כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שי מזגנים

9.4
שי ברק
טכנאי מזגנים
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מודיעין, מודיעין

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2012

יש לנו מזגן מיני מרכזי של חברת אלקטרה, 5 כ"ס. המזגן הפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים באזורי מהאתר, שם ראיתי את שי, קראתי את ההמלצות עליו ואחרי שיחת טלפון קבענו שהוא יגיע לתת הצעת מחיר. שי הגיע, אחרי בדיקה דקדקנית ביחידה הפנימית של המזגן, הוא איתר את התקלה ביחידת הפיקוד, לאחר מכן אמר כמה יעלה התיקון וכשהסכמתי על הסכום ניגש לרכוש את החלקים וחזר אליי בהמשך.
שי הגיע בזמן שקבענו וניגש לעניינים הוא החליף את כל יח'' הפיקוד ובקר ראשי ביחידה הפנימית כשהוא תוך כדי מסביר לי מה הוא עושה ומראה לי את החלפים החדשים והישנים. בסיום העבודה הוא דאג לנקות ולסדר אחריו ולבדוק יחד איתי שהמזגן עובד בצורה תקינה תחת כל טמפ'' בין אם בקור ובין אם בחום.
המחיר לא "קפץ" מעלה או מטה וקיבלנו חשבונית ואחריות לשנה.
השירות שקיבלנו משי היה חוויתי ואני ממליץ עליו בחום בחור מקצועי, אמין ודייקן.

עוז ממודיעין

, ספטמבר 2012

חיפשתי באינטרנט טכנאי מזגנים שיש עליהם המלצות וכך הגעתי לשי. הסברתי לשי בטלפון שהמזגן שלי, מיני מרכזי של "ג''נרל איירלין" לא מקרר וקבענו שהוא יגיע לראות מה הסיבה לכך ובהתאם לזה יגיד לי את העלות. שי הגיע בזמן שקבענו וניגש ליחידה החיצונית של המזגן על מנת למלא גז, כמובן שלפני כן הוא יידע אותי מה המחיר. במהלך מילוי הגז הוא איתר דליפה ויידע אותי בכך ובעלות התיקון אבל אני החלטתי שנכון לאותו רגע רק ימלא גז. בהמשך, קראתי לשי בשנית על מנת שיתקן והוא הגיע שוב בדיוק בזמן ותיקן את הסדק בצינור של מערכת הגז באמצעות הלחמה.
בביקור הראשון שי היה מס'' דקות ובפעם השניה שסידר את הדליפה זה ארך שעה וחצי בערך, הוא הפעיל את המזגן בסוף התיקון וביחד איתי ראה שהמזגן תקין, מקרר ואין עוד דליפות. לאחר התיקון המקום נשאר מסודר ונקי ושי דרש את הסכום כפי שנאמר לי בביקור הראשון שלו.
שי בחור נחמד, אדיב ומאוד שירותי אני ממליצה עליו בחום, הוא נתן לי חשובנית על הסכום ששילמתי ואחריות לחצי שנה.

הדס ממודיעין.

, פברואר 2012

המזגן שלי מסוג "תדיראן", מיני מרכזי 4.5 כ"ס נורא הרעיש. המזגן בן 12 שנה בערך ושלושה טכנאים שונים שהתבוננו על המזגן רצו להחליף אותו. פניתי לשי דרך אתר "טוב תודה" בעקבות המלצות טובות ועבודה באזורינו. שי הגיע, ולא העלה בכלל את רעיון החלפה למזגן חדש. הוא פתח את המזגן, ניקה אותו ביסודיות, מסנן, פילטרים ותעלות... והפלא ופלא- המזגן חזר לעבוד כמו שצריך!
מעבר לכך הוא ניקה וסידר אחריו, היה שירותי, מאוד נחמד וסבלני וכמובן- ישר!! אותו מחיר + חשבונית שהוגשה לי + הבטחה שבכל דבר נוסף הוא ישמח לעזור. שעה - שעה וחצי הוא סיים את העבודה והשאיר אותי כלקוח מרוצה. תודות לשי, חסכנו אלפי שקלים בהחלפת מזגן!! וקיבלנו שירות מעולה ומקצועי.
שוב, המון תודה.
עמית ממודיעין.

, יולי 2011

שי הוא קודם כל אדם נפלא, שנית - הוא איש מקצוע מיומן, העושה בצורה יעילה את עבודתו. אני רושמת את המלצתי עליו - נטו בתור לקוחה מרוצה! הזמנתי אותו סה"כ פעם אחת. אני לא קרובת משפחה שלו וגם לא מכרה - סה"כ וכפי שאמרתי, לקוחה שאהבה את מי ששי עשה.
לא הגעתי אליו דרך האתר - כי אם דרך פרסום מקומי (פלאייר או מגנט שהיה לי - אני כבר איני זוכרת). היה לנו מזגן שרכשנו מבעוד מועד, ורצינו מישהו שיעשה לו את ההתקנה. ההתקנה הייתה מיועדת להיות בחדר של הילדים.
דיברתי עם שי - הוא שאל אותי לגבי רצונותיי, ולגבי הדגם של המזגן. כשהגיע - המליץ לי באיזה פינה של החדר למקם אותו (לקבלת אפקט קירור מקסימאלי) וכמובן עשה את ההרכבה. ההרכבה כללה מיקום של יחידת הקירור הפנימית, יחידת המדחס החיצונית, מתחת לחלון של חדר הילדים, וכל עבודת הצנרת שקשורה למזגן ומחברת בין המכשירים.
שי עבד יפה, בצניעות, בצורה נקיה ומסודרת. הייתי בשוק - כשברגע שסיים השאיר לי חדר מצוחצח כפי שקיבל את החדר בהתחלה ... אני לקחתי ריזיקה עם שי (כי לא הכרתי אותו לפני וגם לא שמעתי חוות דעת עליו לפני) - אבל למזלי, הצלחתי בהימור!

בברכה,
נאוה

, מרץ 2011

לפני זמן מה, כשהמזגן בביתי לא עבד בצורה תקינה - פניתי לשי מזגנים מהאתר שלכם כדי שיבוא לסדר.
שי התגלה כאיש מסביר פנים, והיה מאד אדיב כלפיי בשיחת הטלפון. כשהסברתי לשי מה הבעיה, וכיצד המזגן שלי "מתנהג" - הוא נתן לי כמה דיאגנוזות אפשריות בטלפון, כולל עלויות של תיקונים.
סיכמנו ביננו שעה שהייתה נוחה גם לי וגם לו על מנת שיוכל לערוך ביקור ולבדוק את המזגן הבעייתי קצת יותר לעומק. שי התחייב שיגיע אליי בשעה 17:00 - ולשמחתי הוא אפילו הקדים והגיע קצת לפני (מה שבעיניי מעיד על מקצועיותו, כי כבר יצא לי עם הרבה בעלי מקצוע שנאלצתי לחכות ולהמתין סתם - עד שאלו הואילו בטובם להגיע...)
שי מיד ניגש לעבודה, בלי יותר מדי דיבורים מיותרים וכל מיני שיחות נפש - הוא פתח את המזגן ואיבחן תקלה בקבל (בעיה שאגב עוד חזה כבר בשיחת הטלפון). היות והיה לו את החלק איתו בהישג יד הוא ירד אל האוטו כדי להביא. הוא פירק את הקבל הישן תוך כדי שהוא מראה וגם מסביר לי בדיוק איך ניתן לזהות את הבעיה. תוך פחות מרבע שעה המזגן כבר היה מסודר, ולסיום אפילו שי עשה גם בדיקה כללית לכל המערכת (של גז, חיווט נכון וצנרת) - יוזמה אישית שלו, וכחלק אינטגראלי מהשירות.
גם המחיר היה שווה נפש לכל הדעות: 180 ש"ח. אני ממליץ עליו בחום, ואשמח להשתמש בשירותיו המצויינים גם להבא!

חיים,
מבית-שמש

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירות תיקון למזגנים.החלפת מדחסים טרמוסטטים נזילות מים מילוי גז .....אצלי אמינות ושירות מעל לכל!! איזור השירות מודיעין והסביבה סביון והסביבה. טכנאי ומתקין מורשה ע"י אלקטרה תדיראן ומיצבושי.

שי מזגנים

שי מזגנים

שי ברק


9.4

052-3401723
 

שי מזגנים

שי ברק

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3401723 חייג