כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אור מיזוג אוויר

9.2
שחר רון
טכנאי מזגנים, חשמלאים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: פתח תקווה, פתח תקווה

  92%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2011

פניתי ל"אור מיזוג וחשמל" לאחר שנואשתי מהמזגן שבביתי. למרות שהמזגן עבד הוא לא הצליח לחמם במידה מספקת, ולכן התחלתי לחפש חברות מזגנים שינסו לעלות לי על הבעיה ולהציע לי פתרון הולם.
טכנאי ראשון שהזמנתי לביתי (לא שחר מ"אור מיזוג") בדק את המזגן וקבע שהמדחס לא תקין - הציע להחליף לי אותו תמורת עלות שנראתה בעיניי מוגזמת. המשכתי לחפש, ומצאתי דרך האתר שלכם את חברת "אור מיזוג" שגם אותה הזמנתי אליי הבייתה לבדיקה. הגיע אליי בחור צעיר ומאד נחמד בשם שחר. שחר בדק את המזגן ביסודיות ולבסוף פסק שלא דובים ולא יער... המדחס של המזגן הוא במצב תקין לגמרי, ושבסה"כ מדובר במשאבה מקולקלת... שחר החליף לי את המשאבה - בעלות שהיא נמוכה פי כמה וכמה מעלות של מדחס... בנוסף גם נתן לי הסבר מקיף על הסיבה לבעיה, ולמה לדעתו הטכנאי הקודם חשב שמדובר בבעיה במדחס.
ברצוני לציין לטובה את היושרה של אור, את המהירות שבה הגיע אל בייתי, ובמיוחד את מקצועיות התיקון. אוסיף ואומר גם שהטכנאי הראשון בכלל ולא פתח את המזגן אפילו, אלא פשוט העריך את הבעיה ב"שלט רחוק" בעוד ששחר ממש בדק והסתכל.
שחר רכש את אמוני המלא. בזכותו הבנתי שלא תמיד כדאי לשמוע לעצתו של בעל מקצוע אחד, ותמיד כדאי לקבל כמה חוות דעת... את שחר, אבל, על בטוח אזמין גם לתיקון של תקלות נוספות - במידה ויהיו לי.

אלונה,
מפתח תקווה

, אוקטובר 2010

פניתי לאור מזגנים, דרך רשימת המומלצים שבאתר טוב תודה.
הייתי זקוק בדחיפות לטכנאי מזגנים שיגיע SOS במיידי, בעקבות נזילה חמורה שהייתה לי במזגן. לאחר שניסיתי לאתר בעל מקצוע שיוכל לשרת אותי עוד באותו יום של התקלה, ולא הצלחתי (כי כולם היו מאד עמוסים ועסוקים), הגעתי לאתר של טוב תודה, שם הומלץ לי על הטלפון של אור מזגנים. התקשרתי לבחור, קבעתי איתו עוד לאותו יום, הוא עשה את כל המאמצים כדי להגיע ותיקן לי בסופו של דבר גם את הבעיה.
מסתבר שהבעיה לא הייתה כל-כך חמורה כפי שחשבתי, סה"כ צינור שנסתם... הבחור מאור מזגנים שיחרר את הסתימה, ניקה את הצינור, עשה גם עוד בדיקה כללית נוספת למזגן שלי, וכל זה עם חיוך ובמחיר של ביקור.
עשה לי את היום - גם השירות שקיבלתי מהטכנאי, וגם השירות שקיבלתי מהאתר.

המון תודות,
שלומי

, ספטמבר 2010

מה שאני יכול להגיד על שחר מ"אור מזגנים" זה שהוא פשוט איש מקצוע בחסד עליון.
לפני כחודשיים, באחד מהימים החמים ביותר של חודש אוגוסט, לפנות ערב, שני מזגנים בדירה של הבת שלי בפ"ת - פתאום שבקו חיים. היא התקשרה אל שחר בבהלה, אמרה לו שהיא חייבת עזרה, כי יש לה ילדים קטנים בבית והחום הוא פשוט בלתי נסבל. שחר, בלי שום בעיה, הבטיח לה שיגיע, וגם כמה שיותר מהר. בשעה 21:30 בערב הוא הגיע ואיתר תקלה בחיישנים של המזגן. מסתבר שבאחד הצינורות של המזגן הייתה נזילה שגרמה לקצר חשמלי ששרף את החיישן. שחר תיקן את הצינור הבעייתי, החליף את החיישן שנשרף, ובנוסף גם מילא במערכת תוספת של גז שהיה חסר.
ממה שאני מכיר קצת את המחירים בשוק, אני יודע, שרק על מילוי של גז, טכנאי מזגנים, לוקחים מחיר של 200 שקלים בממוצע ואפילו יותר... לבת שלי - על כל התיקון שכלל גם את ההחלפה של החיישן, כאמור, וגם מילוי של גז, הוא לקח בסה"כ מחיר של 250 שקלים, ועוד בשעה 21:30 בלילה, בכזאת התראה קצרה (!). אין מילים - הבת שלי פשוט לא האמינה, וגם אמרה לשחר במפורש, שהוא עשה לה את היום.
בגלל שהבת שלי כל-כך המליצה עליו, גם אני קראתי לו לא מזמן, שיבוא לתקן לי בעיה בלוח חשמל שהיה מקצר. שחר תיקן לי שם חוט חשמל שנשרף, סידר קתודה שלא פעלה, ובנוסף גם עשה בדיקב כללית ללוח חשמל - לבדוק שכל הפקקים מחוזקים, ואין שום חלק שמועד לתקלות.
כמו שאמרתי - פשוט בן-אדם בחסד עליון, הוא איש הגון, מקצועי, לא גזלן... רק על זה שהוא עשה מאמץ והגיע לתקן לבת שלי את המזגן, בכזו שעה מאוחרת של הלילה ובכזו התראה קצרה (ובכלום כסף!) - מגיע לו פשוט כל הכבוד!!
ממליץ עליו מכל הלב - פשוט בחור זהב!!

אלי יריב,
מפתח תקווה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

אור שירותי מיזוג אויר וחשמל שרות למיזוג אויר ביתי,תעשיתי ומרכזי [צילרים] ביצוע עבודות חשמל ע"י הנדסאי מיזוג אויר וחשמלאי ראשי.

אור מיזוג אוויר

אור מיזוג אוויר

שחר רון


9.2

050-3000732
 

אור מיזוג אוויר

שחר רון

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3000732 חייג