כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אביגדור שרותי חירום

9.4
אביגדור אהרונוב
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: זלמן שזר 61, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2011

את אביגדור הזמנתי, שעה שנזקקתי לשירות של פריצת האוטו. צרור המפתחות אבד לי, לא היה בידי צרור מפתחות נוסף. לא הייתה לי ברירה אחרת, ולכן נאלצתי להזמין שירותים של פריצה.
את הטלפון של אביגדור, מצאתי כשחיפשתי בגוגל פורצי מכוניות. הגעתי לאתר שלכם, ומבין כולם - אביגדור הוא זה שהכי קרץ לי משום שפירסם את המחירים הכי טובים (וגם כי אנשים רשמו עליו המלצות טובות).
רק רוצה לציין שאביגדור - לי באופן אישי - הרבה יותר מעזר! הוא פשוט הציל! הוא הבין את דחיפות הקריאה, הגיע אס.או.אס. תוך פחות מרבע שעה שיחרר לי את האוטו, וגם דאג שאתקין מנעול אחר, עם צרור מפתחות חדש.
מחיר ממש טוב! בדיוק כמו שרושם באתר! כיף היה לי גם לראות כזה בעל מקצוע שלא מנצל "מצוקה של אישה" - אלא באמת נותן לה שירות הגון, וגם במחירים נורמאליים לחלוטין.

מיטל,
מרמת השרון

, פברואר 2011

ברצוני להמליץ בחום על אביגדור המנעולן, המכונה גם "אביגדור שירותי חירום" שמופיע אצלכם באתר. מצאתי אותו בשעה שחיפשתי מנעולן אמין שיבוא להחליף לנו מנעול וידית בדלת כניסה בבניין מגורים משותף ברמת השרון. הידית של הדלת נשברה, ובנוסף גם המנעול לא עבד בצורה תקינה, ומשום כך נזקקנו לשירות.
אביגדור, עשה עליי רושם של אדם אמין - בשעה שאיתרתי אותו באתר שלכם. גם הכרטיס עסק ובו התעודות והרשיון שלו שמופיעים שם, נתנו לי תחושה שאכן מדובר באדם מקצועי עם מספיק ניסיון. בנוסף גם השיחה הטלפונית שניהלתי איתו בזמן הזמנת השירות עשו עליי רושם שמדובר באדם שהוא זמין - כזה שגם רוצה לבצע את העבודה - אדם שבקיצור אפשר באמת לסמוך עליו.
אביגדור הבין את דחיפות המקרה, והגיע עוד אותו יום. אני קיבלתי את פניו ומאד התרשמתי מצורת העבודה שלו ומהיחס האדיב שנתן. הוא פירק את המנגנון השבור. אפילו הראה לי מה בדיוק לא עבד בו. אחרי שהרכיב את המנגנון החדש, גם נתן לי טיפים איך לשמור עליו כדי שלא ישבר בשנית.
לסיום רק אציין, שהמחיר שאביגדור לקח גם כן היה הוגן וסביר. מה שביקש ממני בשיחת הטלפון בשעה שהזמנתי אותו - זה גם מה שלקח במעמד התשלום. לא ניסה אפילו לקחת אגורה יותר.

בתודה,
צבי מרמת השרון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מנעולנות מקצועית לבית לעסק לרכב וכספות

אביגדור שרותי חירום

אביגדור שרותי חירום

אביגדור אהרונוב


9.4

050-2855516
 

אביגדור שרותי חירום

אביגדור אהרונוב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2855516 חייג