כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שפיר מנעולים

10
אליאור שפיר
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: סוקולוב 40, הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  100%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2011

רוצה להודות לאליאור המקסים מחברת "שפיר מנעולים" על שירות אדיב, שבאמת כבר המון זמן לא נתקלתי כדוגמתו.
יש לי בבית דלת מסוג שריונית חוסם, שהמנגנון שלה התחיל לעשות קצת בעיות, עד אשר באיזה שהוא שלב פשוט נתקע, וכבר לא יכולתי - לא להיכנס אל הבית, ולא לצאת ממנו ולנעול.
שוחחתי עם כמה מנעולנים. אחד אף היה בביתי, וקבע שהמנעול בלתי ניתן לתיקון, ושצריך להחליף את כל המנגנון בעלות של 900 שקלים (!). היות ולא רציתי להוציא כזה סכום גבוה, החלטתי להמשיך לבדוק את השוק, וכך גם הגעתי אל אליאור דרך האתר שלכם. כשהתקשרתי לאליאור הוא הקדיש לי זמן רב, הדריך אותי כיצד לבדוק את הדלת כדי לנסות לאתר את הבעיה ולהימנע מהחלפה במחיר גבוה. אליאור ביקש ממני לצלם לו את המנגנון של המנעול ואת סוג הדלת ולשלוח אליו לטלפון כדי שיראה אם הבעיה היא בכלל ברת תיקון. הוא אפילו הסכים להגיע במהירות האפשרית, וגם להחלפה של מנגנון חדש - נתן לי הצעת מחיר הוגנת גם על מנעול חדש וגם על תיקון (הרבה פחות יקרה מזו של המנעולן הקודם שהזמנתי).
בסופו של דבר, אמנם לא נזקקתי לשירותיו של אליאור, כי בעלת הדירה שלי, שלחה לי מנעולן מיוזמתה ועל חשבונה, שתיקן את הבעיה במחיר של 300 שקלים בסה"כ - אבל אליאור ללא ספק הוכיח תודעת שירות גבוהה. נכונות לעזור - בלי לסחוט!
לצורך העניין - שמרתי את מספר הטלפון של הבחור הנחמד, וללא ספק אשתמש בו, אם תהיה לי בעתיד בעיה נוספת בדלת.

המון תודה,
מורן

, אוקטובר 2010

אליאור היקר שלום,
המון תודה על העזרה, הסבלנות והאדיבות שגילית כשהתקשרנו אליך.
אני ובתי, פנינו אלייך לפני מספר ימים, בשעת ערב מאוחרת (להערכתי היה מדובר כבר בשעה 21:00 בערב), בגלל דלת שירותים שנתקעה בדירה של בתי.
הבת שלי הייתה קצת לחוצה, אבל אתה נתת לנו הדרכה מפורטת וממוקדת בטלפון - בדיוק איך לפעול ומה לעשות - כדי לשחרר את הדלת בעצמנו, לפתוח אותה - וכל זה לבד, אפילו מבלי שתצטרך להגיע...
נשמענו להוראותך: אמרת לנו בהתחלה לשים מברג מתחת לדלת כיוון שיכול להיות שהיא שקעה, וזה כדי לאזן אותה. לאחר מכן, אמרת לנו לקחת מברג נוסף ולשחק איתו בחור של המנעול, כדי להוציא את המפתח שהיה תקוע מן הצד השני של הדלת בתוך השירותים. לאחר התעסקות של כמה דקות, המפתח בסופו של דבר נפל, ולאחר מכן בעזרת מפתח רזרבי פשוט שהיה ברשותנו, פתחנו את הדלת מחדש, והבעיה נפתרה!
מבחינתי הוכחת את עצמך כבעל מצוע אמין והגון. למרות שהיה כבר שעת לילה מאוחרת, ולמרות שזה עלה לך בזמן - אתה פינית מזמנך כדי לעזור לנו, וכל זאת בחינם ומתוך גילוי של רצון טוב בלבד... אני משוכנע שאיש מקצוע אחר היה מתעקש להגיע, וגם לוקח לנו מחיר של כמה מאות שקלים על תיקון בעיה כזאת פשוטה - שאפשר היה להסתדר איתה לבד...

שוב המון תודה, אנחנו מעריכים את עזרתך, ומודים לך מאד -
יגאל עזריה, מגבעתיים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

חברת שפיר מנעולים מספקת שירותי פריצה מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי.פריצת מנעולים, דלתות, כספות, התקנת דלתות, התקנת כספות, תצוגת דלתות, תצוגת כספות,שכפול מפתחות,התקנת מנעולים מיוחדים,24 שעות ביממה........

שפיר מנעולים

שפיר מנעולים

אליאור שפיר


10

054-8003139
 

שפיר מנעולים

אליאור שפיר

10

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8003139 חייג