כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ברק לגן

9.4
ברק טויטו
עבודות גינון, דשא, דשא סינטטי
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: אח"י אילת 4 ב', כפר יונה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

ברק ביצע אצלנו עבודה יפה מקצועית ונקייה, הוא עמד בכל המסוכם, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני, התקנת הדשא נעשתה במסגרת הזמן כפי שסוכם מראש, ברק נתן לי אחריות על הדשא וכמובן קבלה כמו שצריך. באמת שאני ממליץ עליו בחום! בעל מקצוע נהדר, איש אמין ביותר והתוצאות של העבודה שלו יפות.
תומר.

, מאי 2016

היינו מרוצים מהשירות, מהבחירה בו, מהמקצועית, ברק עמד בלו"ז ועשה עבודה יפה. עזר לנו גם בבחירות במשתלה וליווה אותנו בצורה מקצועית ואדיבה לכל אורך התהליך - ממליצה בחום.
מדובר בהקמת גינה לחצר הבית, לארז מחברת "אומנויות בירוק" הגענו דרך חיפוש באינטרנט, נחשפנו לעבודות היפות שלו והרמנו טלפון לקביעת פגישה והצעת מחיר. קבעתי איתו פגישת יעוץ והוא הגיע כפי שסוכם לראות את שטח החצר ולתכנן את הגינה. דבר ראשון ישר שמתי לב שעומד מולי בעל-מקצוע רציני, הוא הגיע בשעה שקבענו, לקח מידות של השטח, הראה לי תמונות של סגנונות שונים לעיצוב הגינה, היה קשוב לצרכים שלי כלקוח והרעיונות שהיו לו היו מאוד יפים ולא סטנדרטים. הצעת המחיר שנתן לי הייתה מפורטת ומסודרת והמחיר היה הוגן מאוד. הייתה לי תחושה טובה לגביו וסגרנו איתו את הקמת הגינה.
מדובר בהקמה מאלף עד תף, העבודה כללה: התקנת דשא סינטטי, בחירה של עצים, עץ זית ועצי נוי בעיקר דקלים, שתילת שיחים ופרחים רב עונתיים והתקנת מערכת השקיה וטפטפות. ההתנהלות של ברק במהלך ימי העבודה הייתה נהדרת, ברק הגיע עם צוות מקצועי, ביצע את כל ההכנות הנדרשות לעיצוב השטח, הידק יישר את הקרקע, ביצע שיפועים וניקוזים מיטביים, ריסס דישן והכין הכל. ברק עמד בלוחות הזמנים, תיקתק עבודה, התרשמתי מאוד מההתנהלות וכמובן מנראות הגינה - הגינה נראית מדהים, עבודה משביעת רצון.
ממליצה בחום - אוסנת.

, מאי 2016

הייתי מרוצה ממנו, ברק עשה אצלנו הקמת גינה ועמד בלו"ז שנקבע, עמד בהצעת מחיר, הגינה נראית מעולה, ויש לי רק דברים טובים להגיד עליו! ממליץ בחום!!
הזמנתי את ברק לתת הצעת מחיר על הקמת גינה בשטח החצר שלנו, קבעתי איתו פגישת יעוץ והוא הגיע כפי שסוכם לראות את שטח החצר ולתכנן את הגינה. ברק הגיע בשעה שקבענו, לקח מידות של השטח, הראה לי תמונות של סגנונות שונים לעיצוב הגינה, הוא היה קשוב לצרכים שלי כלקוח, יש לו חוש עיצובי מפותח, הרעיונות שהיו לו היו מאוד יפים. הצעת המחיר שנתן לי הייתה מפורטת ומסודרת והמחיר היה הוגן מאוד - סגרנו איתו את הקמת הגינה. מדובר בעיצוב והקמת גינה: בגדול סגרנו על התקנת דשא סינטטי ברוב שטח הגינה ומסביב שתילה של צמחייה ופרחים.
ברק ביצע את כל ההכנות הנדרשות לקראת התקנת הדשא הסינטטי, הוא ביצע עבודות הכנה לאדמה, פיזר מצע, ריסס נגד עשבייה, ישר והידק את הקרקע, הניח יריעת חיפוי שחורה (פלריג). זאת על מנת לצמצם עשביה שעלולה לצמוח ולאחר מכן ביצע התקנה של מרבדי הדשא. ברק הקים לנו בריכת דגים עם מסלעה וצמחיה, פינת מנגל שם שטח של אבני מדרך וסיגליות, שתילת צמחי תבלין ושני עצי פרי וכמובן התקנת מערכת השקיה ממוחשבת. בסיום העבודה, ברק היה ממש בסדר, לא השאיר בלאגן, ניקה וסידר אחריו. היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, הגינה רעננה ומאוד יפה! ברק עמד במחיר, עמד במילה שלו לגבי הזמנים וסיפק עבודה מקצועית - ממליץ בחום.
טל.

, אפריל 2015

הגעתי לברק דרך חיפוש באינטרנט, רצינו להגיע לגנן מקצועי, שיעשה לנו גינת נוי בחצר הבית. החצר נראתה לא משהו והחלטנו שכדאי להשקיע בה.
עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה ותחזוק, שוחחתי עם ברק בטלפון והוא ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, המליץ לי איך לעצב את הגינה ואיזה אלמנטים להוסיף, הוא נתן דעה מקצועית כולל הסבר והיה מאוד נחמד!
הייתי מרוצה ממה שברק הציע, סגרנו על מחיר ממש הוגן וסגרתי איתו את הקמת הגינה.
ברק עשה עבודה ממש יסודית, בהתחלה הוא ניקה את החצר מכל הלכלוך שהצטבר שם, הכין ויישר את הגינה בשביל לעבוד ולבצע את מה שתוכנן. לאורך כל ההקמה הוא היה עשר, ידע להקשיב להערות שלי, כל דבר התקבל בחיוך ובנימוס.
כשברק סיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! ברק לקח ממני את המחיר שסוכם ובדק שאני שבעת רצון ואם יש לי בקשות נוספות. ואני אכן מרוצה!
טניה.

, אפריל 2015

ברק הוא בעל מקצוע מעולה, סגרנו איתו איזושהי עבודה והוא ביצע אותה על הצד הטוב ביותר!
חיפשנו בעל מקצוע בתחום הגננות שיקים ויעצב לנו גינה חדשה והגענו לברק באופן מקרי דרך פרסום.
לפני שסגרנו את העבודה עם ברק, לקחנו הצעות מחיר אבל לא היה לנו את החיבור עם בעל מקצוע מתאים, שאפשר להיות רגועים מולו.
ברק היה בעל המקצוע היחיד שהרגשתי ממנו הגינות יושר ומקצועיות, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ביחס למחירי בשוק ומעבר לכך הוא נתן לנו רעיון יפה לעיצוב ופיתוח הגינה, אהבנו את הרעיון שלו וסגרנו איתו את העבודה.
ההתנהלות המקצועיות של ברק הותירה בנו רושם רב, הוא היה פשוט מאה אחוז מכל בחינה אפשרית, עמד בלוח זמנים, סיפק חומרים באיכות טובה.
בסיום העבודה ברק טרח ניקה וסידר אחריו, הגינה שלנו נראית נפלא והפיתוח היה רעיון מעולה! שילמנו לברק בדיוק את המחיר שסגרנו עליו, קיבלנו אחריות על העבודה, הכל התנהל כשורה ולכן אני ממליץ עליו בחום.
אמיר.

, יוני 2014

לברק טויטו - "ברק לגן" הגעתי לצורך התקנת דשא סינטטי בגינת ביתי. פניתי למס' אנשי מקצוע ומבין כולם, ברק נראה לי הכי אמין ומקצועי, הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה ובשונה מגננים אחרים שהיו אצלי, הוא לא השוויץ בעצמו ובעבודתו אלא היה מאוד צנוע ונעים הליכות, דיבר לעניין והציג לנו את התמונה במלואה.
ברק ישב איתי על סוג הדשא שאני רוצה, דיי ידעתי מראש למה אני מצפה וידעתי שהמחיר והאיכות תלויים באורך הסיב, מרקמו וצפיפותו. בחרתי באמת בסוג הדשא מראש שהתאים לרמת ההשקעה הכספית שתכננתי להשקיע בגינה ולמראה אותו רציתי לקבל, המחיר שברק רצה על הדשא עצמו כולל ההתקנה, היה בהחלט סביר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
העבודה עצמה נעשתה במקצועיות ובאופן יסודי. ברק הכין את האדמה - ריסס אותה בקוטל עשבייה, פיזר מצע מיוחד והידק אותו באמצעות יריעות ומעליו הדביק והידק את משטחי הדשא. הדשא יצא פנטסטי - נראה ממש כמו דשא רגיל (מדובר בשטח של 70 מ"ר)!
ברק דאג לנקות ולסדר אחריו בתום ההתקנה, הוא ווידא שאני מרוצה ורק לאחר מכן גבה את התשלום - בדיוק המחיר שסגרנו מראש.
אני יכול לסכם ולהגיד שברק הוא אדם ישר, נוח, קשוב ללקוח ומנומס. נהניתי לקבל ממנו את השירות ואני ממליץ עליו בחום!
דני, צורן.

, יוני 2014

ברק בעל מקצוע נהדר, הוא מקצועי, איכותי ועומד במילה שלו!!!
יש לנו גינה שגודלה 80 מ"ר וחיפשתי באינטרנט גנן עם המלצות שיבצע את הקמת הגינה מא' עד ת'. נכנסתי לאתר שלכם וקראתי חוות דעת על מספר גננים, הרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר כללית, נתתי לו את הנתונים ושאלתי פחות או יותר מה טווח המחירים. ברק הציע להגיע לשבת איתי בצורה מסודרת על הדברים וכשנחליט ביחד על הגינה הוא ייתן לי הצעת מחיר מפורטת.
ברק הגיע אלי באופן מסודר, הוא שאל אותי מה הציפיות שלי ואיך אני רואה את הגינה. רציתי בעיקר שיהיה דשא סינטטי במרכז הגינה וברק הציע לעשות פיתוח מסביב, אהבתי את מה שהציע וסגרנו את העסקה (המחיר שהוא ביקש על העבודה היה מאוד הוגן).
לגבי העבודה עצמה, ברק הגיע עם איש צוות נוסף, הם הביאו איתם את כל החומרים להקמת גינה - חומרים באיכות גבוהה ואת סוג הדשא שבחרנו.
הם ריססו חלק מהאדמה שעליה יונחו מרבדי הדשא הסינטטי, נגד עשבייה שוטה, הניחו יריעות שחוסמות את כניסת האוויר לקרקע ומעל הדביקו את מרבדי הדשא הסינטטי - הדשא נראה נהדר כמו דשא אמיתי לכל דבר ועניין.
מסביב לגינה ברק שתל צמחייה ופרחים, שם כל מיני אלמנטים ליופי ובאמת שהגינה יצאה מאוד יפה! מבחינת הלו"ז היה פשוט מצוין! ברק סיים את העבודה כמתוכנן, הגינה נראית נהדר! ברק היה מאוד מקצועי מתחילת התהליך ועד סופו ואני ממליץ עליו בחום!
עופר, זכרון יעקב.

, מאי 2013

יש לי הערכה רבה לברק הגנן, מדובר בבעל מקצוע נפלא, שלא פוגשים כמוהו בכל יום! תחילה שוחחתי עם בעל מקצוע שאינו רשום באתר, ורק לאחר שהוא היה אצלי, הרגשתי שאני רוצה לשמוע הצעת מחיר נוספת. נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה " וכך יצא לי להכיר את ברק הגנן.
כל ההמלצות שנכתבו על ברק הוכיחו את עצמן כנכונות. בקשתי מברק לעשות עבודת ניקיון ותחזוקה חד-פעמית, מאחר והגינה הייתה כבר במצב דיי מזעזע, נתתי לו פירוט של העבודות שיש לעשות, וקבלתי ממנו הצעת מחיר מעולה.
ברק הגנן הגיע לביתי ביום ובשעה שקבענו, הוא גזם, ניכש ודישן את הדשא הקיים. החליף שתילים שנבלו, ניקה את הגינה ופשוט החיה אותה מחדש. בסיום יום העבודה הוא גבה בדיוק את המחיר שסוכם מראש ונתן לי קבלה. אני מודה לו מאוד ובטוח כי אין זו הפעם האחרונה שאצור עימו קשר כי על בעלי מקצוע אמינים לא מוותרים!
מנחם

, נובמבר 2012

לא מזמן עברנו לגור בדירת גן עם חצר בשטח 150 מ"ר ואחד הדברים שחיפשנו עם כניסתנו לבית החדש היה גנן מומחה שיהפוך את החצר לגינה פורחת ומטופחת. ערכתי חיפושים באינטרנט ומצאתי מספר בעלי מקצוע, כאן באתר טוב תודה קראתי את ההמלצות על ברק לגן ופניתי גם אליו. מבין בעלי המקצוע איתם שוחחתי, ברק עשה עליי את הרושם המקצועי והאמין ביותר והחלטתי למסור לו את העבודה, החלטה שלא אכזבה אותי.
ברק הגיע לביתנו, ישב, עשה בדיקה של השטח, ראה, הקשיב מה אנחנו מחפשים ומבקשים, נתן את עצותיו המקצועיות ויחד איתנו הכין תכנית עבודה מפורטת ומרשימה להקמת הגינה. ברק הוכיח את עצמו בכל המישורים, הן בידע המקצועי והמומחיות בעבודתו, הן באמינות ובאחריות לעבודתו והן בעמידה בזמנים ובמחירים שסוכמו מראש.
ברק שתל בגינתנו מבחר מגוון ונעים של צמחייה, מטפסים, פינת תבלינים, אדניות, עציצים של פרחי עונה, עצי נוי ופרי, עם אבני מדרך בשטחים הפתוחים של הגינה ומערכת השקייה הכוללת טפטפות ושעון מים. המראה הכללי של הגינה יפה, נקי, ירוק ופורח. ברק העניק לנו עצות לשמירת וטיפוח הגינה ושיתף אותנו בידע המקצועי שלו.
מאז סיום העבודה הוא הספיק להגיע פעמיים נוספות מיוזמתו בכדי לראות את מצב הגינה ולוודא שהכל מתקדם כמו שצריך. הוא הבטיח גם שיבוא לביקור נוסף בהמשך וביקש שניצור איתו קשר בכל עניין הקשור לגינה. לא יכולנו לבקש גנן אחראי ואיכותי יותר. כבר המלצנו עליו לחברים ושכנים ואנו ממליצים עליו לכולם.

אביחי, פתח תקווה

, מאי 2012

הגעתי לברק דרך חיפוש ברשת. ברק אחד מני רבי גננים שנפגשתי איתם ולבסוף הוא זה שהשאיר את מיטב הרושם.
ברק היה מאוד סימפטי, ידעתי בדיוק מה אני רוצה: דשא סינטטי גבוה כולל ההכנה בשילוב עיצוב של אבני טוף וחלוקי נחל, הורדה של גדר חיה והתקנה של גדר במבוקים גבוהה במקום.
ברק דייק בזמני ההגעה כמו גם בתאריך שקבע לסיום העבודה, הוא הגיע עם שני פועלים שסייעו לו ועם כל הכלים והחומרים לביצוע העבודה. לאחר שסיימו את העבודה, ניקו אחריהם ואספו את כל השקים, ניילונים וכו''. ברק עבר איתי על הכל, הסביר לי והראה לי בדיוק מה הוא עשה והאם זה לשביעות רצוני. לאחר יומיים של עבודה הגינה שלי יצאה בדיוק כפי שציפיתי שתצא.
ברק דרש בסוף העבודה את אותו הסכום שקבענו מראש ללא כל מיני "הפתעות, שכביכול צצו במהלך העבודה ללא ידיעתי. קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על הדשא ל- 5 שנים ועל העבודה לשנה. בכל מקרה, אין לי ספק שבמידת הצורך עם/ בלי אחריות ברק יתייצב לשירותי. אני יותר ממבסוט עליו ובהחלט כדאי לשים את הגינה שלך בידיים שלו. הוא מקצועי, שירותי וישר ואני ממליץ עליו בחום.

ניר מאלפי מנשה

, מאי 2012

הגענו לברק דרך המלצה חמה של מכר. חיפשנו מישהו שיספק לנו דשא סיננטי, נמוך ואיכותי מורכב על אדמה כולל ההכנה והתשתית, לשטח של כ- 170 מ"ר.
ברק נפגש איתנו והגיע עם קטלוג דוגמאות לסוגי דשא השונים והצעת מחיר לכל סוג. הוא היה מאוד מסודר ואת הצעת המחיר הסופית הגיש לנו בכתב והציג לנו תעודת מתקין מורשה לדשא סינטטי.
ברק הגיע בדיוק בזמן שקבענו והחל בהכנת התשתית עם כל מיני בדים על הקרקע כשהוא מסביר לנו שזה על מנת שלא יצמחו עשבים ואז התקין את הדשא.
כשסיים דאג להשאיר את המקום נקי ומסודר, שילמנו את הסכום שקבענו ללא הפתעות, קיבלנו חשבונית ותעודת אחריות ל- 5 שנים. אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו, בחור מקסים, מנומס ונעים, מקצועי עשה עבודה מאוד יפה והגון.
תענוג, מגיע לו שאמליץ עליו.

פנינה מישוב בשרון.

, אפריל 2012

לאחר שיפוץ שבוצע בביתנו חיפשנו גנן שישפץ גם את הגינה. שכנה שלנו המליצה על "ברק לגן" וכך החל התהליך ביננו. ברק הגיע לראות את השטח וישב איתנו לגבש תוכנית תוך כדי שהוא נצמד למה שאנחנו רוצים ומבקשים וייעוץ והמלצה על פעולות שונות, מגוונות ויצירתיות. ללא ספק חלק גדול מהתוצאה הסופית הושפע מניסיונו וכישרונו של ברק.
עבודת הגינון כללה: יישור האדמה, שתילת עצי נוי, הדר, שיחים ופרחים עונתיים ורב שנתיים, ערוגת תבלינים, שתילת דשא, התקנת מערכת השקייה ממוחשבת ובניית בריכת נוי בנויה בתוך האדמה עם צמחים יפים ודגים. ברק לקח מאיתנו רשימה של מגוון הצמחים, פרחים ואביזרי נוי ודאג לבד לכל "הכאב ראש" של לרכוש את הדברים ולהביא אותם. הוא הגיע במשך שלושה שבועות עד שסיים, עם צוות של 2 פועלים שסייעו לו ודייק בזמנים. הוא עובד נקי ומסודר ודואג את הפסולת לפנות ולהשאיר סביבה נקייה.
כשסיים את העבודה הוא עבר איתי על כל הפרטים הקטנים ולא הלך עד שראה שאכן אני שבעת רצון מהתוצאה. מעבר לזה ראוי לציין שבצורת העבודה של ברק וההתייחסות שלו רואים שאכפת לו מהגינה כאילו זו הגינה האישית שלו והוא דאד למוצרים איכותיים ומתאימים מבחינת המחיר כאילו הכסף יוצא מכיסו. מאחר וברק השאיר לנו את חותמו הוא גם מבצע את התחזוקה השוטפת והטיפול בגינה.
ברק מקצועי, דייקן וישר. המחיר נשאר כשהיה וקיבלתי חשבונית מסודרת על התשלום. תודעת השירות שלו מאוד גבוהה ואני בהחלט ממליצה עליו בחום בתחום הגינון.

מיכל ממושב משמרת

, אפריל 2012

אנחנו גרים בבית פרטי ביישוב בשרון ויש לנו שטח חצר יחסית גדול שהזנחנו במשך תקופה ארוכה. החלטנו שהגיע הזמן לתת לשטח הזה צורה וצבע והתחלנו בחיפוש אחר גנן וכך דרך עלוני פרסום הגענו לברק. מכל בעלי המקצוע שנפגשנו איתם ברק עשה רושם מאוד רציני של בחור עם ניסיון שיודע מה הוא עושה, על מה הוא מדבר והוא הצליח להיכנס לראש שלנו ולבוא לקראתינו גם מבחינת המחיר.
ברק הגיע אלינו ולאחר שראה את השטח ישבנו ל"בנות" את תוכנית העבודה. ברק מאוד תרם לנו מהניסיון שלו וייעץ לנו על כל מיני רעיונות שהיו לנו תוך כדי שהוא מסביר למה זה לא כדאי לנו ואיזה פיתרון חלופי עדיף לטובתינו. לאחר שסיכמנו את כלל התוכנית בשביעות רצון ברק ניגש לעבודה.
העבודה עצמה כללה: הנחת דשא סינטטי, ערוגת פרחים עונתיים, התקנת מערכת השקייה ממוחשבת, שביל מאבני מדרך, בריכת מים מעוצבת, פינת מנגל מאבן ואריחי בזלת ועיצוב משולב באבני טוף.
ברק הגיע בצוות משתנה של בין 1-4 פועלים נוספים מלבדו בהתאם לכמות וקושי העבודה של אותו יום. הוא דייקן בזמנים וכשהוא מגיע הוא מצוייד בכל הנחוץ ליום עבודה.
העבודה של ברק היא מאוד אסתטית הוא דואג לפנות את הגזם ולנקות , לא רק בסוף יום אלא גם תוך כדי עבודה. העבודה נעשתה במקצועיות ותוך הקפדה על פרטים קטנים והיצמדות לתוכנית. העבודה ארכה מס' ימים וברק אף הקדים לסיים. כשסיים נתן לי חשבונית ועבר איתי יחד עם התוכנית הכתובה כדי לוודא שהוא לא פספס כלום ושאני שבעת רצון מהתוצאה.
אני מאוד מרוצה מברק. מעבר לכישרון המקצועי הוא בחור מנומס, אדיב וישר. אני ממליצה בחום.

עדנה מכפר יונה

, ספטמבר 2011

באחד הימים בהם ביקרנו את זוג חברינו, התלהבנו מאוד מגינתם שבחצר ביתם.
היום, כשקיימים בעלי מקצוע כה רבים בתחומים הנ"ל אינך יודע על מי כדאי לסמוך, ולכן הכי טוב לסמוך על העיניים, כי הן לעולם לא משקרות, החלטנו לקחת את מספר הטלפון של הגנן הנ"ל.
ברק מ"ברק לגן" השיב לשיחתינו, בשיחת הטלפון סיפרנו לו כי אנו מעוניינים להקים גינה בחצר ביתנו שבאור עקיבא.
ברק הגיע לביתנו בשעה וביום שקבענו, היה גמיש מבחינת השעות וקשוב לצרכינו.
ברק הקים את גינתנו ברמה שלא צפינו לה.
ברק נטע עצים,עציצים, דשא, ניקה את התעלות והתקין מערכת השקיה.
בכל ימיי עבודתו היה בקשר רציף עם בעלי ,עדכן אותו ושיתף אותו בכל רעיון ובמהלך עבודתו.
ברק הוא בחור מקסים, עם מוסר עבודה גבוה. אני פשוט נהנית לצאת לגינתי ולהריח את ריח הפרחים והעצים שסביבי.

תודה רבה,
רחל מאור עקיבא

, ספטמבר 2011

ברק הוא פשוט גנן מעולה!!!
כבר שנים רבות אני מתגוררת בבתי קרקע באזור השרון. מי שמתגורר באזור השרון יודע כי באיזור זה יש לא מעט בעלי מקצוע בתחום אך עוד לא פגשתי איש מקצוע בתחום הגינון כמו ברק מ"ברק לגן".
ברק מקצועי מאוד ודואג שגם הלקוח יבין את העבודה ויכיר את הצמחיה שבביתו.
בפעם הראשונה שברק היה אצלי, הוא התחיל מאפס ועסק בפיתוח גינתי,החל מהתאמת הדשא לסוג האדמה,טיפול במחלות שהיו על הדשא, שתילת צמחים בגוונים שונים בהתאם לרצוני, נטיעת עצים,והתקנת מערכת השקייה חסכונית ונוחה לתפעול
אני מרגישה בנוח לפנות לברק בכל פעם שאני רוצה להוסיף עוד משהו ולשדרג מעט.
בכל פעם מחדש ברק מקדיש את מלוא תשומת הלב שלו,ומגלה סבלנות רבה אליי, מייעץ לי כיצד אני יכולה להמשיך לטפח את גינתי.

מי שמחפש עבודה איכותית ברמה גבוה ואיש שירות מצויין צריך לפנות לברק.
בברכה,
אביבה מכפר יונה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

**לא מבצעים אחזקות גינה** בוגר מכללת רופין לאדריכלות נוף ועיצוב גנים עוסק בהתקנת דשא סינטטי מערכות השקיה ממוחשבות, תכנון עיצוב והקמה של גנים בעיצוב אישי, יעוץ מלא לגבי צמחייה טופוגרפיה ומבנה הגן. כמו כן עוסק בתחום האקווריומים ובריכות נוי. שרות מאוד אמין ומקצועי.

ברק לגן

ברק לגן

ברק טויטו


9.4

073-2721645
 

ברק לגן

ברק טויטו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721645 חייג