כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דוקטור קור - מיזוג

9.5
דודו כריסי
טכנאי מזגנים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: השלדג 58, חופית

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

42 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2016

דודו מחברת "דוקטור קור - מיזוג" והצוות שלו הגיעו פעמיים לתיקון המזגן שלי. בפעם הראשונה הם תיקנו חלק שנשרף ובפעם השנייה לתיקון נזילה מהמזגן. דודו והצוות היו מצוינים, זמינים ומאוד מקצועיים. השירות היה מעולה, היחס, הסבלנות והסובלנות מאפיינים אותם. אני מאוד מרוצה מההתנהלות שלי מולם, מבחינתי זהו צוות הטכנאים שלי בכל הקשור למזגנים ואני ממליצה עליהם בחום.
טלי, כפר ויתקין.

, דצמבר 2016

את דוד מחברת "דוקטור קור - מיזוג" הזמנו לצורך התקנת מזגן. דודו הגיע עם הצוות שלו ביום ובשעה שקבענו עם כל הציוד הדרוש והחלו בביצוע העבודה. ההתקנה בוצעה בצורה מאוד מקצועית, מקום העבודה הושאר נקי ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. אני ממליצה עליו מאוד.
אירנה, נתניה.

, מאי 2016

דודו היה עשר, הגיע בזמן, עלה על הבעיה במהירות ופתר הכל במקצועיות רבה, והכי חשוב המחיר היה הוגן מאוד ולא מופרך - ממליצה. לאחרונה התחילו לנזול מהמזגן שלנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של דודו "דוקטור קור - מיזוג", ראיתי עליו חוות דעת טובות ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע.
דודו הגיע כמתוכנן בדיוק בשעה שקבענו ועם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שבסה"כ לא מדובר בבעיה גדולה, יש סתימה בצינור שמזרים את המים מהמזגן החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
דודו נתן לנו שירות אדיב. מדובר בבעל מקצוע מקצועי מאוד והראיה לכך היא שהתיקון שלו פתר לחלוטין את הבעיה.
ליאה.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של דודו, מדובר בטכנאי מזגנים מעולה, הוא היה מאוד פייר לגבי המחיר וביצע תיקון מקצועי, מבחינתי אני ממליץ בחום. חיפשתי טכנאי מזגנים בעקבות בעיה במזגן שלא חימם. חיפשתי טכנאי שעובד באזור שלי (מכמורת) ומצאתי את הטלפון של דודו "דוקטור קור - מיזוג" דרך האתר שלכם, לא הכרתי אותו לפני כן, אבל החלטתי בכל זאת לנסות כי ההמלצות באתר היו חיוביות מאוד. היה לי חשוב למצוא טכנאי שיגיע אליי בהקדם האפשרי, כדי לפתור לי את הבעיה במהירות. דיברתי עם דודו שנתן לי הסבר ענייני ומפורט לגבי המחירים שהוא לוקח ונושא התשלום.
אמרתי לדודו שאינני יודע בדיוק להצביע על הבעיה - המזגן עובד, וגם המאוורר, אבל הוא פשוט לא מחמם. דודו אמר לי שבעיקרון כנראה מדובר בחיישן והוא יביא איתו את החלק המתאים במקרה ונצטרך לבצע החלפה. תוך מספר שעות, דודו הגיע לביתי בשעה שהבטיח, עשה למזגן בדיקה יסודית ומקיפה (השתמש בכל מיני מכשירים, עשה בדיקה כדי לבדוק את לחץ הגז). הוא מצא שהבעיה היא באחד החיישנים כמו שהעלה כאופציה בשיחת הטלפון. היה לו את החלק בהישג יד, והוא החליף לי אותו על המקום.
אהבתי מאד את הגישה החיובית של דודו, ובעיקר את השירות. גיליתי בחור נחמד, שמביא את הלב שלו לעבודה ועם הרבה רצון טוב. הוא השאיר לי את כרטיס הביקור שלו, ומאז יצא לי להפנות אליו קרוב משפחה שגם נזקק לשירות. אני באופן אישי אשמח להשתמש בשירותים שלו שוב וגם לשלוח אליו עוד הרבה מאד לקוחות - מגיע לו.
גיא.

, פברואר 2016

דודו היה אמין וישר, אמר לי את האמת וגבה רק עלות ביקור - ממליצה בחום. לפני מספר שבועות ביצענו התקנה של מזגן עילי חדש, חבר שלנו הגיע לביקור וציין שנראה לו שההתקנה לא בוצעה כהלכה מבחינת הקידוח וכדאי שנפנה לטכנאי מזגנים אחר שיראה אם אין בעיה. האו קצת הלחיץ אותי בעניין והחלטתי באמת לשלם עלות ביקור לטכנאי מיזוג אחר שיגיע לבצע בדיקה ויראה אם הכל בסדר.
חיפשתי באינטרנט מישהו הוגן עם עלות ביקור סבירה, והגעתי במקרה לאתר שלכם, עלו לי מספר תוצאות של טכנאי מזגנים שעובדים באזור המגורים שלי ומבין כולם שוחחתי עם דודו כריסי "דוקטור קור - מיזוג" שהיו עליו המלצות ממש טובות. דודו היה מאוד נחמד בטלפון, עלות הביקור שלו תאמה לעלות הביקור הרשומה באתר והזמנתי אותו לבצע בדיקה. דודו הגיע בשעה שסיכמנו, הוא בדק את ההתקנה מכל הכיוונים והודיע לי שאין שום בעיה, ההתקנה בוצעה כהלכה והקידוח טוב מאוד.
על הביקור הוא גבה את המחיר שסוכם מראש, הודיתי לו על המידע האמין, אני מניחה שיש כאלה שהיו מחפשים מה להגיד וסתם "דוחפים" תיקון שלא לצורך. ממליצה בחום על דודו, הוכיח את עצמו כבעל-מקצוע אחראי ואמין.
הדר.

, אוקטובר 2015

ברצוני לציין כי אני מרוצה מאוד מהשרות של דוקטור קור. הבית כולו היה ממוזג במיזוג מרכזי ורציתי לעשות הפרדה בין החדרים לבין הסלון והמטבח מכיוון שכשהילדים היו מדליקים את המזגן המרכזי, בכל החדרים היה קור זוועתי וגם צריכת החשמל הייתה בשמיים וחיפשתי מישהו שייתן לי פתרון לבעיה זו. הגעתי לדודו דרך המלצת חברה טובה שהמליצה לי עליו בחום, שוחחנו, הסברתי לו את הבעיה וקבענו מועד להגעתו. דודו הגיע בזמן כפי שקבענו, הסביר שכדאי בשלושת החדרים (חדרי השינה) לעשות מזגנים עיליים ואילו בסלון ובמטבח להשאיר מיזוג מרכזי.
סיכמנו על המחיר ועל מועד העבודה ויצאנו לדרך. דודו הגיע וביצע את העבודה בצורה שקטה, מדויקת ואסתטית - במטבח דודו עשה הנמכת גבס בכדי להסתיר את המיזוג, בחדרי השינה התקין במקצועיות מזגנים עיליים, את כל העבודות הוא עשה באופן סופר נכון ומקצועי. בנוסף דודו הבטיח שנתקשר באם תהיה תקלה והוא יגיע מיד.
בסיום העבודה דודו גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הוא היה עשר לכל אורך הדרך. מאז ועד היום הכל עובד בצורה מצוינת וכולנו מרוצים מהעבודה ונהנים מהקירור והמיזוג. ממליצה עליו בחום הן מבחינת המחיר והן בצד המקצועי.
רוית.

, אוקטובר 2015

אני חייב להמליץ בחום על דודו האדיב, הוא היה מאוד אדיב כלפי בצורה בלתי רגילה למרות שלא הייתה תמורה לייעוץ שנתן לי, אני התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע משכמו ומעלה - מומלץ בחום.
הגעתי לדודו דרך האינטרנט, חיפשתי איש מיזוג מכיוון שרציתי לבצע התקנת מערכת מיזוג אצלי בבית, קראתי על דודו המלצות טובות באחד מהאתרים של בעלי המקצוע, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע הוגן וצלצלתי אליו לקבוע פגישה של הצעת מחיר. שוחחתי עם דודו והתברר לי שהוא לא עובד באיזור שלי ואף על פי כן, דודו רצה לשמוע ממני את מבנה הבית, גודל החדר וכו'.. הוא עזר לי והנחה אותי מה אני צריך, איזה סוג מזגן וחברה. דודו נתן לי ייעוץ טלפוני מפורט, ארוך ואדיב, ענה בסבלנות רבה על כל שאלותיי למרות שהיה ברור לשנינו שהוא לא יבוא לאיזור שלי לבצע את ההתקנה ולמרות שלא גבה תשלום עבור הייעוץ.
אני בטוח שדוד בעל מקצוע מעולה כיוון שבסיכומו של דבר, מי שהתקין לי את המזגן אכן ביצע הכל בדיוק כפי שדודו המליץ.
איציק.

, אוקטובר 2015

אני יודע שדודו בעל מקצוע משכמו ומעלה, מדובר בטכנאי מיזוג אמין מקצועי שמבצע עבור הלקוחות שלו התקנות מקצועיות ללא תקלות חוזרות - מומלץ לכל מי שמחפש טכנאי מיזוג אמין ומקצועי!
את דודו אני מכיר דרך עבודתי כספק מזגנים, דודו מגיע לרכוש ממני מזגנים עבור הלקוחות שלו, לפעמים הוא מגיע איתם ולפעמים לבד, אני יודע בוודאות ושמעתי מהמון לקוחות שלו שדודו היה עשר איתם. הוא תמיד מגיע בזמן, לוקח אחריות על העבודה שלו ולא מורח את הלקוח עם ההתקנות. אם מישהו סוגר איתו עבודה הוא מתחייב לה בזמן, ההתקנות שלו קפדניות ונכונות, אין מצב שההתקנה לא בוצעה נכון.
מעבר לכך, גם כבן אדם אני יכול להעיד ולומר שהוא אדיב מנומס נחמד, נעים לשוחח איתו ולכן זה מקל על התקשורת מול הלקוחות, זה תמיד נחמד שעומד מולך לא רק בעל מקצוע טוב אלא גם בן אדם טוב.
ממליץ בחום - אורן.

, ספטמבר 2015

לפני מספר ימים הייתה לי תקלה במזגן מיני מרכזי, הוא פעם עובד טוב במשך עשר דקות ולאחר מכן נכבה, וכך שוב ושוב ונאלצתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה.
הזמנתי את דודו "דוקטור קור - מיזוג" דרך האתר שלכם, בטלפון קיבלתי מדודו תעריף ביקור שהיה מקובל עלי וסגרתי איתו שעה. דודו הגיע בטווח הזמן שאמר, בדק את המזגן ותיקן את התקלה במהירות, מסתבר שהייתה בעיה עם אחד מהחלקים. הוא החליף את החלק ובסיום התיקון המזגן חזר לעבוד מצוין ונראה שהבעיה נפתרה!
דודו עבד באופן מקצועי ולקח מחיר סביר על הביקור והעבודה - מדובר באיש מיזוג מקצועי והוגן, אני מודה לדודו על השירות האדיב והמקצועי וממליצה עליו בחום!
הדר.

, ספטמבר 2015

אני מאוד אוהב ומעריך את העבודה של דודו, יש לו עבודה מקצועית ברמה גבוהה, הוא לא עוזב את בית הלקוח מרגע הצעת המחיר ועד ביצוע תקין של ההתקנות, בודק מול הלקוח שביעות רצון ומקפיד על עבודה באיכות גבוהה - ממליץ בחום!
לדודו מחברת "דוקטור קור - מיזוג" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מערכת מיזוג לבית חדש שבנינו. הוא הגיע אלינו לבית, ראה את השטח ואת מבנה הבית וייעץ לי על התקנת מזגנים מיני מרכזיים ובנוסף התקנות של מזגנים עיליים בחלק מהבית (מדובר בבית גדול), דודו היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה. באופן כללי דודו אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר מאוד מאוד ישר והוגן כלפי הלקוח. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, הוא הביא איתו איש גבס מקצועי שבאמת עשה עבודה מעולה, המיקום של פתחי האוורור מעולה והכל עובד פיקס!
מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. דודו הוכיח מיומנות ומקצועיות ברמות גבוהות. ליווה את כל התהליך באופן מקצועי ואמין מתחילתו ועד סופו ובאמת רישת לנו את הבית במערכת מיזוג מעולה!
ממליץ מכל הלב - דני.

, ספטמבר 2015

אני מאוד מרוצה מדודו "דוקטור קור", הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום! לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן הישן שלנו שהפסיק להוציא אוויר קר והוציא רק אוויר חם וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי למישהו שבא אלי עוד באותו יום וטען שאין דרך לתקן את המזגן ושאני פשוט ארכוש חדש. חוות הדעת שלו לא נראתה לי מקצועית וחיפשתי חוות דעת שנייה. לדודו מחברת "דוקטור קור" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חיוביות והתרשמתי שמדובר בטכנאי מיזוג מיומן. שוחחתי איתו בטלפון, הוא אמר שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר. דודו ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, הוא הסביר לי שמאחר והמזגן ישן, משהו בכפתורים למעלה קצת משובש ושפשוט אלחץ מספר פעמים והמזגן יעבור לקור, הוא אמר לי שאין צורך בתיקון ולקח רק עלות ביקור.
הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך ובעתיד כבר נראה לי שארכוש מזגן חדש. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה לא הוצאות מיותרות.
גילה.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, אין לי שום אינטרס, הבן אדם הזה פשוט סופר מקצועי סופר אמין ודייקן. כל המילים הטובות שיש להגיד עליו.
מדובר על התקנת מזגן מיני מרכזי ומזגנים עיליים לדירה חדשה בפרויקט שנקרא "V וילה", ההתקנות כללו הנמכת תיקרה מגבס כולל ספוטים בתוך הקרניזים - דודי "דוקטור קור" נתן עבודה מעלפת. מכל הפרויקט שלי ההתקנה שלו הכי הכי יפה! בדוק!
לדודי הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, לקחתי הצעות מכמה בעלי-מקצוע בתחום המיזוג והזמנתי את חלקם להגיע ולתת הצעת מחיר.
מבין כולם דודי הכי הרשים אותי, מהתחלה הוא היה ממש ממש אמין, הגיע בשעה שקבענו בלי דחיות ובלי תירוצים, שזה כבר נדיר כי כשקובעים פה בארץ עם בעל-מקצוע כמעט תמיד יש עיכובים ודחיות.
דבר שני, דודי הגיע מוכן, עם ידע מקצועי מובהק, הוא ראה את גודל החללים ונתן הצעות מחיר על התקנת מזגנים עיליים בחדרי השינה ומזגן מיני-מרכזי לסלון ולמטבח. הוא הסביר לי על האופציות השונות ונתן לי הסברים מקצועיים.
הצעת המחיר שלו הייתה ממש הוגנת ביחס להצעות אחרות, הוא נראה לי מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת ההתנהלות דודי היה עשר, יש לו צוות מקצועי, המזגנים שהוא סיפק באיכות גבוהה, ההתקנות מהממות, הכל כ"כ מדוייק וסימטרי, פינישים מעולים!
דודי עמד בלוחות הזמנים, הכל היה פשוט פרפקט ובאמת שהיה לי תענוג לעבוד איתו - ממליץ בחום ומכל הלב!!!
בני.

, יוני 2015

קודם כל ולפני הכל דודי בן-אדם מדהים ושרותי ביותר, גם אם מזמינים אותו בדקה ה90 הוא מגיע, גם בשעות לא שעות, גם אם מאוחר בלילה, הוא תמיד יגיע לא ינצל את השעה ותמיד ייקח מחירים סבירים לכל כיס, לא קורע את האנשים - טכנאי אמין ביותר!
שמי אודי ויש בבעלותי מספרה, עברתי בחיים שלי מספר אנשי מיזוג ואני יכול להגיד עם יד על הלב, שאין אנשים כמו דודי, אף פעם לא קיבלתי שירות כזה מקצועי!
לדודי הגעתי בזמנו דרך המלצה מפה לאוזן, הצטרכתי איש מיזוג אמין וזמין לתיקון המזגנים שיש לי במספרה (מדובר בשני מזגנים עיליים), מהפעם הראשונה הוא הפתיע לטובה, הגיע בזמן, נתן מידע מקצועי ואמין, ביצע את התיקונים הנדרשים ולקח מחיר הוגן.
בעצם מאז ועד היום, בכל שעה של היום אם יש לי בעיה בתחום המיזוג אני פונה רק לדודי. כמו שכבר ציינתי, אם אני מרים אליו טלפון שהמזגן לא תקין, הוא תמיד מפנה את הזמן להגיע, הרי מדובר בעסק וצריך שיתפקד, תמיד מגיע תוך שעה וחצי גג, אף פעם לא מורח אותי. מילה של דודי זאת מילה ושעה זאת שעה.
מעבר לכך, הזמנתי את דודי בנוסף לבצע התקנות של מערכות מיזוג גם בביתי הפרטי, גם שם דודי לא איכזב וביצע התקנות מאוד מקצועיות. בקיצור בעל-מקצוע יוצא מן הכלל!
ציון 11+++ אני ממליץ עליו בכל מיני פורומים שאני נמצא בהם וגם פה, מי שייקח אותו לא יתאכזב, דודי זה טכנאי לכל החיים!
אודי.

, יוני 2015

מרוצה מאוד מכל הבחינות, מהעבודה, מהשירות ומהמוסר - ממליצה ממש מכל הלב!!!
לדודי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי, שוחחתי עם דודי בטלפון ותאמנו שעה, הוא הגיע אלינו לבית בדיוק בשעה שקבענו, ישב איתנו על הסברים ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית ודיי מהר החלטתי לסגור איתו את העבודה.
באופן כללי אני יכולה לספר שדודי אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. דבר ראשון הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, ודבר שני הוא עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות סך הכל עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס!
דודי נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט שבה וממליצה עליו!
ליזי.

, מאי 2015

מרוצה מאוד, שירות אמין ומקצועי, כולל עמידה בזמנים!
דודו התקין אצלנו מזגן עילי, ההתקנה בוצעה במקצועיות רבה והמחיר היה משתלם!
הגעתי לדודו "דוקטור קור" דרך ההמלצות באתר, לקבלת הצעת מחיר לרכישה והתקנה של מזגן. דודו סיפק לי מענה איכותי וענייני, הוא הציע להגיע מיד לביתי לראות באיזה חדר אני רוצה להתקין את המזגן, מה גודלו ואיזה כוחות סוס מתאימים לחלל החדר.
דודו הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו, הסביר לי על הדגמים הקיימים בשוק, יתרונות וחסרונות, הרגשתי שהוא ממש מנסה יחד איתי למצוא את המזגן שיספק לי את המירב ואת המיטב שניתן. בסופו של דבר בעצה אחת יחד איתו בחרתי בהתקנת מזגן עילי.
הצעת המחיר שדודו נתן לי הייתה הוגנת לטעמי וסגרנו על התקנה ותיקון מזגן קיים.
קבעתי איתו יום ושעה, דודו הגיע במועד שקבעתי איתו, עם המזגן המנוע וכל הציוד הנדרש לביצוע ההתקנה. את ההתקנה הוא ביצע בצורה מהירה ויעילה, כולל קידוחים בבטון לשם תליית המדחס מחוץ לבית והעברת צנרת מהמנוע לפנים הבית - למזגן עצמו, בסוף העבודה הוא סתם את החורים בקיר, לא היה סימן לקדיחות, וניקה אחריו את הפסולת שהצטברה. בנוסף הוא תיקן מזגן עילי נוסף שלא היה מחמם ומקרר מספיק, הייתה בריחת גז מהצנרת והוא שם צנרת חדשה ומילא מחדש את הגז. המזגן עובד מצוין! אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום!
ערן.

, מאי 2015

אני מרוצה מדודו, הוא נתן לי שירות טוב ומקצועי.
המזגן בביתי התקלקל, דרך האתר הופניתי דודו "דוקטור קור - מיזוג" וכך לפי שיחת טלפון קבעתי איתו טלפונית והוא נתן לי הערכת מחיר. דודו הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן, פתח אותו ולאחר בדיקה הסביר לי במה מדובר ונתן הצעת מחיר סבירה, אישרתי לבצע את התיקון והתיקון אכן בוצע.
דודו היה מקצועי, פתר נכון את הבעיה והמזגן חזר לעבוד, מבחינת המחיר שילמתי בדיוק מה שסוכם מראש ואני בהחלט ממליץ עליו! קיבלתי שירות טוב!
ג'ו.

, אפריל 2015

הייתי מאוד מרוצה משירותי המיזוג של דודו מחברת "דוקטור קור" ולכן אני ממליץ עליו בחום ובאמת מכל הלב - עשה עבודה מצוינת!
התקשרתי לדודו לאחר שקראתי את ההמלצות באתר ובחרתי בו אקראית. לאחר ברור מחירים ושיחה טלפונית עם מספר בעלי מקצוע החלטתי ללכת על דודו שמשום מה נשמע נחמד יותר והצעתו הייתה סבירה ביותר.
מדובר בעבודה של התקנת מזגן עילי 3.5 כ"ס, קבענו ליום שלישי בשעה 8:30.
ביום שלישי ב - 8:30 על הדקה הגיע צוות חייכני ומקצועני והחל בעבודה שכללה גם את פירוק המזגן הישן. העבודה בוצעה ברמה הגבוהה ביותר כשהעובדים משרים אווירה של נינוחות, מקצועיות ו.... הומור. דודו, בחור סימפטי ונעים שמחייך הרבה ונותן הרגשה טובה, מתגלה כבעל מקצוע מהשורה הראשונה ויחד עם אנשיו מבצעים את העבודה בצורה הכי טובה.
הכל נעשה ברוח טובה והמחיר היה בדיוק זה שסוכם עליו ובמהלך העבודה התגלה דודו כבעל מקצוע אמין ומעולה. מעכשיו יש לי טכנאי מזגנים אחד ויחיד - דודו!!! תודה לאתר טוב תודה על חוויה חיובית ביותר, מומלץ בחום!
טובי אלון.

, ינואר 2015

איזה כייף לפגוש בעל מקצוע כמו דודו! איך שהתקשרתי נתן זמן הגעה ואפילו הקדים. אבחן את התקלה במהירות ובמקצועיות, היה אדיב, חייכן ושירותי ביותר. הוא פתר את הבעיה במזגן, באמינות ובזריזות. לרשימת אנשי הקשר שלי כבר הוכנס ואין ספק שאקרא לו גם בתקלה הבאה, ממליץ בחום על דוקטור קור!
לפני מספר ימים המזגן שלנו (מיני מרכזי) החל לעשות בעיות בעת הפעלתו ונזקקתי לטכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר.
לשם כך נעזרתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע, הרמתי טלפון לכמה מהם ודודו היה זמין להגיע. התרשמתי דרך ההמלצות שמדובר בבעל-מקצוע הוגן וקבענו שעה.
דודו התייצב אצלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא ערך בדיקה יסודית למזגן ועלה על הבעיה במהירות - הבעיה הייתה קשורה למשאבת חום שהתקלקלה. הצעת המחיר של דודו עבור החלק עצמו וההחלפה היתה סבירה. דודו ביצע את החלפת המשאבה לחדשה ובתום התיקון המזגן שב לפעולה מלאה.
דודו גבה ממני מחיר שפוי, הוא היה אדיב מקצועי ומנומס, אני ממליץ עליו בחום!
תודה דודו ותודה לאתר היעיל!
אייל קריש.

, דצמבר 2014

ברשותנו מזגן עילי של "תדיראן", שנזלו ממנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של דודו "דוקטור קור - מיזוג", ראיתי עליו חוות דעת טובות ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע.
דודו הגיע כמתוכנן בדיוק בשעה שקבענו ועם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שבסה"כ לא מדובר בבעיה גדולה, יש סתימה בצינור שמזרים את המים מהמזגן החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
דודו נתן לנו שירות אדיב. מדובר בבעל מקצוע מקצועי מאוד והראיה לכך היא שהתיקון שלו פתר לחלוטין את הבעיה.
יוסי.

, ספטמבר 2014

הייתה לי בעיה במזגן עילי שלא עבד כמו שצריך והזמנתי דרך האתר שלכם את דודו מחברת "דוקטור קור", הוא היה זמין ונשמע אמין.
דודו הגיע אלינו בזמן שקבענו יחד עם עוזרו (ששון) ושניהם נתנו שירות אדיב ומקצועי.
יש לציין שדודו היה מאוד מאוד אמין ומקצועי, הוא איתר בעיה במדחס ולא רצה ישר להחליף אותו לחדש אלא ממש ניסה לפתור את התקלה במשך זמן רב על מנת לצמצם הוצאות אך בסופו של דבר התברר כי המדחס הלך לעולמו.
ברשותי מדחס ישן שהיה תקין ומותאם גם למזגן הזה, דודו ביצע את ההתקנה שלו והמזגן חזר לתפקוד.
אני רוצה להגיד שלמרות שהיו ניסיונות לתקן את המדחס הישן וזה לקח זמן, הוא עמד במחיר שסוכם מראש.
בקיצור- המלצה חמה (קרירה אחרי התיקון)!
אבי שטיין.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מרוצה מטכנאי המיזוג דודו "דוקטור קור - מיזוג", הוא עשה אומנם עבודה פשוטה אבל נתן שירות אדיב נעים ומקצועי.
ברשותי מזגן מסוג טורנדו, שהיה חסר בו גז, הוא פשוט הפסיק לקרר. הגעתי לאתר טוב תודה, ונעזרתי בשירות של השוואת המחירים, כדי למצוא טכנאי מזגנים, שלוקח מחיר סביר על מילוי גז. דודו היה בין הזולים והתקשרתי לקבוע איתו שעה.
דודו היה עשר, הגיע בשעה שקבענו ובדק את המזגן, ומצא אכן בעיה של גז. דודו מילא את הגז שהיה חסר, הוא היה ממש אמין ולקח לי אפילו פחות מהמחיר שסוכם מכיוון שכמות הגז למילוי הייתה קטנה יותר ממה שחשב.
דודו היה מקצועי, נתן מענה מהיר לבעיה, הגיע בזמן עשה עבודה זריזה ונתן לי חשבונית כמו שצריך. באמת שהיה לי נעים לקבל ממנו שירות, הופתעתי ממנו לטובה ואני בהחלט אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
אטליה, קיבוץ העוגן.

, אוגוסט 2014

יש לי רק מילים טובות להגיד על דודו כריסי, מדובר בבעל מקצוע מעולה!
הבעיה אליה נקלעתי הייתה יחסית פשוטה אך השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה. המזגן בביתי יחסית ישן ולכן הפסיק לקרר, הנחתי שמדובר בחוסר גז ולכן מיד ערכתי חיפוש באינטרנט אחר טכנאי מזגנים והגעתי לאתר "טוב תודה".
דודו בלט בשל ההמלצות החמות שנכתבו עליו, שלאחר מכן הבנתי כי כל מילה שכתובה היא נכונה.
הוא הגיע אליי ביום ובשעה שקבענו (לא איחר בדקה), בחן את המזגן ואישש את דעתי כי אכן מדובר במילוי גז למזגן. כל הציוד הנדרש היה ברכבו, וכך מיד פתר את הבעיה.
מבחינת המחיר הוא לקח על מילוי הגז 250 ש"ח, מחיר סטנדרטי ואפילו זול למחירי השוק.
אני מרוצה מהשירות שקיבלתי, החל מהשוואת המחירים באתר, הזמינות הגבוהה של דודו והמהירות בה טיפל בבעייתי.
אסף גרדוש.

, יוני 2014

הגעתי לדודו מ"דוקטור קור" דרך האתר שלכם והתקשרתי אליו לקבלת הצעת מחיר לתיקון מזגן עילי ישן. דודו הסביר לי שלא ניתן להגיד במה מדובר דרך הטלפון ועדיף שיגיע בעצמו לראות את המזגן ולתת הצעת מחיר בהתאם.
דודו הגיע כמסוכם, עשה בדיקה יסודית ורצינית ולאחר כרבע שעה הסביר לי שהמזגן הלך ולא שווה תיקון מכיוון שהמזגן מאוד ישן והמליץ לי לרכוש חדש. האמנתי לדברים שלו וחשבתי על זה מראש כי באמת מדובר במזגן ענתיקה.
כששאלתי אותו לגבי מחירים, הצעת המחיר שלו הייתה נשמעת סבירה ואמרתי לו שאחליט תוך כמה ימים ואיידע אותו בהחלטתי.
לפני שהחזרתי לו תשובה, עשיתי בירור לגבי מחירים של מזגן "אלקטרה" ואני יכולה לספר שמבין כל מי שבדקתי איתו - ההצעה של דודו הייתה האטרקטיבית ביותר וסגרתי איתו את העבודה.
דודו הגיע במועד שקבעתי איתו, ערך התקנה מהירה ויעילה של המזגן, כולל קידוחים בבטון לשם תליית המדחס מחוץ לבית, אני מרוצה מאוד וממליצה עליו בחום.
עידית, גבעת שפירא.

, יוני 2014

את דודו מחברת "דוקטור קור" הזמנתי אלי דרך חיפוש שעשיתי אצלכם באתר כשחיפשתי טכנאי מיזוג אוויר.
מאד התרשמתי הן מהרמה האישית והן מהרמה המקצועית ואני שמח שיצא לי להכיר בעל מקצוע הוגן שעשה עבודה טובה ודיבר לעניין.
התקלה הייתה בצינור ניקוז המים של המזגן, שהייתה לנו נזילה ממנו לתוך הבית והיינו חייבים לטפל בעניין. שוחחתי איתו והסברתי לו במה מדובר - דודו נתן לי הצעת מחיר משוערת שנשמעה לי מאוד סבירה וקבעתי איתו למחרת.
הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, פירק את הצינור הישן והתקין במקומו צינור ניקוז חדש ואפילו הסביר לי תוך כדי מה הוא עושה.
דודו עשה עבודה זריזה ויעילה ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם! לא ניסה לבקש יותר והיה הוגן מאוד. אני מרוצה מאוד - הבעיה נפתרה, הכל עבר חלק ללא בעיות וויכוחים, דודו נתן לי חשבונית ויצא לדרכו וכמובן שמרתי את המספר שלו שיהיה לי לפעם הבאה.
דוד, נתניה.

, יוני 2014

לפני מספר שבועות חזרנו להפעיל מחדש את המזגן (הכוונה שמאז החורף לא הדלקנו אותו עד לימים החמים) - הוא לא קירר הכי טוב, וחיפשנו טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר.
מכיוון שלא הכרנו מישהו ספציפי, חיפשנו טכנאים באמצעות האינטרנט ובמקרה הגענו לאתר שלכם - קראנו חוות דעת על מספר בעלי מקצוע והרמתי טלפון לכמה מהם, ביקשתי לדעת מהעלות הביקור ולפי עלות הביקור והתרשמות ראשונית, בחרתי להזמין אלי את דודו "דוקטור קור".
דודו הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו, בדק טוב טוב אם הבעיה באמת קשורה לגז או משהו אחר, בסופו של דבר הוא הסביר שלאחר הבדיקה הוא לא מוצא בעיה חוץ ממחסור בגז. המחיר על מילוי הגז תאם למחירים המופיעים באתר.
דודו נתן לנו שירות ממש טוב ועשה עבודה מצוינת. גם ההתנהלות שלו - אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר - הייתה ממש ממש טובה. על השירות של המילוי גז, הוא לקח לנו מחיר הוגן.
ולמיטב הבנתי הוא בעל מקצוע אמין, יעיל וטוב. אני באופן אישי ממליצה עליו, וגם אשמח להזמין אותו בעתיד.
רינת.

, ספטמבר 2013

בתשע בערב, בשרב של ספטמבר, החליט המזגן שנמאס לו.
חיפוש באתר, הביא אותנו לשלוח הודעת טקסט לדודו מחברת "סולאר החום" ולהפתעתנו, לקבל תשובה 30 שניות לאחר ששלחנו אותה. דודו הבטיח וקיים, ליצור קשר בבוקר ולפתור את התקלה. אמר ועשה!
דודו הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לעבודה. הוא בדק את המזגן והודיע לנו שהבעיה נמצאת במנוע שהלך. ביקשנו ממנו הצעת מחיר, הוא נתן הצעה סבירה מאוד ונתנו לו להמשיך בעבודה.
דודו נסע להביא מנוע חלופי מתאים חזר דיי מהר, פירק את המנוע הישן והחליף, סידר והכל - בחיוך, אדיבות, מקצועיות ונועם. המזגן עובד מעולה! במילה אחת - נפלא :) איזה כיף שיש עוד בעלי מקצוע כאלה. ממליצים בחום!
טל באור

, מאי 2013

אל דוד "דוקטור קור" - יצא לנו להגיע במקרה, כשנתקלנו באתר שלכם טוב תודה. הייתה לנו לפני שבועיים תקלה באחד המזגנים אצלנו בבית (שמנו לב שהמזגן לא הוציא קור באותה רמה שהיה מוציא תמיד)...
דוד הגיע מהר, כבר באותו יום שקראנו לו. הסביר לנו שהמדחס לא תקין ושצריך להחליפו לחדש. הוא טיפל בתקלה, החליף את המדחס בחדש. המזגן חזר לעצמו, והתחיל לעבוד כמו חדש - והכל בזכותו של דוד!!
דוד לקח לנו מחיר הוגן ביחס לשוק ולא ניסה לעקוץ אותנו. למי שמחפש טכנאי מזגנים אמין שנותן שירות מהיר וטוב באזור השרון - אני ממליץ בחום על דוד!! הוא בעל מקצוע מצוין!
ארנון, נתניה

, מאי 2013

לפני כחודש שמתי לב שהמזגן לא מצליח לקרר את הבית כמו פעם. חשבתי שכנראה יש תקלה חשמלית במזגן והרמתי טלפון לדודו, דרך האתר שלכם. דודו אמר לי בטלפון מתי הוא מתכוון להגיע, ובשעה שאמר - הוא הגיע באופן מדויק.
דודו פתח את המזגן ומיד עלה על הבעיה: שחסר גז במזגן ושהצינור נסתם במקצת - הוא הסביר לי שברגע שהוא ימלא את הגז, כנראה שהסתימה תשתחרר, וכך היה. דודו מילא את הגז במזגן, חיכה כמה דקות לראות שהמזגן חוזר לקרר. הסתימה באמת השתחררה כמו שהוא אמר - המזגן תפקד כמו שצריך אחרי המילוי.
דודו לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון ולא ביקש אפילו שקל יותר. לסיכום - אני מרוצה מאד מהשירות שקיבלתי מדודו וברור שיש לי ביד טכנאי מצוין והוגן ושאם אצטרך לבצע איזשהו טיפול במזגן, אקרא לו ישר, בלי היסוס!
לילי מחדרה

, מאי 2013

הגעתי לדודו מ"דוקטור קור" דרך האתר שלכם - קראתי עליו המון המלצות חמות מגולשים אחרים, שוחחתי אתו בטלפון והסברתי לו, שאני צריכה מילוי גז במזגן, דודו אמר כמה זה יעלה לי, המחיר מצא חן בעיני וקבענו לאותו היום.
דודו הגיע בזמן שקבענו - ולפני הכל הוא עשה בדיקה באמצעות מכשיר מיוחד, לראות אם באמת חסר גז. אחרי הבדיקה הוא מילא את הגז ואז, אחרי רבע שעה, בדק יחד איתי שהמזגן עובד כמו שצריך ובאמת מקרר ומחמם. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ושילמתי את מה שסוכם בינינו בטלפון.
דודו היה נחמד, הכל היה בסדר גמור, ואפילו המלצתי עליו כבר לחברה טובה שלי! השירות שלו עשר!
רחל, כפר-סבא

, דצמבר 2012

דודו הוא דוקטור אמיתי בתחום, העבודה שלו מאוד מקצועית ויפה ואני שמח על שפניתי אליו. הגעתי אליו במקרה לאחר שראיתי פרסום שלו בעיתון, התקשרתי לקבל הצעת מחיר על קניית והתקנת מזגן עילי 1 כ"ס של תדיראן. דודו נתן הצעה אטרקטיבית והיה זמין מיידית לביצוע העבודה.
דודו עשה עבודה לשביעות רצוני המלאה, עבד בצורה נקייה ומסודרת, התקין את המזגן בדיוק כפי שביקשתי, הוא עבד בזריזות וביעילות ובסיום אסף אחריו את כל השאריות והלכלוך שנוצרו מהעבודה. הוא היה אדיב מאוד, תקשורתי ומנומס. לפי הרגשתי מדובר באדם שהאמינות האישית והמקצועית שלו גבוהות מאוד ואני ממליץ עליו בחום, הוא ישר, עומד בכל מה שמסוכם איתו וגובה מחירים נוחים והוגנים.

בכור, נתניה

, דצמבר 2012

הגעתי לדודו "דוקטור קור" אחרי ששני אנשי שירות שביקרו אצלי לא פתרו את הבעיה ואפילו החמירו אותה. המזגן שלנו לא קירר כמו שצריך ושיערנו שיש צורך במילוי גז. הזמנו טכנאי שמילא גז מחדש ולאחר הביקור שלו המזגן הפסיק לקרר לחלוטין, מסתבר שעל הדרך הוא גרם לנזק נוסף למזגן ודליפה קבועה של הגז ומאז הוא נעלם. טכנאי שירות אחר שהזמנו הגיע עם מכשור וציוד ניסה לאתר את מקור הדליפה ולא הצליח.
אחרי כל זה החלטתי לחפש באינטרנט בעל מקצוע מוכח "עם קבלות" מה שנקרא, הגעתי לאתר טוב תודה, קראתי המלצות מרשימות מאוד על דוקטור קור והחלטתי לפנות אליו כניסיון אחרון לפני שאני מחליפה מזגן.
דודו היה מדהים! הוא הגיע בזמן, היה שירותי מאוד ומקצועי מאוד, עשה בדיקה כללית יסודית של כל המזגן והצנרת, הוא איתר סדק בצינור במסתור כביסה היכן שנמצא החיבור בין הצנרת של המזגן לצנרת הכללית, סדק שנגרם להבנתי מהטכנאי הראשון שביקר וברח, דודו פתר את הבעיה במהירות ומאז המזגן שב לעבוד כמו שצריך. מעבר ליכולת המקצועית שדודו הוכיח היכן שאחרים נכשלו לפניו דודו התגלה כאדם לבבי ומקסים, הוגן מאוד, ישר ואחראי. אני ממליצה עליו בחום.

, נובמבר 2012

דוקטור קור נתן לנו שירות מאוד מקצועי, מאוד יעיל ומאוד אדיב. המזגן אצלנו שבת לחלוטין וכל מה שניסינו לא גרם לו לפעול בחזרה. מבחינתנו היה מדובר בעניין דחוף וחיפשנו כאן באתר בעל מקצוע מומלץ, הראשון שמצאנו היה דודו מדוקטור קור, ההמלצות עליו עשו רושם טוב בהחלט ואנו קראנו לו לביקור.
דודו הגיע אלינו עוד באותו היום בשעה שקבענו, הוא בדק יסודית את המזגן ומצא שהמדחס הלך, הוא הציג לנו כל דבר והסביר את עבודתו בשקיפות. הוא הסביר שניתן אולי לשפץ את המדחס אך לאור מצבו רצוי להחליף בחדש. הוא הסביר את היתרונות וחסרונות שבכל דבר ואנו החלטנו בסוף להחליף למדחס חדש.
דודו הזמין במקום מדחס חדש שהגיע אליו עוד באותו יום, התברר שהגיע מדחס לא מתאים ודוד נאלץ להישאר עוד זמן כדי לחכות למדחס חדש. בינתיים הוא עשה עבודות הכנה שכללו לא מעט עבודה, הוא ניתק את המדחס הישן מהמערכת ע"י ריתוך בחום גבוה ולאחר שהגיע המדחס החדש הוא התקין אותו במקומו, שאב את האוויר והלחות שהצטברו במזגן עם משאבת וואקום, מילא גז, ווידא שהמזגן שב לעבוד בצורה תקינה ועשה אחריו סדר וניקיון.
דודו עשה עבודה מאוד מאומצת, למרות העיכובים שקרו שלא באשמתו הוא לא דחה את ביצוע העבודה למחרת, הוא הגיע ולא הלך עד שהבעיה נפתרה בצורה הכי יסודית שניתן. למרות מורכבות העבודה הוא גבה מחיר הוגן מאוד בדיוק כפי שסוכם מראש ובלי שום שינוי. התרשמתי ממנו מאוד, הן מהשירות הן מהאמינות והן מהמקצועיות שלו. מומלץ בחום.

לודמילה, נתניה

, יולי 2012

אני בעלים של פאב במרכז. בגלל טיפטופי מים מהמזגנים חיפשתי באינטרנט טכנאי מזגנים. נפגשתי עם 3-4 טכנאים שכל אחד הגיע ובעיקר בלבל לי את השכל. דודו היה ענייני, איתר את מקור הטיפטוף והסיבה לכך, הציע פיתרון מפורט וסכום שמסביר כל שקל בתוכו. קבעתי עם דודו מתי יתבצע התיקון והוא הגיע בזמן שנקבע עם סולם וארגז כלים והחל במלאכה.
הוא החליף שתי משאבות והראה לי את המשאבות החדשות בניילונים והתקן בידוד לאורך התעלות, לפי ההסבר שלו כדי שלא יהיה לחות והטיפטוף ימנע או יפסק. כשסיים, אחרי 3-4 שעות בדקנו ביחד שהמזגנים תקינים ואחרי כמה ימים הוא התקשר אליי שוב לוודא שעדיין הכל תקין.
דודו עמד במחיר ונתן לי חשבונית ואחריות לחצי שנה, הוא אחלה בחור ואני ממליץ עליו בחום.
רן מתל אביב.

, יוני 2012

הגעתי לדודו דרך האתר אחרי המלצה של חבר. פניתי אליו לצורך רכישה והתקנה של מזגן. דודו הגיע אליי לראות את המקום ולתת הצעת מחיר עבור מזגן LG, 1 כ"ס. המחיר היה סביר והוא עשה רושם של אדם מקצועי ואמין ובגלל זה קבעתי איתו להתקנה.
דודו הגיע בשעה שקבענו עם עוד עובד וכל הכלים שצריך. לפני שהתחיל בהכנה למזגן ביקש ממני חתיכת קרטון לפרוס על הרצפה על מנת שלא ללכלך, לאחר מכן ביצע את ההכנה כולל הקדיחה בקיר וחיבור החשמל. הם עבדו בערך שעתייים - שלוש ואז ביחד איתי דודו בדק שהמזגן תקין והעביר לי הדרכה קצרה לשימוש במזגן ובשלט (כי הוא קצת משוכלל יותר מהמזגנים הישנים). הוא מדבר יפה, מנומס והשירות מצויין. הסכום לא השתנה וקיבלתי חשבונית ואחריות על העבודה ל - שנה. דודו הבהיר לי שבמידה ותהיה בעיה הקשורה אליו אחרי השנה הוא יגיע לטפל בה גם אז והוא השאיר לי מס'' לפנות אליו.
עד היום בלי עין רעה המזגן מתקתק, ההתקנה הייתה לפני שנה.

שרון מכפר יונה

, מרץ 2012

הגענו לדודו מ"דוקטור קור" דרך מכרה שלנו שקיבלה ממנו שירות ושיבחה את עבודתו.
המזגן שלנו, אלקו 2.5 כ"ס הפסיק לחמם. דודו הגיע, פירק את המזגן ואיתר שהבעיה היא במשאבת החום. לאחר שהסביר לנו כי יש להחליפה והראה לנו את המשאבה הישנה והתקולה, הוא ביצע את ההחלפה כשהוא מראה לנו גם את החלק החדש בניילונים.
לאורך כל עבודתו שארכה כ- שעה, הוא מסביר לנו מה הבעיה ומה הפיתרון. ההרגשה הייתה שהוא דואג שהלקוח לא ירגיש שעובדים עליו אלא באמת נותנים לו שירות אמיתי ומקצועי וכך היה.
דודו הוא בחור חמוד, הגון, מאוד נחמד ומנומס. את הפסולת הוא אסף ופינה, בדק לפני שהלך את תקינות המזגן ואף התקשר מספר ימים לאחר מכן לוודא שלא התעוררה בעיה כלשהיא.
קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על החלקים לחצי שנה.
מה אני אגיד? תענוג לקבל שירות כזה! ממליצה בכנות!!
תודה רבה והצלחה בהמשך הדרך,
ליטל מרמת השרון.

, מרץ 2012

כשהגיעה השעה להחליף את המזגן הישן בקליניקה שלי, אני ובן זוגי חיפשנו בעל מקצוע שיוכל לבצע את הפירוק של המזגן הישן ולספק ולהתקין אחד חדש. לאחר חיפוש אינטרנטי וקריאת המלצות על דודו מ"דוקטור קור- מיזוג וחשמל" בחרנו בו כאיש המלאכה.
דודו נתן לנו הצעת מחיר מאוד סבירה עבור הפירוק והתקנת מזגן חדש של אלקטרה, 1 כ"ס, כשבנוסף לכך הוא גם ביצע את ההכנה למזגן כולל החלפה של התשתית הישנה, פינוי של המזגן הישן, הכנת תעלות לצנרת מוסתרת והתקנה של נקודת חשמל למזגן.
דודו הגיע עם עובד נוסף ותוך שעה וחצי בערך הם סיימו והשאירו את המקום נקי ומסודר. הם היו מאוד אדיבים, מנומסים ומקצועיים ודודו ווידא שהמזגן אכן עובד, מקרר ומחמם. הוא העביר לי חשבונית ותעודת אחריות ל- 5 שנים והמחיר נשאר אותו מחיר. "דוקטור קור" הם אנשי מקצוע יסודיים, אמינים ואדיבים. ואין לי ספק שעם כל בעיה או שרות נוסף שאצטרך בתחום אפנה אליהם.

תודה רבה,
שני מבית חירות

, נובמבר 2011

השירות הנהדר שקיבלתי מדודו מצדיק את המלצתי החמה ואת כל ההמלצות הכתובות עליו.
ברשותי מסגן מסוג sagh , מזה זמן רב שהמזגן אינו מקרר כראוי, ונכבה בזמן הפעלתו,לאחר ניסיונות כושלים לתקן אותו החלטתי לחפש בעל מקצוע בתחום מיזוג האוויר שיסיע לי בפתרון הבעיה.
מנוע החיפוש של "גוגל" הביא אותי לאתר "טוב תודה", התרשמתי מהשוואת המחירים בין בעלי המקצוע ומהמלצות השונות הכתובות על בעלי המקצוע.
כשקראתי את ההמלצות החמות על "דוקטור קור מיזוג וחשמל" הבנתי כי ממנו אני מעוניין לקבל את השירות.
כשדודו הגיע לביתי הוא מייד עלה על הבעיה, הוא פתח את המזגן,עלה על הגג על מנת לראות את החיבור של המזגן, והבחין כי המשאבה המוסתת את הטמפרטורה אינה תקינה, בנוסף היה חלק נוסף שמנע את תפקודו הרציף של המזגן שגם אותו הוא החליף.
דודו לא היה צריך ללכת ולחזור מספר פעמים היות וכל הציוד וחלקי החילוף היו ברשותו.
אמנם דודו איחר מעט מהשעה שקבענו, אך השירות המדהים שקיבלתי עלה על הציפיות שזה היה דבר שולי בעניי.
לאחר שדודו סיים את עבודתו הוא ניסה לבוא לקראתי וגבה מחיר נמוך מהמחיר שקבענו בתחילה.
אני מרוצה מאוד מהשירות החם שקיבלתי, מהייעוץ המקצועי וכמובן שהמחיר בסופו של דבר היה שווה הכל.
תודה רבה!

שמוליק
מתל אביב

, נובמבר 2011

אל דודו מ"דוקטור קור" הגעתי לאחר שהוא עשה עבודת מזגנים בבית של הבן שלי, מאחר ואני בעל מקצוע גם כן היה לי מאוד חשוב לקבל מטכנאי המזגנים שיבצע את העבודה בביתי את השירות שאני נותן ללקוחות שלי.
דודו הגיע אלי כמו שקבענו ביום ובשעה המדויקת עם עובד נוסף להתקנת 3 מזגנים עיליים שרכשתי (1,1.5,2 כוחות סוס).
העבודה נמשכה כיום וחצי ונעשתה על הצד הטוב ביותר, בצורה מקצועית ונקייה. המחיר שדודו גבה היה המחיר שנקבע בהתחלה והיה סביר בהתחשב בעבודה שעשה. אין ספק כי דודו ביצע עבודה טובה הוא בעל מקצוע אדיב שיודע את עבודתו ומבצע אותה מכל הלב.
כן ירבו בעלי מקצוע כמוהו, תודה.

ניסים מבאורתיים.

, אוקטובר 2011

בשעה טובה ומוצלחת הגיע היום שבו העסק שלי מוכן לפתיחה, רק בשביל שהלקוחות לא יברחו הייתי צריך להתקין מזגן בחנות :-) אני ספר במקצועי והיה לי מאוד חשוב למצוא בעל מקצוע ישיר שיעשה עבודה טובה, אל דודו מ"דוקטור קור" הגעתי דרך המלצה של חבר וכבר בשיחה הראשונה הבנתי כי זה בעל המקצוע שחיפשתי.
דודו הגיע לעסק ביום ובשעה שקבענו עם עובד נוסף וכמובן עם כל הציוד הדרוש והחל בעבודה, הם היו צריכים להתקין מזגן חדש של תדיראן וכמובן את המעבה שהותקן מחוץ לעסק, העבודה לא הייתה פשוטה מאחר ואת המעבה הם היו צריכים להתקין על הגג של העסק והייתה דרושה עבודת צוות ושיתוף פעולה ,כמובן שדודו ועובדו ביצעו אותה בהצלחה.
הם סיימו את העבודה תוך 5 שעות אחרי שהם טאטו ניקו וסדרו את כל הבלגן, ומה שהם השאירו זה מזגן עובד שמקרר נפלא.
המחיר שדודו גבה היה בהחלט הוגן ומעבר לכך שהשירות היה נפלא, דודו עשה עבודה מקצועית, טובה, נתן שירות אדיב ומהימן, בדיוק בעל המקצוע שחיפשתי.
מאז ההתקנה בעסק כבר קראתי לדודו שוב לתיקון המזגן בביתי ואין ספק שלדודו יש עוד לקוח מרוצה :-)
ממליץ בחום,

שגיא מנתניה.

, אוגוסט 2011

בבעלותי מזגן עילי של SAGA, אחד כ"ס. הבחנתי במזגן בשתי בעיות שונות: הראשונה - המזגן כל כמה שעות היה מפסיק פתאום לעבוד, ללא הודעה מוקדמת. בעיה שניה - ירידה ברמת הקירור.
ניסיתי לחפש דרך האתר טכנאי מזגנים, ומצאתי את הטלפון של "דוקטור קור". קראתי עליו המלצות שהיו מאד מרשימות וטובות, וגם בהשוואת מחירים המפורסמת באתר - הבחנתי שהוא זול בצורה משמעותית לעומת מתחרים. התקשרתי אליו, ותיאמנו ביננו מועד ביקור ליום שלמחרת.
דודו הגיע כפי שסוכם - בזמן! הוא עלה על שתי הבעיות ותיקן אותם מיד: לגבי הבעיה הראשונה - הפסקות יזומות של המזגן - הוא איבחן בעיה בקבל והתקין קבל חדש. לבעיה השניה - הירידה ברמת הקירור, דודו דווקא המליץ שלא להוסיף עוד גז במכשיר (אמר שבמקסימום זה ישפר את איכות הקירור במעלה או שתיים - אז זה החלטה שלי אם להוסיף גז או לא) - אני החלטתי להוסיף גז בכל זאת...
על מילוי גז - שילמתי לדודו 250 ש"ח, על החלפת הקבל - עוד 250 ש"ח - סה"כ 500 ש"ח על הכל. אני לא חושב שעם טכנאי אחר שהיה מגיע, הייתי יוצא יותר בזול... חוץ מזה דודו היה איש נחמד שמפגין ידע ושמח לחלוק אותו עם לקוחותיו. הוא פירט לי בפירוט רב את הבעיות, וגם הסביר על דרכי פתרון. באמת שיצאתי מרוצה מאד!

בברכה,
שמוליק

, יולי 2011

תודה לדודו מ"דוקטור קור"! המון תודה גם לאתר "טוב תודה" שממש עזר לי במציאה של בעל מקצוע איכותי וברמה!
הזמנתי את דודו כדי לטפל לי בבעית מזגן שלא הוציא אוויר קר (המזגן עבד, אך לא קירר). מדובר במזגן יחסית ישן - מזגן מיני מרכזי תוצרת חברת אלקטרה. התקשרתי לדודו והסברתי לו בטלפון את הבעיה. תיאמתי איתו זמן הגעה ליום ראשון בשעה 15:00 בצהריים - שעה שהייתה גם מתאימה לי, וגם נוחה לו.
ביום ראשון, שעה 15:00 - דודו הגיע אל ביתי בול בזמן! זה כבר "קנה" אותי, כי אני רגיל לקבוע עם בעלי מקצוע שאף פעם לא מגיעים בזמן... על כל פנים, דודו מצא שחסר גז במזגן, ולכן הוסיף גז. בנוסף, הוא גם עשה עוד כמה בדיקות כלליות למזגן (למרות שלא ביקשתי זאת ממנו) ומצא עוד בעיה נוספת שקשורה למפסקים ולכרטיס פיקוד - הוא סידר גם אותה (לדבריו של דודו, מדובר בבעיה שהיא לא "קריטית" כרגע, אבל כדאי לטפל בה עוד כשהיא "קטנה" כדי שלא תגרור בעיות גדולות יותר בהמשך).
על מילוי הגז, וכל התיקונים הנוספים שדודו עשה - הוא לקח ממני 380 שקלים. לא התווכחתי עם דודו או ניסיתי להתמקח עימו יתר על המידה, כי אני יודע שמחירים של מילוי גז בשוק, נעים היום סביב ה - 350 ש"ח, ודודו עוד גם עשה עוד עבודה "אקסטרה"... לדעתי הוא לקח מחיר ממש סביר. לדעתי אפילו קצת זול מהמתבקש!
דודו הוא בן אדם אמין, איש טוב, איש שיחה, בחור אדיב ורציני - אני ממליץ עליו מאד!

בתודה מראש,
אמנון

, יולי 2011

ביום שישי האחרון, הייתה לנו בעיה במזגן שהפסיק לקרר. הקשתי באינטרנט "טכנאי מזגנים", והגעתי לאתר טוב תודה. הסתכלתי באתר, ברשימת הטכנאים המופיעים, ושלחתי לשניים מהם הודעות SMS במטרה שיחזרו אליי. טכנאי - אמנם לא חזר, אבל אחרי חצי שעה, התקשרה נציגה חביבה מהשירות לקוחות של האתר - שאלה אם הסתדרתי ואם אני רוצה שהיא תפנה אליי טכנאי מומלץ... עניתי לה - בשמחה, ותוך חמש דקות, חזרו אליי שלושה טכנאים במקביל - מטעם האתר.
דודו מ"דוקטור קור" היה הראשון שחזר אליי. עם כל זה שהיה עמוס, וגם היה מדובר ביום קצר (יום שישי), הוא עשה את כל המאמצים כדי להתפנות אליי, וכן להגיע לביתי. בסביבות השעה 12:30, הוא באמת הופיע כמו שהבטיח.
אני, עוד כשהבעיה הופיעה, הנחתי שמדובר בבעית גז - כלומר חסר גז במזגן. כשדודו בא ובדק את המזגן, הוא מצא שלחץ הגז במידה מספקת, והבעיה האמיתית היא בכבל שמחבר בין המנוע למזגן (קבל). דודו החליפו בעלות של 350 שקלים - בכך הוא שם קץ לבעיה מיד!
אני לא מתמצאת במחירים, אבל לאחר שדודו עזב, סיקרן אותי לדעת אם זה באמת המחיר שטכנאים לוקחים על קבל חדש. זכרתי שבאתר "טוב תודה" יש פונקציה להשוואת מחירים. נכנסתי לאתר, וראיתי שהמחירים באמת נעים סביב ה - 350 ש"ח. בנוסף, ראיתי במו עיניי ש - 350, זה גם המחיר שדודו מ"דוקטור קור" רשם.
פעם ראשונה שראיתי אמינות בפרסום, וגם פגשתי בבעלי מקצוע שנאמנים למילה של עצמם! כל הכבוד!

בברכה,
סיגלית שמואל

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

דוקטור קור- מיזוג אוויר מתמחה במתן שירות תיקון מזגנים ,התקנות מזגנים ומכירת מזגנים מהחברות המובילות בתחום המיזוג. כמו כן ניתן לקבל יעוץ ,תכנון והתקנה תוך כדי הקפדה על שירות אדיב אמין מקצועי ואיכותי. אנו נותנים פיתרון מידי באיתור תקלות ותיקונן ואחריות מלאה על כל תיקון! זכרו! שילוב של איכות התיקון ומחירים סבירים זהו שילוב מנצח!! טכנאי מיזוג יש הרבה – אבל דוקטור יש רק אחד!! דוקטור קור – מיזוג אוויר

דוקטור קור - מיזוג

דוקטור קור - מיזוג

דודו כריסי


9.5

052-2598623
 

דוקטור קור - מיזוג

דודו כריסי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2598623 חייג