כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אופיר מיזוג אוויר

9.5
אופיר גנות
טכנאי מזגנים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2012

חיפשתי שירות לטיפול בנזילה קשה משני מזגנים עיליים של אלקטרה (1 כ"ס ו3/4 כ"ס).. התאכזבתי מאד מטיפול מזלזל וכושל אצל ספק שירות אחר ולאחר מכן מהשירות הלא סימפטי של נציג חברת פרסום של בעלי מקצוע, לבסוף הגעתי לאתר טוב תודה דרכו פניתי לאופיר. הקשר עם אופיר נוצר מיד, הכל תקתק כמו שעון שוויצרי מצוין. הוא נתן לי בטלפון טווח מחירים, הבטיח שיגיע בטווח שעות ועמד בהבטחתו.
אופיר ניגש למזגן אחד וניקה שם את הניקוזים בצורה יסודית אחר כך ניגש למזגן השני, שם שם חומר לניקוי הסוללה ומאחר וזה לא עזר, הוא הסביר לי שהבריכה האחורית של המזגן סתומה בצורה רצינית יותר ומה שהוא יעשה זה פשוט לפרק את המזגן, לקחת אותו אליו ואצלו הוא יבצע את הניקיון בצורה יסודית יותר עד היום שלמחרת. אופיר באמת הגיע למחרת, גם אז הוא דייק בזמנים. הוא הרכיב את המזגן אחרי הניקיון היסודי שעשה בתוכו והפעלנו אותו לראות שהוא עובד ללא נזילות ומקרר כמו שהוא אמור לקרר.
אופיר הפגין ידע מקצועי ברמה הכי גבוהה , ביצוע מושלם !! לא פחות מ100% , מדויק ונקי. החיוך ושיתוף הפעולה עם הלקוח מצד נותן השירות (אופיר) ראוי להילמד בבי"ס למתן שירות מבעלי מקצוע. הוא עמד במחיר, היה חרוץ ולא התבטל, עבד בשקיפות כל פעולה, בעיה ופיתרון הוסברו לי בסבלנות ובפירוט ולבסוף קיבלתי חשבונית והבטחה למתן מענה בכל בעיה שתצוץ בהמשך. במשפט אחד: כיף להיתקל בישראלי היפה בתחום השירות רק חבל שזה כ"כ נדיר..
שנה טובה ומאושרת לכל בית ישראל .

שלמה מנתניה.

, אוגוסט 2012

יש לי מזגן עילי של תדיראן 1.5 כ"ס. המזגן לא קירר והזמנתי מס'' טכנאי מזגנים שהגיעו ופשוט מילאו גז אבל בכל תקופה מסויימת הזמנתי שוב טכנאי כי המזגן לא קירר. את אופיר מצאתי דרך האתר ופניתי אליו בגלל ההמלצות והזמינות.
הוא הגיע אליי בזמן שקבענו וניגש לבדוק את היחידה הפנימית והחיצונית של המזגן. הוא היה הטכנאי היחידי שעלה על כך שיש דליפה של גז מהמאייד. אופיר הסביר לי שכדי לפתור את זה צריך לפתוח את המזגן ובתוך הסוללת מאייד להלחים קשתות בגלל שזו לא עבודה שאפשר לעשות בבית הלקוח, הוא יצטרך לקחת איתו את המזגן למעבדה ושם הוא יעשה זאת. הוא פירק את המזגן וכבר ביום שלמחרת הגיע להרכיב ולחבר את כל מה שצריך בחזרה. כשסיים להרכיב את המזגן, אופיר בדק יחד איתי שהמזגן אכן - תקין, מקרר ואין בריחה של גז. למרות התיקון המורכב, אופיר לקח מחיר הוגן וזהה למה שאמר בתחילת הביקור. הוא השאיר אחריו סביבה נקייה יחסית ונתן שירות מעולה, אדיב וסבלני.
אופיר נתן לי חשבונית ואחריות לשנה ואין לי ספק שלהבא אפנה ישירות אליו, ממליץ גם לכם לעשות זאת.

אלי מפרדס חנה.

, ינואר 2012

הבעיה שלי התחילה כאשר המזגן שהיה ברשותי (1 כ"ס מסוג אלקטרה) קיצר בכל פעם שהדלקתי אותו.
לאחר שבעל מקצוע אחר היה אצלי ולא הצליח לפתור את הבעיה, פניתי לאינטרנט לחפש בעל מקצוע נוסף. קיוויתי למצוא טכנאי מזגנים שאוכל להתרשם מהמלצות לגביו וככה הגעתי לאתר שלכם.
תחילה ציינתי בפני אופיר שהיום היחידי שאוכל להיפגש איתו יהיה ביום שישי ואופיר באמת עשה את כל המאמצים לבוא לקראתי, להתאים את עצמו ללוח הזמנים שלי וגם אז, הוא הגיע בזמן!
בסופו של דבר הוחלט על רכישה והתקנה של מזגן חדש. אופיר נתן לי הצעת מחיר הגיונית ועמד בה לאורך כל הדרך. הוא גם היה מספיק הגון כדי לפרט לי בדיוק על מה אני מוציא את כספי.
כשסיים את העבודה, הוא דאג לסדר ולנקות אחריו את המקום ולהבהיר לי שבכל בעיה נוספת הוא זמין בשבילי.
כאשר התברר כי הבעיה היא בחשמל, אופיר לא היסס והמליץ על חשמלאי שהוא מכיר באופן אישי. אופיר נתן לי יחס חם ואישי ועוד באותו יום שהחשמלאי הגיע, אופיר (שבשלב הזה הוא בכלל לא היה קשור לנושא) , התקשר לוודא שהכל בסדר ושהסתדרתי.
אופיר מיזוג אוויר עושה את העבודה פשוט מעולה. המקצועיות והרצינות שזכיתי לחוות ממנו עלו על כל ציפיותיי .
נדיר לפגוש נותן שרות כמו אופיר וכל מילה נוספת מיותרת.

ודים מכפר יונה

, אוקטובר 2011

האמינות, והמקצועיות הם אלה שמאפיינים את אופיר!!
גם אני זכיתי להכיר את אופיר ממש במקרה דרך אתר "טוב תודה", וזאת לאחר שהמזגן בביתי החל לטפטף בצורה יחסית מוגזמת (איני זוכרת את סוג המזגן , אך מדובר במזגן מרכזי).
בשיחת הטלפון תיארתי לאופיר את המצב והוא ציין כי יוכל להגיע בשעות אחר הצהרים.
ואכן אחר הצהרים אופיר הגיע לביתי, ומיד התחיל את עבודתו. תוך כדיי עבודה אופיר גילה יחסי אנוש מקסימים, שיתף אותי בבעיות שיש למזגן וכיצד ניתן לתקן כל בעיה.
אופיר סיים את עבודתו מהר מאוד, וגבה בדיוק את המחיר עליו התחייב בשיחת הטלפון.
לאחר מספר ימים הבעיה חזרה ולכן התקשרתי אליו בשנית.
אופיר היה כל כך מקסים לעומת בעלי מקצוע אחרים, מיד התנצל וציין כי יגיע כמה שיותר מהר. ואכן כך קרה. אופיר הגיע שוב ושוב תיקן את הבעיה ולא גבה על כך שקל נוסף.
אופיר פשוט מקסים- מדובר בבעל מקצוע אמין אשר עושה את עבודתו מכל הלב עד שהלקוח יהיה מרוצה .

ממליצה בחום
אירית ממושב מתן

, אוקטובר 2011

מימיי לא הכרתי בעל מקצוע כל כך מהיר ומקצועי!!
בגג ביתי שבניצני עוז החלה נזילה בצורה לא ברורה שהתפשטה על תקרת ביתי. מיד נכנסתי לאתר "טוב תודה" חיפשתי טכנאי מזגנים בשרון והגעתי ל"אופיר מיזוג אוויר".
עם אופיר דיברתי בשעה שמונה וחצי, פירטתי בפניו את הבעיה, הוא ציין כי תוך שעה וחצי הוא יגיע לביתי, בהתחלה לא האמנתי שהוא יגיע בשעה כה מאוחרת (ועוד באותו היום שדיברתי איתו), אך לאחר כשעה וחצי משיחת הטלפון הוא התייצב בדלת ביתי ומיד התחיל לעבוד.
אופיר עלה לעליית הגג, ניסה לאתר את המהות הבעיה בחן גם את המזגן לעומקו ולבסוף הבין כי הבעיה היא בצינור הניקוז של המזגן אשר היה סתום. אופיר ניקה במהירות וביעילות את המשאבה ואת צינור הניקוז . להפתעתי הצטברו שם הרבה נוזלים ואבק אינסופי.
התרשמתי לטובה מעבודתו המהירה והמקצועית של אופיר.
אופיר היא כה נעים ונחמד בשיחת הטלפון על אף השעה המאוחרת ועל אף היום הארוך שעבר. המחיר שהוא גבה ממני היה נמוך ביחס לתמורה שקיבלתי מאופיר.
שוב!
אם אתן מחפשים בעל מקצוע בתחום המזגנים שבאמת מבין את עבודתו אל תהססו להרים טלפון לאופיר מיזוג אוויר.

בברכה,
גיא מניצני עוז

, יולי 2011

רוצה להמליץ בחום רב על אופיר מיזוג אוויר!!
הייתה לי בעיה יחסית פשוטה במזגן - גז שהיה חסר (הרגשתי זאת, לאור זה ששמתי לב שהמזגן אינו מקרר היטב). מצאתי את הטלפון של "אופיר מיזוג אוויר" באתר - התקשרתי אליו ושאלתי אם הוא יכול להגיע אליי למלא גז - אופיר ענה לי שכן. הציע אפילו להגיע כבר באותו יום בשעות אחה"צ. קבעתי עם אופיר והוא הגיע בדיוק בשעה שאמר.
אופיר כמובן מילא גז במזגן ועשה בדיוק כל מה שהיה צריך, אבל הסיבה שבחרתי לרשום עליו את ההמלצה באתר היא ההתנהלות המאד הוגנת שהפגין ביחס לעבודה שעשה וביחס למחיר שלקח.
כשדיברתי עם אופיר לראשונה, ואמרתי לו מה הבעיה - הוא אמר לי מראש כמה יעלה לי מילוי של גז (נתן הערכת מחיר לגבי מילוי גז סטנדרטי במזגן - שבערך צורכת חצי מיכל גז). כשאופיר הגיע אליי הבייתה - הסתבר שהיה חסר קצת יותר גז ממה שחשבתי - מחסור שהצריך מיכל גז שלם וקצת מעבר (ולא חצי מיכל כמו שהערכנו בהתחלה). למרות שאופיר השתמש ביותר גז - המחיר עמד על מה שביקש בהתחלה, המחיר שאמר לי בטלפון: 350 שקלים (לא כולל מע"מ).
זאת פעם ראשונה שיוצא לי להשתמש בשירותיו של אופיר. פעם ראשונה שגם בכלל הגעתי לאתר. לפני אופיר היה לי ניסיון עם הרבה מאד טכנאי מזגנים - פשוט אנשים לא רציניים... או שהיו קובעים איתי ולא מגיעים או שהיו לוקחים הרבה מאד כסף - הרבה מעבר למה שהיו מבטיחים בהתחלה. אופיר מהבחינה הזאת היה מאד ישר והגון. הוא בן-אדם שדבק במילה שלו, וגם טורח להסביר מה הוא עושה. אני מאד התלהבתי ממנו, ואני מתכוון מעכשיו להזמין אותו הרבה!

תודה רבה,
רמי

, יולי 2011

אופיר הוא בעל מקצוע פשוט מעולה!! איש חרוץ עם טונות של מוסר עבודה!! בכזה בעל מקצוע - לא יצא לי להיתקל כבר הרבה מאד זמן - אני ממליץ עליו מכל הלב!!
קראתי לאופיר כדי לטפל לי בבעית מזגן. במזגן הייתה דליפת גז מאד קטנה, שהיה בלתי אפשרי כמעט לגלות... עד לאופיר נהגתי להזמין טכנאי אחר, שלא הצליח לעלות על הדליפה, והיה ממלא לי בקביעות גז מדי כמה חודשים (שכן בעקבות הדליפה היה בורח גז, והמזגן לא היה מקרר יותר).
בגלל שלא היה מקובל עליי למלא גז במזגן כל שלושה-ארבעה חודשים, החלטתי להזמין טכנאי חדש שיעלה על הבעיה האמיתית ויפתור אותה מהשורש - בצורה הזאת, הגעתי ל"אופיר מיזוג אוויר".
אופיר - היה מבחינתי די סוג של הימור. לא עשיתי סקר שוק בין טכנאי מזגנים לפניו - פשוט הזמנתי אותו!
התקשרתי לאופיר ביום חמישי בצהריים. בשעה 17:00 הוא הגיע אלי. הסברתי לו בדיוק מה הבעיה - למזגן יש דליפת גז שלא מצליחים לגלות, מה שמצריך אותי למלא בו גז בקביעות מדי כמה חודשים. אופיר הסתכל על המזגן. בהתחלה לא מצא את הדליפה המדוברת. הוא ניגש לבדוק את הבעיה קצת יותר לעמוק. הוא פתח את המזגן, פירק את כל חלקיו, מצא צינור אחד שהניח שכנראה הוא מקור הדליפה, פירק אותו, ומילא שוב פעם גז. אופיר עבד הרבה מאד שעות - כמעט עד 23:00 בלילה (להזכירכם - הוא הגיע ב - 17:00)! עבד יותר משש שעות, עבד מאד מאד קשה - לא נח ולא הפסיק עד שהצליח לעלות על מרכז הבעיה.
עבור כל המאמץ ושעות העבודה שהשקיע (יש לציין שגם עבד בחום הכי גדול!) - לקח ממני קצת יותר ממחיר של ביקור: 280 שקלים. האמת שחשבתי שיקח הרבה יותר...
אני רוצה גם לציין, שמאז שאופיר היה אצלי - עבודתו לא הסתכמה רק באותו ביקור. מאז עברו כמה שבועות, ומדי שבוע - אופיר איתי בקשר לשאול אם המזגן עובד טוב ועדיין מקרר. אופיר גם אמר לי להיות איתו בקשר אם ארגיש שהבעיה חוזרת.
אני מרגיש שבזה שהזמנתי את אופיר - עשיתי מעשה חכם ודבר טוב! הוא איש שירות מצוין, מאד אכפתי וכל הזמן עם היד על הדופק. התכונות האלו בשילוב עם המחירים ההוגנים שהוא מבקש - עושים אותו מבחינתי לטכנאי הכי טוב שיצא לי לפגוש!!

בברכה,
ניסן בן-הרואה

, יוני 2011

אחלה של אתר יש לכם!! כל הכבוד גם לאופיר מיזוג אוויר (שאליו הגעתי דרך האתר שלכם) שמחתי לגלות מולי בעל מקצוע שבאמת מבין עניין, אדם שמראה נכונות לעזור, ויותר חשוב מהכל - לא בא לקרוע אותי במחיר!!
ברשותי מזגן מסוג טורנדו, שהיה חסר בו גז (שערתי שזאת הבעיה - כיוון שהמזגן פשוט לא קירר). הגעתי לאתר טוב תודה, ונעזרתי בשירות של השוואת המחירים, כדי למצוא טכנאי מזגנים, שלוקח את המחיר הכי זול עבור מילוי גז. אופיר היה הזול מבין כולם!! (רצה 250 שקל בשעה שאחרים רצו 350 ש"ח וגם 400 ש"ח).
שלחתי לאופיר SMS מהמערכת של האתר. תוך חמש דקות הוא חזר אליי. אופיר התקשר ואמר שיש באפשרותו להגיע אליי מיד (אם אני פנוי) - אמרתי לו שכן, והוא הופיע אצלי תוך ארבעים דקות!!
אופיר בדק את המזגן, ומצא אכן בעיה של גז. היה צריך למלא כמות די גדולה... אופיר אמר שגם כנראה יש דליפה של גז במזגן - אבל דליפה ממש מזערית. הוא אמר לי שאני יכול לשקול לנסות לאתר אותה, אבל לדעתו חבל על הכסף. איתור של דליפת גז יעלה בסביבות ה - 200 שקל (כי צריך לפתוח צינורות ולעשות בדיקה יסודית). לדעתו עדיף להשאיר את המצב כמו שהוא, כי אם מדובר בדליפה ממש קטנה, המקסימום שזה יעלה לי זה במילוי של גז אחד לשנתיים או אחת לשנה (תלוי בקצב הדליפה). המזגן הוא גם לא מזגן הכי חדיש - אז חבל להשקיע סתם בכל מיני תיקונים שלא בהכרח צריך...
אופיר השאיר לי כרטיס ביקור, ואמר לי לעקוב אחר קצב הקירור של המזגן. אם המזגן תוך זמן קצר ישוב לא לקרר - אז שאקרא לו שוב להמשך טיפול, וביחד נראה ונשקול מה לעשות...
אהבתי את היושרה של אופיר לא להלביש עליי סתם תיקונים לא נדרשים. אגב, המחיר ששילמתי לו עבור הגז - היה כמו שהתחייב באתר ובטלפון - כלומר: 250 שקלים. כל הכבוד, ובאמת שהוא השאיר לי טעם טוב!!

תודה רבה,
גדי

, יוני 2011

בערך לפני שבועיים, כשבאתי להפעיל את המזגן שיש לי בבית על מצב קירור, שמתי לב שהמזגן אמנם עובד - אבל אינו מוציא אוויר קר (גם אחרי שהפעלתי אותו במשך הרבה זמן). הבנתי שיש עם המזגן בעיה, והחלטתי לקרוא לטכנאי מזגנים כדי שיטפל בה.
מצאתי באתר טוב תודה את הטלפון של אופיר הטכנאי, שעשה רושם של טכנאי טוב (קראתי את ההמלצות עליו, וגם התרשמתי שבמחירים הוא בסדר...).
ניסיתי לתאר לאופיר את הבעיה בטלפון... האמת שחשבתי בהתחלה שהבעיה בקירור נובעת מזה שנגמר למזגן הגז, אבל אופיר אמר לי שזה לא תמיד מחייב שזאת באמת הבעיה, וצריך בכל אופן להגיע ולבדוק.
שמחתי שאופיר לא נתן לי לחכות יותר מדי זמן... הוא קבע איתי שעה, והגיע אליי תוך משהו כמו שעתיים (בדיוק בשעה שנקב!). הוא הביא איתו מכשור מיוחד כדי לבדוק את לחץ הגז, וגילה שמצב הגז הוא תקין (כלומר לא היה חסר גז). כשאופיר פתח את המזגן - גילה שהבעיה האמיתית היר קבל ש"הלך", הוא החליף אותו, ובזה שם קץ לבעיה!
אופיר גם לקח מחירים נורמליים - פחות או יותר כמו שהתחייב לי בטלפון. מכל הביקור פלוס התיקון שנעשה - יצאתי בנזק של 300 שקלים - שלדעתי זה נזק סביר.

המון תודה,
עופר

, מאי 2011

באנו לפני כמה שבועות, בימים הראשונים של הקיץ להפעיל את המזגן... המזגן פשוט לא עבד. התחלנו לחפש טכנאי שירות שיודע לתקן מזגנים, הגענו לאתר טוב תודה, ושם מצאנו את הטלפון של אופיר מיזוג אוויר. הנחנו שהוא טכנאי טוב, לאחר שקראנו עליו את כל ההמלצות הטובות.
בתור פעם ראשונה שהזמנו את אופיר, הוא התנהל בצורה מקצועית ויעילה - אין לנו עליו שום דבר רע להגיד ושום תלונות, ההיפך הוא הנכון. אופיר הגיע מתי שאמר, ובאותה שעה שהבטיח. כשבדק את המזגן, אמר לנו שלצערו מדובר בתיקון לא הכי זול, ושלדעתו צריך להחליף את כל המדחס. נתן לנו את האופציה אם אנחנו בוחרים לתקן או שלא, וגם נתן לנו את האפשרות ללכת ולברר עוד הצעת מחיר גם אצל טכנאים אחרים - אם אנחנו רוצים.
בצורת גישה הזאת (הגישה של לא לדחוף בכוח ולא ללחוץ) - אופיר קנה אותנו. החלטנו שאם אנחנו מתקנים, אז זה באמת רק אצלו. נתנו לו את האוקיי, והוא הלך להזמין לנו יחידת מדחס חדשה. כשהמדחס היה ברשותו, הוא התקשר כדי לתאם איתנו מועד ביקור נוסף, ואז גם בא והתקין אותו.
המחיר אמנם לא היה זול, אבל אופיר סידר לנו את המזגן כמו חדש, והשיב אותו לחיים. הוא נתן לנו קבלה ואחריות - פלוס את הטלפון האישי שלו, אם נזהה איזושהי בעיה נוספת עם המזגן או אם יקרה איזשהו מקרה חירום.

, אפריל 2011

שלום לכולם,
שמי רינת וברצוני להמליץ על "אופיר מיזוג אוויר" - הן ברמת יחסי האנוש והן ברמת המחיר.
לפני מספר ימים הזדקקתי סה"כ לתושבת מזגן - בעבור מזגן שקניתי אותו עצמאית, וגם תכננתי להרכיבו עצמאית (ע"י עזרה של אחד מבני המשפחה, שיש לו קצת חוש טכני והבנה בתחום...).
לא הכרתי טכנאי מזגנים, וגם לא ידעתי אם טכנאי מזגנים בכלל יכולים לספק לי רק את החלק המבוקש (מבלי שאצטרך לשלם להם על עבודה). עשיתי חיפוש בגוגל והגעתי לאתר טוב תודה (שזאת גם הפעם הראשונה שאני נחשפתי אליו מעולם) דרך האתר מצאתי את העסק של אופיר, שעשה עליי את הרושם של האיש הכי מהימן.
אופיר היה ממש נחמד בטלפון. הסברתי לו מהם הצרכים שלי, והוא ישר הציע לעזור. האבסורד הוא שאופיר בכלל אינו גר באזור שלי (אני מכפר סבא והוא מנתניה), ועדיין היה לו חשוב שאני אקבל שירות ושאהיה מרוצה עד הסוף. דרך אשתו, שעובדת בכפר סבא סמוך לאיפה שאני גרה, הוא העביר לי את החלק. אחרי זה הוא גם התקשר אליי כדי לוודא שאני בסדר ושהחלק אכן הגיע אליי. דבר אחרון - במחיר - אופיר יצא הכי אטרקטיבי ומשתלם מבין כל הטכנאים שבדקתי. על החלק, אופיר בסה"כ לקח ממני 100 שקלים חדשים, לעומת טכנאי מזגנים אחרים שלא התביישו לבקש ממני גם מחיר כפול!!
בזכות השירות של האופיר, ובזכות המחירים שלו המצויינים, לא אהסס לפנות לאופיר בשנית בכל הקשור למזגנים, וגם להמליץ עליו לחברים :)

רינת,
מכפר סבא

, אפריל 2011

הזמנתי את אופיר לטפל לי בבעית קירור של מזגן מיני מרכזי (המזגן לא הוציא אוויר ולא קירר). כשאופיר הגיע, הוא איבחן בעיה במפוח שזה החלק במערכת שאחראי על הוצאת האוויר. אופיר בהתחלה ניסה בכל זאת למצוא פתרון יצירתי כדי לתקן לי את הבעיה (במטרה להוזיל לי את העלויות - שלא אצטרך לשלם על חלק חדש, אלא רק עבור עבודה).
משזה לא הלך (ואופיר גם הראה לי זאת), הוא המליץ לי על התקנה של מפוח חדש - במחיר של 500 שקלים. נתתי לאופיר את האוקיי והוא ביצע את התיקון. במקביל, בדקתי בנוסף עם עוד שני טכנאי מזגנים אחרים (לוודא שאופיר באמת לוקח מחיר בסדר), והסתבר לי שהוא אפילו יצא מבין כולם גם יחסית טיפה יותר זול.
התיקון נעשה בצורה מקצועית. עבודה נקייה, כולל אחריות של שלושה חודשים. אופיר גם הגיע בזמן - שזה עוד דבר שהוא חשוב - אי לכך אני בהחלט ממליץ עליו ומאמין שעוד יצא לי להזמין אותו שוב.

בתודה,
יניב

, מרץ 2011

"אופיר מיזוג אוויר" מספק כבר יותר משנתיים שירותים של טיפול תיקון והתקנת מזגנים במפעל עיבוד שבבים - שבו אני הבעלים (ר.נ כרסום בע"מ - קיסריה).
מאד ממליץ עליו גם ברמה האישית (של יחסי האנוש), וגם ברמה המקצועית. הבן-אדם מגיע תמיד בזמן, ניאות לטפל בכל תקלה, מטפל אפילו בתקלות שמעבר, וגם עבודות התקנה של הרבה מאד מזגנים במתחם של המפעל - הן עבודות שבוצעו על ידיו והיו תחת פיקוחו.
אופיר עובד עבודה שהיא מאד נקייה ומסודרת, בנוסף - גם המחירים שלו, ביחס ליתר השוק - הם מחירים שפויים ביותר. אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו, אלא אך ורק מילים טובות, ואני מאמין שאנחנו עוד נמשיך ונשתמש בשירותים המצוינים שלו עוד הרבה שנים טובות.

בתודה,
ישראל

, מרץ 2011

שלום לכולם,
שמי יוסי, אני ממושב בורגתא, ורציתי להמליץ בחום רב על אופיר גנות - טכנאי מזגנים משכמו ומעלה. עם אופיר - כבר יצא לי לעבוד כמה וכמה פעמים והוא ביצע אצלי מספר פרויקטים גדולים. גם אופיר וגם יתר הצוות שלו הם אנשים מאד יסודיים, ובעיקר אנשים אמינים - שזה מאד חשוב. הפקדתי בידיהם את כל עבודת המיזוג גם בבית האישי שלי, וגם בבתים של הילדים שלי - והתוצאות, לדעתי יותר ממדברות בעד עצמן.
בבית שלי - וילה במושב - אופיר היה מופקד על התקנה של שישה מזגנים, כולל כל העבודות תשתית שהיו מעורבות בפרויקט. בשלושת הבתים של הילדים שלי - אופיר ביצע התקנה של מערכות שהן קצת יותר מורכבות (של מיזוג מרכזי) בעלות של קרוב למאה אלף שקל.
לא יודע אם הוא הכי זול בשוק (כי לא ממש בדקתי), אבל אני יכול להגיד שמבחינת רמת עבודה - אופיר מספק את התוצאות הגבוהות ביותר שיצא לי לראות. גם ברמה של סדר וניקיון - שזה נתון שהיה לי מאד חשוב בבחירת הבעל מקצוע - אופיר ויתר הצוות דואגים מאד להקפיד. לאחר סיום של כל יום עבודה היו משאירים לנו בית נקי ומסודר, כאילו מעולם לא דרך שם בעל מקצוע... בהחלט בהחלט מומלצים, ואני מאמין שזו לא הפעם האחרונה שאני אשתמש בשירותיהם הנפלאים.

בברכה חמה,
יוסי ממושב בורגתא

, יולי 2010

אופיר דאג ללכת לפנים משורת הדין ולהתקין את שני המזגנים לשביעות רצוני, תוך מינימום עלות, ומקסימום מקצועיות. באדיבות ובסובלנות הוא הסביר את תהליכי העבודה ולא היה מעוניין לבצע עבודה מעבר שתצריך תשלום נוסף.
בקיצור, חווית לקוח מצויינת והפגנת ישראליות טובה. אני ממליץ בחום על שירותיו, וכמובן אשכור אותם בעתיד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים,שירות יעיל ואמין. מחדרה ועד רמת השרון. פעילים בכל ימות השבוע כולל שבת,

אופיר מיזוג אוויר

אופיר מיזוג אוויר

אופיר גנות


9.5

050-5890520
 

אופיר מיזוג אוויר

אופיר גנות

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5890520 חייג