כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מקצוענים והגונים אלומיניום

9.4
אופיר דמרי
תריסים וחלונות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: פתח תקוה, פתח תקוה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2011

לכל מי שמחפש איש אלומיניום איכותי ברמות על (וגם לא יקר - שזה חשוב!) - אני ממליץ רק על פיני מ"מקצוענים והגונים".
פיני היה אחראי על כל עבודות האלומיניום אצלנו בבית במסגרת שיפוץ מאד גדול שערכנו. מדובר בבית פרטי - וילה בת שלוש קומות - כך שאתם יכולים לתאר את היקף העבודה... פיני עשה לנו חלונות כולל תריסים בכל החדרי שינה. בנוסף - תריס חשמלי במטבח, תריס חשמלי ביציאה של הסלון לגינה, וגם תריס חשמלי לחנייה.
עבודה גדולה, שכללה הרבה ידע טכני, ביחד עם הרבה מאמץ פיזי, וגם שימוש בהמון חומרי גלם. פיני דאג לספק את הסחורה מהר ובזמן. בנוסף - פיני גם עבד בשיתוף פעולה מלא ביחד איתנו וביחד עם האדריכל שתיכנן לנו את הבית - כך שגם הכל יצא מבחינה אסתטית מאד מתאים.
הוא באמת איש יחיד במינו - גם מנומס וגם אדיב. אולי הבעל מקצוע שהיה לנו הכי נחמד לעבוד איתו, מבין כל בעלי המקצוע שהתרוצצו אצלנו בבית באותה תקופה. המלצתי עליו לעוד רבים ואחרים - ואני ממליץ עליו מאד גם לכם!

בתודה,
שלומי מפ"ת

, דצמבר 2010

פיני הגיע להחליף לי בדירה חלון ישן. פיני עשה עבודה מקצועית, ואפילו הקדים את הזמן - התחייב לי לספק את הסחורה תוך יומיים, אבל באותו היום כבר הספיק לסיים אותה.
בהתקנה עצמה - אחרי שסיים, העביר סמרטוט על החלון שיהיה נקי. הגדיל ועשה, בכך שלקח מטאטא וטאטא בעצמו את כל הלכלוך והאבק שנוצרו עקב ההתקנה. בנוסף גם עשה לי תיקון נוסף בדלת של הבית - חיזק את הצילינדר, חיזק לה את הברגים ואיזן אותה - וכל זאת מבלי לקחת ממני על זה מאום.
עמד במחיר שהתחייב - אפילו עשה לי הנחה של שישים שקלים!
מאד מרוצה!

, דצמבר 2010

אם היה אפשר לדרג את פיני יותר ממצוין - הייתי עושה זאת!
פיני הגיע לעשות לי עבודה של חידוש תריסים לבית (עבודה שכללה החלפה של תריס וזכוכית לויטרינה בסלון + החלפה של תריסים בשני חלונות בשני חדרי שינה).
פיני הגיע אליי כדי לקחת מדידות - ביום שלמחרת כבר בא עם כל הסחורה להתקין! הייתי משוכנע שמדובר בסיפור שיקח לו לפחות בין שבוע לשבועיים עבודה - במקום זאת, תוך פחות מיומיים זכיתי לעבודה מוגמרת.
יצא הגון גם בעניין של המחיר. כשביקשתי ממנו לדחות קצת את מועד התשלום, ולשלם לו מעט יותר מאוחר, הוא לא עשה פרצופים או יותר מדי עניינים... הרגיע אותי ואמר - שלם לי כשיהיה!

, דצמבר 2010

קשה למצוא בעלי מקצוע מקצוענים והגונים... אבל פיני מ"מקצוענים והגונים" הוא באמת כזה.
היה לי במרפסת חלון ויטרינה ישן, שכבר נזדקקתי להחליפו: המסילות קצת היו תקועות, חלק מהשלבים היו כבר קרועים... חיפשתי איש אלומיניום שיוכל לבצע לי את המשימה במחיר שגם יהיה לי מתאים לכיס. חברים שלי קישרו אותי עם פיני, פניתי אליו, והוא ישר עם הגישה ה"היפר אקטיבית" שלו - נתן לי הצעת מחיר, לקח מדידות והבטיח שתוך שבועיים גג יעשה לי חלון חדש.
ובאמת תוך פחות משבועיים הוא כבר בא להתקין. הויטרינה הישנה פורקה. במקומה פיני הרכיב פרופילים חדשים מאלומיניום כולל הזגוגיות. חלק מהשלבי תריס הוא גם תיקן. בקיצור - חידש לי את כל הויטרינה של היציאה למרפסת, וגם במחיר מאד טוב.
כמו שאמרתי - הוא מקצוען בעבודה, והגון במחירים - אני אישית מאד ממליץ עליו.

בברכה,
יניב מפ"ת

, דצמבר 2010

פיני דמארי מ"מקצוענים והגונים" הוא פשוט איש מקצוע בחסד עליון - צריך לראות כדי להיווכח ולהאמין.
אני ובעלי, אמנם הגענו אליו באופן הכי מקרי שאפשר - דרך הפייסבוק, ואח"כ דרך האתר שלו, אבל מכל הבחינות הוא עשה לכל החלונות והתריסים שלנו בבית פשוט טיפול 10,000 מקיף (!) והכל גם בזמן קצר, כולל הרבה דברים שגם בכלל לא נתבקש או נאמר לו לעשות... לקח יוזמה, ועשה אותם לבד, ומרצון טוב נטו.
היו לנו שני חלונות צרפתיים גדולים בבית - שבהם החליף את הפרופילים וכל השלבים של התריסים. כמו כן החליף וחידש עוד שני חלונות כולל תריסים בחדרי השינה. עשה רשתות לכל ארבעת החלונות, וגם ביציאה למרפסת שירות - היכן שהיו לנו שלבי תריס ישנים - שבחציים כבר היו מתפרקים וקרועים עשה חידוש שאין לתאר, התקין שלבים חדשים, וגם שם מסילות מיוחדות כדי למנוע שחיקה ותזוזה שלהם בעתיד.
הייתה לנו גם בדירה דלת הזזה מעץ, שהייתה חצי מפורקת ויצאה מהמסילה - למרות שפיני לא ממש מתעסק בעבודות עץ, הוא ביוזמה אישית שלו טיפל גם בזה - הוא עשה לדלת הגבהה היות ושקעה, התקין מסילת אלומיניום חדשה, והחזיר את הדלת למקום - כך שעכשיו היא פשוט מתפקדת כמו חדשה!
כמו שאמרתי אין לתאר... אנחנו ממליצים לכל משתמשי האתר לנסות אותו... מהניסיון המועט שיש לנו עם בעלי מקצוע - פשוט אין דברים כאלו :)

בברכה,
מרגלית ואלחנן נבט.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

כל סוגי עבודות אלומיניום לבית תריסים חלונות וכדו' בכל הצבעים וכל הסוגים כל הסדרות בצבעים שונים ותיקוני זגגות בבית מחלקת תיקונים מהיום להיום מתקנים כל מה שטעון תיקון בבית מחירים סבירים ואחריות

מקצוענים והגונים אלומיניום

מקצוענים והגונים אלומיניום

אופיר דמרי


9.4

054-6892304
 

מקצוענים והגונים אלומיניום

אופיר דמרי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-6892304 חייג