כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מחשבים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עדן מחשבים

9.4
נתי שפאן
טכנאי מחשבים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: עצמאות 65 (קניון גנים), פתח תקוה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2015

מרוצה ממנו מאוד, נתי הגיע אלי פעמיים שונות לצורך תיקון מחשב ביתי שברשותי, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליצה!
פניתי לנתי "עדן מחשבים ורשתות" לצורך תיקון בעיה הקשורה לגלישה באינטרנט. לנתי הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש עליו המלצות טובות אצלכם באתר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, נתי הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית ועלה על הבעיה במהירות - נתי שיחק עם ההגדרות של האינטרנט וביצע כמה משימות טכניות שאני לא יודעת מהם בדיוק ובסופו של דבר האינטרנט חזר לזרום והבעיה נפתרה. בסיום התיקון, נתי גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ובעתיד אשמח להיעזר בו שוב כשאצטרך.
מיכל.

, אוגוסט 2015

נתי מדהים ואמין, מעניק יחס אישי ומסור, תמיד מגיע בזמן ועומד ביעדים, אם הוא מבטיח משהוא, הוא עושה שמיניות באוויר כדי לפתור את הבעיה. הוא לא עוזב את המקום עד שאני מרוצה!
בפעם הראשונה הגעתי לנתי לצורך תיקון מחשב לילדים, נתי היה פשוט מקסים, היו להם מלא שאלות ועל הכל הוא ענה בסבלנות, ממש ישב והסביר להם תוך כדי ביצוע האתחול, התרשמתי ממנו מאוד לטובה ולכן המשכתי להעסיק אותו בכל פעם שהייתה לנו בעיה במחשבים הביתיים. אני עובד מול נתי כבר המון שנים, יש לו שירות יוצא מן הכלל, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, כמו שציינתי, אם יש בעיה עקשנית הוא תמיד ייתן מעצמו עוד שעה שעתיים עד שיפתור אותה לגמרי.
לפי ההתרשמות שלי, לנתי יש ידע רב בכל הקשור לעולם המחשבים, אין בעיה שהוא לא הצליח לפתור לנו. מעבר לכך המחירים שלו ממש הוגנים, לפעמים הוא עוזר אפילו ללא תמורה אם זה משהו קטן הקשור בהדרכה. בקיצור רק מילים טובות! כמובן שנמשיך לעבוד איתו הלאה!
ציפי.

, אוגוסט 2015

מרוצה מעל ומעבר, נתי מלווה אותי לאורך שנים מתחזק מחשבים במשרד, הוא מגיע לפה נותן שירות מעולה, אני מאוד מרוצה! אני עובד עם נתי כבר המון זמן. בזמנו הגעתי אליו דרך המלצה ממישהו שהביא לי את הטלפון שלו ומאד המליץ. ניסיתי אותו פעם אחת, הייתי ממש מרוצה ומאז אני קורא לו פשוט לכל תקלה שנקרת בדרכנו במהלך עבודה על המחשבים במשרד שלנו ומצריכה את עזרתו המקצועית.
כמו שציינתי מדובר בתיקוi ותחזוק שוטף של מחשבים במשרד העסק שלנו, נתי - תמיד זמין להקשיב ולשמוע, ומתי שצריך הוא מגיע בשעה שקובעים איתו ובעל זמינות גבוהה. בנוסף הוא משתדל לפתור לי בעיות גם מרחוק אם יש אפשרות, הוא משתלט דרך המחשב שלו על המחשב שלי, נכנס להגדרות של המחשב שלי ומנסה לסדר בעצמו.
בקיצור הוא טכנאי נהדר, ואני מאד ממליץ עליו. אפילו המחירים שלו הם מצוינים - כך שבאמת יש את כל הסיבות הנכונות להעסיק אותו - טכנאי מיומן ומקצועי!
גבריאל.

, מאי 2014

נתי בעל-מקצוע מעולה, אמין, לוקח מחירים נוחים וסבירים ויותר מהכול - פשוט נחמד, תענוג לעבוד איתו!
נעזרתי בשירותיו של נתי מ"עדן מחשבים" כבר כמה פעמים והייתי מרוצה מהשירות שלו מעל ומעבר, ולכן הזמנתי אותו שוב ושוב.
בפעם הראשונה שהזמנתי את נתי, הוא הגיע במהירות מרגע שיחת הטלפון שלי איתו ועשה פשוט עבודה מקצועית, לקח בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון ופתר את הבעיה המטרידה. מאז היו עוד הזדמנויות שבהם הזמנתי אלי את נתי וכל פעם הייתי מרוצה מחדש!
מדובר במחשב נייח שנתי מתחזק לי אותו על בסיס קבוע, התקנות שינויים ותיקונים רק אצלו. נתי טכנאי ברמה גבוהה מאוד, לא קרה אפילו פעם אחת שיצאתי מאוכזבת. מבחינתי הוא מספר אחת בתחום! מקצוען אמיתי.
המחירים שהוא לוקח סבירים, לוח הזמנים שלו מצוין, הוא הוגן ישר ואמין - אין יותר טוב ממנו! כל פעם שאני צריכה משהו גם אם הוא מלא בעבודה, אני ממתין לו ולא חושב אפילו לקחת מישהו אחר - הוא בחור ישר והוגן ואני מאוד מרוצה ממנו וממליץ עליו בחום. כמובן שאני מתכוון להשתמש בו גם בפעמים הבאות.
משה.

, מאי 2014

יש לי רק מילים חמות לספר על נתי - "עדן מחשבים רשתות וסלולר"!!!
המחשב הביתי שלנו עשה המון בעיות - נכבה, נדלק, ריסטר את עצמו ובקיצור עשה בלאגן ולא תיפקד כמו שצריך. בקיצור חיפשתי טכנאי רציני שיגיע לראות במה מדובר ולתת לי הצעת מחיר. לנתי הגעתי מהמלצות מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון, הוא היה מאוד אדיב, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מכיוון שאי אפשר לדעת ספציפית מה הבעיה בלי לבדוק את המחשב. בכל אופן קבענו שעה, נתי הגיע כמתוכנן, הסברתי לו במה העניין והוא ניגש לבדוק את המחשב, כעבור מס' דקות התברר לנו שנתי יצטרך לעשות פירמוט מחדש למחשב.
הוא הסביר לי שהייתה בעיה במערכת ההפעלה, ולא היה צורך להחליף חלקים במחשב, רק לתכנת אותו מחדש ולכן הוא יצטרך לקחת אליו את המחשב ובסיום העבודה יחזיר לי אותו כמו חדש.
נתי גיבה מראש את כל הנתונים ולאחר הפירמוט סידר את האופיס ואת כל מה שנדרש. כשסיים את העבודה על המחשב, הוא הרים אלי טלפון ותיאם מועד הגעה, נתי הגיע בזמן שנקבע להחזיר לי את המחשב, הראה לי איך לתפעל אותו ולגבי המחיר, לדעתי המחיר היה סביר ובהחלט הוגן. לאחר שנתי פירמט את המחשב, הוא עובד מצוין ואין זכר לבעיות שהיו לפני. אין לי ספק שאם תהיה לי בעיה נוספת, אקרא לו בפעם השנייה.
ניב.

, מאי 2014

אני מכירה את נתי הטכנאי לפחות שנתיים ונעזרת בשירותיו באופן רציף - לא מוותרת עליו! אומנם אני כבר לא כל כך זוכרת איך הגעתי אליו בפעם הראשונה זה כבר היה מזמן אבל אם אני ממשיכה לעבוד איתו כבר כ"כ הרבה זמן - מבחינתי זה אומר הכל!!!
נתי מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשב הנייח שברשותי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת לנתי, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן!
נתי טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים ובעיקר בתיקוני חומרה, אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! נתי טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה.
פעם אחרונה שנתי היה אצלי, הייתה בקשר להפסקת חשמל שהקפיצה לנו את השאלטר וכתוצאה מכם המחשב סירב להידלק ולא הגיב בכלל.
כמובן שהרמתי טלפון לנתי, הוא היה זמין כמעט באופן מיידי, קבענו שעה, כמו תמיד הוא הגיע בזמן, איתר את התקלה דיי מהר וביצע איזשהו אתחול מסוג מסוים ולמזלי המחשב חזר לעבודה. זכורה לי פעם נוספת שנמחקו לי כל הזכרונות מהמחשב, הזעקתי את נתי, הוא הרגיע אותי, ועשה הכל על-מנת לשחזר לי את הדתה מחדש - והוא אכן הצליח!!! (: נתי נהדר ואני בהחלט מתכוונת להמשיך לעבוד איתו!
רות, כפר-סבא.

, מאי 2014

אני לקוחה של נתי מ"עדן מחשבים רשתות וסלולר" כבר שנים רבות, אני חייבת להגיד שההתרשמות שלי ממנו היא חיובית מאוד.
מדובר בטכנאי מקצועי, שאף פעם אינו מאכזב. נגיש וזמין לפתור כל בעיה שמתעוררת, הוא מאבחן את הדברים בצורה מדויקת, יודע לטפל בתקלות בצורה מקצועית והולמת. אני יודע שאני יכול לסמוך עליו במאת האחוזים שיתקן לי בדיוק את מה שלא עובד, ודבר חשוב ונוסף - הוא לא אחד שמלביש כל מיני תקלות שלא קיימות רק בשביל לסחוט עוד כסף. הרבה פעמים הוא גם עוזר לי דרך הטלפון, לחסוך לי וגם לו מחיר של ביקור. גם כשהוא מגיע באופן אישי אני יודע שאני יכול לסמוך עליו, ושהמחשב שלי בידיים טובות.
מדובר במחשב נייח שמשמש אותי לעבודה ולכן מאוד חשובה לי הזמינות, נתי מאוד גמיש בזמנים, תמיד משתדל לתאם איתי הגעה כשנוח לי וכמובן משתדלת להגיע אלי כמה שיותר מהר, השירות שלו נהדר!
כמו שהזכרתי בקצרה, נתי מקצועי בכל סוגי התיקונים, חומרה, תוכנה וכו', מעבר לכך, הוא עצמו בן-אדם מנומס, עדין ונעים להכניס טיפוס כזה הביתה, אני מרגישה איתו בנוח וזה מאוד חשוב. לסיכום - אני ממליצה עליו בחום ומכל הלב!
דורין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

עדן מחשבים מתמחה במתן שירות,אחזקה,תמיכה ותיקון לכל סוגי מערכות המחשוב ורשתות התקשורת, ארונות תקשורת, תשתיות ועוד........... *מומחים בתכנון הקמה ותחזוקה של כל סוגי רשתות התקשורת קווית ואלחוטית. *התקנת שרתים,הצלת נתונים,גיבויים והדרכות*ניקוי והסרת וירוסים,תוכנות ריגול וסוסים טרויאנים, *,שדרוג ותיקון של כל סוגי ציוד המחשוב במעבדה משוכללת. *מעבדת שירות מקצועית ניידת עד העסק,בית הלקוח. *מומחה לתיקון כל סוגי המחשבים הניידים. *מחירים נוחים ואטרקטיביים, *שירות 24 שעות ביממה. *הוותיק והאמין בענף המחשוב

עדן מחשבים

עדן מחשבים

נתי שפאן


9.4

054-4552351
 

עדן מחשבים

נתי שפאן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4552351 חייג