כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סער טכנאי שירות

9.6
סער מורחי לוי
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה
אזור המרכז
כתובת העסק: גרנדוס 19, רמת גן

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

41 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2018

אומנם עברו מס' חודשים מאז שסער היה אצלי אז אני זוכרת אותו לטובה ושמחה להמליץ עליו. הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חיוביות וזה הספיק לי כדי להרים אליו טלפון ולהתרשם ממנו בעצמי. בשיחת הטלפון התרשמתי שמדובר בבחור חביב ומבין עניין וקבענו שיגיע בהקדם. סער הגיע כפי שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה וביצע תיקון מהיר, יעיל ואיכותי. השירות שלו מעולה וכמובן מומלץ.
סיון, תל-אביב.

, ספטמבר 2018

אל סער הטכנאי הגעתי בעקבות ההמלצות החמות המופיעות עליו אצלכם באתר ואני שמח להצטרף להמלצות הללו. פניתי אליו כדי שיגיע לתקן את מכונת-הכביסה שלי שהחלה לקרטע ולא פעלה כמו שצריך, הסברתי לו בטלפון במה מדובר, הוא נתן לי טווח-מחירים אפשרי והסביר שהכל תלוי בסוג התקלה שתימצא. סער הגיע בשעה שקבענו וישר ניגש לבדוק את המכונה, הוא ביצע בדיקה יסודית ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. הוא עבד מולי בשקיפות מלאה, הסביר לי במה מדובר ולאחר שביצע את התיקון הראה לי שהכל חזר לפעול כמו שצריך. המחיר היה הוגן, השירות נהדר ואני ממליץ.
שמעון.

, מאי 2018

את סער הטכנאי הזמנתי לפני זמן לא קצר לצורך תיקון מייבש-כביסה, השירות שלו היה נהדר, התקלה נעלמה ועד היום לא חזרה ולכן אני שמחה להמליץ עליו. הגעתי לסער דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו מילים חמות וזה הספיק לי כדי ליצור איתו קשר טלפונית. מהרגע הראשון סער היה אדיב ונחמד, הוא הקשיב לי בסבלנות ותיאם איתי מועד להגעה עוד באותו יום. סער עמד בזמנים, בדק את מכונת-הכביסה בקפידה ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. אני אומנם לא זוכרת מה בדיוק היתה התקלה אך כשסיים את התיקון סער הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות אדיב ואיכותי! מומלץ!
מורן, תל-אביב.

, אפריל 2018

אומנם עברו מס' חודשים מאז שסער היה אצלי אך אני זוכרת אותו לטובה ושמחה להצטרף להמלצות המופיעות עליו באתר. אל סער הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי טכנאי מכונות-כביסה מומלץ, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה נחמד וחביב וקבענו שיגיע למחרת. סער הגיע בשעה שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה בקפידה וביצע את התיקון במהירות אך ביעילות. סער בחור רציני, הוא בא לעבוד ולא למרוח את הזמן. שירות איכותי ביותר ואני ממליצה!
דורית.

, דצמבר 2017

סער הטכנאי ביצע עבורי תיקון מכונת-כביסה, השירות היה מצויין, היחס טוב ואני ממליצה עליו בחום. הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את המכונה ביסודיות ועלה על התקלה תוך זמן קצר. הוא כמובן עדכן אותי במה מדובר, נתן הצעת מחיר ולאחר שאישרתי המשיך בעבודתו. בעל מקצוע אמין ואדיב! באמת שאין דברים כאלה. מומלץ מכל הלב.
שלי, תל-אביב.

, דצמבר 2017

לא מזמן קיבלתי שירות מסער הטכנאי, אני מרוצה וממליץ עליו בחום! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לצורך תיקון מכונת-כביסה, כבר בשיחת הטלפון התרשמתי ממנו לטובה, היה נשמע שהוא יודע את העבודה על בוריה, הוא היה ענייני וקשוב ונתן טווח מחירים הוגן. הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למכונת-הכביסה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. הוא הסביר לי בדיוק מה הבעיה, עמד בטווח המחירים שנתן בתחילה ובסיום ביצע בדיקה נוספת לוודא שהכל עובד כשורה. מקצועי, אמין ואדיב - מומלץ ללא ספק.
טל, גבעתיים.

, מרץ 2017

דרך האתר שלכם הגעתי לסער מחברת "סער טכנאי שירות", הזמנתי אותו לצורך תיקון מכונת כביסה שעשתה בעיות בהפעלה. אני חייב לספר שמדובר במקצוען אמיתי, בחור יסודי ומקצועי שגובה מחירים סבירים ביותר. הוא הגיע בזמן שקבענו וניגש ישר למכונה, איתר את התקלה מהר (הבעיה התבררה כתקלה במשאבת המים של המכונה) ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.
ציון 10!
תומר, ראשון לציון.

, ספטמבר 2016

מאוד מעריך את השירות של סער, הרמתי אליו טלפון לתיקון מכונת הכביסה שכבר ידעתי פחות או יותר מה הבעיה. סער ייעץ לי לא לתקן כי התיקון יעלה מאד יקר ואמר בצורה ברורה לא להיכנס לזה ולקנות מכונת כביסה חדשה. מאד הערכתי את עצתו ובאמת קניתי מכונה חדשה. מודה לסער על ייעוץ אמין ומקצועי.
אורן.

, ספטמבר 2016

סער טכנאי מצוין, הוא איתר את התקלה במהירות ופתר אותה באופן מקצועי - הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהתחילו לנזול ממנה מים במהלך ההפעלה וחיפשתי טכנאי מכונת כביסה שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר.
סער הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, פירק את הפלסטיקה מסביב למכונת הכביסה ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה פשוטה יחסית של החלפת גומי תוף.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות ואמר שצריך להחליף חלקים, אלא אמר שדרוש תיקון במקום וכך עשה, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. מומלץ!
אור.

, ספטמבר 2016

התרשמתי שסער טכנאי אמין ישר והגון, נתן לנו שרות מעולה ומומלץ מאוד. הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר!
מדובר בתיקון מכונת כביסה, סער הגיע אלינו מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא אמר לנו מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו.
מלכה.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות האדיב והמקצועי של סער, הוא פתר את הבעיה ולקח מחיר הוגן עבור השירות - ממליצה בחום!התקשרתי "לסער טכנאי שירות" בעקבות המלצות מהאתר הזה בנוגע לדלת מייבש כביסה שלא הצלחתי לסגור כמו שצריך ובגלל זה היו לי בעיות בהפעלה. סער נתן לי הערכת מחיר לגבי תיקון הדלת, המחיר נשמע סביר והזמנתי אותו לראות במה מדובר.
סער הגיע אלי בשעה שסיכמנו, ניגש למייבש, ניתק אותו מהחשמל, פירק חלק מהדלת בשביל לפתוח אותו, הסביר לי שהבעיה מצויה ברכיב שאחראי על הנעילה של הדלת, החליף את הרכיב, חיבר, הרכיב, סידר ובדק שהדלת נסגרת ונפתח כמו שצריך, הגדיל ועשה כאשר ביקש ממני מס' פעמים לפתוח ולסגור כדי לוודא שאני אכן עושה את זה נכון. המחיר הוגן ובדיוק כפי שסוכם בטלפון - והכל ברוח טובה ובנחמדות. הרגשה של אדם שיודע בדיוק מה לעשות ולא מחפש איפה אפשר להרוויח אלא באמת אדם הגון ונחמד מאוד! הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולא עזב את המקום לפני שווידא שהמייבש אכן עובד ולא רק הדלת תוקנה. קיבלתי חשבונית ואחריות. מרוצה מאוד.
נירית.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה מטכנאי מוצרי החשמל סער, הוא נתן לי מענה מהיר ומקצועי לבעיה ולקח עבור השירות מחיר הוגן - מומלץ בחום!
לפני כמה ימים פניתי לסער לשם תיקון של מכונת כביסה. הבעיה הייתה לא ברורה אבל זה לא אפשר את הפעלת המכונה בשום צורה. צלצלתי לסער, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון גם נתן לי תעריפי מחירים לביקור. סער הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי זה דבר לא שכיח, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום.
סער הסתכל על המכונה, לדבריו הבעיה הייתה די פשוטה, משהו שקשור לשחרור של איזה חלק שהיה תפוס, הוא טיפל בעניין ואפילו לא רצה לגבות מחיר על התיקון אלא רק על ההגעה שלו, מכיוון שזה לא היה עניין גדול. סער הוכיח את עצמו כבעל-מקצוע הוגן ושירותי, אני שבעת רצון ממנו ואקרא לו שוב גם בעתיד. אני ממליצה עליו בחום!
שירי.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של סער, מדובר באיש מקצוע נחמד, אדיב, נעים ומנומס, עומד בהתחייבויות שלו וגובה מחירים הוגנים - ממליצה בחום! מדובר בתיקון מכונת כביסה שלא ניקזה את המים החוצה, חיפשתי טכנאי שיגיע לבדוק במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט לבצע חיפוש, הגעתי באופן רנדומלי לדף העסק של "סער טכנאי שירות" דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חיוביות והרמתי טלפון, סער היה נחמד, היה פנוי להגיע באותו היום, בסופו של דבר הלו"ז שלי השתנה ותאמנו למחרת ביום שישי בבוקר.
סער הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הגיע מצויד בכלים מתאימים, פתח את המכונה ובדק היטב, הוא גילה שהפילטר של המכונה הרוס, סער נתן לי הסבר מפורט על הבעיה, הוא הציע שנבצע דבר ראשון החלפה של הפילטר, הוא אמר שלפעמים שהפילטר נהרס ולא מחליפים אותו בזמן זה הורס גם את המשאבה, אבל בכדי לחסוך כסף, נבדוק קודם אם החלפת הפילטר עוזרת ואם לא הוא יגיע אלי ביום ראשון לבצע את החלפת המשאבה. נתתי את הסכמתי, סער החליף את הפילטר ונפרדנו לשלום.
יום למחרת המכונה לא ניקזה את המים, הודעתי על כך לסער במוצאי השבת, הוא אמר שיארגן את המשאבה וכמובן יגבה עלות החלפת המשאבה. הוא היה מאוד אמין! סער הגיע כמו שסיכמנו, ביצע במקצועיות את החלפת המשאבה, ערכנו בדיקה ובאמת הבעיה נפתרה. הודיתי לסער על השירות, שמרתי את המספר שלו אצלי בפלאפון ובהחלט אמשיך להיעזר בו בעתיד במקרה הצורך - ממליצה בחום!
לליב.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות ההוגן והמקצועי של סער, יצא לי להיתקל בטכנאי אמין ואדיב, ממליץ בחום. לפני מספר ימים בעת הפעלת מכונת הכביסה, התחילו לצאת לי מים מתחת למכונה, חיפשתי טכנאי מקצועי שיגיע לראות במה מדובר. מאחר ואני לא מכיר מישהו ספציפי, נעזרתי באינטרנט, חיפשתי טכנאי אמין בעל המלצות קודמות, נתקלתי באתר שלכם, בחיפוש הממוקד תחת אזור שירות, מצאתי את "סער טכנאי שירות", קראתי עליו המלצות חיוביות והתקשרתי לקבוע שעת הגעה. סער ביקש ממני לתאר לו מה הבעיה ומאיפה יוצאים המים, הוא אמר לי מראש את עלות הביקור וקבענו לאותו היום. סער הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי. הוא בדק את המכונה וגילה שהתקלה מאוד פשוטה, הוא הראה לי שמדובר בסתימה של הפילטר במכונת כביסה, הפילטר נמצא בתחתית המכונה מצד שמאל. הוא ביקש ממני לראות את הפעולות שהוא מבצע על-מנת שבעתיד אוכל לנקות אחת לכמה זמן את הפילטר בעצמי ולהימנע מהזמנת בעל-מקצוע.
סער היה מאוד אדיב ושירותי, הוא הראה לי שפותחים את הפילטר באמצעות סיבוב שלו החוצה, פותחים גם את הצינור, מוציאים את המים, הג'יפה אוטומטית נשפכת החוצה ובנוסף מנקים את הפילטר מבפנים וקצת "דוחפים יד" לבפנים להוצאת לכלוך שהצטבר. לאחר מכן מחזירים הכל למקום. סער בדק שהמכונה עבודת כמו שצריך, באמת המים לא יצאו והבעיה נפתרה. על השירות הוא לקח רק עלות ביקור. היה מאוד מאוד אמין. אני שמח להמליץ עליו.
מני.

, ינואר 2016

יש לנו מייבש כביסה שתיפקד טוב עד לאחרונה, חיפשתי טכנאי שיגיע לבדוק במה מדובר ולסער הגעתי דרך אתר "טוב תודה" - סיפרתי לו על הבעיה, הוא תחקר אותי בטלפון בדיוק מה התקלה, והבטיח להגיע למחרת - לבדוק.
כמובטח, סער הגיע ביום שאחרי, לא איחר, הגיע בדיוק בשעה שקבענו (מה שכבר עשה עלי רושם טוב!), הוא בדק את המייבש, קבע שמדובר בגוף חימום ש"הלך", ויצא להביא לנו את החלק. כעבור חצי שעה חזר עם הגוף חימום החדש. תוך שעתיים כבר המייבש חזר לחיים. סער גם עשה בדיקה נוספת כללית למייבש, כדי לבדוק שאין תקלות נוספות ושבאמת הכל עובד כמו שצריך. על הביקור כולל החלק, הוא לקח מאיתנו מחיר סביר לחלוטין.
מה שאהבתי אצלו, מעבר לכך שרואים שמדובר באדם שהוא מאד מקצועי, ושיודע את העבודה, הוא גם מאד סבלני, היה לו מאד חשוב להסביר לנו מה הבעיה, ושנדע שאפשר לסמוך עליו גם אחרי שיצא מפתח ביתנו. אני בכיף אקרא לו שוב! באמת שמגיע לו פידבק חיובי.
אלינור.

, ספטמבר 2015

הייתי מרוצה מהשירות של סער, הוא היה מקצועי אדיב והוגן במחיר - התרשמתי לטובה! הזמנתי את סער טכנאי שירות דרך האתר שלכם, לאחר שראיתי את ההמלצות הרבות עליו ולאחר שיחה איתו ההרגשה הטובה שלי לגביו התבססה עוד יותר.
את סער הזמנתי בעקבות תקלה במכונת כביסה של חברת "קריסטל" שלא חיממה את המים. בשיחה סער נתן לי טווח מחירים של כמה פחות או יותר זה יעלה לי בהתאם לבעיה שתימצא. כשהגיע אליי החל בעבודה. הוא הזיז את מכונת הכביסה ופתח אותה, כשעלה על הבעיה הוא הסביר לי שמדובר בגוף חימום וכשפירק אותו הוא הראה לי שאכן הוא לא תקין. לאחר חצי שעה בערך הוא סיים את החלפת גוף החימום, ניקה וסידר אחריו ובדק שהכל תקין.
סער אדם מאוד נחמד, היה לי מאוד חשוב להבין מה הבעיה ומה הפיתרון שהוא מציע והוא הסביר לי בסבלנות, מעבר לזה הוא מאוד השתדל לא "להטריח" אותי, גם כשהצעתי לו לשתות משהו. סער התגלה כאיש הגון וישר, קיבלתי חשבונית ואחריות על החלק - ממליצה.
עדי.

, ספטמבר 2015

סער טכנאי בעל יחס אדיב ומקצועי, ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות, הסביר לי מה הפעולות שהוא מבצע, עבד בשקיפות מלאה ומכונת הכביסה תוקנה במחיר סביר, ממליץ בחום!
לפני מספר ימים מכונת הכביסה שלנו הפסיקה לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מוצרי חשמל והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על "סער טכנאי שירות" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר. סער הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המכונה גמור, הוא ממש הסביר לי על תפקיד ה"קבל" ועל מהות הבעיה, הצעת המחיר על התיקון נשמעה לי הוגנת ולא מופרזת ונתתי לו להמשיך בעבודה.
סער הלך להביא "קבל" חדש, הוא ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - מכונת הכביסה חזרה לפעול כרגיל! המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, סער רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום. באופן כללי אני אסכם ואגיד שהשירות שקיבלתי היה מצוין, אני בהחלט איעזר בו בעתיד ולכן אני ממליץ עליו בחום!
גיל.

, ספטמבר 2015

שולחת את המלצתי החמה לסער - על שירות נפלא ומהיר. סער הגיע לפני כשבוע לתקן לי את דלת מכונת הכביסה, שנפלה מהציר ונשברה. דיברתי עם סער בערב (לאחר שמצאתי את מספר הטלפון שלו באתר), ביום שלמחרת - בשעות הבוקר, הוא כבר הגיע אליי כדי לראות את הבעיה. סער בדק את הדלת, רשם את הדגם של המכונה, וקבע איתי שיהיה איתי בקשר ביום יומיים הקרובים, לאחר שיזמין את החלק - כדי גם לבוא ולהתקין לי אותה.
לאחר כיומיים, כשכבר החלק היה בידו - הוא הגיע שוב והתקין. על כל התיקון לקח לי סכום בהחלט הוגן לפי מה יצא לי לברר. מעריכה אותו מאד על ההשתדלות והמאמץ. לדעתי גם המחיר שלקח (בהתחשב בכך שהגיע אלי פעמיים, ועשה את כל ההשתדלות כדי למצוא לי את החלק מהר) - הוא מחיר מאד מאד סביר. איש מאד אמין ונעים הליכות - ממליצה!!
חגית.

, יוני 2015

אין דברים כאלה עובד שקט זריז הוגן ואמין - ממליץ בחום!
מכונת הכביסה שלנו לא עבדה טוב, החלטתי לחפש טכנאי שיגיע לראות אם ניתן ושווה בכלל לתקן אותה, דפדפתי באינטרנט ומצאתי את הטלפון של סער אצלכם באתר כולל המלצות חיוביות ואני רוצה לציין שבאמת סער התגלה כטכנאי מאיר פנים ומומחה :)
שוחחתי איתו, הסברתי לו במה מדובר והוא אמר שיגיע לראות אם באמת נחליט לא לתקן אותה.
סער הגיע בדיוק בזמן שסיכמנו, היה מאוד נחמד והכי חשוב עלה על הבעיה במהירות - פתח את חלקי המכונה במהירות ובקלילות, בדק מה מקור הבעיה והסביר לי שמדובר בתקלה בלוח הבקרה שבחלקו היה שרוף, הוא אמר שהפתרון היחיד יהיה להחליף את לוח הבקרה ובנוסף יש לתקן את מנגנון הנעילה של הדלת.
המידע שנתן לי היה אמין, המחיר היה סביר ונתתי לו אישור. סער השיג כרטיס בקרה חדש והגיע לבצע את ההחלפה והתיקון של מנגנון הנעילה. הוא היה מקצועי מאוד ובאמת לאחר מכן המכונה חזרה לתפקוד תקין.
נהניתי לקבל ממנו שירות - מומלץ בחום!
בנצי בר.

, נובמבר 2014

הזמנתי את סער דרך האתר, והייתי מאד מרוצה מהיחס ומהשירות.
יש לי תנור אפייה משולב (כיריים + שני תאי אפייה) שעשה לי כמה בעיות והצריך טיפול גם בלהבות של הגז שלא פעלו טוב, וגם התנור עצמו היה עושה בעיות עם האפייה (לפעמים היה אופה את הדברים יתר על המידה, אפילו קצת שורף, ולפעמים לא היה אופה בכלל).
כשסער הגיע הוא טיפל לי בשתי הבעיות: בכיריים הוא איתר בעיה באחת ה"דיזות" וביצע החלפה של החלק. בתנור עצמו, סער לא מצא בעיה רצינית, בסה"כ הדלתות של התאים לא נסגרו בצורה הרמטית - מה שהוא עשה זה פשוט סידר אותם ואיזן אותם מחדש. על הכל סער לקח לי מחיר של ביקור פלוס עלות של שתי "דיזות" שכמו שאמרתי, הוא החליף.
התרשמתי מהאמינות והיחס החיובי. אמינות שהיא מעל ומעבר, ללא מריחת סיפורים (בגלל שאני הרי לא מבין, הוא היה יכול להגיד לי בשקט שצריך להחליף כל מיני חלקים. הוא בחר לצאת איתי הגון ובסדר, והחליף רק את מה שבאמת היה צריך).
זה מה שנקרא, בעל מקצוע ששווה שימליצו עליו! אני מאד נהניתי לקבל מסער שירות - ממליצה בחום!
מרים.

, נובמבר 2014

הגעתי לסער במקרה דרך האתר, הוא הראשון שחזר אלי בזריזות. שמע בטלפון את מהות התקלה - מכונת כביסה שלא מרוקנת את המים, תיאר את האפשרויות לטיפול ואת המחירים עבור כל סוג של עבודה שעשוי להתממש והגיע במהירות.
לאחר שבדק את המכונה ביסודיות ווידא שזו התקלה הנכונה הוא פתח את המכונה, הסתכל במה מדובר ואמר לי שיש לי בעיה כנראה במשאבה. שאלתי אותו מה המחיר להחלפת המשאבה והוא ציין מחיר בהחלט סביר (בדקתי במקביל אצלכם באתר את עלות החלפת המשאבה) ונתתי לו אישור לבצע את העבודה.
סער הלך להביא את המשאבה החדשה וכשחזר עשה את התיקון ולאחר מכן הפעיל את המכונה ובדק אם הפעם היא מרוקנת את המים - המכונה עבדה מצוין! כמובן שהתרשמתי מאוד הן מיושרו והן ממקצועיותו ומגיעות לו כל ההמלצות והמחמאות החמות.
המחיר היה הוגן והשירות מקצועי ומהיר!
ימית.

, יוני 2014

לפני מספר ימים מכונת הכביסה שלי הפסיקה לפעול, חיפשתי טכנאי מקצועי שיגיע לראות במה מדובר. מכיוון שאני לא מכיר טכנאי שירות בתחום, חיפשתי מישהו דרך האתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על סער והתקשרתי בשעה 11 בבוקר לראות אם יוכל להגיע.
בשעה 14:00 התייצב סער כמו שסיכמנו וניגש ישר לעניין, הוא בדק את המכונה באופן יסודי וגילה שהבעיה קשורה לכפתור ההפעלה של המכונה וחוץ מזה המכונה פועלת עשר. סער אמר לי מה עלות התיקון - המחיר היה מצוין ונתתי לו להמשיך בתיקון.
סער תיקן את הכפתור ואפילו לא היה צורך בהחלפת חלקים. המכונה חזרה לפעול כמו שצריך.
סער איתר את הבעיה מהר ונכון. מדובר במקצוען אדיב והוגן. אני ממליץ בחום!
גולן קבי.

, ינואר 2014

לפני כמה ימים, ראיתי שמכונת הכביסה שלנו מוציאה קצת מים מכיוון הדלת, הסתכלתי לראות מה הבעיה וגיליתי שהאטם של הדלת קצת נקרע והבנתי שכנראה זה מקור הבעיה. לסער הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות והרמתי טלפון לראות באיזה סכום מדובר.
סער היה אדיב ומנומס, קיבלתי ממנו הצעת מחיר בטלפון ולפי מה שבדקתי הצעת המחיר הייתה הוגנת וקבענו יום ושעה.
סער הגיע אלי בשעה שנקבעה, עבד בשקט, במקצועיות ועמד במילתו, הוא הגיע מוכן עם האטם שתואם לסוג המכונה שלי וביצע את ההחלפה במהירות. "על הדרך" (ועל חשבונו) גם בדק את הפילטר של המכונה, העמיד את המכונה על העגלה בצורה נכונה "שלא תרקוד", וסידר את הצינור מאחורה. בסיום השירות, סער ביקש ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בטלפון, לא ניסה לקחת יותר ואפילו לא ביקש תמורה על הדברים הקטנים שביצע מיוזמתו. הייתי מאוד מאוד מרוצה - בקיצור חברים, אל תחשבו פעמיים, פשוט תקראו לסער!
ליאת סטולרסקי.

, אפריל 2013

השירות של סער שיגעון!!!!!
לפני כמה ימים, נשברה לי הידית של דלת מכונת הכביסה ולכן חיפשתי טכנאי מכונות כביסה שיהיה זמין ויפתור לי את הבעיה במהירות. לקחתי את המספר של סער, דרך האתר שלכם. שוחחתי איתו בטלפון, וביקשתי ממנו להגיע לתת הצעת מחיר. סער הגיע אלי בזריזות, תוך עשרים דקות, פירק את הדלת של מכונת הכביסה לקח אותה איתו בכדי להתקין לה ידית חדשה, אמר לי מראש שהמחיר הוא 250 ש"ח, ואח"כ התקשר ליידע אותי שחסר גם חלק מפלסטיק שעולה 30 ש"ח וביקש את האישור שלי. הוא חזר אלינו עם הדלת תוך שעתיים והרכיב אותה בחזרה למקומה.
לסיכום, השירות של סער מהיר ואמין והוא מומלץ מאוד.
אסף, רמת-גן

, אפריל 2013

השירות של סער פשוט מצוין, אני נותן לו ציון 10 על האמינות המקצועיות והאדיבות!
יש לי מכונת כביסה של קריסטל ולאחרונה היא חדלה מלעבוד.
הזמנתי דרך האתר שלכם את סער, שנתן לי מחיר בטלפון על עלות הביקור. סער הגיע אלי באותו היום לאחר שעתיים, בדק את המכונה, והבין דיי מהר שהבעיה היא במנוע, ויש צורך להחליפו.
סער נקב במחיר התיקון של החלפת המנוע, ביקש ממני אישור שזה סכום, שמקובל עלי ונסע להביא את המנוע שמתאים למכונה שלי. הוא חזר כעבור שעה עם מנוע חדש ומקורי. פירק את המעטפת של המכונה, ניתק את המנוע הישן מהחשמל ושלף אותו החוצה. במקומו הוא התקין את המנוע החדש במיומנות ובמקצועיות ובסיום ההתקנה, החזיר את הכיסוי למקומו. לקח לו פחות מחצי שעה להרכיב את המנוע החדש ובנוסף לזה, על הדרך ללא עלות נוספת הוא ניקה לי את האבנית שהצטברה במכונה.
סער השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח בדיוק את הסכום שסגרנו מראש. הייתי מאוד מרוצה ממנו ולכן אני ממליץ עליו בחום רב.
יונה, תל-אביב

, נובמבר 2012

אני שמחה להמליץ על סער לאחר שההמלצות שקראתי עליו כאן באתר הובילו אותי לפנות אליו. סער היה מאוד אמין, כל התקשורת איתו מאוד נעימה, בחור נחמד, עשה את עבודתו בצורה הוגנת וגבה מחיר הוגן בתמורה.
הבעיה שבגללה קראתי לסער הייתה במכונת הכביסה אצלנו שהתוף שלה הפסיק להסתובב, סער הציע מחיר ביקור הוגן ובתוך כמה שעות מרגע הפניה כבר היה אצלי בדיוק בשעה שהודיע שהוא יבוא. הוא איתר את הבעיה במהירות, הראה והסביר לי מה קרה, הרצועה שמסביב לתוף נפלה פשוט, הוא החזיר אותה למקומה, ביצע בדיקה שהתוף חזר להסתובב ומאז המכונה שבה לעבוד כמו שצריך.
כמה זמן לאחר מכן הייתה לי שאלה שקשורה באופן כללי למכונת כביסה, התקשרתי לסער והוא ענה בשמחה וענה באדיבות לשאלתי. אני ממליצה עליו בגלל האדיבות, השירות האמין והמקצועיות. במילה אחת: מעולה!

נעמה, יפו.

, יוני 2012

פניתי לסער דרך האתר. לאחר שטכנאי אחר לא היה זמין להגיע אליי, פניתי לבא בתור. הסברתי לסער שמדובר במכונת כביסה של "קריסטל" שהמים לא יוצאים והיא עובדת - לא עובדת, לסירוגין. סער הבהיר לי בטלפון את מחיר הביקור וכשהגיע בדק את המכונה ואיתר את התקלה, בהתאם הוא אמר לי את המחיר והחל במלאכה. הוא החליף לי את התקע של המכונה ופתח סתימה בניקוז וניקה את האזור שם. לאחר חצי שעה סער סיים את עבודתו ויחד איתי בדק את תקינות המכונה וניקה וסידר אחריו. סער היה נחמד ואדיב, נתן אחלה שירות. מנסיון קודם שלי עם טכנאים, עלות תיקונים שכאלו מוציאים אותי לרוב, בנזק כבד, לכן כבר הכנתי את הסכום של עלות הביקור בסכומים די גבוהים, התפלאתי בסוף העבודה כהוא ביקש את סכום עלות הביקור בלבד, דבר שהפתיע אותי לטובה. בנוסף לאמינות, הוא היה מקצועי, איתר את התקלה במהירות והיה ענייני.

ליאור מתל אביב

, אוגוסט 2011

לאחר שמכונת הכביסה שלי התקלקלה, הקשתי בגוגל "תיקון מכונות כביסה", כך הגעתי לאתר "טוב תודה" ול"סער טכנאי שירות". הבחירה שלי בסער - נבעה משני דברים עיקריים: גם מהמחירים הזולים וגם מההמלצות שקראתי עליו באתר.
לאחר יצירת קשר טלפוני - סער הגיע במהירות לביתי וציין כי מדובר בהחלפת מנוע. הוא לא עשה כלום לפני שנתן לי הצעת מחיר וקיבל על כך את אישורי (כי בכל זאת מדובר בתיקון בעל עלות גבוהה באופן יחסי). לאחר שנסע הביא את החלק וחזר, הוא הרכיב לי אותו במכונה.
סער פעל במהירות , מקצועיות ומצויינות, החליף את המנוע המקולקל והצליח לתקן את מכונת הכביסה. סער גבה את המחיר ההתחלתי שנקבע, ובכך רכש את אמוני.

ממליץ ביותר,
ניר

, אוגוסט 2011

גם אני הזמנתי את סער טכנאי שירות המפרסם אצלכם באתר. סער הגיע אליי כדי לתקן בעיה במכונת כביסה ששבקה חיים... הופתעתי מיעילות השירות ומהמהירות שבה סער הגיע. אני יותר משמחה לרשום עליו המלצה!
מכונת הכביסה שלי (לא זוכרת איזו תוצרת, אבל ישנה מאד...) שבקה יום שבת בערב - חיים. היא עשתה קצר, שהפיל את החשמל בכל הבית, ויותר לא היה אפשר להפעילה. התקשרתי לסער, דרך הטלפון המופיע באתר, וקבעתי איתו שיגיע למחרת בבוקר - יום ראשון.
סער הגיע כמו שקבענו, והבעיה התברר - חשמלית. כמה חוטים היו שרופים, והיה צריך להחליפם. סער עשה את מה שצריך, שילמנו לו, הוא הלך, ובערב - גילינו להפתעתנו שהבעיה שוב חזרה (שוב המכונה הייתה "מקפיצה" את כל החשמל). הזעקנו את סער SOS, הוא הגיע למחרת ב - 07:00 בבוקר ופתר סופית את הבעיה (על הביקור השני, כמובן שלא לקח תשלום!).
יצא ששילמנו לסער 300 שקלים בסה"כ. המחיר היה סביר מאד, בהתחשב בכך שהגיע עד אלינו במיוחד, ועוד פעמיים!! שמרנו את הטלפון שלו, ובהחלט נקרא לו שוב.

בתודה,
ליסה

, יוני 2011

סער נתן שירות מעולה - מגיע לו כל הכבוד!
מבלי להכיר אותו לפני, הזמנתי אותו דרך האתר, לתקן לי מכונת כביסה שלא עבדה (המכונה נתקעה בשלב הסחיטה ולא הצליחה לשאוב את מי השטיפה החוצה).
חשבתי שמדובר בבעיה קריטית, כבר הייתי ערוך להוציא כסף על תיקון יקר... סער הגיע, פתח את המכונה ובדק. הוא הבחין בתוך המשאבה חפץ זר שחסם (גומי משחק של הילדים), הוא הוציא אותו, ניקה את המשאבה ושטף - על כל זה הוא לקח לי בסה"כ מחיר סמלי של ביקור: 200 ש"ח.
באותו ביקור, ביקשתי גם מסער שיעיף מבט על מכשיר המייבש כביסה שלי. מזה הרבה זמן, שמכשיר המייבש שלנו לא עבד, ורציתי לנצל את ההזדמנות שסער כבר אצלי בבית, כדי שיראה מה הבעיה גם עם זה. סער אמר לי שהכבל שמחבר את התוף למכונה נקרע. יום למחרת הוא הביא לי גם את החלק הזה, וגם פה הבעיה סודרה.
אהבתי את הגישה המקצועית של סער, את המהירות שבה הגיע, ואת היכולת לטפל ביותר מבעיה אחת. סער לוקח גם מחירים מאד נוחים, הוא יודע להתגמש ולהתמקח שצריך - בקיצור נהניתי לעבוד איתו מאד, ואני מתכוון להזמין אותו מתישהו שוב.

אשר אייזיק
מראשל"צ

, מאי 2011

אני רושמת את ההמלצה הזאת, ממש דקות ספורות לאחר שסער (מ"סער טכנאי שירות") סיים לעבוד בביתי. אני טיפוס שאף פעם לא רושם המלצות, אבל כל-כך נהניתי מהשירות המעולה שקיבלתי מסער, שפשוט הרגשתי צורך חזק להגיד לו תודה, ושגם אנשים נוספים יכירו אותו וידעו עד כמה הוא טוב!
בכל אופן - מקרה שהיה כך היה: ביום שישי בבוקר, הפעלתי את מכונת הכביסה, ופתאום שמעתי פיצוץ עז בבית, וריח חשמל שרוף באוויר שהגיע מכיוון המכונה. נזקקתי לטכנאי שיגיע בדחיפות, לא הכרתי אף אחד כזה, וגם לא מישהו שיוכל להמליץ לי על טכנאי - לכן התחלתי לחפש באינטרנט. הגעתי לאתר טוב תודה. קראתי המלצות על כל מיני בעלי מקצוע, ביניהם גם על סער טכנאי שירות, והחלטתי להתקשר אליו. האמת היא שהייתי מאד סקפטית לגביו. הייתי גם מאד סקפטית לגבי ההמלצות, כי הייתי בטוחה שהן שתולות... בכל מקרה החלטתי להמר... מה שיהיה יהיה, אבל העיקר שהמכונה תסודר!
סער הגיע תוך חצי שעה. הגיע על הדקה כמו שהבטיח לי בטלפון. הוא לא מצא שום דבר חריג במכונה (וזה אחרי שהוא בדק אותה מכל הכיוונים האפשריים, לא הייתי אפילו צריכה לבקש זאת ממנו). הוא בסה"כ החליף את התקע החשמלי ליתר בטחון כדי שהמכונה לא תקצר פעם נוספת, ועל הכל שילמתי לו מחיר של ביקור, שיצא 120 שקל - ממש זול.
סער היה מאד נחמד בגישה שלו, ענה לכל השאלות ששאלתי, וניסה להסביר לי ממה הוא מניח שהתקלה נבעה.
בקיצור - מאד נהניתי להכיר את סער כבעל מקצוע. אני מוסיפה את ההמלצה הזאת שלי ליתר ההמלצות שלו, כהוכחה לכך שהוא באמת טכנאי שירותי והגון - לאור הניסיון האישי שהיה לי איתו.

יונה
מתל אביב

, מרץ 2011

לפני כשבוע מכונת הכביסה הפסיקה לעבוד. בעלי פנה לסער טכנאי שירות ובשיחת הטלפון קיבלנו הסבר ראשוני על הבעיה- גוף החימום התקלקל. זה היה ביום שישי ולא רצינו להזמין אותו כי כבר היה מאוחר עבורנו.
לכן קבענו לדבר איתו בתחילת השבוע שלאחר מכן. אחרי כמה ימים שוב יצרנו קשר וביקשנו ממנו לבוא. הוא הגיע ממש מהר, היינו מאד מרוצים מהתגובה המיידית. מאחר וסער כאמור כבר ידע במה מדובר, הוא בא מוכן והחליף את גוף החימום במכונת הכביסה בצ''יק צ''ק, והכל הסתדר.
נתן לנו שירות מעולה, ולקח מאיתנו רק 260 ש"ח על ההחלפה והעבודה ביחד, מחיר ממש טוב!
מומלץ בחום!

תודה
נעמי מגבעתיים

, נובמבר 2010

ביצע אצלנו תיקון של מכונת כביסה שהתקלקלה. משאבת המים של המכונה לא עבדה, והמכונה במקום להוציא את המים ולעצור, הייתה ממשיכה לעבוד נון-סטופ ללא הפסקה.
את אתר טוב תודה, לא הכרתי קודם. חיפשתי בגוגל טכנאי מכונות כביסה, הגעתי לאתר. באתר מצאתי את הטלפון של סער. קראתי עליו את ההמלצות הטובות. ההתלבטות שלי הייתה בינו לבין טכנאי נוסף - אבל בסופו של דבר החלטתי להזמין אותו.
תוך שלוש שעות משיחת הטלפון שלי איתו, הוא כבר התייצב אצלי בבית. פירק את המכונה. משאבה חדשה שהייתה לו בהישג יד - הוא התקין במקום. נשאר עוד כרבע שעה נוספת, לבדוק שהכל בסדר ושאין בעיות נוספות. על התיקון לקח לי כ - 270 שקלים... יצאתי לדעתי אפילו יותר בזול, ממה שדימיינתי.
קיבלתי שירות מהיר, טוב, והכי חשוב מקצועי מסער - אי לכך, אני ממליץ עליו בחום!

, אוגוסט 2010

אתר מאד נחמד וחביב, ומההיכרות הקצרה שהייתה לי עם סער כשהזמנתי אותו - קלטתי שהוא טכנאי מצוין ואני ממליץ עליו בחום. פניתי אליו כדי שינסה לתקן לי דלת של תנור גומחה יד שניה שרכשתי לפני כמה זמן. התנור והכל עבדו בסדר גמור, הייתה רק בעיה עם הדלת שלו, מהבחינה שהצירים שלה היו שבורים/עקומים והיא לא הצליחה להיסגר בצורה הרמטית (ולכן גם התנור לא הצליח לעבוד כל-כך טוב).
סער, עשה את כל הדרך מתל אביב להוד השרון איפה שאני גר, כדי לנסות, לפתור לי את הבעיה, אבל בסוף ראה שהוא לא מצליח לתקן את זה והמליץ לי לקרוא לחברת השירות של התנור.
ייאמר לזכותו שהוא אפילו לא רצה לקחת ממני כסף, אפילו לא על הביקור - למרות שזה עלה לו בכסף, בדלק ובזמן... הצעתי לשלם לו לפחות 100 שקל.., רק שיקח... אבל הוא פשוט לא הסכים לקחת...

בהמלצתו בסוף באמת פניתי לחברת השירות, והם פתרו לי את הבעיה.
מה שכן, סער בהחלט כמו שרשמתי מקודם, איש מקסים והגון - את הכרטיס ביקור שלו שמרתי על המקרר, ואת השם שלו חרטתי בזיכרון - אני אזכור אותו לטובה, ובהחלט אשמח להשתמש בשירותים שלו גם בעתיד!
עושה רושם של מישהו שהוא גם אמין מאד וגם מקצועי מאד!!

, אוגוסט 2010

פניתי לסער דרך סמס באתר,
נדהמתי ממהירות התגובה (תוך פחות מדקה), ועוד במוצ"ש...
הסברתי לו בטלפון את הבעיות במכונת הכביסה,
והציע לי שני פתרונות מיידיים שיכולים לפתור את הבעיה בכוחות עצמי.
סחתיין על הנדיבות והאדיבות לעזור ללא תמורה.
אשמור את הטלפון שלך ואפנה במידה ולא יתוקן רק אליך.
תודה ,סער.

, מאי 2010

סער הוא בעל מקצוע על הכיפאק, מסביר פנים ואדיב. השתלט לי על תקלה שהיתה לי במכונת כביסה תוך כמה דקות.
עשה את כל המאמצים, והצליח להגיע אלי, כבר באותו יום, שצלצלתי אליו לדווח על התקלה. היה מאד דייקן, אפילו הקדים בכמה דקות!! לא נתן לי לחכות לו שעות כמו שהרבה טכנאי שירות פה בארץ, נוטים לעשות...
לא הספקתי למזוג לו אפילו כוס מים, וכבר הוא תיקן את הבעיה!!
באמת שעשה עלי רושם מאד טוב!! רואים שהוא מקצועי, וגם לא לוקח מחירים גבוהים (סה"כ עלתה לי העבודה מחיר של ביקור: 120 ש"ח).
לכל מי שיש לו בעיה בכל מכשיר חשמלי בבית, אם זה מקרר, תנור או מכונת כביסה - אני ממליץ עליו בחום!! הבן אדם פשוט גאון!!

דגן מתל-אביב :-)

, מאי 2010

פנינו לסער, בעקבות תקלה שהיתה לנו במכונת כביסה. התוף לא היה מחובר כמו שצריך, והמכונה עשתה רעשים מוזרים...
כבר באותו יום סער הגיע לבדוק את הבעיה, היה ממש נחמד, סבלני ואדיב, אבל מכיוון שבסופו של דבר הגיע למסקנה שהוא אינו יכול לפתור את הבעיה (המליץ לנו או פשוט לרכוש מכונה חדשה, או פשוט לחיות עם הרעשים...) - לא לקח מאיתנו שקל, אפילו לא על הביקור...
באמת, שעשה עלינו רושם ממש ממש טוב - איש ישר והגון, שלמרות שהשקיע בנו מזמנו, היה מספיק כן להודות שהוא אינו יכול לטפל בבעיה, וגם לא לקח על כך תשלום!!

, אפריל 2010

שמי עינת, וברצוני לשבח את סער טכנאי שירות על הסבלנות והאדיבות הרבה שגילה, כאשר פניתי אליו. רציתי שיעזור לי בגלל שנשברה לי הדלת החיצונית של התנור בישול שלי. היה מאד נחמד, ולמרות שהוא לא מתעסק בתיקון של זה, המליץ לי לפנות לחברה המורשית שמספקת חלקי חילוף לסוג התנור שברשותי. הנחה אותי בדיוק מה לעשות ואיך לפעול, היה ישר והגון ולא ניסה סתם "לסחוט ממני ביקור" כדי להוציא ממני כסף!! יישר כוח!!

, אפריל 2010

שירות מעולה, טכנאי מקצועי ביותר, טיפל בבעיה מבלי "לספר" לי יותר מדי סיפורים.
פניתי לסער מ"סער טכנאי שירות", כיוון שהיתה לי תקלה בתנור והוא לא עבד (כנראה חדרו אליו מים, וכתוצאה מכך הכרטיס האלקטרוני שלו נשרף...).
קבעתי עם סער בבוקר, וכבר בצהריים הוא התייצב אצלי! הוא טיפל בבעיה, החליף את הכרטיס, ותוך שעה התנור חזר לעצמו. התיקון כולל המנגנון החדש של הלוח האלקטרוני עלו כ-500 ש"ח. אני ממליץ עליו בחום - עשה יופי של עבודה!!

, אפריל 2010

הייתה לי בעיה במייבש כביסה, והוא עשה המון רעש. חשבתי שהבעיה היא ברצועה, אבל בסוף התברר שהתיקון הוא יותר רציני והיה צריך להחליף איזה שהוא חלק. סה"כ הבעל מקצוע לקח לי עבור הביקור והתיקון עלות של 600 ש"ח.
כרגע המייבש עובד והוא תקין ואין לי שום תלונות. הבעל מקצוע עשה עליי רושם טוב, נראה לי שאשתמש בשירותיו גם כן בעתיד.

, דצמבר 2009

אמין, נחמד ולא יקר. הצליח לתקן את התנור בלי להחליף את גוף החימום וחסך לי מאות ש"ח. ממליץ בחום.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

תיקון מכונות כביסה,מייבשים ותנורים . מחירים נוחים . אחריות מלאה על כל תיקון.

סער טכנאי שירות

סער טכנאי שירות

סער מורחי לוי


9.6

073-2721460
 

סער טכנאי שירות

סער מורחי לוי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721460 חייג