כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הנוף שלנו

9.4
גליל בר זיו
עבודות גינון
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: באר שבע

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2012

התחלנו להשתעמם מהגינה הישנה ולכן החלטנו לחדש, פנינו לגליל מ"הנוף שלנו" לאחר המלצה של מכרה.
גליל הגיע אלינו למס'' פגישות ובשילוב של הרצונות והרעיונות שלנו והיצירתיות והניסיון שלו הגענו לתוכנית מסוודרת ומוצלחת. גליל נתן לנו הצעת מחיר ו"ניגשנו" לעבודה.
השינוי כלל: שתילה של צמחים חדשים, התקנת תשתית של מערכת השקיה, עיצובים כגון: שביל מפותל מאבני טוף בשילוב עם צמחיה ולצידו אבני מדרך וצמחיה שיצרה מעין מבוך. התוצאה הסופית הייתה כל כך לשביעות רצוננו שבהמשך גליל הפך להיות הגנן שלנו והוא מתחזק את הגינה פעם בשבוע מזה שנה.
גליל סיים את העבודה בשבוע, עמד בזמנים כמו שעון שוויצרי ובמהלך השבוע על בסיס יום- יומי הוא ווידא שהכל נראה בסדר ושאין בעיות או הערות לתיקון ושיפור.
איש מאוד חמוד, יסודי ואמין.
יאיר מבאר שבע

, מרץ 2012

לפני גליל היה לי גנן שטיפל בגינה ולא כל כך אהבתי את צורת העבודה שלו, לכן התייעצתי עם משתלה שהכרתי והם המליצו לי על גליל מ"הנוף שלנו".
גליל בעצם ביצע שינוי של כל מיני פעולות שגויות שביצע הגנן הקודם כגון: החלפה של עצים, פרחים וצמחים והתאמתם לסוג האדמה, מזג האוויר והעונה. החלפת גדר חיה מצמחים מטפסים שלא מצאה חן בעיניי לחלוקי נחל וכדים והתקנה וסידור של אדניות מאוד גדולות באורך של 1.5 מ'' אורך, הייתה לי מערכת השקייה מאוד קשה לניהול שהממטרות לא הוציאו מים- גליל תיקן לי אותה ומנע ממני להחליפה, למרות שע"י החלפתה הוא היה מרוויח עוד כסף ותחזוקה שוטפת של הגינה פעמיים בחודש.
גליל דואג לשביעות רצונו של הלקוח. הוא מקשיב ומנסה להבין מה הלקוח אוהב תוך כדי שהוא מביע את דעתו ותורם מהיצירתיות והניסיון שלו להחלטה משותפת.
גליל הוא איש מאוד מדוייק, גם במבחינת הזמנים וגם מבחינת העבודה עצמה, הוא מאוד יסודי ותמיד משאיר לי את הגינה נקייה ומסודרת, רואים שאכפת לו מהגינה וגם ממך כלקוח.
מעבר להכל גליל הוא אדם מאוד אמין וישר לא פעם הוא יכל לקחת יותר כסף ולא לקח ופעם התבלבלתי ונתתי לו יותר כסף והוא הסב את תשומת ליבי לכך.
גליל הוא גנן ואדם משכמו ומעלה, יש בו כל ערך שדרוש בבעל מקצוע איכותי.

אילנה מלהבים

, ספטמבר 2011

כבר תקופה ארוכה חיפשתי גנן שיתחזק לי את הגינה באופן שוטף, עד שבאופן אקראי נתקלתי באחד משכניי אשר נתן לי את מספר הטלפון של הגנן שלו.
לא היססתי פעמים, ומיד התקשרתי לגליל מ"הנוף שלנו".
גליל הגיע לראשונה לביתי על מנת לראות את גודל הגינה, לראות את עיצובה ובעיקר לקבל התרשמות כללית מהבית ומהגינה, וכמובן שגם אני אתרשם.
שוב, הפגישה עם גליל רק חיזקה בי את האמון בו ומהר מאוד רציתי שיתחיל לתחזק את גינתי ולטפח אותה כפי שאני אוהבת. גליל מגיע לביתי מידיי חודש, יום לפניי הגעתו מצלצל על מנת לוודא שיש מישהו בבית, במידה ומאחר הוא מודיע על כך ומגלה אחריות רבה.
גליל אמון על כל טיפול הגינה החל מהשקיה, ריסוס נגד מזיקים, ניקיון, גיזום צמחים ועצים, השתלה של צמחיים וכדומה.
מידיי פעם כשאני מעוניינת לשדרג את הגינה ולהוסיף משהו חדש גליל תומך ברעיונות שלי, מייעץ לי בהתאם לתקציב שלי ובהתאם ליופי של הגינה ומיד נענה לבקשתי. לאחרונה גליל הקים בביתי פינת זולה שמשמחת בעיקר את ילדי ואת אורחי.
היום אני נהנית לצאת לגינתי ולראות את שלל הגוונים של הצמחים, את פינת הזולה הנקייה. גליל הינו אדם רציני ומאוד מקצועי, רואים שהוא אוהב את עבודתו ונותן את כל כולו.
אני ממליצה עליו בחום רב, ויודעת כי דרכינו לא תיפרד בתקופה הקרובה

בברכה,
סיגל ממיתר.

, ספטמבר 2011

גליל מ"הנוף שלנו" הוא הגנן הקבוע שלנו ועליו אנו לא מוותרים!!
אני מכיר את גליל עוד מתקופת הצבא, וכבר מאז גיליתי את הפוטנציאל הרב שלו, המקצועיות והמסירות. גליל עובד אצלי קרוב לשנתיים, מאז הקמת הגינה המרהיבה שבביתי בעומר הוא אחראי לתחזוקה השוטפת שלה.
גליל מגיע לביתי פעמים בחודש, אני סומך עליו בעניים עצומות, כך שהוא מגיע בעיקר בימים שנוחים לו, מבצע את עבודתו בשקט ובצורה הטובה ביותר.
גליל אחריי לגיזום, עקירה, ריסוס, השקיה, טיפוח,וניקיון. ובכל פעם בה הוא מגיע לביתי לבצע את עבודתו והוא עושה זאת בצורה יסודית, לעולם לא מאחר או מבריז, ואם כן הוא מודיע על כך מראש.
הדינאמיקה עימו היא מאוד נעימה ונוחה כי מדובר באדם אדיב ונעים ללקוחותיו.
בזכותו הגינה נראית מרהיבה וכייף לצאת אליה ולשאוף את האוויר הנעים .

בברכה,
איתי
מעומר

, ספטמבר 2011

אני מכיר את גליל מ"הנוף שלנו "מזה שלוש שנים, גליל אחראי לתחזוקה השוטפת של הגינה בביתי שבבאר שבע.
גליל לא היה הראשון שהקים ובנה את הגינה, לאחר שאני ואשתי חיפשנו בעל מקצוע שישדרג את הגינה אמרנו תודה שמצאנו את גליל, כי מהפעם הראשונה גליל מבקר אותנו מידיי חודש, פעמים בחודש.
העבודות של גליל נעשות ברמה גבוהה מאוד, אני סומך עליו ועל היצירתיות שלו בעניים עצומות.
מידיי פעם שגליל מגיע לביתי, הוא עוסק בדברים השוטפים כמו השקיה, גיזום צמחים, ניקיון סביבה, דישון, גיזום דשא, עקירת צמחים, ריסוס נגד מכרסמים וחרקים שונים. וכמובן מידיי פעם הוא מגיע על פי דרישותיי לעצב, לטפח ולשדרג את הגינה.
אני מרוצה מאוד מעבודתו של גליל, מדובר באדם חיובי, ונעים. מגיע בזמן ותמיד מגיע עם רעיונות חדשים ומקוריים.
אני סמוך ובטוח שאני אמשיך להשתמש בשירותיו של גליל, כי על אנשים טובים ומקצועיים לא מוותרים כל כך מהר.
ממליץ בחום!

אבי
מבאר שבע

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

תאור העסק

הנוף שלנו הוקם מתוך אהבה אמיתית לטבע ולכל הנוגע בו . החברה מנוהלת על ידי גליל בר זיו , שסיים את לימודיו במכללת רופין כהנדסאי אדריכלות נוף. המשפט המייצג של הנוף שלנו הוא "הלקוח מחייך-הגינה מחייכת" , הן בתכנון גינות פרטיות , בהקמתן ובאחזקה השוטפת והן בגינות ציבוריות. אנחנו מתמחים במתן יעוץ וביצוע בכל הנוגע לצמחייה , הדברה , דישון , השקיה ממוחשבת , הקמת בריכות נוי, התקנת דשא סינטטי ועוד... החברה מעסיקה צוות מיומן ומנוסה בהקמה ואחזקת גנים פרטים וציבוריים. בחברת הנוף שלנו , כל פרויקט חדש מטופל

הנוף שלנו

הנוף שלנו

גליל בר זיו


9.4

073-2721583
 

הנוף שלנו

גליל בר זיו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721583 חייג