כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חיים גינון ופיתוח

9.4
חיים לוי
עבודות גינון, דשא, דשא סינטטי
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: המסילה 22, פרדס חנה-כרכור

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2015

הגעתי לחיים דרך המלצה מפה לאוזן. מדובר בגדר חיה דיי רצינית שנזקקה לגיזום מחדש, די הרבה זמן לא היה גנן שתחזק אותה בצורה שוטפת וחיפשנו בעל מקצוע בתחום שיעשה סדר בגינה ויעשה עבודה טובה ואז נעסיק אותו באופן קבוע.
נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי גנן מהאזור, עלו כמה בעלי מקצוע, קראתי חוות דעת על חלקם ומבין כולם חיים נראה המקצועי ביותר.
דיברתי עם חיים והסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי במקום הצעת מחיר ממש טובה, אפילו זולה הייתי אומר וקבענו תאריך לביצוע.
חיים הגיע ועבד באופן מאוד מקיף על הגדר. קודם כל היה הרבה לכלוך ואשפה שהצטברה וכמובן שהכול נאסף, היה צורך בגיזום ויישור של הגדר, היינו ממש מרוצים מהתוצאה, השירות של חיים היה יסודי והשתדל מאוד לעשות עבודה משמעותית מבלי שנצטרך לבקש כל דבר. אני כמובן אמשיך להיעזר בו גם בעתיד - מאוד מומלץ.
אריק אוחיון.

, אוגוסט 2013

הגעתי לחיים דרך אתר פרסום באינטרנט, בשיחה הוא היה מאוד נעים וקיבלתי רושם שמדובר באדם אמין. חיים הגיע לראות במה מדובר (התקנת דשא סינטטי בחצר ביתי), המליץ לי על סוגי דשא מסויימים, בחרתי מה שהכי נראה לי ושווה לכיס שלי. הוא מדד את השטח ונתן לי הצעת מחיר.
חיים והצוות שלו היו מאוד מקצועים, התקינו על שטח האדמה את הדשא הסינטטי כולל ההכנה שביצעו לפני כן - בשלב הראשון הם ריססו וניקו את השטח, לאחר מכן פיזרו מצע מיוחד ומעליו הניחו יריעות שחוסמת חדירת מים, מלמעלה פרשו את הדשא הסנטטי והדביקו לשכבת הבסיס. חיים בדק איתי שאני מרוצה למרות שלכל אורך העבודה הקפדתי להחמיא לו על העבודה (:
הם דייקו בזמנים, ניקו וסידרו אחריהם בסוף העבודה, קיבלתי חשבונית ושירות אדיב ונעים.
אלון.

, אוגוסט 2013

פניתי לחיים לא בגלל המלצות או משובים שקראתי עליו אלא בגלל רושם רציני שקיבלתי ממנו ולא טעיתי!
חיים הגיע אליי לראות את החצר, מדד (הגודל 75 מ"ר), והראה לי סוגי דשא שונים (יש לו דוגמיות שהוא מביא אתו), היו שתי אופציות : הראשונה דשא נפולאיון - חיים הסביר לי שיתרונות דשא נפוליאון באים לידי ביטוי בכך שלא צריך למלא את הסיבים בכדוריות גומי כמו במגוון סוגי דשא אחרים, ההימנעות מכדוריות הגומי מתאפשרת ע"י רמת צפיפות גבוהה במיוחד. האופציה השנייה היא דשא קיסר - המשטח שהסיבים יושבים עליו עבה מאוד מה שגורם לדשא להיות איכותי ולהחזיק מעמד עשרות שנים. מדובר במשטח מאוד רך ונעים למגע. לאחר ההסבר המופרט שחיים נתן לי, החלטתי ללכת על דשא נפוליאון, קבלתי הצעת מחיר הוגנת מאוד. קבענו תאריך שהתאים לי והחלה המלאכה.
חיים דייק בזמני ההגעה וגם בלוח הזמנים שהבטיח תקתק עבודה, הכין את הקרקע, ריסס נגד עשבייה שוטה ומזיקים, הניח משטחי בסיס ומעליהם חיבר את הדשא הסנטטי. הוא סיפק חומרים באיכות גבוהה ורמת העבודה שלו הותאמה לכך. כשהסתיימה המלאכה חיים עבר אחר כל סביבת העבודה, ניקה, סידר ופינה פסולת שנוצרה. הדשא יצא מדהים! חיים קיים כל מה שהבטיח, אני מאחלת לכל אחד בעל מקצוע כמוהו!
מומלץ בחום!!!
עירית מחדרה.

, מרץ 2013

חיפשתי באינטרנט גנן שיודע להתעסק עם כריתת עצים, והגעתי לחיים דרך האתר שלכם, לאחר שראיתי שיש עליו המלצות טובות.
שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו שיש לנו עץ בגינה שמצבו לא טוב ושיש צורך לכרות אותו.
חיים התחייב בפני שהוא יודע לבצע את העבודה ונתן לי הצעת מחיר הוגנת מאוד. חיים הגיע ביום שקבענו ללא עיכובים, כרת את העץ עם מסור שרשרת, ואח"כ שפך חומר שנקרא גרלנוד, שתפקידו להרוג את הגזע שנשאר ולהמיס את השורשים.
חיים פינה את הגזע עץ שחתך מהחצר, והשאיר לי את החצר מסודרת ונקייה. לגבי המחיר, חיים עמד במחיר שסוכם ולא ניסה לגבות ממני כסף נוסף.
אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש גנן מקצועי!
אמנון, זיכרון-יעקוב

, נובמבר 2012

בחרנו בחיים בעקבות ההמלצות הרבות שקראנו עליו באתר. ברצוננו היה להפוך את החצר שמסביב לבית לגינה מטופחת, לשתול משטחי דשא ופרחים בכדי לשפר את חזות הבית.
חיים הגיע לביתנו ויחד עזר לנו לבנות תכנית מתאימה לחצר שברשותנו. חיים היה אדיב מאוד ועם ידע מקצועי נרחב שהוא שמח לשתף איתנו. הוא הגיע לביצוע העבודה בזמן, עבד במרץ ישר ולעניין, ביצע את הכל כפי שסוכם ויותר מכך. עבודתו כללה בעיקר שתילת משטחי דשא ובנוסף כמה סוגי צמחים, חלקם עם פרחים, וחלקם עלים בלבד. חיים שתל אצלנו צמחים משתרעים, כאלו שמתפשטים ברחבי החצר עם הזמן, ככה שהעבודה שלו המשיכה לגדול ולהוסיף גם לאחר שהוא סיים. הוא העניק לנו טיפים לשימור וטיפוח הגינה וייעץ איך להשקות בצורה שתאריך את חיי הצמחים בגינה, עברו מאז כבר כמה חודשים והגינה עוד נראית רעננה ומלאת צבע. נהנינו מאוד מעבודתו המקצועית של חיים ומהיחס הנדיב והאדיב שהעניק לנו. כל מילה שלו התקיימה וקוימה על ידו ולהבא אם נצטרך שוב גנן נפנה אליו בלי ספק, למרות המרחק היחסי שבו אנו גרים.

גדעון, כרכור

, אוגוסט 2011

חיים היה פשוט מקסים!! מבלי להכיר אותו ומבלי לדעת במי מדובר (רק על סמך ההמלצות הרשומות באתר, ואינטואציה חיובית שהייתה לנו לגביו אחרי ששוחחנו איתו טלפונית) - הזמנו את חיים כדי לשתול מרבדי דשא בגינה.
אני ובעלי, עשינו בעצמנו את עבודת ההכנה והתשתית - כך שכל מה שחיים נקרא לעשות זה רק לספק לנו את הדשא ולשתול אותו (אם זה לא רצינו להתעסק בעצמנו והעדפנו שמישהו מוסמך יעשה זאת במקומנו).
חיים קודם כל הגיע, ראה את הגינה, בדק שהתשתית שהכנו בעצמנו היא באמת בסדר וראויה לשתילה (למזלנו הטוב - לא היו לו הרבה הערות...). שלושה ימים אח"כ, בהתאם למה שסוכם, הוא הגיע עם מרבדי הדשא, מיקם והניח אותם בגינה - הכל בצורה מאד יפה לעין ומוקפדת, ובעיקר עבודה מסודרת ונקייה.
חשוב לציין שגם בזמנים וגם במחיר - חיים היה נאמן למילתו. כל שסיכם איתנו לפני כן - באמת נעשה! הוא אמר שיסיים את העבודה ביום אחד וסיים תוך חצי יום, בנוסף - מה שנסגר איתו לגבי העלות - זה באמת מה שהוא לקח בסוף!!
כל הכבוד!! מאד מאד ממליצה!! כל הסיכויים שאם אצטרך שוב פעם גנן - אקרא לו!!

בברכה,
ליהיא

, מאי 2011

יש לנו בית צמוד קרקע עם גינה, שבמשך הרבה מאד שנים, גדל בו דשא רגיל. לאחרונה התעוררו אצלנו מחשבות להחליף אותו בדשא סינטטי, ולכן פנינו לכמה חברות בשביל לקבל מהן הצעות מחיר.
מהחברה של חיים, קיבלנו את המחיר המצויין ביותר להתקנה, וזה לאחר שבדקנו מספר חברות וכמה הצעות מחיר.
חיים, הראה רצינות, כבר בשלב הראשון - הוא העדיף לא לסכם דברים ערטילאיים בטלפון, אלא לבוא ולבדוק את הגינה בעצמו. לאחר שעשינו ביננו תיאום ציפיות וסיכמנו הכל, העבודה יצאה לדרך.
חיים הגיע בצוות מתוגבר בזמן שנקבע. הוא ביצע את כל מה שסוכם איתו בחוזה, ואפילו יותר. לא התקמצן - לא על חומרים, לא על זמן עבודה ולא על מאמץ. עשה הכל לפי הספר - אם זה לעקור את כל הדשא הישן (שהסתבר כמשימה שהיא מאד לא פשוטה), להכין את הקרקע, ולהתקין את כל היריעות של הדשא הסינטטי החדש.
מעבר לדשא, עשה לנו עוד כמה טיפולים קוסמטיים לגינה. הוא גזם שיחים שגדלו יותר מדי, ניקה מסביב לדשא כל מיני עשבים שוטים, אפילו נתן לנו טיפים אילו שתילים מומלץ שנוסיף.
חיים הגיע אפילו עוד פעם נוספת כדי לעשות פינישים וטיפולים אחרונים. בשורה התחתונה - הבחור יסודי, נותן מעצמו ומאד משקיע. התוצאה - לטעמי מדברת בעד עצמה!
מרוצה ביותר, ואני מתכוון להמליץ עליו המון!

שחר,
מכוכב יאיר

, מאי 2011

שלום,
שמי תמי, אני גרה בכרכור. אני לקוחה מאד ותיקה של חיים - סדר גודל של עשר שנים שהוא מתחזק לי ומטפל לי בקביעות בגינה - אני חושבת שהסיבה ללמה אני נשארת כל-כך נאמנה לו מדברת בעד עצמה ואומרת הכל!
הרגשתי צורך חזק לפרסם על חיים חוות דעת - כי באמת שהוא נשמה טובה. קסם של בחור. במשך שנים הוא היה מתחזק לי באופן שוטף את הגינה. מגיע אחת לשבועיים ופשוט עושה בה הכל (אם זה לשתול, לרסס, לגזום, לעשות טיפולים מונעים, לדשן ועוד). לאחרונה החלטנו לשדרג את הגינה ולעצב אותה מחדש - כמובן שגם את המשימה הזאת הפקדנו אך ורק בידיים שלו.
במקום דשא טבעי שהיה לנו בגינה, עשינו דשא סינטטי. הוספנו גם כל מיני שתילים מיוחדים וחלוקי נחל. בנוסף, אבא של חיים, שהוא גם איש מקצוע בפני עצמו בנה לנו משטח של דק. הרעיון לשדרג את הגינה בא מצורך כלכלי שלנו לחסוך קצת בהוצאות המים. הודות למצב החדש של הגינה, נאלץ להזמין את חיים קצת פחות, כי הגינה כבר לא תדרוש תחזוקה מאד אינטנסיבית, אבל עדיין הכוונה שלנו היא להמשיך ולהישאר נאמנים בלעדית רק לו.
חיים הוא בחור צעיר - אבל עם מוסר עבודה וגישה למקצוע של איש שנמצא כבר עשרות שנים בתחום. הוא מגיע בזמן, אף פעם לא מבריז, לא מאחר. כשלא מסתדר לו להגיע (מה שקורה לעיתים נדירות) הוא תמיד דואג למצוא מועד עבודה חלופי. הוא בן אדם אמין, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. הרבה פעמים יצא שהשארתי אותו לעבוד בגינה, כשלא הייתי והבית היה פתוח - ידעתי שהוא לא יעיז לגעת בכלום. גם המחירים שלו הם מאד סבירים. אבל בשורה התחתונה הוא איש איכותי ואמין. את התכונות האלו לא תמיד אפשר לקנות בכסף. מה גם שלפניו נחלתי אכזבה עם הרבה מאד גננים שלא היו רציניים, נעלמו או הבריזו... כשמצאתי את חיים הוא היה מבחינתי - סוג של נקודת אור!

בברכה,
תמי

, מאי 2011

שלום לכולם,
שמי נטלי ואני גרה בכרכור. לפני כמה חודשים החלטנו - אני ובעלי לשדרג את הגינה שלנו ולהתקין דשא סינטטי. התחלנו חיפושים אחר בעל מקצוע שיבצע את העבודה ובין היתר הגענו ל"חיים גינון ופיתוח".
חיים הפגין, ידע רב בנושא. גם המחיר שהציע עבור החומרים והעבודה (וזה לאחר שעשינו כמה וכמה בדיקות) היה הזול מבין כולם. בלי יותר מדי התלבטויות, החלטנו שחיים הוא הבן-אדם לביצוע המשימה, ויצאנו לדרך.
בגלל כל הכישורים, והכישרון של חיים, יצא שהעבודה לא נגמרה רק בדשא סינטטי... חיים הציע הצעות שדרוג נוספות לגינה, התפתינו וזרמנו... הנחה של חלוקי נחל, צמחים שחיים שתל, עיצובים שונים בגינה... כל מה שביקשנו נעשה בחיוך ובמקצועיות! התוצאה - גינה לתפארת שחיים עשה.
ללא ספק, הגינה שלנו זכתה לשדרוג של ממש. כל מי שנכנס עכשיו אלינו הביתה מתפעל מהשינוי, מחמיא לעבודה, ואנחנו כמובן מיד נותנים את הקרדיט לחיים הגנן!
ממליצה בחום! ללא ספק בפעם הבאה שאחפש גנן, אני לא אצטרך להתברבר יותר מדי - פשוט ישר אקרא לחיים, כי לו תמיד יש את הפתרון והתשובה.

בברכה,
נטלי

, מאי 2011

אני גר בתל מונד, בבית פרטי, ויש לי שתי גינות בשטח של הבית: קדמית ואחורית (סה"כ מכסות שטח כולל של 30 מ"ר). את שתי הגינות האלו רציתי לסדר מחדש. ההבנה שלי בתחום עיצוב הגינות היא מועטה. ניסיון קודם שהיה לי עם כמה גננים שעבדו אצלי בעבר, לא הניב את התוצאות שרציתי. בנוסף גם התכנון שלי החדש, היה להתקין במקום הדשא הטבעי הישן שהיה אצלי בגינה (דשא שהתבלה ונבל) דשא סינטטי - זה מטעמים של חיסכון בעבודות טיפול ובהשקיה.
בהמלצת שכנה, ניתן לי הטלפון של חיים הגנן, והוא גם זה שקראתי לו כדי לעשות את העבודה. חיים היה אחראי על התקנה של דשא סינטטי בשני המתחמים של הגינה ובנוסף גם עזר לי לעצב את הגינה מחדש.
ההתנהלות עם חיים ועם יתר העובדים עברה בצורה מאד נינוחה. הם עבדו אינטנסיבי, הציעו לי רעיונות (שאת מרביתם גם יישמנו בגינה). עבודה מאד פדנטית ויסודית, ואני בהחלט שמח מהתוצאה.
עוד דבר שחשוב לי להדגיש על חיים זה תשומת הלב שלו לפרטים הקטנים, יכולת ההקשבה, והרצון שלו לרצות את הלקוח ובעיקר לתת שירות טוב. מה הכוונה? כמה שבועות אחרי העבודה, כשראיתי שחלק מסוים של הדשא שקע (מצב שהוא מאד אופייני לדשא סינטטי, חיים אפילו הזהיר אותי על כך מראש...). קראתי לחיים והוא הגיע לסדר את מה שקרה, ולעשות פינישים אחרונים, בלי לקחת ממני כסף על זה ובלי לעשות שום בעיה.

יהודה,
מתל מונד

, מאי 2011

שמי עופר, אני לקוח של חיים (הגנן) ורק רציתי להגיד, שמדובר בבעל מקצוע בחסד עליון - מאד מאד מ-ו-מ-ל-ץ !!
יש לי בית פרטי עם גינה. בזמנו עבד אצלנו גנן קודם שפשוט עשה עבודה מה זה גרועה... זה לא מילה! על הכסף שהוצאתי כבר גמרתי להצטער, אבל נשארתי עם כניסה לבית שנראית פשוט זוועה (דשא צהוב, נבול, מיובש - בקיצור נראה ממש אבל ממש לא טוב)!!
כבר אמרתי שיש לי ניסיון עבר עם גננים. הייתי קצת סקפטי את מי כדאי לי לקחת (כיוון שלא רציתי להיכוות שוב) - עד שחברה של אשתי נתנה לנו את הטלפון של חיים הגנן (כי אצלה הוא גם כן עשה עבודה). אותה גברת נשמעה מאד מרוצה ונתנה המלצה - לפיכך החלטנו לתת לו צ'אנס.
חיים פשוט עשה עבודה מבורכת. התוצאות שסיפק - לא רק שלא ציפיתי להן, אלא אישית כבר לא נתקלתי בכזאת רמה של עבודה הרבה מאד זמן. הוא שתל לנו דשא חדש, כולל הכנה של הקרקע לשתילה. הוא עשה ניקוי וגיזום של כל מה שהיה צריך, ובנוסף גם שתילה של כל מיני פרחים עונתיים.
קבענו איתו, שיגיע מדי פעם גם לתחזוקה שוטפת - מה שאומר שאנחנו נמשיך ונישאר נאמנים לו - הוא בהחלט איש מקצוע טוב, ואני מאד ממליץ.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

ביצוע כל עבודות הגן, שתילת דשא וצמחים,דשאים סינטטים מכל הסוגים,מערכות השקיה ממוחשבות,תאורת גינה,פרגולות ודקים.וכן מבצע אחזקות ושיקומים כריתות עצים מסוכנים בכל חלקי הארץ ..תשומת לב לכל הפרטים הקטנים והחשובים "חיים גינון ופיתוח" התוצאות מדברות בעד עצמן!!!

חיים גינון ופיתוח

חיים גינון ופיתוח

חיים לוי


9.4

073-2721761
 

חיים גינון ופיתוח

חיים לוי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721761 חייג