כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פנדה קור

9.6
יעקב מלכה
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הנשיא 9, גבעת שמואל

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, יולי 2013

פניתי ליעקב דרך האתר, קראתי המלצות ואחרי שהתקשרתי אליו התרשמתי לטובה ממנו והזמנתי אותו להגיע לביתי. יעקב הגיע בזמן ולאחר בדיקה שביצע איתר את התקלה הסביר לי כי מדובר במחסור בגז, את המחיר הוא הסביר כי יציין לאחר שיבדוק את כמות הגז החסרה.
יעקב דאג להביא את כל הציוד למרות שלא היה צורך בסולם שלו מאחר והיה את הסולם האישי שלי, הוא מילא את הגז, ווידא שהמזגן אכן מקרר ואף דאג שאהיה עד לפעולתו התקינה. יעקב הציע לי את הפתרון הזול והיעיל ביותר למרות שיכל לסבך את העניין ולתת פיתרון יקר יותר והסביר לי בדיוק מה הסיבות לפתרון שנבחר.
הוא נתן שירות אדיב עבד בשקיפות ושמר על סדר וניקיון. הוא נתן מחיר סביר ואף נתן לי חשבונית, הכי חשוב- המזגן חזר לקרר כמו חדש. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
גדי מרחובות

, מאי 2013

השבוע שמתי לב שלא יורדים מים כאשר המזגן עובד, ושיש נזילה קטנה של מים. נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי טכנאי מיזוג אוויר מאזור השרון והגעתי לדף המלצות של "פנדה קור" - שהיו מעולות!
הרמתי טלפון ליעקוב, הסברתי לו מה הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר כללית בטלפון והגיע אלי יום למחרת. יעקוב הסביר לי כי צינור הניקוז שלי סתום - ולכן הצטברה נזילה.
הוא שיחרר את הסתימה בצינור, וחיזק אותו טוב יותר למזגן. מכיוון שזה היה טיפול קטן, הוא לקח ממני סכום קטן והוגן. הייתי מרוצה ממנו מאוד, וכיף להיתקל בבעל-מקצוע ישר ולא תאב בצע כמו כל השאר.
רפי, רעננה.

, מאי 2013

לפני זמן מה, כשהמזגן בביתי לא עבד בצורה תקינה - פניתי ליעקוב "פנדה קור" מהאתר שלכם כדי שיבוא לסדר. יעקוב התגלה כאיש מסביר פנים, והיה מאד אדיב כלפיי בשיחת הטלפון. כשהסברתי לו מה הבעיה, וכיצד המזגן שלי "מתנהג" - הוא הסביר לי שיש כמה תקלות אפשריות ולכן הוא צריך להגיע ולראות במו עיניו את המזגן בכדי לתת לי הצעת מחיר.
סיכמנו בינינו שעה שהייתה נוחה גם לי וגם לו - לשמחתי יעקוב הקדים והגיע קצת לפני הזמן שקבענו וניגש לעבודה, בלי יותר מדי דיבורים מיותרים - הוא פתח את המזגן ואבחן תקלה ב"קבל".
הוא ירד אל האוטו כדי להביא את החלק החדש - פירק את הקבל הישן תוך כדי שהוא מראה וגם מסביר לי בדיוק איך ניתן לזהות את הבעיה. תוך פחות מרבע שעה המזגן כבר היה מסודר, ולסיום אפילו עשה בדיקה כללית על חשבונו לראות שאין תקלות נוספות.
יעקוב לקח ממני סכום סביר לחלוטין - אני ממליץ עליו בחום, ואשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!
מיקי, כפר-סבא

, נובמבר 2012

אין לי מספיק סופרלטיבים לתת בשביל לתאר את העבודה הנהדרת שפנדה קור עשו אצלי. תודה קודם כל לאתר שלכם על שדרככם הגעתי אליו, בעל מקצוע כמו יעקב הוא כבוד לאתר ולמקצוע!
הייתה אצלי בעיה של נזילה כרונית מהמזגן בשל סדק ארוך בבריכה שלו, הזמנתי בעבר בעלי מקצוע שיעצו לי להחליף לבריכה חדשה, תיקון שהעלות הכוללת שלו הייתה מגיעה קרוב לסכום של המזגן עצמו. הפתרון החלופי היה כבר לקנות מזגן חדש וזהו ובאמת כמעט שהתייאשתי מהמזגן הנוכחי והלכתי על רכישת מזגן חדש.
במקרה נתקלתי באתר טוב תודה ובשיטוט באתר מצאתי את כרטיס העסק של פנדה קור, קראתי המלצות שמאוד הרשימו אותי, החלטתי לנסות לפנות אליו אולי אשמע משהו חדש. יעקב היה זמין לביקור מיידי ובתוך כמה שעות הוא הגיע, בדק את המזגן והציע לי פתרון חלופי מעולה. במקום לבזבז כסף על בריכה חדשה הוא הציע להרכיב בעצמו אגנית מפח בצבע תואם של המזגן, הוא ילחים ויבנה אותו בעצמו יחד עם תעלת ניקוז שתצא מחוץ לקיר והמחיר שהוא הציע על עבודה כזו חוסך לי יותר מחצי מעלות התיקון. כמו שהוא הציע כך בדיוק הוא עשה. הוא חזר אליי עם אגנית יפה ומעוצבת שמתאימה בדיוק למזגן, היא התלבשה יופי על המזגן וסיפקה לנו פתרון מושלם והרמטי לבעיית הנזילה שהיתה.
מעבר ליצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסא שהפגין יעקב במטרה להוזיל עבורי את עלויות התיקון יעקב הוא גם בחור מקסים, חמוד, אמיתי וישר, שתענוג אמיתי לעבוד איתו. מפתיע ונעים לגלות שישנם בעלי מקצוע הגונים ומקוריים כמוהו. יבורך!

צביקה, תל אביב

, יולי 2012

המזגן (עילי של אלקטרה, 2 כ"ס) בגן הילדים שלי טיפטף תקופה ארוכה וטכנאי קודם ליעקב אמר שהבעיה מסובכת והתיקון יקר מאוד. החלטתי לנסות את מזלי ולשמוע חוות דעת נוספת ופניתי לאינטרנט לחיפוש. הגעתי לכרטיס העסק של "פנדה קור" באתר טוב תודה ובשיחה עמו הוא הסביר את עלות התיקון ועלות הביקור לאחר הסכמתי קבענו שהוא יגיע למחרת. יעקב הגיע בזמן עם סולם וכל מיני כלי עבודה וניגש לבדוק את המזגן ואת מקור הטיפטוף. לאחר הבדיקה הוא איתר הבעיה והסביר לי את הפיתרון לכך שהוא בעצם נורא פשוט ומסתכם ביצירת טוואי חדש של צינור הניקוז. לאחר התיקון הוא בדק והראה לי שהטיפטוף פסק וניקה אחריו את הסביבה. הוא הוסיף וייעץ לי לגבי טיפול ובאופן כללי השימוש הנכון והיעיל במזגנים.
היחס היה אדיב והגון, הוא גבה רק את עלות הביקור ונתן לי חשבונית עבור כך. אני ממליצה בחום לקחת את שרותיו של יעקב מפנדה קור.

רחל מקרית אונו.

, יוני 2012

חיפשתי באתר טכנאי מזגנים ומתוך הרשימה יעקב היה היחיד שענה. הסברתי לו שהמזגן הרצפתי, 3 כ"ס של אימי לא מקרר והוא נתן לי הצעת מחיר בסיסית למגוון הפתרונות.
יעקב הגיע לפני הזמן שנקבע, הוא הגיע עם עובד נוסף והחל בבדיקה דקדקנית של המזגן. יעקב ניסה כל פיתרון אפשרי, תחילה הוא מילא גז כשראה שלא זו הבעיה ביצע שוב בדיקה ואז זיהה חור בסוללה שנוצר מחיבור פלטה שנעשה ע"י הדיירים הקודמים של הדירה, הוא סתם את החור בהלחמה ואז בדק ביחד איתנו שהמזגן תקין והבעיה נפתרה. יעקב בחר שלא לחייב אותנו על מילוי הגז וגם על הפיתרון הוא הוזיל עלויות על מנת שבעל הדירה של אמא שלי יאשר לה את התיקון, וכל זה רק כדי לא להשאיר אישה מבוגרת שסובלת מהחום ללא מזגן. הוא לא חייב אותה על הגז שברח ולא העלה מחיר למרות שעבד הרבה שעות מעבר לזמן שהיה אמור עבור הסכום שהוא ביקש (בערך 4-5 שעות). לאורך כל השירות יעקב עבד בסבלנות רבה ואדיבות ראויה לשבח, הוא הסביר לנו כל פעולה שעשה. אימי הרגישה בטוחה איתו ושהוא דואג לצרכיה. יעקב והעובד שלו השאירו אחריהם מזגן מתוקן וסביבת עבודה ללא רבב. קיבלנו חשבונית ואחריות לחצי שנה (נוסף על ההוזלה במחיר!) ללא ספק יומלץ ויוזמן.

איילת מפתח תקווה

, אפריל 2012

ערב חג הפסח, לאחר נקיון מאסיבי של המקרר, הוא הפסיק לקרר .
דרך אתר זה פניתי למס' בעלי מקצוע ובין היתר הגעתי ליעקב מ"פנדה קור". בשיחה עם יעקב הסברתי לו שהמקרר הפסיק לקרר אחרי הניקיון ושאני הנדסאי חשמל במקצועי ואם יש לו פיתרון להציע לי שאני אוכל לסדר לבד. יעקב נענה לבקשתי ושאל אותי לסוג המקרר לאחר מכן נתן לי מס' אופציות שיתכן וקרו: המקרר קפא, המאוורר הפסיק לעבוד או התרמוסטט התקלקל. ניגשתי למקרר, פירקתי, בדקתי וראיתי שבאמת המאוורר לא עובד, כפיתרון החלפתי את מקור המתח של המאוורר והנורה וחצי שעה לאחר מכן הוא התחיל לעבוד ללא ביקור של יעקב או כל איש מקצוע אחר. לאורך כל הזמן הזה יעקב נשאר איתי על הקו ייעץ, תמך ועזר בסבלנות ובנכונות לעזור אפילו שלא קיבל תמורה כספית. הוא אפילו התקשר אחרי שניתקנו את השיחה להמליץ לי לפתוח ולסגור את המקרר ליתר ביטחון.
בקיצור, יעקב הוא בעל מקצוע משכמו ומעלה, הוא הוכיח את מקצועיותו ואת תודעת השירות הגבוהה שלו וכל זה מבלי שראיתי את פניו. כייף גדול לקבל כזה שירות!

תמיר מרמת השרון.

, נובמבר 2011

כשיש בעיה במקרר והוא מפסיק לקרר זה אחד המצבים שבו אתה צריך בעל מקצוע נייד ומיד.
הגעתי ליעקב מ"פנדה קור" דרך אתר "טוב תודה", העובדה שהעסק של יעקב נמצא בקרבה לביתי חיזקה את העובדה שהוא מתאים לעבודה, וההמלצות החמות שנכתבו עליו רק איששו את זה.
המקרר שברשותי, מקרר מסוג LG הפסיק לקרר, כאשר פניתי ליעקב הוא היה באמצע עבודה גדולה בתחום המזגנים אך מאחר והבין כי בעייתי דחופה לא פחות הוא קבע איתי שעה עוד באותו היום.
יעקב הגיע בזמן, אפילו מעט לפני והחל בעבודה, המקרר היה מלא בגושי קרח אז יעקב החל בהוצאת הגושים וניקוז כל הצינורות, לאחר מכן ניסה לאתר את התקלה ולא וויתר עד שלא נמצאה. הסתבר שישנו חוט שנשרף במקרר ומתוך 150 חוטים שיש במקרר הוא הצליח לאתר את החוט השרוף ולהחליפו בחדש, בזכות יעקב המקרר עובד ומקרר מצויין!
בהתחשב בעבודה שביצע המחיר שגבה היה סביר ואף נמוך, ובייחוד שהשאיר אחריו את המטבח נקי ומסודר עם מקרר תקין :-) יעקב הינו בעל מקצוע אדיב נחמד, חייכן ומעל הכול מקצועי ומהימן!

תודה על השירות, ממליץ בחום.
יעקב מבני ברק.

, ספטמבר 2011

המזגן שבביתי פשוט הפסיק לעבוד!
וכידוע, בימים חמים כאלה, אינך יכול להמתין בהזמנת איש מקצוע לתיקון המזגן.
היות ואני ובעלי לא מכירים אנשי מקצוע בתחום הנ"ל התחלנו לחפש באופן אקראי אנשי מקצוע בהתאם לאיזור מגורינו.
מצאנו כי יעקוב מ"פנדה קור" עובד באיזור חולון ולכן החלטנו להתקשר אליו.
יעקוב הגיע ביום ובזמן שקבענו, אני לא הייתי בבית בעת הגעתו אך בעלי לא הפסיק לשבח את יעקוב ואת עבודתו.
יעקוב הגיע, בחן, בדק ומצא כי מדובר בדליפת גז,(אכן חשדנו בכך).
עבד בצורה יסודית ונקייה.
אני ובעלי מורוצים מיעקוב ומעבדותו, וממליצים עליו בחום.

בברכה,
מאיה מחולון.

, יולי 2011

הייתי צריכה חברת מזגנים, ומצאתי את הטלפון של חברת "פנדה קור" אצלכם באתר. אחרי שבדקתי וניסיתי אותם, אני שמחה להגיד שקיבלתי מהם שירות אמין, מהיר וטוב! הם בהחלט ראויים להיות אצלכם באתר! כמו כן הם גם בהחלט ראויים לכל ההמלצות שקיבלו - וגם אני שמחה להוסיף את המלצתי החיובית עליהם לרשימה.
אני ובן-זוגי, גרים ברמת גן. יש לנו בסלון מזגן עילי של אלקטרה (מזגן בן ארבע שנים). כשבאנו להפעיל אותו הוא לא קירר היטב, וחיפשנו טכנאי מזגנים שיגיע לבדוק - ככה בעצם הגענו ליעקב מ"פנדה קור".
עוד בשיחת טלפון, יעקב היה ממש אדיב. אחרי שהסתכל ביומן שלו, אמר שיוכל להגיע יותר מאוחר בערב. כמו כן הוא גם כבר פירט לנו בטלפון תעריפים אפשריים לתיקונים: אמר שעל ביקור הוא לוקח 200 שקלים. במידה ותהיה בעיה יותר רצינית, או ידרש החלפה של חלק, המחיר של הביקור יקוזז בהתאם.
קצת יותר מאוחר, וכמו שיעקב הבטיח - הוא באמת הגיע. אחרי שבדק את המזגן - הוא מצא שאין שום בעיה קריטית. מה שבסה"כ היה צריך לעשות כדי "להחזיר את המצב לקדמותו" זה לנקות את הפילטרים שלו. יעקב הוציא את הפילטרים מהמזגן, שטף אותם באמבטיה, נתן להם להתייבש כמה דקות בשמש בחוץ, ואחרי זה הרכיב אותם בחזרה (בדק גם כמובן שהכל עובד).
תוך כדי העבודה, הוא גם הראה והסביר לנו בדיוק מה הוא עושה ואיך, על מנת שגם אנחנו בהמשך נוכל לעשות את זה בעצמנו, ולא סתם נצטרך כל פעם לקרוא לטכנאי שיעשה את זה בשבילנו - מה שלדעתו זה "סתם בזבוז כסף"...
גם על מחיר הביקור - בגלל שהיה מדובר בעבודה פשוטה, הוא עשה לנו קצת הנחה... במקום לקחת 200 ש"ח כמו שאמר בשיחת הטלפון, לקח בסוף רק 180. מאד הייתי מרוצה מהשירות. שמרתי את הטלפון של יעקב, ואשמח להזמין אותו בעתיד שוב, אם יהיו בעיות קצת יותר רציניות במזגן.

בתודה,
דנה

, יוני 2011

קובי הוא חמד של בחור... פגשתי לא מעט טכנאים, אבל בן-אדם כמו קובי לא פוגשים כל יום :-)
החביבות, המהירות, המקצועיות, האכפתיות והמסירות - כל התכונות האלו של קובי - בפירוש "קנו" אותי ! הוכיחו לי שני דברים: שגם עשיתי את הבחירה הנכונה בזה שבחרתי בקובי ושגם "טוב תודה" הוא אחלה של אתר!!
יש לנו בבית מקרר ישן של תדיראן. יום שישי, שבוע שעבר - הבחנו שהמקרר לא עובד כמו שצריך... הפריזר התחיל להפשיר לנו את המוצרים (הבשר, הגלידות וכו'). חשבנו בהתחלה שאולי הילדים שיחקו עם המקרר ולא סגרו את דלת הפריזר כמו שצריך... החלטנו להמתין שתיים עשרה שעות - אבל לאחריהם ראינו שאין שום שינוי - הפריזר עדיין לא מקפיא היטב. החלטנו להזמין טכנאי.
יום שבת - שעה שמונה בערב - שלחתי לקובי מ"פנדה קור" - SMS דרך האתר. בשעה שמונה בבוקר של יום ראשון, קובי התקשר אליי ושאל מתי מתאים לי שהוא יגיע. קבענו לשעה 13:00 בצהריים של יום ראשון.
כשקובי הגיע ובדק את המקרר, הוא מצא שגוף החימום הלך ואמר לי שצריך להחליפו. קובי פירק את גוף החימום, נתן לי הערכת מחיר לגוף חימום חדש והבטיח לי שיעשה את כל המאמצים כדי להשיג לי את החלק ביום יומיים הקרובים. חשוב לי להדגיש, שבגלל שמדובר במקרר מדגם ישן, קובי התריע מראש, שלא יהיה כזה פשוט למצוא את אותו החלק, אבל הוא ישתדל לעשות את המקסימום. עוד באותו הערב - קיבלתי טלפון מקובי, שהגוף חימום בידיו, ושהוא יבוא להתקין לי אותו כבר מחר. שמחתי!
קובי, כמובטח - הגיע יום למחרת. נדהמתי לגלות שהגוף חימום החדש שקובי הביא עימו - היה זהה אחד לאחד לזה שהתקלקל... קובי הרכיב את גוף החימום. בדק שהכל עובד כמו שצריך, שילמתי לו 580 ש"ח (שזה בערך כמו המחיר שהעריך בהתחלה), וזהו! המקרר והפריזר - חזרו לעבוד כמקודם.
המון המון תודה קובי - על זה שאיבחנת את התקלה במהירות, פתרת אותה במהירות, ולקחת את המחיר הנקוב כפי שהתחייבת! כל הדברים האלו מצביעים על זה שאתה טכנאי רציני, ומגיעה לך על כך המלצה חמה ממני אלייך!

תודה,
יפית אלקן

, יוני 2011

אנחנו גרים בגבעת שמואל והמזגן הפסיק לעבוד ביום חמישי בלילה. אלה היו ימים חמים מאוד והיה חשוב לנו לתקן את המזגן לפני שבת, לכן חיפשנו טכנאי מהאזור. יעקב הגיע אלינו לתיקון המזגן ביום שישי בבוקר, והשקיע בעבודתו מעל ומעבר עד לפתרון הבעיה.
בנוסף לבעיה עם המזגן הייתה בעיה גם בשלט – אז הוא השאיר לנו שלט חלופי ועוד באותו יום דאג לנו לשלט חדש ולפילטר חדש.
לאחר שעשה ניקוי יסודי למזגן גם שם לנו ספריי – שהפיץ ריח טוב בכל הבית.
המזגן הוא בן למעלה משמונה שנים – ונראה לי שבזכות הטיפול המסור של יעקב הוא יזכה לעוד שנים ארוכות וטובות.
אין לי ספק שבעת הצורך – נשתמש שוב בשירות שלו וגם נמליץ לחברים עליו.

, מאי 2011

חיפשתי טכנאי מזגנים בעקבות בעיה שהייתה לי במזגן. חיפשתי טכנאי שעובד באזור שלי (אזור גבעת שמואל) ומצאתי את הטלפון של חברת "פנדה קור" (נזכרתי גם אחרי זה, בדיעבד, שיצא לי להיתקל ברכב של החברה עם הלוגו של הדב פנדה, מסתובב לפעמים בשכונה).
לא הכרתי אותם לפני כן, אבל החלטתי בכל זאת לנסות. היה לי חשוב למצוא טכנאי שיגיע אליי בהקדם האפשרי, כדי לפתור לי את הבעיה במהירות. דיברתי עם יעקב שהוא הבעלים של "פנדה קור", שנתן לי הסבר ענייני ומפורט לגבי המחירים שהוא לוקח ונושא התשלום.
אמרתי ליעקב שאינני יודע בדיוק להצביע על הבעיה - המזגן עובד, וגם המאוורר, אבל הוא פשוט לא מקרר. יעקב אמר לי שעל ביקור הוא לוקח 200 שקלים. במידה ויהיה צורך לעשות תיקון, הוא יתן לי הצעת מחיר על המקום, ואז המחיר של הביקור יקוזז מעלות התיקון. אם יהיה צורך בתיקון חשמלי קטן או החלפה של חוט - המחיר שהוא לוקח על תיקון כזה הוא גם מחיר של ביקור.
תוך מספר שעות, יעקב הגיע לביתי בשעה שהבטיח ואמר. יעקב עשה למזגן בדיקה יסודית ומקיפה (השתמש בכל מיני מכשירים, עשה בדיקה כדי לבדוק את לחץ הגז). הוא מצא שהבעיה היא באחד החיישנים. היה לו את החלק בהישג יד, והוא החליף לי אותו על המקום. התיקון יצא 250 שקלים.
אהבתי מאד את הגישה החיובית של יעקב, ובעיקר את השירות. גיליתי בחור יהודי דתי נחמד, שמביא את הלב שלו לעבודה ועם הרבה רצון טוב. הוא השאיר לי את כרטיס הביקור שלו, ומאז יצא לי להפנות אליו קרוב משפחה שגם נזקק לשירות (התקנה של מזגן). אני באופן אישי אשמח להשתמש בשירותים שלו שוב (בתקווה כמובן שלא אצטרך יותר מדי) וגם לשלוח אליו עוד הרבה מאד לקוחות.

בברכה,
יוסי - מגבעת שמואל

, מאי 2011

יעקב מלכה הוא פשוט בחור זהב!
אמן ואמן שיזכה לחיים ארוכים ולמצוות. הוא השיב לי לחיים מקרר ישן שכמעט עמדתי לזרוק (ארבעה טכנאים שהזמנתי לפני יעקב, אמרו לי להעיף את המקרר לכל הרוחות, שהלך למקרר המדחס ושאין לי טעם להשקיע במדחס חדש, כי זה סיפור של כמה אלפי שקלים...).
בקיצור, לאחר שהזמנתי ארבעה טכנאים, מצאתי את הטלפון של יעקב ממש במקרה. היה לי עלון פרסומי שלו בתיבת הדואר, והחלטתי לבדוק גם אותו. הגיע אליי חמד של בחור. עלם צעיר, חובש כיפה, עם הרבה רצון טוב לעזור. הוא עשה לי טיפול יסודי למקרר: החליף גומיות בדלתות, מילא גז, שם תרמוסטט חדש, ועוד כמה חלקים נוספים שאיני זוכרת את שמם... יעקב עשה לי מקרר שעובד עכשיו כמו חדש, ובמחיר ממש זול. הוא ראה שאני אישה מבוגרת, שאני לא כל-כך מבינה, שאני לא מתמצאת בדברים הטכניים האלה ושאני לא יודעת מה לעשות... הוא לא ניצל את המצב שלי כדי להוליך אותי שולל ולעשות עליי קופה.
בנוסף, גם הידית של הדלת שפותחת את המקרר שלי, היא שבורה - יעקב הבטיח שיחפש לי כזה חלק, וברגע שימצא הוא יבוא להתקין לי במחיר מוזל.
כל הכבוד לו. בחור טוב, עם הרבה נכונות לעזור. אני שמחה שהגעתי עליו, ואני ממליצה עליו ביותר!

המון תודה,
חיה מזרחי - בני ברק

, מאי 2011

שלום לכולם,
אני מעוניין להמליץ בחום על יעקב מלכה מחברת "פנדה קור". בן אדם תותח, שמבין את המלאכה שהוא עוסק בה. יעקב הוא בן אדם ישר שהגינות ואמפתיה אצלו זה ערך עליון. לי באופן אישי, עדיין לא יצא להיתקל בבעלי מקצוע דומים לו. מכל הלב אני אומר - יעקב הוא בחור צעיר, שעל פניו נראה שמדובר באדם שהוא בתחילת דרכו. אם הוא ימשיך בגישה הזאת הוא לדעתי יגיע רחוק!
בכל מקרה הייתה לי בעיה טכנית במזגן. מדובר במזגן שלא הפעלנו אותו תקופה ממושכת, וכשבאנו להפעיל אותו בתחילת הקיץ הנוכחי הוא פשוט לא עבד.
הזמנו טכנאי שירות של חברה גדולה ומוכרת (שאת שמה אני לא אציין) - אותו בן אדם, עם כל הידע והניסיון שיש לו כביכול, קבע שהמדחס הלך, וניסה להשחיל לי תיקון של כמעט 3000 שקל. הבן-אדם כבר היה על סף פירוק של כל המזגן ולהתחיל לעבוד - אמרתי לו לא תודה, ושאני אחפש אלטרנטיבה אחרת...
ממש במקרה, קיבלתי את הטלפון של יעקב. חבר טוב המליץ לי עליו. הגיע אליי בחור צעיר חובש כיפה. בהתחלה, אני חייב להיות כנה, הטלתי בו קצת סקפטיות בגלל צעירותו... מהר מאד התבדיתי. יעקב עשה בדיקה מקיפה למזגן. הוא קבע שלא הלך המדחס ולא נעליים. הכל עובד תקין - בסה"כ המדחס קצת נסתם בגלל שלא הפעלנו את המזגן במשך הרבה מאד זמן. יעקב עשה ניקוי יסודי למדחס מבפנים ומבחוץ. בנוסף הוא גם החליף תרמוסטט. מה ששילמתי לו היה בסופו של דבר כמה גרושים: 300 ש"ח בסה"כ (ולחשוב שכמעט הצטרכתי להוציא 3000 שקל על מדחס חדש).
בשורה התחתונה - אני מאד שמח שפגשתי את הבן-אדם. הא הותיר בי רושם טוב, והמון חשק להעביר את השם שלו הלאה (וכך גם אני מתכוון לעשות). אני מאד מקווה שלא אצטרך בעתיד תיקון מזגנים, אבל במידה וכן - יעקב הוא הבן אדם היחידי שאני מתכוון לקרוא לו, ורק לו באופן אישי!

המון תודה,
חיים קון
מבני ברק

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

פנדה קור מזגנים,שירות תיקון מזגנים כל סוגי המזגניםהביתיים והתעשייתים ע"י טכנאי מוסמך בעל מוניטין ב-תיקון מזגנים.....אנו שמים דגש והקפדה על לוח זמנים, איכות התיקונים ומחירים ללא תחרות. על זאת יעידו כל לקוחותי המרוצים..חברתינו עושה את כל עבודות הגבס הנמכת תקרה, קרניזים ועוד...

פנדה קור

פנדה קור

יעקב מלכה


9.6

050-6656771
 

פנדה קור

יעקב מלכה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6656771 חייג