כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סולאר

8.8
אלחנן ליזרוביץ
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ז'בוטינסקי 107, בני ברק

  100%

הגעה בזמן

  50%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, יולי 2014

חיפשתי באינטרנט חברת דוודים על-מנת שאוכל לרכוש מהם קולט חדש לדוד שמש כולל התקנה. לאלחנן מחברת "סולאר" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. הצעת המחיר של אלחנן הייתה מעולה (בדקתי הצעות ממספר חברות שונות והוא רצה מחיר אטרקטיבי) והזמנתי ממנו התקנה של קולט חדש.
אלחנן שלח אלי את אחד מאנשי הצוות שלו, הפועל הגיע בזמן ועשה עבודה טובה, אבל האמת הוא נתן לי קצת הרגשה פחות טובה, מכיוון שהוא מאוד מיהר לסיים את העבודה מהר, רצה צ'ק ואפילו לא ידעתי על שם מי לכתוב את הצ'ק. הוא פשוט עשה את העבודה ורצה ללכת.
נכנסתי קצת ללחץ והרמתי לאלחנן טלפון, הוא אמר לי שאין לי מה לדאוג, הוא הסביר לי שבמשרד שלהם יש חותמת בשביל הצ'קים, ובכדי להסיר ממני דאגה הוא יסרוק את הצ'ק וישלח לי במייל תמונה.
אלחנן היה ממש ממש בסדר, הוא עמד בהבטחתו ושלח אלי את צילום הצ'ק והרים אלי טלפון שוב לראות שאני מרוצה מהקולט ושהכול בעצם בסדר. סה"כ השירות היה טוב (למרות העניין עם הפועל), הקולט הותקן כהלכה והדוד עובד מצוין.
איריס.

, ינואר 2014

אלחנן מחברת "סולאר" דודי שמש וחשמל, נתן לי את השירות הכי טוב שיש, אני הרבה יותר ממרוצה!
עדיין לא נתקלתי באף איש מקצוע עם כזאת גישה ותודעת שירות נעימה ומקצועית!
הייתה לי בעיה עם הדוד שמש הישן שלנו והוחלט שנחליף אותו לדוד שמש חדש, אלחנן הגיע אלי עם הפועל שלו בדיוק בשעה שסיכמתי איתו, הגיע בדיוק על הדקה וישר ניגש לעבודה. הוא והפועל שלו עלו לגג, פירקו את הדוד הישן והתקינו את הדוד החדש במיומנות ובזריזות בלי למרוח את הזמן. לאחר מכן הם בדקו שהדוד פועל כמו שצריך ושאין שום נזילות ועניינים אחרים ובסיום העבודה פינו את הדוד הישן מהגג.
אלחנן היה ממש בסדר מבחינת המחיר, הוא לקח ממני מחיר סביר על הדוד וההתקנה והעניק לי תעודת אחריות כתובה כולל מסמכים על הדוד עצמו וחשבונית מפורטת כמו שצריך. הדוד עובד פיקס וכמו שאמרתי, אני יותר ממרוצה מהשירות שאלחנן נתן לי!
גרשון, תל-אביב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת סולאר, עוסקת בשיווק, הפצה והתקנה של מערכות שמש סולאריות, דודי שמש וחשמל, החברה בעלת וותק של קרוב ל 40 שנה בתחום וברשותה רשת סניפים ברמת גן, בני ברק, פתח תקווה, נתניה וחיפה. החברה מונה מספר רב של עובדים כאשר בראש כל צוות עומד מנהל עבודה בעל הסמכה מיוחדת וניסיון רב בתחום. מאחרי הרשת ניסיון עשיר ומגוון בפתרון בעיות מים חמים מכל הסוגים ובין לקוחותינו נמנות חברות בניה, קבלנים ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. לזכותנו תעודות הוקרה והערכה על מקצועיות, עמידה בלוח זמנים, יחס אישי ואמינות

סולאר

סולאר

אלחנן ליזרוביץ


8.8

052-6444050
 

סולאר

אלחנן ליזרוביץ

8.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6444050 חייג