כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג סוככים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

צל השרון - יופי של סוככים

9.4
גהודאת עאזם
סוככים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: טייבה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2011

רכשנו סוכך באופן עצמאי, וחיפשנו בעל מקצוע לא יקר במיוחד, שיבצע בשבילנו את רק את מלאכת ההתקנה שלו. דרך האתר שלכם שלחנו SMS לכמה בעלי מקצוע, ותוך פחות מעשר דקות חזר אליי ג'הודאת הבעלים של חברת צל השרון, כדי לספק לי שירות וגם לענות לי על כל שאלה שהייתה לי.
מאחר והייתי מעוניין רק בעבודת התקנה, ולא בדברים שמעבר, אני וג'הודאת סיכמנו בינינו טלפונית על מחיר, יום ושעה שבה אהיה זמין, ועוד באותו שבוע - כבר הספיק לשלוח אליי את אחד מעובדיו (שמתקין באזורי) כדי שתבוצע גם העבודה.
רוצה לציין לטובה - את המחיר השפוי שג'הודאת לקח ממני. מחיר - שבשום צורה שהיא אינו בא - לא על חשבון העבודה שקיבלתי, ולא על חשבון רמת השירות. בעוד שמחברות אחרות (שלא מהאתר) קיבלתי כתף קרה וחוסר נכונות לבצע את העבודה בטענה ש"לא מסכימים להתקין סוכך שאינו משלהם" - ג'הודאת היה יותר ממוכן ומזומן לעשות את העבודה, וגם במחיר הרבה יותר נמוך משל כולם (ואגב - בדיוק כמו שהוא גם מפרסם באתר).
איש שירותי ממדרגה ראשונה. למרות שהיו לי קצת ספקות לגביו בהתחלה, כבר בשיחת הטלפון הוא הוריד ממני את כל החששות, והכי חשוב - הסוכך יצא פשוט מושלם! כייף לגלות בעלי מקצוע כאלה!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

סוככים

התקנת סוככי זרועות
התקנת סוככי מסילות ומרקיזות
התקנת סוככי מסך ונופלות
תחזוקת סוככים

התמחויות

סוככים

התקנת סוככי זרועות
התקנת סוככי מסילות ומרקיזות
התקנת סוככי מסך ונופלות
תחזוקת סוככים

תאור העסק

צל השרון מתמחה בפתרונות הצללה עבור מקומות מיוחדים הדורשים סגירה מסוג סוכך מסך. לחברה מגוון סוככים בהתאמה אישית, במגוון סוגי צבעים ובדים, עם אפשרות לשיבוץ חלונות שקופים ודלתות. כמו כן צל השרון מציעה מגוון רחב נוסף של מוצרים כגון: סוככי זרועות, מרקיזות, סוככי מסך, סוככי חלון, שמשיות, סגירות חורף ועוד. לפגישת יעוץ ללא התחיבות - צור קשר!

צל השרון - יופי של סוככים

צל השרון - יופי של סוככים

גהודאת עאזם


9.4

052-8881238
 

צל השרון - יופי של סוככים

גהודאת עאזם

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8881238 חייג