחדיו, וכמובן, שבעבור עבודות עתידיות, אני אמשיך ואקרא לו!
לגולשי האתר - אני ממליץ בחיוך ובחום על הבן-אדם הזה. גם איש שכייף לעבוד איתו (אין איתו פאשלות, אין איתו פקשושים...) וגם הוא פשוט גאון!!

בתודה,
גיורא

, אוגוסט 2011

במסגרת שיפוץ שעשינו לחצר הקדמית של הבית שלנו - הייתה לנו מחשבה לבנות בכניסה של הבית - דק. התחלנו לפנות לכל מיני בעלי מקצוע, כדי להבין כמה בכלל דבר כזה אמור לעלות, ושנוכל לקבל מספר הצעות מחיר.
פנינו לשלושה בעלי מקצוע (כולם, אגב, זה אנשים שהגענו אליהם דרך אתר "טוב תודה") - אחד מהם היה שמואל - "אלוף העץ". שמואל היה הרציני והאטרקטיבי מבין כולם. זאת גם הסיבה לכך שבחרנו דווקא בו. הוא מיד הגיע, לראות את הגינה שלנו ולהמליץ מה כדאי לעשות. הוא אגב נתן לנו, את הצעת המחיר - המשתלמת ביותר!
החזית של הבית היא די גדולה, ורצינו דק רחב מידות שיכסה את כל האורך. בנוסף, רצינו גם משהו מיוחד - דק שיראה כמו משהו ש"לא רואים כל יום"... מן הצד השני ידענו שדק גדול ומיוחד זה סיפור שכרוך בהמון הוצאות ועלויות גדולות, ולכן התחלנו לעשות סיעור מוחות עם שמואל - מה לדעתו כדאי לעשות... לבסוף הגענו לעמק השווה גם מבחינת מחיר וגם מבחינת מראה, והעבודה התחילה לצאת לפועל, לרקום עור וגידים.
במשך שלושה ימים עמל שמואל (ביחד עם עוד פועל שהיה איתו) על ה"פרויקט" שלנו - קודם עשה יסודות, אח"כ תשתית, אחרי זה הרכיב את הקורות. אנחנו בחרנו בדק מעץ אלון, שבו שמואל שילב כל מיני זוויות וחיתוכים כדי ליצור מראה קצת פחות שגרתי... לבסוף שמואל צבע את הדק בשתי שכבות.
שמואל עשה עבודה יסודית, איכותית עם גימורים מאד נאים. רואים שהוא לא אחד כזה שמחפף... העבודה נעשתה לפני שלושה שבועות. אחרי שבוע הוא התקשר אלינו כדי לשאול אם הכל בסדר ואנחנו מרוצים, אחרי שבועיים, הוא הגיע בעצמו ומיוזמתו - כדי לראות שבאמת אין בעיות...
אין מה לאמר - איש מקצוע מאד אחראי ורציני!! אני ממליץ עליו מאד!!

בתודה,
יעקב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

אנו חברה העוסקת בתיכנון עיצוב והתקנת פרגולות דקים שערים וגדרות מעץ. אדיבות ושירות ללא פשרות. לקבלת הצעת מחיר צלצל עוד היום.

אלוף העץ

אלוף העץ

שמואל אללוף


9.4

054-8123112
 

אלוף העץ

שמואל אללוף

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8123112 חייג