כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.ס. גננות

9.6
אברהם קהתי
עבודות גינון
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: פומרנץ 1, רחובות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מאי 2011

כן ירבו בעלי מקצוע, ובכלל אנשים כמו אברהם קהתי. הבן-אדם פשוט יחיד סגולה במינו. לא רק שהוא עזר לי המון עם הטיפול בגינה, אלא גם עשה את העבודה מכל הלב, עם הרבה רצון טוב לעזור וגם בלי גישה חמדנית של רק לרצות לקחת כסף וללכת (ואגב, עם אחת הגינות שהוא טיפל לי בהם, עד היום אני זה שרודף אחריו ומפציר בוא שיבוא לקחת תשלום...).
ההיכרות שלי עם אברהם התחילה, כששיפצתי את הבית שלי (אני גר בבת חפר), ובמסגרת השיפוץ גם עשינו הקמה מחדש לגינה. גנן שהזמנו בשביל הפרויקט, נעלם פתאום באמצע העבודה - יצא שנותרתי עם הרבה כסף שהפסדתי (כי שילמתי לו חלק גדול מעלות העבודה עוד בהתחלה) וגם עם גינה שהייתה חצי גמורה.
הייתי בבעיה גדולה, ומישהו שהכרתי - המליץ לי לקחת את אברהם. פגשתי יהודי טוב, שומר מצוות עם הרבה רצון לעזור. אברהם אמר לי שהוא לא מתכוון לקחת ממני פרוטה עד שאני לא אראה תוצאות. אברהם לקח את הגינה שלי כפרויקט, הקים אותה מחדש, וגם תיקן את כל הנזק שעשה לי הגנן הקודם. הוא עבד בשיתוף מלא עם האדריכלית שגם התרשמה רבות מהגישה שלו לטובה. בכלל ההתנהלות שלו והתוצאה הסופית שזכיתי לה - היו לדעתי שווים גם את העוגמת נפש שנחלתי מהגנן הקודם, וגם את כל הכסף שהייתי צריך להשקיע מחדש.
אברהם סידר לנו גם את הגינה האחורית של הבית וגם את הגינה הקדמית בכניסה. הוא עשה לנו עיצוב יפה שמשלב מדשאות של דשא סינטטי עם צמחיה שמקיפה אותו, ופינה של מסלעה. את התשלום, אברהם לקח אך ורק בסוף, וזה גם אחרי שאני זה שהפצרתי בו כמה פעמים לבוא ולקחת. הוא היה מאד גמיש מבחינת פריסת התשלומים (כי הוא תמיד בא בגישה שאני אשלם לו כמה שמתאים לי וכמה שלי נוח) - וגם המחיר הכולל היה לא מופרז וסביר ביותר.
מאד התלהבתי מאברהם. אני קבלן במקצועי, כך שאחרי שהוא עשה את הפרויקט של הגינה הפרטית שלי, המשכתי לקחת אותו לפרויקטים נוספים לאנשים שאני מכיר, וגם להמליץ עליו המון.
אני לא אדם משוחד, לא חבר של אברהם קהתי וגם לא בן משפחה שלו - פשוט לקוח מאד מרוצה, שרוצה לעזור. אני הכי אשמח בעולם שהבן-אדם הזה יזכה לפרנסה טובה, ושיגיעו אליו כמה שיותר לקוחות!

בברכה,
אהרון

, מאי 2011

כשפגשתי את אברהם קהתי לראשונה, לא ידעתי כל-כך איך לאכול אותו... פגשתי איש דתי שומר מצוות, עם גישה חיובית לחיים והרבה רצון טוב לעזור. הייתה לי איתו כימיה טובה, הרגשתי שזה אדם שאפשר לסמוך עליו. לכן החלטתי לנסות אותו, ונתתי לו עבודה של לעצב לי מחדש גינה.
גיליתי בן אדם אחראי שעובד מכל הלב. רציני בעבודתו, עושה עבודה יסודית, בן אדם ששם דגש על הפרטים הקטנים. המחירים שלו סבירים - הוא לא הכי זול בשוק וגם לא הכי יקר - אבל האמינות שאתה מקבל בתמורה לכסף שאתה נותן, לדעתי במקרה שלו - שווה גם את העוד אקסטרה השקעה.
העבודה שאברהם עשה לנו בגינה מאד מוצלחת ומשביעת רצון. מאז אנחנו ממשיכים לקרוא לו מדי כמה שבועות לתחזוקה כללית נוספת של הגינה, והמלצנו עליו המון. סידרנו לו עבודה אצל קרובי משפחה וחברים (שגם היו מאד מרוצים ממנו).
לכל גולשי האתר, ולכל האנשים שעדיין לא מכירים את אברהם - אני ממליץ בחום לקחת אותו לניסיון. אתם לא תתאכזבו - מדובר באיש חיובי, ישר, הגון, ובעיקר בעל מקצוע שיודע את עבודתו ועושה אותה מאד טוב.

בתודה מראש,
אברהם אהרוני

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

תאור העסק

בנייית, תחזוקת ונקיון גינות מקצועי, כריתת עצים, ריסוס נגד מזיקים ונגד עשב שוטה וכל מה ששייך לטיפול חדש ושוטף בתחום הגינות. יהודי שאוהב את העבודה. שומר תורה ומצוות. בבקשה לא להתקשר בשבתות וחגים

א.ס. גננות

א.ס. גננות

אברהם קהתי


9.6

050-7666609
 

א.ס. גננות

אברהם קהתי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7666609 חייג