כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מאור שירותי ניקיון ופוליש

9.4
אסי דרור
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: אנילביץ' 28, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, יוני 2012

רציתי להודות למאור באופן אישי על השירות הנהדר שקיבלנו.
הזמנו אותו דרך האתר בגלל ההמלצות הטובות שקראנו עליו. בשיחה עם אסי הוא נתן לי הצעת מחיר כללית וקבענו שהוא יגיע לראות את הדירה ואת היקף העבודה על מנת לתת הצעת מחיר מדוייקת. השיפוץ כלל: דירת 3 חדרים, ריקה, כ100 מ"ר - צביעת קירות ותקרות בצבע לבן בסיסי, בחדר האמבטיה צבע קרמי ב2 שכבות מעבר לצבע בסיס, תיקונים בקירות כמו גירוד צבע ישן, יישור וסתימת חורים, ריסוס נגד ג'וקים, נמלים ושאר מזיקי הקיץ וניקיון של תריסים, חלונות, פנלים, ארונות מטבח ואמבטיה ופוליש לרצפות. אסי הגיע לבד והוא עמד בזמני ההגעה ובזמני סיום העבודה, ארבעה ימים. אסי דאג להביא את הציוד והחומרים, גם את הצבע, הוא שאל אותי מספר צבע ושל איזו חברה אני מעדיפה והוא דאג לרכוש ולהביא אותו. זכינו לקבל שירות מעולה מאסי, הוא היה אדיב, נחמד, מנומס, קשוב מאוד והכי חשוב - הגון! עשה עבודה מקצועית וברמה גבוהה, הוריד כתמים קשים והסיר לכלוך כבד, הכל ביסודיות. כשסיים הוא בדק שאני מרוצה ושאין לי הערות, מאחר ושבוע אחרי כן קבענו עם מישהו שיתקין לנו חלון אסי אמר שאם נצטרך תיקוני צבע הוא יבוא ללא תוספת תשלום. הוא השאיר נקי ומסודר, המחיר לא השתנה וקיבלנו חשבונית. כמה ימים לאחר מכן אסי התקשר כדי לבדוק שוב שהכל בסדר. אין מילים לתאר!
מומלץ בחום.
תודה, תודה ושוב - תודה!
מעיין מראשון לציון.

, אוקטובר 2011

לפני כניסתנו לדירה החדשה היינו צריכים בעל מקצוע לעבודות צבע וניקיון, אל אסי מ"מאור אפקט הצבע" הגעתי דרך האינטרנט דרך מכרז שהוצע לעבודה שחיפשתי, בחרתי את מאור בעקבות ההמלצות שנכתבו עליו באתר.
לאחר שראיתי כי מה שהוצע במכרז הן מבחינת העבודה והן מבחינת המחיר מתאים לי אסי הגיע לביתי ע"מ לוודא שזה אכן מתאים גם לו, וכך היה.
אסי הגיע לביתי ביום ובשעה שקבענו והחל בצביעת הדירה, מדובר בדירת 5 חד' שכללה גם תיקונים של הקירות, תיקוני צבע, וכמובן צביעת הדירה כולה.
אסי עבד במרץ במשך כ3 ימים, וביום הרביעי הגיע עם עובדת נוספת לניקיון הדירה- הדירה הייתה ללא רהיטים והניקיון כלל ניקיון מטבח, חלונות, אמבטיה, שירותים, וניקיון ופוליש לרצפה.
על אף שהעבודה נעשתה בלחץ של זמן, כי רצינו להיכנס לדירה אין זה פגע באיכות העבודה שאסי ביצע, הוא עשה את כל מה שביקשנו מבלי לבקש תוספת במחיר.
אסי הינו אדם נחמד, חברותי ומקצועי שיודע את עבודתו ועושה אותה נאמנה.

תודה רבה,
טל משער אפרים.

, ספטמבר 2011

את מאור שירותי ניקיון ופוליש הערכתי בשל מספר דברים אבל בעיקר בשל יחסי האנוש הנפלאים שלו, איני מכירה היום בעלי מקצוע שכאלה, שבאים לקראת הלקוחות שלהם, גמישים איתם, מגלים הבנה וסבלנות.
הזמנתי את מאור לנקות את דירתנו שבחולון שלא נוקתה באופן מסיבי מזה תקופה ארוכה, ובייחוד לאחר צאת הדיירים הקודמים ולאחר שיפוץ כללי.
כולנו יודעים שהאבק המצטבר אחריי שיפוץ ואחריי שהות ארוכה הוא בלתי נסבל ולא רוצה לצאת מהבית.
אבל מאור עשה הכל בכדיי להשאיר את הדירה מבריקה.
הניקיון כלל: פוליש, הברקת חלונות ותריסים בכל החדרים, ניקיון דלתות ומשקופים, ניקיון שירותים, מקלחת, ארונות מטבח ארונות בחדרים.
היום הדירה נראית מדהים! והכל הודות למאור.
חשוב לי לציין כי מאוד הגיע לביתי עם עובדת נוספת בשם גלית. השניים הם צמד חמד אשר עובדים בשיתוף פעולה ומובילים לתוצאה מדהימה. אני מודה למאור וגלית שהקלו עליי ועל בעלי על הכניסה אל הבית ועל המעבר הקשה.

תודה רבה על הכל!
איילת מחולון

, ינואר 2011

שמי גלית - אני גרה בראשל"צ בדירת גן מקסימה (חמישה חדרים) שבדיוק לפני כמה שבועות, סיימה לעבור שיפוץ מאד רציני.
בסיום השיפוץ הדירה אומנם יצאה מאד מאד יפה, אבל ברמת הניקיון - הייתה לחלוטין במצב מחריד! המון אבק, המון לכלוך, הרצפה הייתה מטונפת... נזקקנו בדחיפות לחברת ניקיון מקצועית, שתשתלט בשבילנו על כל הבלאגן, כדי שנוכל להיכנס אליה ולחזור לשגרה.
בהמלצת חברה - ניתן לי הטלפון של חברת הניקיון של מאור. גם אצלה, מאור ביצע בזמנו עבודה של ניקיון לאחר שיפוץ, והיא הייתה מאד מרוצה. בדקנו את מאור, ובמקביל חברה נוספת - אבל בסופו של עניין החלטנו ללכת על מאור בעיקר בגלל שהצעת המחיר שהגיש לנו הייתה הרבה יותר טובה.
מאור עצמו, ביחד עם עוד עוזר (סה"כ צוות של שניים) - הגיעו לנקות לנו את הדירה משמונה וחצי בבוקר ועד ארבע אחה"צ. עשו עבודה מאד יסודית ועמדו מאחורי כל מילה שהתחייבו: את הריצפה הם קירצפו, וגם עשו עליה פוליש קריסטל שיצא מאד יפה. ניקו בנוסף את כל התריסים והחלונות שהיו מלאי אבק, ניקו פאנלים, ארונות מטבח, חדר ארונות גדול שיש לנו בחדר שינה, ניקו אמבטיות וניקו שירותים.
למעט פעמים ספורות שהגעתי כדי לבקר אותם, ולראות שהכל מתנהל כשורה - בקושי הייתי בדירה. זה גם בעיקר, מה שאהבתי אצלהם - שהיו מספיק אחראיים באמת להתמקד אך ורק בעבודה, ושלא הרגשתי שאני צריכה כל הזמן להיות שוטר ולעמוד להם על הראש.
גם את התוצאה, מאד אהבתי. אחרי שסיימו - באמת הורגש שהדירה עברה שינוי היסטרי. בזכותם הצלחנו להיכנס חזרה לדירה בצורה נינוחה ונעימה.

, נובמבר 2010

עבודה של ניקיון דירה שניים וחצי חדרים (סה"כ 60 מ"ר) בוצעה ע"י חברת "מאור שירותי ניקיון" לשביעות רצוננו המלאה. למרות איחור קל, שלא באשמתו של מאור עקב פקק רציני בדרך לת"א (אותו פקק שנגרם בזמנו עקב פיצוץ של צינור מים...) - מאור טרח להודיע שהוא מעט מתעכב, ודאג להיות איתי בקשר כל הזמן מהדרך כדי לעדכן אותי מתי בערך הוא היה אצלי בדירה.
בשעה 12:00 מאור הגיע יחד עם עוד עוזר שלו על מנת להתחיל בעבודה. בשעה 17:00 בערך הם סיימו. הם עבדו במרץ - ניקו וקרצפו את כל הדירה - בהתאם להוראותיי והנחיותיי. גם ברמת המחיר - מאור היה נאמן למילתו, ודרש בדיוק את מה שפירסם באתר. לא ניסה לדרוש מעבר, ולא ניסה להתמקח... המחיר שרשם באתר עבור ניקיון של דירה בגודל שלי ובסטנדרט שלי - זה מה שסיכמתי איתו מראש לפני תחילת העבודה, וזה גם מה שהוא קיבל!
סה"כ מדובר באיש עבודה רציני - מאור עמד בהתחיבויות שלו, עמד במילה שלו. הניקיון שלו שכלל קירצוף של הרצפה (משאריות של צבע, מלט אבק וכיו"ב), ניקיון של התריסים והחלונות, ניקיון של אמבטיות שירותים ומטבח, וניקיון בתוך פנים ארונות שבחדרי אמבטיה ובחדרי שינה - בוצע בצורה מאד יפה וטובה על-ידיו. שמח ביותר שבחרתי בו, ומאד ממליץ! הודות להם הדירה שלי היום, נעימה, נינוחה, מבריקה, ומצוחצחת :)
תודה :)

, אוקטובר 2010

דירה שבבעלותי ועמדתי להשכיר מחדש - מאור מ"מאור שירותי ניקיון" - בא, צבע לי מחדש (קירות כולל תקרות), עשה תיקוני צבע שהיו נדרשים, ניקה וגם עשה פוליש על הרצפות.
האמת, שלא אני זו שהגעתי אל מאור, אלא השוכרת שעמדה לצאת מהדירה - היא זו שהגיעה אליו (כנראה מצאה את הטלפון שלו באתר). על כל פנים - אני מאד שמחה ש"נפלתי", כמו שאומרים, על מאור ולא על שום בעל מקצוע אחר - כי הוא באמת היה איש מאד נחמד ותרבותי, ומעל לכל - גם עשה עבודה שפשוט גרמה לי להיות מלאת התפעלות, ובמחירים ממש לא יקרים.
מניסיון לא מבוטל בכלל, שיש לי עם בעלי מקצוע, ובעיקר עם צבעים למיניהם - אני יכולה להגיד שמאור ממש הפתיע אותי לטובה, ביחס וברמת הביצוע - אני בהחלט ממליצה עליו מכל הלב, ושמחה שהפקדתי את הדירה שלי בידיים האמינות והנאמנות שלו...

בתודה -
יהודית מגבעת שמואל

, אוקטובר 2010

בתאריך ה - 26.9.2010, יום ראשון, בוצעה אצלי עבודת ניקיון בדירה ע"י חברת "מאור שירותי ניקיון".
מדובר היה בדירת שלושה חדרים (יחסית קטנה) ריקה במרכז ת"א שעברה צביעה ושיפוץ קל, ואל מאור פניתי, כדי שיבצע לי בדירה עבודת ניקיון כללית בעקבות השיפוץ שנעשה.
הייתי סה"כ מרוצה מהעבודה של מאור ומהשירות. הוא הגיע בזמן כפי שקבענו ביננו כמה ימים קודם לכן. מבחינת רמת העבודה עצמה - העבודה נעשתה על-ידיו בחריצות גבוהה יש לציין. במשך קרוב לשמונה שעות, עבד בעצמו, לבד, ללא עזרה, וללא פועלים. כל הצעה שלי אליו לעשות איזה מנוחה או הפסקת שתייה/אוכל התקבלו בסירוב מצידו... באמת שאפשר להגיד שהוא היה כל כולו מרוכז אך ורק בעבודה.
מבחינת התשלום - מה שסיכמתי איתו מראש, זה מה ששולם לו בפועל. כל החששות שלי, שינסה להעלות את המחיר ביום העבודה - התבדו, ובסופו של דבר המחיר ששילמתי לו היה 800 שקלים לכל העבודה (לעניות דעתי אפילו גם מחיר שהוא יחסית זול בהשוואה לשוק).
ממליץ בחום, ואני בהחלט מאמין שזו לא הפעם האחרונה שאני אשתמש בשירותים שלו.

בתודה,
גדי מתל-אביב

, אוגוסט 2010

בחור עשר - עם המון סבלנות!! עושה עבודה יסודית ומקצועית, ובאמת שגרם לי להיות מאד מרוצה.
בא לנקות אצלי דירת ארבעה חדרים בגודל 200 מ"ר לאחר שיפוץ. עשה באמת יופי של עבודה - הוא ושני הפועלים שלו, פשוט הבריקו את הדירה שהייתה כולה מלוכלכת מסימני צבע ואבק - תוצאה של שני חודשי שיפוצים... בנוסף גם ביצעו הדברה נגד מזיקים.
אני חייב לאמר שבהתחלה הייתי קצת סקפטי, כי זה פעם ראשונה שאני מזמין את הבחור, ולא הייתה לי כל-כך אינדיקציה לגבי טיב העבודה שלו, אבל הוא בהחלט הרשים אותי לטובה, ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו.
הוא לא הכי זול, אבל התוצאה שהוא מביא, בהחלט שווה את ההשקעה!! מניסיון עדיף להשקיע בחברת ניקיון שהיא טיפה קצת יותר יקרה, ובאמת לקבל עבודה איכותית!!
שמרתי את הכרטיס ביקור שלו על המקרר, ואני בהחלט ממליץ עליו!!

, יולי 2010

ביצע אצלי עבודת ניקיון מקיפה בדירה שכללה ניקוי מרצפות, פוליש וקס, והברקה קריסטלית. בנוסף גם צבע לי את העליית גג, ועשה עוד כמה תיקוני צבע קלים אצלי בבית.
הוא איש מאד אמין - אצלו מילה זו מילה!! מתי שהוא הבטיח להגיע, הוא אכן הגיע, ועמד בזמנים. גם מבחינת המחיר - הוא עמד במילה שלו, והמחיר שסיכמתי איתו בתחילת העבודה, כשבא לראות את הדירה ולתת לי הצעת מחיר - זה גם המחיר שלקח בסוף.
במקביל אליו קיבלתי הצעת מחיר מעוד שתי חברות ניקיון נוספות, אבל החלטתי בסופו של דבר להזמין אותו גם מכיוון שהוא היה הכי זול, וגם בגלל שבנוסף לשירותי הניקיון שהוא מציע, הוא גם מתעסק בעבודות צבע - כך שהעדפתי באמת להזמין אותו שיעשה את שתי העבודות כבר במכה אחת, מאשר להזמין בעל מקצוע נפרד לכל עבודה ולשלם פעמיים...
מעבר ליעילות שלו - הוא גם איש מאד חביב ומסביר פנים, הוא נקי, מסודר, נראה כזה בן-אדם טוב, ולא עושה רושם של איזה חאפר!! אני אישית מאד ממליצה!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

ניקיון דירות ישנות וחדשות ( לא מבצעים עבודות משק בית ולא נקיון חדרי מדרגות) פוליש ווקס + הברקה קריסטלית צביעת דירות ובתים, טיח דקורטיבי, סטוקו, אפקט שיש, סיוד דירות- החלקת קיר - הורדת שפריץ, טיח גבס, עבודות גבס - קירות גבס - תיקרות גבס - נישות - קרניזים, ספריות גבס ועוד עיצובים כיד הדימיון, שיפוצים - ריצוף - חיפוי קרמיקה - שבירת קירות, צביעת משקופים ודלתות צביעת חדרי מדרגות נקיון חניונים + נקיון בקיטור -ניקיון גרפיטי - ניקיון גרנוליט - ניקיון אבנים מישת

מאור שירותי ניקיון ופוליש

מאור שירותי ניקיון ופוליש

אסי דרור


9.4

054-9468161
 

מאור שירותי ניקיון ופוליש

אסי דרור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-9468161 חייג