כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יריב שרות ותיקון

9.4
יריב ורצקי
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים
אזור המרכז
כתובת העסק: רחובות הנהר 12/א, רמת גן

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2011

כשהבנתי שהמייבש כביסה שלי מסוג קריסטל זקוק לטיפול באופן מידיי, ערכתי חיפוש באינטרנט אחר בעלי מקצוע בתחום.
תחילה דיברתי עם שני בעלי מקצוע וכשפירטתי בפניהם את הבעיה ( החלפת רצועה למייבש מסוג פתח עליון) הם טענו שזה מסובך מידיי עבורם והם אינם יכולים להתפנות לכך כרגע, המשכתי לחפש אחר בעלי מקצוע בתחום והגעתי ליריב שירות תיקונים, כבר בשיחת הטלפון יריב הפגין יחס נעים וסבלנות רבה, הקשיב לבעייתי ומיד קבע שעה לפגישה .
לאחר מספר שעות בודדות יריב הגיע לביתי, ניגש למייבש הכביסה ותוך כמה דקות הצליח לתקן את הבעיה : יריב החליף את הרצועה הבלויה ופלסטיק נוסף שהפריע .
שמחתי לקבל שירות מיריב, מדובר בבעל מקצוע אמין, ישר, מקצועי ואיכותי.

ממליץ בחום!
בברכה,
הילל מרעננה.

, אוקטובר 2011

זוהי לא הפעם הראשונה שאני נעזר בשירותיו של אתר "טוב תודה" וכמו תמיד גם הפעם לא התאכזבתי. הפעם חיפשתי בעל מקצוע בתחום מכונות הכביסה שיסייע לי לאתר את הבעיה שנוצרה לי.
ברשותי מכונה מסוג בוש אשר הפסיקה לעבוד, לא הצלחתי לאתר את מהות הבעיה ולכן התקשרתי ליריב שירות ותיקון.
שוחחתי עם יריב בשעות הבוקר המוקדמות, וכבר בשעה אחת עשרה בבוקר הוא התייצב בביתי. אני לא נכחתי בשעות אלה בבית אך אישתי סיפרה לי רק דברים טובים עליו. יריב ציין כי בסך הכל מדובר בחלק מסוים של המכונה שנשרף ויש להחליפו, הוא החליף את החלק והיום המכונה עובדת מצוין.
כרטיס העסק של יריב תלוי על דלת המקרר בביתי ואני סמוך ובטוח כי בפעם הבאה שאזדקק לבעל מקצוע בתחום המכשירים החשמליים אפנה אליו בשנית.

בברכה,
אילן מקרית אונו

, אוגוסט 2011

יריב היית פשוט מ-ק-ס-י-ם!! נותנת לך עשר גם על מקצועיות וגם על שירות!!
פנינו אליו לתקן מדיח כלים שנזל. הוא היה בעל המקצוע הראשון והיחידי שבעצם אליו התקשרנו - אבל סמכנו עליו בגלל ההמלצות המעולות(!) שכתבו עליו באתר. גם לאתר הגענו הכי במקרה... רשמנו בגוגל "תיקון מדיח כלים ווירפול" ו"טוב תודה" עלה ראשון.
למזלנו, יריב היה פנוי באותו יום, והוא הגיע אלינו תוך כמה שעות. הוא היה מאד יסודי. בהתחלה - ניסה לבדוק אולי יש אפשרות לתקן נקודתית את הבעייה ולחייב אותנו רק על ביקור... משראה שזה לא הולך, הוא אמר שצריך להחליף חלק ושזה יעלה טיפה יותר...
יריב נסע להביא את החלק (כמדומני צינור אחורי של המדיח), וחזר אחרי חצי שעה. הצינור הורכב, הבעיה תוקנה והמדיח עובד היום "כמו חדש". יצאנו ב"נזק" של 240 שקלים (שלדעתי זה עדיין לא כזה הרבה). יריב גם הקפיד לעשות עבודה מסודרת, ואפילו ניקה אחריו! בהחלט מומלץ - אפילו מאד!

המון תודה,
דנה

, יוני 2011

חייבת לאמר שיריב היה יותר ממאה אחוז. גם הגיע בזמן, גם טיפל לי מהר בבעיה, וגם לא לקח מחיר מעבר למה שסוכם.
פניתי אליו ממש לפני כמה ימים, כדי לתקן לי מכונת ייבוש שהתקלקלה (המכונה פשוט לא עבדה - אי אפשר היה להפעיל אותה בכלל!). עד היום, נהגתי להשתמש לכל תיקוני החשמל בבית בטכנאי קבוע, אבל הוא הפסיק לתת שירות, ולכן נאלצתי לחפש טכנאי חדש. חיפשתי באינטרנט טכנאי, וממש במקרה נפלתי על אתר "טוב תודה". באתר מצאתי את הטלפון של יריב (היה בין הטכנאים שעובדים באזור מגוריי - אני גרה בהרצליה). צלצלתי אליו.
יריב ענה לי, והיה מאד מסביר פנים בטלפון. בגלל שאין לי מושג קלוש בבעיות חשמל, ניסיתי איכשהו לתאר לו את הבעיה... הוא הבטיח שהוא יגיע לבדוק אותה בכל מקרה. עוד בשיחת הטלפון כבר הבהיר לי שעל שעת ביקור הוא לוקח לי 180 ש"ח, וכך גם על תיקון קטן, אם יצטרך לעשות. אם תידרש החלפת חלק או תיקון שהוא יותר מסובך, מחיר הביקור יקוזז מעלות החלק ומעלות העבודה.
באותו יום, יריב הגיע. לאחר שהסתכל על המכונה, ובדק אותה מכל הכיוונים, זיהה נתק חשמלי באחד החוטים. הוא סידר את זה ממש מהר - תוך לא יותר מעשר דקות. על הכל הוא לקח בדיוק כפי שהתחייב - 180 שקלים.
האמת שהייתי בטוחה שאצא מכל הסיפור בנזק הרבה יותר גדול... שמחתי שיריב לא הצטרך בסוף כל הסיפור להחליף שום חלק, וסה"כ היה מדובר בבעיה מינורית. היום - מכונת הייבוש עובדת, והכל איתה בסדר - שבה לתפקד כמו חדשה. לגבי יריב - אשמח להפוך אותו מעכשיו לטכנאי השירות החדש שלי :-)

תודה,
מלכה

, יוני 2011

לפני כמה ימים, פניתי ליריב שירות ותיקון - טכנאי שירות שרשום אצלכם באתר. הייתה לי בעיה במדיח כלים שבאה לידי ביטוי בכך שהיה מותיר את הכלים לאחר השטיפה, מאד מלוכלכים.
היות ואין לי ידע או הבנה כלשהי במדיחי כלים, וגם לא הכרתי שום טכנאי טוב, התחלתי לחפש באינטרנט אחר אחד כזה, וממש במקרה נפלתי על האתר טוב תודה. שם חיפשתי טכנאי מדיחי כלים, והטלפון של יריב בלט לי מבין כולם, כיוון שהופיע בראש הרשימה, וגם היה עם הרבה מאד לקוחות שהמליצו עליו. הוא נראה לי אמין והתקשרתי אליו.
יריב היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מהם הסממנים שאני רואה במדיח כלים, הוא נתן לי כמה אופציות לבעיות אפשריות, אבל אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו. התקשרתי אליו ב - 12:00 בצהריים, וב - 17:00, שזה היה הזמן הכי מתאים לשנינו הוא הגיע.
יריב פתח את המדיח, הראיתי לו גם כמה כלים ש"עברו" תחת המדיח בימים האחרונים כהמחשה לבעיה. מבדיקות שיריב עשה הוא הגיע למסקנה שמשאבת המים היא זאת שעושה את הבעיות, ושצריך להחליף אותה. המחיר של התיקון יצא בסביבות ה - 400 שקל, חלקים כולל עבודה. למזלי, הייתה ליריב משאבת מים איתו באוטו, כך שהוא החליף לי אותה ישר ופתר לי את הבעיה מיד.
אהבתי את זה שיריב הגיע מהר, וגם תיקן לי את הבעיה במהירות. הוא עשה עליי גם רושם טוב בכך שלאורך זמן התיקון, הוא נתן לי הסברים על התקלה, מבלי שאפילו אצטרך לשאול אותו.
יריב מאד מאד נחמד, ואני מאמינה שאזמין אותו מתישהו שוב.

תודה,
אורנה

, ינואר 2011

ניסיון ראשון שלי עם האתר שלכם, ויצאתי מאד מרוצה - בהחלט שאשתמש בו שוב.
דרך האתר שלכם - יצא לי להזמין את יריב הטכנאי, כדי שיבוא ויחליף לי גומיית איטום שנקרעה בדלת של המכונת כביסה. לא רק שיריב הגיע לפני הזמן שאמר, אלא גם מבחינת המחיר שדרש - היה הזול ביותר מבין כולם (אפילו מבעלי מקצוע נוספים שמפרסמים דרך האתר שלכם).
בעוד שטכנאים אחרים רצו לקחת ממני בין 400 ל - 450 שקלים עבור עבודה וחלק - יריב בסה"כ לקח עבור הכל כולל הכל 270 שקלים, ובנוסף - גם היה ממש סימפטי ונחמד.
כבר בשיחת הטלפון - יידעתי אותו בדיוק מה סוג המכונה שיש ברשותי, ומאיזה דגם, כך שהוא ידע באיזה גומייה להצטייד כשהוא מגיע אליי (מה שחסך גם לי וגם לו טרטורים מיותרים). כשהגיע - הרכיב אותה, בדק שהכל בסדר, שילמתי לו, והוא הלך לדרכו.
נותן לו ציון עשר - על עמידות וזמנים ושירות, וגם לגבי האתר שלכם - באמת שמגיע גם כן ציון גבוה! עזרתם לי מאד!

בתודה מראש,
דור

, ינואר 2011

לא מזמן המייבש כביסה שלנו שבק חיים - פשוט הפסיק לעבוד.
חיפשנו באינטרנט כל מיני טכנאים - עד שהגענו ליריב מהאתר שלכם, שנשמע לנו הכי אמין והכי ענייני. הסברנו לו מה בעצם התקלה, וגם הבהרנו לו שמדובר במייבש כביסה לא הכי חדש (בן שבע שנים). יריב אמר שהוא יגיע ויבדוק ללא שום התחייבות, על מחיר של ביקור - ייקח מאיתנו כ - 180 שקלים, ואם נבחר לתקן או לא - זאת כבר תהיה החלטה בידיים שלנו... (רק לצורך גילוי נאות - ברצוני להבהיר שטכנאים אחרים שדיברתי איתם לפני יריב, רק בשביל ביקור רצו לקחת ממני קרוב לפי שניים מהמחיר שיריב דרש, וחלקם כבר בטלפון נתנו לי כל מיני דיאגנוזות של תיקונים במאות של שקלים).
כשיריב הגיע ובדק את המייבש, הוא מצא שמדובר בתקלה שהיא באמת רצינית. הוא המליץ לנו לא לנסות לתקן ולהשקיע בתיקונים יקרים של החלפת מנוע וכיו"ב במאות שקלים - היות ומדובר במכשיר מאד ישן. מה שכן - הוא בחר כן לעשות איזה שהוא תיקון זמני, שלטענתו יפתור את הבעיה בצורה נקודתית (אמר שזה יחזיק כמה שיחזיק... לא ידע לתת לנו הערכת זמן מדויקת אם זה יציל לנו את המייבש לחודש, או לשנה שנתיים), ועל זה כמו שהתחייב בטלפון - לקח כאמור 180 ש"ח.
התיקון אמנם החזיק בדיוק שבועיים, ואחרי זה המייבש עוד פעם מת. מאז קנינו כבר מייבש חדש! מה שכן - כל הכבוד ליריב על היושר והאמינות! כייף לראות טכנאי שלא מנסה סתם לסחוט מאנשים כספים! המלצתי עליו גם לחברה, ועוד אמליץ עליו רבות!

המון תודה,
אוראל מקיבוץ החורשים

, דצמבר 2010

דייקן, מגיע בזמן, אחראי, לא גזלן, מקצועי... כל המעלות שלבעל מקצוע איכותי צריכות להיות - ליריב לגמרי יש!
הגיע לתקן לי בעיית תרמוסטט בתנור אפייה (שחימם וחימם ופשוט לא הצליח להתייצב על טמפרטורה מסויימת), ובמחיר שהוא גם לא בשמיים. לאחר מספר ימים כשהתנור פיתח עוד בעיה נוספת אבל לא קשורה לראשונה (היה מקצר אחרי כמה דקות מרגע שהייתי מפעילה שלו) - יריב נענה לפנייתי מיד, תוך פחות משעה כבר הגיע, תיקן את מה שהיה לא תקין בפחות מחמש דקות, ואמר שהפעם זה על חשבונו...
פשוט חמד של בחור. אשתמש בו מעתה ואילך גם לתיקון של תקלות נוספות אצלי בבית... ולמי שלא מכיר או לא התנסה עדיין ביריב - אני חייבת לאמר, שמבחינתי הוא מומלץ ביותר!

בברכה,
סיגל

, דצמבר 2010

יריב היקר,
בעולם של הפקרות, וסיפורים לא נעימים ששומעים מדי יום על כל מיני בעלי מקצוע - אתה באמת סוג של אור בקצה המנהרה...
הגעתי אלייך בהמלצת שכן שלי בבניין שנוהג להשתמש בשירותים שלך דרך קבע... כשהגעת, הופתעתי לגלות אצלי בדלת בן-אדם צעיר ומאד סימפטי (אין לך בכלל חזות של בעל מקצוע... אתה נראה כמו סטודנט - אפילו אמרתי בפנייך זאת).
תיקנת את מכונת הכביסה שלי בזריזות, בלי להתמהמה ובלי עיכובים מיותרים. ישר עלית על הבעיה וידעת מה צריך לעשות. אמנם התיקון יצא קצת יקר (שלא באשמתך) כי נאלצתי להחליף את הלאגרים - אבל גם עליהם נתת לי מחיר מאד טוב. לאחר בדיקת המכונה אצלי בבית - נסעת להביא את החלקים וחזרת כדי להתקין. תוך יום המכונה כבר חזרה לעצמה וחזרה לעבוד. בנוסף - נתת גם אחריות והתחייבות לתת שירות - אם משהו לא יהיה כשורה.
יריב - אתה בן אדם רציני על כל מה שמשתמע מכך. מעתה אשאר נאמנה לך - ולך בלבד!

רוב תודות,
יפה גלרמן
תל-אביב

, נובמבר 2010

ההימור על יריב, שאת מספר הטלפון שלו מצאתי באתר - התברר כהימור מוצלח ביותר!!!
יריב בא לתת לי ייעוץ לגבי הפעלת מכונת כביסה חדשה-ישנה, שהרבה זמן לא הייתה בשימוש. בתחילה, כשהגיע, בדק אותה בצורה יסודית, ובישר לי שהיא תקינה לגמרי (הפתעה משמחת). לאחר מכן, נתן לי תדריך מפורט איך להפעיל וכיצד להשתמש בה, כדי שגם תעבוד לי...
כנראה שלא הפנמתי, את מה שאמר עד הסוף... אי לכך ביקשתי ממנו שיבוא שוב, ביום שלמחרת כדי שיסביר לי פעם נוספת. הוא הגיע בלי שום בעיה, ואפילו ישב איתי חצי שעה, עד שהשתכנע שהבנתי לגמרי - וכל זה מבלי לקחת תשלום נוסף...
כמה ימים אח"כ, כשהתקשרתי אליו פעם שלישית - לשאול לגבי משהו נוסף בהפעלה, ענה לי שוב על כל השאלות עם הרבה סבלנות... ייאמר לזכותו שלא התייאש ממני, ולא עזב אותי עד שלא היה בטוח שהבנתי הכל.
על הכל, מה שיצא ששילמתי לו, זה בסה"כ את המחיר על הביקור הראשון כאשר הגיע לבדוק את המכונה בפעם הראשונה - 150 שקלים. נתן לי גם קבלה כדת וכדין.
במילה אחת מאד מרוצה - בטוח אשתמש בו שוב, כשאזדקק :)

, נובמבר 2010

ליריב,
המון המון תודה על כך שסיפקת שירות מהיר ויעיל. התקשרתי אלייך בדחיפות על מנת שתבוא ותתקן לי נזילה במכונת הכביסה. אתה הגעת לביתי תוך משהו כמו 10 דקות (!). עשר דקות נוספות בערך לקח לך לתקן את מה שהיה מקולקל (איתרת צינור מים שהיה מנותק ופשוט החזרת אותו למקום). על הביקור והשירות - לקחת ממני מחיר של ביקור שהוציא אותי בנזק של 180 שקלים.
נותן לך המון קרדיט, על כך שהגעת בכזו זריזות. רוב הטכנאים (ממה שלי יצא להיתקל) בד"כ מאחרים ומעכבים אותך שעות - אתה פשוט הגעת בצ'יק!
שמרתי את הטלפון שלך למקרה שאצטרך. אני מבטיח בהחלט שאשתמש בשירותייך שוב.

בתודה,
עומר מתל-אביב

, נובמבר 2010

יריב היקר,
שמי נועה - תיקנת לי לפני כמה שבועות את מכונת הכביסה... רק רציתי להגיד לך שיצאת איתי ממש ממש בסדר. פעם ראשונה בחיי, שאני נתקלת בטכנאי שבאמת אומר דברים אמיתיים ונכונים בטלפון ולא מדבר סתם שטויות... פניתי אלייך כיוון שמכונת הכביסה לא עבדה - היא לא הצליחה לסחוט, וגם לא לנקז את המים החוצה. כפי שתארתי לך את הבעיה בטלפון - נתת לי דיאגנוזה לגבי סוג הבעיה האפשרי, מה התיקון, ומה תהיה העלות של החלפת החלק. כשהגעת לביתי - הבעיה, הסתבר, בדיוק כפי שצפית... משאבת המים הלכה, ועלות התיקון וההחלפה היו בדיוק כפי שהתחייבת לי בטלפון!!
באמת שעשית לי את היום... בזכותך הייתי מוכנה מראש לגבי גודל ההוצאה הכספית וכמה התיקון יעלה לי, ולא השארת אותי באוויר לצפות לכל מיני הפתעות!! כל הכבוד על היושר וההגינות - צריך שיהיו עוד הרבה טכנאים כמותך!

בברכה,
נועה מרחובות

, נובמבר 2010

ליריב שלום,
תודה על התיקון המהיר והיעיל שביצעת למכונת הכביסה שלי. יוצא לי לשמוע מהרבה חברות, וגם מניסיון שלי אישי, על הרבה טכנאים שנותנים דיאגנוזות לא נכונות, מפקיעים מחירים, ומנצלים את החוסר הבנה של זה שעומד מולם כדי "לעבוד עליהם בעיניים" כמו שאומרים...
אתה - כשקראתי לך - הגעת ממש מהר... כשבאת הסברת לי בדיוק ממה הקילקול של המכונת כביסה שלי נובע (המכונה נזלה, והסברת לי שאחד הצינורות כנראה סתומים). פתחת את המכונה, פירקת אותה, כשאיתרת את הצינור הפגום - החלפת. ידעת גם להסביר לי בדיוק מה אתה עושה, וגם את אותו צינור שלא היה טוב - דאגת להראות לי, כדי שאני אראה בעיניים ואדע שאתה לא עובד עליי.
יחס כמו שלך - באמת גורם לתחושת ביטחון ולדעת שהמכונה שלי בידיים טובות. גם המחיר שלקחת (280 שקלים) - היה סביר בהחלט לזמן ולעבודה שהשקעת...
מודה לך מקרב לב, ובהחלט עוד אני מתכוונת להשתמש בשירותייך המון.

בתודה,
עידית

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תאור העסק

שרות תיקונים ואחזקה של כל סוגי מכונות הכביסה מייבשים ומדיחי כילים. שרות מהיר מידי ומיקצועי בכל אזור גוש דן.ותק וניסיון מעל 22 שנה. חלפים מקוריים ואחריות לכל תיקון!!! יעוץ ועזרה טלפונית חינם.

יריב שרות ותיקון

יריב שרות ותיקון

יריב ורצקי


9.4

050-5291529
 

יריב שרות ותיקון

יריב ורצקי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5291529 חייג