כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בסט פוליש

7.1
איתמר מזרחי
חברות ניקיון, הדברות, צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: דרך לוד 88, תל אביב

  90%

הגעה בזמן

  70%

מקצועיות

  53%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, יוני 2012

פשוט לא ליצור איתם קשר, הם רמאים !!!!!!

, אוקטובר 2011

שירות גרוע, גרמו נזק רציני בדירה, מה שאמרו שינקו או יעשו לא עשו, שברו דברים בבית, חיבלו בחשמל, הרסו לשכנים את הגינה.
לא הייתי ממליצה לאויבים שלי שרות כזה.
הארונות במטבת היו מלאים במים , לא ניקו אותם אפילו מבחוץ, חלק מהגלגלים במיטה של הילד נעלמו. בר נביעות הושאר שבור. לא בוצע ליטוש כמו שצריך לריצפה, ונאמר שיצפו את הריצפה בחומר, הדבר לא בוצע.נאמר שיעשו ריסוס לבית בסוף הניקיון, הדבר לא בוצע.
בשירותים ובאמבטיה לא ניקו את הליכלוך ואת האבנית,רק שפכו המון מים וזהו.
אני בטוחה שלא אשתמש יותר בשירותי ניקיון של חברות כגון זאת.
עדיף לנקות לבד , ולא לבכות כל היום ולא לישון אחר כך בלילה.
אולי יש עוד דברים שלא רשמתי , אבל אני פשוט מעדיפה לשכוח מכל הסיפור.

, יולי 2011

משום מה, זאת ההתרשמות השלילית היחידה?! קשה לי להאמין לאור השירות שקיבלתי.

הגיעו שני אנשים לדירה בזמן שנקבע.
לאחר מבט חטוף בדירה, מיד נאמר לי שהטיפול שהם באו לעשות לא יעיל ל"אריחים האלו". הוצע לי מיד שירות יקר ב-300 אחוז מהעלות שתיאמנו בטלפון.

לאחר משא ומתן, ולאור זאת שיום אח"כ היה יום המעבר שלי לתוך הדירה, הסכמתי לבסוף למחיר של 150% ממה שסוכם.

בפועל, נשאר עובד אחד בלבד (כלומר גם עלות כמעט כפולה וגם עובד אחד בלבד - שזה חצי מהמתוכנן).

כאשר הסתיימה העבודה, למדתי טריק חדש שבו נאמר לי שהם ריססו בדירה ולכן אסור להיכנס אליה. במבט חטוף לא הספקתי לראות כלום, אך יום אח"כ, כאשר כולם כבר הלכו עם הכסף, ראיתי כיצד הם בפועל לא ניקו ובסה"כ שטפו רצפה!

אני מאוד מאוכזב ושוקל תביעה כספית לפיצוי הכסף.

לידיעת כל מי ששוקל את השירותים של בסט פוליש.

, יוני 2011

איתמר מ"בסט פוליש", הוזמן על-ידינו בשביל לנקות דירה ששייכת לנו - דירה בגודל שלושה חדרים, שסיימה לעבור תהליך אינטנסיבי של שיפוץ.
במהלך השיפוצים נשברו בדירה קירות, נבנו קירות, הותקן ריצוף חדש, הותקנו חלונות... הדירה הייתה במצב יפה ומחודש - הבעיה היחידה הייתה שלא ממש ידענו איך להתמודד עם כל הלכלוך והבלגאן של אחרי... ניסינו בהתחלה להשתלט על זה לבד - כשראינו שזה לא הולך החלטנו להזמין חברה מקצועית שתעשה בשבילנו את הניקיון.
ההחלטה נפלה על בסט פוליש (החברה של איתמר) בעיקר בגלל המחירים המוזלים. ראינו גם שמדובר בחברה טובה, שקיבלה באתר די הרבה המלצות, ולכן החלטנו להזמין אותם.
איתמר הגיע ביחד עם עוד עוזר שלו - לנקות את הדירה (זאת כמובן אחרי שהגיע כמה ימים לפני - כדי לראות את הדירה ואת מצבה ההתחלתי).
ביום העבודה - הם הגיעו בזמן, ואפילו הקדימו בחצי שעה (מה שלא ציפיתי מהתנהלות של בעל מקצוע... לכן - זה כבר נתן להם נקודת זכות אצלי!). חוץ מהניקיון השוטף של הדירה (ארונות, חלונות, תריסים כלי אמבטיה וקצת ריהוט) - הם השתמש בחומר מיוחד להברקה של הרצפה (הרצפה מסוג גרניט פורצלן. לדבריו של איתמר - עם רצפה כזאת חייבים להיזהר, ולכן צריך חומר מיוחד). למרות שחשבתי בהתחלה שזה סתם ניסיון מצידו לקחת עוד כסף - אני יכולה להגיד, שבתום העבודה (למרות הסקפטיות שלי...) - הרגשתי שינוי ניכר. הרצפה באמת הרגישה ונראתה יותר בוהקת ומבריקה.
החלונות והתריסים - נוקו עד ברק! בנוסף - נעשה גם ריסוס נגד מזיקים בכל הבית - ריסוס שאיתמר עשה לא רק על הרצפה ובתוך הארונות, אלא גם על החלונות. סה"כ העבודה יצאה במחיר - 1400 שקלים. כמו שרשמתי בהתחלה - מחיר זול משמעותית ביחס לשאר המתחרים, וזאת עוד סיבה שבגללה הייתי כה מרוצה.

, מאי 2011

איתמר הגיע עם עוד שני עובדים נוספים, וביחד השקיעו כולם - יום עבודה שלם (08:00-18:30) בניקיון בית שאנחנו אמורים לעבור אליו בקרוב.
הבית הוא די גדול: שלוש קומות, כולל חדרים עם פרקטים, אמבטיות, חדרי שירותים, ארונות קיר (בחלק מן החדרים) ותריסים וחלונות שהיו מאד מלוכלכים מהבנייה. בנוסף - בחזית הבית ישנה רחבה מרוצפת, כולל מדרגות חיצוניות, שגם נזקקו לניקוי.
לפני הכל, איתמר הגיע, כדי לראות את הבית וכדי לתת לי הצעת מחיר מסודרת. זה שהוא הגיע, כבר נתן לי שקט נפשי כי זה הראה לי מצידו כוונות רציניות ונכונות מצידו לקבל על עצמו את העבודה ולהשקיע כל שידרש.
ביום העבודה - הגיע איתמר עצמו ועוד שני פועלים שלו. ביחד, הם השקיעו את הלב והנשמה בכל חדר וחדר. בעזרת מכונות מיוחדות וחומרים מיוחדים (ועם הרבה מאד מים) שטפו הכל, הבריקו, הקפידו גם מאד להיזהר על רצפת הפרקט, שלא תבוא במגע עם מים, אבל עדיין עשו ניקיון מאד יסודי שלה. לבקשתי, ובתשלום נוסף, בחלקים בבית היכן שהיה מרוצף, עשו הברקה נוספת - שגם יצאה מאד יפה!!
אני ממליצה בחום על חברת בסט פוליש - חבר'ה אמינים ומקצועיים!!

תודה,
תמי

, פברואר 2011

הזמנתי את חברת "בסט פוליש" לעבודת ניקיון אצלי בבית אחרי סיום שיפוצים. חברת "בסט פוליש" עשו עבודה טובה, ובמחיר יחסית זול, כך שבשורה התחתונה יצאתי מרוצה.
קרוב לשש שעות, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הצהריים, הם עבדו וניקו את כל מה שנתבקשו. לאחר שהציפו את כל הבית במים ובסבון, הם שאבו עם מכונות מיוחדות, וקירצפו. אפילו הצליחו להוריד את כל השאריות רובה מהבלטות שהמשפצים השאירו אחריהם עם סיום העבודה.
בנוסף הם גם ניקו קרמיקות, פאנלים, כלים סניטריים, ארונות מבפנים ומבחוץ (כמו אבק שנשאר בתוך הארונות מעבודת הנגרות, מיספור שהופיע על הדלתות של הארונות), הבריקו את התריסים ואת החלונות מבפנים ומבחוץ.
כשעברתי איתם בסיום העבודה, כדי לבדוק את הדירה ולאשר - היו לי כמה הערות, ובהתאם להערותי, עוד נשארו כמעט שלושת רבעי שעה, כדי לתקן את מה שלא הייתי ממנו הכי מרוצה.
עבור השירות שילמתי להם 1000 ש"ח - ללא ספק המחיר הכי טוב שמצאתי בשוק אחרי שביררתי אצל כמה חברות שונות). מרוצה מהם, וגם ממליצה.

מיטל,
מפתח תקווה

, ינואר 2011

ממליץ לטובה על איתמר מבסט פוליש! איש ניקיון איכותי, שעושה עבודה טובה, בצורה יסודית, ובמחירים שווים לכל נפש.
הזמנתי אותו (לפני כחודש), כשהיה לי צורך בניקיון יסודי של דירת שלושה חדרים בתל אביב שעמדה לקראת השכרה וכניסה של דיירים חדשים.
לפני העבודה, קבעתי עם איתמר בטלפון, הוא הגיע כדי לראות מה נדרש לעשות, וגם עשינו בינינו תיאום ציפיות - של עבודה ומחיר.
ביום העבודה, הגיע בזמן, ואפילו קצת הקדים. איתמר, ביחד עם עוד פועל, עשו ניקיון אינטנסיבי של כל הדירה על כל חלקיה. בנוסף גם עשו קרצוף לרצפות ופוליש - שיצא מאד מאד יפה, והדברה - שנתנו לי על חשבון הבית.
המחיר היה בדיוק כפי שסיכמתי עם איתמר מלכתחילה, הוא לא ניסה לא להעלות את הרף, ולא לדרוש יותר. מחירים - כפי שכבר אמרתי מצויינים וממש זולים. רק לצורך גילוי נאות - אציין, שלעומת שתי חברות ניקיון אחרות שבדקתי - איתמר יצא זול ובהרבה!

המון תודה,
איתן מתל אביב

, ינואר 2011

חברת הניקיון של איתמר (בסט פוליש), ביצעה אצלנו לא מזמן עבודת ניקיון כללית, בדירה חדשה מקבלן, שהיינו אמורים לעבור אליה. איתמר, ביחד עם עוד פועל שלו (שהצטרף אליו), עשו עבודה יסודית ומקיפה בדירה. אני מאד מרוצה מהתוצאה, ומפרסמת בזאת את המלצתי החמה עליו - יישר כח, איתמר!
כל הדברים שאיתמר התחייב עליהם בפניי - במסגרת תיאום ציפיות מקדים שעשינו - בוצעו, ועל הצד הטוב ביותר. בנוסף - בהמלצתו, הוא גם שם לי חומר מגן מיוחד על הרצפות, שתפקידו לשמור על המרצפות ולהגן עליהם מפני נזק ושריטות (בתוספת תשלום כמובן).
כל מה שהם ניקו, בתוספת החומר מגן לרצפה שהוסיפו - יצאו לי כ - 1400 שקלים - אבל בהחלט אני יכולה לאמר שניכר שינוי עצום במראה הדירה, וראו לחלוטין שנעשתה כאן עבודה! בגמר העבודה, כשבדקתי איתם את העבודה וראיתי מה הם עשו, לא הייתה לי אפילו הערה אחת להעיר להם!
ההתנהלות - גם של איתמר וגם של העובד שלו, הייתה מצויינת! הגיעו בזמן, עשו כל שביקשתי מהם, היו אדיבים, הראו מאד השתדלות. אם אזדקק בעתיד לעוד חברת ניקיון, או אשמע על מישהו שמחפש - אמליץ עליהם בשמחה!

, ינואר 2011

אני אהיה עדין ואומר שהעבודה ממש לא היתה לשביעות רצוני. כבר בכניסתם לדירה התחילו ללחוץ עלי לעשות ליטוש לריצפה ולא פוליש ודרשו סכום כסף גבוה בהרבה ממה שסוכם. התחושה היתה שכל המטרה שלהם היא להגיע לדירה כדי לגבות יותר כסף ולנקות כמה שפחות. בסופו של יום נשארתי עם ריצפה נקיה ומלוטשת אבל החלונות נשארו עם סימני מים, המזנון מעץ זכה לשטיפה מאסיבית בצינור מים והתנפח (כעת המגירות לא זזות), את הליכלוך מהמטבח זרקו ישר לחצר ולא טרחו לאסוף אותו, לא ניקו דלתות, מקרר, שקעים ומתגים.

למרות שהצעת המחיר באתר היתה 750 ש"ח, סגרנו על 800 ש"ח ובסופו של דבר שילמתי 1400 ש"ח ונשארתי עם דירה לא נקיה. ובנוסף לכל זאת, גם דרשו טיפ בצורה מאוד לא מנומסת.

, דצמבר 2010

גם אני הגעתי ל"בסט פוליש" דרך האתר שלכם.
הזמנתי את צוות החברה לפני כשבוע, לנקות אצלנו דירה חדשה שבדיוק אני ובעלי עמדנו לעבור אליה.
היו לי בהתחלה קצת ספקות להזמין חברת ניקיון שלא קיבלתי עליה המלצות באופן ישיר - אבל בסט פוליש ענו לי על כל הציפיות ועשו עבודה נהדרת. ניכר שינוי משמעותי בין מראה הדירה לפני שבסט פוליש ביקרו אצלינו לבין איך הדירה נראתה כשעזבו - איתמר (ביחד עם שני הפועלים שהיו איתו) הקפידו לעבור פשוט על כל פינה ופינה בבית: מסילות של התריסים, שלבי התריסים, חלונות, בתוך הארונות, ניקוי של הפאנלים, לרצפה - הם עשו חידוש מרצפות מיוחד (וממש אהבנו את התוצאה), ובנוסף - גם סיפקו הדברה נגד מזיקים כתוספת על הניקיון הכללי מבלי לקחת על כך תשלום נוסף (מה שגם מאד אהבנו אצלהם).
כשדיברתי לראשונה עם איתמר בטלפון, כדי לתת לו פרטים על מהות העבודה ומה יש לנקות - הוא נתן לי הצעת מחיר. אני רואה לנכון לציין גם את העובדה שהמחיר הראשוני שסיכמתי איתו - זה המחיר ששולם. הוא עמד בו, והתחייב, וממש לא ניסה לקחת ממני יותר!
שידרו אמינות, שידרו הוגנות, שידרו מקצועיות! גם לוקחים מחירים שהם שווים לכל נפש! בהחלט ממליצה לכל מי שמתעניין לקחת רק אותם!

, נובמבר 2010

לצערי, אני מאוכזבת מאוד מהאתר ומהשירות שקיבלתי מעובדיו של איתמר.
יאמר להגנתו של איתמר, כי הוא ניסה לתקן את המעוות, אך בסופו של דבר העדפנו שלא לקחת אותו או כל בעל מקצוע אחר מהאתר.
קבעתי עם איתמר ביום חמישי שיגיע לנקות את הדירה ביום ראשון בשעה 08.00 בבוקר. איתמר נשמע לי בחור רציני וסמכתי עליו בעיניים עצומות.
ביום ראשון בשעה שנקבעה קיבלתי טלפון מאחד העובדים שביקש לאחר בשעתיים. לאחר שנתקל בסירוב, הגיעו שני עובדים- בני ואיציק בשעה 08.30 במטרה לנקות את הדירה.
כשהגיעו נאמר כי אין (!) אפשרות לנקות רצפה כזאת, וכי חייבים לעשות פוליש, למרות שסוכם מראש עם איתמר שלא יעשה פוליש.
עובדי הניקיון טענו כי הם לא מנקות (למרות שהתחייבו טלפונית לנקות תריסים, אמבטיה, מטבח ועוד דברים שמנקות עושות) ושחייבים לעשות פוליש, לאחר שנתקלו בסירוב שוב ונאמר להם שמבחינתי הם יכולים גם ללכת, כמובן שלקחו את דבריהם והלכו, ללא כל ניסיון לתת שירות כפי שמתחייבים באתר.
איתמר ניסה לתקן את העוול שנעשה והציע לבוא לנקות בעצמו את הדירה יום למחרת, אך עוגמת הנפש כבר נגרמה לצערי, ובחרנו לנקות את הדירה בדרך אחרת. פשוט חבל!!!!

, נובמבר 2010

לאיתמר,
עשית אצלנו לפני יומיים, עבודה מאד יפה של ניקיון דירה שרק סיימנו לשפץ. הברקת לנו את כל הבית - אפילו עשית ליטוש של המרצפות שיצא פשוט מדהים!! למרות שהגענו אלייך בצורה מאד מקרית מבלי להכיר אותך לפני - אני שמח שיצא לנו להנות מעבודתך ומשירותייך. אתה איש מאד חרוץ, וכך גם שאר הצוות שלך. עשית בדיוק מה שביקשנו, ואפילו קצת מעבר. עבדת מאד קשה (משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחה"צ המאוחרות). הצלחת להפוך את הדירה שלנו ממצב של כמעט סדום ועמורה - בלאגן די רציני, למקום נינוח, נקי, והכי חשוב - במחירים שלא קופצים מעל הפופיק... (סה"כ עלות העבודה כ - 1800 שקלים)
אשתי מרוצה עד הגג, וכך גם אני.
מודים לך מאד מקרב לב,
אלעד כהן והמשפחה מהוד-השרון.

, נובמבר 2010

ממליצה בחום רב על איתמר מ"בסט פוליש" - גם לא יקרן במחירים, וגם עשה אצלנו עבודה מקצועית וטובה, עם הרבה מאד השקעה.
הגעתי אליו לפני כשבוע, כשחיפשתי חברת ניקיון, שתבוא ותנקה לי את הדירה (בגודל של ארבעה חדרים), שבדיוק סיימה לעבור שיפוץ מאד גדול, הייתה נטולת ריהוט, ורצינו כבר שתנוקה מכל האבק והלכלוך שהשאירו אחריהם הפועלים, כדי שאני ומשפחתי נוכל סוף-סוף להיכנס אליה בצורה נינוחה, וגם להכניס את כל שאר הדברים (ריהוט וחפצים).
בהמלצת השירות לקוחות של האתר - ניתן לי המספר טלפון של איתמר מ"בסט פוליש". חיפשתי מראש בעל מקצוע, שלא יקח מחירים מופרזים, ובאתר נאמר לי שהוא נחשב לאחד המוזלים (בירור קצר גם עם עוד שתי חברות נוספות במקביל - אישש לי את ההבטחה. בעוד שחברה ראשונה רצתה 1400 שקלים עבור העבודה, וחברה אחרת דרשה 1600 שקלים - איתמר הסתפק בסה"כ 1100 שקלים עבור ביצוע של כל העבודה...)
המצב ההתחלתי של הבית היה באמת, אם ניתן להגדיר אותו - היה פשוט בלאגן אחד גדול... לכלוך, אבק, שאריות של מלט, ניילונים, ארגזים, סימנים של צבע על הריצוף, על התריסים היה אבק ולכלוך שלא האמנתי שבחיים יצליח לרדת... איתמר והצוות שלו (שני פועלים) תוך יום עבודה אחד, השתלטו בלי שום בעיה על כל הבלאגן, וציחצחו לי את הדירה שהתקשיתי להאמין... על הרצפה - כיוון שהייתה גרניט פורצלן, ואסור לפי הוראות יצרן לעשות עליה פוליש, הוא שם לי חומר הברקה מיוחד שעושה אפקט דומה, והתוצאה יצאה מאד יפה. בנוסף גם עשה לי הדברה חינם על חשבון הבית, וכמובן שרמת הניקיון הסופית - הייתה מעולה מכל הבחינות ואני לחלוטין שבעת רצון!
חשוב לי לציין שמדובר גם באנשים בעלי מוסר עבודה. איתמר והפועלים עשו בדיוק מה שנתבקש מהם. לא הצטרכו אותי או את בעלי בתור שוטרים, שנעבור אחריהם, ונגיד להם מה לעשות ומה לא (רוב הזמן אפילו לא היינו בבית, השארנו אותם לבד, וסמכנו עליהם במאת האחוזים). סיימו את כל העבודה תוך פחות מכמה שעות, וכמו שציינתי קודם - גולת הכותרת היא המחירים שבאמת יצאו ממש ממש טובים!!
ממליצה עליהם בחום -
אורנה מראשל"צ

, ספטמבר 2010

הגעתי אל איתמר מ"בסט פוליש" דרך רשימת המומלצים של האתר. נציגה של האתר, שחזרה אלי על מנת לעזור לי - הפנתה אותי לטלפון של איתמר, והמליצה עליו בחום.
כשפניתי לאיתמר, הוא נשמע לי הכי אטרקטיבי מבין כל החברות שדיברתי איתם, גם מכיוון שהוא היה זמין להגיע הכי מהר, ובעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי שביקש.
העבודה שביצע - כללה ניקיון של דירה בת שני חדרים, שרק סיימה לעבור תהליך של שיפוץ. רציתי חברת ניקיון טובה, שתעשה לי בדירה את הפינישים האחרונים של הניקיון - אם זה ניקיון של המרצפות שהיו מלאות באבק ושאריות רובה, פוליש, ניקיון של התריסים, ניקיון של חדרי האמבטיה והשירותים (כולל הכלים הסניטריים), ובעיקר ניקיון של הבוידעם שבדירה (ששם הייתה עיקר העבודה) - שהיה ממש מטונף ומלא בצואת יונים בגלל שלא ניקו אותו קרוב ל - 20 שנה (!).
איתמר בהחלט עשה טובה, הגיע בזמן כפי שנקבע איתו, למרות שעבד רק הוא בעצמו כל היום - עשה עבודה יעילה ומקצועית. את הבוידעם שביקשנו ממנו לנקות - ניקה ממש יפה, ואפילו ביצע גם הדברה - נגד הצואת יונים שהייתה בבוידעם, ונגד מזיקים וג'וקים בתוך הדירה עצמה.
על העבודה לקח מאיתנו כ - 850 שקלים. ממליצה עליו בחום!!

, אוגוסט 2010

הגעתי אל איתמר מ"בסט פוליש" - דרך רשימת החברות ניקיון המוצעות באתר "טוב תודה". היה מדובר בעבודת ניקיון, שהייתי זקוק לה די בדחיפות, היות ומדובר בבית חדש שרק קיבלנו מהקבלן, ואנחנו עומדים לעבור אליו ממש בקרוב.
את העבודה, איתמר ביצע אתמול - יאמר לזכותו, שעם כל זה שמדובר בבית שהוא מאד מאד גדול, ועם כל זה שהוא עבד רק הוא לבד ובכוחות עצמו (ללא עזרת פועלים או צוות עובדים) - הוא באמת נתן את הנשמה שלו, ועשה עבודה ממש ממש טובה.
התחיל את העבודה בשעה 12 בצהריים, וסיים ב - 9 בלילה. בית של 230 מ"ר בן שלוש קומות - כולל שתי מרפסות שמש גדולות, ארבע חדרי אמבטיה ושירותים, מבואה בכניסה, רצפת פרקט שהיה צריך להיזהר עליה באופן מיוחד, תריסים, חלונות מאד גדולים, וריצוף אבן מיוחד שהיה לנו בכניסה שגם כן דרש התייחסות מיוחדת - הכל הוא ניקה בצורה יסודית ביותר (ושוב - רק הוא לבד, ללא עזרה...), ועשה באמת יופי של עבודה, לשביעות רצוני ורצון אשתי!!
מסקר שוק קצר שעשיתי, לפני שהזמנתי אותו (כך שהיה לי מדד קטן להשוואה), גיליתי לשמחתי שגם המחירים שלקח היו ממש ממש טובים ביחס לחברות אחרות שדרשו סכומים של כמה אלפי שקלים טובים על אותה עבודה ובאמת, כמו שאמרתי עשה עבודה לא פחות טובה משל כל חברת ניקיון מקצועית אחרת!!

ממליץ עליו בחום - ניסיון ראשון שלי איתו, אבל אני יכול להגיד בלב שלם שהייתי מאד מרוצה, ואני שמח להמליץ עליו!!

שלומי ולימור,
בית חשמונאי

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

שירותי ניקיון דירות ומשרדים, פוליש, התמחות בליטוש אבן וביצוע עבודות צבע. עובדים בכל חלקי הארץ. מחירים נוחים!!

בסט פוליש

בסט פוליש

איתמר מזרחי


7.1

052-7512554
 

בסט פוליש

איתמר מזרחי

7.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-7512554 חייג