כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

doors4u/דלתות כניסה

9.6
מנעולנים, התקנת דלתות פנים וכניסה
אזור ירושלים

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

87%

 3 חוות דעת

DOORS4U סיפקו לי כמות של 30 מנעולים עבור ארוניות שירות (לוקרים) בחברה שבה אני עובדת. סיפקו לי רק את המנגנונים עצמם, להתקנה דאגתי אני באופן אישי דרך איש מקצוע פנימי שעובד אצלנו בחברה.
למרות שיצא לי ככה סתם במקרה להגיע אליהם דרך חיפוש בגוגל שעשיתי לחברות שמספקות מנעולים - יצא שהם נתנו לי את השירות גם הכי מהיר, גם הכי טוב וגם הכי זול מבין כולם. את כל המנעולים שהזמנתי הם סיפקו לי תוך יום עסקים אחד ועד לפתח המשרד (מבלי שאצטרך לבוא ולאסוף אותם באופן אישי). המחיר - כמו שכבר ציינתי, יצא המחיר הכי טוב מבין כל החברות שאיתם הייתי בקשר, וגם בכלל ברמת היחס וכל תודעת השירות - יצא שהיו אדיבים ביותר.
באופן אישי אני בהחלט ממליצה, ואם אזדקק בעתיד לעבודות קצת יותר גדולות - אשקול בחום לפנות רק אליהם!

פברואר 2011

ממליצה מאד על מאיר צור מ DOORS 4 U.
הגעתי אליו על סמך המלצה שניתנה לי עליו, כשהגעתי לשירות לקוחות של אתר טוב תודה. פניתי לכמה וכמה בעלי מקצוע בתחום דרך האתר, אבל בסוף החלטתי להזמין את מאיר כיוון שנשמע לי הכי נחמד והכי מבין עניין.
לשמחתי הרבה הוא גם לא איכזב!! גם מבחינת הלוח זמנים היה בסדר גמור והגיע הכי מהר שיכל (מניסיון שיש לי, תמיד כשמדברים עם בעלי מקצוע, הם מבטיחים להגיע, ובסוף בכלל לא מגיעים...), גם מבחינת העבודה הנפלאה שעשה, וגם מבחינת המחיר שלקח.
סיכמתי איתו מראש בטלפון, על מחיר של 400 שקלים עבור החלפת מנעול.
גם ברב בריח כשבררתי עליו, אמרו לי שהוא מאד אמין, ובעל ניסיון, ושהוא עבד איתם בעבר. כשבררתי גם על תעריף של סוג שירות שכזה, ברב בריח, נאמר לי שהעלות של כזה דבר היא לפחות 580 שקלים - כך שגם מבחינת המחיר (לקח בסוף 400) - יצא ממש בסדר!!

ממליצה עליו בחום!! - גם איש שירות טוב, וגם לוקח יופי של מחירים!!

יולי 2010

שירות אדיב והוגן,נוסף למגוון הגדול של הדלתות והמנעולים!

פברואר 2010

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התקנת דלתות פנים וכניסה

התקנת דלתות
התקנת תוספות לדלתות

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התקנת דלתות פנים וכניסה

התקנת דלתות
התקנת תוספות לדלתות

תאור העסק

doors4u/דלתות כניסה


9.6

052-3968082

doors4u/דלתות כניסה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3968082 חייג