כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שרות המומחים

9.5
תומר טננבאום
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ז'בוטינסקי 5, קרית אונו

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2013

תומר בחור מקצועי ביותר ואמין!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר, עלה על הבעיה האמיתית שהייתה במזגן, מבלי לנסות ולהמציא לי כל מיני בעיות אחרות. בקיצור מאד התרשמתי מהבחור, ואני בשמחה אקרא לו גם בעתיד.
רצינו להפעיל את המזגן על קירור - מזגן עילי תדיראן, ושמתי לב שהמזגן אינו מקרר היטב. חשבתי שיש צורך למלא בו גז, ופניתי לתומר מחברת "שרות המומחים" הרשום אצלכם באתר, לאחר שקראתי עליו את ההמלצות. זאת הפעם הראשונה שאני מזמינה אותו. תומר הגיע בדיוק בזמן שסוכם איתו. בדק את לחץ הגז ומצא שהכול תקין - גז לא היה חסר. הבעיה האמיתית הייתה בעיה בקבל שהתקלקל. כמובן שתומר החליף את הקבל.. יצאתי לדעתי בזול - הוא לקח ממני מחיר ממש סבבה. השירות היה יעיל מהיר ומקצועי ואני ממליצה בחום.
שרית, תל-אביב.

, דצמבר 2013

אני רוצה להמליץ בחום על תומר מ"שרות המומחים"!!!
הייתה לי בעיה עם מזגן העילי שלנו, שמתי לב שהמזגן אינו מקרר היטב. לא ידעתי מה הבעיה והחלטתי לחפש בעל מקצוע דרך האינטרנט. מצאתי את הטלפון של תומר אצלכם באתר - התקשרתי אליו תיארתי לו את הבעיה בשביל לקבל הצעת מחיר ושאלתי אם הוא יכול להגיע אליי. תומר הסביר לי שהוא לוקח מחיר קבוע על הביקור, ועל התקלה הוא לא יכול לדעת בוודאות מה מקורה ולכן עדיף שיגיע ועל המקום ייתן את הצעת המחיר, הוא הציע אפילו להגיע כבר באותו יום. קבעתי איתו שעה והוא הגיע בדיוק בשעה שאמר.
כשתומר הגיע אליי הביתה - הסתבר שהבעיה הייתה קשורה למחסור בגז ולא משהו מעבר לזה. תומר מילא את הגז ולאחר מכן בדק שהמזגן פועל כמו שצריך. מעבר לכך על הדרך, הוא כבר בדק את הצינור גז שאין דליפה והיה ממש בסדר ואחראי.
זאת פעם ראשונה שיוצא לי להשתמש בשירותיו של תומר, הוא היה מאד ישר והגון. הוא בן-אדם שדבק במילה שלו, וגם טורח להסביר מה הוא עושה. אני מאד התרשמתי ממנו ובמידה שאצטרך טכנאי מזגנים גם בעתיד, אקרא לו בשנית.
חווה, רמת-גן.

, דצמבר 2013

יש לי מזגן עילי של "תדיראן", שנזלו ממנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של תומר ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע. הוא הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שיש סתימה בצינור שמזרים את המים החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו הסביר לי בכלליות מה הפעולות שהוא ביצע ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
תומר נתן לנו שירות אדיב. מדובר בבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה ושומר על האמינות לאורך כל עבודתו. ממליצה בחום.
רינה, תל-אביב.

, ינואר 2013

היה פשוט מעולה! פניתי אחרי שהמזגן אצלנו התחיל לטפטפף עם כל הפעלה שלו וגם הקירור כבר לא היה מורגש וחזק כמו שצריך, הייתה לנו בעיית טיפטוף כמעט מרגע רכישת והתקנת המזגן אך הבעיה ממש החמירה לאחרונה. שירות המומחים סיפקו לי מענה מהיר מאוד, בתוך שעתיים מרגע הפניה כבר היה אצלי הטכנאי!
הטכנאי היה אדיב מאוד, נחמד, הקשיב בסבלנות, איתר את התקלה במהירות, הוא הסביר כל שלב בעבודתו, תחילה הוא פירק את הפנאל הקדמי וניקה את תעלת הניקוז ולאחר מכן הסביר שאין שיפוע תקין של המזגן בכדי להוציא את המים לעבר התעלה, הוא עיצב שיפוע מחדש של המזגן ולאחר מכן הפעיל אותו מחדש ומאז הבעיה נעלמה לחלוטין. על העבודה הוא גבה מחיר מעולה, פחות ממה שציפיתי! שירות ומקצועיות במחיר ללא תחרות!

רוני, תל אביב

, ינואר 2013

אני מרוצה מאוד מהשירות שהעניק תומר מ"שירות המומחים". הוא היה שירותי, מקצועי, יעיל וגבה מחיר הוגן תמורת עבודתו. ישר ולעניין.
פניתי לתומר לאחר שהמזגן אצלי הפסיק לעבוד, זה התחיל בזה שהוא לא היה מקרר כמו שצריך עד שהוא הפסיק לחלוטין את פעולתו, פחדתי שמדובר בתקלה רצינית שתעלה לי המון כסף, הרצתי חיפוש של טכנאי מזגנים ואיכשהוא הגעתי לעמוד של שירות המומחים כאן באתר טוב תודה, קראתי המלצות טובות על הבחור והתקשרתי אליו, תיארתי לו בערך את פרטי התקלה, הוא הרגיע אותי שככל הנראה מדובר בטיפול תקופתי שהמזגן צריך לעבור, הוא נתן הערכה כללית של עלות הטיפול אם לא יהיה צורך בהחלפת חלקים, המחיר היה הוגן וסביר מאוד וקבענו שעה לביקור.
תומר התייצב בדיוק בשעה שנקבעה, בחור מאוד נעים ונחמד, הראיתי לו את המזגן, הוא ערך בדיקה מקיפה והסביר לי שאכן כמו בהערכה הראשונית שלו, הצטברו מים בתוך גוף המזגן והם מונעים ממנו לעבוד, הוא הסביר שאחת לכמה שנים דבר כזה קורה, הוא פתח את המזגן וביצע ניקוז של המים ואכן המזגן שב לפעול בצורה תקינה. תומר לא הסתפק בזה הוא גם עשה ניקוי לפילטרים של המזגן, הסביר לי את החשיבות שבכך ונתן לי טיפים איך להאריך את חיי המזגן ולמנוע הצטברות מים כזו בעתיד ככל הניתן. אני מרוצה וממליץ בחום.

נדב, תל אביב

, ספטמבר 2012

תומר פשוט בחור מקסים. הגיע באותו יום שפניתי אליו, ניגש ישר למלאכה ובדק את המזגן. אני חשבתי שהמזגן לא מקרר בגלל מחסור בגז תומר העמיד אותי על טעותי והסביר לי שהקבל שרוף וצריך להחליף, הוא ציין את המחיר וביצע את ההחלפה תוך כדי שהוא מסביר לי את המשמעות ומראה לי את הקבל השרוף לעומת החדש. אחרי 20 דק'' המזגן חזר לקרר ותומר ישב איתי עד שראינו ביחד והרגשנו שהמזגן באמת מקרר כמו שצריך.
הגעתי לתומר דרך האתר ופניתי אליו בגלל שהוא היה הראשון ברשימה מעבר להמלצות, הוא נענה לפנייתי עוד באותו היום והגיע בשעה שקבענו מוכן עם כל הכלי הנחוצים למגוון תיקונים אפשריים. תומר היה חביב, סבלני ונעים. הוא עמד במחיר שקבע מראש, נתן לי חשבונית והשאיר אחריו מקום מסודר ונקי. נהנתי מהשירות והמקצועיות של תומר ואני ממליץ עליו בחום.

ליאור מגבעתיים

, יוני 2012

הגעתי לתומר מ"שרות המומחים" דרך האתר שלכם. הסברתי לתומר בטלפון שאני צריכה מילוי גז במזגן מאוד ישן של חברת "אלקטרה" והוא אמר לי כמה זה יעלה לי, קבענו לאותו היום.
תומר הגיע בזמן, עם כל מה שהוא היה צריך כדי לעשות את העבודה בזמן הקצר ביותר ובדרך הטובה ביותר. הוא מילא את הגז ואז, אחרי רבע שעה, בדק יחד איתי שהמזגן עובד כמו שצריך ובאמת מקרר ומחמם. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, שילמתי את מה שסוכם ביננו בטלפון וקיבלתי חשבונית. תומר היה נחמד והכל היה בסדר גמור. המלצתי עליו כבר לשכנה ואני ממליצה גם פה.

דנה מרמת השרון

, יולי 2011

פניתי לתומר מ"שירות המומחים" על מנת לטפל לי בתקלה שהיתה במזגן. ניסיתי להדליק מזגן אחרי חורף (במהלך החורף המזגן בכלל ולא הופעל - גם לא על חימום). המזגן פשוט לא עבד.
מצאתי את הטלפון של תומר באינטרנט (כשעשיתי חיפוש בגוגל של טכנאי מזגנים). העסק "שירות המומחים" עלה במקום הראשון, ראיתי שיש עליו כמה המלצות טובות והחלטתי להתקשר.
תומר ענה לי מיד, וגם הציע להגיע אליי כבר באותו היום. מאד שמחתי על כך, כי חשבתי לתומי שאף איש מזגנים לא יצליח להתפנות אליי לפחות בהתראה של כמה ימים מראש...
בשעה 15:30, כמו שתומר הבטיח - תומר הופיע אצלי בדלת עם כל הציוד - מוכן ומזומן לעבוד. שמחתי לגלות מולי איש חייכן ואדיב. תומר בדק את המזגן שעשה בעיות, והמליץ על מילוי גז. לדבריו גם אי הפעלה של מזגן (מה שבעצם קרה) - גם היא גורמת לאיבוד של גז. תומר מילא בערך חצי מיכל גז, ואחרי זה גם הפעיל את המזגן כמה דקות, להוכיח לי שעכשיו הוא באמת מקרר. חוץ מזה תומר גם עשה עוד בדיקה כללית חינם למזגן - לוודא ליתר בטחון שאין במערכת כל מיני דליפות גז שנעלמו לו מהעין. על מילוי הגז - תומר לקח לי 350 ש"ח. בנוסף הוא גם אמר לי להיות איתו בקשר, אם אראה פתאום שצצות במזגן כל מיני בעיות חריגות. הוא נתן לי קבלה וכרטיס ביקור, ואני בהחלט מתכוון להיות איתו בקשר (גם לבעיות עתידיות).

בברכה,
נתן

, יוני 2011

תומר טנא - ללא ספק אחד הטובים בתחומו !! ביצע אצלי למעלה מעשר התקנות של מזגנים שונים (בבית ובעסק) פלוס תיקונים שוטפים ללא מעט מזגנים שכשלו... הציל אותי לא פעם ולא פעמיים - אם זה מהבחינה של לחסוך לי כסף בכל מיני תיקונים יקרים, ואם זה מהבחינה של להגיע הכי מהר שאפשר - בכדי שלא אתייבש מהחום :)
האמת שקצת התלבטתי אם להמליץ על תומר או לא... בעידן כמו שלנו - כשלמצוא טכנאי מזגנים טוב זאת לא משימה קלה (ואלוהים יודע שהיו הרבה מאד טכנאים שאיכזבו אותי, עד שהגעתי אל תומר...) - כשמוצאים טכנאי בסדר גודל של תומר, צריך לשמור עליו כמו על זהב, ולא להעביר את השם שלו הלאה, כדי שלא יהיה עסוק מדי, ותמיד יוכל להיות זמין, ברגע שלי קורית איזושהי בעיה... ובכל זאת החלטתי לפרגן !!
אז כמו שאמרתי - תומר עשה לי המון עבודות של התקנת מזגנים (האמת שכבר הפסקתי לספור!). ברוב הפעמים גם את הרכישות של המזגנים ביצעתי דרכו (כי הסתבר לי שהדילים שלו הרבה יותר שווים משל חברות מוכרות, וחוץ מזה גם מאד סמכתי עליו). הוא התקין אצלי שלושה מזגנים בבית, עוד כמה מזגנים במלונית ברחוב שינקין בת"א שאני מנהל (נקראת "הסוויטות בשינקין") ועוד כמה מזגנים בסניפים של רשת קוסמטיקה שבבעלותי.
חוץ מההתקנות, תומר גם עשה לי לא מעט תיקונים שוטפים. הרבה פעמים למזגנים שבכלל לא הוא עצמו התקין. רק לאחרונה - לפני כמה שבועות טיפל לי בבעיה במזגן יונדאי. אחד הרכיבים במזגן כשל, והמזגן לא קירר. תומר - במשך קרוב לשבוע, הלך, התרוצץ, פנה ליבואן, ומשלא מצא את החלק פנה למקום אחר עד שהשיג (המזגן הוא מזגן ישן, ולכן היה לא קל כל-כך למצוא את החלק). תומר סידר לי את המזגן במחיר שפוי. מזגן שהייתי בטוח שאני בכלל עומד לזרוק - תומר סידר לי והיום הוא עובד מצויין!! בקיצור - ממליץ, ואני מציע לכם בחום לנסות את הבן-אדם הזה... לא רק שלא תתאכזבו, אלא שאתם רק תברכו אותו בסוף!!

בברכה,
יוסי

, יוני 2011

כל הכבוד לתומר מ"שירות המומחים"!!
עשה יופי של עבודה בכך שפתר לי תקלת מזגן "בעייתית" במחיר נמוך ובצורה יצירתית... התרשמתי מאד מיכולותיו של תומר... אבל יותר מהכל - התרשמתי מהגישה של תומר לא לחפש לעצמו חיים קלים, ולא לנסות סתם "לגנוב" כסף (כפי שהרבה מאד טכנאים עושים...).
יש לי בבית מזגן מיני מרכזי שהפסיק לקרר. הנחתי שחסר גז, אבל כשתומר הגיע, הוא אבחן תקלה שבכלל קשורה לכרטיס פיקוד. כיוון שלהחליף כרטיס פיקוד חדש במזגן עולה הרבה מאד כסף - תומר מצא דרך אחרת לפתור את הבעיה. הוא עשה מעקף של חוטים מסביב לכרטיס. בצורה כזאת - המזגן הצליח להמשיך לעבוד, ולא נדרש להתקין כרטיס פיקוד חדש.
יש לציין שמצאתי את תומר דרך האתר. לא הכרתי אותו וגם לא קראתי המלצות - כך שלא ידעתי במי מדובר... הבחירה בתומר, הייתה מעין סוג של הימור - אבל הסתברה (למזלי הרב) כהימור מוצלח!! תומר - המשך כך !!

בתודה,
אביחי מבת-ים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שרות המומחים מתמחה בתיקון של כל סוגי המזגנים עילי רצפתי ומיני מרכזי.ע"י טכנאים מנוסים יוצאי החברות הגדולות.מומחים לאלקטרה ותדיראן.

שרות המומחים

שרות המומחים

תומר טננבאום


9.5

050-5416892
 

שרות המומחים

תומר טננבאום

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5416892 חייג